Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
12721 wpisów.
Hanka z Poznań napisał/a Marzec 8, 2018:
O owocne zakończenie adopcji dla Hanki i Michała. Święta Rito oręduj za nami.
Hanka z Poznań napisał/a Marzec 8, 2018:
O uzdrowienie dla Majki z Poznania, matki 4 dzieci. Święta Rito oręduj w tej sprawie.
Barbara z K napisał/a Marzec 8, 2018:
Św. Rito zaczynam trochę wątpić że ta moja sytuacja się zmieni że dam radę i co ze mną będzie czy rodzina się rozpadnie. Proszę dopomóż żebym nie straciła wiary żebym się podniosła Jezu Ufam Tobie ty wiesz co masz z tym zrobić.
Ania napisał/a Marzec 8, 2018:
Święta Rito błagam Cię pomóż mi , nie daje sobie już rady. Błagam spraw aby Marcin mnie kochał i aby dobry Bóg pozwolił nam być razem. Święta Rito Ty wiesz jak to teraz wszystko wygląda, proszę ulituj się nade mną.
Barbara-Kinga z Kraków napisał/a Marzec 8, 2018:
Św Rito otocz Swą opieką mojego syna który cały czas pozostaje w leczeniu, by przezwyciężył w końcu trapiące go choroby, by uwierzył , że można zdrowo żyć. Pomóż mojej córce w rozwiązaniu problemów finansowych i by w końcu została doceniona przez partnera bo jest ona dobrym człowiekiem. Błagam też o zachowanie nas w zdrowiu. Bóg zapłać
krystyna z tarnow napisał/a Marzec 8, 2018:
Szęść Boże.proszę o modlitwe w intencji córki Agaty o podjęcie dobrej decyzji w sprawie pracy i o przemianę serca dla Kazimierza
Beata z Olsztyn napisał/a Marzec 8, 2018:
Proszę o ubłaganie łaski zbawienia, nawrócenia, uwolnienia, uzdrowienia i uświęcenia dla Ernesta
Bożena z Krakow napisał/a Marzec 8, 2018:
Św. Rito proszę o znalezienie stałej pracy oraz przez Annę o szczęśliwy przebieg ciąży I urodzenie zdrowego dzieciątka dla Izy o potrzebne łaski dla moich dzieci I ich rodzin amen.
Bożena z P napisał/a Marzec 8, 2018:
Proszę o modlitwę by za wstawiennictwem św Rity dobry Bóg udzielił nam potrzebnych łask. Aby moi synowie zrozumieli swój błąd oraz o zgodę w rodzinie.
Dorota z Przeworsk napisał/a Marzec 8, 2018:
Św. Rito proszę wyjednaj u Boga łaskę zdrowia i dla mojego taty i siły w dźwiganiu krzyża. Proszę oręduj za nim aby się nie załamał po śmierci mamy i umiał pogodzić z wolą Bożą. Jezu Ty się Tym zajmij.
Monika z Janów Lubelski napisał/a Marzec 8, 2018:
Matka cierpiąca Monika błaga o powrót do zdrowia dla syna Piotra i o opiekę i zdrowie dla synów Piotra i Pawła. Błagam Cię święta Rito o wstawiennictwo za zdrowie moich synów.
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 8, 2018:
Kochana Najdroższa Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. dla mnie, dla moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito wyjednaj mi u Miłosiernego Pana wszelkie łaski i dary Ducha Św. potrzebne do życia tu na ziemi, proszę o pokój, miłość radość, zdrowie fizyczne i psychiczne dla nas wszystkich oraz o wybór dobrej drogi życia i dobrą pracę dla córki. Proszę także o wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla Syna i jego Rodziny. Św. Rito bądź z jego Rodziną, błogosław im każdego dnia i chroń przed wszelkim złem i złymi ludźmi każdego z nas proszę. Bóg zapłać
Krzysztof napisał/a Marzec 8, 2018:
Święta Rito, bardzo proszę o znalezienie dla mnie lepszej pracy, z której będę zadowolony pod względem ogólnym i finansowym, bądź uwielbiony Boże w Trójcy Jedyny Prawdziwy, Matko Przenajświętsza módl się za nami, Święta Rito módl się za nami.
Krzysztof napisał/a Marzec 8, 2018:
Święta Rito bardzo proszę o uzdrowienie duchowe, psychiczne i fizyczne Jarosława Antoniego, mego taty, bądź uwielbiony Boże w Trójcy Jedyny Prawdziwy, Matko Przenajświętsza módl się za nami, Święta Rito módl się za nami
Marta z Szczucin napisał/a Marzec 8, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę za mojego nienarodzonego synka,abym go mogła szczęśliwie urodzić o czasie i o przetrwanie tych trudnych dla mnie dni. Bóg zapłać.
Czcicielka napisał/a Marzec 8, 2018:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo u Matki Bożej Nieustającej Pomocy o uwolnienie mojej mojej córki ze zniewolenia i powrót do radości życia, i o dary Ducha Świętego dla wnuczki i opiekę dla całej mojej rodziny. Jezu Ty wszystko wiesz, zajmij się tym. Jezu ufam Tobie.
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 8, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji powrót pamięci odzyskanie radości i sensu życia. Św. Rito polecaj mnie w opiece Sercu Jezusowemu i Matce Przenajświętszej żebym mogła wyzdrowieć iśc do pracy i pomagać innym.
Łukasz napisał/a Marzec 8, 2018:
Dziękuję za wszystko św. Rito i jak zwykle proszę Cię wstawiaj się za mną w moich intencjach. Za wszystko Bóg zapłać. Proszę o Boże Błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny. Twój dłużnik!
Małgorzata z Haczów napisał/a Marzec 7, 2018:
Proszę o modlitwę za Rafała o zdrowie i szęśliwą operację
Małgorzata z Haczów napisał/a Marzec 7, 2018:
Proszę o modlitwę za Emilkę i Anie aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i błogosławieństwo boże w całej rodzinie oraz zdrowie, aby były dobre.
Czcicielka św. Rity napisał/a Marzec 7, 2018:
Święta Rito, proszę o: umocnienie wiary Anny, przemianę Andrzeja, zdrowie i spokojne życie dla Zofii.
Dominika z Tarnów napisał/a Marzec 7, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża i łaskę małżeństwa i bycia dobra żona i matka. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów z pewnymi osobami, o zdrowie w rodzinie i za zmarłych.
Ela z Nowy Jork napisał/a Marzec 7, 2018:
Św. Rito, nie pozwól abym zwątpiła w tą relacje, umocnij mnie prosze, dodaj sił. Pozwól uwierzyć, ze jeszcze kiedyś będziemy razem. Pomóż mu ukochana św. Rito zawalczyć o siebie, o nas,są chwile, kiedy zwyczajnie brakuje mi sił, ale jak mówił Pan "w ciszy i ufności leży wasza siła". Św Rito, serce kocha i czeka, trwającą miedzy nami cisza powoli odbiera nadzieje, serce chce dalej walczyć, przekonane o swej słuszności w walce o to zagubione i poranione serce. Dopomóż św Rito, nie zostawiaj mnie samej... Bóg zapłać za modlitwy.
Monika napisał/a Marzec 7, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji donoszenia ciąży i urodzenia zdrowego dziecka.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 7, 2018:
Nasza św. Rito pomocy Twej prosimy z całej siły. Bóg Ci zapłać . Dziękujemy.
Renata z Bestwinka napisał/a Marzec 7, 2018:
Proszę o modlitwę za synka mojej koleżanki, Thor Franciszek urodził się jako wcześniak, ma chore serduszko, nie słyszy, nie widzi:( Mieszkają w Szwecji) Matka i ojciec dziecka bardzo są zatroskani. Jezu Ty się Tym zajmij.
Ania napisał/a Marzec 7, 2018:
Święta Rito błagam Cię pomóż mi , nie daje sobie już rady. Błagam spraw aby Marcin mnie kochał i aby dobry Bóg pozwolił nam być razem. Święta Rito Ty wiesz jak to teraz wszystko wygląda, proszę ulituj się nade mną.
Marek z Proszak napisał/a Marzec 7, 2018:
Święta Rito, proszę o intencji Hani, o zdrowie i opiekę w chorobie oraz błogosławieństwo Boże w 80 rocznicę urodzin.
Natalia z Kraków napisał/a Marzec 7, 2018:
Święta Rito bardzo proszę Cię o pomoc w ważnej dla mnie sprawie. Bóg zapłać.
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 7, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Za każdą modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 7, 2018:
Św. Rito proszę Cie o błogosławieństwo i moc Ducha św. dla mnie moich dzieci wnusi i całej mojej rodziny. Proszę o wybór dobrej drogi życia, o wszelkie łaski i dary Ducha św. potrzebne do życia tu na ziemi i dobrą pracę dla mojej córki , oraz sile i wszelkie łaski i dary Ducha św. dla syna i jego rodziny. Św. Rito wyjednaj nam u Miłosiernego Pana pokój miłość radość i zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie moich dzieci ,wnusi i całej mojej Rodziny. Chroń nasza całą rodzinę przed złem i złymi ludźmi, błogosław nam każdego dnia. Proszę św. Rito pomagaj nam nieustannie , byśmy zawsze byli blisko naszego Pana Boga i Stwórcy..Bóg zapłać.
Malgosia napisał/a Marzec 7, 2018:
Proszę o cud uzdrowienia dla Krzysztofa i Katarzyny z choroby nowotworowej
Anna z Krakow napisał/a Marzec 7, 2018:
Po ciężkiej operacji nie mówię, proszę o modlitwę żeby chociaż głośny szept mi się uruchomił. Bóg zapłać.
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 7, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji powrót pamięci odzyskanie radości i sensu życia powrót pamięci żebym mogla iść jeszcze do pracy i pomagać innym święta Rito ty jesteś patronką spraw trudnych i beznadziejnych wyjednaj mi u Serca Jezusowego łaskę zdrowia o którą pokornie proszę i tak bardzo potrzebuje Jezu Ufam Tobie ty wszystko wiesz i widzisz pomóż też rozwiązać problemy finansowe dziękuję siostrom z modlitwę każdego dnia. Jezu Ty wszystko wiesz.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 7, 2018:
Św. Nasza Kochana zdrowia, pieniędzy po ludzku nie do wyjednania szczęścia. Siostrzyczko Ratuj
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 7, 2018:
Św. Ritko Ty jesteś najpewniejszą naszą pomocą. Kochana, żebrzę o zdrowie dla Eli,bo jest bardzo źle. Bóg Ci zapłać.
Kasia z L napisał/a Marzec 7, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo w porozumieniu się z Piotrkiem, proszę ześlij na niego Ducha Świętego by jego serce otworzyło się na mnie. Czuwaj nad nim. Bóg zapłać za wszystko.
M z K napisał/a Marzec 7, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski w wiadomych intencjach. Św. Rito dobrze wiesz ze nie mam już siły walczyć i płakać o postawienie na mojej drodze dobrego wiernego i kochającego męża. Błagam Ciebie z całego serca 💕 o pomoc w moich intencjach noszonych w sercu
Katarzyna z Mikołów napisał/a Marzec 7, 2018:
Św. Rito proszę Cię o modlitwę o uzdrowienie mojego syna.Bardzo Cię kocham i ufam❤
Ewa napisał/a Marzec 7, 2018:
Święta Rito błagam wyproś mi łaskę pomocy w rozwiązaniu moich problemów finansowych, które po ludzku są nie do rozwiązania.
Alicja napisał/a Marzec 7, 2018:
Św. Rito błagam o cud uzdrowienia Norberta z nowotworu
Magdalena z Chomranice napisał/a Marzec 6, 2018:
Za wstawiennictwem św. Rity proszę w intencji Stasia i Kubusia - bliźniaków, którzy po narodzinach w 25 tygodniu ciąży, są w ciężkim stanie...
Edyta z Siedlce napisał/a Marzec 6, 2018:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla moich dzieci Wiktora, Szymona, Marcela i Karoliny.
Marta z Barcice napisał/a Marzec 6, 2018:
Św. Rito błagam wstaw się u Pana za moim dzieciątkiem które noszę w łonie abyśmy dotrwali do szczęśliwego rozwiązania pomimo zagrożonej ciąży. Oraz pomyślny przebieg trudnych spraw w rodzinie.
Anna z Kraków napisał/a Marzec 6, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji potrzebnych łask dla mojej mamy. Dziękuję.
Janinę z Mestre napisał/a Marzec 6, 2018:
O moje zdrowie i moich bliskich oraz w intencjach Panu Bogu znanych
Monika z Białystok napisał/a Marzec 6, 2018:
Św. Rito proszę o zdrowie dla mojej siostry Małgorzaty. O pogodzenie Gosi i Bartka, a także o życie wieczne dla Babci Genowefy. Jezu Ufam Tobie
Magdalena napisał/a Marzec 6, 2018:
Proszę za Magdalenę o Boże Błogosławieństwo o potrzebne siły i zdrowie o pomoc Ducha Św. w nauce angielskiego i na prawo jazdy, o miłość w małżeństwie, o nawrócenie męża by nie pił alkoholu.
Gosia napisał/a Marzec 6, 2018:
Proszę o dalsze zdrowie dla mojego męża i o to by mógł w danej pracy doczekać emerytury
Malgosia napisał/a Marzec 6, 2018:
Św. Rito proszę o opiekę nad moim synem by znalazł pracę w której by się odnalazł i proszę o dobre wybory dróg życiowych o pomnożenie wiary, dary Ducha Św. i dobrą żonę dla niego i zdrowie. Proszę prowadź go by nigdy nie popadł w depresję którą już kiedyś miał.. Dziękuję za wszystkie łaski
Kasia z Bochnia napisał/a Marzec 6, 2018:
Błagam Cię Św. Rito o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej. Wierzę, że mnie wysłuchasz i dziękuję za Twoje wstawiennictwo
Ewelina z Łomża napisał/a Marzec 6, 2018:
Święta Rito, przez Twoje ręce proszę Jezusa o potrzebne łaski w czasie przygotowań do ślubu oraz na późniejsze lata małżeństwa, a także o siły i mądrość do napisania i obrony pracy magisterskiej.
Magda napisał/a Marzec 6, 2018:
Święta Rito błagam Cię, by zaginiona dziewczynka wróciła cała i zdrowa do domu!
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 6, 2018:
Św. Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji, powrót pamięci, uzdrowienie chorej głowy
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 6, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę, wstaw się u Miłosiernego Pana w intencji mojej całej Rodziny. Proszę o dobry wybór drogi życia dla mojej córki i dobrą pracę oraz o siłę i moc Ducha Św. dla syna i jego Rodziny. Kochana Św. Rito uproś nam u Miłosiernego Pana pokój, miłość, radość oraz zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito chroń nas przed złem i złymi ludźmi, i czuwaj nad nami każdego dnia. Bóg Zapłać.
Maria z GLIWICE napisał/a Marzec 6, 2018:
Błagam o zdrowie dla mojej babci Wiktorii, aby wyzdrowiała i została z nami jeszcze. Bóg Zapłać
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 6, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać za każdą modlitwę
Kasia z L napisał/a Marzec 6, 2018:
Św. Rito Ty wiesz co mi leży na sercu proszę Cię byśmy mogli się z Piotrkiem porozumieć, by otworzyło się jego serce na mnie. Za wszystkie otrzymane łaski dziękuję i proszę o modlitwę i wstawiennictwo.
P napisał/a Marzec 5, 2018:
Święta Rito pokornie proszę o wstawiennictwo u Pana Boga Serca Pana Jezusa o błogosławieństwo nad moją rodziną o wszelkie potrzebne łaski o Dary Ducha Świętego o znalezienie pracy która tak ciężko mi znaleźć. Bóg zapłać za modlitwę.
Michał napisał/a Marzec 5, 2018:
Św. Rito bardzo proszę o dobrą pracę, o pomyślny przebieg rozmowy kwalifikacyjnej.
Kasia napisał/a Marzec 5, 2018:
Św. Rito uproś mi u Ojca przemianę serca Jakuba.. by otworzył swe serca i pokazał swoje uczucia.. byśmy potrafili wspólnie pielęgnować to uczucie. Proszę Cię także o nić porozumienia. Dziękuję za wszystko co do tej pory otrzymałam. Z ufnością błagam o pomoc
Bozena z P napisał/a Marzec 5, 2018:
Święta Rito bardzo dziękuję Tobie i św. Józefowi za pracę dla mojego męża. Ufam, że teraz wszystko będzie dobrze. Jednocześnie, proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną i o zgodę między rodzeństwem.
Anna z Kłodzko napisał/a Marzec 5, 2018:
Święta Rito proszę Cię i błagam o uzdrowienie mnie z choroby nerwowej. Natomiast dziękuję Ci za wszelkie łaski, które za Twoją przyczyną od Ciebie otrzymałam, dziękuję za kochanego męża, dzieci i wnuczki. Z całego serca proszę o modlitwę w mojej intencji i uwolnienie mnie z choroby nerwowej.
jacek z bydgoszcz napisał/a Marzec 5, 2018:
Św. Rito zanoszę prośbę o modlitwę za piękno w pięknie łączące mnie z moim skarabeuszem. O zdrowie dla Doroty, spokojne serduszko, za jej wrażliwość i odwagę w zwalczaniu przeciwności.. za jej wiarę i wartości, za naszą niezwyciężoną miłość i połączenie. Bóg zapłać.
jacek z bydgoszcz napisał/a Marzec 5, 2018:
Św.Rito proszę o łaskę i przebaczenia, żeby najbliższa memu sercu Dorota którą kocham szczerą i najgłębszą miłością zrozumiała moje błędy, złe postępki, zaniechania jak i to że w każdej doli i niedoli ludzkiej zawsze będę przy niej i nigdy nie odstąpię.. bo tylko w imię miłości i wiary oddaje się wszystko bezapelacyjnie. Bóg zapłać.
Magdalena napisał/a Marzec 5, 2018:
Proszę za Magdalenę o ochronę przed grzeszeniem w myślach.
Iwona napisał/a Marzec 5, 2018:
Święta Rito proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga w intencji Marioli i jej wnuczki Julii, proszę wyproś dla nich potrzebne łaski, proszę o łaskę uzdrowienia relacji, miłości i zgody w ich rodzinie
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 5, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji.
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 5, 2018:
Święta Rito proszę błagam o uzdrowienie z ciężkiej depresji powrót pamięci odzyskanie radości i sensu życia żebym jeszcze mogła iść do pracy i pomagała innym Jezu Ufam Tobie pomóż.
MAŁGORZATA z KONIN napisał/a Marzec 5, 2018:
Święta Rito, za Twoim pośrednictwem proszę, błagam o uzdrowienie mojego taty Kazimierza z choroby nowotworowej, a dla naszej rodziny proszę o łaskę zdrowia. Święta Rito miej nas w swojej opiece.
Magdalena napisał/a Marzec 5, 2018:
Proszę za Tomasza,Andrzeja,Mateusza i Mariolę,Łukasza i Paulinę,Michała o nawrócenie,nie picie alkoholu,by tata i brat nie palili.
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 5, 2018:
Św. Rito proszę o wszelkie dary Ducha św i wszelkie łaski Panu Bogu wiadome. Proszę o moc Ducha św. i błogosławieństwo dla mnie , moich dzieci i szczególne dla wnusi i całej mojej Rodziny .Panie Ty wszystko wiesz. Zajmij się Tym. Św, Rito chroń mnie i moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi proszę.
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 5, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i mojej w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski.Serdeczne Bóg zapłać za każda modlitwę.
Ania napisał/a Marzec 5, 2018:
Święta Rito, błagam o pomoc w modlitwie o miłość Marcina do mnie. Proszę spraw abyśmy mogli być razem.
Monika z Warszawa napisał/a Marzec 5, 2018:
Dziękuję Ci Św.Rito za wszystkie łaski, które od Ciebie otrzymałam, dziękuje za kochanego męża, który jest również moim przyjacielem. Błagam o pieniądze na spłatę wszystkich rat, o pieniądze, o dodatkową pracę, jednym słowem proszę o cud. Amen Monika
Monika z Kraków napisał/a Marzec 5, 2018:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojej siostry. Aby poród jej dziecka odbył się bez żadnych problemów. I o zdrowie dla maluszka.
Malgosia napisał/a Marzec 5, 2018:
Św. Rito proszę o dobrą atmosferę w pracy by szefostwo potrafiło nas docenić Proszę również o to byś chroniła ojczyznę nasza by nigdy nie było wojny.
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 5, 2018:
Święta Rito proszę o Twoją opiekę i pomoc w pracy w rozwiązaniu problemów, proszę o pozostawienie na dotychczasowych warunkach i miejscu. Błogosław każdego dnia.
Kasia z L napisał/a Marzec 5, 2018:
Kochana Św. Rito, proszę o pomoc w mojej relacji z Piotrkiem. Napełnij proszę jego serce miłością. Dopomóż mu wyciszyć się i otworzyć serce na miłość, bo może on się pogubił. Św. Rito, nie zostawiaj go samego. Dopomóż mu, dopomóż nam nawzajem zrozumieć siebie i daj nam proszę szansę kochać się i stworzyć rodzinę. Błagam Św. Rito, bardzo go kocham. Bóg zapłać za wszystko
Katarzyna z Warszawa napisał/a Marzec 5, 2018:
Błagam o modlitwę w intencji Katarzyny i Michała , dar miłości i przebaczenia żeby znowu byli razem.
Barbara z K napisał/a Marzec 5, 2018:
Św. Rito proszę dopomóż mi w ciężkiej sytuacji finansowej proszę wyproś mi u Pana Boga naszego ta łaskę o którą proszę mniej również w opiece moje dzieci żeby żyły w spokoju bez większych problemów prosi cię matka i czcicielka Jezu Ufam Tobie ty wiesz co masz z tym zrobić czcicielka.
Lucia napisał/a Marzec 5, 2018:
Ponowne otwarcie rodzinnej restauracji i ożywienie gospodarcze.
ania z Barcelona napisał/a Marzec 4, 2018:
Panie Jezu, Maryjo, za wstawiennictwem św. Rity, św. Józefa proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego
malgosia napisał/a Marzec 4, 2018:
Najcudowniejsza Matko Nieustającej Pomocy! Za wstawiennictwem Św. Rity uproś mojej Rodzinie pełne zdrowie i szczęście. Proszę o uzdrowienie z wszelkich chorób, żeby zapanował tak bardzo upragniony spokój. Wszystkim, którzy zechcą pomodlić się w naszej intencji - serdeczne Bóg zapłać. Bardzo prosimy...
Magdalena napisał/a Marzec 4, 2018:
Proszę za Tomasza o odnowienie wiary, o miłość w małżeństwie i szacunek, by więcej czasu poświęcał dzieciom, o uczestnictwo we Mszach Św. i opiekę NMP
Marta z Tarnów napisał/a Marzec 4, 2018:
Św. Rito proszę Cię opiekuje się moją córką Klaudią w tym trudnym dla niej okresie.
Wiesława z Chodzież napisał/a Marzec 4, 2018:
Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie mojej córki Dominiki, która przygotowuje się do matury. Otocz ją opieką, wyjednaj łaskę i spraw, aby pomyślnie zdała ten najważniejszy w życiu egzamin.
Małgorzata z Kraków napisał/a Marzec 4, 2018:
Św. Rito, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o wstawiennictwo w sprawie zgody Roberta i Magdy, proszę ratuj ich małżeństwo
Agata napisał/a Marzec 4, 2018:
Święta Rito, błagam o zdrowie dla mojej rodziny, a przede wszystkim o dobry wynik hist.pat. mojego syna
Edyta z Siedlce napisał/a Marzec 4, 2018:
Święta Rito powierzam Ci mojego syna Marcela w dniu jego urodzin. Miej go w swojej opiece.
Agnieszka z Busko-zdrój napisał/a Marzec 4, 2018:
Św. Rito proszę z całego serca o wstawiennictwo o łaskę uzdrowienia dla córki, proszę zakończenie trudnej sprawy, rozwiązanie problemów, znalezienie mieszkania. Św. Rito módl się za nami. Bóg zapłać za modlitwę.
Sylwia napisał/a Marzec 4, 2018:
Proszę o modlitwę ochronną przed ludźmi, którzy próbują siać w moim życiu zamęt i zniszczenie. Proszę niech Bóg skutecznie przeciwdziała złu moich wrogów. Proszę za moją Rodzinę o wszelkie błogosławieństwo Boże dla Nich, i przemianę i nawrócenie. Bóg zapłać. Sylwia.
Renata napisał/a Marzec 4, 2018:
Św. Rito, dziękuję za łaski, nadal błagam o cud dla mojej córki, spraw proszę szczęście w jej życiu, postaw chłopaka na jej drodze, niech będzie wreszcie szczęśliwa i nie tak samotna
Barbara napisał/a Marzec 4, 2018:
Święta Rito, proszę o zdrowie i spokojne życie dla mojej Mamy; proszę również o to, by Ania była dobrą dziewczyną, zawsze wybierała dobro, a wartości chrześcijańskie były dla Niej najważniejsze oraz by spotkała wartościowego chłopca
Ewa napisał/a Marzec 4, 2018:
Św. Rito proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny, proszę o rozwiązanie problemów finansowych
Anna z Legnica napisał/a Marzec 4, 2018:
Św. Rito, moja najdroższa przyjaciółko. Tyle razy mi pomogłaś, nigdy nie zawiodłaś. Również teraz proszę cię o pomoc - wyproś mi łaskę zdrowia dla mojego syna Konrada. Bóg zapłać.
Danuta napisał/a Marzec 4, 2018:
Święta Rito wyproś u Boga proszę łaskę wiary dla Marka i Asi oraz ich porozumienie w sprawie mieszkania i kosztów utrzymania córki
Ala z Krakow napisał/a Marzec 4, 2018:
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie i potrzebne łaski Ali i jej rodzinie
Joanna z Wrocław napisał/a Marzec 4, 2018:
Kochana Św. Rito proszę o pomoc dla syna Jacka. Nie opuszczaj go w potrzebie i wskaż mu właściwą drogę w życiu.
Gosis z Przyszowice napisał/a Marzec 4, 2018:
Św. Rito proszę wstaw się u Boga za mnie w tym wszystkim co mnie trapi co powierzam w mych modlitwach