Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
12721 wpisów.
MARTA napisał/a Marzec 19, 2018:
Św. Rito znów wracam do ciebie z prośbą o wstawiennictwo i modlitwę proszę Cię o łaskę macierzyństwa pragniemy z mężem 2 dziecka. Przede wszystkim proszę o pomoc w rozwiązaniu naszych problemów finansowych proszę o to aby mojemu mężowi zwrócili pieniądze, które uczciwie zarobił, a minęło już bardzo dużo czasu. Proszę o wytrwałość i cierpliwość, dla naszej rodziny o zdrowie i wszelkie dary oraz łaskę lżejszego życia. „Święta Rito, Oblubienico Chrystusa Ukrzyżowanego, módl się za mną”
Teresa z BIELSKO-BIAŁA napisał/a Marzec 19, 2018:
Błagam św. Rito wyproś łaskę wiary dla Marii, uzdrowienie duszy i ciała, znalezienie pracy, zdrowie dla Teresy i Andrzeja i dary Ducha św. dla całej rodziny.
Dorota z Kraków napisał/a Marzec 19, 2018:
Święta Rito bardzo proszę o pomoc z wyjściu z choroby nowotworowej.
Anna napisał/a Marzec 19, 2018:
św.Rito błagam ulituj się nad ciężko chorym Zbigniewem uproś mu u Pana Naszego Jezusa Chrystusa -Miłości Miłosiernej łaskę uzdrowienia św.Rito nie opuszczaj nas.
Aneta napisał/a Marzec 19, 2018:
Święta Rito proszę cię odmień serce Marcina, pomóż nam rozwiązać konflikt. Proszę Cię także o pomoc w znalezieniu dobrego męża i pokonaniu wszelkich trudności, z którymi sobie nie radze
Najbliżsi z Kraków napisał/a Marzec 19, 2018:
Prosimy o wstawiennictwo św. Rity w bardzo ciężkiej chorobie dla najukochańszej Mirosławy. Niech się stanie wola Boża.
ewa z raszków napisał/a Marzec 19, 2018:
Św . Rito pomóż mi bym nie chorowała , syn by doczekał sie potomstwa. Bóg zapłać
Krystyna napisał/a Marzec 19, 2018:
Św Rito błagam Cię o dobrego męża dla córki i nie dopuść żeby traciła nadzieję że go pozna błagam Cię dopomóż mojej córce.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 19, 2018:
Św. Rito proszę uproś jej zdrowie. Bóg Ci zapłać.
HELENA z JAROSŁAW napisał/a Marzec 19, 2018:
Święta Rito, dopomóż mi rozwiązać wszystkie problemy, aby w sercu moim zapanował pokój. Otaczaj opieką moje dzieci i całą rodzinę. Proszę też o zdrowie dla Heleny i bliskich, wyproś nam wzmocnienie wiary, wspieraj w naszych potrzebach. Bóg zapłać
Hanka z Poznań napisał/a Marzec 19, 2018:
o zdrowie dla Grażyny i Zenka i Boże błogosławieństwo.
Elżbieta z Gliwice napisał/a Marzec 19, 2018:
Św. Rio ratuj moje życie to ciągły lęk, proszę też o trzeźwość dla męża, o rozwiązanie problemu, o nawrócenie syna i błogosławieństwo dla całej rodziny. Bóg zapłać
Małgorzata z Przeworsk napisał/a Marzec 19, 2018:
Święta Rito proszę cie o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla Sławomira o odzyskanie radości i sensu życia. Św. Rito ratuj. Dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych.
Małgorzata z Przeworsk napisał/a Marzec 19, 2018:
Św. Rito błagam Cię o modlitwę w intencji mojego szwagra Sławomira. Aby leczenie w końcu przyniosło poprawę, żeby leczenie zakończyło się pomyślnie.
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 19, 2018:
Najdroższa św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św.,oraz zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie , moich dzieci wnusi i całej mojej rodziny..Św Rito wyjednaj mi wszelkie łaski u Miłosiernego Pana dla całej naszej Rodziny .Proszę uproś u Miłosiernego Pana , by wskazał mojej córce drogę którą ma iść oraz o dobrą prace dla niej . Proszę również o siłę ,mądrość pokój miłość radość dla Syna i jego Rodziny. Św. Rito chroń nasza Rodzinę przed złem ,i złymi ludźmi ,by to zło nas nie dotykało .Proszę także o nasze Siostry zakonne Augustianki błogosław im każdego dnia i pomagaj na drodze którą obrały .Serdeczne Bóg zapłać.
maria napisał/a Marzec 19, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa o dary Ducha św. dla całej rodziny o pojednanie.Proszę o błogosławieństwo, zdrowie, opiekę dla mojego syna z okazji urodzin które obchodzi w dniu 22 marca. Św. Rito módl się za nami.
Grazyna napisał/a Marzec 19, 2018:
Św. Rito bardzo proszę o modlitwę za Tomka który jest chory proszę pomóż mu jest młody i ma kochającą rodzinę która jest w rozpaczy Bóg zapłać.
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 19, 2018:
Św. Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji. Proszę o pamięć. Jezu Ty wszystko wiesz Ty się tym zajmij. Jezu Ufam Tobie św Rito pomóż błagam Cię
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 19, 2018:
Pomóż nam św. Rito.
Kasia z Lubawa napisał/a Marzec 19, 2018:
Św. Rito błagam o wstawiennictwo, nie wiem co się dzieje z naszą rodziną proszę Cię jako Tą która wszystko może w sytuacjach beznadziejnych. Proszę o wiarę, miłość, zgodę, zdrowie i uzdrowienie relacji Ty wiesz jakich. Czuwaj również nad moją siostrzyczką by wszystko się udało. Za to co już robisz dziękuję. Proszę Św. Rito w Tobie moja ostatnia nadzieja.
Irena z Olsztyn napisał/a Marzec 19, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę za mamę i braci, aby sytuacja uległa polepszeniu. Również proszę w intencji córki o szczęśliwy poród, aby z dzieciątkiem było wszystko w porządku. Miej ich w opiece Matki Naszej i Pana Naszego i daj im wszystkie potrzebne łaski. Szczęść Boże . Dziękuję za modlitwę.
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 19, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać za każdą modlitwę.
KRYSTYNA z GDAŃSK napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito proszę gorąco wypraszaj potrzebne dla całej naszej rodziny łaski zdrowie a szczególnie o uzdrowienie z choroby nowotworowej siostrzenicy Soni oraz Anny i Romana.
kask z Malopolska napisał/a Marzec 18, 2018:
Najukochańsza św. Rito proszę Cię z całego serca aby jutro wyniki mojego brata wyszły dobrze miej go w swojej opiece uproś u Pana Boga modlitwa aby wszystko było w porządku
Beata z Lublin napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito błagam Ciebie o modlitwę w mojej intencji żeby biopsja znamienia wykazała, że jest wszystko w porządku i że jestem zdrowa.
Patrycja z Lublin napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito, dziękuję za wszystkie łaski, które otrzymałam za Twoim wstawiennictwem. Proszę Cię o pomoc dla mnie w znalezieniu pracy, zmień moje życie, wiesz co mnie gnębi. Pomóż mi
M z K napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski na nowy tydzień. Proszę o modlitwę abym zdobyła kolejny stopień zawodowy znalazła nową pracę, męża i miejsce zamieszkania. Błagam o pomoc w moich zmartwieniach i troskach. Błagam aby kolega odzywał się do mnie i abyśmy mogli się spotkać porozmawiać i aby nie obgadywano nas w pracy. Proszę o pomoc wstawiennictwo i modlitwę w moich intencjach noszonych w sercu.
Maria z Sosnowiec napisał/a Marzec 18, 2018:
Twojej opiece święta Rito powierzam moich synów Michała i Marcina z rodziną. Błagam Cię święta Rito uproś u Pana Boga uzdrowienia mojego syna Marcina z choroby nowotworowej.. Proszę Cię Święta Rito uproś u Pana Boga zdrowie dla mnie i mojego męża Czesława, nie opuszczaj nas, wysłuchaj naszej modlitwy, wspomagaj w niedoli. Maria.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito błagamy o pomoc. Bóg zapłać za wszystko.
Mariola z Sieradz napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito błagam o pomoc w sprawie sądowej. O pomyślne rozwiązanie spraw urzędowych. O uwolnienie Dominika od wszelkiego zła - alkoholu, złego towarzystwa. Proszę Cię także św. Rito o dobrych mężów i dzieci dla Renaty oraz Marioli
Aga z Mosina napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito proszę o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie. Proszę abym umiała być odważniejsza oraz aby w pracy było mniej stresująco. Św. Rito módl się za nami.
Katarzyna z Tomaszów napisał/a Marzec 18, 2018:
Obejmij mnie płaszczem Twojej miłości i opieki. Prowadź wspieraj módl się za mną.
Renata napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito dziękuję za łaski, nadal proszę o miłość chłopaka i szczęście dla mojej córki.
Anita z Otwock napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito pomóż mi i wybrankowi mojego serca przezwyciężyć leki, opór, nieudolność. Spotkałam człowieka z którym pragnę cieszyć się życiem, smucić. Chcę być dla niego skałą i dać mu prawdziwą przyjaźń. Wstaw się za nami do Ojca, Jego Syna i Ducha Św.
Aga z Lubelskie napisał/a Marzec 18, 2018:
Proszę św. Rito wyproś u Ojca by serce P. otworzyło się na mnie, by wreszcie mnie pokochał
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę proszę dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy dobrą rehabilitację i skuteczne leczenie. Pomóż jej w pracy i prowadź w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito proszę błogosław mojej mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski. Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito proszę o zdrowie i pomoc w pracy żebym pozostała w pracy na dotychczasowych warunkach i miejscu. Miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu z błogosławieństwem w czasie wielkiego postu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
Magda z Warszawa napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito dziękuję za Twoje wstawiennictwo. Święta Rito proszę o zdrowie dla moich dzieci - córeczki i nienarodzonego jeszcze dzidziusia. Proszę, by wyniki badań, które będę wykonywać w poniedziałek były dobre i by mój stan zdrowia nie zagrażał dzidziusiowi. Proszę, by kontrola skarbowa i sanepidu wypadły pomyślnie. Proszę, by udało mi się sprawnie dokończyć pokój dla mojej córci, o którym tak marzy. Proszę, by moja teściowa wyzdrowiała i mogła chodzić. Miej nas Boże w swej opiece. Święta Rito módl się za nami!
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito proszę o Twoją opiekę i pomoc w pracy w rozwiązaniu problemów, proszę o pozostawienie na dotychczasowych warunkach i miejscu. Błogosław każdego dnia.
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito proszę Cię, aby Paweł zabrał mnie do swojej miejscowości.
HELENA z JAROSŁAW napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito, dopomóż mi rozwiązać wszystkie problemy, aby w sercu moim zapanował pokój. Otaczaj opieką moje dzieci i całą rodzinę. Proszę też o zdrowie dla Heleny i bliskich, wyproś nam wzmocnienie wiary, wspieraj w naszych potrzebach. Bóg zapłać za wstawiennictwo
Dorota z Kraków napisał/a Marzec 18, 2018:
Kochana Święta Rito, bardzo Cię proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Pana Boga i Mateńki w intencji mojego wyzdrowienia z choroby nowotworowej. Aby operacja, która odbędzie się we wtorek 20 marca udała się, a ja żebym się z niej obudziła i żebym nie miała żadnych komplikacji. Żeby choroba ustąpiła i żebym jeszcze długo żyła, a ja obiecuję, że będę się odwdzięczać Panu Bogu, Mateńce i Tobie Święta Rito przez resztę mojego życia. Mam kochanego męża i kochane dzieci dlatego muszę dla nich żyć.
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 18, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i mojej, w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 18, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o opiekę nad całą naszą Rodziną. Proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych. Proszę chroń mnie, moje dzieci, wnusię i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Św. Rito błogosław i czuwaj nad nami każdego dnia. Serdeczne Bóg Zapłać
EWA z KRAKÓW napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito, dziękuję za dar łaski i nadziei w tej trudnej sprawie. Z całego serca nieustająco proszę Cię o wstawiennictwo w intencji Radosława i jego Rodziców, aby otrzymali właściwą pomoc, Radosław wyzdrowiał i ukończył rozpoczęte studia. Ufam Tobie.
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito proszę cie o uzdrowienie z ciężkiej depresji, powrót pamięci, odzyskanie radości i sensu życia. Św. Rito ratuj. Dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Serce Jezusa Chrystusa zmiłuj się nade mną.
krystyna z CHRZANÓW napisał/a Marzec 18, 2018:
Ukocha święta wstawiaj się u Pana za moją rodziną. Nasza sytuacja finansowa jest bardzo skomplikowana. Błagam Cię św. Rito od spraw trudnych i beznadziejnych, pomóż nam. Będę u Twoich stóp jak co miesiąc w Krakowie. Będę Cię czcić i prosić o wszystkie łaski. Bardzo dziękuję, że pomagasz, że Jesteś.
Katarzyna z Podkarpackie napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito proszę cię o zdrowie dla mojej starszej córki, która przechodzi ciężkie chwile, o spokój dla niej żeby z tego wyszła. I o zdrowie dla młodszej córki i męża. Bóg Zapłać
Joanna z Warszawa napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito proszę Cię o spokój dla mojej mamy. Niech wreszcie się pogodzi z ciotką. Daj jej siłę i wiarę. Pomóż w rozwiązaniu sprawy
BABCIA z mielec napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito proszę cie o cud uzdrowienia mojego wnuka Wojtusia aby zaczął chodzić i mówić, i o zdrowie dla jego mamy chorej na raka. Proszę o modlitwę.
Roksana z Sarnów napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito błagam poproś Pana Boga aby uwolnił mojego syna z nałogu i agresji; błagam Cię
ANNA z Nowogard napisał/a Marzec 18, 2018:
Błagam o życie bez raka, spokój duszy i ciała, opiekę wszystkich świętych, Anioła Stróża, wygraną w sądzie, miłość, zdany egzamin.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 18, 2018:
Rito Nasza mniej w Opiece p. Ewelinę i Piotra od Szerzenia Nowenny Pompejańskiej. Ritko zaatakuj sposobem o Elę. Kochana nasza Siostro Bóg zapłać.
Ewa napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo w mojej beznadziejnej sytuacji finansowej, która po ludzku jest beznadziejna.
iwona z Bytom napisał/a Marzec 17, 2018:
Św. Rito błagam żebym nie musiała składać oświadczenia majątkowego. Błagam.
Bożena z P napisał/a Marzec 17, 2018:
Kochana św. Rito dla Ciebie wszystkie róże świata za Twą pomoc, opiekę i wstawiennictwo. 🌹🌹🌹
Benita napisał/a Marzec 17, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo w intencji uzdrowienia i uratowania małżeństwa Benity i Tomasza. O to by w chwili rozpaczy i depresji mieć siłę by żyć.
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Marzec 17, 2018:
Święta Rito proszę Cie aby Paweł K zabrał mnie do swojej miejscowości Prosze Cie święta Rito o tą beznadziejną prośbę
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Marzec 17, 2018:
Św. Rito proszę Cie aby Paweł K. zrozumiał moją miłość do niego i sam ją odczuł do mnie.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 17, 2018:
Św. Rito walcz ze mną do końca.
Maria z Szweningen napisał/a Marzec 17, 2018:
Proszę o zdrowie dla wnuka i sakrament chrztu. Babcia
jacek z Bydgoszcz napisał/a Marzec 17, 2018:
Św.Rito proszę o łaskę przebaczenia i jeszcze większego zrozumienia.dziękuję tobie św.Rito że otaczasz nas swoją opieką i wypraszasz wszystkie łaski i dobro które nas spotyka.Proszę strzeż nas i pomagaj w pogłębianiu naszej miłości z Dorotą, moją cudną różą. Za ten cudny dar i piękno w pięknie.dopomóż nam w znalezieniu naszego domu, nie miejsca ale prawdziwego domu.I w spełnieniu naszych wspólnych planów. Bóg zapłać.
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 17, 2018:
Święta Rito proszę cię błagam za przyczyną Serca Jezusowego o uzdrowienie z ciężkiej depresji powrót pamięci odzyskanie radości życia żebym mogła iść do pracy i pomagać innym. Jezu zmiłuj się nade mną błagam uzdrów pomóż.
Edyta z Siedlce napisał/a Marzec 17, 2018:
Święta Rito proszę Cię o mądrość dla mojego synka Marcela. Proszę Cię aby skończyły się jego problemy z matematyką.
Bożena z P napisał/a Marzec 17, 2018:
Proszę Cię, św Rito o opiekę nad moją siostrą T. aby nowy i jakże trudny etap jej życia przebiegał bez kłopotów. Niech święty Józef i Matka Boża strzegą i wspomagają. Amen
Gosia z BIAŁOGARD napisał/a Marzec 17, 2018:
Św. Rito za Twoim wstawiennictwem błagam o zdrowie. Gosia
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 17, 2018:
Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie moich dzieci wnusi i całej mojej rodziny . Proszę uproś mi u Miłosiernego Pana wszelkie łaski i dary Ducha św dla całej mojej rodziny. Proszę również o dobry wybór drogi życia i dobrą prace dla córki oraz wszelkie łaski i moc Ducha św. dla Syna i jego rodziny. Św. Rito chroń mnie moje dzieci wnusie i całą moją rodzinę przed złem i złymi ludźmi i czuwaj każdego dnia by zło nas nie dotykało.Serdeczne Bóg zapłać
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 17, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach wiadomych Panu Bogu oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski.Za każdą modlitwę serdeczne. Bóg zapłać.
Barbara z Rzeszów napisał/a Marzec 17, 2018:
O święta Rito proszę Cię dobrą i mądrą żonę dla mojego syna.O błogosławieństwo dla niego i przemianę życia.
M z K napisał/a Marzec 17, 2018:
Św Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski na nowy dzień. Błagam o pomoc w znalezieniu nowej pracy oraz nowego miejsca zamieszkania. Proszę postaw na mojej drodze dobrego wiernego i kochającego męża. Proszę o modlitwę aby kolega odzywał się do mnie. Błagam aby bratu udało się rozwinąć biznes o zdrowie wytrwałość i siłę dla mamy i brata. Św. Rito ufam Twojej sile. Jezu Ufam Tobie proszę o modlitwę w moich prośbach.
Teresa z .... napisał/a Marzec 17, 2018:
Moje życie pełne strachu brak diagnozy. Św. Rito uproś u Pana potrzebna diagnozę dla mnie . Proszę też o zdrowie dla Bogusi żeby wygrała chorobę z rakiem. Proszę by ból ustąpił.
Renata napisał/a Marzec 16, 2018:
Św. Rito nadal błagam o cud w postaci szczęścia i miłości chłopaka dla mojej smutnej, rozgoryczonej i zrezygnowanej córki, bardzo proszę,
Iwona napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito proszę o łaskę przemiany serca i nawrócenia dla Marioli i jej wnuczki Julii, proszę o łaskę uzdrowienia relacji w ich rodzinie oraz uwolnienie od wszelkiego zła. Święta Rito proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji Marioli i jej rodziny
Czcicielka napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito, proszę o zdrowie i spokojne życie dla Zofii; o umocnienie wiary Anny, aby była dobrą dziewczyną i poznała wartościowego chłopca
Katarzyna napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito. Ofiaruję Ci wszystkie róże świata w podziękowaniu za łaski już wyproszone. Wiesz jednak, że moje kłopoty są olbrzymie. Wstaw się proszę za mną i wyproś proszę łaskę rozwiązania moich problemów i odzyskanie normalnego życia. Co dzień niosę swój krzyż z Chrystusem, Ty o tym wiesz.Ulituj się proszę i pomóż swoim wstawiennictwem. Bóg zapłać.
Izabela z Krakow napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito proszę o zdrowie i dobre wyniki dla mojego chrzestnego Jarosława oraz o dobrą sytuację dla mnie aby wszystko pomyślnie się ułożyło i moje plany i zamierzenia /również te wypoczynkowe się powiodły/
Ernest napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito proszę o rozwiązanie mojej beznadziejnej sytuacji.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito z Elą bardzo źle dopomóż Nam, dziękujemy. Bóg z Tobą
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 16, 2018:
Św. Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji powrót pamięci radość i sens życia Serce Jezusa Chrystusa pomóż uzdrów błagam Cię.
Ewa z Anglia napisał/a Marzec 16, 2018:
O zdrowie i szczęście.
Joanna z Pomorze napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito proszę o dalsze wsparcie w mojej sprawie osobistej, o wspólną rodzinę, wsparcie, czas, bycie razem. Dziękuję za opiekę, którą mnie otaczasz.
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 16, 2018:
Św. Rio proszę o wiarę dla syna , odsuń od niego zło, które go otacza, proszę by kończył szkole , studia i był dobrym człowiekiem.
HELENA z JAROSŁAW napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito,dopomóż mi rozwiązać wszystkie problemy, aby w sercu moim zapanował pokój. Otaczaj opieką moje dzieci i całą rodzinę. Proszę też o zdrowie dla Heleny i bliskich, wyproś nam wzmocnienie wiary, wspieraj w naszych potrzebach. Bóg zapłać
Jarek z C napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito proszę Cię wstaw się u Pana aby moje małżeństwo przetrwało i uzdrowienie z choroby mojej żony.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito ratuj nas.
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 16, 2018:
O Najdroższa, św. Rito dziękuje za wszystko ,za to ze jesteś z nami , za wszystkie wyproszone dla nas łaski św. Rito dziękuję ze jesteś. Kochana św. Rito i jak zawsze proszę Cie o błogosławieństwo i moc Ducha św. dla mnie moich dzieci ,wnusi i całej mojej rodziny .Proszę o dobry wybór drogi życia i dobra prace dla mojej córki .oraz wszelkie laski i dary Ducha św. dla syna i jego rodziny , chroń nas przed złem i złymi ludźmi ,Pomagaj nam nieustannie . Jezu Ufam Tobie proszę Zajmij się Tym wszystkim. Św. Rito bądź z nami każdego dnia. Bóg zapłać
Kasia z Lubawa napisał/a Marzec 16, 2018:
Św. Rito błagam o miłość z Piotrkiem. Proszę daj mu Światło Ducha Świętego by jego serce poruszyło się na mnie jeśli jest taka wola Boga. Czuwaj nad Nami byśmy mogli być razem. Proszę również o opiekę nad siostrą, pomóż jej w tym stresującym dla niej czasie. Św. Rito Ty wszystko możesz. Z góry dziękuję za to co już jest i przepraszam za wszystko. Bóg zapłać
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 16, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane dary. Za każdą modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Barbara z Rzeszów napisał/a Marzec 16, 2018:
O święta Rito błagam Cię,pomóż mi aby Damian przestał niszczyć swoje dzieci, dając im zły przykład, mścić się na swojej żonie,o przemianę serca dla niego i nawrócenie. Dziękuję.
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Marzec 16, 2018:
Kochana św.Rito błagam z całego serca pomóż memu siostrzeńcowi żeby wyniki wyszły bardzo dobre błagam cie broń go o zła żeby wszystko zaliczył . Czuwaj nad nim Proszę cię . Panie mój pomóż memu siostrzeńcowi błagam. Jezu Ufam Tobie
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 16, 2018:
Walcz o nas św. Rito.
iza napisał/a Marzec 16, 2018:
Św. Rito, Ty wiesz w jakim jestem teraz stanie, wspieraj mnie proszę, bym wyzbyła się tych destrukcyjnych skłonności by praca nad sobą nad emocjami przyniosła owoce,by Pan Swoja Miłością uzdrowił me serce i nadał sens życia, bym żyła tym co jest, każda chwilą bardzo proszę wstaw się za mną, by moja sytuacja finansowa uległa znacznej poprawie, tak bardzo teraz potrzebuję pieniędzy, bym mogła zrealizować swoje cele, które nadadzą sens memu życiu. proszę Cię, módl się za mną
Anna z Warszawa napisał/a Marzec 16, 2018:
Św. Rito wstaw się u Pana za mną w tej trudnej sytuacji, gdy opadam z sił, nie umiem sobie ze sobą poradzić, w Tobie mój ratunek! Wyproś by Pan uzdrowił mnie, uleczył z destrukcyjnych skłonności, by Jego miłość przyniosła mi pokój serca i siłę do życia... i w wiadomej intencji, tak ważnej teraz dla mnie która by pomogła wiele spraw rozwiązać...módl się za mną i wspieraj proszę. Amen Anna
Anna z Warszawa napisał/a Marzec 16, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o błogosławieństwo, moc Ducha Św. i wszelkie łaski dla mnie, mojej córki i rodziców. Proszę o dobry wybór drogi życia dla mojej córki ,wszelkie łaski i dary Ducha Światło, siły i mądrość Ducha Świętego. Jezu Ufam Tobie, Ty wszystko wiesz. Zajmij się Tym wszystkim. Proszę, św. Rito chroń mnie, moje dziecko i Rodziców przed złem i złymi ludźmi. Błogosław nam każdego dnia. Bóg zapłać . Amen Anna
Anna z Warszawa napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito błagam o ratunek i pomoc w uzyskaniu pieniędzy na spłatę długów mieszkaniowych i uzyskania pieniędzy na spłatę potężnych długów dla Anny. Spraw żeby Jezus Chrystus się ulitował w tak po ludzku beznadziejnej sytuacji. .Wyproś potrzebne Łaski u Pana i ochroń mnie od wszelkiego zła i niebezpieczeństwa. Jezu Ty się tym zajmij.Amen
Beata z Wieliczka napisał/a Marzec 16, 2018:
Św. Rito dziękuję Ci z całego serca za dary, którymi obdarzasz naszą rodzinę za pomoc w rozwiązywaniu trudności. Proszę Cię jednocześnie o Dary Ducha św. dla Dawida o siłę, moc, zdrowie, dobrych ludzi na jego drodze niech realizuje soje cele niech pozbędzie się słabości, która omotała jego osobowość.
Joanna napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito która byłaś mi kiedyś bardzo bliska, pomóż wyjść mojej córeczce z zaburzeń,z którymi borykamy się od roku. Wymódl cud, bo ja straciłam już nadzieję. Postaw na naszej drodze lekarza, który zechce pomóc. Pomóż wyjść z sytuacji beznadziejnej. Przywróć mi wiarę w Boga, bo tęsknię.
Ewa z Koszalin napisał/a Marzec 15, 2018:
O nawrócenie Michała., uzdrowienie go ze skłonności homoseksualnych, o zerwanie przez niego wszelkich złych relacji, zwłaszcza z Bartoszem.