Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
13311 wpisów.
Kasia z Lubawa napisał/a Kwiecień 19, 2018:
Św. Rito z całego serca proszę Cię jak codziennie i błagam o łaskę miłości, choć już się pogubiłam i nie wiem co mam dalej robić. Proszę postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i z którą będę mogła założyć upragnioną kochającą się rodzinę. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję.. Bóg zapłać za wszystko i błagam nie opuszczaj mnie.
Anna z Ł napisał/a Kwiecień 18, 2018:
Św Rito spraw by moja noga odzyskała w pełni sprawność by opuchlizna zeszła i rana się zagoiła odrzuć lęki i depresję.
Teresa napisał/a Kwiecień 18, 2018:
Ukochana święta Rito dziękuję za łaski które już otrzymałam. Błagam by konieczna operacja odbyła się przed wakacjami i zakończyła się szczęśliwie. Proszę Cię święta Rito o wstawiennictwo. Miej mnie pod swoją opieką. Bóg zapłać.
Barbara z Kraków napisał/a Kwiecień 18, 2018:
Św.Rito, proszę o łaskę wiary dla mojej córki Joanny i jej nawrócenie. Proszę o sakrament chrztu świętego dla jej synka Samuelka. Św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla męża Jasia moich dzieci i ich rodzin. Św. Rito błagam o Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa, Bóg zapłać.
Bernadetta z Kraków napisał/a Kwiecień 18, 2018:
Św. Rito proszę Cie o wstawiennictwo u Boga, proszę Cie o zdrowie dla mojego nienarodzonego dziecka, żebym donosiła ciążę i o szczęśliwe rozwiązanie. Dziękuję Ci za wszystkie łaski i że moge nosic pod sercem najwiekszy dar mojego życia. Bernadetta
Krystyna z Lesko napisał/a Kwiecień 18, 2018:
Św. Rito błagam o uzdrowienie mojego syna i mniej go w opiece i prosze o ratunek i pomoc w tej sytuacji która po ludzku jest nie do rozwiązania .
Joanna z Małopolskie napisał/a Kwiecień 18, 2018:
Święta Rito, Patronko w sprawach trudnych, które są po ludzku niemożliwe, błagam Cię w intencji Joanny i Marka. Proszę Cię spraw, by wreszcie relacja między nimi zaczęła się rozwijać. Święta Rito, wesprzyj nas. Ty Święta Rito wiesz jak bardzo mi na Nim zależy, nie wiem już co robić, proszę o światło Ducha Świętego dla nas, oraz pomoc we wszystkich sprawach Bogu wiadomych. Proszę o uwolnienie od złych osób. Święta Rito obiecuję, że jeśli zostanę wysłuchana to będę dawała świadectwo o otrzymanych łaskach. Błagam o pomoc. Jezu Miłosierny Ty się tym zajmij, Duchu Święty przyjdź.
Małgorzata z Kraków napisał/a Kwiecień 18, 2018:
Św. Rito, błagam Boga nieustannie o laskę pojednania i zgody dla córki i zięcia, proś ze mną o dar otrzeźwienia dla jego działań, pokładam ufność w Twą szczególną moc w tej ważnej dla wielu osób sprawie Twoja wierna czcicielka M
córka z kraków napisał/a Kwiecień 18, 2018:
św. Rito proszę o spokój duszy mojej mamy ś.p. Emilii
Paulina z Przemyśl napisał/a Kwiecień 18, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski.za każda modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Justyna z Tokarnia napisał/a Kwiecień 18, 2018:
Święta Rito proszę Cię o pomyślna operacje dla mojej siostry Karoliny. Święta Rito módl się za nami.
Justyna z Tokarnia napisał/a Kwiecień 18, 2018:
Droga święta Rito proszę Cię o dar potomstwa dla naszej rodziny, aby nasz synek miał tu na ziemi rodzeństwo, pomóż błagam, dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych zwłaszcza przez wstawiennictwo tak wielkiej świętej.
Ewa z Krakow napisał/a Kwiecień 18, 2018:
Św. Rito dziękuję za wszystko ,ze jesteś z nami każdego dnia.i proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Sw dla mnie moich dzieci ,wnusi i całej mojej Rodziny. Najdroższa św. Rito proszę uproś mi u Miłosiernego Pana wszelkie laski i dary Ducha Św. dla naszej Rodziny potrzebne do życia tu na ziemi Proszę o dobra prace i dobry wybór drogi życia dla córki,oraz w intencjach Panu Bogu wiadomych dla mnie ,mojego syna i całej naszej Rodziny. Św. Rito proszę Cie chroń nas przed złem i złymi ludźmi ,Bóg Zapłać
Kasia z Lubawa napisał/a Kwiecień 18, 2018:
Św. Rito z całego serca proszę Cię jak codziennie i błagam o łaskę miłości, choć już się pogubiłam i nie wiem co mam dalej robić. Proszę postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i z którą będę mogła założyć upragnioną kochającą się rodzinę. Za otrzymane łaski już dziękuję. To co się wydarzyło w sobotę dla mojej siostry Ady było cudowne, nawet nie spodziewałam się, że aż tak wszystko się ułoży. Bóg zapłać za wszystko i błagam nie opuszczaj mnie.
Ewa napisał/a Kwiecień 18, 2018:
Ukochana Święta Rito dziękuję za łaski, które już za Twoim wstawiennictwem otrzymałam. Błagam pomagaj mi w tym moim utrapieniu, wyproś pomoc i ratunek w tej sytuacji, która po ludzku jest nie do rozwiązania.
Edyta z Siedlce napisał/a Kwiecień 18, 2018:
Święta Rito proszę Cię o mądrość i jasność umysłu dla mojej córki Karoliny podczas pisania egzaminów gimnazjalnych. Proszę Cię o potrzebne łaski i błogosławieństwo w dniu jej 16 urodzin.
Wierna czcicielka z Olesno napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Święta Rito proszę o wsparcie w wiadomej sprawie . Proszę również o łaski dla moich dzieci żeby córka zdała egzaminy a syn dostał dobrą pracę. Dziękuję z całego serca za otrzymane łaski.
Dorota z Gdańsk napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Święta Rito proszę o zdrowie dla mojej siostry i dla mnie, proszę o prawidłowe wyniki badań i miej nas pod swoją opieką, pomóż w pracy w pokonywaniu trudności i prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu.
Patrycja z Wieliczka napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Św Rito błagam o pomoc w pracy abym nie popełniła błędów i mniej się denerwowala. Błagam o zdrowie dla moich dzieci Juli i Nikodema mamy brata męża i dla mnie. Proszę o lepszą sytuację finansową. Otaczaj nas swoją opieka kochamy cię
Barbara-Kinga z Kraków napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Św. Rito otocz opieką Dorotę u której rozpoznano ciężką chorobę. Daj jej siłę do walki o zdrowie. Jej ojcu siłę by wspierał ją w chorobie.
Barbara-Kinga z Kraków napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Św. Rito otocz swą opieką moją córkę. Dodaj jej siły i zdrowia by mogła znosić wszystkie trudy których doświadcza.O to prosi matka.
Barbara-Kinga z Kraków napisał/a Kwiecień 17, 2018:
św Rito otocz opieką mojego syna który ma problemy ze zdrowiem i własnym życiem osobistym.Pomóż mu odnaleźć właściwą drogę wyznaczoną przez Boga. Niech opuszczą go zmory z przeszłości.O to prosi matka.Siostry Augustiankom i wszystkich modlących się w tych intencjach niech Bóg błogosławi.
Helena z Jarosław napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Św Rito proszę Cię o wstawiennictwo za mną we wszystkich intencjach które noszę w sercu Bóg zapłać.
ANNA z Sroda wlkp napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Orędowniczko proszę o siłę zdrowie wytrwałość mądrość. Ześlij Ducha Świętego by nie powróciła mi choroba moja proszę.
ANNA z Sroda wlkp napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Kochana Święta Rito błagam z całego serca spraw cud by nasza córeczka zdała egzamin .Bądź przy niej prosze nigdy jej nie opuszczaj daj jej wiarę w siebie sile wytrwanie by podążała dobrą droga.Proszę o modlitwę w intencji córki by zdała egzamin.Panie ty słyszysz me prośby racz obdarzyć łaskami moja córkę spraw by jej sie powiodło. Jezu Ufam tobie Jezu Kocham Ciebie.
ANNA z Sroda wlkp napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Święta Rito miej w opiece moje dzieci i nas proszę. Czuję Twą obecność cały czas pomóż mi kocham Cię.
Justyna z Nakło napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Proszę o modlitwę do św. Rity abym dobrze zdała egzamin do bierzmowania na którym mi zależy oraz dla mojej koleżanki Patrycji, aby odnalazła szczęście w swoim życiu.
Łukasz z Kraków napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Św.Rito, proszę o zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i dobre zakończenie spraw urzędowych dla Wojciecha.
Aneta z Piotrków Tryb okoloce napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Św. Rito proszę o łaskę uzdrowienie relacji miedzy Pawłem K a mną
Ewa z Krakow napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Najdroższa św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. ,oraz wszelkie laski i dary Ducha św dla mnie ,moich dzieci i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę z całego serca wyjednaj mi u Miłosiernego Pana wszystko to co leży mi na sercu Panu Bogu wiadome .Jezu Ufam Tobie Zajmij się Tym wszystkim .Kochana św. Rito wspieraj nas każdego dnia i chroń przed złem i złymi ludźmi.Serdeczne Bóg Zapłać
anonim z kujawsko-pomorskie napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Św. Rito spraw żeby wyjazd nad morze w tym roku się udał.
czcicielka z kujawsko-pomorskie napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Św. Rito proszę o zdanie matury, o zdanie egzaminów zawodowych w czerwcu, bym dostała się na studia na języki, znalazła pracę za granicą, bym na swojej drodze spotkała Toma, żeby odwzajemnił moją miłość, żebyśmy byli razem i szczęśliwi.
Izabela z ŁÓDŹ napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Święta Rito powierzam Twojej opiece siebie, mojego Męża Marka i nasze Dzieci Antosia i Olusia, prosząc o łaskę radykalnego nawrócenia do Boga mojego Męża , o uwolnienie Go od działania złego ducha, proszę o Jego powrót do Sakramentów Świętych, proszę aby moc Bożej Miłości odmieniła Jego zatwardziałe serce. Proszę również o uzdrowienie i uświęcenie Naszego małżeństwa, proszę zabierz wszystkie osoby i rzeczy z życia mojego Męża, które stoją na przeszkodzie w tworzeniu ze mną jedności i miłości małżeńskiej. Stawiaj na drodze mojego Męża tylko osoby Boże. Proszę również o błogosławieństwo dla Naszych Dzieci. Dziękuję za Twoją opiekę nad Naszą Rodziną.
Izabela z ŁÓDŹ napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Proszę Święta Rito o łaskę nawrócenia do Boga dla Elżbiety i o uwolnienie Jej od uczuć skierowanych do mojego Męża Marka, by Bóg zabrał Ją i inne kobiety z życia mojego Męża i żeby nie wkraczały już nigdy więcej w jedność naszego sakramentalnego małżeństwa.
Izabela z ŁÓDŹ napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Proszę Matko Najświętsza o łaskę nawrócenia do Boga dla Elżbiety i o uwolnienie Jej od uczuć skierowanych do mojego Męża Marka, by Bóg zabrał Ją i inne kobiety z życia mojego Męża i żeby nie wkraczały już nigdy więcej w jedność naszego sakramentalnego małżeństwa.
Barbara z K napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Św. Rito jeżeli jest to w twej mocy to proszę Cię dopomóż jestem dobrym człowiekiem lubię pomagać innym, może Pan Jezus się ulituje i pomoże mi w tej ciężkiej sytuacji finansowej. Bóg zapłać. Jezu ufam Tobie ty wiesz co masz z tym zrobić.
Monika z Kamień napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Św Rito, Bardzo Ci dziękuje za to, że udało mi się zajść w ciąże. Bardzo Cię proszę miej nas w swojej opiece.
Kasia z Lubawa napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Św. Rito z całego serca proszę Cię jak codziennie i błagam o łaskę miłości, choć już się pogubiłam i nie wiem co mam robić. Proszę postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i z którą będę mogła założyć upragnioną kochającą się rodzinę. Za otrzymane łaski już dziękuję. To co się wydarzyło w sobotę dla mojej siostry Ady było cudowne, nawet nie spodziewałam się, że aż tak wszystko się ułoży. Bóg zapłać za wszystko i błagam nie opuszczaj mnie.
Paulina z Przemyśl napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski.Za każda modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Piotr z Zakopane napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Święta Rito, wesprzyj moje prośby. Prośby , które wznoszę do Boga - Bóg wie jakie.
Patrycja z Wieliczka napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Św Rito błagam o pomoc w pracy abym nie robiła błędów i wszystko było w porządku. Proszę miej moją całą rodzinę w swej opiece. Otaczaj nasz dom zdrowiem miłością i opieka Boża.
Dorota z Żary napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Św. Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo, aby Bóg dał mi dobrego, kochającego męża, mężczyznę którego pragnę oraz łaskę szczęśliwego życia małżeńskiego. Św. Rito proszę o modlitwę.
Agnieszka z Warszawa napisał/a Kwiecień 17, 2018:
Święta Rito Dziękuję Ci za dotychczasowa pomoc i proszę miej w opiece moja rodzinę spraw żeby syn Piotr wrócił ze zlej drogi przestał się ranić i nas rodziców i rodzeństwo niech go Bóg z Tobą św. Rito natchnie .Proszę o wyjaśnienie sprawy z D. Niech każda intencja do Ciebie się spełni Tyle jest nieszczęść na tym świecie.
Emilia z Kraków napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Św. Rito proszę aby Kamil był dobrym mężem i ojcem.
Bożena z Krościenko Wyżne napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Święta Rito bardzo proszę aby mój brat nie pił i aby znalazł spokój i radość w rodzinie. Proszę o dobry nabór do szkoły i o ułożenie życia przez Jarka
Patrycja z Wieliczka napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Św. Rito błagam o zdrowie dla moich dzieci Juli i Nikodema oraz mamy brata męża i dla mnie. Proszę o lepszą sytuację finansową. Św. Rito błagam o to aby Nikodem zaczął jeść i więcej mówić. Św. Rito proszę o to aby mama z Krzyśkiem umieli że sobą rozmawiać. Kochamy cię
Agnieszka z Wałbrzych napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Droga potężna święta Rito, błagam Cię z całego serca o wstawiennictwo: aby Bóg zachował w zdrowiu ciała i duszy moją kochaną Mamę przez wieledziesiąt jeszcze lat. Aby dał jej łaskę zdrowia.
mama z lublin napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Św. Rito wspomóż łaską syna aby podjął dobrą decyzje odnośnie pracy w Warszawie. Proszę o Dary Ducha Świętego dla Konrada , nawrócenie do Boga .
Kasia z Bochnia napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Św. Rito Ty możesz wybłagać u Boga cuda proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej . Wiem że tylko w Bogu mam nadzieję
Agnieszka z Mosina napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Św. Rito proszę o zdrowie moich najbliższych, o wiarę i mądre decyzje podejmowane przez mojego brata. Św. Rito proszę o odwagę, większą pewność siebie, abym w niedalekiej przyszłości miała szansę zmienić pracę, proszę,aby trudności zostały pokonane. Św.Rito proszę o modlitwę.
Czcicielka z W. napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Św. Rito, natchnij życzliwością i otwartością serca urzędników którzy będą analizowali mój wniosek o mieszkanie. Przekraczam dochody, błagam znajdź pozytywne rozwiązanie.
Czcicielka z W. napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Ukochana św. Rito, prosze o dobrego męża i o pomoc w moich problemach mieszkaniowych. Miej w opiece mojego brata Darka w dniu 45 urodzin.
Czcicielka z W. napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Kochana św. Rito, błagam o pozytywne rozpatrzenie wniosku o mieszkanie. Pomóż mi znaleźć małe i tanie mieszkanie na wynajem od połowy maja. O Jezu Ty sie tym zajmij. Proszę również o umocnienie wzajemnej miłości z partnerem, abyśmy przetrwali rozłąkę, znasz cała sprawę...
Dorota z Gdańsk napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Święta Rito, bardzo proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia, dobre wyniki badań, o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie.Pomóż jej w pracy i prowadź w każdym dniu.
Ewa z Warszawa napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Święta Rito. Błagam za Twoją przyczyną o wyproszenie łaski zakończenia spraw trudnych dla Damiana. Proszę o dobre zakończenie wszystkich błędów młodzieńczych. Proszę o Św. Rito patronko spraw beznadziejnych, aby rozwiązały się Damiana trudne sprawy, proszę o przemianę dla jego życia i zakończenie szczęśliwe spraw. Błogosław mu każdego dnia. Bóg zapłać.
Helena z Jarosław napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o błogosławieństwo, moc Ducha Św. i wszelkie łaski dla mnie i całej mojej Rodziny. Proszę o dobry wybór drogi życia dla dzieci wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla Barbary i jej Rodziny... Jezu Ufam Tobie, Ty wszystko wiesz. Zajmij się Tym wszystkim. Proszę, Św. Rito chroń mnie, moje dzieci, wnuki i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi... Błogosław nam każdego dnia. Bóg Zapłać
Agnieszka z Kraków napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Św. Rito błagam za Twoją przyczyną o wyproszenie łaski zdrowia dla mojej córki, czeka ją bardzo ciężka operacja. Modlę się nieustannie aby Bóg uzdrowił moje dziecko. Proszę Św. Rito patronko spraw trudnych, aby rozwiązały się wszystkie trudne sprawy w życiu Patrycji, proszę o przemianę życia dla niej, mądre wybory życiowe, dobrego, poczciwego męża, proszę Cię o opiekę nad nią, bo jest zagubiona w swoim życiu.
Ewa z Nowy Targ napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Św. Rito dziękuję za łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Proszę o zdrowie dla moich kochanych schorowanych rodziców, męża, dzieci, aby podjęte leczenie przez moją córkę dało pomyślne rezultaty. Tak bardzo chciałabym aby dzieci przestały traktować mnie jak wroga, aby zabrały do serca moje uwagi bo ja nie chcę dla nich źle, aby na ich drodze stanęły dobre drugie połówki wybłagaj dla mojej córki łaskę, aby poznała szlachetnego mężczyznę, który szczerze pokocha ją i ona jego, by mogli cieszyć się radością życia małżeńskiego i rodzinnego uzdrów serce mojej córki i dopomóż nie dopuść żeby traciła nadzieję. Proszę o wsparcie i opiekę podczas egzaminów maturalnych dla syna, proszę o uwolnienie od lęku i stresu, o jasność umysłu i szczęście i dobre wyniki aby dostał się na studia. Proszę o Twoją opiekę i pomoc w rozwiązaniu problemów, chroń przed błędnym decyzjami. Ufam Tobie, orędowniczko spraw trudnych. Twoja czcicielka Ewa
Lucyna z rzeszów napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Proszę o modlitwę za moim zięciem Maksymilianem, o pomoc Świętej Rity by wyszedł z ciężkiej choroby, a także proszę o pomoc w kłopotach małżeńskich mojej córki Katarzyny. Święta Rito, która tyle możesz przed Bogiem, wyproś potrzebne łaski dla mojej rodziny.
Agnieszka z Wrocław napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Kochana potężna święta Rito! Proszę o wstawiennictwo w intencji: Uleczenia mnie z choroby - aby ta operacja, którą niedawno przeszłam, wyleczyła mi serce i abym w zdrowiu dożyła z nim starości.
Izabela z ŁÓDŹ napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Proszę Święta Rito o łaskę nawrócenia do Boga dla Elżbiety i o uwolnienie Jej od uczuć skierowanych do mojego Męża Marka, by Bóg zabrał Ją z życia mojego Męża i żeby nie wkraczała już nigdy więcej w jedność naszego sakramentalnego małżeństwa.
Izabela z ŁÓDŹ napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Święta Rito, powierzam Twojej opiece siebie, mojego Męża Marka i nasze Dzieci Antosia i Olusia, prosząc o łaskę radykalnego nawrócenia do Boga mojego Męża , o uwolnienie Go od działania złego ducha, proszę o Jego powrót do Sakramentów Świętych, proszę aby moc Bożej Miłości odmieniła Jego zatwardziałe serce. Proszę również o uzdrowienie i uświęcenie Naszego małżeństwa, proszę zabierz wszystkie osoby i rzeczy z życia mojego Męża, które stoją na przeszkodzie w tworzeniu ze mną jedności i miłości małżeńskiej. Stawiaj na drodze mojego Męża tylko osoby Boże. Proszę również o błogosławieństwo dla Naszych Dzieci. Dziękuję za Twoją opiekę nad Naszą Rodziną.
Kasia z Wielkopolska napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Święta Rito z całego serca dziękuję Ci za wszystkie łaski dla mojej rodziny. Błagam Cię wyproś miłość i zgodę, wzajemny szacunek między moimi rodzicami. Pozwól, aby zapanowało między nimi zrozumienie, spokój duszy, by wspierali się teraz w jesieni życia.
Wierna czcicielka napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Najdroższa Święta Rito proszę o zdrowie dla mojego syna który przeszedł białaczkę i ostatnio uskarża się na ból serca i osłabienie.
Ewa z Krakow napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Najdroższa Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia ,Dziękuję za wszystko i proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. dla mnie i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę również wyjednaj mi u Miłosiernego Pana wszelkie laski i dary Ducha Św. oraz o pokój, miłość, radość mądrość i zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito pomagaj nam i chroń przed złem i złymi ludźmi z całego serca Cię proszę. Bóg Zapłać
Dorota z Razymin napisał/a Kwiecień 16, 2018:
O uzdrowienie mojej mamy Zofii z choroby nowotworowej.
Paulina z Przemyśl napisał/a Kwiecień 16, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i mojej - w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Za każdą modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Anna z Cieszyn napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Św Rito dziękuję za łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Proszę o zdrowie dla mnie i najbliższych, pomóż nam w poprawie sytuacji finansowej i chroń przed błędnym decyzjami.
Agnieszka napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Św. Rito proszę o łaskę zdrowia, żeby wszystkie choroby mnie opuściły, żeby bóle twarzy ustąpiły a problemy jamy ustnej i zębów nie dokuczały. Proszę o miłość, dobrego męża, szczęśliwą rodzinę, ułożenie sobie życia, umiejętność podjęcia życiowych decyzji. Proszę o umocnienie wiary, wytrwałość i skupienie w modlitwie, o bycie lepszym człowiekiem, pomocnym dla innych, o umiejętność opanowania nerwów, radość życia, siłę i optymizm na każdy dzień. Proszę również o zdrowie dla mojej rodziny, spokój, miłość i zgodę w rodzinie, aby Ci członkowie rodziny, którzy do kościoła nie chodzą, zaczęli uczęszczać na msze święte i wzmocnili swoją wiarę.
Michał z Bielsko-Biała napisał/a Kwiecień 15, 2018:
W intencji Agnieszki o pomyślność na maturze i w całym życiu.
Patrycja z Wieliczka napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Św. Rito błagam o zdrowie dla moich dzieci Julii i Nikodema. Spraw aby Nikodem zaczął więcej mówić. Św. Rito wzmocnij naszą sytuację finansową. Św. Rito błagam o spokój w pracy, spraw abym nie robiła pomyłek w wysyłce. Św. Rito dodaj mi siły i uśmiechu na twarzy. Spraw aby mama i Krzysiek zaczęli ze sobą rozmawiać i się szanowali kochamy cię całym sercem. Błagam o miłość, zdrowie i spokój w naszym domu
Małgorzata z Haczów napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Proszę o modlitwę za Emilkę i Anię aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego,
Barbara z Katowice napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Św. Rito w tobie pokładam nadzieję na pozytywne zmiany w moim życiu dopomóż.
Paulina z Przemyśl napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Za każda modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Dorota z Gdańsk napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Św. Rito, proszę o zdrowie, proszę o Twoją opiekę i pomoc w pracy w rozwiązaniu problemów, proszę o pozostawienie na dotychczasowych warunkach i miejscu. Błogosław każdego dnia.
Dorota z Gdańsk napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Św. Rito, proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
Dorota z Gdańsk napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Św. Rito, proszę błogosław mojej Mamie Irenie, daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i o wszelkie łaski. Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Św. Rito proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę - proszę dary Ducha Świętego, o łaskę zdrowia, o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie. Pomóż jej w pracy i prowadź w każdym dniu.
ELA z LODZKIE napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Mateńko, błagam odmień życie moje i mojej rodziny, pomóż w trudnej sytuacji finansowej, pomóż rozwiązać wszystkie nasze problemy, pomóż moim córkom, niech nazbieram dużo pieniędzy na opłaty. Z serca dziękuję.
Aga napisał/a Kwiecień 15, 2018:
św. Rito proszę Ciebie o pomoc w znalezieniu nowej pracy w zawodzie, zmiany miasta i rozwiązania trudnych dla mnie spraw, które po ludzku są trudne, ale wierzę, że Ty mi pomożesz i wyprosisz mi u Boga tą łaskę, bo w Tobie nadzieja. Amen
Justyna napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Święta Rito proszę o dar miłości w sercu osoby którą kocham, aby potrafił mi wybaczyć i być ze mną.
Celina z Nowy sacz napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Dziękuję ci Św. Rito za wysłuchanie mojej gorącej prośby o uzdrowienie mojej siostry z ciężkiej choroby prosząc o dalszą opiekę dla niej i całej rodziny za twoim wstawiennictwem u naszego najdroższego Ojca w niebie, a także proszę cię oto aby mój mąż nie nadużywał alkoholu. Wdzięczna czcicielka
Edyta z Polska napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Kochana św. Rito, proszę, wybłagaj u Pana Boga, dla mnie i mojej rodziny, łaskę uwolnienia od wszelkiego złego, uzdrowienie, odrodzenie i pojednanie mojego małżeństwa. Proszę, módl się za mną, a zwłaszcza 30.04.2018 bądź przy mnie. Dziękuję za wszystko co już dla mnie uczyniłaś. Wszelki Duch Pana Boga Chwali!
Anna z Elbląg napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Ukochana święta Rito każdego dnia dziękuję Bogu za Twoją obecność. Dziękuję za każde dobro, które za Twoim wstawiennictwem każdego dnia otrzymuję. Proszę Cię o wysłuchanie mnie i zaniesienie przed Boży tron intencji Tobie powierzonych.
halina z wola napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Św. Rito proszę wyproś łaskę Darów Ducha Świętego dla moich chrześniaków, spokój, opanowanie dla Sebastiana, dla Karola i Roberta o podjęcie decyzji zgodnej z wolą Bożą.
Jadwiga napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Św. Rito, proszę Cię abyś wyprosiła łaskę zdrowia dla mojego syna. Proszę również o pomoc w bardzo trudnym teraz dla mojej rodziny czasie.
Ewa napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Ukochana Święta Rito oto proszę, jak co dzień, o Twoje wstawiennictwo. Wiem, że mnie nie opuścisz, mimo wszystko. Błagam o łaskę pomocy, w mojej sytuacji, którą znasz. Doznałam już Twojej pomocy, wesprzyj mnie, pomóż, ratuj. Jednak nie moja wola, lecz Boża niech się stanie..
Izabela z ŁÓDŹ napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Święta Rito, proszę wyproś łaskę nawrócenia do Boga dla Elżbiety i uwolnienia Jej od uczuć skierowanych do mojego Męża Marka, by Bóg zabrał Ją z życia mojego Męża i żeby nie wkraczała już nigdy więcej w jedność naszego sakramentalnego małżeństwa.
Izabela z ŁÓDŹ napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Święta Rito, powierzam Twojej opiece mojego Męża Marka i nasze Dzieci Antosia i Olusia, prosząc o łaskę radykalnego nawrócenia do Boga mojego Męża , o uwolnienie Go od działania złego ducha, proszę o Jego powrót do Sakramentów Świętych, proszę aby moc Bożej Miłości odmieniła Jego zatwardziałe serce. Proszę również o uzdrowienie i uświęcenie Naszego małżeństwa, proszę zabierz wszystkie osoby i rzeczy z życia mojego Męża, które stoją na przeszkodzie w tworzeniu ze mną jedności i miłości małżeńskiej. Stawiaj na drodze mojego Męża tylko osoby Boże. Proszę również o błogosławieństwo dla Naszych Dzieci. Dziękuję za Twoją opiekę nad Naszą Rodziną.
Ewa z Krakow napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla mnie moich dzieci wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę wyjednaj mi u Miłosiernego Pana w intencjach, które leżą mi na sercu - Panu Bogu wiadomych. Proszę również Św. Rito bądź z nami każdego dnia i wspieraj nas w trudnych chwilach oraz chroń przed złem i złymi ludźmi Bóg Zapłać
iza napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Dziękuję za Twoje wsparcie i codzienną pomoc wstawienniczą... wspieraj mnie w trudach codzienności nadal, wyproś za mną o potrzebne mi łaski-spokoju serca, równowagi emocjonalnej, uleczenia z destrukcji...i przypływ znacznej sumy pieniędzy, by mieć możliwość rozpoczęcia życia od nowa, realizacji siebie i dbania o siebie, móc podjąć terapię, założyć swoją działalność i realizować siebie zgodnie z marzeniami...bez konieczności podejmowania zatrudnienia byle jakiego tylko po to by mieć za co żyć...pomóż mi proszę w tej sprawie św Rito...wiesz jak bardzo potrzebuję teraz przemiany i serca i życia, a na to potrzebne są fundusze...módl się i zanieś moje błagania do Pana...
Barbara napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem św. Rity aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam św. Rito o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego. Bóg zapłać.
Teresa z Bielsko-Biała napisał/a Kwiecień 15, 2018:
Św. Rito dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie duszy i ciała, łaskę wiary, przemianę życia, znalezienie pracy dla Marii, zgodę i miłość w rodzinie Katarzyny i Mirosława, światło Ducha św. na egzaminie dla Kingi, opiekę Bożą dla Agnieszki i Adama z rodziną i zdrowie dla Teresy i Andrzeja.
Ewelina z Białystok napisał/a Kwiecień 14, 2018:
w zasadzie to mam dwie intencje: 1. proszę by mój partner znowu mógł widywać swoje dzieci, by była żona mu tego nie zabraniała i nie nastawiała źle dzieci wobec niego, 2. błagam o łaskę macierzyństwa dla mnie i dla mojego partnera i by nasze dzieci były zdrowe,
Agnieszka napisał/a Kwiecień 14, 2018:
Św. Rito proszę o cud uzdrowienia dla Weroniki, łaskę zdrowia dla jej mamy i siłę do pokonywania codziennych trudności.
Ja z W. napisał/a Kwiecień 14, 2018:
Kochana Rito, proszę o dobrego męża, proszę aby obecny partner przedstawił mnie swojej córce. Umocnij naszą miłość. Daj siłę przetrwać rozłąkę. Czuwaj nad Olą w dniu jej urodzin.
E. z W. napisał/a Kwiecień 14, 2018:
Św. Rito proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku w WZL, Ty znasz całą sprawę.
Czcicielka z W. napisał/a Kwiecień 14, 2018:
Św. Rito proszę o pomoc w znalezieniu taniego mieszkania na Mokotowie, ponieważ z obecnego muszę się szybko wyprowadzić. Postaw życzliwych ludzi na mej drodze, którzy wynajmą mieszkanie bez kaucji. O Jezu, Ty się tym zajmij...
Jolanta z Cybinka napisał/a Kwiecień 14, 2018:
Święta Rito błagam Cię o łaskę macierzyństwa.
Magda z Ustka napisał/a Kwiecień 14, 2018:
Święta Rito serdecznie proszę Cię o wstawiennictwo w moim beznadziejnym położeniu, proszę Cię o to, aby pomimo różnych przeciwności, Mateusz został moim mężem.