Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
11827 wpisów.
Marta z Tarnów napisał/a Luty 20, 2018:
Proszę o zdrowie i pomoc Ducha św w sesji dla Klaudii
Ala z Krakow napisał/a Luty 20, 2018:
Św. Rito proszę o dobrego męża Ali oraz zdrowie zgodę opiekę św. Rity Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ali i jej rodzinie.
Kasia z L napisał/a Luty 20, 2018:
Św. Rito proszę Cię o opiekę nad Piotrkiem, by jego problemy i kłopoty o których nie chce mówić rozwiązały się. Proszę wstaw się do Boga by mu pobłogosławił.
HELENA z JAROSŁAW napisał/a Luty 20, 2018:
Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. dla mnie moich dzieci i całej mojej rodziny . Proszę również o dobry wybór drogi życia dla mojej córki i siłę i wszelkie dary Ducha św. dla brata i jego rodziny. Św. Rito pomagaj mu i jego rodzinie w codziennym życiu . Św. Rito wyjednaj mi u Miłosiernego Pana pokój , miłość radość i zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie , moich dzieci i całej mojej rodziny chroń nas przed złem i złymi ludźmi . Proszę św. Rito nie opuszczaj nas . Bóg zapłać
Joanna z ŻARKI LETNISKO napisał/a Luty 20, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Rity za moich rodziców - Annę i Marka o wyzwolenie z niszczących ich nałogów alkoholizmu, papierosów, i ich uzdrowienie wewnętrzne oraz nawrócenie. Św. Rito ty wiesz jaką ufność pokładam w twoje wstawiennictwo. Módl się nieustannie za nami, nawet w tak bardzo beznadziejnej sytuacji jak ta.
Kamil z Warszawa napisał/a Luty 20, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji Kamila aby odnalazł miłość, spłacił swoje długi i założył rodzinę w duchu katolickim. Pozostaje w łączności w modlitwie. Proszę i Błagam o modlitwę.
Arek z Łuków napisał/a Luty 20, 2018:
Święta Rito proszę Cię gorąco o modlitwę i wstawiennictwo u Pana w intencji jedności mego małżeństwa łask Bożych ,wyjścia z problemów finansowych i zdrowotnych ,by moja żona nigdy niezwątpienia w Boga i nie odwróciła się ode mnie w trudnych momentach
Jolanta z Filipowices napisał/a Luty 20, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji powrót pamięci odzyskanie radości i sensu życia Panie Jezu pomóż Ty wszystko wiesz dla Ciebie nie ma rzeczy nie możliwych Jezu Ufam Tobie ratuj pomóż.
Paulina z Przemyśl napisał/a Luty 20, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego synka i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Za każdą modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Luty 20, 2018:
Święta Rito dziękuję za laski jakimi mnie obdarzasz dziękuję za wszystko w czym mi pomogłaś proszę cie czuwaj basen na daj mi zdrowie i siłę ześlij Ducha Świętego. Anne
Czcicielka św. Rity napisał/a Luty 20, 2018:
Święta Rito, proszę o przemianę Andrzeja , naprawienie zła, które wyrządził i rozwiązanie problemów
Ewa z Krakow napisał/a Luty 20, 2018:
Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. dla mnie moich dzieci wnusi i całej mojej rodziny . Proszę również o dobry wybór drogi życia dla mojej córki i siłę i wszelkie dary Ducha św. dla syna i jego rodziny. Św. Rito pomagaj mu i jego rodzinie w codziennym życiu . Św. Rito wyjednaj mi u Miłosiernego Pana pokój , miłość radość i zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie , moich dzieci i całej mojej rodziny chroń nas przed złem i złymi ludźmi . Proszę św. Rito nie opuszczaj nas . Bóg zapłać
Arek z Łuków napisał/a Luty 20, 2018:
Święta Rito proszę Cię gorąco o modlitwę w intencji mej rodziny, małżeństwa ,wyjścia z bardzo ciężkiej sytuacji życiowej aby moje małżeństwo przetrwało przeciwności losu by dobry Bóg mi pobłogosławił i mej rodzinie. Bóg zapłać.
Arek z Łuków napisał/a Luty 20, 2018:
Święta Rito pokornie proszę o modlitwę i Twe wstawiennictwo i Pana Boga w intencji jedności mego małżeństwa i wyjścia z bardzo ciężkiej sytuacji życiowej Proszę o Twe potężne wsparcie bo nie widzę już nadziei.
Anna z Lukow napisał/a Luty 20, 2018:
Święta Rito proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo u Pana Boga w intencji mej rodziny ,męża abyśmy wyszli z ciężkiej sytuacji życiowej.
Małgosia z Nowy Tomyśl napisał/a Luty 20, 2018:
Bardzo proszę modlitwę o znalezienie dobrego męża dla mojej siostry Karoliny. Bóg zapłać za modlitwę.
Jadwiga z Resko napisał/a Luty 20, 2018:
Święta Rito otaczaj opieką rodzinę mojej córki daj zdrowie ich dziecku i pomóż przetrwać kryzys.
Kasia z L napisał/a Luty 20, 2018:
Św. Rito, proszę Cię o silną wiarę i siłę w uratowaniu związku z Piotrkiem. By serce jego, które jest tak dobre otworzyło się na mnie. Podpowiedz mi proszę co mam robić. Św. Rito pomóż.
Kasia z Podkarpackie napisał/a Luty 20, 2018:
Św. Rito proszę cię o zdrowie dla moich córek i męża. Ciągle coś złego się dzieje. Bóg zapłać.
Jolanta z W napisał/a Luty 20, 2018:
Św. Rito, błagam Cie o pomoc, proszę żeby mój mąż mi wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej w miłości, zdrowiu i radości. Bóg zapłać.
Agata z Warszawa napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito wstawiaj się w intencji o która tak bardzo proszę, wypraszaj łaskę powrotu do zdrowia dla mojej mamy Haliny po przebytej operacji bajpasów. Pojawiły się komplikacje. Niech dobry Bóg, obdarzy ja zdrowiem, przymnaża sił i obdarza potrzebnymi łaskami.
Jolanta napisał/a Luty 19, 2018:
Święta Rito proszę z całego serca o powrót do zdrowia Stefana. Bożą opiekę. Wytrwałość na każdy kolejny dzień. Jolanta
Magda z Żywiec napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito miej w opiece mojego męża, by stał się dobry dla dzieci i dla mnie.
Iwona z Ruda Śląska napisał/a Luty 19, 2018:
Proszę Cię św. Rito o uzdrowienie mojego taty i łagodne przejście chemoterapii i radioterapii. Bardzo proszę
Ewa z Zgierz napisał/a Luty 19, 2018:
Święta Rito proszę o dalsze wstawiennictwo do Serca Jezusowego o łaskę uzdrowienia i pomyślność rehabilitacji naszego syna Jakuba. Dziękuję za dotychczasowe łaski. Nasz syn szczęśliwie wybudził się ze śpiączki.
Ela z Wysokie napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo w modlitwie za mojego syna Kamila o odnalezienie właściwej drogi życiowej, dar mądrości oraz uwolnienie z nałogu. Proszę o zdrowie dla brata W., i mojej rodziny. Za Kościół, za dusze w czyśćcu cierpiące, za moją rodzinę i zdrowie, proszę o modlitwę za przyjaciół i nieprzyjaciół moich i całej rodziny, za rządzących miastem państwem, za papieża i jego intencje, za księży, zakonników, zakonnice, kleryków, o wiarę, nadzieję i miłość dla rodziny. Dziękuję za wszystkie łaski jakimi obdarowujesz mnie j moją rodzinę. Proszę prowadź nas właściwą ścieżką abyśmy mogli dojść do królestwa niebieskiego. Bóg zapłać.
PIOTR z SOSNOWIEC napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito uproś u Boga wysłuchanie mojej prośby w wiadomej sprawie. Niech miłosierny Bóg poprzez Twoje wstawiennictwo udzieli mi tej łaski. Jeśli zaś jest jakaś przeszkoda, abym dostąpił łaski to pozwól mi zrozumieć tę przeszkodę i ja jak najszybciej usunąć.
JOLANTA z ZIELONA GÓRA napisał/a Luty 19, 2018:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo w powrocie do zdrowia dla mojego męża.
wladysława z kraków napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito proszę o dalsze wstawiennictwo u Pana w modlitwie o opiekę Bożą w czasie choroby i powrót do zdrowia dla Małgorzaty i Jolanty
Martyna z Zawiercie napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito, proszę wyproś Boga, aby miał litość nade mną, choć nie zasługuje. Proszę, pomóżcie, gdzie mam się udać w obecnej sytuacji... Pomocy...
Jolanta z Filipowice napisał/a Luty 19, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji powrót pamięci odzyskanie radości i sensu życie. Serce Jezusa pomóż mi pokonać ta ciężką chorobę. Błagam cie daj odzyskać zdrowie duszy i ciała abym mogła iść do pracy i pomagać innym. Św Rito miej w opiecenie i całą moją rodzinę. Jezu Ty wszystko wiesz Ty sie tym zajmij Jezu Ufam Tobie pomóż
Małgorzata z GORZÓW WLKP. napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito, w styczniu prosiłam o ratunek dla młodej matki -Joanny, która zachorowała na raka piersi. Operacja się udała. Joanna nie ma przerzutów. Jest nadzieja na wyleczenie. Z głębi serca dziękuję. Bogu niech będą dzięki. Małgorzata
Iwona z Ełk napisał/a Luty 19, 2018:
Święta Rito proszę wyjednaj łaskę uzdrowienia mojego syna Jakuba z uczuć nienawiści i agresji, proś za nim o pracowitość i odpowiedzialność, aby pomyślnie ukończył rok szkolny.
maria z warzawa napisał/a Luty 19, 2018:
Gorąco proszę całą społeczność ogrodu św. Rity o modlitwy za pomyślność mojej siostry i jej dzieci - zwłaszcza o poprawę w małżeństwach jej dzieci. I proszę Cie, św. Rito , za wszystkich zanoszących do Ciebie błaganiach w bolesnych sprawach.
Małgorzata z Haczów napisał/a Luty 19, 2018:
Proszę o modlitwę za Emilkę o zdanie egzaminu poprawkowego na studiach
Dominik z Ozorków napisał/a Luty 19, 2018:
Szczęść Boże, Boże Wszechmogący, Jezu Chryste Królu Miłosierny Boże, Duchu Święty Boże Cudów — Święta Trójco Jedyny Boże, Najświętsza Maryjo Królowo Nieba i Ziemi, Kochana Święta Rito; dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymujemy - my ludzie dobrej woli, dziękuję za każde uzdrowienie duszy i ciała, za każde uwolnienie, nawrócenie dziękuję po stokroć. Z całego serca, proszę Święta Boża Rodzino; o błogosławieństwo i opiekę nad moimi rodzicami, błogosławieństwo dla nas proszących o pomoc, dla wszystkich ludzi dobrej woli, i mnie grzesznika, syna marnotrawnego - Dominika. Proszę o dobry rok; wybaczenie grzechów, miłość, szczęście, radość, pomyślność, dobrą pracę, edukację, spokój, pokój, zdrowie i ogólne zadowolenie z życia. Proszę, by świat wokół mnie był piękny, ludzie byli dobrzy i bym potrafił tym pięknem, dobrem, bym potrafił dzielić się z innymi. Proszę Święta Boża Rodzino, abym miał siłę i potrafił spełnić Wolę Bożą. Bóg zapłać. I dziękując Wszystkim za Modlitwę, odmówię w waszej intencji Litanię do Świętej Rity. Amen.
Iwona napisał/a Luty 19, 2018:
Święta Rito od dawna noszę w swoim sercu pewną intencję, proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga w tej intencji, proszę o potrzebne łaski dla Marioli i jej rodziny.
Asia z Łuków napisał/a Luty 19, 2018:
Kochana św. Rito proszę Cię o zdrowie i wstawiennictwo w wiadomej Ci sprawie...
Beata z Elk napisał/a Luty 19, 2018:
Święta Rito proszę o twoje wstawiennictwo w sprawach mojej córki
Irena z Łapy napisał/a Luty 19, 2018:
Błagam o modlitwę do Boga Miłosiernego i Jezusa naszego Pana za wstawiennictwem Św. Rity o łaskę uzdrowienia duszy i ciała z wielu chorób Bogu wiadomych dla mnie samej i mojego męża Stanisława. Bóg Wielki zapłać.
Patrycja z Wieliczka napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito błagam o zdrowie dla moich dzieci Juli i Nikodema dodaj im siły i wzmocnij zdrowie. Błagam o zdrowie dla całej mojej rodziny. Spraw aby mama z moim mężem przestali się kłócić. Św. Rito wzmocnij naszą sytuację finansową. Kochamy cię bądź zawsze z nami w naszym domu i życiu każdego dnia podejmuj za nas decyzję.
Danuta z Kluczbork napisał/a Luty 19, 2018:
Bardzo proszę św. Rito o powrót do zdrowia i opiekę i potrzebne łaski dla mnie Danuty i męża Edwarda i o ustąpienie niepokojących dolegliwości i o dobre wyniki badań dla nas.
Danuta z Kluczbork napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito bardzo Ciebie proszę o zdrowie opiekę i pomoc i potrzebne łaski dla Michała, Zuzanny, Kaliny, Beaty, Marka, Łukasza.
Ewa z Marcinkowo napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito proszę o uzdrowienie wnusia Witusia i zdrowie dla wnusi Paulinki i całej mojej rodziny. Miej nas w swojej opiece.
Edyta z Siedlce napisał/a Luty 19, 2018:
Święta Rito błagam o mądrość dla mojego syna Marcela aby nie ulegał wpływom i namowom kolegów. Naucz go odróżniać dobro od zła.
Iwona napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito proszę cię, pomóż mi w stanach depresyjnych do których doprowadziła mnie zdrada mojego męża. Ciężko mi żyć z tym piętnem. Ratuj mnie i moje małżeństwo.
Grazyna z Karczew napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito proszę wstaw się za moimi dziećmi Dagmarą i Olą oraz wnuczką Ninką i wyproś dla nich łaskę nawrócenia i silnej wiary oraz skończenia studiów i dobrych, Bożych mężów. Błagam Cię św. Rito o miłość i pokój w ich sercach bez złości gniewu i zazdrości. A także o zdrowie i siły dla mojego męża Piotra
Barbara z Kraków napisał/a Luty 19, 2018:
Święta Rito pokornie proszę wyjednaj mi u Pana Naszego Miłosiernego zdrowie i życie bez raka i spokój duszy i ciała
krystyna z Chrzanów napisał/a Luty 19, 2018:
Ukochana św. Rito tak bardzo Cię proszę wyproś łaski dla moich dzieci Anny i Piotra aby mieli wreszcie szczęście w życiu - tak mało go mieli. Proszę wstawiaj się u Pana za moim mężem Bogdanem w tej ciężkiej chorobie. Patronko od spraw trudnych i beznadziejnych dziękuję, że jesteś - wiele razy tego doświadczyłam.
dorota z mielec napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito proszę uzdrów mnie z natrętnych myśli. Proszę pokaż mi jak miłować Jezusa
Karolina z Tarnów napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito, proszę wybłagaj u Pana łaskę uzdrowienia serca Piotra.
Irena z Olsztyn napisał/a Luty 19, 2018:
Szczęść Boże proszę Was o modlitwę za moją córkę Natalię, która spodziewa się dziecka. Chroń ją św. Rito od złego aby szczęśliwie donosiła i urodziła zdrowe dziecko. Proszę również o modlitwę za moją całą rodzinę - miej nas w opiece.
IWONA z BODORA napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito wyproś mi łaski u Naszego Boga Jezusa Chrystusa o którą tak bardzo proszę i która jest ci znana.
Jolanta z W napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito, błagam Cię o pomoc, proszę żeby mój mąż mi wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej w miłości, zdrowiu i radości. Bóg zapłać.
EWA napisał/a Luty 19, 2018:
Święta Rito, z całego serca ślę do Ciebie prośbę o łaskę uzdrowienia mojego siostrzeńca, aby rodzina znalazła dla niego właściwą, skuteczną pomoc.
B z K napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito proszę, dopomóż mnie i mojemu synowi żeby nasze sprawy potoczyły się w dobrym kierunku. Jezu ufam Tobie, Ty wiesz co masz z tym zrobić.
Barbara napisał/a Luty 19, 2018:
Święta Rito. Uproś mi łaskę u Pana Boga Wszechmogącego dla mojego synka Radka, aby mocą Ducha Świętego został uleczony z uzależnienia od hazardu, narkomanii, alkoholu... By mógł sprostać tym chorobom i od nowa zacząć mógł swoje młode życie. Błagam wspomóż nas Boże.
Paulina z Przemyśl napisał/a Luty 19, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach wiadomych Panu Bogu oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać
Ewa z Krakow napisał/a Luty 19, 2018:
Najdroższa św. Rito proszę wyjednaj mi u Miłosiernego Pana pokój miłość radość dla mnie moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny . Proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. o zdrowie fizyczne i psychiczne ,dla mnie moich dzieci, wnusi i całej mojej rodziny. Św. Rito pomagaj nam nieustannie i chroń przed złem i złymi ludźmi całą moją Rodzinę . .Bóg zapłać
Iza z Krakow napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito, dopomóż mojego męża Michała i obdarz go łaska dobrej pracy i dobrej sytuacji w pracy. Proszę aby go nie zwolnili z obecnej pracy a on pracował z całych sił efektywnie.
Malgosia z K napisał/a Luty 19, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski podczas pisania tekstów. Proszę o modlitwę abym zdobyła kolejny stopień zawodowy. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i męża oraz nowego miejsca zamieszkania. Błagam aby mamusi zniknęła gradówka i żeby brat się do mnie odzywał. Proszę aby przesyłka dotarła bez problemu żeby sprzedawca okazał się uczciwy. Proszę abym nie wykonywała czynności Panu Bogu niemiłych abym zwyciężyła nad złym duchem który namawia do złego.
Aga z Szczecin napisał/a Luty 19, 2018:
Proszę o modlitwie o rozwiązanie moich problemów ze zdrowiem. Proszę także o modlitwę o wstawiennictwo św. Rity przy zdaniu trudnych egzaminów. Bóg zapłać
Bozena z P napisał/a Luty 18, 2018:
Święta Rito, do twoich stóp składam bagaż moich trosk i próśb. Twojej opiece pozostawiam nasze życie. Poproś Jezusa by się tym zajął. A ja będę rozsławiać Twoje Imię. Amen.
Janina z Wrocław napisał/a Luty 18, 2018:
Proszę o modlitwę o powrót Piotra do Boga i pracę dla Niego o zdrowie dla Zofii,o szczęśliwą podróż Dominiki do Tajlandii i szczęśliwy powrót do dzieci, męża.
Marta napisał/a Luty 18, 2018:
Św. Rito .Zawsze będę Ci dziękować za to, że jesteś patronko spraw beznadziejnych. Z głębi serca zanoszę do Ciebie prośbę o Twoje wstawiennictwo u Jezusa w mojej intencji , by nie niemożliwe stało się.
Marta z Tarnów napisał/a Luty 18, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji męża Dariusza. O uczciwość małżeńską. Miłość wierność.
Marzena z Sulkowice napisał/a Luty 18, 2018:
Jeśli chcesz proszę otwórz swoje serce na modlitwę o cud uzdrowienia mojej kochanej córeczki Soni-Rity, która choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną i bardzo potrzebuje modlitwy, dziękuję całym sercem Twoja czcicielka.
Ja z Mazowieckie napisał/a Luty 18, 2018:
Święta Rito, błagam o rozwiązanie moich problemów mieszkaniowych. Pomóż, proszę, zgodnie z wolą Jezusa.
Elżbieta z Warszawa napisał/a Luty 18, 2018:
Św. Rito, błagam o odrodzenie miłości w moim związku, o prawdę, aby partner przedstawił mnie swojej dorosłej córce. Proszę o prowadzenie.
Czcicielka z Warszawa napisał/a Luty 18, 2018:
Kochana św.Rito, powierzam Ci intencje mojego serca. Znasz je. Proszę, wysłuchaj zgodnie z wolą Boga.
Katarzyna z Wrocław napisał/a Luty 18, 2018:
Z całego serca proszę o cud macierzyństwa i łaskę bycia rodzicami. Św. Rito wstaw się za nami.
Krystyna z Kraków napisał/a Luty 18, 2018:
Św. Rito proszę o uzdrowienie i uwolnienie moich córek od lęku, natręctw. Proszę dla nich o odzyskanie radości i sensu życia. Proszę wstaw się za moją rodziną i wspieraj nas w trudnych chwilach.
Asia z Warszawa napisał/a Luty 18, 2018:
Proszę o modlitwę w następującej intencji: Św. Rito, wyjednaj dla Asi łaskę rozwiązania problemów zawodowych oraz łaskę znalezienia dobrego kandydata na męża. Bóg zapłać
Dorota z Gdańsk napisał/a Luty 18, 2018:
Święta Rito proszę aby moja siostra rozpoczęła rehabilitację, żeby nie było przeszkód i proszę o zdrowie dla niej i wyciszenie wewnętrzne w czasie postu.Proszę pomóż jej.
Justyna napisał/a Luty 18, 2018:
O Boże błogosławieństwo i ochronę przez złem dla Mariusza.
Kasia z L napisał/a Luty 18, 2018:
Św. Rito dziękuję za wszystkie łaski i opiekę. Proszę również o opiekę nad całą moją rodziną by panował u nas pokój, miłość i zgoda oraz zdrowie i silna wiara.
Kasia z L napisał/a Luty 18, 2018:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo i modlitwę u Boga o uratowanie związku z Piotrkiem. Proszę pomóż.
Bogumila z Chelmno napisał/a Luty 18, 2018:
Św. Rito dziękuję za otrzymane łaski. Proszę Cię pomóż mojemu synowi żeby znalazł dobra pracę..
Łukasz z Złocieniec napisał/a Luty 18, 2018:
Św. Rito proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojej cioci. Bóg zapłać.
Łukasz z Złocieniec napisał/a Luty 18, 2018:
Św. Rito proszę o łaskę uzdrowienia mojego kolana po dwóch operacjach, abym mógł funkcjonować normalnie, jak przed pierwszym urazem sportowym, ciesząc się pełną sprawnością fizyczną.Bóg zapłać
Adam napisał/a Luty 18, 2018:
O droga święta Rito, wiele razy już mi pomogłaś... Wyjednaj mi proszę odwzajemnienie uczuć od kobiety, którą po prostu pokochałem i możliwości częstego widzenia się! Zależy mi na ułożeniu sobie życia z Nią.
Krystyna z Szczecin napisał/a Luty 18, 2018:
Św. Rito, racz nam wyjednać łaskę ostateczną zbawienia i wszystkie łaski nam potrzebne, a szczególnie tę wielką łaskę uzdrowienia 11 letniego Adasia po nieszczęśliwym upadku ze schodów , a którego stan jest krytyczny. Proszę wstawiaj sie za tym dzieckiem.
Czcicielka z Św.Rity napisał/a Luty 18, 2018:
Św. Rito proszę o zdrowie dla mojej mamy Bożeny
Dorota napisał/a Luty 18, 2018:
Zanoszę gorącą prośbę o powrót do zdrowia mojego syna Radosława
katarzyna z Bukowno napisał/a Luty 18, 2018:
Św. Rito, dziękuję Ci za łaski, które poprzez Ciebie otrzymałam. Ośmielam się prosić o więcej. Proszę, byś skierowała kroki mojej córki do Boga. Jest już dorosła i nie mam wpływu na jej decyzje. Ostatnio powiedziała mi, że już nie chodzi do Kościoła. Bardzo mnie to boli. Boję się, że jej nowe towarzystwo ma na nią zły wpływ. Gorąco proszę o pomoc. Proszę też o dobrych mężów dla moich córek. Bardzo pragnę, by stworzyły szczęśliwe, kochające Boga rodziny. Sama nie mam siły nieść ciężaru trosk, dzielę się nimi z Tobą i dziękuję za pomoc.
Jolanta z Filipowice napisał/a Luty 18, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji, powrót pamięci, odzyskanie radości i sensu życia. Serce Jezusa Chrystusa zmiłuj się nade mną. Błagam, proszę o uzdrowienie żebym mogła iść do pracy i pomagać innym. Jezu, Ty wszystko wiesz - ufam Tobie. Miej w opiece całą moją rodzinę. Święta Rito ty jesteś patronką spraw trudnych i beznadziejnych. Wiem, że pomożesz - mam dzieci i wnuki, którym jestem potrzebna. Sama byłaś matką, pomóż. Proszę cię też o rozwiązanie problemów finansowych. Jezu ufam Tobie
K napisał/a Luty 18, 2018:
- O uratowanie małżeństwa Agnieszki i Piotra (po 4 latach zdrady chce odbudować rodzinę, jeśli nastąpi powrót, aby to było trwałe i wierne małżeństwo) - o zdrowie dla mnie i innych członków rodziny, zwłaszcza wyzwolenie od depresji, marazmu, lenistwa, bezsilności - o cud miłości wzajemnej dla mnie, o osobę bezpieczną w sposobie bycia, dobrą, łagodną, zaradną, z inicjatywą i odwagą, odpowiednim wykształceniem - św. Rito znasz moje pragnienia, uzdrów także i je jeśli są wygórowane, zabierz lęk...
Marcin napisał/a Luty 18, 2018:
Św Rito proszę wstaw się za naszą rodziną i mnie samego o zdrowie, wyjście z depresji. Wyproś dla nas zerwanie skutków złorzeczeń skierowanych w nas. O łaskę małżeństwa dla mnie i siostry. O Błogosławieństwo w pracy, proszę. Św Rito módl się za nami!
Monika z Kamien napisał/a Luty 18, 2018:
Proszę o modlitwę o uratowanie mojej znajomości z Wojtkiem. Św. Rito pomóż
Joanna napisał/a Luty 18, 2018:
Święta Rito, proszę Cię o modlitwę za mojego męża, aby udało mu się zdać egzamin oraz w wiadomej dla Ciebie sprawie. Dziękuję Ci za to, że przy nas jesteś. Bóg zapłać.
HELENA z JAROSŁAW napisał/a Luty 18, 2018:
Św. Rito wspieraj mnie w ciężkich chwilach i wypraszaj mi dobre zdrowie. Tobie oddaję wszystkie moje intencje, Miej w opiece całą rodzinę.. Kochana św. Rito miej w swojej opiece Drogie Siostry Augustianki błogosław im na każdy dzień aby za ich trud i modlitwy otrzymały dar zdrowia i wszelkich łask Bożych. Amen
Ewa z Krakow napisał/a Luty 18, 2018:
Kochana Najdroższa Św. Rito dziękuję że jesteś ze mną i moją Rodziną każdego dnia i proszę o dalszą opiekę nad moją całą Rodziną. Proszę chroń mnie, moje dzieci, wnusię i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Wyjednaj nam u Miłosiernego Pana wszelkie łaski Ducha Św., pokój, miłość, radość i wszystko to co potrzebne jest dla każdego z nas. Jezu Ty wszystko wiesz. Zajmij się tym proszę. Św. Rito wyproś nam u Miłosiernego by nas prowadził Tą drogą właściwą. Bóg Zapłać
Dorota z Gdańsk napisał/a Luty 18, 2018:
Święta Rito proszę o zdrowie i pomoc w pracy żebym pozostała w pracy na dotychczasowych warunkach i miejscu. Miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu z błogosławieństwem w czasie Wielkiego Postu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Luty 18, 2018:
Św. Rito proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy, w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
Dorota z Gdańsk napisał/a Luty 18, 2018:
Święta Rito proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski. Miej nas pod swoją opieką i uproś błogosławieństwo na każdy dzień.
Dorota z Gdańsk napisał/a Luty 18, 2018:
Św. Rito proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy dobrą rehabilitację i skuteczne leczenie. Pomóż jej w pracy i prowadź.
Bożena z Krakow napisał/a Luty 18, 2018:
Św. Rito proszę o potrzebne łaski dla moich dzieci i ich rodzin oraz o zdrowie dla mego męża, Teresy i moje, o pracę dla Anny i dla Izy o szczęśliwy przebieg ciąży i urodzenie zdrowego dzieciątka, o szczęśliwą podróż, pobyt i powrót dla Łukasza, Filipa i Stanisława
ewa z kraków napisał/a Luty 18, 2018:
Święta Rito, z całego serca dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski i nieustająco proszę o uzdrowienie z choroby Radosława, aby mógł ukończyć studia, wrócił do życia w społeczeństwie.
Jolanta z W napisał/a Luty 18, 2018:
Św. Rito, błagam Cię o pomoc, proszę żeby mój mąż mi wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej w miłości, zdrowiu i radości. Bóg zapłać.
Małgorzata napisał/a Luty 18, 2018:
Jezu, proszę o pomoc w beznadziejnej sprawie. Błagam o pomoc.