Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
10723 wpisy.
Monika napisał/a Styczeń 16, 2018:
Św. Rito błagam Cię o cud uzdrowienia relacji Jarka i Moniki, o wzajemną miłość i przebaczenie, o wyjście z zadłużenia finansowego, światło Ducha świętego we wszystkich decyzjach.
Beata napisał/a Styczeń 16, 2018:
Święta Rito błagam Cie o zdrowie dla mnie i moich najbliższych oraz pomyślność w mojej firmie.
Jolanta z Wilno napisał/a Styczeń 16, 2018:
Św. Rito, błagam Cie o pomoc, proszę żeby mój mąż mi wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej w miłości i radości bez problemow zdrowotnych, finansowych i innych. Bóg zapłać.
Czcicielka z W. napisał/a Styczeń 15, 2018:
Św. Rito, Patronko spraw beznadziejnych błagam Cie o pomoc, aby burmistrz zechciał pochylić się nad moją sprawa mieszkaniową aby wniosek ponownie został pozytywnie rozpatrzony. Proszę, pomóż mi...
Justyna z Błędów napisał/a Styczeń 15, 2018:
Kochana św. Rito bardzo dziękuje Ci za wszelkie łaski jakie na mnie spłynęły za Twoim wstawiennictwem. Proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i mojego dzieciątka. Żeby dzidziuś rozwijał się prawidłowo i był zdrowy a rozwiązanie nie nastąpiło wcześniej jak po 37 tyg. ciąży. Proszę o zdrowie dla mojego męża i wytrwałość w walce z nałogiem palenia papierosów jakiej się podjął. Proszę też o zdrowie dla mojego taty żeby uraz kręgosłupa jakiego doznał nie wpłynęła na jego sprawność fizyczna a operacja kręgosłupa przebiegła bez komplikacji.
Marta napisał/a Styczeń 15, 2018:
Św. Rito błagam Ciebie o wstawiennictwo u Pana Boga naszego o siłę i potrzebne dla mnie łaski. Moje serce krwawi i tak bardzo boli z powodu rozstania. Przeżywam takie męki że już nie daję rady, boję się i nie wiem co mam robić. Błagam o pomoc. Wszystkie moje cierpienia ofiarowuję Jezusowi.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Styczeń 15, 2018:
Św. Rito nasza ratunku po Bożemu patronko kochana, Dziękujemy oraz Błagamy o wszystko i za wszystkich. Bóg z Tobą
Renata napisał/a Styczeń 15, 2018:
Błagam o łaskę i cud dla mojej córki, która ponownie jest załamana i zrezygnowana, sprowadź Boże na jej drogę miłość drugiej osoby, niech ułoży się wreszcie jej życie osobiste
Adam z Skaryszew napisał/a Styczeń 15, 2018:
Kochana św. Rito już raz wybłagałaś mi laski u naszego Pana Jezusa Chrystusa teraz proszę o ponowna pomoc.31 stycznia 2018 r będę miał diagnozę guzków na płucach proszę o wyproszenie laski u naszego Pana Jezusa Chrystusa żeby nie był to nowotwór. Proszę także o dar zdrowia dla kochanej cioci Krystyny. Sprawy są beznadziejne tylko Twoje wstawiennictwo może przynieść uzdrowienie. Chwałą Panu.
halina z wola napisał/a Styczeń 15, 2018:
Święta Rito proszę miej w opiece mojego ojca chrzestnego .proszę dla niego o łaskie zdrowia ,spokojnej starości oraz szacunku i cierpliwości domowników dla niego zgodę i wyrozumiałość.
Malgosia z Ck napisał/a Styczeń 15, 2018:
Św. Rito błagam o natchnienie przy pisaniu tekstów zaakceptowaniu publikacji i zdobyciu kolejnych stopni. Proszę o dobrego mężczyznę który zostanie moim wiernym mężem. Błagam o pomoc w znalezieniu nowego miejsca zamieszkania wymarzonej działki na której powstanie dom. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Proszę o modlitwę abyśmy mogli porozmawiać z kolegą M jeżeli jest to zła znajomość błagam o jej rozwiązanie. Proszę o Dary Ducha Świętego i łaski dla całej mojej rodziny oraz pracę dla brata. Pomóż mi św. Rito ponieważ nie mam już siły walczyć o swoje życie.
Marta z Ilawa napisał/a Styczeń 15, 2018:
Św. Rito ofiaruje Ci swoje cierpienie, spraw aby sprawiło ono uzdrowienie mojego małżeństwa i nawrócenie mojego męża. Spraw aby dziecko które w sobie nosze urodziło sie zdrowe. Obmyj mi oczy Moja Orędowniczko i otwórz moją dusze, nawróć moje serce...
Czcicielka napisał/a Styczeń 15, 2018:
Święta Rito, gorąco proszę o: zdrowie dla Zofii, przemianę Andrzeja, zgodę w rodzinie i rozwiązanie trudnych problemów.
Magda z Kraków napisał/a Styczeń 15, 2018:
Święta Rito, proszę o zdanie egzaminów w tej sesji przez mojego syna. Proszę też w innych Bogu wiadomych intencjach.
Katarzyna z Lublin napisał/a Styczeń 15, 2018:
Św. Rito proszę uzdrów słuch małej Gabrysi. Proszę Cię aby wynik badania słuchu był prawidłowy. Proszę uczyń cud.
Patrycja z wieliczka napisał/a Styczeń 15, 2018:
Św. Rito błagam o zdrowie dla moich dzieci Juli i Nikodema. Spraw aby Nikodem zaczął jeść więcej i mówić. Miej moją całą rodzinę w swej opiece, w zdrowiu, miłości i szacunku do siebie. Św. Rito wzmocnij naszą sytuację finansową. Spraw aby dzisiejsza sprawa mojej mamy wyjaśniła się pomyślnie.
Dorota z Skalbmierz napisał/a Styczeń 15, 2018:
Święta Rito proszę wstaw się u Boga w moich sprawach. Jezu Ufam Tobie. Postanowiłam pościć w moich intencjach.
Malgosia z Lodz napisał/a Styczeń 15, 2018:
Święta Rito proszę o pomoc i łaskę wstawiennictwa u Pana Boga aby mój syn założył szczęśliwą rodzinę podjął pracę i nawrócił się na dobrą drogę błagam pomóż mi zrozpaczona matka Bóg zapłać.
KRYSTYNA z przeworsk napisał/a Styczeń 15, 2018:
Proszę św.Rito abyś pomogła córce Celinie pojednać się ze mne ma tyle zła w sobie. Módl sie sw. Rito w tej intencji błagam żebym zostala wysłuchana codziennie modlę sie do ciebie i proszę wysłuchaj mnie poteżna św.Rito
KRYSTYNA z przeworsk napisał/a Styczeń 15, 2018:
Proszę o modlitwę do św.Rity za mnie żebym wstała z wózka na nogi jestem po operacji i nie chodzę proszę żeby św.Rita wyprosiła łaskę dla mnie u Jezusa.
gosia z mogilno napisał/a Styczeń 15, 2018:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo w wiadomej tobie sprawie, proszę uratuj nas przed klęską, wspomóż w trudnym czasie byśmy przetrwali i wyszli z tego silniejsi.
Rodzice z Tęgoborze napisał/a Styczeń 15, 2018:
Święta Rito prosimy o uzdrowienie naszego synka Piotrusia
Maria z Kraków napisał/a Styczeń 15, 2018:
Święta Rito dopomóż mi, abym potrafiła naprawić moje stosunki z córką, bo nie wiem już co robić. Proszę także o wiele łask Bożych dla niej i wnuków aby wrócili do Boga.
Sabina z Chłopice napisał/a Styczeń 15, 2018:
Św. Rito błagam uproś u Pana Jezusa Chrystusa łaskę rozwiązania bardzo trudnej sprawy . Bądź pozdrowiona św. Rito.
Jadwiga z Resko napisał/a Styczeń 15, 2018:
Święta Rito dziekuje Ci za wszystko prosząc jednocześnie o dalsze zdrowie dla mnie i moich bliskich a zwłaszcza dla mojej malutkiej wnusi Polusi
Dorota z Gdańsk napisał/a Styczeń 15, 2018:
Święta Rito proszę o spokój wewnętrzny dla mnie, o pomoc w pracy, postaw koło mnie dobrych ludzi którzy mi pomogą. Proszę pomóż mi i błogosław w każdym dniu.
Anna napisał/a Styczeń 15, 2018:
Błagam Cię o cud i pomoc w kwestii finansowej i ochronę całej mojej rodziny. Dziękuje za wszystko
Jolanta z Wilno napisał/a Styczeń 15, 2018:
Św. Rito, błagam Cie o pomoc, proszę żeby mój mąż mi wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej bez problemow zdrowotnych, finansowych i innych. Bóg zapłać.
Joanna z Kraków napisał/a Styczeń 15, 2018:
Św.Rito proszę o zdrowie dla rodziny.Szczególnie o dobre pokierowanie i diagnostykę w chorobie taty. Proszę Cię
Dorota napisał/a Styczeń 15, 2018:
św. Rito, proszę Cię, wyproś łaskę zdrowia dla mnie. By udało mi się pokonać przeszkody w podjęciu leczenia, bym trafiła na życzliwe mi osoby, dobrych lekarzy, którzy pomogą mi powrócić do normalnego życia, pracy, na nowo poczuć sens, odnaleźć nadzieję. Proszę by udało mi się uwolnić od toksycznego wpływu bliskiej mi osoby, która od wielu lat paraliżuje mnie psychicznie i fizycznie, o cud przemiany dla niej.
Edyta z Polska napisał/a Styczeń 15, 2018:
Ukochana św. Rito, błagam pomóż Tomkowi, Dawidowi, bądź im opiekunką na wszystkich ich drogach. Razem z Panem Jezusem, Maryją i ich Aniołami Stróżami i Archaniołami, chroń ich, błagam przed wszelkim złem. Kochana św. Rito dziękuję Ci za otrzymane od Ciebie łaski. Dziękuję za wysłuchanie mojej prośby w czerwcu. Proszę nie opuszczaj mojej rodziny. Błagam Cię również o wstawiennictwo za moją Mamą. Ty wiesz... Chroń moje dzieci, błagam... Św. Rito proszę módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. Amen
Marek z Zabrze napisał/a Styczeń 15, 2018:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby psychicznej Julity i Marka
Elżbieta z Kraków napisał/a Styczeń 15, 2018:
Św.Rito proszę o pomyślny zabieg wszczepienia mojej mamie stymulatora serca i o dobre wyniki badań. Otocz ją swoją opieką i dodaj jej sił w znoszeniu chorób. Dziękuję za dotychczasową opiekę nad moją rodziną i proszę, nie opuszczaj nas.
Czcicielka napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św Rito proszę o błogosławieństwo dla rodziny Jurka i uzdrowienie dla jego syna Tomasza.
Czcicielka napisał/a Styczeń 14, 2018:
Kochana św. Rito, błagam o cud uzdrowienia dla Ilony z ciężkiej choroby, łaskę sakramentu małżeństwa i cud poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Łaskę nawrócenia dla Krzysztofa i rzucenia nałogu tytoniowego. Łaskę zdrowia dla mamy. Błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Krzysztofa. Pomoc dla Magdy w sprawie mieszkaniowej. O szczęśliwą operację dla Pani Joanny. O błogosławieństwo i zdrowie dla Zuzi i Eweliny z rodzinami. O błogosławieństwo dla pana Kamila. O błogosławieństwo w pracy dla mnie, poprawę finansów, abym mogła skończyć leczenie zębów. Z podziękowaniem za poznanie Krzysztofa i błogosławieństwo dla związku i wytrwanie w czystości przedmałżeńskiej. Kochana św. Rito dziękuję, że znalazłaś mi Krzysia, tak wiele lat się modliłam.
Ania napisał/a Styczeń 14, 2018:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo u Boga o zdrowie i spokój w naszej rodzinie.
Teresa z Nowy Targ napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św. Rito uproś u Jezusa miłosiernego łaskę zdrowia dla Michałka i aby mój wnuczek Antoś nie zaraził się ode mnie bardzo niebezpiecznym wirusem, błagam Cię o to Twoja czcicielka Teresa.
Joanna z Stary Sącz napisał/a Styczeń 14, 2018:
Najukochańsza św. Rito proszę Cię z całego serca o błogosławieństwo dla mnie i dla mojego chłopaka. Tak długo modliłam się do Ciebie o to bym spotkała tego jedynego i w końcu On staną na mojej drodze. Proszę Cię o miłość, wytrwałość, szczęście i żebyśmy mieli więcej powodów do radości niż smutku. Zsyłaj na nas łaski na każdy dzień. Błagam Cię także o zdrowie psychiczne i o to bym była silniejsza i umiała radzić sobie z problemami. Dziękuję Ci św. Rito za dotychczasową pomoc i proszę o dalsze łaski dla mnie i moich najbliższych.
Adam z Jastrzębie-Zdrój napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św.Rito patronko od rzeczy niemożliwych.Proszę przez Twoje wstawiennictwo do Pana Naszego Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla mnie i mojego taty.
Kask z Malopolska napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św. Rito proszę Cie z całego serca abyś uprosiła o zdrowie dla mojej mamy i żeby to znamie okazalo sie nie groźne miej ją w swojej opiece i nie opuszczaj jej.
Zoja napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św.Rita proszę o modlitwę w mojej sprawę. Tak bardzo pragnie dostać mieszkanie na które tak długo czekam. Wstaw się za mnie u Pana Naszego w mojej sprawie.Serdeczne Bóg zapłać.
Elżbieta z W. napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św. Rito, błagam o zdrowie psychiczne dla Ani. Czuwaj nad nią i jej synkiem, którego sama wychowuje. Spraw proszę, aby sie nie zadręczała, ze ojciec dziecka go nie chce znać. Przemień proszę jego serce, aby pokochał Leosia. Sprawa jest beznadziejna, proszę o Twoja pomoc. Dziękuję.
Elżbieta z Debno napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św. Rito, uzdrów prosze mojego brata z choroby alkoholowej z depresji. Przebywa teraz na leczeniu odwykowym. Proszę o przemiane jego duszy i ciala.
Ja z Mazowieckie napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św. Rito, proszę o pomoc finansową w spłacie kredytów gotówkowych w kwocie 80 tys. Proszę o cud.
Elżbieta z Mazowieckie napisał/a Styczeń 14, 2018:
Kochana św.Rito, proszę o dobrego męża. Proszę, aby mój partner wdowiec powiedział o naszym związku dorosłej córce, aby mnie nie ukrywał przed nią i rodziną. Proszę, wlej w jego serce odwagę, rozpal miłością i prawdą. Uczyń cud, bo sprawa jest beznadziejna.
E. z Warszawa napisał/a Styczeń 14, 2018:
Kochana św. Rito, nieustannie proszę o pomoc w znalezieniu etatu dla Zdzisława. Ty wiesz wszystko. Czasu pozostało niewiele. Proszę, wstaw sie u Jezusa w tej sprawie. Dziękuje.
Czcicielka z Warszawa napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św. Rito, blagam o mieszkanie, aby urzędnicy pozytywnie rozpatrzyli moj wniosek o lokal komunalny. Amen.
Ania napisał/a Styczeń 14, 2018:
Święta Rito proszę Cię o dobrą pracę dla siostry.Proszę Cię dopomóż jej i miej ją w swojej opiece.
Jolanta z Filipowice napisał/a Styczeń 14, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z cieżkiej depresji powrót pamięci uzdrowienie chorej głowy. Jezu Ufam Tobie ty się tym zajmij proszę błagam pomóż święta Rito uzdrów proszę daj siłę i radość życia abym mogła pomagać innym dziękuję za modlitwę każdego dnia
Teresa z Kraków napisał/a Styczeń 14, 2018:
Święta Rito-proszę o pomoc w Bogu wiadomych sprawach Marii ,o szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dziecka i matki oraz o pomoc wyjścia ze złej drogi dla Wojtka.
Krystyna z Gdańsk napisał/a Styczeń 14, 2018:
Święta Rito z całego serca proszę o twoje wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego o potrzebne łaski dla całej naszej rodziny, o zdrowie dla chorej Anny i Soni aby jutrzejsze badanie okazało się pomyślne.
Martyna z Zawiercie napisał/a Styczeń 14, 2018:
Proszę o to aby wszyscy wierni Chrystusowi oddawali Mu swoje każde cierpienie duchowe i fizyczne. Proszę aby dorośli w cnotach a przy tym w pokorze. Proszę aby wszyscy wierni Chrystusowi potrafili patrzeć na innych z miłością, tak, jak Chrystus, zarówno na bliskich jak i nieprzyjaciół. Proszę o to aby rośli w nadziei, wierze, miłości. Proszę o łaskę nawrócenia dla wszystkich niewierzących, zwłaszcza dla tych, którym już zostało niewiele czasu. Proszę o to, aby Tata Łukasza. L jak najszybciej znalazł się w Niebie, jeżeli od razu się tam nie dostał... Proszę o nawrócenie mojego Męża. Proszę abym wykonywała wolę Bożą. Abym rosła w pokorze. Proszę.
Alicja z Rzeszów napisał/a Styczeń 14, 2018:
Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo przed Tronem Boga abym mogła sprostać nowym obowiązkom służbowym, proszę o łaskę aby Pan Bóg stawiał na mojej drodze życzliwych, dobrych ludzi, proszę o dobre relacje z przełożonymi i osobami z którymi współpracuję . Święta Rito otocz moich najbliższych niepełnosprawnych swoją opieką.
Barbara z K napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św Rito dziękuje ci za otrzymane łaski o które prosiłam zaczyna widzieć nadzieje ze moja sytuacja finansowa się zmieni wszystko dzięki tobie jesteś wielką świętą proszę o dalsze twoje wstawiennictwo. Jezu Ufam Tobie ty wiesz co masz z tym zrobić czcicielka. Te kilka słów pomaga przeżyć. Bóg zapłać polecam je wszystkim Jezu Ufam Tobie ty wiesz co masz z tym zrobić.
Dorota z Gdańsk napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św Rito proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św. Rito proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę proszę dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie.Pomóż jej w prac y i prowadź.
Dorota z Gdańsk napisał/a Styczeń 14, 2018:
Święta Rito proszę o zdrowie i pomoc w pracy żebym pozostała w pracy na dotychczasowych warunkach i miejscu. Miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu z błogosławieństwem.
Elzbieta z Koziol napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św. Rito moja orendowniczko błagam pomóż mojej rodzinie abyśmy nie utracili mieszkania mamy ciężką sytuacje materialna i finansowa błagam Cie Moja Orendowniczko nieraz już cie prosiłam i wysłuchałaś moich próśb. Proszę nie opuszczaj nas w potrzebie
Wiesława z Pniewy napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św. Rito dziękuję za pozytywne rozwiązanie sprawy spadkowej, za pozytywne rozwiązanie sprawy o zadośćuczynienie, za małżeństwo syna Pawła. Proszę Cię uproś łaskę powołania dla syna Stanisława , jeśli taka jest wola Pana! Proszę także o szczęśliwą pielgrzymkę do Ziemi Świętej! oraz uproś dla całej mojej rodziny Światło Ducha Świętego. Twoja czcicielka Wiesława.
Maria z Ciechanòw napisał/a Styczeń 14, 2018:
Proszę Cię Boże za wstawiennictwem św Rity Twojej umiłowanej służebnicy udziel nam Darów Ducha Świętego. Aby rany w naszej rodzinie się zabliźniły.
Ewa z Krakow napisał/a Styczeń 14, 2018:
Najdroższa św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. dla całej mojej rodziny uproś u Miłosiernego Pana by chronił mnie i całą moją rodzinę przed złem i złymi ludźmi o dobry wybór drogi życia dla mojej córkii i o siłę i moc Ducha św. dla mojego syna i jego rodziny .Jezu zajmij sie Tym proszę. Św. Rito wyjednaj mi wszelkie łaski u Pana . Bóg zapłać
Maria z Ciechanów napisał/a Styczeń 14, 2018:
Proszę Cię św.Rito uproś łaskę wiary dla Wieńczysława i nawrócenia dla Waldemara.
Jolanta z Wilno napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św. Rito, błagam Cie o pomoc, proszę żeby mój mąż mi wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej w miłości i radości bez problemow zdrowotnych, finansowych i innych. Bóg zapłać.
Malgosia z K napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św. Rito błagam o natchnienie przy pisaniu tekstów zaakceptowaniu publikacji i zdobyciu kolejnych stopni. Proszę o dobrego mężczyznę który zostanie moim wiernym mężem. Błagam o pomoc w znalezieniu nowego miejsca zamieszkania wymarzonej działki na której powstanie dom. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Proszę o modlitwę abyśmy mogli porozmawiać z kolegą M. Błagam o zaniechanie niedobrych czynności. Proszę o Dary Ducha Świętego i łaski dla całej mojej rodziny oraz pracę dla brata.
Gosia z Kraów napisał/a Styczeń 14, 2018:
Św Rito tyle dla mnie uczyniłaś za wszystko dziękuję! Nowy rok zaczął się nowymi, trudnymi wyzwaniami proszę nie opuszczaj nas! Otocz n as swoją opieką! Jezu Ty się tym zajmij.
Izabela z Gorzów Wlkp. napisał/a Styczeń 14, 2018:
Święta Rito! Za Twoim wstawiennictwem wyjednaj łaski u Boga i Jezusa... Spraw proszę by choroba mojej mamy nie postępowała. Uproś by pokochała mnie całym sercem chociażby teraz by pomimo, że jestem ponoć dzieckiem gwałtu, wybaczyła mojemu ojcu bo kocham ją nad życie mimo że nigdy mnie do siebie nie przytuliła, nie powiedziała, że mnie kocha. Spraw święta Rito by była szczęśliwa w swojej starości i oby jej amnezja nie postępowała. Bóg zapłać!
Urszula z Świętoszówka napisał/a Styczeń 14, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową
Asia z Ostrzeszów napisał/a Styczeń 13, 2018:
Święta Rito, błagam Cię z całego serca o uratowanie mojego małżeństwa Joanny i Karola, o odrodzenie miłości w mężu do żony, aby mąż zapragnął i zaczął ratować nasze małżeństwo i aby wycofał pozew rozwodowy
Joanna z Warszawa napisał/a Styczeń 13, 2018:
Święta Rito, wyjednaj mi łaskę znalezienia dobrego kandydata na męża, z którym będę mogła razem żyć zgodnie z Ewangelią.
Asia z Warszawa napisał/a Styczeń 13, 2018:
Święta Rito, proszę Cię wyjednaj dla mnie łaskę przezwyciężenia wielu różnych trudności życiowych, zawodowych oraz łaskę pogodzenia się z Waldkiem
Alina z Oleszyce napisał/a Styczeń 13, 2018:
Święta Rito. Proszę wstaw się za moich braci Jarka i Krzyśka aby dobry Bóg uwolnił ich od alkoholizmu i od złego. Aby uzdrowił ich duszę i dał im serce pełne miłości i pokory. Serdeczne Bóg zapłać
Alicja z Rzeszów napisał/a Styczeń 13, 2018:
Święta Rito proszę o dobrą podróż do Francji Joli i jej chorej córki Weroniki oraz Karoliny i Kevina. Proszę aby mogła spotkać dobrego lekarza specjalistę, który pomógłby jej córce. Proszę Św. Rito aby Jola wraz z rodziną mogła wyjechać do Lurdes i aby mogła jej córka zostać uzdrowiona.
Kasia z Poznań napisał/a Styczeń 13, 2018:
Święta Rito, bardzo Cię proszę wyproś łaskę zdrowia dla całej naszej rodziny a szczególnie dla naszych maluszków Amelki i Michasia.
Elzbieta z Koziol napisał/a Styczeń 13, 2018:
Św. Rito proszę Cie pomóż mojej rodzinie w wyjściu z ciężkich problemów o łaskę zdrowia dla męża chorego na nowotwór i dla mnie mam chore serce. Ochroń nas o utraty mieszkania gdyż mąż jest alkoholikiem a teraz jest chory i muszę sie z takimi problemami się borykać. Uchroń nas św. Rito wyproś u Boga wyjście z problemow i obdarz nas zdrowiem na dalsze lata życia w Bogu.
Ewa napisał/a Styczeń 13, 2018:
Święta Rito, zwracam się do Ciebie o pomoc w trudnej sytuacji życiowej w jakiej się znajduję. Jestem zupełnie sama z wszystkimi problemami, od nikogo nie mam wsparcia. Mieszkam w rozsypującym się domu, do którego cały czas muszę dokładać pieniądze. W domu cały czas coś się psuje. Teraz nie mam wody bo zepsuła się pompa. Proszę o pomoc w sprzedaży domu. To moja kula u nogi. Już sobie z tym nie radzę. Błagam Cię o pomoc.
Michał z Radom napisał/a Styczeń 13, 2018:
Św. Rito proszę Ciebie o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego i umysłowego dla mojego ojca. Proszę o szybki powrót do zdrowia dla niego .
Zofia z Świebodzice napisał/a Styczeń 13, 2018:
Św. Rito proszę Cię o spokojną pracę,Ty wiesz najlepiej jak jest mi ciężko.
Aga napisał/a Styczeń 13, 2018:
Św Rito proszę o zdrowie dla moich bliskich, a dla mnie o siłę do walki z chorobą. Proszę o uzdrowienie, wyproś mi łaskę zdrowia.
Patrycja z Wieliczka napisał/a Styczeń 13, 2018:
Św. Rito błagam o zdrowie dla moich dzieci Juli i Nikodema. Spraw aby Nikodem zaczął jeść więcej i mówić. Miej moją całą rodzinę w swej opiece, w zdrowiu, miłości i szacunku do siebie. Św. Rito wzmocnij naszą sytuację finansową..
Dorota z Kampinos napisał/a Styczeń 13, 2018:
Św Rito błagam Cię o pomoc proszę w intencji naszej rodziny , żeby się uregulowały wszystkie sprawy mieszkaniowe i finansowe o potrzebne łaski i opiekę nad nami nich wydarzy się cud prosi Dorota.
Edyta napisał/a Styczeń 13, 2018:
Św. Rito proszę o łaskę w intencji, którą noszę w sercu.
Łucja napisał/a Styczeń 13, 2018:
Św Rito proszę o wstawiennictwo w moich próbach o łaski zdrowia. Dary Ducha Świętego obfitości Bożych łask , opieki Matki Boskiej na każdy dzień dla mnie męża rodziców i dzieci, wnuczki. Bóg zapłać
Ewa z Krakow napisał/a Styczeń 13, 2018:
Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. dla całej mojej Rodziny. Proszę wyjednaj mi wszelkie łaski dla naszej całej Rodziny, proszę o dobry wybór drogi dla mojej córki , by Pan pokierował nią . Proszę o sile i moc Ducha św. dla mojego Syna i jego Rodziny. Panie Ty wszystko wiesz , proszę zajmij sie moja rodziną chroń przed złem tego świata , przed złymi ludźmi. Św. Rito dopomóż proszę. Bóg zapłać.
danuta z Krakow napisał/a Styczeń 13, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji Macieja i Krzysztofa o pracę
Jolanta z Wilno napisał/a Styczeń 13, 2018:
Św. Rito, błagam Cie o pomoc, proszę żeby mój mąż mi wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej w miłości i radości bez problemow zdrowotnych, finansowych i innych. Bóg zapłać.
Bozena z P napisał/a Styczeń 13, 2018:
Święta Rito, poprzez Twoje pośrednictwo proszę Boga , by prowadził moją rodzinę ścieżkami, które dla nas wybierze. On wie co dla nas dobre i czego potrzebujemy. Jezu Ty się tym zajmij. My poddajemy się Twojej woli.
Jola napisał/a Styczeń 13, 2018:
Św. Rito proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo za moimi synami. Uproś błogosławieństwo dla ścieżek którymi kroczą, chroń od złego. Miej ich w swojej opiece.
Anna napisał/a Styczeń 13, 2018:
Proszę o uzdrowienie z cukrzycy i schizofrenii, bym schudła oraz by mężczyzna , który mi się podoba, zwrócił na mnie uwagę, byśmy zostali parą. proszę o to, bym dostała bądź kupiła własne mieszkanie jak najszybciej. A.L.
iza napisał/a Styczeń 13, 2018:
Proszę św. Rito wyjednaj mi te łaski o które proszę Cię rozpoczynając dziś nowennę..Wspieraj mnie nadal wstawiennictwem, by Bóg miłosierny obdarzył mnie spokojem serca, pogodą umysłu, by uleczył moje rany bym mogła żyć prawdziwie, z sensem, świadomie...
Joanna napisał/a Styczeń 13, 2018:
Kochana św. Rito wstaw się u Pana za moim synem Danielem i mamą Marią. Uproś dla nich łaskę uzdrowienia z chorób które ich męczą.
Dorota z Krakow napisał/a Styczeń 13, 2018:
Proszę Cie św.Rito o wstawiennictwo z moimi prośbami o szczęśliwe moje małżeństwo o zdrowie, radość, szczeście dla mojej rodziny: rodziców, siostry jej synka i męża,teściowej i moje i mojego męża. Proszę Cie i dziękuję.
Justyna z Jabłonna napisał/a Styczeń 12, 2018:
Proszę o modlitwę za zdrowie mojej córki która urodziła się 2 tyg temu i trafiła na oiom, teraz ma dobre wyniki badań, ale musimy zostać w szpitalu ponieważ ja mam stan zapalny i przyjmuje antybiotyk. Proszę o zdrowie i dobre wyniki badań dla mnie, żeby jutro tj w sobotę poziom crp spadł tak abyśmy wyszły ze szpitala. Proszę również za pomyślne dla nas rozwiązanie sprawy 17 stycznia 2018 tak żebyśmy z mężem i córką byli w naszym domu.
Edyta napisał/a Styczeń 12, 2018:
Św. Rito przez Twe wstawiennictwo proszę o łaskę uzdrowienia relacji w moim małżeństwie, o wzajemne przebaczenie i uratowania mojego małżeństwa. O umocnienie wiary, nadziei i miłości w rodzinie.
Maria z Ciechanôw napisał/a Styczeń 12, 2018:
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Rity za mnie i mojej dzieci. Bóg zapłać.
Marta z Ilawa napisał/a Styczeń 12, 2018:
Św. Rito litościwie Cie proszę uzdrów mojego zagubionego męża, otwórz mu serce aby tam zamieszkała miłość nie zaś nienawiść którą wszystko niszczy. Pozwól mu odnaleźć siebie samego tak aby jego udręczona dusza wreszcie zaznała spokoju. Uzdrów nasze małżeństwo tak abyśmy w harmonii potrafili cieszyć sie naszymi dziećmi. A mi św. Rito błagam daj cierpliwość która pozwoli zrozumieć mi postępowanie mojego męża.
Sylwia z Będzin napisał/a Styczeń 12, 2018:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojego syna Tomusia żeby oczka mu wyzdrowiały dziękuję że tak dużo już dla niego zrobiłaś czuwaj nad nim i nigdy nie opuszczaj nie proszę o nic więcej tylko o zdrowe oczka dla mojego synka.
Joanna z Poznań napisał/a Styczeń 12, 2018:
Kochana, Bogu miła św. Rito. Wspomnij w modlitwie do Boga o mnie i o moim mężu. Grozi nam widmo rozwodu, mąż chce odejść - nie ma wyraźnych powodów, poza depresją, samotnością, zniechęceniem, oddaleniem od Boga. Oby dobry Bóg rozpromienił Swoje oblicze nad moim mężem i pomógł mu wstać z kolan, walczyć o małżeństwo, o swoje życie. Pomóż mi, św. Rito, bo po ludzku wydaje się, że nie ma już nadziei. Jezu, ufam Tobie, Ty się tym zajmij.
Elżbieta z Modła napisał/a Styczeń 12, 2018:
Św. Rito, proszę wyproś mi łaskę pracy, polecam Ci intencje, które noszę w swoim sercu.
Agnieszka z Warszawa napisał/a Styczeń 12, 2018:
Święta Rito oddaje Tobie troski moich bliskich i proszę o kontakt z D.
Krystyna z Brzeg napisał/a Styczeń 12, 2018:
Święta Rito proszę o modlitwę w intencji chorych których Pan złożył w moim sercu oraz o łaskę nawrócenia i uwolnienia dla całej mojej rodziny