Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
12721 wpisów.
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito proszę cie o zdrowie. Wstaw się u Syna Najwyższego prowadź moje dzieci i nas dobrą drogą . Daj zdrowie i siłę abyśmy wychowali nasze dzieci. Amen
Anna napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito proszę by mój mąż był dla mnie dobry, aby nigdy się nie zmieniał. Aby zło odeszło od niego. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać.
Czcicielka napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito, proszę o przemianę Andrzeja i naprawienia zła, które wyrządził
Patrycja z wieliczka napisał/a Marzec 15, 2018:
Św. Rito błagam o zdrowie dla mojej całej rodziny. Proszę o łaskę zdrowia miłość i szacunek w naszym domu. Spraw św. Rito aby mama i Krzysiek umieli ze sobą rozmawiać. Św. Rito błagam o to abym radziła sobie w swoje pracy i nie popełniała błędów. Błagamy o lepszą sytuację finansową. Spraw aby w naszym domu panował spokój, uśmiech każdego z nas. Kochamy Cię
Mariola napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito błagam o pomoc dla Bartka. Pomóż mu odzyskać wiarę w siebie. Proszę aby zmienił swoje pesymistyczne nastawienie do życia. Święta Rito nie wiem jak mu pomóc, a martwię się o niego. Pomóż mu znaleźć miłość w życiu. Pomóż aby sprzęt potrzebny mu do pracy nie psuł się, bo nie ma pieniędzy na nowy. Święta Rito pomóż mu, wysłuchaj prośby matki.
Barbara z K napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito proszę dopomóż moim dzieciom żeby im było łatwiej w życiu. Syn ciągle się boryka ze złą sytuacją finansową, a córka czuje się samotna - postaw na jej drodze dobrego i mądrego chłopaka. Jezu, ufam Tobie. Ty wiesz, co masz z tym zrobić. Proszę o pomoc dla moich dzieci. Tobie je powierzam.
Monika z Kamień napisał/a Marzec 15, 2018:
Św Rito, błagam Cię o szczęśliwe zakończenie sprawy związanej z garażem. Dziękuję.
Barbara z K napisał/a Marzec 15, 2018:
Św. Rito proszę, wysłuchaj moich próśb w wiadomej sprawie, poproś naszego Pana Jezusa o pomoc. Jest mi ciężko zwyczaj dobrzy ludzie mają pod górkę. Jezu, ufam Tobie. Ty wiesz co masz z tym zrobić.
Monika z Kamień napisał/a Marzec 15, 2018:
Św Rito, bardzo Cię proszę, aby w końcu udało Mi się zajść w ciążę. Dziękuję
KRYSTYNA z Gdańsk napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito dziękuję za wszystkie łaski otrzymane od naszego Pana za Twoim wstawiennictwem. Proszę gorąco wypraszaj nadal potrzebne nam łaski, zdrowie, a szczególnie o uzdrowienie z choroby nowotworowej siostrzenicy Soni oraz Anny i Romana. Święta Rito, prosimy, opiekuj się nadal naszą całą rodziną.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Nasza Umiłowana, pomóż, proszę.
Monika z Warszawa napisał/a Marzec 15, 2018:
Św. Rito, proszę Cie o wstawiennictwo u Pana w następujących intencjach: 1) prośba o pomoc w znalezieniu pieniędzy na spłatę długów. Na dzień dzisiejszy kwota 20.000 zł jest wystarczająca, 2) o jedność, miłość, zdrowie w naszym małżeństwie i rodzinie 3) o pomoc w skończeniu szkoły przez Mateusza i w zdaniu matury 4) o znalezienie dziewczyny dla Bartka Dziękuję Św. Rito za wszystkie okazane mi i mojej rodzinie łaski, za Twoją opiekę, za to, że orędujesz u Boga w powierzanych Ci intencjach. Monika
Lusia z Żywiec napisał/a Marzec 15, 2018:
Św. Rito wstaw się u Jezusa Miłosiernego za moim synem Marcinem, pomóż rozwiązać sprawę Bogu wiadomą, pomóż mu znaleźć miłość jego życia, aby nie był samotny i zagubiony. Św. Rito proszę o dary Ducha Św. dla niego. Dziękuję za łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Bóg zapłać!
Elżbieta napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito proszę cię odmień serce mojego nieprzyjaciela, aby mi pomógł i oddał mi to co mi się należy.
HELENA z JAROSŁAW napisał/a Marzec 15, 2018:
Św. Rito proszę Cię bądź przy mnie i powierzaj wszystkie moje sprawy Panu Bogu. Niech błogosławi mojej rodzinie. Aby z dobrym sercem szli przez życie. Św. Rito Ty znasz wszystkie moje potrzeby i problemy błagam pomóż mi. Dziękuję za otrzymane już łaski Bóg zapłać
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 15, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę wyjednaj mi wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla każdego z nas Panu Bogu wiadome. Proszę o dobry wybór drogi życia i dobrą pracę dla mojej córki oraz wszelkie łaski dla syna i jego Rodziny. Proszę o pokój, miłość, radość, mądrość życia i zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Jezu Ufam Tobie; proszę zajmij się tym wszystkim. Św. Rito chroń nas przed złem i złymi ludźmi.
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 15, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i mojej, w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Katarzyna napisał/a Marzec 15, 2018:
Błagam o modlitwę w intencji Katarzyny i Michała o miłość i przebaczenie, żeby znowu byli razem
Anna z Lubin napisał/a Marzec 15, 2018:
Św. Rito uzdrów moje małżeństwo, rodzinę, proszę pomóż stworzyć fundację św. Marcina.
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji, powrót pamięci, odzyskanie radości i sensu życia żebym mogła iść do pracy i pomagać innym. Jezu ufam Tobie.
Kasia z Lubawa napisał/a Marzec 15, 2018:
Św. Rito błagam Cię uzdrów moją relację z Piotrkiem by jego serce się otworzyło, by się odezwał. proszę udziel mi łaski bycia żoną i mamą. Proszę również o wstawiennictwo, siły i wytrwanie dla mojej siostry Ady. Z góry Bóg zapłać za wszystko.
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito proszę cie aby koleżanki nie gnębiły mojej córki aby się nie wyśmiewały. Czuwaj nad nią daj zdrowie siłę mądrość. Obdarzył ją darami Ducha Świętego żeby się nie denerwowała a złych wrogów którzy się z niej śmieją odsuń od mojej córki. Proszę kochana święta Rito opiekuj się nią w szkole wszędzie . Broń ja od złego.Bóg zapłać
Marlena napisał/a Marzec 15, 2018:
Św.Rito błagam o łaskę sakramentu pokuty i pojednania, przemianę serca mojego męża Dariusza, o uzdrowienie naszego małżeństwa i rodziny, powrót męża z zagranicy.
Patrycja z Lublin napisał/a Marzec 14, 2018:
Święta Rito dziękuję Ci za pomyślne zdanie moich egzaminów , proszę Cie o łaskę , aby mogła wyjść za mąż za mężczyznę , którego bardzo kocham.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 14, 2018:
Święta nasza Rito dziękujemy. Błagamy znów o pomoc.
kask z Malopolska napisał/a Marzec 14, 2018:
Kochana Św. Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie mojej mamy żeby wyzdrowiała i przestał ją męczyć ten okropny kaszel; miej ją w swojej opiece oraz proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny
Justyna Maria z Solec Zdrój napisał/a Marzec 14, 2018:
Św Rito w tej 9dniowej nowennie proszę cię o wszelkie łaski w dniu codziennym o zdrowie i o wszelkie dary Ducha św. O spotkanie z Mariuszem Rz. O znalezienie pracy i o cud w moim życiu. Wybrałam cie jako orędowniczkę w tych moich sprawach bo dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Wyprosiłaś mi już tak bardzo dużo łask. Moje serce szaleje z radości bo poznałam miłość mojego życia ale jest też znowu kilka spraw leżących na sercu które znoszę do ciebie. Odsuń wszelkie przeszkody jak i wszelkiego rodzaju złorzeczeń i klątwy złorzeczacych osób. Dziękuję za wszelką modlitwę i otrzymane łaski.
Maryla napisał/a Marzec 14, 2018:
Święta Rito dziękuję za wsparcie I dobrze zakończenie mojej choroby
Maryla napisał/a Marzec 14, 2018:
Święta Rito proszę o opiekę i wsparcie w życiu dla Antosia i Jego mamy-o modlitwę w intencji w Dniu jego urodzin
Ania z Łęczna napisał/a Marzec 14, 2018:
Droga Św Rito błagam o pomoc. Pomóż mi się uporać z problemami w pracy. Bardzo potrzebuję łaski Pana. Amen
Dagmara z Łodź napisał/a Marzec 14, 2018:
Prośba o modlitwę za moich najbliższych śp., żyjących, bliskich i za mnie. O Boże błogosławieństwo, o wieczną radość w niebie, Boże Miłosierdzie, wybaczenie grzechów, zmarłym skrócenie mąk czyśćcowych, zdrowie, dobre wyniki w nauce, dobrą pracę, obfitość łask. Św. Rito módl się za nami, wstawiaj się za nami.
Zofia z Warszawa napisał/a Marzec 14, 2018:
Proszę Cię św. Rito o nawrócenie dla Wiesława i dobrą spowiedź po 40 latach. I za Waldka żeby wrócił do kościoła katolickiego wraz z całą swoją rodziną.
HELENA z JAROSŁAW napisał/a Marzec 14, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o błogosławieństwo, moc Ducha Św. i wszelkie łaski dla mnie i całej mojej Rodziny. Proszę o dobry wybór drogi życia i dobrą pracę dla mojej córki Marty i Katarzyny ,wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla Barbary i jej Rodziny Jezu Ufam Tobie, Ty wszystko wiesz. Zajmij się Tym wszystkim. Proszę, Św. Rito chroń mnie, moje dzieci, wnuki i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Błogosław nam każdego dnia. Bóg zapłać
Malgosia napisał/a Marzec 14, 2018:
Św. Rito spraw proszę aby w pracy szefostwo się zmieniło, aby zrozumieli że czynią źle wobec swoich pracowników. Duchu Św. oświeć ich. .proszę również o wstawiennictwo w tym co mnie trapi. Dziękuję za wszystkie modlitwy i otrzymane łaski
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 14, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i mojej, w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Za każdą modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Marzec 14, 2018:
Kochana Święta Rito proszę cię, pomóż nam. Wspomóż nas w trudnej sytuacji finansowej. Serdeczne Bóg Zapłać.
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Marzec 14, 2018:
Kochana Orędowniczko moja kochana patronko spraw by mój syn zrobił się pogodny żeby koledzy nie odsuwali się od niego. Żeby z nim rozmawiali, proszę. Proszę cię niech w szkole będzie wesoły żeby go nie odpychali bo bardzo go kocham i chce żeby miał energię, żeby stał się wesołym chłopcem. Proszę cię z całego serca o Dary Ducha Świętego dla mojego synka. Żeby wszystko mu się układało by dobrze się uczył. A tych którzy się odsuwają od niego nawróć. JEZU UFAM TOBIE, JEZU KOCHAM CIEBIE
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 14, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o błogosławieństwo, moc Ducha Św. i wszelkie łaski dla mnie i całej mojej Rodziny. Proszę o dobry wybór drogi życia i dobrą pracę dla mojej córki i wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla syna i jego Rodziny... Jezu Ufam Tobie, Ty wszystko wiesz. Zajmij się Tym wszystkim. Proszę, Św. Rito chroń mnie, moje dzieci, wnusię i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi... Błogosław nam każdego dnia. Bóg Zapłać
Kasia z Lubawa napisał/a Marzec 14, 2018:
Św. Rito proszę o dar miłości z Piotrkiem jeśli jest taka wola Boża. Proszę otwórz jego serduszko na mnie. Uproś u naszego Pana łaskę założenia z nim rodziny. Proszę Cię również otaczaj opieką moją siostrzyczkę Adę. Bóg zapłać za wszystko.
M z K napisał/a Marzec 14, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski podczas pisania tekstów błagam o kolejny stopień w rozwoju zawodowym. Proszę o modlitwę abym znalazła dobrego męża mam już mało czasu na dzieci dobrze wiesz o tym moja kochana Św. Rito. Błagam o pomoc w znalezieniu nowej pracy i miejsca zamieszkania. Proszę o łaski i wstawiennictwo aby udało się zrealizować plany. Błagam o pomoc w zakupie nowego auta. Proszę o modlitwę aby bratu się do mnie odzywał. Błagam o modlitwę abym nie wykonywała czynności Panu Bogu niemiłych. Błogosław Panie wszystkim potrzebującym łaski i pomocy.
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 14, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji, dary Ducha Św., powrót pamięci, o odzyskanie radości i sensu życia.
Mariola z Bełżec napisał/a Marzec 14, 2018:
Św. Rito dopomóż mi, naucz jak oddać się Bogu całkowicie, jak iść i nie uciekać, jak kochać taką miłością jaką daje mi Pan? naucz mnie ufać i oddać
Renata napisał/a Marzec 13, 2018:
Św. Rito, błagam ratuj mi córkę, jest pogrążona w rozpaczy i samotności, zmień jej życie w szczęśliwe
Ala z Krakow napisał/a Marzec 13, 2018:
O dobrego męża dla Ali oraz o zdrowie zgodę i potrzebne łaski dla Ali i jej rodzinie Agatki
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 13, 2018:
Św. Rito błagamy o łaski potrzebne od zaraz bo jest źle.
sDorota napisał/a Marzec 13, 2018:
Prośba o modlitwę o zdrowie dla nienarodzonego synka Małgosi. USG wykazało wadę serca.
Patrycja z Kraków napisał/a Marzec 13, 2018:
Św. Rito moja ukochana dziękuje za wszystkie otrzymane łaski . Błagam o zdrowie miłość i wzajemny szacunek w naszym domu . Proszę o to aby Krzysiek i mama umieli ze sobą rozmawiać. Spraw aby Nikodem więcej zaczął mówić i jadł więcej. Proszę o zdrowie dla mojej rodziny.
M. napisał/a Marzec 13, 2018:
Św Rito proszę wstaw się za Marią w trudnym egzaminie lekarskim by mogła zdać go pomyślnie. Proszę o dar dobrej żony a męża dla mojej siostry. O błogosławieństwo w pracy, zdrowie dla wszystkich naszej bliskiej rodziny. Dziękuję, Św Rito módl się za nami.
KRYSTYNA z GDAŃSK napisał/a Marzec 13, 2018:
Święta Rito prosimy oręduj za nami u Pana Jezusa Chrystusa w naszych gorących prośbach o potrzebne łaski, zdrowie a szczególnie o uzdrowienie z choroby nowotworowej siostrzenicy Soni oraz Anny i Romana.
Dorota napisał/a Marzec 13, 2018:
Święta Rito błagam Cię o potrzebne łaski dla naszej rodziny proszę o cud
Agnieszka z Mierzęcice napisał/a Marzec 13, 2018:
Błagam o modlitwę za uzdrowienie włosów córeczki, by przestały wypadać, by wyrosły nowe mocne włosy. Rito pomóż wybłagać poprawę jej zachowania. Uzdrawiaj naszą rodzinę
IWONA z OPOLE napisał/a Marzec 13, 2018:
Św. Rito proszę Cię z całego serca o pomoc która jest ci znana wesprzyj małżeństwo mojego brata, które jest w kryzysie małżeńskim żeby Dobry Bóg dał im siłę przetrwania. Bóg zapłać.
jacek z bydgoszcz napisał/a Marzec 13, 2018:
Św.Rito proszę o łaskę przebaczenia i wielkiego zrozumienia, o pogłębianie naszego piękna w pięknie z moją Dorotą która jest moją cudną różą. O to żebyśmy z czułością pielęgnowali i wzrastali w miłości. Bóg zapłać za każdą godzinę spędzoną razem...
Katarzyna z Kraków napisał/a Marzec 13, 2018:
Najdroższa Święta Rito proszę Cię o wszelkie łaski dla mojego przyjaciela księdza Sławomira w dniu jego urodzin by zawsze pełny wiary służył Bogu i ludziom. Wstawiaj się za nim u Pana...
Magdalena napisał/a Marzec 13, 2018:
Proszę za Magdalenę i Tomasza, Andrzeja, Mateusza i Mariolę, Łukasza i Paulinę, Michała, Elę i Witka o czystość serc.
Katarzyna z Piaseczno napisał/a Marzec 13, 2018:
Błagam o modlitwę w intencji Katarzyny i Michała, dar miłości i przebaczenia żeby znowu byli razem.
Agnieszka z Głogów napisał/a Marzec 13, 2018:
Święta Rito, błagam Cię o wyprostowanie mojej krętej ścieżki życia. Błagam o rozwiązanie problemów i uzdrowienie całej sytuacji z którą już sobie nie radzę.
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Marzec 13, 2018:
O kochana moja patronko proszę cię, by córka zdała egzamin. Błagam cię patronko moja. Ty możesz uprosić wszystko. W tobie moja nadzieja i wierność. Jezu Ufam Tobie
Barbara napisał/a Marzec 13, 2018:
Proszę o Modlitwę za syna.
HELENA z JAROSŁAW napisał/a Marzec 13, 2018:
Święta Rito,dopomóż mi rozwiązać wszystkie problemy, aby w sercu moim zapanował pokój. Otaczaj opieką moje dzieci i całą rodzinę. Proszę też o zdrowie dla Heleny i bliskich, wyproś nam wzmocnienie wiary, wspieraj w naszych potrzebach. Bóg zapłać za wstawiennictwo
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Marzec 13, 2018:
Kochana Święta Rito proszę cię pomóż Mati, by wyszła z poważnej operacji wylecz ją, by była zdrowa daj jej siłę i opiekuj się nią. Broń ją od złego. Daj zdrowie by wróciła do domu szybko. Amen
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 13, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę, uproś u Miłosiernego Pana wszelkie łaski i dary Ducha Św. Proszę Cię o pokój, miłość, radość, zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę również o dobry wybór drogi życia i dobrą pracę dla mojej córki i siłę, i wszelkie łaski Panu Bogu wiadome dla Syna i jego Rodziny. Jezu Ufam Tobie, proszę zajmij się Tym wszystkim. Św. Rito wstawiaj się za nami. Proszę chroń nas przed złem i złymi ludźmi oraz proszę o powołania kapłańskie i zakonne. Błogosław, czuwaj i wspieraj nasze Siostry zakonne Augustianki. Serdeczne Bóg Zapłać.
Martyna z Zawiercie napisał/a Marzec 13, 2018:
Święta Rito, proszę uproś mi łaskę cierpliwości i dobroci serca. Naucz mnie kochać.
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 13, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji, powrót pamięci, odzyskanie radości i sensu życia. Jezu ufam Tobie - uzdrów, błagam Cię - ratuj! Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych
Kasia z Poznan napisał/a Marzec 13, 2018:
Św. Rito, proszę o opiekę nad moimi dziećmi by nie znały co to smutek. By w szkole było im dobrze. Martwię się o nich każdego dnia. Bóg zapłać za modlitwy
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 13, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Za każdą modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
AGA z KONIN napisał/a Marzec 13, 2018:
Święta Rito, miej w opiece moje córki, szczególnie starszą...
Barbara z Rzeszów napisał/a Marzec 13, 2018:
Święta Rito błagam Cię, oręduj w beznadziejnej sprawie sądowej mojej córki Katarzyny która pogubiła się w życiu, proszę Cię ratuj ją
Kasia z Lubawa napisał/a Marzec 13, 2018:
Św. Rito proszę Cię o dar miłości z Piotrkiem jeśli jest taka wola Boga. Proszę napełnij jego serce miłością by poczuł to Coś. Czuwaj nad Nim i nad Nami Proszę również o opiekę nad moją siostrą Adą by wszystko się udało z jej uroczystością i by nie miała przykrości. Bóg zapłać za wszystko
Mariola z Jastrzębie Zdrój napisał/a Marzec 13, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojej siostrzenicy Magdaleny o siłę w walce z chorobą nowotworową, pomyślny przebieg radioterapii i powrót do zdrowia. Proszę również o modlitwę w intencji jej rodziców, męża, córki i siostry o siłę i potrzebne łaski w tym ciężkim dla nich okresie.
Ela z Nowy Jork napisał/a Marzec 13, 2018:
Św. Rito, weź proszę w opiekę serce ukochanego Jaya, nie zostawiaj go samego. Uwolnij go proszę z bólu, gniewu, złości i cierpienia. Św. Rito, dopomóż nam proszę scementować nasza relacje, wrócić do siebie, otworzyć się na miłość bez strachu i z ufnością. Ukochana św. Rito, czasami brakuje już sił, ucieka nadzieja, ale wciąż jest wiara i idę dalej. Bądź przy mnie proszę św. Rito, bądź przy nas, pobłogosław... Bóg zapłać za modlitwy.
Ewa z Słubice napisał/a Marzec 12, 2018:
Święta Rito przychodzę by błagać Ciebie by mój mąż otworzył swoje serce na chęć przyjęcia do życia drugiego dziecka... Wierzę i ufam w Twa pomoc... Tylko Ty możesz sprawić by w jego sercu narodziło się pragnienie drugiego dziecka... Jednocześnie obiecuje że dziewczynce nadam imię Rita..
Beata z Koszęcin napisał/a Marzec 12, 2018:
Św. Rito proszę o pozytywny przebieg kontroli i pozytywny przebieg badania wyników dla moich uczniów.Twoja czcicielka.
kask z Malopolska napisał/a Marzec 12, 2018:
Kochana św. Rito proszę Cię z całego serca aby wyniki odebrane w przyszły poniedziałek mojego brata były dobre żeby było wszystko w porządku miej go w swojej opiece oraz o zdrowie dla mamy dla Usinki i Krystiana miej ich w swojej opiece.
Anna napisał/a Marzec 12, 2018:
Św. Rito proszę o ratunek dla Emilii i Damiana o uzdrowienie duszy i ciała o dary Ducha Św i Boże decyzje. Św. Rito rozwiąż tą trudną sytuację Emilii mama Proszę cię o poprawienie słuchu i ogólnego samopoczucia Anna.
Hanna z Poznań napisał/a Marzec 12, 2018:
Serdecznie proszę o modlitwę w intencji Hanny i Sebastiana o szczęśliwy cud poczęcia i szczęśliwie rodzicielstwo. Amen
Blanka napisał/a Marzec 12, 2018:
Proszę o modlitwę do św. Rity w intencji mojego męża, aby czarne myśli odeszły, a zamiast tego zagościła miłość, wiara i nadzieja.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 12, 2018:
Św. Rito dokonaj błagamy w naszym życiu przemiany. Bóg zapłać.
Wioletta z Wieliczka napisał/a Marzec 12, 2018:
Św. Rito, przychodzę do Ciebie ze łzami w oczach prosząc o uzdrowienie moich narządów rodnych, Twoja czcicielka
Alicja z Rzeszów napisał/a Marzec 12, 2018:
Święta Rito proszę wstaw się u Pana Boga w moich intencjach: o łaskę szczęśliwej operacji dla Józefy, o zdrowie psychiczne i fizyczne dla Jakuba, o jedność w rodzinie Jakuba, nie używanie słów wulgarnych przez rodziców tego dziecka, o pomoc w pracy zawodowej dla mnie i właściwe relacje w pracy zawodowej, o dobre rozwiązanie spraw rodzinnych dla Urszuli, o postawienie dobrych chrzestnych i o chrzest dla Tymoteusza, o łaskę zdrowia dla mnie prosi Alicja
Lukasz z Braniewo napisał/a Marzec 12, 2018:
O bożą łaskę dla mojej żony i dla mnie abyśmy po raz kolejny podjęli próbę wspólnego małżeńskiego życia, które niestety ciągle nas przerasta
Małgosia z Nowy Tomyśl napisał/a Marzec 12, 2018:
Proszę o modlitwę o rozwiązanie trudnej sytuacji rodzinnej. Bóg zapłać.
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 12, 2018:
Święta Rito proszę o pozytywną dla mnie i skuteczną rozmowę na temat mojego zatrudnienia. Proszę abym pozostała w tym samym miejscu. Miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Iwona napisał/a Marzec 12, 2018:
Święta Rito proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga w intencji Marioli i jej wnuczki Julii, proszę wyproś im potrzebne łaski, proszę o łaskę uzdrowienia relacji w ich rodzinie
Katarzyna z Stalowa Wola napisał/a Marzec 12, 2018:
Św. Rito proszę cię o zdrowie dla moich córek i męża. I o pomyślne rozwiązanie spraw urzędowych. I o dalszą siłę do życia. Bóg Zapłać
Renata napisał/a Marzec 12, 2018:
Błagam o ratunek i cud dla córki, jest zrozpaczona z samotności i niemocy, postaw chłopaka i miłość na jej drodze najszybciej jak to możliwe, jest w bardzo złym stanie psychicznym, św. Rito, pomóż Jej, ratuj
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Marzec 12, 2018:
Święta Rito od spraw trudnych beznadziejnych proszę cię - pomóż nam w tym o co codziennie cię proszę. Obdarz nas Darami Ducha Świętego proszę cię. Jezu, ufam Tobie. Jezu, kocham Ciebie
jolanta z nowy targ napisał/a Marzec 12, 2018:
Za zdrowie mojej córki Izy za spokój w rodzinie i pomyślne załatwienie spraw urzędowych
Barbara z Rzeszów napisał/a Marzec 12, 2018:
Ukochana Święta Rito proszę Cię o uwolnienie i uzdrowienie mojego syna z nadużywania alkoholu, narkotyków, złego towarzystwa. Aby odnalazł swoją drogę, aby dobry Bóg postawił na jego drodze wartościowych ludzi.
Łukasz z Kraków napisał/a Marzec 12, 2018:
Św.Rito, dziękuję za wszystkie łaski, proszę o nawrócenie i wyjście z nałogu alkoholowego dla Marii.
Jacek z bydgoszcz napisał/a Marzec 12, 2018:
Św.Rito wypraszaj proszę u Pana Boga łaskę przebaczenia i jak największego zrozumienia. Wypraszaj wszystkie łaski dla mojej róży Doroty i dla mnie... O pogłębianie naszej miłości wzmacniaj nas i miej nas w swojej opiece. Módl się św.Rito za to piękno w pięknie które wrosło w nas.. na zawsze. Proszę o modlitwę za nasze wspólne plany życiowe. Bóg zapłać.
Małgorzata z Kraków napisał/a Marzec 12, 2018:
Św Rito, nieustannie proszę o poprawę relacji córki i zięcia, aby udało im się przetrwać i przeżyć Święta w porozumieniu. Proszę Cie także o dobre Święta Wielkanocne dla mnie w złączeniu z męką Jezusa, o spokój i nadzieję na lepsze jutro w wiadomej sprawie. Św Rito, tak bardzo ufam Twojemu wstawiennictwu w moich intencjach, dzięki, że Cię poznałam, Twoja czcicielka
Magdalena z Skierniewice napisał/a Marzec 12, 2018:
Św. Rito. Proszę Cię o wstawiennictwo w intencji o pozytywną operację dzisiejszą dla Henryka Kowalskiego, któremu grozi amputacja drugiej nogi. Św.Rito wstawiaj się za Nim, żeby noga była uratowana i żeby Henio był zdrowy. Amen.
Małgorzata z Kraków napisał/a Marzec 12, 2018:
O łaskę wiary dla syna Piotra, synowej Agnieszki, o zdrowie dla Małgorzaty, Joanny, Patrycji, Konrada, o dary Ducha Św. dla nich, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki bożej dla Gabrysi, Karola, Klaudii
Grazyna napisał/a Marzec 12, 2018:
Św. Rito dziękuję za opiekę i proszę o wsparcie w trudnej sytuacji finansowej
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 12, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji, powrót pamięci. Serce Jezusa Chrystusa ratuj, błagam - uzdrów mnie żebym mogła iść do pracy i pomagać innym.
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 12, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w mojej intencji i całej mojej Rodziny. Uproś mi wszelkie łaski i dary Ducha Św. potrzebne do życia tu na ziemi dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Jezu Ufam Tobie... Zajmij się tym wszystkim proszę. Św. Rito proszę o dobry wybór drogi i dobrą pracę dla mojej córki oraz wszelkie łaski dla syna i jego Rodziny. Kochana Św. Rito proszę o pokój, miłość, radość i zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny, chroń mnie i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Błogosław nam każdego dnia proszę. Serdeczne Bóg Zapłać
Aga z KONIN napisał/a Marzec 12, 2018:
Święta Rito, patronko w sprawach beznadziejnych, proszę Cię wybłagaj mi u Boga łaski o które proszę Cię z ufnością.
Ewa z Zabrze napisał/a Marzec 12, 2018:
Św. Rito, proszę o pomyślny przebieg zabiegu mojej mamy,by nie było komplikacji, miej ją dzisiaj w opiece, daj zespołowi operacyjnemu umiejętności potrzebne, by operacja się udała. Córka, Bóg zapłać.
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 12, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie modlitwy.