Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
10723 wpisy.
Bogumila z Chelmno napisał/a Styczeń 12, 2018:
Św Rito proszę Cię o opiekę nad moimi dziećmi. Ty wiesz o co ja Cię proszę dla nich.
Magdalena z Konin napisał/a Styczeń 12, 2018:
Święta Rito proszę ci o pomoc w znalezieniu pracy i pomoc w odbudowaniu relacji z Pawłem żeby mi przebaczył i odezwał się pragnę naprawić błędy i rozpalić miłość która była i jest nadal mimo krzyża.
Paula z Brzozow napisał/a Styczeń 12, 2018:
Proszę o zdrowie dla moich dzieci aby móc cieszyć się życiem i o nawrócenie z nałogu alkoholowego mojego taty.
Marek napisał/a Styczeń 12, 2018:
Św. Rito proszę o pomoc w życiu zawodowym, podjęciu właściwej decyzji oraz o opiekę nad moją rodziną.
Iza z Poznań napisał/a Styczeń 12, 2018:
Św. Rito, błagam Cię o rozsądek, radość dla mojej córki. Aby nawróciła się i zrozumiała co jest najważniejsze w życiu.
Renata z Grodkow napisał/a Styczeń 12, 2018:
Św. Rito proszę o szczęśliwe rozwiązanie miej mnie w swojej opiece i moją rodzinę.
Anna z Warszawa napisał/a Styczeń 12, 2018:
Święta Rito, pokornie proszę pomóż mi uporządkować wszystkie sprawy zawodowe. Pomóż naprawić wszystkie błędy i pozostać na stanowisku aż do emerytury. Błagam święta Rito o pomoc.
Iwona z Otwock napisał/a Styczeń 12, 2018:
Proszę aby syn Paweł dostał pracę wkrótce po zakończeniu stażu.
Klaudia napisał/a Styczeń 12, 2018:
Święta Rito, proszę o zgodę w naszej rodzinie, żeby rodzice się nie kłócili. Proszę o zdrowie dla moich rodziców i o szczęśliwe rozwiązanie problemów finansowych.
Magdalena z Krakow napisał/a Styczeń 12, 2018:
Św. Rito proszę o zdrowie dla mojego męża oraz o łaskę nawrócenia dla niego i wiary w Pana naszego. Bóg zapłać
Łukasz z Kraków napisał/a Styczeń 12, 2018:
Święta Rito proszę Cię o opiekę nad małżonką i poczętym dzieckiem, oraz o pełne uzdrowienie wewnętrzne i ochronę przed wszelkim złem. Proszę o pomoc w pracy, o uczciwą i błogosławioną pracę.
Agnieszka napisał/a Styczeń 12, 2018:
Święta Rito, błagam Cię o uwolnienie od dręczących nas chorób. Zaopiekuj się moim synem, uwolnij go od nękających go napadów i braku samokontroli. Jesteś moją nadzieją czuje się bezsilna. Pomóż mi, bo już dłużej nie dam rady. Zanieś moje prośby przed tron Boga.
Jolanta z Wilno napisał/a Styczeń 12, 2018:
Św. Rito, błagam Cię o pomoc, proszę żeby mój mąż mi wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej w miłości i radości bez problemów zdrowotnych, finansowych i innych.
Ewa z Krakow napisał/a Styczeń 12, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o Błogosławieństwo i moc Ducha Św. dla całej mojej Rodziny, pomagaj nam nieustannie. Proszę o dobry wybór drogi życia dla mojej córki i o siłę i wszelkie łaski dla mojego syna i jego rodziny. Proszę o opiekę nad ich rodziną i malutką wnusią. Pan wie wszystko. Proszę, dopomóż Św. Rito.. Bóg zapłać
Ewa z Krakow napisał/a Styczeń 12, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę, uproś u Miłosiernego Pana wszelkie łaski dla Wandy, by Pan przyjął ją do wiecznej chwały. Bóg zapłać.
Iwona napisał/a Styczeń 12, 2018:
Święta Rito proszę spraw, aby między Julią a jej babcią Mariolą nawiązała się trwała więź, proszę zadbaj o ich relacje. Proszę zanieś moje intencje i modlitwy do Boga. Dziękuję
Barbara napisał/a Styczeń 12, 2018:
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Chryste błagam za wstawiennictwem św. Rity aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Bóg zapłać.
Maria z Wrocław napisał/a Styczeń 11, 2018:
Święta Rito. Proszę wstaw się za mojego syna Mariusza . Aby dobry Bóg uwolnił go od alkoholizmu i od złego.Aby uzdrowił jego duszę i dał mu serce pełne miłości i pokory. Serdeczne Bóg zapłać
Agnieszka O z Warszawa napisał/a Styczeń 11, 2018:
Św. Rito zawsze byłaś nam ostoją i pomocą u Matki Boskiej i Jej Syna. Błagamy o pomyślny zabieg dla Antosia, naszego synka. Twoi Czciciele. Jezu Ty się tym zajmij.
Aneta z Skawina napisał/a Styczeń 11, 2018:
Św. Rito proszę i błagam nade wszystko o Twoje wstawiennictwo, abym wreszcie przestała być sama, znalazła szczęście pracę. Bóg zapłać.
Aneta napisał/a Styczeń 11, 2018:
Święta Rito błagam w sprawie wiadomej Tobie i Bogu.
Aneta z Rzeszow napisał/a Styczeń 11, 2018:
Święta Rito błagam o zdrowie dla mojej mamy, taty, brata, a także dla mnie i moich córek.
Anna z Szczecin napisał/a Styczeń 11, 2018:
Proszę Cię, aby Krzysztof wygrał ten bardzo trudny proces oraz o wszelkie potrzebne mu łaski.
Bożena z Wrocław napisał/a Styczeń 11, 2018:
Święta Rito; wstawiaj się za moją Mamą. Proszę i dar uzdrowienia dla niej .
Dorota z Modena napisał/a Styczeń 11, 2018:
Św. Rito proszę Cie o zdrowie mojego Syna oraz żeby zrozumiał że musi się wyleczyć z wszystkich nałogów.
Malgorzata z Wielka Brytania napisał/a Styczeń 11, 2018:
Święta Rito błagam Cię o zdrowie dla dziecka mojej siostrzenicy, jest w szpitalu dopomóż aby wyzdrowiało. Proszę Cie też o zdrowie naszego przyjaciela Adama jest w stanie krytycznym. Wyjednaj u Boga poprawę. Polecam też w opiece moją rodzinę męża dzieci wnuka i mnie. Bóg zapłać
Barbara napisał/a Styczeń 11, 2018:
Święta Rito, powierzam Ci sprawę Helenki, dopomóż, by rozwiązała się pomyślnie.
Bronilsawa z Dobre Miasto napisał/a Styczeń 11, 2018:
Św. Rito proszę Cie o szybki powrót Piotra do zdrowia.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Styczeń 11, 2018:
Św. Rito pomóż nam teraz błagam. Bog Ci zapłać. Z Panem Bogiem
Hanna z Kraków napisał/a Styczeń 11, 2018:
Święta Rito, proszę, spraw, bym wiedziała, którą ścieżką mam iść. Proszę o jakiś wyrazisty znak.
Jolanta z Filipowice napisał/a Styczeń 11, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji powrót pamięci uzdrowienie chorej głowy odzyskanie radości i sensu życia chciałabym jeszcze kiedyś wrócić do pracy i pomagać innym. Serce Jezusa pomóż Ty się tym zajmij mam dzieci i wnuki którym jestem potrzebna polecam się w opiece daj łaskę zdrowia która jest mi potrzebna dziękuję za modlitwę każdego dnia.
Kasia z J napisał/a Styczeń 11, 2018:
Św. Rito błagam cię wstaw się do Pana Boga za syna Grzegorza żeby wyszedł z nałogów i długów oby znalazł pracę której bardzo potrzebuje . Proszę św Rito już nie mam siły sama pomóż mi.
Gosia z Łódz napisał/a Styczeń 11, 2018:
Błagam o pomoc i modlitwę za mojego syna prosze o łaske aby założył szczęśliwą rodzinę podjął prace i znalazł dobrą drogę w życiu. Bóg zapłać
Barbara z K napisał/a Styczeń 11, 2018:
Św. Rito proszę dopomoż wyproś mi łaskę końca kłopotów finansowych żeby niedoprowadziło to do rozpadu rodziny ty jesteś Świętą rodziny dopomoż twoja wierna czcicielka. Bóg zapłać siostrom Augustiankom za modlitwy niech Bóg obdaruje je zdrowiem. Mniej też w swojej opiece mojego syna krzysztofa też jest w ciężkiej sytuacji finansowej która mu ciąży i zabiera mu cała radość z życia. Jezu Ufam Tobie ty wiesz co masz z tym zrobić Barbara.
Krystyna z Gdańsk napisał/a Styczeń 11, 2018:
Święta Rito błagam dopomóż nas w modlitwach i prośbach do Pana Jezusa Miłosiernego o potrzebne zdrowie dla siostrzenicy Soni u której dzisiaj zdiagnozowano guza mózgu.. Panie Boże Ojcze wszechmogący okaż jej miłosierdzie i pozwól jej wrócić do zdrowia.
Paulina napisał/a Styczeń 11, 2018:
Proszę o powrót Radka, abyśmy mogli zacząć od nowa.
Krzysztof z Warszawa napisał/a Styczeń 11, 2018:
Pokornie i szczerze proszę o modlitwę za moje małżeństwo z Agatą i za nasze dzieci, w szczególności proszę o wszelkie potrzebne łaski potrzebne do uratowania naszego małżeństwa i uniknięcia rozbicia rodziny: o wiarę, nadzieję i miłość. Bóg zapłać.
Anna z Warszawa napisał/a Styczeń 11, 2018:
Św. Rito, błagam Cię o pomoc w moim życiu, żeby moja córka Ola i jej tata nawrócili się do Boga. Proszę o poprawę mojej córki w zachowaniu i nauce, aby pozbyła się grzechu lenistwa i niechęci do szkoły i nauki. Aby odstawiła telefon i komputer i zaczęła się modlić i pomagać rodzicom. Sama już nie mam siły, dlatego błagam Cię Św. Rito o pomoc.
Sylwia z Dzierżoniów napisał/a Styczeń 11, 2018:
Proszę o uzdrowienie mojej mamy, miłosierdzie Boże dla córki Natalii, jej męża i synka oraz mojego męża i syna
Sylwia z Dzierżoniów napisał/a Styczeń 11, 2018:
Proszę o zdrowie dla mojej mamy, żeby choroba RZS nie postępowała oraz łaski dla całej mojej rodziny, a szczególnie dla męża Krzysztofa
Sylwia z Dzierżoniów napisał/a Styczeń 11, 2018:
Proszę o modlitwę za mnie abym wyzdrowiała z przewlekłego zapalenia zatok z którym się zmagam od 19 lat. Wszystko łącznie z operacją zawiodło. Niech Święta Rita uprosi Pana Boga łaski dla mnie i mojej rodziny. Żebym wyzdrowiała i była lepszym człowiekiem,ponieważ sama czuję, że ranię swoich bliskich swoim zachowaniem, które jest spowodowane moim ciągłym złym samopoczuciem. Błagam Św,Rito wyproś mi łaski tak bardzo potrzebne, wiem że Pan Bóg Cię wysłucha.
Martyna z Rumia napisał/a Styczeń 11, 2018:
Proszę o modlitwę o powrót ukochanej osoby i o to by wróciło do niego to uczucie co na początku i moja miłość do niego była odwzajemniona.
Anna napisał/a Styczeń 11, 2018:
Święta Rito, błagam o zdrowie dla mnie i dla mojej mamy, byśmy długo żyły, oraz żebym doczekała się dobrego męża oraz łaski macierzyństwa, bo już mam 45 lat i nadal jestem samotna. Błagam, uwolnij mnie od mojego ojca, który jest bardzo złym człowiekiem, i grzeszę nienawiścią do niego, bo bardzo mnie skrzywdził. A L.
Anna napisał/a Styczeń 11, 2018:
Proszę, by mnie nie zwolniono z pracy, by mi przedłużyli umowę o pracę, bym dobrze zarabiała i była niezależna finansowo. Proszę, by mój ojciec się nie awanturował i nie szarpał mi nerwów. Proszę, bym była lubiana w pracy i szanowana, bym odnalazła prawdziwą miłość ukoronowaną sakramentem małżeństwa.
Anna napisał/a Styczeń 11, 2018:
Kochana Święta Rito spraw cud by córeczka moja słyszała na ucho. Pomóż jej, błagam. Pomóż również w wiadomej tobie sprawie by wszystko było dobrze na dobrej drodze. By nie zaznała córeczka nasza smutku i łez. Pociesz ją, kochana Święta Rito by jej życie powiodło się dobrze. Panie błogosław moim dzieciom. Broń je od zła.
iza napisał/a Styczeń 11, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę.. o uwolnienie z destrukcyjnych myśli, pokój serca, odnalezienie sensu życia... by Pan uleczył moje serce, dodał siły odwagi do rozpoczęcia żyć na nowo...
Joanna napisał/a Styczeń 11, 2018:
Kochana Św. Rito błagam Cię pomóż Mojej mamie wyjść z choroby która nie pozwala jej chodzić do kościoła na Mszę św.
Karina z Piaseczno napisał/a Styczeń 11, 2018:
Kochane siostry Augustianki proszę wybłagajcie u św. Rity łaskę szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu dla mnie oraz łaskę zdrowia dla córeczki, którą urodzę, abyśmy były obie silne i poradziły sobie w tym trudnym czasie porodu.
Dorota z Lędziny napisał/a Styczeń 10, 2018:
Św Rito proszę Cię o cud, aby mój syn zrozumiał wreszcie to co zrobił i żeby zaczął naprawić to co zepsuł. I żeby uregulował wszystkie sprawy finansowe. Błagam. 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹
Anna z Nowy targ napisał/a Styczeń 10, 2018:
Św. Rito proszę cię o uzdrowienie dla mnie, ty znasz moje prośby, proszę cię oddal ode mnie lęki, stres, depresję, pomóż mi przetrwać ten trudny czas, jestem po operacji, czeka mnie jeszcze druga. Bardzo się denerwuję.🌷🌷❤❤
Henryka z jaworzno napisał/a Styczeń 10, 2018:
Święta Rito proszę Cię o pozytywne zakończenie trudnej sprawy dla Pawła i możliwość zawarcia Sakramentu Małżeństwa z Magdaleną. Proszę o Błogosławieństwo Boże, zdrowie i miłość dla jego rodziny.
Barbara z kraków napisał/a Styczeń 10, 2018:
Św. Rito prosimy o wyjście z bardzo trudnej sytuacji finansowej. Dziękujemy za dotychczas otrzymane łaski.
Ja z Warszawa napisał/a Styczeń 10, 2018:
Św. Rito, proszę spraw, abym poznała córkę partnera, aby nie ukrywał naszego związku, aby mnie zaakceptowała, aby sama z nim o jego samotności porozmawiała, abym została zaproszona do niego do domu, poznała otoczenie, tak długo to trwa. Pomóż mi...
Czcicielka napisał/a Styczeń 10, 2018:
Kochana Rito, proszę o cud mieszkania. Wiesz wszystko...
Czcicielka napisał/a Styczeń 10, 2018:
Św. Rito, błagam Cię aby mój partner usunął konto na portalu randkowym, aby był lojalny. Uczyń cud w sprawie, o której od dłuższego czasu Cię proszę.
Barbara napisał/a Styczeń 10, 2018:
Święta Rito, dopomóż mojemu Mężowi zerwać z nałogiem nikotynowym, proszę o to gorąco
Kasia z Bochnia napisał/a Styczeń 10, 2018:
Św. Rito błagam Cię o łaskę uzdrowienia dla Moniki i dla mnie pomóż nam pokonać nowotwór - obie mamy małe dzieci, które bardzo nas potrzebują. Ty sama wiesz czym jest miłość macierzyńska. Błagam Cię o cud.
urszula z lublin napisał/a Styczeń 10, 2018:
Proszę Święta Rito o dobre wyniki w nauce moich dzieci oraz zdanie egzaminu dojrzałości dla córki, a dla syna o zdanie do następnej klasy. Proszę o dobrych nauczycieli i ich pomoc w nauce. Daj zdrowie nam wszystkim. Proszę.
Malgorzata z Kraków napisał/a Styczeń 10, 2018:
Św. Rito proszę Cię o powrót mojego męża Artura
Anna z Warszawa napisał/a Styczeń 10, 2018:
Św. Rito, patronko od spraw trudnych, błagam Cię o pomoc w nawróceniu mojej córki Oli, o poprawę w jej zachowaniu i w nauce, żeby ograniczyła korzystanie z telefonu i internetu, z chęcią chodziła do szkoły i szanowała rodziców. Wysłuchaj mnie proszę. Amen
Patrycja z Wieliczka napisał/a Styczeń 10, 2018:
Św. Rito błagam o zdrowie dla moich dzieci Juli i Nikodema. Spraw aby Nikodem zaczął jeść więcej i mówić. Miej moją całą rodzinę w swej opiece, w zdrowiu, miłości i szacunku do siebie. Św. Rito wzmocnij naszą sytuację finansową.
Wewnętrzna Rozterka napisał/a Styczeń 10, 2018:
Święta Rito, daj mi siły i spraw, aby moje marzenie związane z nową pracą się spełniło... Czuję Twoją opiekę. Wstaw się za mną i moją rodziną, tak jak kiedyś... Błagam Cię o pomoc.
Jagoda napisał/a Styczeń 10, 2018:
Proszę Św. Ritę o wyproszenie mi łaski o którą proszę całym sercem od bardzo dawna. Aby Bóg wysłuchał moich próśb.
Sabina z Chłopice napisał/a Styczeń 10, 2018:
Św. Rito wyproś u Pana Jezusa Chrystusa łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby dla mnie oraz zdrowie dla moich dzieci i męża.
Sylwia napisał/a Styczeń 10, 2018:
Proszę o modlitwę. Proszę o pokoju w moim sercu, w mojej Rodzinie i w moim środowisku. Proszę o zdrowie, o uzdrowienie mojej nogi. Proszę o miłość, która przezwycięża wszystko i nigdy nie przemija. Proszę o dary, owoce, wszelką moc Ducha Świętego. Niech Bóg wejdzie w moje wszelkie zawodowe i finansowe sprawy i niech na to wszystko ześle Bożą łaskę. Niech On to wszystko zabezpiecza. Proszę o nieustanne wstawiennictwo Matuli Bożej i całego Nieba. Niech moje życie,będzie Bogiem przesiąknięte. Proszę o modlitwę, o zwycięstwo,we wszystkich intencjach, które noszę w sercu. Proszę o wszystkie potrzebne łaski, uwolnienie od wszelkiego zła i ochronę przed wszelkim złem, widzialnym i niewidzialnym. Niech dobry Bóg podaruje mi szczęście. Proszę, żeby moje życie stało się uwielbieniem Boga. Proszę, żeby moje życie stało się na chwałę Bożą zwycięstwem. Bóg zapłać.
Jolanta z Wilno napisał/a Styczeń 10, 2018:
Św. Rito, błagam Cię o pomoc, proszę żeby mój mąż mi wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej w miłości i radości bez problemow zdrowotnych, finansowych i innych. Bóg zapłać.
Dorota z Debica napisał/a Styczeń 10, 2018:
Św. Rito, dwa lata temu pomogłaś nam w sprawach beznadziejnych. Z Twoją pomocą i opieką trudności pokonaliśmy. Teraz ponownie proszę Cię o pomoc dla mojego syna. Daj mu jasność umysłu i siłę, by się nie poddawał, choć nie wszystko idzie po jego myśli. Uproś u Boga łaskę dla niego i pomóż mu w tej jakże ważnej dla jego przyszłości sprawie. Błagam Cię święta Rito o pomoc i miłosierne spojrzenie.
A z Augustów napisał/a Styczeń 10, 2018:
Święta Rito z ubłaganiem proszę o łaskę Bożą dla córki i powrót do zdrowia oraz zdanie egzaminu na prawo jazdy.
RENATA z ŁAŃCUT napisał/a Styczeń 10, 2018:
Św. Rito pomóż mi błagam!
RENATA z ŁAŃCUT napisał/a Styczeń 10, 2018:
Św. Rito nadziejo w sprawach trudnych i niemożliwych proszę o Twoją pomoc, aby wyniki mojego syna były dobre, o błogosławieństwo dla mojej rodziny i powrót do Kościoła starszego syna i jego żony. Dziękuję za dotychczasowe łaski, sama pewnie nie umiem się tak modlić jak bym chciała. Wspomóż mnie w moich pokornych prośbach i nie zostawiaj mnie samej
Ewa z Krakow napisał/a Styczeń 10, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę wyjednaj mi u Miłosiernego Pana wszelkie łaski dla mnie i mojej całej Rodziny weź w opiekę moją wnusię. Daj siłę mojemu synowi i czuwaj zawsze nad jego rodziną. Proszę o dobry wybór drogi życia dla mojej córki. Św. Rito wstawiaj się u Miłosiernego Pana by chronił moją całą rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Jezu zajmij się całą moją rodziną. Ty wiesz co dla nas właściwie. Św. Rito dopomóż proszę. Bóg zapłać. .
Justyna z Jelenia Gora napisał/a Styczeń 10, 2018:
Święta Rito błagam wstaw się do naszego Pana i wyproś mi łaskę zdrowia oraz zdrowia i prawidłowego rozwoju dla dzieciątka w moim łonie.
Renata z Warka napisał/a Styczeń 10, 2018:
Św. Rito, ześlij światło Ducha Świętego na mojego syna, aby dokonał właściwego wyboru swojego osobistego i zawodowego życia i podążał drogą, która podoba się Bogu. Postaw na jego drodze przyjaznych i życzliwych mu ludzi.
Madzia z Bydgoszcz napisał/a Styczeń 10, 2018:
Błagam o modlitwę za mnie, nie wiem jak żyć nie mam już siły. Jestem wykończona. Św. Rito pomóż mi, pokaż mi drogę którą iść bo nie widzę wyjścia.
Paweł z Reading napisał/a Styczeń 10, 2018:
Św. Rito proszę ratuj małżeństwo Joanny i Grzegorza. Uwolnij Grzegorza z nałogu alkoholowego i narkotykowego. Uwolnij Joannę z nałogu internetowego. Proszę o łaskę nawrócenia dla Joanny i Grzegorza.
Anna z Lwow napisał/a Styczeń 9, 2018:
Proszę o zdrowie dla wszystkich w rodzinie, o łaskę Bożą i miłosierdzie.
beata napisał/a Styczeń 9, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej mamy oraz moich najbliższych. O dobre prosperowanie mojej firmy abym miała zlecenia. Bóg zapłać
Bozena z P napisał/a Styczeń 9, 2018:
Święta Rito patronko rodziny i przebaczenia usuń przeszkody które zagradzają moim dzieciom drogę do Chrystusa. Opiekuj się moją rodziną. Pomóż nam dojść do porozumienia i wzajemnego wybaczenia. Boże poprowadź nas właściwą drogą.
ANETA z Krakow napisał/a Styczeń 9, 2018:
Św. Rito proszę o szczęśliwa podróż do Hiszpanii . Niech mój mąż wróci do Boga i doceni wartość rodziny. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Wysłuchaj próśb wszystkich ,którzy Cię proszą.
Czcicielka napisał/a Styczeń 9, 2018:
Święta Rito, proszę - opiekuj się naszą Helenką, aby nie była samotna.
Dorota z Skalbmierz napisał/a Styczeń 9, 2018:
Święta Rito dziękuję za wczorajszy dzień i ocalenie syna z wypadku. Proszę prowadź go do Boga proszę o łaski dla córki i pozytywne załatwienie sprawy.
Jadwiga z Radzymin napisał/a Styczeń 9, 2018:
Św.Rito otaczaj opieką chorego Franciszka, daj mu siły do walki z chorobą i wybłagaj łaskę zdrowia.Patronko spraw trudnych i beznadziejnych módl się za Nim. Jezu Ty wszystko możesz, Ty się Tym zajmij.
Karolina z Kraków napisał/a Styczeń 9, 2018:
Święta Rito, proszę o łaskę powrotu do zdrowia, abym mogła uwolnić się od szkodliwych leków i zacząć żyć pełnią życia w Panu.
Barbara napisał/a Styczeń 9, 2018:
Święta Rito, proszę o zdrowie dla Zofii i dla Marii.
Agnieszka napisał/a Styczeń 9, 2018:
Za księdza Marka, za powrót sił , zdrowie fizyczne i psychiczne tego wspaniałego kapłana i człowieka.
Mariola napisał/a Styczeń 9, 2018:
Święta Rito błagam pomóż mi i mojej rodzinie. Błagam aby sprawa pracy dobrze się ułożyła aby moi bliscy znaleźli inną dobrą pracę, gdzie indziej aby mogli dalej robić to co teraz tylko w lepszym miejscu. Święta Rito wiesz o co chodzi. Pomóż błagam z całego serca..
Lucyna z Torun napisał/a Styczeń 9, 2018:
Św. Rito jutro o 8:00 moja koleżanka Mońka ma operacje bardzo proszę wstaw sie za nią u Boga aby ta operacja sie udała i szybko wróciła do zdrowia. Proszę Cie abyś wraz ze św. Józefem i św. Antonim wyjednała i znalazła mi dobre zlecenie od 1 lutego.
Anna napisał/a Styczeń 9, 2018:
Świętą Rito ty wiesz o co tak bardzo cie pragnę wysłuchaj mych próśb. Spraw cud by sie spełniły. Amen
Anna napisał/a Styczeń 9, 2018:
O kochana patronki nasz mych dzieci i nas proszę o pom aby córka zdała egzamin czuwaj nad nia błagam cię tak bardzo kochamy nasze potomstwa.Zeslij dla niech i syna Światło Ducha Świętego kochana święta Rito błagam. Jezu Ufam Tobie
EL napisał/a Styczeń 9, 2018:
Kochana św. Rito, błagam abym z moim partnerem przetrwała rozłąkę, proszę o jego lojalność, o to, aby przestał ukrywać nasz związek przed dorosłą córką. Pomóż mi.
Ja napisał/a Styczeń 9, 2018:
Św. Rito, proszę o cud mieszkania. Ty wszystko wiesz...
E. napisał/a Styczeń 9, 2018:
Kochana św. Rito, proszę o prawdę w moim związku, proszę aby partner usunął swój profil z portalu randkowego. Proszę Cię o pomoc.
halina napisał/a Styczeń 9, 2018:
Św. Rito proszę miej pod opieką moja mamę, proszę o Dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie chemioterapii, o siłę do walki z chorobą i powrót do pełni zdrowia.
Anna z Wrocław napisał/a Styczeń 9, 2018:
Święta Rito, proszę przyjdź mi z pomocą. Wszystkie troski przedstaw Bogu , tak bardzo potrzebuję Bożej interwencji.
Izabela napisał/a Styczeń 9, 2018:
Błagam św. Rito uratuj moje małżeństwo spraw aby mój mąż opamiętał się wreszcie i błagam o pomoc w problemach finansowych. Proszę o modlitwę za moich rodziców i za córkę o zdrowie dla nich. Błagam o modlitwę i westchnienie w moich intencjach bo naprawdę jestem już u kresu sił i sama nie daje już sobie rady z problemami. Amen
Aneta z Krasnystaw napisał/a Styczeń 9, 2018:
Proszę Cię św.Rito za pośrednictwem Twojego wstawiennictwem o uzdrowienie mojej mamy Stanisławy z tej strasznej choroby która ją wyniszcza, oddal od niej śmierć.Uratuj ją, błagam Cię Jezu Chryste, pozwól jej przenieść się z nami do nowego domu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Styczeń 9, 2018:
Święta Rito miej mnie pod swoją opieką i błogosław w pracy.
Magda napisał/a Styczeń 9, 2018:
Święta Rito, dziękuję z całego serca za opiekę i otrzymane łaski! Miej moją rodzinę w swojej opiece.
Tomasz napisał/a Styczeń 9, 2018:
Święta Rito proszę za Twoim wstawiennictwem uproś mi łaskę znalezienia takiej pracy , w której będę zadowolony oraz wykonywanie obowiązków będzie sprawiało mi dużo radości.Proszę też o godne i uczciwe zatrudnienie oraz na spotkanie na swojej drodze dobrych, pomocnych , miłych i życzliwych ludzi w środowisku pracy.Amen.
Jolanta z Wilno napisał/a Styczeń 9, 2018:
Św. Rito, błagam Cie o pomoc, proszę żeby mąż mi wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej w miłości bez problemow zdrowotnych, finansowych i innych. Bóg zapłać.