Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
10723 wpisy.
Iwona z Kraków napisał/a Styczeń 9, 2018:
Św. Rito błagam o wstawiennictwo dla uproszenia łask dla Marka, by Bóg uzdrowił go z choroby nowotworowej . Miłosierny Boże racz nas wysłuchać . Amen
PAulina z Sokółka napisał/a Styczeń 9, 2018:
Święta Rito! proszę Cię o sile i chęć walki dla mojej mamy w chorobie nowotworowej,daj jej zdrowie.pozwól cieszyć się życiem,aby mogła wrócić zdrową do domu.aby wyniki dzisiejsze nie były gorsze od poprzednich.nie opuszczaj nas aby trudna sytuacja materialna się ustatkowała. Bóg zapłać!
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Styczeń 9, 2018:
Święta Rito czuwaj nad naszym synem daj mu zdrowie siłę wytrwałość by dobrze sie uczył a złych wrogów odsun od niego .Blogoslaw mu i prowadź dobra droga. Amen
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Styczeń 9, 2018:
Błogosławiona Święta Rito pomóż mękę córce podczymaj na duchu jak ciężko patrzeć gdy dziecko przezywa kiedy ktoś z rodziny odsuwa się Bądź przy niej wciąż błogosław jej zeslij Światło Ducha Świętego aby urodziny sie udały w zdrowiu. A ten wróg który kiedyś przyzekał przed Panem Bogiem ze będzie sie opiekował miał to na sumieniu co uczynił . Boże pomóz jej wysłuchaj mych prośb prowadź ma córeczkę dobrą droga broń od złego błogosławieństwa jej. Amen
Ola z Katowice napisał/a Styczeń 9, 2018:
O święta Rito, kocham Cię z całego serca. Wierzę ogromnie w Twoje cuda. Modlę się bardzo mocno, żebyś wysłuchała mojej ogromnej prośby. zdrowie dla mojego jedynego kochanego synka. Amen
beata z ostrołeka napisał/a Styczeń 8, 2018:
Święta Rito, błagam Cię o opiekę nad moja rodziną i dopomóż mojemu synowi by się nawrócił.
beata z ostrołeka napisał/a Styczeń 8, 2018:
Święta Rito, błagam Cię o cud uzdrowienia i pomoc w zaliczeniach dla mojej córki. Dopomóż jej aby zaliczyła ten semestr.
ANTONI z LANCUT napisał/a Styczeń 8, 2018:
Św. Rito błagam o pomoc w znalezieniu dobrej pracy, aby spłacił kredyt. Wierze że podasz mi swą dłoń i zaświecisz światło radości- Amen.
Barbara z Katowice napisał/a Styczeń 8, 2018:
Św. Rito ratuj mnie w wiadomej sprawie w tobie moja nadzieja niech Jezus miłosierny wybaczy mi moje grzechy Jezu Ufam Tobie ty wiesz co masz z tym zrobić czcicielka.
Anna z Warszawa napisał/a Styczeń 8, 2018:
Święta Rito proszę Cię o pomoc w walce z depresją, samotnością i brakiem wiary. Proszę Cię o nawrócenie i abym odzyskała radość życia. Nie daję już sobie rady z samotnością, dlatego proszę Cię abyś postawiła na mojej drodze wspaniałego mężczyznę, z którym mogłabym zbudować rodzinę Bogiem . Miej w opiece całą moją rodzinę, chroń ją od wszelkiego zła i zniewolenia.
Czcicielka św. Rity napisał/a Styczeń 8, 2018:
Święta Rito, gorąco Cię proszę - opiekuj się Anną, by była dobra, nie sprawiała przykrości bliskim i nigdy nie straciła wiary i nie odeszła od kościoła. Proszę również, by poznała wartościowego chłopca.
Ewa Barbara napisał/a Styczeń 8, 2018:
Święta Rito, proszę, by Justyna pogodziła się z rodziną, a Andrzej zmienił swe postępowanie
Sylwia napisał/a Styczeń 8, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę abym szybko znalazła dobrze płatną prace, dobrego szefa we firmie do której będę pracowała. Proszę też o skruchę dla Franka i prawdę dla niego na temat jak mnie traktował i nieuczciwie zwolnił z pracy. Amen
Maria napisał/a Styczeń 8, 2018:
Św. Rito, błagam w intencji mojej i ukochanego Łukasza. Pomóż nam, aby Pan Bóg pobłogosławił naszą znajomość. Wypraszaj łaskę małżeństwa i rodzicielstwa. Dziękuję Św. Rito
Jolanta z Filipowice napisał/a Styczeń 8, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji powrót pamięci uzdrowienia chorej głowy odzyskanie radości i sensu życie święta Rito ty nikogo nie opuszcza kto się do ciebie zwraca nie opuszczaj mnie w tej chorobie miej w opiece mnie i całą rodzinę. Jezu Ty się tym zajmij Jezu Ufam Tobie dziękuję za modlitwę każdego dnia.
Beata z Żary napisał/a Styczeń 8, 2018:
św. Rito proszę Cię wstawiaj się u naszego umiłowanego Pana w intencjach, które zanoszę do Ciebie. Dziękuję, że je wysłuchujesz i wypraszasz łaski zgodnie z wolą Bożą.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Styczeń 8, 2018:
Św. Rito najukochansza zabież nas stąd w zdrowiu szcześciu.Ty umiesz. Kochamy Cie nad życie, jesteśmy spakowani. Bóg z Tobą. Dziekujemy
Ilona z Warszawa napisał/a Styczeń 8, 2018:
Św. Rito proszę o udany zabieg wymiany elektrody w sercu dla Edwarda jeżeli jest to zgodne z wolą Bożą.
Mama z Poznań napisał/a Styczeń 8, 2018:
Św. Rito błagam Cię o pomoc w trudnej sprawie rodzinnej. Wyproś u Boga wszelkie łaski potrzebne do szczęśliwego życia dla moich dzieci i ich ojca oraz o zbawienie naszych dusz. Proś Ojca Wszechmogącego aby ojciec moich dzieci mi wybaczył i nie pozbawiał naszych dzieci matki póki Pan pozwoli. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Bóg zapłać
Danka napisał/a Styczeń 8, 2018:
Święta Rito módl się za nami wszystkimi. Proszę o modlitwę w intencji mojego partnera żeby do nas wrócił i zrozumiał że to syn i ja jesteśmy jego rodziną...o zdrowie dla wszystkich. Przepraszam,dziękuje,prosze
Greta napisał/a Styczeń 8, 2018:
Droga św. Rito wybłagaj u Pana uzdrowienie mojego chłopaka z hazardu i nawrócenie na drogę wiary, nadziei i miłości do Boga.
Jolanta z Wilno napisał/a Styczeń 8, 2018:
Św. Rito, błagam Cie o pomoc, proszę żeby mój mąż mnie wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej w miłości i radości. Bóg zapłać.
Aga napisał/a Styczeń 8, 2018:
Św. Rito proszę za Twoim wstawiennictwem o uzdrowienie z choroby nowotworowej. Mam dwoje małych dzieci i bardzo się boję. Wiem, że jesteś Patronka od spraw beznadziejnych. Wierzę, że wstawisz się za mną.
Anita z Szczecin napisał/a Styczeń 7, 2018:
Święta Rito, proszę o wstawienie za mnie przed Bogiem i zesłanie łaski. Błagam o powrót mojego mężczyzny i możliwość naprawienia moich błędów. Proszę aby znów uwierzył w miłość i w nas. Jesteśmy rodziną od 5 lat.
Aleksandra z Czernikowo napisał/a Styczeń 7, 2018:
Święta Rito proszę o błogosławieństwo w pracy i rozwiązanie wszystkich trudności. Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego; bez uwag przejścia kontroli mojej pracy, która będzie wkrótce oraz ostatecznego i pomyślnego rozwiązania mojej sytuacji zawodowej abym dalej mogła pracować w tym pięknym zawodzie i dawać dobro innym. Dziękuję
Iwona z Czeladź napisał/a Styczeń 7, 2018:
Św. Rito proszę o błogosławieństwo dla moich dzieci o pomoc w wybraniu i odnalezieniu odpowiednich osób do założenia rodziny, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą i o umocnienie wiary.
Monika z Katowice napisał/a Styczeń 7, 2018:
Święta Rito, proszę o szczęśliwe rozwiązanie sytuacji, w której znalazłam się jako matka. Proszę aby usłyszana diagnoza dotycząca ciąży okazała się mylna. Proszę aby Dzieciątko, które noszę pod sercem, miało szansę przyjść całe i zdrowe na świat. Uproś dla mnie łaskę zdrowia, potrzebne siły i wiarę, iż dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Proszę o mądrość i o zdolność do poszanowania życia poczętego dla lekarzy. Dodaj sił mojemu mężowi, aby i on ufał w dobroć Boga i przetrwał ten trudny czas. Wstawiaj się także za moim synkiem, aby Pan Bóg obdarzał go zdrowiem i łaską wzrastania w wierze. Proszę też o wszelkie potrzebne łaski dla wszystkich bliskich memu sercu, szczególnie dla Sabiny.
Magda z Wrocław napisał/a Styczeń 7, 2018:
Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga we wszystkich intencjach, które są w tej księdze wymienione. Wyproś łaski dla wszystkich czczących tutaj Ciebie ludzi i ich rodzin. Dziękuję Ci za łaski już otrzymane i te, które otrzymam.
Jola z Krakow napisał/a Styczeń 7, 2018:
Św. Rito usuń wszelkie przeszkody do założenia rodziny dla Ali z dobrym odpowiedzialnym człowiekiem oraz o zdrowie zgodę przemianę opiekę św. Rity Boże błogosławieństwo dobry spokojny rok 2018 i potrzebne łaski Ali, Joli, Krzyśka, Agaty, Teresy, Daniela,Stefani.
Dorota z Gdańsk napisał/a Styczeń 7, 2018:
Św Rito proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi.
Dorota z Gdańsk napisał/a Styczeń 7, 2018:
Święta Rito proszę o zdrowie, dobre wyniki badań i pomoc w pracy żebym pozostała w pracy na dotychczasowych warunkach i miejscu. Miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu z błogosławieństwem.
Dorota z Gdańsk napisał/a Styczeń 7, 2018:
Święta Rito, proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski . Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu 2018 roku.
Dorota z Gdańsk napisał/a Styczeń 7, 2018:
Św. Rito proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę proszę o Dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie. Pomóż jej w pracy i prowadź w nowym roku.
gość z kujawsko-pomorskie napisał/a Styczeń 7, 2018:
O łaskę opamiętania i nawrócenia dla syna Adama,który chce zaszkodzić własnej rodzinie i swojemu młodszemu rodzeństwu, o opiekę Matki Najświętszej i straż Aniołów w rodzinie Stanisława, o łaskę pracy dla Joanny, o uzdrowienie z fakomatozy córki Rozalii, za bezdomną Małgosię i Antoniego
sylwia z b napisał/a Styczeń 7, 2018:
O zdanie matury, o zdanie wszystkich czekających mnie egzaminów szczególnie egzaminów zawodowych w styczniu i w czerwcu, bym dostała się na studia na języki, znalazła pracę za granicą, bym na swojej drodze spotkała Toma, żeby odwzajemnił moją miłość, żebyśmy byli razem i szczęśliwi
ANNA z Nowogard napisał/a Styczeń 7, 2018:
Błagam o spokój i miłość męża, długotrwałe życie bez raka.wygraną w sądzie za zło które doznałam .
Bożena z Krakow napisał/a Styczeń 7, 2018:
Św. Rito błagam wstaw się za Izą i jej nienarodzonym dzieckiem. Aby tarczyca zaczęła pracować normalnie a dziecko urodziło się zdrowe.
Elżbieta z Bochnia napisał/a Styczeń 7, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji cudu poczęcia i urodzenia zdrowych dzieci, o zdrowie dla mojej rodziny, w intencji nawrócenia siostry Anny, o zdrowie dla chorej na raka koleżanki Ani.
Monika z Końskie napisał/a Styczeń 7, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę za siostrę Izę w intencji wyleczenia z choroby nowotworowej, o siłę do walki z chorobą i powrót do pełni zdrowia.
Justyna napisał/a Styczeń 7, 2018:
Święta Rito, proszę o wstawiennictwo w mojej sprawie i wyproszenie u Boga łaski naprawienia relacji między mną i Mariuszem, odbudowania miłości między nami.
Jolanta z Filipowice napisał/a Styczeń 7, 2018:
Święta Rito proszę cię o powrót pamięci uzdrowienia z ciężkiej depresji uzdrowienia chorej głowy odzyskanie radości i sensu życie żebym mogła pomagać innym. Jezu Ufam Tobie pomóż uzdrów nie opuszczaj mnie dziękuję za możliwe każdego dnia.
krystyna z przeworsk napisał/a Styczeń 7, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Boga abym mogła wstać z wózka i abym mogła otrzymać łaski o które proszę.
krystyna z przeworsk napisał/a Styczeń 7, 2018:
Święta Rito wyproś mi łaskę u naszego Pana Jezusa żeby córka moja się odezwała do mnie niech się nie odwraca ode mnie. Bóg zapłać.
Ewa z Krakow napisał/a Styczeń 7, 2018:
Najdroższa św. Rito proszę uproś mi u Miłosiernego Pana wszelkie łaski dla mnie , dla moich dzieci , wnusi i mojej całej rodziny. Proszę o sile i moc Ducha św. dla mojego Syna i jego Rodziny .Proszę o dobry wybór drogi życia dla mojej córki .Panie Ty wszystko wiesz proszę Zajmij się Tym . Św. Rito wstawiaj się za nami .Proszę nie opuszczaj naszej rodziny i chroń przed złem i złymi ludźmi całą moja Rodzinę Bóg zapłać.
Krystyna z Lubań napisał/a Styczeń 7, 2018:
Proszę o łaskę uzdrowienia duszy i ciała mojej córki Jowity .Bóg zapłać za modlitwę .
Iwona napisał/a Styczeń 7, 2018:
Święta Rito proszę wyproś łaskę rozwiązania trudnej sytuacji rodzinnej Marioli i Julki
Jolanta z Wilno napisał/a Styczeń 7, 2018:
Św. Rito, błagam Cie o pomoc, proszę żeby mój mąż mi wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej w miłości i radości bez problemow zdrowotnych, finansowych i innych. Bóg zapłać.
Joanna napisał/a Styczeń 7, 2018:
Kochana św Rito proszę o pomoc w bardzo trudnej dla mnie i syna przeprowadzce.
Joanna napisał/a Styczeń 7, 2018:
Kochana św. Rito błagam o wstawiennictwo u Pana w intencji mojej mamy. Aby bóle i zawroty głowy ustąpiły.
Aurelia napisał/a Styczeń 6, 2018:
Św. Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo za moją córką Anią, która pogubiła się. Proszę wyproś Jej jasność myślenia, aby decyzje, które podejmuje nikogo nie krzywdziły. Proszę, aby powróciła na łono swojej rodziny i aby ten związek był pełen miłości.
monika z pawlak napisał/a Styczeń 6, 2018:
Prośba o modlitwę za Karolinę Rodak i jej maleńka córeczkę o szczęśliwe rozwiązanie. Karolinie w 20 tyg odeszły wody .
Barbara z rawicz napisał/a Styczeń 6, 2018:
Proszę o modlitwę o miłość Zbyszka i sakrament małżeństwa ,aby przestał się wahać. Błagam.
Czcicielka z W. napisał/a Styczeń 6, 2018:
Św. Rito, błagam o pracę dla Zdzisława w Warszawie. Wiesz wszystko.
EL z Wojnicz napisał/a Styczeń 6, 2018:
Św. Rito, proszę o zdrowie dla Taty i całej mojej rodziny, o wzajemną miłość i pojednanie braci ze sobą.
Elżbieta z Mazowieckie napisał/a Styczeń 6, 2018:
Kochana św. Rito, proszę z całego serca o uzdrowienie z alkoholizmu mojego brata oraz o pomoc finansową na spłatę kredytów gotówkowych w kwocie ok. 80 tys. i opłatę jego rachunków. Dziękuję.
Barbara z Brzezawa napisał/a Styczeń 6, 2018:
Św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla mamy Walerii aby wróciła do sił i do najbliższych.
Ja z Mazowieckie napisał/a Styczeń 6, 2018:
Św. Rito, czuwaj nad moim związkiem ze Zdzisławem. Poprowadź do dobrej miłości, abyśmy mogli być razem, aby przedstawił swojej dorosłej córce, aby ona mnie zaakceptowała. Wiesz wszystko.
Czcicielka z W. napisał/a Styczeń 6, 2018:
Św. Rito, proszę o zdrowie psychiczne dla mojej siostry Ani, aby miała siłę i była zdrowa, by opiekować się swoim synkiem. Uczyń cud, aby ojciec dziecka go pokochał i uczestniczył w wychowaniu. Dziękuję.
E. z Warszawa napisał/a Styczeń 6, 2018:
Kochana św. Rito, proszę o cud mieszkania. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku o lokal komunalny. Natchnij urzędników rozpatrujących mój wniosek życzliwością. Amen.
Barbara z Brzezawa napisał/a Styczeń 6, 2018:
Pomódlmy się za mamę aby w swoich ostatnich chwilach była bezpieczna i czuła obecność Maryi z Jezusem.
Dorota z Skalbmierz napisał/a Styczeń 6, 2018:
Święta Rito proszę wstaw się u Boga w sprawach mojej córki i syna. Proszę o zdrowie i prace dla męża i rozwiązanie trudnych spraw w mojej rodzinie. Jezu bądź wola Twoja.
Jadwiga z Resko napisał/a Styczeń 6, 2018:
Święta Rito proszę Cię mniej mnie w swej opiece w przyszłym tygodniu mam zabieg operacyjny
Jolanta z Filipowice napisał/a Styczeń 6, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji powrót pamięci odzyskanie radości i sensu życia żebym mogła pomagać innym mam dzieci i wnuki którym jestem potrzebna, proszę cię wstaw sie za mną do serca Jezusowego upros mi łaskę zdrowia która tak mi jest potrzebna Jezu Ufam Tobie Ty się tym zajmij polecam się w opiece i całą moją rodzinę.
Aneta z dolnośląskie napisał/a Styczeń 6, 2018:
Św. Rito wstawiaj się za mną we wszystkich sprawach,z którymi sobie nie radzę. Pomóż mi dogadać się z Marcinem i spraw by oddał mi pieniądze
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Styczeń 6, 2018:
Św. Rito dziękujemy. Św. Rito błagam pomóż nam najmocniej. Bóg Ci zapłać
Irena Katarzyna z Warszawa napisał/a Styczeń 6, 2018:
Szczęść Boże. Najpiękniej proszę o modlitwę w intencji ocalenia mojego małżeństwa, powrotu mojego męża na drogę prawdy, miłości i wierności. Błagam o cud pojednania, nie ustaję w modlitwie, by Pan nasz nawrócił serce męża i dał mu odwagę i siłę do zerwania relacji z tamtą kobietą. Bóg zapłać.
Małgorzata z Gorzów Wlkp. napisał/a Styczeń 6, 2018:
Św. Rito oddaję Ci w opiekę Joannę, która w poniedziałek będzie miała operację usunięcia piersi. Uratuj tę młodą matkę, zachowaj ją dla jej synka. Tyle razy mnie wysłuchałaś błagam jeszcze raz o łaskę. Jezu Ufam Tobie. Małgorzata
Maria napisał/a Styczeń 6, 2018:
Św. Rito, błagaj wraz ze mną o łaskę pogodzenia się dla mnie i ukochanego mężczyzny. Dziękuję
Paulina napisał/a Styczeń 6, 2018:
Proszę o Radka abyśmy mogli zacząć od nowa tak jak to się podoba Bogu.
Aneta z Skawina napisał/a Styczeń 6, 2018:
Św. Rito proszę pomóż znaleźć pracę i miłość. Proszę postaw na mojej drodze kogoś kto odmieni moje życie, wyrwie mnie z samotności i rozpaczy. Całkowicie oddaje się Twojej opiece i wstawiennictwu.
Jolanta z Wilno napisał/a Styczeń 6, 2018:
Św. Rito, błagam Cie o pomoc, proszę żeby mój mąż mnie wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej bez problemow zdrowotnych,finansowych i innych. Bóg zapłać.
Patrycja z Wieliczka napisał/a Styczeń 6, 2018:
Św Rito błagam o zdrowie dla moich dzieci Juli i Nikodema. Daj im siłę w pokonaniu okropnego kaszlu kataru. Św. Rito wzmocnij ich organizm i spraw aby powróciła siła i apetyt
Edyta z Polska napisał/a Styczeń 6, 2018:
Św. Rito już kiedyś mi pomogłaś. Błagam, wzywam Cię ponownie, przyjdź i uproś u Boga rozwiązanie moich dramatycznych problemów. Proszę św. Rito.Ty wiesz. Błagam o nawrócenie mojego męża Huberta i zerwanie z grzechem cudzołóstwa. Proszę o nawrócenie jego kochanki Marty i zerwanie z grzechem cudzołóstwa. Niech dobry Bóg otworzy jej oczy. Niech zobaczy, że nie zbuduje własnego szczęścia kosztem rozbicia rodziny. Panie, którego kocham, w którego wierzę i któremu ufam, za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Rity, błagam uzdrów i pojednaj moje małżeństwo. Niech będzie ono uzdrowione na Twoją Chwałę. Maryjo Matko pięknej miłości, wszyscy Archaniołowie, Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi z pomocą. Błagam o zdrowie i łaski dla moich Dzieci. "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego". Bogu w Trójcy Świętej jedynemu, chwała i cześć i uwielbienie na wieki wieków Amen
Edyta z Polska napisał/a Styczeń 6, 2018:
Św. Rito proszę Cię o opiekę nad Wioletą i jej rodziną. By nie cierpiała tak duchowo i nie zwątpiła w obliczu problemów i złego samopoczucia. Św. Rito módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. Amen
Małgorzata z Teodorów napisał/a Styczeń 6, 2018:
Święta Rito Wstaw się za wujkiem Stasiem który walczy z nowotworami i jest bardzo chory, wspomóż również mojego męża Marcina który walczy z alkoholizmem. Wspomóż nas swoim wstawiennictwem u Pana Boga. Bóg zapłać.
Małgorzata z Rakowiska napisał/a Styczeń 5, 2018:
Święta Rito, proszę o łaskę uzdrowienia dla Mateusza S i wiary dla bliskich w trudnych chwilach. Bóg zapłać za modlitwę
Bozena z P napisał/a Styczeń 5, 2018:
Bądź pozdrowiona św Rito. Pochylam się do Twych stóp nieustannie prosząc o wsparcie. Pomóż, ratuj moja rodzinę. Nie opuszczaj w potrzebie. Uproś Pana by ulitował się nad nami. Amen.
Marta z Ilawa napisał/a Styczeń 5, 2018:
Święta Rito jestem w piątym miesiącu ciąży, błagam Cie o nawrócenie mojego męża i o uzdrowienie Naszego małżeństwa, nie pozwól aby Nasze dzieci cierpiały z powodu naszych nieporozumień i kłótni, spraw aby Nasze dzieciątko urodziło sie zdrowe. Rozjaśnij mojemu mężowi umysł i przemyj mu oczy aby zobaczył jaką potęgę ma prawdziwa miłość, niech wreszcie dostrzeże moc sakramentu małżeństwa.
Ewa z Krakow napisał/a Styczeń 5, 2018:
Najdroższa św. Rito proszę dopomóż jutro mojej córce w intencji Panu Bogu wiadomej . Proszę wstaw sie u Miłosiernego za całą moją rodziną .Bóg zapłać
Patrycja z Lublin napisał/a Styczeń 5, 2018:
Święta Rito. Dziękuję Ci z całego serca za wszystkie łaski otrzymane do tej pory, a szczególnie ostaniom . Proszę Cie o dobrego męża i dostanie sie na wymarzony doktorat .
Ela napisał/a Styczeń 5, 2018:
Święta Rito proszę Cie o łaskę zdrowia dla mojego taty i jego szybki powrót do domu ze szpitala.
Aneta z Skawina napisał/a Styczeń 5, 2018:
Św. Rito proszę pomóż mi w znalezieniu pracy i miłości. Spraw aby stanął na mojej trudnej drodze życiowej ktoś kto mnie pokocha i da mi wsparcie. Całkowicie oddaje się Twojej opiece i wstawiennictwu.
beata napisał/a Styczeń 5, 2018:
Proszę o Modlitwę za moją Mamę, która bardzo cierpi. Lekarze nie mogą znaleźć przyczyny i określić choroby. Płacze zwija się na łóżku z bólu ,a Ja nie wiem jak jej pomóc
Kinga z Wrocław napisał/a Styczeń 5, 2018:
Święta Rito dziękuję,że jesteś. Proszę o Twoje wstawiennictwo, uproś u Pana Boga łaskę rozwiązania mojej trudnej sytuacji rodzinnej i o opiekę nad moim synem i nade mną . Twoja czcicielka Kinga.
Barbara napisał/a Styczeń 5, 2018:
Święta Rito, proszę, bym wyzdrowiała, mogła wrócić do pracy i realizować plany.
Marta z Olsztyn napisał/a Styczeń 5, 2018:
Proszę w intencji szybkiego znalezienia pokoju lub nie drogiej kawalerki do wynajęcia oraz o dobrą pracę.
Agnieszka P. z P....... napisał/a Styczeń 5, 2018:
Bądź pozdrowiona święta Rito Augustianko, bardzo Cię proszę o łaskę zdrowia dla Kazimiery W. Krystyny i Przemysława O. Błagam o łaskę zdrowia aby wszelkie choroby zostały uleczone. Bóg zapłać za modlitwę!
Hanna z Kraków napisał/a Styczeń 5, 2018:
Święta Rito, proszę o całkowite zdrowie dla Michała i Magdaleny, Zbigniewa, W. Jestem szczęśliwa, zajmuję się tym, co lubię
Patrycja z wieliczka napisał/a Styczeń 5, 2018:
Św Rito błagam o zdrowie dla mojego syna Nikodema i córki Julci otaczaj nas zawsze swoją opieką. Proszę o miłość zdrowie w naszym domu oraz szacunek kochamy Cię . Wspomóż nas finansowo.
Jolanta z Filipowice napisał/a Styczeń 5, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciezkiej depresji powrót pamięci odzyskanie radości i sensu życia mam dzieci i wnuki którym jestem potrzebna ty nikogo nie opuszczasz kto się do ciebie zwraca pomóż i mnie w tej chorobie. Jezu Ufam Tobie ty się tym zajmij daj łaskę zdrowia która jest mi potrzebna dopomóz żebym mogła pomagać innym dziękuję za modlitwę każdego dnia.
Wioleta z Kraków napisał/a Styczeń 5, 2018:
Św. Rito proszę o zdrowie i zdrowe serce żebym mogła normalnie funkcjonować. Żeby bóle ustąpiły wracam za 3 dni do Niemiec, żebym się uwolniła od bólu i strachu który man od 5 mies. Do tego żyję z wadą serca, które daje mi o sobie znać. Miej mnie w opiece jutro wybieram się do św. Rity i będę prosić o łaskę. Amen
Ala z mazowieckie napisał/a Styczeń 5, 2018:
Św. Rito z całego serca proszę - uproś u Boga łaskę, aby wyniki badań Wiktorka były prawidłowe, proszę o zdrowie dla niego i rodziców.
Agnieszka z P....... napisał/a Styczeń 5, 2018:
Bądź pozdrowiona Święta Rito Augustianko, błagam Cię z całego serca o łaskę zdrowia dla Krystyny O. z Katowic. Błagam o wyleczenie z choroby nowotworowej, o siłę do walki z chorobą. Aby znów mogła cieszyć się dobrym zdrowiem.
Anna z Kraków napisał/a Styczeń 5, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę za mnie. Proszę o łaskę umiejętnego porozumiewania się z ludźmi oraz o to, bym miała u nich szacunek. Proszę również o to, bym umiała być świetnym nauczycielem i w jasny sposób potrafiła przekazywać wiedzę.
Malgosia z K napisał/a Styczeń 5, 2018:
Św. Rito błagam o natchnienie przy pisaniu tekstów zaakceptowaniu publikacji i zdobyciu kolejnych stopni. Proszę o dobrego mężczyznę który zostanie moim wiernym mężem. Błagam o pomoc w znalezieniu nowego miejsca zamieszkania wymarzonej działki na której powstanie dom. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Proszę o modlitwę abyśmy mogli się spotkać z kolegą M. Błagam o zaniechanie niedobrych czynności. Proszę o Dary Ducha Świętego i łaski dla całej mojej rodziny oraz pracę dla brata.
Jolanta z Wilno napisał/a Styczeń 5, 2018:
Św. Rito, błagam Cię o pomoc, proszę żeby mój mąż mi wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej w miłości i radości, bez problemów zdrowotnych, finansowych i innych.
Ewa z Czechowice dziedzice napisał/a Styczeń 4, 2018:
Proszę Cię Święta Rito o pomoc w pracy dla mnie i dla męża oraz zdrowie dla nas i naszych dzieci
Edyta z Opoczno napisał/a Styczeń 4, 2018:
Proszę o łaskę nawrócenia mojego męża, o zerwanie kontaktu z drugą kobietą i powrót do rodziny
halina z wola napisał/a Styczeń 4, 2018:
Święta Rito proszę uproś Miłosiernego Syna Bożego Jezusa Chrystusa łaskę ojcostwa dla Michała; wybaczenia i pojednania się moich dzieci. Zgodę i jedność w całej rodzinie. Zdrowie i trzeźwość dla męża, a dla mnie o wytrwałość i pokorę
Bozena z P napisał/a Styczeń 4, 2018:
Przepraszam za wszystko, co jest złe w mojej rodzinie. Proszę Cię święta Rito usuń przeszkody które zagradzają drogę do Chrystusa. Wierzę, że dla Boga wszystko jest możliwe. Ufam , że moje prośby nie zostaną odrzucone. Ratuj. A ja będę szerzyć Twoją chwałę i potęgę Twojego wstawiennictwa.