Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
15681 wpisów.
Iwona napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, Ty pokazałaś, że człowiek jest sliny na tyle by zwalczać zło dobrem. Proszę naucz mnie tego i proszę pomóż nam aby zło które nam się przytrafiło odeszło od nas. Chroń mnie i mojego męża. Amen.
Joanna napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, proszę o to, ażebyśmy z mężem mogli już odpocząć od kłopotów, zmartwień i problemów rodzinnych wiedząc, że te problemy choć trudne są rozwiązane. Pomóż, wesprzyj, bądź z nami.
Iwona z Kielce napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo w sprawie szybkiego znalezienia pracy przez mojego mojego męża Marka.
Klaudia napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, proszę o zdrowie dla moich Rodziców i dla całej rodziny. Proszę o opiekę i o rozwiązanie trudnych spraw sąsiedzkich.
Bogusław z Poznań napisał/a Maj 22, 2017:
Św.Rito, proszę Cie o wstawiennictwo i uproszenie Pana i Matki Bożej abym wyszedł z choroby i moja kuzynka, siostra zakonna Danusia także. Chora jest na stwardnienie rozsiane
paweł z łódź napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, oddaję Ci siebie i mojego Tatę w naszym trudnym czasie, zmagania się z chorobą Taty, samotnością i bezradnością. Wypraszaj potrzebne nam łaski - mnie cierpliwość i siły w opiece nad Tatą, a Tacie pogodę ducha i jeśli Pan Bóg pozwoli przywrócenie mu wzroku, tak by jeszcze mógł zobaczyć świat. Orędowniczko beznadziejnych spraw, bądź naszym wsparciem i czułym głosem przed Bogiem.
Barbara z Kraków napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito dziękuję Ci za szczęśliwie zakończone operacje wnuczki. Proszę Ciebie w Dniu Twego Święta o pomoc w rozwiązaniu bardzo trudnej sytuacji finansowej tylko w Tobie nadzieja św. Rito
Joanna napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, powierzam Twojemu wstawiennictwu moje wnuki Agatę, Filipa, Szymona, Jakuba i Aleksandrę. Otocz ich swoją miłością, wspieraj i wymadlaj potrzebne łaski i dary Ducha Świętego. Niech nie zbaczają z Bożej ścieżki, wspierają się wzajemnie i będą szczęśliwe. Bóg zapłać
Magda z Kraków napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, proszę o pokój, nadzieję i radość dla moich Bliskich.
Joanna napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, powierzam Ci całą swoją rodzinę, szczególnie Magdę chorą na stwardnienie rozsiane, wszystkie jej problemy zdrowotne. Ty uzdrowiłaś rozpustnika, pomóż i Magdzie w jej chorobie. Wymódl rozwiązanie jej problemów zdrowotnych, rodzinnych i finansowych. Kocham Cię Święta Rito.
Wiktoria napisał/a Maj 22, 2017:
Proszę św. Rito o zdrowie, szczególnie o wyleczenie grzybicy, proszę zajmij się tymi sytuacjami z którymi mam problem. Proszę żeby cała rodzina się nawróciła
sTANISLAW z Biala Podl napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito prosimy o dar poczęcia dziecka w małżeństwie Izabeli i Stanisława.
Monika napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito, proszę o łaskę dobrej pracy dla męża Mariusza. Dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.
zbigniew z krakow napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito bardzo proszę o zdrowie
Ela napisał/a Maj 22, 2017:
proszę o modlitwę w mojej intencji
Agnieszka z Piaseczno napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito proszę w intencji moich dzieci, aby na swojej drodze spotkały tą jedyną najbliższą osobę, która będzie wsparciem na dalsze życie.
Sylwia napisał/a Maj 22, 2017:
Za wstawiennictwem św. Rity - o dobrego męża.
Marek z Siemiatycze napisał/a Maj 22, 2017:
św. Rito proszę o pomoc by i moje życie nabrało trochę radości, bo samotność jest straszna
Zuzanna napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, proszę za Twoim wstawiennictwem o uzdrowienie mojego kręgosłupa i nogi, o opiekę nad moją córeczką Lilią, a także o uzdrowienie woli Mariusza z uzależnień i zjednoczenie naszej rodziny.
Magdalena z Zielona Góra napisał/a Maj 22, 2017:
Proszę o łaskę zdrowia dla ks. Pawlukiewicza
Marta z Kraków napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, proszę o zdrowie i siły dla rodziców, o łaski potrzebne do zbawienia, o wyjście z depresji i pesymizmu dla mnie, o powrót do życia w radości dzieci Bożych. Módl się proszę św. Rito o nawrócenie wszystkich członków rodziny, umiejętność kochania, dawania siebie bez poczucia krzywdy. O wygraną sprawę w sądzie. Błagaj o łagodność charakteru i wszelkie potrzebne łaski dla rodziny. Amen
Czcicielka napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito proszę skrusz nieugiętość męża w pewnej sprawie.
Mariola napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito dziękuję za dotychczasową pomoc. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. Bóg zapłać.
Aneta napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito w dniu Twojego święta błagam Cię o wstawiennictwo u Miłosiernego Pana i Maryi o zdrowie, zatrzymanie chorób, uwolnienie od lęków i natrętnych myśli proszę też o łaskę zdrowia dla rodziny i bliskich oraz o dobrą pracę, bym mogła sama się utrzymać i o spotkanie osoby z którą będę szczęśliwa i która mnie nie opuści.
Mariola z Mysłowice napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito proszę o wszelkie łaski dla mojego brata Sylwka jego żony i dzieci.
Ela z Rz napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo do Pana Boga i Maryi żeby mój wnuk zerwał z nałogiem. Wskaż mu dobrą drogę . Jego mamie dodaj sił i obdarz zdrowiem i miej w opiece jej rodzinę. Błagam wysłuchaj mej prośby.
Irena z Zabrze napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito Patronko spraw trudnych wstaw się za mną, abym w pracy nie była stale pod presją i strzeż mnie przed złem i niegodziwością ze strony współpracowników. Tak bardzo boję się podstępu i próby zastraszenia mnie, abym zrezygnowała z pracy, w której się spełniam i która daje mi wiele satysfakcji. Św. Rito błagam pomóż!
doris napisał/a Maj 22, 2017:
Błagam cię św. Rito o pozytywne zakończenie sprawy procesowej dla naszej rodziny
Agnieszka z Kraków napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, błagam Cię o cud miłości. Spraw, aby serce Przemka zabiło do mniej mocniej. Połącz nas uczuciem miłości.
Basia z Bytom napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito uproś mi całkowitą ufność Jezusowi i zdanie się na Wolę Bożą, Dary i Owoce Ducha Świętego, łaskę dobrej spowiedzi, cnotę pokory, umiłowanie Modlitwy Różańcowej, nabożeństwo do Męki Pana Jezusa, porozumienie się z synem, miłość i zgodę między nami, abyśmy wzajemnie się wspierali i czasami razem pomodlili, uwolnienie od natrętnych myśli, złości, osądzania innych ludzi oraz uwolnienie z długów.
Krystyna z Kraków napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito,za Twoim wstawiennictwem, pokornie proszę o dobre relacje w rodzinie, wzajemną życzliwość i zrozumienie... Proszę o opiekę nad moimi bliskimi w kraju i za granicą. Daj, proszę siłę i większą wiarę w Boskie Miłosierdzie chorej na nowotwór Marii.
Marta napisał/a Maj 22, 2017:
Dobra Rito polecam Ci Szymona, który niedawno się nawrócił i trapią go różne kłopoty zdrowotne, prywatne i zawodowe- jakby szatan chciał odebrać mu siły. Proszę przytul go do siebie i opiekuj się jego ukochanymi. Proszę też za tym, którego kocham, a którego ze mną już nie ma, ale Pan Jezus wie o wszystkim... I za puste miejsce po nim - aby się zapełniło według Jego świętej woli.
KASIA z TORUŃ napisał/a Maj 22, 2017:
Św, RITO Proszę Cię z całego serca o opiekę nad moją siostrę i maleństwo, które nosi pod sercem. Obdarz ich zdrowiem. Proszę o opiekę nad moim Mężem kochanym, nad rodzicami, teściami, szwagrem, kuzynami, ciocią, wujkiem. Całą moją rodziną. Odsuń od nas wszelkie zło, niech w naszej rodzinie zapanuje spokój, miłość. A ja z mężem prosimy o potomstwo. Poproś u Najwyższego o łaskę dla nas bycia rodzicami. Dziękuję za wszystko!!!!!
Z SERCA DLA EWY napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito z serca proszę o łaskę zdrowia dla Ewy oraz o łaski dla jej córek i wnuków znane Bogu.
Mariola z Mysłowice napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito proszę o zdrowie i pomyślność w życiu osobistym dla mojej koleżanki Ani.
Zofia z Wolbrom napisał/a Maj 22, 2017:
Św.Rito, proszę o znalezienie pracy dla Darii i zgodę w rodzinie. Bóg zapłać!
Beata z Kraków napisał/a Maj 22, 2017:
Dar dziecka. Nic więcej.
Marta z Kraków napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, dziś bardzo proszę o umiejętność wybaczenia wszystkim moim winowajcom. Uproś łaskę dobrej śmierci dla rodziców, aby nie zostali pozbawieni sakramentów (namaszczenia chorych i Eucharystii). Bardzo Cię o to proszę. Pomóż mi im pomóc. Amen.
beata z WARSZAWA napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito błagam już nie wiem jak najmocniej cię prosić o spokój w moim małżeństwie.... cały czas wracają demony przeszłości. Proszę o dar nawrócenia dla mojej rodziny i mojego męża. Proszę o wiarę dla mnie w sens walki o moje małżeństwo i siłę by trwać, walczyć i nie poddać się.... Sytuacja w której jestem trwa już bardzo długo. Błagam cię pomóż mi.
Katarzyna z Bukowno napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito, proszę Cię za moją rodzinę. Pragnę, byśmy wszyscy byli zawsze blisko Boga i by On był dla nas najważniejszy. Proszę o to, by moje dzieci były dobrymi ludźmi, by kochały Boga i ludzi. Proszę o dobrych mężów dla nich, by mogły mieć szczęśliwe rodziny. Proszę, pomóż im zdać wszystkie egzaminy i znaleźć pracę, którą będą mogły służyć i która będzie im dawała radość. Św. Rito, proszę o zdrowie dla moich córek, szczególnie dla jednej z nich, która ma poważny problem zdrowotny.
danuta napisał/a Maj 22, 2017:
bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego brata Piotra chorego na nowotwór
Aleksandra napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę życia zakonnego wiernego i wytrwałego. Proszę Cię wstaw się, abym zawsze żyła blisko Jezusa.
Kasia z Koło napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito proszę Cię o dobrą drogę życia dla mojej córki i rozwiązanie trudnej sprawy, tak, by nikt nie cierpiał, ani ona, ani nikt przez nią. Dziękuję z całego serca
Kazimierz napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito dziękujemy za pomoc i opiekę, prosimy o pomoc dla Krzysztofa w znalezieniu dobrej pracy, dla Michała w rozwiązaniu trudnej sprawy. Św.Rito dopomóż. Jezu ufam Tobie.
HALINA z LUBLIN napisał/a Maj 22, 2017:
Święta RITO proszę o łaskę zdrowia dla Agaty.
Aneta napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito proszę pomóż mi ułożyć sobie życie, błagam Cię także o łaskę uzdrowienia oraz o udane wakacje dla Huberta
Teresa napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito proszę o dar dobrej pracy. Amen.
ania z praszka napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito błagam Ciebie pomóż mi w sądzie w trudnej sprawie, wiem na pewno będziesz ze mną i dopomożesz.
Paulina napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito z tobą wszystko jest możliwe, pomóż mi napisać pracę magisterską, uproś mi dary Ducha Świętego, Jego światło dla promotora i recenzenta oraz o dobrą obronę pracy w lipcu i zdane egzaminy. Boże daj mi taką pracę jaką chcesz żebym miała, bo ja już nie mam pomysłu.
Agnieszka z Kraków napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, błagam o Twoje wstawiennictwo. Proszę wesprzyj mnie i męża w odnowieniu naszego małżeństwa, wzmocnij nasze osłabione codziennościami uczucia, pomóż nam wspólnie, w wierze, wychować naszą córkę Natalkę. Odsuń od nas zło. Oddaję Ci w opiekę naszą rodzinę.
anna z nowogard napisał/a Maj 22, 2017:
Proszę o wygraną w sadzie o życie bez raka o miłość męża spokój. Anna
Grażyna napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, Ty wierzyłaś niezłomnie w Słowo twego Oblubieńca Jezusa, naucz mnie takiej ufności, abym nie zwątpiła nawet na chwilę w Jego plan dla mojego życia i moich bliskich, których oddaję w Twoje ręce. Święta Rito wejrzyj na moje dzieci będące pod ciężarem namiętności i grzechów, które prowadzą je do wiecznej zguby. Wstaw się za nimi do Jezusa przez Maryję, Skarbniczkę wszystkich łask, aby mocą i siłą Bożej miłości zostali ocaleni; córka Joasia, syn Dariusz. Zachowaj nas od podejmowania pochopnych decyzji nie licząc się z wolą Bożą. Sama najlepiej wiesz czego potrzebujemy, gdzie popełniamy błędy. Proszę o łaskę cierpliwego znoszenia doczesnych utrapień i prowadź nas właściwą ścieżką do Boga Miłości. Proszę o potrzebne łaski i błogosławieństwo dla wnuczek i szczęśliwego rozwiązania dla poczętego kolejnego wnuka. Zjednocz całą naszą rodzinę byśmy mogli wspierać się wzajemni i nigdy nie pozwól zwątpić w potężną moc Bożą. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
Czcicielka napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito Ty wiesz o co Cię proszę. Opiekuj się mną i dziękuje za dotychczasową pomoc.
Anna z Kraków napisał/a Maj 22, 2017:
Św.Rito proszę za Twoim wstawiennictwem o zdrowie i wygraną walkę z nowotworem dla Ireneusza. Opiekuj się nim, oraz daj siłę jego żonie i dzieciom.
Anna z Kraków napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny, a zwłaszcza dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Chroń nas od złego. Św.Rito błagam pokornie o łaskę dla mojej siostry Agnieszki, która pragnie mieć drugie dziecko. Pomóż jej w osiągnięciu spokoju i zdrowia. Miej ją w swojej opiece. Św. Rito proszę także za Twoim wstawiennictwem o zdrowie i wygraną walkę z chorobą nowotworową dla Marcina. Daj jemu i jego rodzinie siłę aby przezwyciężyli ten trudny czas i byli szczęśliwi. Św. Rito proszę także o dar macierzyństwa dla Bogusi i Łukasza. Spraw aby mogli być szczęśliwymi rodzicami.
Anna z Kraków napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, proszę za Twoim wstawiennictwem o dar łaski macierzyństwa oraz proszę o zdrowie i siłę dla mnie i mojego męża. Pomóż nam w ciężkich chwilach po kolejnych nieudanych próbach o dziecko. Św. Rito proszę Cię opiekuj się naszą rodziną i wypraszaj dla nas potrzebne łaski.
Iwona z Biłgoraj napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito, dziękuję za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem! Proszę o dar rodzicielstwa dla naszego małżeństwa, o zdrowie, zgodę w rodzinie, szczęśliwą pracę i radość życia! Twoja czcicielka Iwona.
jolanta z Kraków napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito bardzo gorąco i z całego serca proszę Cię o wstawiennictwo w następujących intencjach w podziękowaniu za otrzymane łaski zdrowia i miłości dla mojej rodziny, w intencjach Tobie wiadomych, w podziękowaniu za udaną operacje naszego przyjaciela Wiesława i Jego powrót do zdrowia, za dusze świętej pamięci Jana, Tadeusza, Wacława, Jadwigi, Haliny, Zofii, Józefa i Antoniny i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, dla mojej mamy o zdrowie i pomyślne załatwienie problemów z którymi się ostatnio zmaga
ania z kraków napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito pomóż mi. Bóg zapłać
Marta napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito, dziękuję za wszystko i pokornie proszę o Twoją modlitwę, by to co niemożliwe stało się możliwe w moim życiu, dzięki Panu Bogu, który Ciebie wysłuchuje.
Justyna z Poznań napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito błagam uproś Boga aby wyzwolił mojego syna Mateusza od nałogów, uzdrowił jego poranioną duszę i nawrócił go.
Renata z Sucha B. napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito w tym szczególnym dniu składam Ci hołd i oddaję moją rodzinę w Twoje ręce. Sama najlepiej wiesz czego potrzebujemy, gdzie popełniamy błędy. Otocz nas opieką, daj zdrowie i siłę. Zachowaj nas od podejmowania pochopnych decyzji. Zjednocz całą naszą rodzinę byśmy mogli wspierać się wzajemni. Uchroń przed chorobami, daj siłę w pokonywaniu już istniejących, zachowaj od nałogów. Prowadź nas właściwą ścieżką do Boga Naszego i nigdy nie pozwól zwątpić. Amen. Bóg zapłać.
Antoni z Pogwizdów napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, patronko spraw beznadziejnych proszę Cię o ratunek dla mojego małżeństwa - po ludzku nie do sklejenia.
Msrzena z Racibórz napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito w tym szczególnym dniu dziękuję za otrzymane łaski za twoim wstawiennictwem. Proszę o opiekę nad moimi bliskimi i nade mną, upraszaj w moich intencjach.
Czcicielka Sw Rity z Krakow napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito wybłagaj u Jezusa Miłosiernego miłość i zgodę w małżeństwie mojej córki oraz dobre relacje z matką i resztą rodziny. Bóg zapłać
Małgorzata napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito w dniu Twojego święta, w tym właśnie szczególnym dniu proszę Cię o uleczenie mojej bezpłodności abym mogła cieszyć się macierzyństwem. Pomóż mi błagam
WANDA z B napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito orędowniczko w sprawach trudnych proszę wstaw się do Boga o łaskę pracy dla Marcina. Jezu zajmij się teraz TY zatroszcz się o prace biurową. JEZU UFAM TOBIE
Anna z Lublin napisał/a Maj 22, 2017:
Błagam o modlitwę przez wstawiennictwo Matki Bożej w intencji rozwiązania mojej tragicznej sytuacji finansowej. Trzy lata temu komornik sprzedał moje mieszkanie, mieszkam z nastoletnią córką na stancji. Jej opłacenie pochłania resztę wynagrodzenia, jak pozostaje po tym co zabierze komornik. Żyjemy z 800 zł alimentów i tego co pożyczą mi dobrzy ludzie. Moja mama jest emerytką i po śmierci taty sama musi się utrzymać, nie mogę jej powiedzieć o swoich kłopotach, bo ma skoki ciśnienia i boję się, że może się to skończyć źle. Dlatego piszę i proszę tylko o modlitewną pomoc. Od bardzo wielu lat modlę się o rozwiązanie mojej tragicznej sytuacji, ale mam wrażenie, że jest co raz gorzej. Trwam przy Jezusie i Matce Bożej, polecam moją sytuację Świętemu Józefowi, Świętej Annie mojej patronce, Świętej Ricie i Świętemu Janowi Pawłowi II. Odmówiłam już dwie Nowenny Pompejańskie i wiele innych nowenn, koronek i modlitw a mam wrażenie jakby wszystkie napotykały na szybę i od niej się odbijały. Im bardziej się modlę, tym gorzej jest w moim życiu. Już nie mam siły na dalsze życie i tylko dziecko powstrzymuje mnie przed samobójstwem, chociaż czasami przychodzą mi do głowy straszne myśli. Błagam tylko o modlitwę, bo ufam w słowa Pana Jezusa, że jeżeli dwaj o coś zgodnie prosić będą tego użyczy im Ojciec Niebieski.
Sylwia z Warszawa napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito, proszę Cię o przemianę serca Wiesi, o uzdrowienie Bronia z zespołu Aspergera, o Boże prowadzenie w naszym rodzicielstwie, uwolnienie z alkoholizmu Kamila i dar potomstwa dla Justyny i jej męża.
BEATA z ZAMOŚĆ napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga za moim bratem i wyproszenie łaski powrotu do zdrowia.
Malgosia z Opole napisał/a Maj 22, 2017:
Dziękuję św. Rito za Twój przykład kochania męża. Ty wiesz, że ja mam podobny problem. Proszę Cię ochraniaj mnie i moją córkę przed atakami męża furiata. Proszę wyzwól go z sideł szatańskich. Proszę Cię także o opiekę nad moimi bliskimi chorymi siostrą Renią, s. Bonitą, Kasią, Donatką i koleżeństwem z grupy wsparcia. Proszę wypraszaj nawracanie się grzeszników i święte liczne powołania kapłańskie i zakonne
Sabina napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito, proszę Cię o łaskę uzdrowienia babci z choroby, aby wyszła zdrowa ze szpitala i o błogosławieństwo Boże dla niej.
Danuta napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito pomóż proszę zdać mojej córeczce egzamin. Wypraszaj jej potrzebne łaski. Dziękuję za Twoją dobroć i opiekę
matka napisał/a Maj 22, 2017:
Rito, proszę pomóż
Wojtek z LEGNICA napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito proszę o nawrócenie i uleczenie z nałogu alkoholizmu dla Elżbiety.
Sabina z Chłopice napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito dziś w Twoje święto błagam uproś u Pana Jezusa Chrystusa łaskę zdrowia i pokoju dla mnie i moich bliskich. Dziękuję też za wszystkie wysłuchane modlitwy.
Wojtek z LEGNICA napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito proszę o zdrowie dla mojej mamy Zofii.
Barbara z Namyslow napisał/a Maj 22, 2017:
Proszę Św. Rito o pomoc dla mojego męża w sprawie otrzymania pracy i dla syna, aby zakład pracy wypłacił mu zaległe należności bez procesu w Sądzie Pracy. Otaczaj moja rodzinę Swoją Opieką, wypraszaj u Stwórcy dla mojej rodziny Łaskę i Błogosławieństwo.
Janina z Torun napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito oddaję się twojej pomocy błagając szczególną pomoc żeby Przełożeni spojrzeli na mnie i moją pracę z życzliwością, żeby s. Prowincjalna mnie nie przekreślała, uchroń mnie przed donosami, oskarżeniami i plotkami. Na mój temat, św.Rito błagam o szczególną pomoc i nadzieję.
Anna z Ruda Śl napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito, bardzo proszę o modlitwę za mnie i córkę Katarzynę do Pana Boga naszego w wiadomych Ci sprawach.
Janina z Torun napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito przynoszę do Ciebie prośbę o szczególną pomoc żeby Małgosia nawiązała ze mną ponownie kontakt, żeby odezwała się, żeby przestała milczeć, wiem, że mnie kocha, naprawdę jej ufam, ale bardzo potrzebuje jej słowa, św. Rito przywróć mi w Małgosi siostrę, jej miłość. Błagam pomóż mi.
Elżbieta z Kraków napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, za Twoim wstawiennictwem proszę o opiekę nad moją córką Anią. Pomóż jej odnaleźć cel, radość życia i siłę do działania. Postaw na jej drodze ludzi, którzy pomogą jej wyjść z depresji, lęku i wrócić do życia. Błagam Święta Rito!
Anna z Ruda Śl napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito Pokornie proszę o modlitwę za mnie i córkę Katarzynę oraz bliskich ludzi do Pana Boga Naszego w wiadomych Ci sprawach. Św. Rito dopomóż.
Ewelina napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito proszę cię abyś pomogła mi zostać jeszcze raz mamą, bardzo tego pragnę.
Basia napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito wstaw się u Boga za mną abym odnalazła spokój w swoim życiu oraz abym odzyskała relacje przyjacielskie z Heniem, abym uzyskała u niego ponowne zaufanie.
Elżbieta z Kraków napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, dziękuję Ci za dobrego męża i całe dobro, które otrzymuję od niego na co dzień. Dziękuję za wszystkie wysłuchane w nowennach prośby. Proszę Cię w tym trudnym dla Artura czasie, pomóż mu podjąć właściwie decyzje, pomóż mu spotkać właściwych ludzi, aby pokonał trudności i nadal trwał w wierze. Proszę Cię Święta Rito.
anonimowa z Polska napisał/a Maj 22, 2017:
Św Rito, spraw, by każdy miał szansę na bezpłatną naukę, by nie rozwiązywano kierunków, nie likwidowano szkół, nie nakładano dodatkowych opłat.
czcicielka z Polska napisał/a Maj 22, 2017:
Św Rito, dziś Twoje święto, zwracam się z prośbą do Ciebie, ulecz Marię z wszelkiego zła, chorób, nałogów, spraw, by zrozumiała swój błąd, by starała się go naprawić, by odezwała się do mnie. Spaw, by nasza przyjaźń trwała dalej.
Sylwia z Bydgoszcz napisał/a Maj 22, 2017:
Św Rito, pomóż mi, bym zdała maturę i wszystkie czekające mnie egzaminy, w tym egzamin zawodowy, bym dostała się na filologię, znalazła pracę za granicą, pomóż bym była z Tomem, by mnie pokochał, żebyśmy byli szczęśliwi
Bozena z lubliniec napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito proszę o zdrowie dla mojej kochanej mamuni w 75 rocznice urodzin.... za twoim wstawiennictwem proszę o łaski Boże dla moich córek, zięciów i wnucząt....
Beata napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito, dziś dzień szczególny 22.05.2017- 560 lat od twojej śmierci. O chwalebna św. Rito, każdego dnia pokazujesz dobrotliwie, że to co dla ludzi jest niemożliwe, u Boga jest możliwe. Bo jeśli Bóg zamyka drzwi, otwiera nam okno. Dziękuję Ci serdecznie za okazaną pomoc i wstawiennictwo dziś szczególnie, w tym wyjątkowym dniu. Najdroższa św. Rito módl się za moja rodziną i bądź błogosławiona na wieki. Do zobaczenia w Krakowie.
Magda z Sochaczew napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito dziękuję Ci za wszelkie łaski i proszę o pracę oraz dobrego, kochającego męża. Bóg zapłać
Malgorzata z Kielce napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito pragnę podziękować za łaski i dobro otrzymane i prosić cię o dalszą opiekę i zdrowie dla Gosi, Roberta, Dawida, Sary, Eweliny, Elżbiety. Modlę się do Ciebie codziennie od 15 lat. Wysłuchaj mych próśb, nie odtrącaj. Bóg zapłać.
barbara z podkarpackie napisał/a Maj 22, 2017:
Droga i cudowna Święta Rito proszę Cię w beznadziejnej sprawie o modlitwę i wyproszenie mi tej pilnej łaski a zarazem potrzebnej mi bardzo bez której będzie źle, proszę pomóż mi odzyskać pieniądze które błędnie i podstępnie ulokowałam w walucie obcej
barbara z podkarpackie napisał/a Maj 22, 2017:
Droga Święta Rito pomóż mi w beznadziejnej sprawie - wyproś mi ją u Jezusa, który Ci niczego nie odmówi. Moja intencja to taka, aby Klaudia złożyła u mnie pilnie zamówienie, które mi obiecała a bardzo się opóźnia mnie to grozi wielką stratą
Magda napisał/a Maj 22, 2017:
Św Rito w dniu Twojego Święta dziękuję za wszystkie otrzymane łaski poprzez Twoje wstawiennictwo. Proszę Cię Święta Rito o dobrego męża dla mnie, o szybkie zamążpójście i zdrowe dzieci. Proszę abym mieszkała blisko rodziców aby mogła im pomagać i wspierać ich. Proszę o zdrowie dal rodziców i pokój między nimi. Chwała Panu Amen
Agata napisał/a Maj 22, 2017:
Święta Rito, proszę Ciebie o wstawiennictwo w poszukiwaniu pracy.
Iza napisał/a Maj 22, 2017:
Dziękuję św. Rito za dotychczasową opiekę. Proszę wspieraj mnie nadal, zanosząc do Pana w mojej intencji modlitwę, by On mnie jak najszybciej wysłuchał, św Rito wybłagaj mi łaskę tak bardzo mi teraz potrzebną
Patrycja z Kraków napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito nasza ukochana tak bardzo Cię proszę o swoja opiekę nad cała moja rodzina synem Nikodemem córka Julia mężem Krzysztofem dla mnie oraz brata Arkadiusza i mamy Lucyny. Otaczaj nas zdrowiem, miłością, spokojem. Kochamy Cię
Gosia z Poznań napisał/a Maj 22, 2017:
Św. Rito potrzebuję Twojej pomocy! Proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Jezusa w sprawie uwolnienia od lęku naszego synka Stasia. Proszę Cię Moja Święta Imienniczko o uproszenie wszelkich potrzebnych łask w rozwiązywaniu problemów mojej rodziny. Uproś dla mnie u Boga dar odwagi, zdrowia, pokoju i ufności w sercu.