Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
10723 wpisy.
MARTA napisał/a Styczeń 1, 2018:
Święta Rito błagam miej w opiece mnie i moją rodzinę. Oddal od nas kłótnie i konflikty a przybliżyć miłość i szacunek. Proszę o zdrowie dla mojej ukochanej córeczki i daj jej chęć chodzenia do przedszkola, aby nie przeżywała tak rozłąki i wiedziała, że bardzo ja kochamy i chcemy z nią być tylko niestety musimy iść do pracy. Proszę o to aby mój mąż odzyskał pieniądze, które uczciwie zarobił. Aby ten rok był lepszy... miej nas w swojej opiece i powierzaj nas Panu Jezusowi
Maria napisał/a Styczeń 1, 2018:
Św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo i pomoc Twoją w tych sprawach, które dręczą moje serce. Pomagaj nam i wstawiaj się za nami w tym nowym roku. Wypraszaj siły potrzebne do zmagania się z codziennością, oraz abym pogodziła się z ukochanym mężczyzną. Abyśmy mogli założyć rodzinę
Ewa z Krakow napisał/a Styczeń 1, 2018:
Najdroższa św. Rito proszę wyjednaj mi wszelkie łaski u naszego Miłosiernego Pana dla całej mojej Rodziny a w szczególności pomóż i weź w opiekę Rodzinę mojego Syna Pan wie wszystko ...Jezu Zajmij się Tym wszystkim .Proszę o dobry wybór drogi dla mojej córki św. Rito bądź z nasza Rodziną, czuwaj nad nami każdego dnia wypraszaj nam łaski potrzebne do życia tutaj na ziemi, byśmy zawsze mimo naszych słabości byli blisko Pana. Bóg Zapłać
Adam z Busko-Zdrój napisał/a Styczeń 1, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Ojca Naszego aby dał mi szansę znaleźć pracę, która da mi stabilizację. Niech będzie Jego wola nie moja. Proszę o dary Ducha Świętego dla mojej rodziny i wiarę.
Jolanta z Wilno napisał/a Styczeń 1, 2018:
Św. . Rito, błagam Cie o pomoc, proszę żeby mąż mi wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane.
Dorota z Gdańsk napisał/a Styczeń 1, 2018:
Święta Rito proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie. Pomóż jej w pracy i prowadź w Nowym 2018 Roku.
Dorota z Gdańsk napisał/a Styczeń 1, 2018:
Święta Rito proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu 2018 roku.
Dorota z Gdańsk napisał/a Styczeń 1, 2018:
Święta Rito proszę o zdrowie, dobre wyniki badań i pomoc w pracy żebym pozostała w pracy na dotychczasowych warunkach i miejscu.Miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu 2018 roku z błogosławieństwem. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi.
Czcicielka św. Rity napisał/a Styczeń 1, 2018:
Święta Rito,gorąco proszę o światło Ducha Św. dla Anny, by nie straciła wiary, by zdała egzaminy w sesji zimowej i mogła zrealizować swoje plany; proszę również o zdrowie dla Marii.
bozena z siemianowice napisał/a Styczeń 1, 2018:
Św. Rito proszę o modlitwę aby Szymon był w opiece Boga, aby nic mu się nie stało,aby uwolnił się od nałogu.
ANNA z BYDGOSZCZ napisał/a Styczeń 1, 2018:
Błagam o modlitwę o uzdrowienie mojego męża Czesława. Rak prostaty! Anna Świątczak
Anna z Wrocław napisał/a Grudzień 31, 2017:
Święta Rito, u progu nowego roku, proszę Ciebie przyjdź mi z pomocą. Proszę poproś Jezusa o łaskę nawrócenia dla mojej córki Magdaleny, a dla mnie uzdrowienie. Proszę Cię o Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny. Amen
Halina z Śląsk napisał/a Grudzień 31, 2017:
Proszę o wstawiennictwo do Miłosiernego Pana Jezusa z prośbą o nawrócenie moich dzieci i wnuków, o dar pracy, by tej nigdy nie zabrakło dla moich dzieci i nas samych, o dar zdrowia dla całej rodziny. Proszę o łaskę. by moje rozpoczęte zamierzenie zawodowe w pełni i z sukcesem się rozwinęło , żebym nie musiała martwić się o dzień jutrzejszy. Jezu Prowadź Nas. Jezu ufam Tobie . Ty się tym zajmij. Ty się o to zatroszcz.
Mirka z Żary napisał/a Grudzień 31, 2017:
Proszę o nawrócenie i zmianę mojego życia (znalezienie pracy).
helena z pilawa napisał/a Grudzień 31, 2017:
Św.Rito proszę wstaw się u Jezusa Miłosiernego za mną. Pokieruj właściwie moimi badaniami i leczeniem.
Malgosia z K napisał/a Grudzień 31, 2017:
Św Rito w nowym roku proszę o łaski dla mamy brata i dla mnie. Błagam o pomoc natchnienie przy pisaniu tekstów zaakceptowaniu publikacji i zdobyciu kolejnych stopni. Proszę o dobrego mężczyznę który zostanie moim wiernym mężem. Błagam o pomoc w znalezieniu nowego miejsca zamieszkania wymarzonej działki na której powstanie dom. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Proszę o modlitwę aby kolega M odzywał się do mnie i abyśmy mogli się spotkać porozmawiać i aby nie obgadywano nas w pracy. Błagam o zaniechanie niedobrych czynności. Proszę o Dary Ducha Świętego i łaski na nowy rok dla całej mojej rodziny. Proszę strzeż nas i pomagaj w każdej chwili naszego życia.
Agnieszka z Sandomierz napisał/a Grudzień 31, 2017:
Św.Rito proszę Cię pomóż mi w tym trudnym teraz dla mnie i mojego syna życiu chciałabym prosić o przemianę serca mojego męża , który nas zostawił dla kochanki , ale dla nas nie ma już ratunku Wola Boga nie była taka jak moja i syna jest nam bardzo źle nasze życie się zawaliło do tego jeszcze za chwilę stracę pracę św. Rito w Tobie i Twojej opiece jedyna nadzieja . Pomóż nam w dalszym życiu proszę Cię błagam z całego mojego serca.
Matka z lubelskie napisał/a Grudzień 31, 2017:
Kochane Siostry błagam pomóżcie mi w modlitwie o nawrócenie mojego syna, ponieważ pogubił się i odwrócił się od Kościoła i od Boga.
Czcicielka napisał/a Grudzień 31, 2017:
Święta Rito, dziękuję za poprawę zdrowia Dawidka, proszę o całkowite Jego wyleczenie oraz o zdrowie dla Marii i dla Zofii.
Sylwia napisał/a Grudzień 31, 2017:
św. Rito proszę o uzdrowienie wzajemnych relacji z Waldkiem, proszę aby Waldek wrócił do mnie z darem wiary ,miłości i męstwa, św.Rito otwórz jego serce i ulecz z oziębłości i nieśmiałości . Amen - prosi Sylwia
Elżbieta z Bielsko napisał/a Grudzień 31, 2017:
Św. Rito błagam Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny dobrego męża prosi mama.
Izabela z strzebin napisał/a Grudzień 31, 2017:
Proszę o całkowitą odmianę życia i uwolnienie z nałogu pijaństwa Piotra.
Iwona napisał/a Grudzień 31, 2017:
Święta Rito tak bardzo Cię proszę pomóż, zanieś moją modlitwę i intencję do Boga. Wstawiaj się za Mariolą i jej wnuczką Julią u Boga, proszę Cię o łaskę dialogu, dobrych relacji, wrażliwości i miłości dla nich. Proszę o łaskę przemiany serca i nawrócenia dla Marioli i Julii.
Jolanta z Wilno napisał/a Grudzień 31, 2017:
Św. Rito, błagam Cie o pomoc, proszę żeby mój mąż mi wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej w miłości. Bóg zapłać.
Lucyna z Kraków napisał/a Grudzień 31, 2017:
Św. Rito proszę o cud uzdrowienia dla mojego syna, dla mnie łaskę zdrowia i siły w opiekowaniu sie moim synem, dopomoż nam finansowo,zabierz odemnie samotność , dziękuje za otrzymane łaski.
E. z Warszawa napisał/a Grudzień 31, 2017:
Kochana św. Rito, w ostatnim dniu starego roku dziękuję za wszelkie laski oraz proszę o wysłuchani intencji mojego serca, które znasz. Proszę, uzdrów Anie aby nie zadręczała się tym, ze ojciec jej synka nie jest obecny w ich życiu. Proszę ozdrów ja psychiczne i dodaj sił w opiece nad synkiem.
Ewa napisał/a Grudzień 31, 2017:
Św. Rito uproś u Boga dar zdrowia dla mojego męża i moich najbliższych.Boże miej w opiece moje dzieci i wnuki. Dziękuje za wszelkie dobro jakim Bóg mnie obdarza. Bóg zapłać Siostrom za modlitwę.
Barbara z K napisał/a Grudzień 31, 2017:
Św. Rito dziekuję ci za to ze przez cały ciężki rok byłaś ze mną że mnie wspomagałaś duchowo jesteś wielką Świętą pomoc niesiesz w ciężkiej sytuacji finansowej proszę Cię o łaski na nowy rok dla mnie i moich dzieci żeby im i mnie się łatwiej żyło czcicielka. Jezu Ufam Tobie ty wiesz co masz z tym zrobić zachęcam wszystkich do powtarzania tej modlitwy. Bóg zapłać czcicielka.
Ewa B. napisał/a Grudzień 31, 2017:
Święta Rito, polecam Ci Anię, proszę, by była dobra dziewczyną, a wiara miała dla Niej duże znaczenie, by szanowała starszych i doceniała wartość rodziny.
iza napisał/a Grudzień 31, 2017:
Dziękuję za wszelkie dobra otrzymane w mijającym roku za Twoją przyczyną. Módl się za mną św. Rito, wspieraj w nowym nadchodzącym roku by moje błagania zostały wysłuchane, wstawiaj się za mną u Pana w wiadomych Tobie i Bogu intencjach...
N z K napisał/a Grudzień 31, 2017:
Panie Boże Ty stawiasz ludzi na naszej drodze z jakiegoś powodu.. Proszę Cię aby osoba o której myślę się nawróciła, aby była dobrym człowiekiem. Aby Moja wiara się pogłębiła, i żebym umiała ludziom wybaczać. Ciebie święta Rito błagam wstaw się za Mną do Boga, abym pojednała się z ukochanym, żeby Jezus dał nam szanse bycia razem i żeby nas nic nie poróżniło, i abym potrafiła mu na nowo zaufać, i jeżeli zrobiłam Mu coś złego to żeby Mi wybaczył. Proszę dopomóż Nam Św. Rito. Kocham Go i tęsknie z Nim. A za modlitwy w mojej tez intencji bardzo dziękuję. Bóg zapłać.
Agnieszka z Warszawa napisał/a Grudzień 31, 2017:
Dziekuje św. Rito za dotychczasowa opieke i wsparcie prosze Cie wskaz mi drogę jak moge im pomóc i miej w opiece proszę Cie o też zeby wyjaśniła sie sprawa z D .Amen
Iza z Warszawa napisał/a Grudzień 30, 2017:
Proszę w intencji o dobre rozeznanie i wypełnienie do końca życiowej misji Izy, Basi, Marty, Gabrysi, o potrzebne dla nich jak również dla o. Augustyna, o.Leszka, o.Johna, o.Yaacouba, ks. Arka, ks Jacka,ks Piotra br Savio,Agnieszki, Rafała, Xaviera, Hani dary i łaski i błogosławieństwo Boże na cały rok 2018, a także ochronę przed złym duchem i jego zasadzkami, proszę także o uzdrowienie i uwolnienie serca Marii.
Ola z Poznan napisał/a Grudzień 30, 2017:
Św. Rito błagam o uzdrowienie syna Adama z epilepsji,uchroń go przed ciężkimi urazami jeśli atak nastąpi,pomóż mu w tych ciężkich chwilach zwłaszcza teraz po operacji złamania ramienia w wyniku gwałtownej padaczki.
halina z wola napisał/a Grudzień 30, 2017:
Św. Rito proszę dla wnuczki Marcelinki w dniu jej 8 urodzin o łaskę zdrowia ,ukojenia nerwów i wyciszenia się. Proszę o mądrość życiową
Justyna napisał/a Grudzień 30, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Mariusza oraz Bożego błogosławieństwa dla moich bliskich w nadchodzącym nowym roku.
halina z wola napisał/a Grudzień 30, 2017:
Św. Rito proszę Cię uproś u Syna Bożego łaskę potomstwa dla syna i synowej . Zgody i pojednania się moich dzieci. Zdrowia i wytrwania w trzeźwości męża. Zdrowia i cierpliwości dla mnie.
Bogumiła z Twardogóra napisał/a Grudzień 30, 2017:
Proszę o łaskę uzdrowienia dla moich dzieci Kamila i Pauliny z ciężkiej choroby. Boże pobłogosław im. Bogumiła
Renata napisał/a Grudzień 30, 2017:
Św. Rito uczyń cud dla mojej córki, jest samotna i bardzo smutna, zeslij jej wreszcie miłość niech pojawi się chłopak który ją pokocha i doceni.
Renata napisał/a Grudzień 30, 2017:
Błagam o zgodę, miłość i zdrowie dla mojej rodziny.
Jolanta z Filipowice napisał/a Grudzień 30, 2017:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji przywrócenie pamięci odzyskanie radości i sensu życie, żebym mogła pomagać innym. Jezu ty się tym zajmij. Jezu Ufam Tobie pomóż nie opuszczaj mnie daj łaskę zdrowia, która tak jest mi potrzebna święta Rito pomóż proszę.
marzena napisał/a Grudzień 30, 2017:
Proszę cię sw Rito o pomyślne zakończenie trudnej sprawy urzędowej.
Ewa z Krakow napisał/a Grudzień 30, 2017:
Najdroższa św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św, dla całej mojej Rodziny. Proszę wstaw się u Miłosiernego Pana i wyjednaj mi wszelkie łaski Panu Bogu wiadome . Czuwaj nad moimi dziećmi i wnuczką Pan wszystko wie. Jezu zajmij się Tym wszystkim . Św. Rito dopomóż .Bóg zapłać.
Jolanta z Wilno napisał/a Grudzień 30, 2017:
Św. Rito, błagam Cie o pomoc, proszę żeby mój mąż mi wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej bez zdrad i kłamstw i bez problemow zdrowotnych,finansowych i innych. Bóg zapłać.
Urszula napisał/a Grudzień 30, 2017:
Proszę o przemianę serca i łaskę nawrócenia dla mojej siostry Joanny i łaskę dla jej rodziny
Iwona napisał/a Grudzień 30, 2017:
Święta Rito proszę Cię o łaskę miłości, wybaczenia i pojednania dla Marioli, jej wnuczki Julii i całej rodziny. Proszę opiekuj się nimi, spraw, aby stały się rodziną. Dziękuję
Joanna z Wrocław napisał/a Grudzień 30, 2017:
Św. Rito proszę o łaskę nawrócenie mojego syna Jacka na właściwą drogę w życiu, uwolnij jego ciało i duszę od wszelkiego zła i chorób które go niszczą. Pozwól mi stać się dobrym człowiekiem. Proszę Cię ze wszystkich sił kochana św. Rito. W Tobie ostatnia nadzieja.
Maria napisał/a Grudzień 30, 2017:
Św.Rito, błagam pomóż mi pogodzić się z Łukaszem. Pomóż aby otworzył swoje serce na miłość. Wypraszaj także łaskę zgody w jego rodzinnym domu.
Malgosia z K napisał/a Grudzień 30, 2017:
Św. Rito proszę o łaski dla mamy, brata i dla mnie. Błagam o pomoc natchnienie przy pisaniu tekstów zaakceptowaniu publikacji i zdobyciu kolejnych stopni. Proszę o dobrego mężczyznę który zostanie moim wiernym mężem. Błagam o pomoc w znalezieniu nowego miejsca zamieszkania wymarzonej działki na której powstanie dom. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Proszę o modlitwę aby kolega M odzywał się do mnie i abyśmy mogli się spotkać porozmawiać i aby nie obgadywano nas w pracy. Błagam aby kolezanka K nie oczerniała mnie w pracy i żeby zrozumiała swój błąd. Proszę abym umiała jej przebaczyć wyrządzone krzywdy. Błagam o zaniechanie nie dobrych czynności. Proszę o Dary Ducha Świętego i łaski na nowy rok dla całej mojej rodziny. Proszę strzeż nas i pomagaj w każdej chwili naszego życia.
Małgorzata z Śrem napisał/a Grudzień 30, 2017:
Proszę o powrót do zdrowia i domu mamy , by udzielono jej pomocy w szpitalu w sposób właściwy i by już nie traciła wzroku , niech szczęśliwie wróci do nas do domu . Pokornie proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej mamy .
Ann z Piła napisał/a Grudzień 30, 2017:
Proszę Cię św. Rito o uzdrowienie moich dzieci i siostrzeńca też.
Marianna z Zamosc napisał/a Grudzień 30, 2017:
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego syna.
alicja napisał/a Grudzień 30, 2017:
Św. Rito wyproś u Boga wyzdrowienie z nowotworu a nawet uzdrowienie Norberta.
alicja napisał/a Grudzień 30, 2017:
Św. Rito ratuj z choroby Norberta.
Paulina napisał/a Grudzień 29, 2017:
Proszę o naprawę relacji miedzy Pauliną i Radkiem. o złączenie ich i wlanie miłości do ich serc.
Renata z Kraków napisał/a Grudzień 29, 2017:
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Rity w intencji mojej mamy Emilii, o ustabilizowanie się jej ciśnienia, o siłę i wytrwanie w chorobie i cierpieniu, dla mnie o siłę i wytrwanie w opiece nad mamą
Patrycja z wieliczka napisał/a Grudzień 29, 2017:
Św Rito błagam o zdrowie siłę dla całej mojej rodziny syna Nikodema aby zaczął więcej mówić i miał większy apetyt do jedzenia , córkę Julie aby była zdrowa pełna uśmiechu dziewczynką.Proszę o zdrowie dla mnie abym nie miała bóli głowy oraz krwawień . Proszę również o zdrowie wyciszenie dla męża aby umiał rozmawiać i szanować się z mamą. św. Rito proszę o zdrowie silę dla brat Arka i mamy. Św. Rito proszę o wyjście z długów i lepsza sytuacje finansowa kochamy cie. Dziękuje za otrzymane łaski .
Barbara napisał/a Grudzień 29, 2017:
Święta Rito, proszę Cię - opiekuj się Anną; proszę o światło Ducha Świętego i umocnienie wiary dla Niej, by była dobra, zawsze wybierała dobro, a zło przestało Jej imponować
Jolanta z Wilno napisał/a Grudzień 29, 2017:
Św. Rito, błagam Cie o pomoc, proszę żeby mój mąż mi wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej w miłości i radości bez zdrad i kłamstw i bez problemow. Bóg zapłać.
Jolanta z Filipowice napisał/a Grudzień 29, 2017:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji przywrócenie pamięci odzyskanie radości i sensu życie. Jezu Ufam Tobie mam dzieci i wnuki którym jestem potrzebna. Św Rito wyjednaj mi u Serca Jezusowego te łaskę którą tak bardzo pragnę i potrzebuje błagam proszę uzdrów mnie nie opuszczaj w tym momencie polecam się w opiekę i całą moją rodzinę. Jezu Ty się tym zajmij kocham Cię św Rito pomóż wstaw się za mną proszę błagam o łaskę zdrowia.
Elżbieta napisał/a Grudzień 29, 2017:
Św. Rito uproś nam uzdrowienie naszego małżeństwa, spraw abyśmy oboje z mężem umieli akceptować siebie takimi jakimi jesteśmy. Naucz nas wybaczać.
Beata z Sulejówek napisał/a Grudzień 29, 2017:
Panie Jezu Miłosierny błagam Cię ratuj moje małżeństwo z Markiem. Oczyść i uzdrów jego serce i umysł z wszelkiego zła. Prowadź nas nadal przez życie do końca naszych dni we wzajemnej miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej.
Matka z Żory napisał/a Grudzień 29, 2017:
Siostry proszę módlcie się za mojego syna o jego nawrócenie odszedł od kościoła wiary w Boga.
sabina z kujawsko-pomorskie napisał/a Grudzień 28, 2017:
O potrzebne siły duchowe i fizyczne dla Sabiny i straż Aniołów dla niej i jej rodziny. O potrzebne dary dla wspólnoty z Chełmna i za Pawła, który ma myśli samobójcze, o zdrowie dla małej Rozalki.
Edyta z Polska napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św. Rito błagam by mój mąż wycofał pozew o rozwód! Błagam wyproś u Boga tę łaskę dla mnie. Już kiedyś mi pomogłaś. Wzywam Cię ponownie i błagam o pomoc. Św. Rito módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy.
Barbara z Łomża napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św. Rito uproś u Pana łaski nawrócenia dla mojej rodziny, a w szczególności dla córki.
Alicja napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św. Rito wspieraj Bartosza pomóż mu odnaleźć Jezusa kiedyś bardzo w Pana Jezusa wierzył.
Alicja napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św. Rito proszę o zdrowie dla męża.
Elżbieta napisał/a Grudzień 28, 2017:
Kochana św. Rito, błagam, abym urzędnicy rozpatrujący mój wniosek o najem lokalu komunalnego na Pradze Południe, życzliwie i pozytywnie go rozpatrzyli. O Jezu, Ty się tym zajmij...
Gosia napisał/a Grudzień 28, 2017:
Proszę o modlitwę o uwolnienie od dokuczliwej długotrwałej samotności, żeby wszystko się pomyślnie ułożyło z wybrankiem mojego serca. Dziękuję
Iwona napisał/a Grudzień 28, 2017:
Święta Rito proszę o łaskę przemiany serca i nawrócenia dla Julii. Spraw, aby skontaktowała się z babcią Mariolą, pomóż im się porozumieć. Dziękuję
Monika napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo w trudnej sytuacji nieporozumienia i nierozumienia się nawzajem.
Ja z Warszawa napisał/a Grudzień 28, 2017:
Kochana św. Rito, powierzam Ci moją relację z bliskim mężczyzna. Rozbudź w nim miłość i tęsknota. Obdarz praca w Warszawie. Dodaj nam sił w rozłące. Czuwaj nad nami.
Czcicielka z Warszawa napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św. Rito, proszę o cud finansowy i mieszkaniowy. Wiesz wszystko...
Czcicielka z Warszawa napisał/a Grudzień 28, 2017:
Kochana św. Rito, błagam o pomoc finansową na opłacenie rachunków brata który przebywa na leczeniu odwykowym. Proszę z całego serca.
anna z cieszyn napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św. Rito proszę o pomoc dla Łukasza chorego na schizofrenie
Maria napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św. Rito proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga za moją córką Anną z prośbą o jej uzdrowienie ze schizofrenii.
Anna z Warszawa napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św Rito błagam o sprzedaż moich prac, obrusów, bieżników, serwet....itp bo normalnie zarabiam 300zł na miesiesiąc oraz za udana operację 15 stycznia
Sabina z Chłopice napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św. Rito proszę o Twoją pomoc w rozwiązaniu bardzo trudnej dla mnie sprawy .Wspieraj mnie św. Rito .
Bozena z P napisał/a Grudzień 28, 2017:
Drogie siostry Augustianki. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim za wsparcie modlitwą moich próśb składanych u stóp świętej Rity z nadzieją , że nie będą odrzucone przez Pana. Na pewno ktoś ma poważniejsze sprawy i troski , a ja zabieram czas tak cenny, ale cała moja nadzieja w Tobie Boże. Oddaję Ci do dyspozycji moje życie i moją rodzinę. Bądź wola Twoja. Amen.
Barbara napisał/a Grudzień 28, 2017:
Święta Rito, proszę o zdrowie dla Zofii i o rozwiązanie trudnych spraw, których w naszej rodzinie jest sporo
Jolanta z Filipowice napisał/a Grudzień 28, 2017:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji przywrócenie pamięci odzyskiwanie radości i sensu życia polecam się w opiece sercu Pana Jezusa Chrystusa wysłuchaj moich próśb proszę błagam ty nikogo nie opuszcza sz kto się do ciebie zwraca ratuj mnie mam dzieci mam wnuki którym jestem potrzebna pomóż uzdrow dopomóż abym mogła pomagać innym kocham Cię święta Rito.
Mariola napisał/a Grudzień 28, 2017:
Święta Rito błagam o pomoc w sprawie która dziś znowu wróciła. Ty wiesz o co chodzi bo proszę Cię o to od dłuższego czasu. Błagam pomóż mi i moim dzieciom. Błagam pomóż uniknąć kłótni. Spraw aby temat Grześka nigdy już nie wracał aby to się w końcu skończyło bo już nie mam siły. Błagam bo jestem strzępkiem nerwów. Spraw aby mój mąż się opamiętał. Błagam o pomoc. Jezu Ty się tym zajmij. Święta Rito nie opuszczaj nas. Proszę.
Ewa z Krakow napisał/a Grudzień 28, 2017:
Kochana Najdroższa św. Rito błagam Cie ,wyproś mi wszelkie Laski u Miłosiernego Pana .Proszę o moc Ducha Św, dla całej mojej Rodziny o pokój,zdrowie o dobry wybór drogi życia dla mojej córki o Błogosławieństwo ,sile dla mojego Syna i jego Rodziny , o miłość ,zdrowie psychiczne i fizyczne dla całej mojej Rodziny .Jezu Zajmij się Tym ...Ty wszystko wiesz . Św. Rito wybłagaj mi wszystkie laski potrzebne tu do życia na ziemi dla całej mojej Rodziny ,byśmy zawsze byli blisko Pana chroń mnie i moja cala Rodzinę przed złem i złymi Ludźmi ,by złe moce nas nie dotykały .Z całego serca Cie proszę . Bóg Zapłać.
Dorota z Gdańsk napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św Rito proszę miej mnie pod swoją opieką i pomóż mi w pracy.
anna napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św. Rito moja przyjaciółko ,zawsze mogłam liczyć na Ciebie, nigdy mnie nie zawiodłaś, dziękuje Ci ogromnie. Dlatego zdecydowałam się znowu Ciebie prosić o pomoc . Proszę o łaskę zdrowia dla mojego syna Konrada. Proszę nie opuszczaj nas w potrzebie .
Katarzyna z Kraków napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św. Rito proszę o modlitwę za moją rodzinę, abyśmy byli zawsze blisko Boga, prosimy o Ducha Św. i zdrowie w naszej rodzinie. Dziękuję!
Bozena z P napisał/a Grudzień 28, 2017:
Święta Rito patronko rodziny i pojednania nadal potrzebuje Twojej pomocy .Wstaw się za nami u Pana abyśmy mogli w zgodzie i wzajemnym szacunku rozpocząć nowy rok. Nie pozwól nam żyć w gniewie i wzajemnej niechęci. Uproś Pana naszego Jezusa Chrystusa, by się ulitował nad nami , a ja będę głosić Twoja chwałę i szerzyć Twój kult.
Bożena z Krakow napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św. Rito proszę o zdrowie dla Izy i ratunek dla jej nienarodzonego dziecka choroba tarczycy zagraża rozwojowi dziecka (8 tydzień ).Proszę też za Maćka o to aby oko okazało się zdrowe i żeby dobrze widział amen.
Izabela napisał/a Grudzień 28, 2017:
Błagam Św Rito uratuj moje małżeństwo i proszę o pomoc w problemach małżeńskich i finansowych. Proszę o zdrowie dla moich rodziców i córki. Błagam o nawrócenie się mojego męża. Proszę o modlitwę i westchnienie w moich intencjach bo naprawdę nie mam już siły i tracę chęci do życia. Amen
PAulina z Sokółka napisał/a Grudzień 28, 2017:
Święta Rito!dziękuję za wszelkie otrzymane łaski i prośby! nie opuszczaj nas!daj siłę i wiarę dla mamy w tym ciężkim czasie.zdrowia dla naszej całej rodziny oraz aby ułożyły się sprawy finansowe.
Wioleta z Kraków napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św. Rito proszę o zdrowie dla mnie żebym normalnie funkcjonowała, i znikły dolegliwości. Dodaj mi sił żeby moje badania wyszły dobrze. Mam też podejrzenie Nerwicy załamuje się. Mniej mnie w opiece, chroń mnie. Amen
Jolanta z Wilno napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św. Rito, błagam Cie o pomoc, proszę żeby mój mąż mnie wybaczył i aby nasze małżeństwo było uratowane i trwało dalej w miłości i radości bez zdrad, kłamstw i bez problemow. Bóg zapłać.
Beata z T. napisał/a Grudzień 28, 2017:
Proszę o Dary Ducha Świętego i łaski na nowy rok dla całej mojej rodziny. Kocham, Ufam, Zawierzam. Prowadź, bez Ciebie nie dam rady.
Malgosia z K napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św Rito proszę o łaski dla mamy brata i dla mnie. Błagam o pomoc natchnienie przy pisaniu tekstów zaakceptowaniu publikacji i zdobyciu kolejnych stopni. Proszę o dobrego mężczyznę który zostanie moim wiernym mężem. Błagam o pomoc w znalezieniu nowego miejsca zamieszkania wymarzonej działki na której powstanie dom. Proszę o modlitwę aby kolega M odzywał się do mnie i abyśmy mogli się spotkać porozmawiać i aby nie obgadywano nas w pracy. Błagam aby kolezanka K nie oczerniała mnie w pracy i żeby zrozumiała swój błąd. Błagam o zaniechanie niedobrych czynności. Proszę o Dary Ducha Świętego i łaski na nowy rok dla całej mojej rodziny. Proszę strzeż nas i pomagaj w każdej chwili naszego życia.
Ela z Częstochowa napisał/a Grudzień 28, 2017:
Proszę o cud nawrócenia i uzdrowienia Bartłomieja. O rozwiązanie jego sytuacji, wyprostowane dróg, o spotkanie dobrej dziewczyny.
iza napisał/a Grudzień 28, 2017:
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Pana o spokój w sercu, znalezienie równowagi, zaakceptowanie i pokochanie siebie samej bym zerwała z destrukcyjnymi zachowaniami, bym otworzyła się na świat i ludzi, w prawdzie, w szczerości, bez udawania i kłamania wstaw się proszę za mną, by Boża miłość uleczyła moją duszę…
Beata z Wrocław napisał/a Grudzień 28, 2017:
Święta Rito- Patronko spraw trudnych. Proszę o modlitwę Twoją do Pana Boga naszego za uzdrowienie mnie z choroby. Panie, jeśli chcesz możesz mnie uzdrowić!
Dorota z Malbork napisał/a Grudzień 28, 2017:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo i łaskę Miłosierdzia Bożego dla śp. Andrzeja oraz dla jego Rodziny pozostałej w bólu po jego śmierci.
Kasia z Bochnia napisał/a Grudzień 28, 2017:
Kochana św. Rito dziękuję Ci za to że orędujesz za mną u Niebieskiego Taty błagam Cię uproś mi dobre wyniki badań i nadzieję na to że pokonam nowotwór . Proszę też opiekuj się moimi bliskimi Ty najlepiej wiesz co noszę w serce i o co proszę ukochanego Ojca . Błagam nie opuszczaj mnie.