Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
12721 wpisów.
BEATA z STOBIERNA napisał/a Marzec 12, 2018:
Św. Rito wypraszaj łaski i błogosławieństwo dla Dorotki i i jej dziecka. Niech wszystko ułoży się pomyślnie. Bóg zapłać.
Kasia z L napisał/a Marzec 12, 2018:
Św. Rito proszę porusz serce Piotrka by pokochał mnie tak jak bardzo ja go kocham. Strzeż Nas patronko naszej trudnej i beznadziejnej sprawy byśmy się nie pogubili. Bóg zapłać za wszystko.
Ewa napisał/a Marzec 12, 2018:
Święta Rito proszę wstaw się za mną w tej beznadziejnej sprawie, o której rozwiązanie proszę od dawna. Błagam ulituj się nade mną.
iza napisał/a Marzec 12, 2018:
św. Rito wstaw się u Pana za mną w tej trudnej sytuacji, gdy opadam z sił, nie umiem sobie ze sobą poradzić, w Tobie mój ratunek! Wyproś by Pan uzdrowił mnie, uleczył z destrukcyjnych skłonności, by Jego miłość przyniosła mi pokój serca i siłę do życia... i w wiadomej intencji, tak ważnej teraz dla mnie która by pomogła wiele spraw rozwiązać...módl się za mną i wspieraj proszę.
Mariola z Bełżec napisał/a Marzec 12, 2018:
Święta Rito proszę o łaskę zdrowia dla moich rodziców i najbliższych,proszę o naprawienie relacji z ojcem i siostrą.Proszę dla mnie o trzeźwość,miłość i wiarę i o uwolnienie od wpływu złych duchów.
Beata napisał/a Marzec 12, 2018:
Św. Rito dziękuję za dotychczasowa opiekę i wsparcie. Proszę, czyń to dalej. Proszę tez uzdrów mojego syna, moja mamę i mnie. Uzdrów także atmosferę w naszym domu i stosunki rodzinne. Proszę spraw również bym robiła piękne projekty, miała wielu klientów i poprawiła się moja sytuacja materialna. Proszę niech poprawi się także sytuacja materialna mojego syna i niech w pracy będzie wreszcie doceniony i niech będzie mu łatwiej. Bóg zapłać.
Ursula z Hamburg napisał/a Marzec 12, 2018:
Święta Rito proszę cię o wsparcie w sprawie, abyśmy nadal mogli pozostać w naszych mieszkaniach, proszę naszego Ojca Jezusa Chrystusa aby ta sprawa była pomyślnie załatwiona, serdeczne. Bóg zapłać za modlitwy
Martyna z Łódź napisał/a Marzec 11, 2018:
Proszę o modlitwę do świętej Rity w intencji zaliczenia przeze mnie roku akademickiego, abym mogła się spokojnie uczyć i nie stresować, szczególnie proszę o pomyślność na szczególnie ważnym dla mnie przedmiocie. Aby wszystko na uczelni się poukładało. Święta Rito, miej mnie w swojej opiece. Bóg zapłać.
Urszula z Warszawa, MAZOWIECKIE napisał/a Marzec 11, 2018:
Św. Rito, błagam Cię o wstawiennictwo za moje zdrowie, aby wszystkie problemy zdrowotne skończyły się przed porodem i aby dzieciątko narodziło się zdrowe!
Ewelina napisał/a Marzec 11, 2018:
Św. Rito proszę wstawiaj się u Boga w intencji mojego synka Szymona. Dopomóż aby jutrzejszy zabieg przebiegł pomyślnie bez komplikacji. Byśmy wrócili jutro do domu. Aby synuś odzyskał dobry słuch i pełne zdrowie.
Wiola z Kraków napisał/a Marzec 11, 2018:
Święta Rito bardzo proszę miej pod opieką moją Mamę. Proszę o zdrowie dla Niej. Aby kolejna operacja, którą będzie miała za kilka dni zakończyła się pomyślnie i mama mogła skupić się powrocie do zdrowia - aby nie było gorzej niż jest. Proszę czuwaj nad lekarzami, którzy będą przeprowadzać operację - aby każdy ich ruch ręką był przemyślany i aby zrobili wszystko co w ich mocy, aby operacja się udała. Dodaj Mamie sił i czuwaj nad Nią w każdym dniu. Proszę również o zdrowie, siłę i wytrwałość dla całej Naszej rodziny.
Malgosia napisał/a Marzec 11, 2018:
Św. Rito w dniu urodzin mojego syna proszę Cię wyproś dla niego łaski, zdrowie i dary Ducha Św. oraz dobrą pracę i żonę. Dziękuję za otrzymane dotąd łaski. Bóg zapłać za modlitwę
Marcin napisał/a Marzec 11, 2018:
Św Rito proszę wstaw się za nami dla mnie o doby wybór żony i męża dla siostry. Dar małżeństwa. O ustąpienie szumów usznych dla Taty i mnie samego, zdrowie dla Mamy. O opiekę w pracy zawodowej. Św Rito módl się proszę za nami, wypraszaj nam niezbędne łaski do zbawienia. Dziękuję.
Ania napisał/a Marzec 11, 2018:
Święta Rito błagam Cię pomóż mi, nie daję sobie już rady. Błagam spraw aby Marcin mnie kochał i aby dobry Bóg pozwolił nam być razem. Święta Rito, Ty wiesz jak to teraz wszystko wygląda, proszę ulituj się nade mną.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 11, 2018:
Św. Rito uzdrów Elę. Błagam nad życie. Zrób co możesz, bo jest źle.
Bożena z P napisał/a Marzec 11, 2018:
Droga święta Rito. Pochylam się do Twych stóp i proszę o błogosławieństwo dla mojej siostry, by nowy rozdział jej życia był pełen łask Bożych. Aby wszystko szło zgodnie z planem. Niech Św. Józef i Matka Boża ją wspierają. Składam Ci Pani wielkie dzięki za dotychczasową opiekę nad całą rodziną. Amen.
Barbara z Wieprz napisał/a Marzec 11, 2018:
Proszę gorąco o modlitwę za pośrednictwem św. Rity w intencji mojej córki Justyny która ma problemy psychiczne - zostaje mi tylko prosić patronkę od spraw beznadziejnych o pomoc i wstawiennictwo u Pana Jezusa
Jadwiga napisał/a Marzec 11, 2018:
Św. Rito otocz opieką mnie, moją rodzinę i przyjaciół. Proszę za syna o dobrą diagnozę i trafne leczenie, miej Go w swej opiece. Proś Święta Rito Boga za nami, abyśmy żyli w wierze i miłości, obdarz nas chorych łaską zdrowia i bądź z nami w każdy czas. Bóg zapłać.
Marek z Piotrków Trybunalski napisał/a Marzec 11, 2018:
Kochana Św. Rito proszę o uzdrowienie mego małżeństwa i dobrego męża dla naszej córki. Za otrzymane łaski bardzo dziękuję.
Marta z Szczucin napisał/a Marzec 11, 2018:
Droga Święta Rito, miej w opiece mojego nienarodzonego synka, pozwól mu się urodzić o czasie. Czuwaj nad nami. Twoja Czcicielka Marta
Edyta z Siedlce napisał/a Marzec 11, 2018:
Święta Rito błagam Cię pokieruj mojego syna Marcela, aby zrozumiał, że jego nastawienie do obowiązków szkolnych i postępowanie w stosunku do bliskich rani wszystkich a szczególnie krzywdzi jego.
Magdalena napisał/a Marzec 11, 2018:
Proszę za małżeństwo Magdaleny i Tomasza o Boże Błogosławieństwo, o Ducha Św. wzajemną miłość, szacunek, o uzdrowienie relacji, by mąż więcej czasu spędzał z dziećmi, nie pił alkoholu, nie używał wulgarnych słów i się nawrócił.
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Marzec 11, 2018:
Święta Rito proszę Cię, aby Paweł K. chciał ode mnie pomocy, pomóż aby jego serce ocieplało się co do mojej osoby. Proszę nawracaj go do wiary i aby zapragnął ze mną różańca aby chciał się ze mną modlić
Magdalena z Żarów napisał/a Marzec 11, 2018:
Św. Rito proszę Cię o to żebym była bardzo mądra, bystra i zaradna życiowo, a także o bardzo dobrą współpracę z koleżankami i kolegami oraz z szefem z pracy oraz o bardzo dobre wyniki w pracy, a także o podwyższenie grupy w pracy i żeby mi nie brakowało pieniędzy, a także o prawdziwych przyjaciół na których mogę liczyć w trudnych i ciężkich chwilach, a oni na mnie. O miłość swojego życia czyli męża bardzo dobrego, mądrego, wykształconego, pracowitego i szanującego mnie... a także o to żebym była zdrowa i żeby mój tato był zdrowy i nie chorował na depresję oraz żeby moja siostra wyzdrowiała. Mnie uzdrów z choroby nogi, a moją przyjaciółkę Kasię z choroby zatok i proszę Cię o rozwiązanie problemu z dobraniem elektrody do aparatu w pracy i rozwiązanie problemu z biurem w pracy. Twoja czcicielka. Magda.😊
Gosia z Kielce napisał/a Marzec 11, 2018:
Proszę Cię św. Rito, byś się wstawiała za Martę - mamę dwójki dzieci, która ciężko zachorowała, przeszła dwie operacje i czeka ją teraz chemioterapia.
Mariola napisał/a Marzec 11, 2018:
Święta Rito proszę Cię o dobre i porządne dziewczyny dla moich synów. Pomóż im aby nie byli sami. Dziękuję za otrzymane łaski.
mariola z lublin napisał/a Marzec 11, 2018:
l proszę Św. Rito daj natchnienie córce aby wzięła ślub kościelny i nie żyła w grzechu.
Tomek z Warszawa napisał/a Marzec 11, 2018:
Św. Rito czuję się bardzo samotnie pomóż mi dać wiarę i siłę. Aby każdy dzień był szczęśliwy
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 11, 2018:
Święta Rito bardzo proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę o dary Ducha Świętego, o łaskę zdrowia, o dobrych lekarzy, dobrą rehabilitację i skuteczne leczenie. Pomóż jej w pracy i prowadź w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 11, 2018:
Święta Rito proszę błogosław mojej Mamie Irenie, daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski. Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 11, 2018:
Święta Rito bardzo proszę o zdrowie i pomoc w pracy żebym pozostała w pracy na dotychczasowych warunkach i miejscu. Miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu z błogosławieństwem w czasie wielkiego postu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 11, 2018:
Św. Rito bardzo proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 11, 2018:
Święta Rito proszę o Twoją opiekę i pomoc w pracy w rozwiązaniu problemów, proszę o pozostawienie na dotychczasowych warunkach i miejscu. Błogosław każdego dnia.
Joanna z Żyrardów napisał/a Marzec 11, 2018:
O Kochana Święta Rito, błagam niech poukłada się między mną a mężczyzną mojego życia. Nie potrafię bez niego. O Kochana spraw żeby on w końcu coś zrozumiał. Błagam Cię o to moja kochana Orędowniczko.
Irena z Olsztyn napisał/a Marzec 11, 2018:
Proszę o ciągłą modlitwę za córkę, która spodziewa się dziecka. Termin porodu ma na 10 kwietnia, wyniki są różne. Proszę o wszelkie łaski i opiekę Pana i Maryi. Pomóż, aby szczęśliwie urodziła zdrowe dziecko. Bardzo dziękuję za modlitwę.
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 11, 2018:
Św. Rito proszę cię o uzdrowienie z bardzo ciężkiej depresji, powrót pamięci, odzyskanie radości i sensu życia. Jezu Ty wszystko wiesz, Ty się tym zajmij. Pomóż, błagam Cię. Uzdrów mnie.
Joanna z Poznań napisał/a Marzec 11, 2018:
Św. Rito, proszę o donoszenie ciąży, szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla maleństwa.
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 11, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz wszelkie łaski, dla mnie, moich dzieci i całej mojej Rodziny. Proszę o wybór dobrej drogi życia i o dobrą pracą oraz wszelkie dary Ducha Św. dla mojej córki oraz błogosławieństwo i moc Ducha Św. dla Syna i jego Rodziny. Św. Rito proszę uproś u Miłosiernego Pana pokój, miłość, radość i zdrowie fizyczne i psychiczne dla każdego z nas. Chroń nas przed złem i złymi ludźmi. Z całego serca proszę. Za każdą modlitwę serdeczne Bóg zapłać
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 11, 2018:
Ratunku Św. Rito!
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 11, 2018:
Ritko Nasza błagam,pomóż Jej. Zrób wszystko! Błagam, Bóg Ci zapłać
Kasia z L napisał/a Marzec 11, 2018:
Kochana Św. Rito proszę o otwarcie się serca Piotrka dla mnie. Proszę uproś mi tą łaskę u Boga. Oświeć i pokieruj naszymi umysłami i uczuciami. Czekam z pokorą choć to strasznie trudne, żyję nadzieją Twojego wstawiennictwa.
Kasia z L napisał/a Marzec 11, 2018:
Św. Rito proszę o zdrowie i opiekę dla mojej bratanicy Natalki, która dziś skończyła 3 latka.
Kasia z L napisał/a Marzec 11, 2018:
Kochana Św. Rito proszę o opiekę, błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski dla Adrianny, która dziś skończyła 18 lat. Proszę razem z Panem opiekuj się moją małą siostrzyczką by mogła godnie przejść przez życie. Bóg zapłać
Adam z Busko-Zdrój napisał/a Marzec 11, 2018:
Św. Rito proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy.
Bożena z Krakow napisał/a Marzec 11, 2018:
Św. Rito proszę o pracę dla Anny, dla Izy szczęśliwy przebieg ciąży i urodzenie zdrowego dzieciątka o potrzebne łaski dla moich dzieci i ich rodzin oraz o zdrowie dla mego męża, Teresy i moje. Amen
Aneta napisał/a Marzec 11, 2018:
Proszę o modlitwę w mojej intencji aby mój ukochany znalazł znowu siłę zawalczyć o Nas aby przestał żyć pod wpływem znajomych aby było między nami jak do niedawna Św Rito pomóż scementować naszą relacje i otworzyć się na miłość między nami z ufnością .Nie mam już siły czasem brak nadziei. Błagam dopomóż kochana św. Rito
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 11, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Za każdą modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Małgosia napisał/a Marzec 11, 2018:
Św. Rito proszę pomóż mi wymodlić sakrament małżeństwa z człowiekiem dobrym, kochającym, wierzącym i w moim wieku. Proszę pomóż.
Małgosia napisał/a Marzec 11, 2018:
Św. Rito proszę o uwolnienie i uzdrowienie dla kochanego Pawła z ran z dzieciństwa. Proszę spraw by się prawdziwie nawrócił i spojrzał w kochające oczy Jezusa. Byśmy mogli się pojednać.
Hanna z Kraków napisał/a Marzec 11, 2018:
Święta Rito, proszę o dobre relacje z mężem, o uporządkowanie przez niego mieszkania. O czas - bym mogła zająć się swoją twórczością; o budzenie się w dobrym nastroju; o usunięcie moli w mieszkaniu; o przysłanie naprawionego aparatu fotograficznego.
Dorota z Płock napisał/a Marzec 11, 2018:
Święta Roto uproś u Pana powrót naszych dzieci do wiary do Boga, a dla nas o umocnienie w wierze.
Ela z Nowy Jork napisał/a Marzec 11, 2018:
Św. Rito, weź proszę w opiekę serce ukochanego Jaya, nie zostawiaj go samego. Uwolnij go proszę z bólu, gniewu, złości i cierpienia. Św. Rito, dopomóż nam proszę scementować naszą relację, wrócić do siebie, otworzyć się na miłość bez strachu i z ufnością. Ukochana Św. Rito, czasami brakuje już sił, ucieka nadzieja, ale wciąż jest wiara i idę dalej. Bądź przy mnie proszę. Św. Rito, bądź przy nas...
Małgorzata z Leszno napisał/a Marzec 11, 2018:
Święta Rito proszę o uzdrowienie mojej 16-letniej córki Pauliny z ciężkiej depresji i nieszczęśliwej miłości, aby odzyskała radość życia.
Teresa z BIELSKO-BIAŁA napisał/a Marzec 10, 2018:
Proszę o uwolnienie z depresji, dary Ducha Św., umocnienie w wierze dla Teresy, zdrowie dla Andrzeja, łaskę wiary, znalezienie pracy dla Marii.
Martyna napisał/a Marzec 10, 2018:
Święta Rito, proszę o pomoc w zdaniu prawa jazdy oraz abym zawsze potrafiła poruszać się bezpiecznie i przepisowo.
Monika napisał/a Marzec 10, 2018:
Proszę o uzdrowienie relacji z moją przyjaciółką oraz o potrzebne łaski dla nas
Lucia z Italia napisał/a Marzec 10, 2018:
Drogie Siostry, proszę was, abyście się modliły o poważne trudności gospodarcze i zawodowe oraz o ponowne otwarcie rodzinnej restauracji. Dziękuję.
Anna z Kutno napisał/a Marzec 10, 2018:
Św. Rito błagam cię o wyproszenie łaski dla dzieci Emilii i Damiana o nawrócenie i życie z Bogiem
Maria z Kraków napisał/a Marzec 10, 2018:
Św Rito, proszę Cię o łaski zdrowie dla nas. O uleczenie moich jajników, o stabilizację hormonów, aby moje włosy odrosły. Proszę również o dar macierzyństwa, błogosławieństwo w przygotowaniu do małżeństwa. Ześlij pokój i radość, błogosław naszym rodzinom. Ulecz Tatę Bogdana z białaczki. Wspomóż w zakupie mieszkania oraz studiach i pracy.
Tomasz z Warszawa napisał/a Marzec 10, 2018:
Święta Rito, błagam o pomoc w podjęciu decyzji o przemianie życia, o walce z nadużywaniem przeze mnie alkoholu.
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 10, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z bardzo ciężkiej depresji, powrót pamięci, odzyskanie radości i sensu życia. Jezu ufam Tobie.
Malgosia napisał/a Marzec 10, 2018:
Św. Rito proszę wstaw się u Boga Ojca za moim synem - o dobre wybory dróg życiowych o dary Ducha Św. oraz o szczęśliwie rozwiązanie sprawy w pracy i lepszą atmosferę... Za wszystkie modlitwy Bóg zapłać
Barbara z Rzeszów napisał/a Marzec 10, 2018:
Święta Rito proszę Cię o przemianę serca dla Olgi, która nienawidzi matki, o uzdrowienie relacji w rodzinie.
Jadwiga z Resko napisał/a Marzec 10, 2018:
Święta Rito miej mą rodzinę w opiece
Marta z Warszawa napisał/a Marzec 10, 2018:
Św.Rito, proszę o łaskę połączenia z bardzo dobrym mężem, który będzie moim największym przyjacielem, błogosławieństwo na wspólne lata oraz łaskę założenia rodziny
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 10, 2018:
Najdroższa Kochana Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz wszelkie łaski dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny i Rodziny mojego Syna. Proszę o wybór dobrej drogi życia i o dobrą pracę dla mojej córki. Jezu Ufam Tobie, Ty wszystko wiesz. Zajmij się Tym wszystkim. Św. Rito wyjednaj mi u Miłosiernego Pana, pokój, miłość, radość i zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny, proszę chroń nas przed złem i złymi ludźmi. Bóg Zapłać
Mariola napisał/a Marzec 10, 2018:
Święta Rito dziękuję z całego serca za opiekę nad Jarkiem. Dziękuję moi kochani Święci opiekunowie. Dziękuję, że to nie przerzuty kolejne. Błagam o dalszą pomoc i zdrowie dla mojego siostrzeńca. Dziękuję bardzo za modlitwę. Ja też codziennie modlę się we wszystkich intencjach wpisanych w Ogrodzie Św. Rity.
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 10, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca o raz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Za każdą modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Ewa z Zabrze napisał/a Marzec 10, 2018:
Święta Rito, z całego serca dziękuję za otrzymane łaski, bardzo proszę o odwagę i spokój dla mojej mamy przed operacją, o pomyślny przebieg, by operacja się udała i by nie było komplikacji, wyproś u Pana łaskę zdrowia dla moich najbliższych i zakończenie problemów, dziękuję i ufam
Kasia z L napisał/a Marzec 10, 2018:
Droga św. Rito proszę o wiarę, nadzieje i siłę w uzdrowieniu relacji z Piotrkiem. Jeśli będzie taka wola Boga to proszę wstaw się do Boga by pomógł mu zrozumieć siebie i otworzyć serce na mnie. Bóg zapłać za wszystko Św. Rito patronko mojej sprawy trudnej i beznadziejnej.
M z K napisał/a Marzec 10, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski podczas pisania tekstów. Proszę o modlitwę abym zdobyła kolejny stopień zawodowy znalazła nowa prace i miejsce zamieszkania błagam aby bratu udało się rozwinąć biznes o zdrowie wytrwałość i siłę dla mamy i brata aby ojciec nie znęcał się nad nami psychicznie. W dniu święta mężczyzn proszę o dobrego mężczyznę, który zostanie moim wiernym mężem. Wyproś Św. Rito u Pana Boga dla mnie właściwą osobę, która zostanie moim mężem. Błagam pomagaj mojemu koledze. Proszę odmień moje życie.
jacek z bydgoszcz napisał/a Marzec 10, 2018:
Św. Rito proszę o łaskę przebaczenia i jeszcze większego zrozumienia i Bóg zapłać za każde wstawiennictwo i wspomaganie w modlitwie. Św.Rito wspomagaj mnie i moją Dorotę, która jest moją cudną różą w spełnieniu naszych planów życiowych w pogłębianiu naszej miłości naszego piękna w pięknie.
Rafał napisał/a Marzec 10, 2018:
Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie. O otrzymanie jeszcze jednej szansy.
mariola z lublin napisał/a Marzec 9, 2018:
Błagam Św. Rito obejmij opieką syna aby odnalazł swoją drogę w życiu przestał ranić ludzi i siebie. Proszę o pomoc w nawróceniu do Boga, spokój wewnętrzny, dobry sen.
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Marzec 9, 2018:
Święta Rito Proszę Cie o powrót Łukasza nawrócenie do wiary i prawdziwą miłość do mnie .
Malgorzata napisał/a Marzec 9, 2018:
Dziekuje za modlitwę
Malgorzata napisał/a Marzec 9, 2018:
Św. Rito wstaw sie u Pana Boga i wyproś łaskę zdrowia dla mojego męża oraz dla małego chlopczyka Wojtusia z ufnością prosi Malgorzata
Agata napisał/a Marzec 9, 2018:
Św. Rito dziękuję za pomoc w przeżyciu tego tygodnia. Błagam o wstawiennictwo w intencji zdrowia w mojej rodzinie, o dobry wynik u syna, o to by szczęśliwie wrócił z wyjazdu, o zakończenie sprawy sądowej i błogosławieństwo na egzaminie, by Duch Święty pomógł mi zdać
Małgorzata z Gorzów Wlkp. napisał/a Marzec 9, 2018:
Św. Rito błagam o pomoc dla mamy Eweliny, która zachorowała na raka piersi. Daj siłę Ewelinie, aby uniosła ciężar choroby i doświadczenia codzienności. Wdzięczna za otrzymane dotąd łaski Małgorzata
Barbara z Rzeszów napisał/a Marzec 9, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, podzielonej, skłóconej, gdzie brakuje miłości, szacunku i przebaczenia.
Malgosia napisał/a Marzec 9, 2018:
Św. Rito proszę wstaw się w trapiącej mnie sprawie by się dobrze zakończyła
czcicielka z kujawsko-pomorskie napisał/a Marzec 9, 2018:
o uzdrowienie Marii od braku wybaczenia, od chorób, zła, nałogów, nienawiści do Boga, ludzi, mnie, żeby zrozumiała swoje błędy i starała się je naprawić, by zrozumiała to, że chciałam dobrze, żeby wróciła do Boga, żeby Bóg otworzył jej serce na dobro, spraw by nie bala się odezwać do mnie, by żałowała za to co zrobiła, by starała się to naprawić, by razem ze swoim tatą odnowiła ze mną kontakt, żeby zależało jej na naszej przyjaźni.
sylwia z Bydgoszcz napisał/a Marzec 9, 2018:
O zdanie matury, o zdanie egzaminów zawodowych w styczniu i w czerwcu, bym dostała się na studia na języki, znalazła pracę za granicą, bym na swojej drodze spotkała Toma, żeby odwzajemnił moją miłość, żebyśmy byli razem szczęśliwi
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 9, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji, powrót pamięci, odzyskanie radości i sensu życia.
HELENA z JAROSŁAW napisał/a Marzec 9, 2018:
Św. Rito dziękuję Ci za wstawiennictwo i za otrzymane łaski i proszę Cię nadal o wstawiennictwo za mną i moimi bliskimi. Święta Rito wyproś u Pana łaskę zdrowia i uwolnij mnie od bólu stóp, biodra i kręgosłupa. Jezu ufam Tobie.
e z k napisał/a Marzec 9, 2018:
O Najdroższa Św. Rito proszę wyjednaj mi u Miłosiernego Pana wszelkie łaski i dary Ducha Św.dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Proszę o wybór dobrej drogi życia i dobrą pracę dla mojej córki i wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla syna i jego Rodziny. Jezu ufam Tobie - Zajmij się Tym. Św. Rito uproś mi u Miłosiernego Pana pokój, miłość, radość i zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Chroń nas przed złem i złymi ludźmi, pomagaj nam każdego dnia i chroń, proszę.. Bóg Zapłać
krystyna z Chrzanów napisał/a Marzec 9, 2018:
Ukochana św Rito! Tak bardzo Cię proszę wyproś u Pana łaski dla mojej rodziny: Św. Rito od spraw trudnych i beznadziejnych pomóż mojej córce Annie uwolnić się od tych problemów i daj jej siły i zdrowie do walki z tymi kłopotami. Wstawiaj się za moim synem Piotrem niech wróci do kraju pozbędzie się tych kłopotów finansowych i połączy się z swoją ukochaną. Proszę o zdrowie dla męża Bogdana, a dla mnie o uwolnienie od problemów finansowych i siły do walki w tym strasznie ciężkim życiu. Rito ukochana wiem, że pomagasz nam i mam na to dowody ale jesteś i będziesz potrzebna zawsze.
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 9, 2018:
Święta Rito miej mnie pod swoją opieką i pomóż mi w pracy.
Ewa napisał/a Marzec 9, 2018:
Św. Rito orędowniczko w sprawach beznadziejnych błagam o wyleczenie mojej dolegliwości , z którą borykam się od dłuższego czasu, oddal ode mnie potrzebę zabiegu., którego tak się boję. W Tobie pokładam ufność i nadzieję.Bóg zapłać za modlitwę.
Kasia z L napisał/a Marzec 9, 2018:
Droga św. Rito proszę o wiarę, nadzieje i siłę w uzdrowieniu relacji z Piotrkiem. Jeśli będzie taka wola Boga to proszę wstaw się do Boga by pomógł mu zrozumieć siebie i otworzyć serce na mnie. Jeśli nam nie jest pisane być razem to proszę daj nam siłę, wiarę i nadzieję, że spotkamy te właściwe osoby na naszej drodze życia. Bóg zapłać za wszystko Św. Rito patronko mojej sprawy trudnej i beznadziejnej.
Izabela napisał/a Marzec 9, 2018:
Błagam Św. Rito o pomoc w wielkich problemach finansowych i problemach w pracy. Proszę pomóż mi z tymi kłopotami bo jestem już u kresu sił i nie daję już sobie sama rady z problemami. Proszę o modlitwę i westchnienie w moich intencjach. Amen
Jolanta z Krakow napisał/a Marzec 9, 2018:
Droga Rito błagam o pomoc i wstawiennictwo dla przyjaciółki mojej córki. Ciężki stan Oli z Krakowa (23 lata), po operacji neurochirurgicznej jest powodem rozpaczy rodziny, przyjaciół, błagam w ich imieniu i swoim Ciebie Św.Rito, która swoim życiem dała świadectwo wiary i nieustającej miłości i nadziei o pomoc.
Magdalena z Warszawa napisał/a Marzec 9, 2018:
Święta Rito, proszę o łaskę, która w szczególny sposób noszę w swoim sercu od dawna. Ty wiesz o czym myślę i wierzę, że pomożesz. W Tobie jedyna nadzieja, ponieważ sytuacja jest beznadziejna. Jezu Ufam Tobie.
Czcicielka z Mazowieckie napisał/a Marzec 8, 2018:
Kochana Rito, poprowadź mój związek ze Zdzisławem dobrą drogą. Proszę o wzajemną miłość. Wzbudź w jego sercu pragnienie wspólnego życia, bo jako wdowiec jest na to zamknięty. O Jezu Ty się tym zajmij...
Czcicielka z Mazowieckie napisał/a Marzec 8, 2018:
Kochana Rito, błagam o cud mieszkania, aby urzędnicy pozytywnie rozpatrzyli mój wniosek o mieszkanie komunalne. To jest sprawa beznadziejna, dlatego oddaje ją w Twoje ręce. Pomóż mi....
Magdalena napisał/a Marzec 8, 2018:
Proszę za małżeństwo - o uzdrowienie go i Ducha Św. w nim.
Izabela z Krakow napisał/a Marzec 8, 2018:
Święta Rito proszę o pomyślny przebieg rekrutacji siłę i jasność umysłu, a w przypadku dostania nowego stanowiska o dobre spełnianie swojej roli
Sylwia z Strzelno napisał/a Marzec 8, 2018:
Św.Rito proszę wstaw się do Boga o zdrowie, jedność, szacunek i miłość w naszej rodzinie. Wzmocnij naszą wiarę
Ela z New York napisał/a Marzec 8, 2018:
Św Rito! Dopomóż prosze uratować moja relacje z Jayem. Zabierz z jego serca gniew i złość, napełnij je miłością. Ból i cierpienie, którego doświadczył w przeszłości nie pozwalają mu ruszyć dalej, boi sie miłości. Św Rito, nie chce go stracić.Czuje jak oddala sie ode mnie, nie pozwala sobie pomoc, nie mam siły o nas zawalczyć. Św. Rito, dopomóż nam zbliżyć sie do siebie, daj szanse na zdrowy dialog i bliskość. Pragnieniem serca mego jest stworzyć dla niego i synka dom i pełną rodzinę. Bóg zapłać za modlitwy.
Edyta z Siedlce napisał/a Marzec 8, 2018:
Święta Rito błagam Cię o siły, wytrwałość i mądrość w wychowywaniu moich dzieci. Święta Rito naucz nas kochać.