Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
12014 wpisów.
Beata napisał/a Luty 25, 2018:
Modlę się w intencji wszystkich zmarłych z naszej rodziny a szczególnie za Jana w 24rocznice śmierci. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków Amen. Św. .Rito módl się za nimi.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Luty 25, 2018:
Św. Rito ratuj Ele błagam,twój kochany czciciel. Bądź z Bogiem, dziękuję
Barbara z K napisał/a Luty 25, 2018:
Św. Rito proszę cie dopomóż mi w ciężkiej sytuacji finansowej proszę wyproś mi u Pana Boga naszego żebym dala rade ze wszystkimi przeciwności z jakimi przyjdzie mi się zmierzyć spraw poprawę tej sytuacji. Bóg zapłać Jezu Ufam Tobie ty wiesz co masz z tym zrobić czcicielka jest to modlitwa która polecam wszystkim potrzebującym otuchy i wsparcie w ciężkich chwilach życie codziennego czcicielka
Barbara z K napisał/a Luty 25, 2018:
Św. Rito proszę dopomóż mojemu synowi Krzysztofowi i jego dziewczynie żeby sobie układali swoje życie we wzajemnej miłości żeby pan Bóg pobłogosławił ich potomstwem w odpowiednim czasie Jezu Ufam Tobie ty wiesz co masz z tym zrobić czcicielka
Rafał z Myślenice napisał/a Luty 25, 2018:
O Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie, abym dostał jeszcze jedna szansę od Klaudii. Proszę Cię o to z całego serca.
K z Łódź napisał/a Luty 25, 2018:
Św. Rito, proszę Cię o rychłe znalezienie tego mężczyzny na męża, o wyjście z różnych przeszkód i miłość wzajemną, szczęśliwą, o cud za Twoim wstawiennictwem, o które proszę od lat i nic się nie wydarza....
Kamila z Warszawa napisał/a Luty 25, 2018:
O Święta Rito! Proszę o cud uzdrowienia mamy Anny z nowotworu..
malgosi napisał/a Luty 24, 2018:
Św.Rito. Błagam o pomoc w ważnych sprawach mojego Męża i mojej Córki, a także proszę o pomoc dla mojej Teściowej. Zgodnie z wola Bożą.
Ania z Barcelona napisał/a Luty 24, 2018:
Za wstawiennictwem św Rity św. Józefa proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów ,przekleństwa(rowniez dla innych osób z tym związanych),o zdrowie duszy i ciała,o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego
Bożena z Gryfice napisał/a Luty 24, 2018:
Św. Rito dziękuję za wszystkie łaski , które otrzymałam. Dzisiaj znowu przychodzę do Ciebie z prośbą o Twoje Cudowne Wstawiennictwo u Pana Naszego Najwyższego w tak beznadziejnej sprawie, jaką jest nowotwór u mojej kuzynki Agnieszki.Proszę, błagam o cudowne jej uzdrowienie.
Mariola z Jastrzębie Zdrój napisał/a Luty 24, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojej siostrzenicy Magdaleny aby wyszła z choroby nowotworowej. Panie Jezu dodaj jej siły i wytrwałości w walce z tą chorobą aby powróciła do normalnego życia. Proszę również za jej rodziców,siostrę i męża aby przetrwali ten ciężki dla nich czas.
EWA napisał/a Luty 24, 2018:
Święta Rito, z całego serca nieustająco proszę Cię o łaskę dla Radosława, aby otrzymał właściwą pomoc, wyzdrowiał i ukończył rozpoczęte studia.
Barbara napisał/a Luty 24, 2018:
Święta Rito, gorąco proszę o zdrowie dla Zofii i Marii; zgodę w rodzinie i sąsiedztwie oraz rozwiązanie trudnych problemów
Zofia napisał/a Luty 24, 2018:
Św. Rito proszę o uzdrowienie i uwolnienie syna z choroby alkoholowej i depresji. Błagam Cię św. Rito o wstawiennictwo i opiekę nie opuszczaj syna. Bóg zapłać za modlitwy.
Czcicielka napisał/a Luty 24, 2018:
Święta Rito, powierzam Ci wszystkie trudne sprawy związane z Andrzejem
Jolanta z Filipowice napisał/a Luty 24, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji Jezu Ufam Tobie ty się tym zajmij
A z C napisał/a Luty 24, 2018:
Najukochańsza święta Rito błagam o miłość Marcina do mnie. Błagam spraw abyśmy zawsze byli razem i żeby nikt nie stanął pomiędzy nami.
Dorota z Gdańsk napisał/a Luty 24, 2018:
Święta Rito proszę o zdrowie i pomoc w pracy żebym pozostała w pracy na dotychczasowych warunkach i miejscu. Miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu z błogosławieństw em w czasie wielkiego postu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Luty 24, 2018:
Święta Rito, proszę błogosław mojej siostrze Joli z okazji zbliżających się urodzin, proszę o dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy dobrą rehabilitację i skuteczne leczenie. Pomóż jej w pracy i prowadź w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Luty 24, 2018:
Święta Rito, proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski . Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Luty 24, 2018:
Święta Rito, proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
Jolanta z Filipowice napisał/a Luty 24, 2018:
Święta Rito proszę cie o uzdrowienie z ciężkiej depresji powrót pamięci odzyskanie radości życia. Św Rito proszę cię aby moja sąsiadka Asia się znalazła cala i zdrowa wyszła z domu przedwczoraj rano i ślad po niej zaginął. Jezu Ufam Tobie pomóż uzdrów błagam cie dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych
Magdalena napisał/a Luty 24, 2018:
Proszę za Łukasza o Ducha prawdy o życie w prawdzie.
Kasia z L napisał/a Luty 24, 2018:
Św. Rito proszę o odwagę, wiarę i siłę bym poruszyła serce Piotrka.
Ewa z Krakow napisał/a Luty 24, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. dla mnie moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Proszę o dobry wybór drogi dla mojej córki. Św. Rito chroń mnie, moje dzieci, wnusię i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Św. Rito błogosław nam każdego dnia i wypraszaj nam wszelkie łaski Panu Bogu wiadome. Bóg zapłać
Barbara napisał/a Luty 24, 2018:
Proszę Cie Święta Rito abyś dla mojej wnuczki Blanki wyjednała u Boga Wszechmogącego zdrowie, by choroba nowotworowa nigdy nie wróciła...
Małgosia napisał/a Luty 24, 2018:
Św. Rito, Ty wiesz jak moja sprawa jest beznadziejna, dlatego proszę wybłagaj u Jezusa łaskę pojednania i miłości dla mnie i dla Pawła, byśmy mogli znowu być razem, wymódl nam nawrócenie i uzdrowienie naszych ran serca. Dziękuję
Izabela napisał/a Luty 24, 2018:
Błagam Św. Rito o pomoc w wielkich problemach finansowych i problemach w pracy. Błagam uratuj moje małżeństwo i proszę o zdrowie dla moich rodziców i córki oraz nawrócenie się mojego brata. Błagam o modlitwę i westchnienie w moich intencjach, bo naprawdę nie daję już sobie rady z problemami. Amen
Agnieszka z Sandomierz napisał/a Luty 24, 2018:
Rito dziękuję za otrzymane łaski za ogromne wsparcie przez ten długi czas. Ty dobrze wiesz jak się czuję, Ty wiesz co to ból fizyczny i duchowy i jak bardzo cierpię, jak czasem jest mi ciężko. Proszę Cię o to bym poczuła się lepiej, by w moim życiu zaczęło świecić słońce, bym nie czuła się samotna i upokorzona bym mogła uwierzyć w siebie, by serce mojego syna stało się czułe w stosunku do mnie, a rozum był oświecony o Bożą sprawiedliwość i pomoc finansową której potrzebujemy. O cud odmiany mojego życia i życia mojego syna.
Mirka z Przedecz napisał/a Luty 24, 2018:
Za moją mamę o cud uzdrowienia z nowotworu. Bóg zapłać za modlitwę
Ela napisał/a Luty 24, 2018:
Ukochana św. Rito, dotknij proszę serca Jaya, napełnij je miłością, nie pozwól mu odejść... pomóż nam się zrozumieć. Daj nam szansę na miłość, dom i rodzinę. Uproś błogosławieństwo św. Rito... Bog zapłać za modlitwy.
Joanna napisał/a Luty 24, 2018:
Kochana św. Rito pomóż Danielowi i Michałowi dostać się do zerówki.
Joanna napisał/a Luty 24, 2018:
Kochana św. Rito proszę Cię wstaw się u Pana w mojej intencji o rozwiązanie poważnych problemów finansowych.
Patrycja napisał/a Luty 24, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia wszystkiego co „chore” w duszy, sercu i umyśle dla mnie i bliskiej mi osoby. O pokój serca dla nas, zgodę i uzdrowienie naszej relacji. Niech Duch Święty oświeca nasze umysły. Proszę też, by chłopak odsunął od siebie niedobrych ludzi i stał się odpowiedzialniejszy i stabilniejszy emocjonalnie oraz o łaskę spotkania.
Kasia z Kraków napisał/a Luty 23, 2018:
Cudowna Święta Rito! W każdej minucie dnia dziękuję Ci za opiekę i łaski, którymi mnie obdarzasz. Proszę Cię uratuj mnie i mojego syna. Pomóż mi wyjść z kryzysu finansowego w jakim się znalazłam. Modlę się i proszę, uproś u Pana Naszego Najwyższego łaskę i dar jakim jest miłość drugiego człowieka i sakrament małżeństwa, pozwól mi być dobrą żoną i pomocą dla Piotra. Błagam Cię Święta Rito nie opuszczaj mnie.
Katarzyna napisał/a Luty 23, 2018:
Święta Rito dziękuję, że wspierasz pomóż mi w wiadomych sprawach, dopomóż bym zdała egzamin, ukończyła studia, zdobyła dobrą pracę... Chroń prowadź. Amen.
Kasia z L napisał/a Luty 23, 2018:
Kochana Św. Rito proszę Cię o odwagę i siłę na jutro bym umiała zawalczyć o miłość Piotrka, by jego serce otworzyło się na mnie. Jeśli on mi jest dany pozwól mi założyć z nim rodzinę. Proszę wskaż mi drogę jak mam jutro poruszyć jego serce.
Malgosia z K napisał/a Luty 23, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski podczas pisania tekstów. Proszę o modlitwę abym zdobyła kolejny stopień zawodowy. Błagam abym znalazła dobrego męża nową pracę i nowe miejsce zamieszkania. Proszę o rozwiązanie moich problemów i znajomości które Pan Bóg uznaje za niesłuszne. Proszę o modlitwę, aby szybko minął mój żal po ostatnich niemiłych wydarzeniach. Proszę o błogosławieństwo dla osób które źle mi życzą i traktują.
Iza z Prudnik napisał/a Luty 23, 2018:
Święta Rito, proszę o ratunek dla moich dzieci, aby zrozumiały, że alkohol i używki to wielkie zło, aby kochali i szanowali siebie i wszystkich w swoim otoczeniu, aby odnaleźli drogę do Chrystusa, błagam o pomoc i ratunek
malgosia napisał/a Luty 23, 2018:
Proszę o uzdrowienie z bardzo ciężkiej depresji. Błagam o Twoje Św. Rito wstawiennictwo
Justyna z Warszawa napisał/a Luty 23, 2018:
Proszę o pokój i miłość w moim małżeństwie
Martyna z Rzeszów napisał/a Luty 23, 2018:
Święta Rito! patronko spraw trudnych, orędowniczko w beznadziejnych sytuacjach. Dziękuję za pomoc w zdaniu egzaminu teoretycznego na prawo jazdy i wszystkie otrzymane łaski dzięki twemu wstawiennictwu. Proszę Cię o: -pomoc w zdaniu egzaminu praktycznego na prawo jazdy -pomoc w nauce -dobrego męża -zdrowie dla całej rodziny -dobrą, stałą pracę dla D. oraz dobrą żonę dla niego
Jadwiga z Radzymin napisał/a Luty 23, 2018:
O Św. Rito Tobie powierzam syna Damiana i Twej oddaję Go opiece, pomóż w diagnozie i leczeniu, uproś dobrą żonę i pobłogosław w życiu. Św.Rito proś Boga za Nim.
Magdalena napisał/a Luty 23, 2018:
Proszę za Łukasza o uwolnienie ze związku, o wypełnianie Woli Bożej i opieki NMP od wszelkiego zła.
Beata z Kraków napisał/a Luty 23, 2018:
Św. Rito, dawno u Ciebie nie byłam... a dziś, proszę, wstaw się za mną pilnie w sprawach sprzedaży i o cud na najbliższe godziny... Wiesz o co chodzi. Pomóż mi tak po prostu, po przyjacielsku. Już teraz Ci dziękuję.
Izabela napisał/a Luty 23, 2018:
Błagam Św. Rito o pomoc w wielkich problemach finansowych i problemach w pracy. Proszę o modlitwę i westchnienie w moich intencjach, bo naprawdę nie daję już sobie sama rady. Proszę o pomoc św. Rito. Amen
Danka napisał/a Luty 23, 2018:
Proszę o modlitwę w trudnej sytuacji życiowej, żeby partner naszego dziecka do nas wrócił, o zdrowie, miłość i pokój w rodzinie. Przepraszam, dziękuję, proszę.
Jolanta z Filipowice napisał/a Luty 23, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji, powrót pamięci, odzyskanie radości i sensu życia żebym mogła iść do pracy i pomagać innym serce Jezusa Chrystusa. Proszę cię o dary Ducha Świętego. Jezu, Ty wszystko wiesz. Ty się tym zajmij święta Rito, proszę, uzdrów mnie - dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych, uzdrów moją chorą duszę i ciało. Błagam - miej w opiece całą moją rodzinę.
Patrycja z Wieliczka napisał/a Luty 23, 2018:
Św. Rito błagam o zdrowie dla moich dzieci Juli i Nikodema, dodaj im siły spraw, aby Nikodem zaczął jeść i więcej mówić. Św. Rito miej cały nasz dom i ich mieszkańców w swej opiece proszę o lepszą sytuację finansową. Św. Rito błagam o to aby Krzysiek zaczął normalnie rozmawiać z mamą i Arkiem
Staszek napisał/a Luty 23, 2018:
Proszę o cud uzdrowienia mojej żony Alicji z ciężkiej choroby, o brak powikłań przy leczeniu.
A napisał/a Luty 23, 2018:
Święta Rito, błagam cię o miłość Marcina do mnie. Spraw abyśmy zawsze mogli być razem. Pomóż mi, błagam.
Barbara z Kraków napisał/a Luty 23, 2018:
Kochana św. Rito błagam o uzdrowienie Maria - teścia mojej córki Magdaleny. To kochany mąż, ojciec i dziadziuś.
Barbara z Kraków napisał/a Luty 23, 2018:
Kochana św. Rito proszę Cię o pomoc w uzdrowieniu teścia Mariana mojej córki Magdaleny. Jest to inwalida na wózku sparaliżowany od pasa w dół od 15 lat, a od sierpnia zeszłego roku cierpi na ranę przetokę (odleżyna) która nie chce się goić. A niedawno pojawiła się kolejna rana. To wspaniały człowiek. Prosimy o jego uzdrowienie.
Edyta z Siedlce napisał/a Luty 23, 2018:
Święta Rito błagam Cię pokieruj mojego syna Marcela, aby zrozumiał, że jego nastawienie do obowiązków szkolnych i postępowanie w stosunku do bliskich rani wszystkich a szczególnie krzywdzi jego.
Renata z Busko-Zdrój napisał/a Luty 23, 2018:
Święta Rito proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla mojej rodziny. Dopomóż, aby wyzdrowiała moja mama
Paulina z Przemyśl napisał/a Luty 23, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim, w intencji mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Za każdą modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Małgorzata napisał/a Luty 23, 2018:
Święta Rito, z całego serca dziękuję Ci za szczęśliwą operację Aliny i dobre wyniki badań i proszę o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla niej. Proszę także o wybawienie dusz w czyśćcu cierpiących.
Kat z Wrocław napisał/a Luty 23, 2018:
Św. Rito, proszę o ratunek dla Józia w zagrożeniu życia i życia duchowego. O pomoc w podejmowaniu wyborów życiowych dla Józefa i Jakuba
Agnieszka z Kraków napisał/a Luty 23, 2018:
Proszę Cię św. Rito o wstawiennictwo do Boga o spełnioną miłość dającą szczęście, o rozkręcenie mojego gabinetu oraz o pracę dla Marka jako przedstawiciela handlowego i zdrowie dla niego.
Bozena z Krakow napisał/a Luty 23, 2018:
Św. Rito proszę o potrzebne łaski dla moich dzieci i ich rodzin oraz o zdrowie dla mego męża, Teresy i moje o pracę dla Anny i dla Izy szczęśliwy przebieg ciąży i urodzenie zdrowego dzieciątka, o szczęśliwy pobyt i powrót dla Łukasza Filipa i Stanisława.
Ewa z Krakow napisał/a Luty 23, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Proszę o dobry wybór drogi życia i wszelkie łaski dla mojej córki i o błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Rodziny mojego Syna. Kochana Św. Rito chroń mnie i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Proszę Cię również za Siostry Augustianki, by Pan zawsze czuwał nad nimi i błogosławił im każdego dnia w pracy zakonnej.
sylwia z Bydgoszcz napisał/a Luty 23, 2018:
O zdanie matury, o zdanie wszystkich egzaminów szczególnie egzaminów zawodowych w styczniu i w czerwcu, bym dostała się na studia na języki, znalazła pracę za granicą, bym na swojej drodze spotkała Toma, żeby odwzajemnił moją miłość, żebyśmy byli razem szczęśliwi
Barbara z Bystra napisał/a Luty 23, 2018:
Świat Rito proszę cię o wyjście z nałogu dla mojego męża. Bóg zapłać
Anna z CHRZANÓW napisał/a Luty 23, 2018:
Błagam o pomoc w trudnej sytuacji finansowej, proszę Ci o wstawiennictwo Święta Rito pomóż mi... Bóg zapłać
Krystyna z Trzęsówka napisał/a Luty 23, 2018:
Św. Rito proszę wybłagaj u Boga Wszechmogącego potrzebne łaski zgodę i miłość dla naszej rodziny światło Ducha Św dla moich dzieci siłę do dobrego wypełniania obowiązków. Proszę też o zdrowie dla córki i opiekę nad naszą rodziną.
Anna z Kraków napisał/a Luty 22, 2018:
Św.Rito, proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla mojej rodziny. Czuwaj nad nami i zawsze bądź blisko. Dopomóż aby rozwiązał się nasz problem mieszkaniowy.
Aneta z Krosno napisał/a Luty 22, 2018:
Św. Rito proszę abyś oświeciła mojego męża że nic złego nie zrobiłam i aby zmienił nastawienie do mnie i naszej córki która się nie interesuje, za Twoim wstawiennictwem uprosiłaś u Boga dla mnie łaskę macierzyństwa, wierzę że i w tych ciężkich chwilach mojego życia mnie nie opuścisz.
Jolanta z Krakow napisał/a Luty 22, 2018:
Św. Rito tak jestem blisko Augustiańskiej lecz choroba już kilka lat nie pozwala mi modlić się u Św. Katarzyny. Proszę proszę uproś u Jezusa Cierpiącego uzdrowienie z osteoporozy, złamań kręgosłupa i choroby tarczycy.
Agnieszka z Sosnowiec napisał/a Luty 22, 2018:
Kochana św.Rito błagam Cię pomóż mi przygotować się do szczerej głębokiej spowiedzi z całego życia i wyproś mi u Pana Boga łaskę przebaczenia i szczerego żalu za wszystkie moje grzechy. Kochająca Cię bardzo Agnieszka.
Barbara z Zambrów napisał/a Luty 22, 2018:
Świeta Rito, dziękuję Ci za Twoją opiekę nade mną i moją rodziną. Odczuwam ją każdego dnia. Dziękuję za niemal bezbolesny powrót do pracy i proszę Cię nadal o Twoje wstawiennictwo za mną u Boga oraz przewodnictwo we wzrastaniu w wierze, milosci i nadziei. Świeta Rito, dziś jeszcze muszę napisać bardzo ważną opinię, proszę Cię o natchnienie, abym mogła to uczynić rzetelnie, obiektywnie i bezstronnie oraz wydać mądre i trafne wskazówki do pracy z dzieckiem.
Dorota napisał/a Luty 22, 2018:
Święta Rito prosimy Cię o potrzebne łaski dla naszej rodziny, błagamy o Cud
Czcicielka napisał/a Luty 22, 2018:
Św.Rito, pomóż mi, aby wreszcie ludzie, którzy mnie krzywdzą, dręczą psychicznie, odczepili się ode mnie i dali mi spokój, bo u siebie nie mają porządku w rodzinach, a szukają winy u mnie.
Jadwiga z Radzymin napisał/a Luty 22, 2018:
Dziękuję Św.Rito za szczęśliwą operację i opiekę nad Franciszkiem i proszę otocz opieką mnie i chorych: Jana, Józefa, Franciszka, Romana, Sylwestra, Damiana, Marię, Adama. Bądź naszą mocą w trudnościach i ochroną w niebezpieczeństwach. Święta Rito proś Boga za nami a zmarłym śp. rodzicom i krewnym wyproś łaskę nieba.
Natalia z Kraków napisał/a Luty 22, 2018:
Święta Rito dziękuję Ci z całego serca za cudownego męża, który zawsze mnie wspiera w ciężkich chwilach. Proszę Cię pomóż nam doczekać się upragnionego dziecka.
Małgorzata z Szczecin napisał/a Luty 22, 2018:
Proszę za pośrednictwem św.Rity o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla mojego nienarodzonego synka.
Elżbieta napisał/a Luty 22, 2018:
Kochana Święta Rito, dziękuję Ci, że Dominika znalazła wreszcie pracę. Czuwaj nad tym, by dała sobie w niej radę i znalazła miłość swego życia.
Paulina z Krzczonow napisał/a Luty 22, 2018:
Św.Rito spraw aby moja córeczka odzyskała słuch
Elżbieta napisał/a Luty 22, 2018:
Kochana Święta Rito, przepraszam, że dopiero teraz składam Ci podziękowanie za nieustającą opiekę nad moją rodziną i rodziną mojej siostry w Anglii. Jestem Ci tak bardzo wdzięczna, że sprawy układają się pomyślnie, a to, co trudne, daje się szczęśliwie rozwiązać. Bardzo Cię kocham!!!
Ewa z Siedlce napisał/a Luty 22, 2018:
Kochana Św. Rito proszę pomóż mi znaleźć dobrą pracę, której teraz tak bardzo potrzebuję. Dla mojej córki proszę o zdrowie i szczęśliwe ukończenie studiów. Ufam Ci i proszę wstaw się za mną u Boga by dał mi potrzebne siły i wsparcie, udzielił mi łask, których tak bardzo potrzebuję.
Agnieszka z Warszawa napisał/a Luty 22, 2018:
Święta Rito, proszę Cię o modlitwę o łaskę wiary dla dziadka Jurka i babci Halinki oraz o zdrowie dla mojej córki Helenki.
Magdalena z Warszawa napisał/a Luty 22, 2018:
Św. Rito proszę Cię o Boże Błogosławieństwo, nawrócenie, otwarcie serca na Jezusa i uzdrowienie duszy dla brata Marcina, chrześniaka Filipa i bratanka Andrzeja.
MARTA napisał/a Luty 22, 2018:
Proszę o pilną modlitwę w intencji pojednania z moją przyjaciółką. Nie mamy kontaktu od 9 miesięcy. Źle postępowałam. Żałuję i proszę o przebaczenie. Tylko Bóg może zmienić tę sytuację. W Twoje ręce Jezu oddaję tę sprawę. Jezu, Ty się tym zajmij. Bóg zapłać za modlitwę.
danuta z jaroslaw napisał/a Luty 22, 2018:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie oraz pomoc w ciężkiej sytuacji jakiej się znajduję. Pomóż mi znaleźć dobrą pracę.
Marta z Kraków napisał/a Luty 22, 2018:
Kochana Święta Rito, wyproś u Boga żywą wiarę i dary Ducha Świętego dla mnie i wszystkich w rodzinie. Proszę aby sprawa niewyjaśniona, zakończyła się pozytywnie. Pomóż nam uwolnić się od Złego i przywróć zdrowie Teresie. Dziękuję.
Agata z Tarnow napisał/a Luty 22, 2018:
Kochana Święta Rito proszę Cię o łaskę wiary i nawrócenia dla mojego syna Mateusza, proszę prowadź nas przez życie, chroń od złego.
Paulina z Mogilany napisał/a Luty 22, 2018:
Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny, błogosławieństwo, łaski, znalezienie pracy dla mojego taty i wyleczenie mnie z nerwicy natręctw.
s.Kasia z Sejny-Nisko napisał/a Luty 22, 2018:
św. Rito, wstaw się za maleńką trzylatką, i uproś jej wspaniałych rodziców adopcyjnych. Niech ci, którzy o tym będą za tydzień decydować patrzą tylko na dobro dziecka.
halina z wola napisał/a Luty 22, 2018:
Święta Rito proszę wstaw się i uproś łaskę zdrowia dla matki chrzestnej mojej wnuczki. Proszę o łaskę pogodzenia i pojednania się moich dzieci. Proszę też o opiekę nad nowo poczętymi bliźniakami.
halina z wola napisał/a Luty 22, 2018:
Święta Rito proszę weź w opiekę maleńkiego nowonarodzonego Kacperka i jego rodziców.... Bardzo proszę, uproś dla nich łaskę odwagi zawarcia związku malżeńskiego przed Bogiem...
Stanisława napisał/a Luty 22, 2018:
Ukochana św. Rito dziękuję za wysłuchanie mojej prośby i dalej błagam wstaw się do Pana Najwyższego o potrzebne łaski dla naszej rodziny: zgodę, miłość i wzajemne zrozumienie. Szczególnie polecam moje dzieci - umocnij wzajemną miłość i czuwaj nad Mirosławem i Joanną, spraw by stworzyli Panu Bogu miłą rodzinę. Proszę też o mądry wybór męża dla mojej córki.
Ewa z Sedziszów napisał/a Luty 22, 2018:
Św. Rito proszę Cię o drugie dziecko, proszę żebym zaszła w upragnioną ciążę
Magdalena napisał/a Luty 22, 2018:
Proszę za rodzinę Magdalenę, Tomasza, Stefanię, Jana i dziecko w mym łonie o Boże Błogosławieństwo, nawrócenie, o opiekę NMP przed wszelkim złem.
Teresa z Czechowice napisał/a Luty 22, 2018:
Św. Rito wstaw się za córką i moją rodziną w intencjach znanych Bogu, Maryi i Tobie. Amen.
Magdalena napisał/a Luty 22, 2018:
Proszę za Tomasza, Andrzeja, Mateusza, Łukasza i Michała o Boże Błogosławieństwo, nawrócenie, otwarcie serca na Jezusa i uzdrowienie duszy by uczestniczyli w niedzielnych Mszach Św., nie pili alkoholu, nie palili papierosów.
Magdalena napisał/a Luty 22, 2018:
Proszę za Elę i Witka o Boże Błogosławieństwo, otwarcie serca na Jezusa, nawrócenie i uzdrowienie duszy, o sakrament spowiedzi wielkanocnej.
Agata z Olkusz napisał/a Luty 22, 2018:
Proszę o zdrowie i opiekę Bożą dla mnie daj mi siłę abym poradziła sobie z problemami naszej rodziny była dobra matką, żoną, a przede wszystkim coraz lepszym człowiekiem. Dziękuję za wszystkie łaski jakimi mnie obdarza Jezus Miłosierny i NMP
Agata z Olkusz napisał/a Luty 22, 2018:
Proszę aby mój mąż opamiętał się i zaczął dbać o swoje zdrowie odrzucił nałóg alkoholowy i nikotynowy
Małgorzata z Kraków napisał/a Luty 22, 2018:
Znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji materialnej i życiowej. Jestem studentką w Krakowie. Proszę Siostry i całą społeczność Ogrodu św.Rity o modlitwę.
Agata z Olkusz napisał/a Luty 22, 2018:
Proszę o uzdrowienie mojej koleżanki Ewy o zadowalające wyniki badań i o siłę i spokój ducha dla niej w zmaganiu się z jej chorobą
Agata z Olkusz napisał/a Luty 22, 2018:
Proszę Cię Św. Rito o opiekę nad moim synem Piotrkiem aby dokonywał dobrych życiowych wyborów, o dobrą żonę dla niego a jego pasja muzyczna niech go rozwija ale nie zatraca