Księga podziękowań

Księga podziękowań czcicieli św. Rity. Chwała Panu za doznane łaski!

Dodaj świadectwo


Doznałeś wstawiennictwa św. Rity? Pragniesz jej podziękować? Kliknij, by wpisać swoje podziękowanie lub świadectwo do księgi. Nie zatrzymuj łaski tylko dla siebie!

ImięPodziękowanie
MałgorzataŚw. Rito chciałam podziękować za Twą opiekę, którą nas otaczasz od 17 lat. Jesteś ze mną. Dziękuję Św. Rito!
AnnaŚw.Rito! Dziękuję za wszystkie dobra i łaski jakie wypraszasz dla nas. Dziękuję za rodzinę, zdrowie, miłość oraz wszystkie piękne chwile.
AgaŚw Rito, dziękuję Ci za dzisiejszy dzień i za dobry wynik badania. Jestem przekonana o Twoim wstawiennictwie u Boga. Wiem, że jesteś wielką orędowniczką w niebie. Bądź zawsze przy mnie św Rito i opiekuj się moją rodziną.
MałgorzataKochana święta Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski, jakie mi wyprosiłaś u naszego Pana. Od kiedy Cię poznałam moje życie się odmieniło i wiele skomplikowanych spraw zostało w cudowny sposób rozwiązanych. Moja wiara za sprawą Ducha Świętego staje się przy tym z dnia na dzień coraz głębsza i jestem Ci bardzo wdzięczna za pomoc w odnajdywaniu prawdy życia i za siłę przetrwania w tych niełatwych chwilach.❤❤❤❤❤
A.Święta Rito, dziękuję Ci za otrzymane łaski i pomoc w wiadomej Tobie sprawie. Błagam, czuwaj nad moimi prośbami.
DorotaDziękuję za łaskę ulgi w poważnych dolegliwościach, u mojego 80-letniego Taty, za pozytywne efekty rehabilitacji, i za skuteczność nowych leków.
Dziękuję też za pomoc w pozytywnym rozstrzygnięciu mojego poważnego problemu finansowego, za życzliwość i darowanie mi kary w pewnej instytucji.
PaulinaDziękuję świętej Ricie za wszystkie otrzymane łaski, których jest bardzo dużo w moim życiu. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Święta Rito proszę o dalsze wstawiennictwo u Pana Boga.
AgaDziękuję Ci Św.Rito za otrzymane łaski, za dobry wynik badania. Guz który na początku był złośliwy okazał się łagodną zmianą, lekarz powiedział, że jestem zdrowa. Wiem, że Jesteś Wielką Orędowniczką u Boga. Czuję Twoją obecność, bądź zawsze przy mnie. Opiekuj się mną i moją rodziną.
AnnaŚw. Rito dziękuję Ci za otrzymane łaski Tobie wiadome.
EdytaKochana św Rito z całego serca dziękuję Ci za otrzymane łaski za twoim pośrednictwem.
TeresaŚw. Rito, dziękuję, za łaskę, którą uprosiłaś u Jezusa i za Twoją przyczyną Antoś nie zaraził się ode mnie groźnym wirusem.
AnnaŚw. Rito, dziękuję Ci za to, że mnie wysłuchałaś i już urodziłam upragnionego synka. Dziękuję za tę otrzymaną łaskę.
ElwiraDroga Święta Rito. Z całego serca dziękujemy Tobie za to, że naszemu dziecku odetkał się kanalik łzowy. Dziękujemy również za opiekę podczas ciąży. Kochamy Cię!
ElżbietaŚwięta Rito, dziękuję Ci za pomyślny zabieg wszczepienia stymulatora serca u mojej mamy i proszę o dalszą opiekę.
IwonaŚw. Rito,dziękuję za uratowanie mojego małżeństwa. Proszę bym nie musiała przechodzić już nigdy przez cierpienia których doznałam.
DorotaKochana Święta Rito dziękuję Ci za opiekę, dziękuję Ci za dobry wynik usg, moje nienarodzone dzieciątko - okazało się, że nie ma wady, jaką podejrzewała prowadząca ciążę ginekolog, dziękuję że mogłam tak pięknie przeżyć mój ślub, że wszystko było dobrze.
AdamZa wstawiennictwem Św. Rity zostałem obdarzony darami o które prosiłem. Chwała Panu
MałgosiaNajdroższa św. Rito bardzo dziękuję Ci za pomyślne rozwiązanie sprawy mojej niepełnosprawnej siostry Joli. Bardzo dziękuję że pomimo poważnej choroby może ona pracować. Dziękuję za stopniowy powrót do zdrowia pani Janiny po wypadku samochodowym. Dziękuję za polepszenie relacji w moim małżeństwie, za radość życia, uleczenie z ciężkiej depresji Małgorzaty i Tomasza, za zdrowie rodziców, teściów oraz naszych dzieci. Dziękuję św.Ricie za cudowne siostry Augustianki za ich modlitwy i wsparcie. Niechaj im Pan Bóg błogosławi
AniaBardzo dziękuję Świętej Ricie za wstawiennictwo u Boga o uniknięcie operacji córki.
ZbyszekDziękuję Rito za towarzyszenie mi w trudnej sytuacji operacji.
AntoniŚw. Rito, dziękuję za otrzymane łaski za Twoim pośrednictwem. Nie opuszczaj nas i wyproś u Trójcy Świętej, aby promienie Miłosierdzia oświecały drogą i podejmowane decyzje. Amen.
AnetaŚw. Rito, dziękuję za otrzymaną łaskę dostania się córki do wybranej szkoły. Św. Rito, módl się za nami.
MartaŚwięta Rito, z całego serca dziękuję za otrzymane łaski. Dziękuję, że uprosiłaś je u naszego Boga. Wstawiłaś się za mną i Bóg Ciebie wysłuchał. Ty wiesz jak mi było ciężko. Wiem, że mnie rozumiesz, bo sama też w swoim życiu wiele doświadczyłaś. Mimo to nigdy nie zwątpiłaś, zaufałaś Panu. Pragnę naśladować twe cnoty. Boże ofiaruję Tobie wszystkie moje smutki, cierpienia i lęki a także moje radości i szczęście. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Św. jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
RenataPragnę powiedzieć, że zawsze z wielką radością chwalę się, że św. Rita mi pomogła. Jadąc do pracy myślę sobie, że potrzebuję pomocy, bo idzie kolejny ciężki dzień w pracy - nie chciałam żeby się powtórzył. Bo ostatnio mimo najszczerszych chęci po prostu nie sposób się wyrobić i św. Rita o tym wiedziała, bo dzięki niej naprawdę miałam luzy w pracy. Dziękuję św. Rito.
AgnieszkaŚwięta Rito, dziękuję ci za łaskę wysłuchania mojej prośby i otrzymania łaski pracy; proszę Cię również jednocześnie o łaskę dla mojego męża aby on również otrzymał pracę. O spokój i szczęście, abyśmy mogli założyć rodzinę, której tak bardzo pragniemy
AlinaDziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem Święta Rito. Nie zapomnij o mnie w trudnych chwilach i sprawach nie-do-rozwiązania. Ja będę Cię czcić zawsze.
JoannaDziękuję Św. Rito za Twą pomoc w każdej sytuacji w moim życiu. Pokładajcie wiarę w Św. Ricie, bo warto.
KatarzynaBardzo dziękuję Święta Rito - jesteś dla mnie bardzo ważna.
AnitaŚwięta Rito, bardzo dziękuję za wysłuchanie mych próśb o szczęśliwe narodzenie mojego wnuka Jasia o zdrowie dla niego i rodziców, a także za chęć pojednania się w Wigilię tego roku mojego męża i mojej mamy po 19 latach.
EwaŚwięta Rito, dziękuję Ci za wstawiennictwo za moim synem, za pomyślnie przeprowadzoną operację i proszę, wypraszaj mi łaski, żeby nie było nawrotu choroby, za twoją przyczyną dokonują się cuda, ja o tym wiem
AlinaChciałabym podziękować świętej Ricie za nieustanną opiekę i za cuda, które od niej otrzymałam już w życiu. Chcę podziękować za pracę, dobrego syna i za wsparcie w trudnych chwilach.
MonikaMoja wdzięczność i radość nie znają granic Święta Rito za cuda, którymi obdarzyłaś moją rodzinę w trudnych chwilach. Błagam cię o dalszą opiekę i przedstawianie moich próśb Panu Bogu.
EwaDziękuję Ci Święta Rito za wstawiennictwo za moim synem, który pomyślnie przeszedł operacje. To dzięki temu, że trwałaś przy nim w modlitwie i wyprosiłaś łaskę zdrowia dla niego u Pana Boga. Wszystkie zdarzenia jakie wydarzyły się w tym czasie to prawdziwy cud za Twoją przyczyną, to w naszych czasach jest niewiarygodne, ale Święta Rita pomaga z całego serca, ja o tym wiem.....
BeataDziękuję Ci św. Rito za wstawiennictwo w sprawie mojego męża.
AnetaŚw. Rito, dziękuję za wszelkie łaski, które otrzymałam i których wciąż doświadczam za Twoim wstawiennictwem. Szczególnie dziękuję Ci za łaskę nawrócenia dla mojej kuzynki.
KrzysztofDziękuję, żeś wsparła mnie gdy najbardziej tego potrzebowałem - żeś wybawiła od nowotworu złośliwego moją małżonkę za swoim wstawiennictwem. Dziękuję raz jeszcze.
KingaŚwięta Rita swoim wstawiennictwem u Pana Boga pomogła mi zdać kolokwium, jednym z pytań było pytanie którym marzyłam i modlitwa Świętej Rity pomogła mi zdać kolokwium na 5, dziękuję Ci za to.
AnnaUprosiłam za wstawiennictwem św. Rity łaskę zdrowego dziecka pomimo noszonej przeze mnie choroby dziedzicznej. Dziękuję Ci Św. Rito że wstawiłaś się w mojej sprawie do Boga!!!
PaulinaŚwięta Rito, dziękuję Ci za wszystko co robisz dla mnie i mojej rodziny. Nie opuszczaj nas, chroń nas od złego i opiekuje się mamą i daj jej siłę oraz zdrowie
ElżbietaKochana Rito, dziękuję Ci za uzdrowienie moich oczu, za to, że brat zdecydował się na leczenie odwykowe oraz dziękuję za pomoc finansową. Z całego serca...
MalwinaŚwięta Rita jest dla mnie najbliższą mojemu sercu świętą. Wiele zawdzięczam jej. Modlę się do niej od około 10 lat i za każdym razem mi pomaga. A choćby nawet, gdy nie spełnia jakiejś mojej określonej prośby, to i tak zawsze czuję że jest przy mnie, że nie zapomina o mnie i czuwa nade mną. Kochana święta Rito, bardzo Ci dziękuję za wszystko i za to, że po
prostu jesteś.
DariaDziękuję św. Rito za zdanie ważnego dla mnie egzaminu.
B.Święta Rito, dziękuję za wszelkie łaski, których doznałam - i cieszę się, że w końcu jesteś w naszym Kościele - nie dociera do mnie to, że ludzie Cię nie znają, że nie wiedzą o TAK WSPANIAŁEJ ŚWIĘTEJ OD SPRAW BEZNADZIEJNYCH, która się za nami wstawia. To jest coś niesamowitego - TWÓJ OBRAZ W NASZYM KOŚCIELE JEST DLA MNIE SPEŁNIENIEM MOICH MARZEŃ. Dziękuję Panu Bogu za tak Wielką Świętą.
GrażynaW tym miesiącu prosiłam Św. Ritę o pracę dla mojej córki. Wczoraj w ostatnim dniu nowenny córka otrzymała ciekawą ofertę pracy. Dziękuję z całego serca i polecam opiece Św. Rity całą moją rodzinę.
PaulinaŚwięta Rito, dziękuję Ci za wyjednanie łaski wyjścia z po ludzku beznadziejnych problemów finansowych. Za pracę, która "znalazła się sama", pieniądze od rodziców, o które nawet nie prosiłam. Za możliwość spłaty długów.
AgnieszkaDziękuję szczerze, dziękuję - wierzę i dziękuję
MarzenaŚw.Rito, dziękuję za łaskę i pomoc którą mi wyprosiłaś. Zawsze mogę na Ciebie liczyć. Dziękuję.
BeataŚw. Rito, dziękuję Ci, że wysłuchałaś moich próśb i wstawiłaś się za mną
MirkaDziękuję za to, że mój syn Jacek jest zdrowy minęły uporczywe infekcje gardła. Dziękuję Św. Rito za wstawiennictwo u Pana ❤CHWAŁA NAJWYŻSZEMU
IzaŚwięta Rito. Dziękuję Ci za wstawiennictwo w mojej intencji, za dar sakramentu małżeństwa, za mojego męża i jego miłość do mnie.
JoannaŚwięta Rito szczerze dziękuję za wsparcie, za wstawiennictwo, za pomoc w moich sprawach osobistych. Bardzo proszę o dalszą opiekę i bycie przy mnie.
PawełMoje podziękowania i polecenia dla świętej Rity patronki która pomogła mi wyleczyć zranione uczucia i poznać ukochaną osobę. Bardzo ci dziękuję za pomoc. To wszystko prawda - Święta Rita wam pomoże módlcie się do niej.
GosiaDziękuję Ci Św. Rito za rozwiązanie problemów finansowych to cud a nawet nie miałam śmiałości prosić. Ty wszystko wiesz i czuwasz nad moją rodziną. Prosiłam o zdrowie córki i kolejny cud - wszystko jest pod kontrolą stan się poprawia. Proszę każdego dnia i dziękuję chociaż jestem człowiekiem obarczonym rozterkami Ty jesteś z Nami! Dziękuję za Wszystko a przede wszystkim za to, że Jesteś powierniczko utrapionych!
NataliaDziękuję Ci święta Rito za łaskę otrzymania dobrej oceny, pomimo, że kartkówka była dość skomplikowana i nie miałam nadziei, że ją dobrze napiszę, a za Twoim wstawiennictwem udało mi się to.
IwonaKochana Święta Rito dziękuję za wszystko, za Twoją pomoc i opiekę, za łaski widoczne i te niewidoczne dla oczu! Dziękuję!
MagdaŚw Rito dziękuję za Twoją obecność i wysłuchanie moich próśb. Dziękuję, że pojawiłaś się w moim życiu i codziennie pomagasz mi być bliżej Boga.
AnnaDziękuję Ci św. Rito za wstawiennictwo za Łukaszem, który z Bożą pomocą zdał ważny egzamin.
WiesiaŚwięta Rito, z całego serca dziękuję Ci za nieustanną pomoc. Cóż mogę Ci ofiarować, skoro mam tak niewiele? Ty wypraszasz zawsze dla mnie i mojej rodziny potrzebne łaski, a ja zapewniam Cię, że będę rozsławiać Twoje imię i okazywać nieustanną wdzięczność.
JadwigaZ głębi serca dziękuję Ci Św. Rito że otrzymałam od Ciebie łaskę powrotu mojej córki z Grecji, że dostała pracę. Proszę o dalszą opiekę nad nią. Dziękuję, że jesteś przy mnie zawsze kiedy jestem w trudnej sytuacji.
MariaKochana Święta Rito dziękuje Ci za odebrane łaski! Codziennie napełniasz mnie siłą i wytrwałością dającą niezwykłe owoce. Nauczyłaś mnie wybaczać, a wiesz jak trudno mi to robić. Pomagasz mi zauważyć rzeczy ważne i ważniejsze w każdej chwili! Dziękuję!
HannaChcę serdecznie podziękować Św. Ricie za wyproszone łaski za to, że ustąpiły bóle mojego kolana i że mogę swobodnie chodzić bez żadnych dolegliwości. Dziękuję Św. Rito, że się mną opiekujesz.
PatrycjaChciałam podziękować Świętej Ricie za pomoc i łaski, które otrzymałam przy sesji. Miałam bardzo ciężkie egzaminy, gdzie byłam dobrze przygotowana. Jednak niestety oceny nie były takie, jakie chciałam. W pewnym momencie stał się cud - okazało się że mogę poprawić i to z kilku przedmiotów. I stał się cud. Zostałam bardzo dobrze oceniona 😉 Święta Rita pomogła mi również przy jednym egzaminie, który był dla mnie zmorą i zdałam ;)) dziękuję
Ci z całego serca.
ElżbietaKochana Rito, dziękuję za wszystkie wysłuchane prośby, błagam Cię z całego serca wysłuchaj mnie. Ty wszystko wiesz...
KrystynaŚwięta Rito, dziękuję Ci za to, że czuję Twoją obecność w moim życiu, mimo że niedawno Cię poznałam i wiem jaką masz moc wstawiennictwa u Boga.
KasiaDziękuję Ci św. Rito za Marcina - Ty wiesz:-) Prosiłam Cię o kontakt z nim i powoli zaczynamy się odzywać do siebie.... Dalej Cię proszę modlitwą żebyśmy znów byli razem. Ty wiesz, że go kocham a On mnie...Tylko tak się ułożyło. Pomóż Nam wrócić do siebie...
HannaChcę serdecznie podziękować Św. Ricie za wyproszone łaski za to, że ustąpiły bóle mojego kolana i że mogę swobodnie chodzić bez żadnych dolegliwości. Dziękuję Św. Rito, że się mną opiekujesz.
BeataGdy weszłam w odrzucenie alkoholowe i myślałam, że będzie ze mną źle, prosiłam św. Ritę o zdrowie i wyjście z nałogu i rzeczywiście zostało mi w chorobie to co da się wyleczyć i już cały tydzień nie piję.
KatarzynaŚwięta Rito, dziękuję Ci z całego serca za to że przez wiele lat opiekujesz się mną i moją rodziną. Za to że doznałam wiele łask za Twoją przyczyną. Zaczęłam zmieniać swoje życie, moją wiarę, siebie. Kocham Cię.
JoannaDziękuję Święta Rito za to, że mnie wspierasz i mi pomagasz, jestem serdecznie wdzięczna za Twoją pomoc opiekę i wstawiennictwo.
AgnieszkaŚw. Rito. Dziękuję za otrzymaną łaskę utrzymania pracy. Dzięki Twojemu wstawiennictwu nadal pracuję w miejscu i z osobą o którą Cię prosiłam. Bóg zapłać
MagdaŚw Rito dziękuję Ci za wszystkie wysłuchane prośby i otrzymane łaski. Proszę Cię otaczaj mnie i moją rodzinę dalszą opieką.
AgaŚw. Rito, dziękuję za Twą opiekę.
MałgorzataŚwięta Rito, dziękuję Ci za Twoją opiekę i otrzymane za Twoim wstawiennictwem łaski. Modliłam się o dar macierzyństwa dla mojej synowej, o szczęśliwe rozwiązanie i dziś dzięki Tobie jestem szczęśliwą babcią Jagódki, która ma już pięć tygodni. Nie opuszczaj nas Święta Rito!
JoannaDziękuje Ci św. Rito za pomoc w rozwiązaniu spraw sądowych i opiekę w trudnych chwilach.
BożenaDziękuję Ci św. Rito za opiekę nad moją rodziną. Jestem Ci wdzięczna za opiekę nad moją córką i wnuczką.
IwonaKochana Święta Rito z całego serca dziękuję za pomoc synowi i proszę o dalsze wstawiennictwo w Tobie wiadomej intencji
PaulinaŚwięta Rito! Twoja łaska jest wielka! Modliłam się do Ciebie o zdrowie dla mamy w ciężkiej chorobie nowotworowej. Wyniki okazały się lepsze i guz się zmniejsza! Wiem, że daleka jeszcze droga przed nami, ale wiem, że czuwasz nad nami. Dziękuję Ci za wszystko. Wielka jest łaska Twoja!
CzesławDziękuję Ci św. Rito za cudowne rozwiązanie problemów mojego syna a także za wysłuchanie mojej prośby do Ciebie w intencji mojej żony. Chwała Panu!!
EwaJestem mocno zbudowana. Na drugi dzień po ogłoszeniu w wielu miejscach próśb modlitewnych, Bóg dał mi wyraźną we śnie odpowiedz. Chwała Bogu Jedynemu.
BeataŚwięta Rito, jak wielka jest Twoja łaska przekonałam się będąc w ciąży. Od samego początku ciąża była zagrożona, później ryzyko wad genetycznych. Wyprosiłam u Św. Rity szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dziecko. Dziękuję i proszę o dalszą opiekę.
KingaŚwięta Rita pomogła mi przetrwać trudne ćwiczenia na studiach i jestem bardzo wdzięczna za jej wstawiennictwo u Pana Boga.
ŁucjaDziękuję Ci Św. Rito za każdy dzień mojego życia, Za moją rodzinę .Za otrzymane łaski. Wysłuchałaś moje prośby. Wyprosiłaś u Boga o co Cię codziennie prosiłam. Proszę bardzo błagam o dalszą pomoc opiekę, czuję że czuwasz, nie opuszczaj moich dzieci. Dziękuję
IwonaŚwięta Rito dziękuję za pomoc Pawłowi
DagmaraRok temu zaczęłam prosić św. Ritę i św. Tadeusza Judę o pomoc w rozwiązaniu kilku problemów, które naraz spadły na naszą rodzinę. Modliłam się, choć sprawy wyglądały beznadziejnie. Minął rok i 3 miesiące - znów jesteśmy zdrowi, wszyscy razem, a problemy które wydawały się nie do przejścia - rozwiązaliśmy z pomocą św. Rity i św. Tadeusza Judy. Dziękuję i modlę się za innych w sytuacjach
trudnych!
IzaDziękuję Ci Święta Rito za łaski, jakich doświadczyłam za Twoim wstawiennictwem. Ciocia której bardzo pomagasz powiedziała mi o
Tobie. Teraz przychodzę do Ciebie na Mszę od roku każdego 22 i czujemy - ja i moja rodzina - Twoją obecność. Mój mąż znalazł nową pracę, ja dostałam awans w swojej. Moja babcia, która zmagała się z nowotworem czuje się w miarę dobrze. Czuję Twoją obecność i pomoc. Dziękuję i proszę o opiekę nade mną i całą moją Rodziną bliższą i dalszą.
BożenaZa wstawiennictwo Twoje Rito w sprawie o którą prosiłam wdzięczność swoją niniejszym okazuję. Za Twoja opiekę i łaski, którymi moja rodzinę darzysz, serdecznie dziękuję.
IzabelaBądź Pozdrowiona Św. Rito w Niebie! Dziękuję Św. Rito za uzdrowienie mojego synka z Alexandra z porażenia mózgowego, oraz dziękuję Św.Rito za uzdrowienie mojej prawej ręki z niedowładu. Św.Rito módl się za nami.
ElżbietaChciałabym podziękować Św. Ricie - robię to codziennie, za wysłuchanie mnie. To za jej wstawiennictwem otrzymałam siłę aby zacząć żyć na nowo, z dala od człowieka, który omamił mnie jak diabeł. Dziś jestem szczęśliwą matką i babcią. Dziękuję Św. Rito
UlaBardzo chciałam podziękować po raz kolejny św. Ricie za wsparcie pomoc i wysłuchanie moich modlitw. Dziękuję
DanutaDziękuję Św. Rito za opiekę nad moją rodziną... czuję to, że Jesteś przy nas, pomagasz. Dziękuję.
EwaŚwięta Rito! Dziękuję za wysłuchanie mojej prośby, za wstawiennictwo za moim synem do Pana Boga. Dziękuję, że pomogłaś mi w trudnych chwilach! Dziękuję za zdaną maturę mojego syna. Doświadczyłam łaski św. Rity w sytuacji dla mnie trudnej, wręcz beznadziejnej. Zawsze będę głosić jej chwałę !
RenataKochana Św.RITO 🌹chciałabym Ci z głębi serca PODZIĘKOWAĆ za Twe wszystkie wstawiennictwa, dzięki którym Najwyższy zechciał mnie -maluczka-wysłuchać 🌹Zechciej mnie chronić, otaczać mnie, moją całą Rodzinę Swą Opieką i nie nie opuszczaj mnie i wszystkich którzy uciekają do Ciebie 🌹
MariolaŚw. Rito, dziękuję za zdanie egzaminu syna
TeresaŚwięta Rito, dziękuję za pomoc i wstawiennictwo u Boga dla syna, który jest już po testach i wierzę mocno, że Bóg dopomoże dostać tą pracę, o którą tak bardzo Ciebie prosiłam. W Imię Jezusa Chrystusa, dziękuję, proszę i błagam o dalszą pomoc. Amen
EdytaDziękuję Ci kochana św. Rito, za uwolnienie mnie od pewnej osoby, która przeszkadzała mi w otrzymaniu łaski, o którą proszę. Św. Rito módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy
RenataDziękuję za opiekę nad moim tata 🙂
BarbaraDziękuję za ekspresową pomoc. Pan jest wielki i pełen miłosierdzia! Chwalę Go i wywyższam przez twą osobę św. Rito.
EdwardaŚwięta Rito, dziękuję za wstawiennictwo do Pana Boga, że wyszłam z choroby nowotworowej, że w dalszym ciągu jesteś przy mnie. Bóg zapłać.
JustynaŚw. Rito dziękuję za wysłuchanie mojej prośby, która natychmiast została wysłuchana. Bóg zapłać i proszę Cię nie opuszczaj mnie w tych trudnych chwilach, które teraz przechodzę Amen.
EdytaDziękuję Ci kochana św. Rito, za uwolnienie mnie od pewnej osoby, która przeszkadzała mi w otrzymaniu łaski, o którą proszę. Św. Rito módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy
BarbaraDziękuję św. Rito za nową pracę
PatrycjaŚw. Rito, z całego serca dziękuję Ci za to, czego dokonałaś w mym życiu. Dałaś mi siłę, wzmocniłaś mą wiarę, dzięki Tobie przekonałam się, że to, o co tak walczyłam nie jest dla mnie. Teraz, jeszcze bardziej wiem, że wszystko jest po coś i ma sens... Wierzę, że wysłuchasz mojej kolejnej intencji. Proszę o dalszą opiekę nade mną i moją Rodziną.
PawełJa prosiłem a Ty mnie wysłuchałaś. Kolejny już raz. Rita jesteś niesamowita
MargaretaO Wielka Św. Rito z całego serca dziękuję Ci za otrzymane łaski i pomoc w tak trudnym dla mnie czasie. Moja Córeczka zaczyna zdrowieć, nie sposób opisać radości jaka mnie ogarnia. Cudowna Współtowarzyszko cierpień Ukochanego Pana - TOBIE powierzam moją Rodzinę i Ciebie obieram za moją Patronkę. Wierzę, iż każdego wysłuchasz i wspomożesz, dzięki Tobie stałam się lepszą żoną, matką. Modlitwy do Pana Jezusa za Twoim pośrednictwem dodają mi sił, wiary, pokory. Z całego serca dziękuję Ci za wszystko i proszę wspieraj mnie i moją Rodzinę do końca naszych dni a ja będę Twe imię sławić i codziennie żarliwie się modlić. Bóg zapłać.
JoannaDziękuję za każdy dzień mojego życia, za moją rodzinę za wstawiennictwo Św. Rity w moich prośbach.
BogumiłaŚwięta Rito dziękuję za wstawiennictwo do Pana Boga, że wyszłam z choroby nowotworowej, że w dalszym ciągu jesteś przy mnie. Bóg zapłać, że moja córka dostała pracę.
MartaDziękuję Ci św. Rito za Szymona w moim życiu, to dzięki Twemu wstawiennictwu jesteśmy razem, pokornie proszę pomóż, by niemożliwe stało się.
EdytaŚwięta Rito, dziękuję za wszelkie łaski, które otrzymałam wraz z moją rodziną za Twoim wstawiennictwem. Jesteś naszą potężną Patronką i dziękuję, że wstawiasz się za nami u Boga.
Pragnę podzielić się łaskami, które nam wyprosiłaś. Odnalezienie dobrej pracy przez męża, dostanie się dzieci do żłobka i przedszkola, dar potomstwa w małżeństwie brata. Chwała Panu! Dziękuję, że jesteś z nami Święta Rito.
HannaSerdecznie dziękuję Tobie Św.Rito za szczęśliwy zabieg zaćmy u mojej mamy w roku 2016. Za to że wszystko się dobrze potoczyło, choć był pewien kłopot. Dziękuję z całego serca Św. Rito bo wiem, że to Ty czuwałaś nad moją mamą. Dziękuję. Proszę, czuwaj dalej nad moją całą rodziną.
Serdeczne podziękowania dla Św.Rity za pomoc w wynajęciu mojego mieszkania za to, że mam dobrych i odpowiedzialnych najemców. Dziękuję Św. Rito z całego serca bo wiem, że to Twoja zasługa.
Chcę podziękować również Św.Ricie za powrót do zdrowia mojego szwagra Dariusza,który nagle zachorował był bez sił i z bólami klatki piersiowej znalazł się w szpitalu. Mimo badań lekarze nie wiedzieli co mu jest. Prosiłam wtedy ufnie i gorąco Św.Ritę, aby pomogła, aby wstawiła się za moim szwagrem u Pana i tak się stało. Szwagier po kilku dniach poczuł się lepiej i został wypisany do domu. W chwili obecnej wrócił do pełni sił i wykonuje swoje obowiązki. Bardzo dziękuję, z całego serca Św.Ricie, która wysłuchała moich błagań o powrót do zdrowia dla niego. Św.Rita nigdy nie zawodzi. Amen
MonikaŚw. Rito bardzo dziękuję za rozwiązanie sytuacji która dla nas wydawała się beznadziejna. Z twoją pomocą udało się uwolnić od ludzi, którzy znęcali się psychicznie nad naszymi rodzicami. Teraz będąc w nowym miejscu spraw aby mogli cieszyć się zdrowiem, radością życia każdego dnia.
DorotaSkładam serdeczne podziękowania za Twoje wstawiennictwo św. Rito, pragnęłam dziecka, o które długo się staraliśmy. Spełniło się moje marzenie, mam ukochane maleństwo, zdrowe i cudowne. Tak ,to jest cud najpiękniejsza rzecz, która mi się przydarzyła. Wymodlone, utęsknione i narodzone z miłości. Opiekuj się nami św. Rito nie opuszczaj nas w chwilach smutku.
MałgorzataDziękuję Święta Rito, że pomogłaś mi w opiece nad córką Agatą. Miej ją w swoim sercu.
AnnaŚw. Rita wysłuchuje nas i trzyma nas w swojej opiece. Czuję jej obecność i pomoc. Bardzo dziękuję i proszę o dalszą pomoc
MariolaŚw. Rito, dziękuję Tobie za wstawiennictwo do Pana Boga naszego za spełnienie moich próśb. Dziękuję Ci że mi pomogłaś!
KrystynaDziękuję Ci św.Rito za pracę mojej córki, którą znalazła jak jestem przekonana przez ludzi,których Bóg postawił na naszej drodze dzięki Twojemu wstawiennictwu. Modliłam się w tej intencji co miesiąc w Krakowie bardzo przeżywałam bezrobocie mojego dziecka i byłam o krok od depresji jednak już po pierwszej mszy w Krakowie poczułam się lepiej i poczułam wewnętrzny spokój.
WiesławŚw.Rito dziękujemy Ci za wysłuchanie modlitw i uratowanie małżeństwa naszej córki. Sytuacja wydawała się beznadziejna. Dzięki Twojej cudownej opiece doszło do pojednania małżonków.
AnetaDziękuję Ci Święta Rito za dar upragnionej córki
MagdalenaŚw. Rita pomogła w uzdrowieniu mojego męża z ciężkiej choroby, ponadto wraz z moją mamusią, która zmarła 1 lipca zawsze modliłyśmy się do św. Rity, kiedy mama odeszła - tydzień po jej śmierci miała dzień urodzin i wtedy zakwitła w moim ogrodzie czerwona róża na zupełnie wyschniętym krzaczku. Św. Rito, dziękuję Ci za wszystkie łaski których doznałam dzięki Tobie.
HannaDziękuję Ci św. Rito! I proszę o wstawiennictwo za zdrowie mojego męża, moje i całej rodziny.
DorotaŚw. Rito dziękuję ci, że wysłuchałaś mojej prośby. Błagałam cię o wyzwolenie mojej córki od ogromnych bólów brzucha. Modliłam się i płakałam nad nią. Następnego dnia moja córka wstała bez bólu. Już 3 dni nie ma bólu. To
cud. Bog zapłać❤
AgataDoświadczyłam łaski Św. Rity i będę głosić jej osobę. W ubiegłym roku źli ludzie próbowali mnie oczernić w pracy - została nasłana na mnie kontrola. Nie mogłam się bronić - słowo na słowo. Zmieniłam pracę i straciłam ufność w ludzi. lecz nie w Św. Ritę. MODLIŁAM SIĘ. Zapłaciłam za tą sytuację depresją. Modliłam się Nowennę pompejańską. A teraz proszę o łaskę w pracy. Pozdrawiam.
JolantaŚwięta Rito chcę ci podziękować za sprawną dłoń mojego syna - była tak bardzo uszkodzona, że nadawała się do amputacji a w najlepszym przypadku miała być niesprawna, jednak za Twoim wstawiennictwem jest wszystko w porządku i dłoń jest w pełni sprawna i syn może normalnie funkcjonować. Św. Rito dziękuję
MariaW grudniu mój syn Andrzej uległ wypadkowi spadając z rusztowania. Dzięki wstawiennictwu Św. Rity i modlitwom zanoszonym przez Siostry krwiak zniknął, kości żeber zrosły się. Niech będzie Bóg uwielbiony.
MagdalenaDziękuję Św. Rito za zaniesienie do Pana Boga moich próśb. Wierzę, że dzięki Twojemu wstawiennictwu Bóg mnie wysłuchał i obdarzył mnie i mojego męża najpiękniejszym darem jakim jest nowe życie. Dziękuję za dar macierzyństwa. Dziękuję za zdrowe dziecko. Proszę Św. Rito o dalszą modlitwę za moją rodzinę. Bądź pochwalona Św. Rito na większą chwałę Bożą.
EmiDziękuję Ci Święta RITO za wstawiennictwo u Pana Najwyższego! Prosiliśmy o pomoc w pozytywnym rozwiązaniu spraw zawodowych i tak się stało☺! Będziemy sławić imię Twoje Św.RITO, Ty zawsze pomożesz!
BeataChwalebna św. Rito, moja patronko i orędowniczko, z całego serca dziękuję Ci że wysłuchałaś moich próśb i wstawiłaś się za mną u Pana. Jestem Ci dłużniczką na wieki. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi św. jak była na początku teraz zawsze i na wieki wieków. Amen. Św. Rito oblubienico Chrystusa ukrzyżowanego, dziękuję Ci, czuwaj dalej nad moją rodziną a ja obiecuję sławić twe Imię dalej.
DorotaŚw. Rito dziękuję ci że pomogłaś mi pojednać się z moim bratem
JoannaŚw. Rito, jestem niezmiernie wdzięczna za towarzyszenie mi w chorobie mego taty, za łaski, które dzięki Twojemu wstawiennictwu otrzymaliśmy. Pożegnałam tatę 28 marca, odchodził spokojnie - dziękuję najpiękniej jak umiem.
KarolinaChciałabym opowiedzieć o łasce jaką doznałam za wstawiennictwem Św. Rity w ostatnich dniach. Tydzień temu zaczęłam chorować. Gardło, gorączka, potem katar itd. Zaczęłam prosić Św Ritę aby wyprosiła mi łaskę u Pana Boga aby mój 7 miesięczny synek nie zaraził się ode mnie tylko żeby choroba która miałaby go dotknąć niech przejdzie na mnie. Synek był cały czas ze mną. Spał ze mną cały czas. I wiecie co, nasza ukochana Święta Rita mnie nie zawiodła. Minął już tydzień a mój synek ma tylko lekki katarek. Dzięki Bogu. Ja dalej jestem chora. Moje prośby zostały wysłuchane. Dziękuje z całego serca Św. Rito za modlitwy. I Tobie Panie Boże za opiekę.
AgnieszkaŚwięta Rito dziękuję Tobie za stawiennictwo do Boga o spełnienie mojej łaski i prośby.
KatarzynaŚwięta Rito dziękuję z całego serca za Twoją obecność w życiu mojej rodziny. Czuję Twoją obecność każdego dnia. Dziękuję za otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem Święta Rito i wiem że nigdy nas nie opuścisz.
JadwigaŚwięta Rito ponad miesiąc temu prosiłam Cię o wstawienie się przed Panem i ulgę w cierpieniu choroby dla Małgorzaty, już nie cierpi w dniu 22.03.2017 odeszła do domu naszego Pana. Wiem, że nie mogła już zostać z nami. Dziękuję
AnnaŚw. Rito, dziękuję za wszystkie łaski i za rozwiązanie problemów w pracy męża, o które Cię niedawno prosiłam. Daj mu wiarę, nadzieję i siły do dalszej pracy i pokonywania codziennych trudności i słabości, miej go w swojej opiece oraz całą moją rodzinę.
Dorota10 lat temu wymodliłam sobie wspaniałą pracę, za wstawiennictwem Św.Rity. Coś co po ludzku nie było możliwe...stało się możliwe. Z całego serca za to jej dziękuję!
DanutaŚw Rito DZIĘKUJĘ za opiekę nad nami wszystkimi i proszę nie opuszczaj mnie i moich synów... NAS WSZYSTKICH 💝nie opuszczaj Nas kochana Św. Rito💝
WiolettaDziękuję za twoją dyskretną obecność w moim życiu, co teraz po wielu latach, składa mi się powolutku w pełniejszy obraz..., za przemiany mojego myślenia o wybaczaniu, determinacji w godzeniu ludzi, dziękuję za wytrwałość w poznawaniu Boga i za siłę i żar modlitw, i za wszelkie łaski dla mnie wyproszone, otrzymane, dla naszej Bianki i dla naszych Rodzin. Amen.
EdytaDziękuję Św. Rito za wszystkie łaski które do tej pory za Twoim wstawiennictwem otrzymałam ja i moja rodzina.
MariaŚwięta Rito, dziękuję Ci bardzo za wstawiennictwo o udaną operację - bez Twojej pomocy sukces nie byłby możliwy. Proszę, miej mnie w Twojej opiece
ElaOd paru lat mam nowennę i litanię do św. Rity. Staram się często nią modlić za siebie i moją rodzinę. Moim największym pragnieniem upodobnić się do św Rity. Czuję Jej pomoc i wstawiennictwo w moich prośbach. Widzę owoce w rodzinie i jestem wdzięczna za pomoc św Rity. Dziękuję również Siostrzyczkom za założenie i prowadzenie tej strony, jest bardzo pomocna w codziennym życiu i modlitwie. Dziękuję także za to że Siostry się modlą za nas.
Bóg zapłać.
CzcicielkaDziękuję Najukochańsza Św. Rito za wspaniale zdane sesje przez moje córki. Chwała Panu
AgnieszkaW ubiegłą sobotę mały drobiazg przelał moją osobistą czarę goryczy. Rozpacz, wściekłość, bezsilność uderzyły jak fale tsunami a najgorsze, że rodzina była tego świadkiem... W Niedzielę byłam w takim stanie, że nawet nie poszłam do spowiedzi. Wychodząc ze świątyni na stoliczku zobaczyłam obrazki z modlitwą do św.Rity. Wiem, że to Ty mnie uratowałaś. Dziękuję
SabinaDziękuję Ci Św. Rito za wszystko co wyprosiłaś mi u Boga. Bez twojego wstawiennictwa wiele rzeczy nie udało by się
MonikaDziękuję serdecznie za modlitwę w intencji zdrowia moich oczu, wyniki poprawiły się. Proszę o dalszą modlitwę.
MonikaŚwięta Rito, dziękuję za skuteczne Twoje wstawiennictwo do Pana Boga za pomyślne zdanie egzaminów przez mojego syna.
JoannaZwróciłam się z prośbą do św. Rity o pomoc w rozwiązaniu poważnego konfliktu między moimi rodzicami. Dzięki Niej - można by powiedzieć ze przez przypadek, ale wiem że nie ma przypadków - nagle w Internecie dowiedziałam się o nabożeństwie Nowenny Pompejańskiej. Wiem, że to Ona wskazała mi tę modlitwę. Już podczas odmawiania nowenny moi rodzice się pogodzili i dzięki Bogu do dziś nie ma między nimi większych kłótni. Miało to miejsce w 2015 roku. Dziękuję
Święta Rito
JoannaDziękuję Św. Rito za pomoc w rozwiązaniu sprawy która mnie wykańczała. Czuję, że jesteś i będziesz zawsze ze mną. Pokornie proszę o łaskę zdrowia dla mojego bardzo chorego męża.
TeresaŚw. Rito, pragnę dziękować Ci za wstawiennictwo do Boga i powrót do zdrowia mojego wnuczka. Dziękuję też za opiekę nad moją koleżanką Marią, która dzielnie znosi chorobę i jej stan się poprawia. Jestem Twoją szczególną czcicielką biorąc udział w każdym nabożeństwie 22-go i czuję, że opiekujesz się mną i moją rodziną!
SabinaDziękuję Ci, św. Rito, za wszystkie łaski, które dzięki Tobie otrzymałam.
AgataDziękuję św. Rito za łaskę sprzedaży mieszkania, która otworzyła nam drogę do tak potrzebnych zmian w życiu przed 5-cioma laty.
MałgorzataProsiłam o ratunek św. Ritę i Ojca Pio dla mojego wnuka, który miał wczoraj operację. Sytuacja była groźna i raptem okazało się, że nie trzeba użyć śrub, a nogę poskładano bez problemu. Prosiłam, żeby św. Rita i O.Pio byli tam na sali operacyjnej. Wierzę, że byli tam. Boże dziękuję, proszę o dalszą opiekę. Św, Rito, Ojcze Pio NIE OPUSZCZAJCIE MOJEJ RODZINY. Dziekuję, Wdzięczna Małgorzata
HannaZ całego serca chcę podziękować Św. Ricie za to, iż pomogła mi rozwiązać problem dotyczący mojego mieszkania. Dziękuję Św. Rito za Twoją
opiekę. Amen
TomekDziękuję Ci Św. Rito za wszystko co wyprosiłaś mi u Boga. Bez twojego wstawiennictwa wiele rzeczy nie udało by się.
AnnaŚwięta Rito, tylko dzięki Tobie jestem mamą. Nie było już nadziei, że zostanę matką modliłam się do Ciebie i stał się cud mam cudowną córeczkę. Bardzo, bardzo serdecznie jesteśmy Ci wdzięczni i dziękujemy.
JoannaDziękuję Ci, św. Rito, za wszystkie łaski, które dzięki Tobie otrzymałam.
Annadziękuję za opiekę nad moją wnusią Mają i pomoc w jej wyleczeniu i dochodzeniu do pełnego zdrowia, a także za opiekę nad moją rodziną
RenataDziękuję Ci św. Rito za twoją opiekę i proszę Cię nadal o pomoc w sprawach finansowych. Św. Rito, módl się za nami
MariaŚw. Rito dziękuję Ci bardzo za opiekę. Nie umiem napisać jak mi pomogłaś. Proszę Cię miej mnie i moją rodzinę dalej w opiece. Bóg zapłać
TeresaŚw. Rito, dziękuję serdecznie za wszelką pomoc i łaski jakie ciągle otrzymuję, szczególnie za poprawę zdrowia u mojego wnuczka, tak gorąco prosiłam o modlitwę i wstawiennictwo i jest dużo lepiej, czuję to że opiekujesz się mną i pomagasz rozwiązywać mi trudne sprawy. Dzięki Tobie dostaje ciągle nowe siły i dzięki temu mogę pomagać chorym i samotnym.
JustynaŚw. Rito zacytuję słowa mojej poprzedniczki Joli. Dziękuję za pośrednictwo i wstawiennictwo za mnie, bo ja nie umiem się modlić. Wierzę, że za Twoim pośrednictwem wyproszę TĄ łaskę, o którą proszę. Jeszcze raz z całego serca dziękuję za Twoje wstawiennictwo i cierpliwość.
JoannaDziękuję Ci św. Rito za wstawiennictwo w modlitwie o odnalezienie portfela z pieniędzmi.. Pieniądze nie były moje, musiałabym długo pracować, aby je zwrócić do pracy. A tu, po prostu ksiądz znalazł portfel, i przyniósł mi go do domu, zanim tam wróciłam. Dziękuję, za troskę o moje dzieci, bo one wtedy ponosiłyby skutki tej zguby także.
MiraPoznałam św. Ritę kilka lat temu przez czasopismo List. Dwukrotnie odwiedziłam Kościół w Krakowie z przepiękną rzeźbą św. Rity. Często proszę o łaski i ich doświadczam. Teraz też bardzo potrzebuję orędownictwa św. Rity. Dziękując za dotychczasowe dary, ufam gorąco, że św. Rita mi pomoże. Bogu najwyższemu niech będą dzięki, za to, że dał nam tę cudowną świętą!
JolaŚw. Rito. Pragnę w tym miejscu podziękować Ci za pośrednictwo między mną a Panem. Sama nie umiem się modlić i jestem tego świadoma. Dziękuję Ci za wstawiennictwo i Pana w intencjach o które prosiłam i wciąż proszę. Kiedy dowiedziałam się że jestem chora na raka w pierwszej chwili załamałam się. I to Ty Św. Rito pomogłaś mi w tych ciężkich chwilach. Zawsze kiedy tylko modliłam się do Ciebie czułam siłę i ciepło płynące "z góry". Wróciłam do pracy. Na razie jest dobrze. Dlatego proszę Ciebie Św. Rito o dalsze wstawiennictwo u Boga za mną a Ciebie Panie o wysłuchanie mojej ukochanej patronki.
BożenaŚw. Rito dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną.. za szczęśliwy poród mojej synowej.... za zdrowie matki i dziecka.. i proszę nadal się nami opiekuj...
KamilDziękuję za wysłuchanie i uwolnienie z toksycznej miłości. Proszę o prawdziwą miłość.
MarekŚwięta Rito, dziękujemy za otrzymane łaski dla naszej rodziny, a zwłaszcza dla Małgorzaty.
AgnieszkaŚw. Rito, dobrze, że jesteś... zawsze. Dziękuję za wszystkie wysłuchane prośby i za tą pewność, że zawsze jesteś i będziesz i mnie wysłuchasz. Dziękuję.
MariolaŚwięta Rito, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Dziękuję za opiekę nad moją rodziną. Święta Rito prosiłam Cię o zdrowie dla Pawła i wiem, że dzięki Twojej pomocy wyszedł ze szpitala i wyniki bardzo się poprawiły. Dziękuję za to, że mogłam pogodzić się ze swoją mamą – to był chyba cud. Dziękuję za kupione mieszkanie, za remont jaki robimy. Święta Rito ciągle Cię o coś prosiłam i proszę a Ty nigdy nie odwróciłaś się ode mnie. Przepraszam Cię, ale to ja nie dotrzymywałam czasami obietnic danych Tobie – wstyd mi za to. Przepraszam. Dziękuję jeszcze raz za wszystko, za każdy dzień życia mojego i mojej rodziny. Dziękuję Panie Boże, dziękuję Mateńko.
JolaPragnę podziękować z całego serca św. Ricie za wysłuchanie mojej modlitwy a modliłam się w intencji daru macierzyństwa dla syna i synowej. I tu chciałam się podzielić nowiną, że zostanę wkrótce babcią. Módlcie się proszę św. Rita na pewno was wysłucha!
AgnieszkaOdkąd należę do Róży Różańcowej, której patronką jest Św. Rita doświadczam ciągle jej pomocy. Dziś rano otrzymałam wiadomość z Sądu Metropolitalnego, że moja sprawa o stwierdzenie nieważności małżeństwa jest zakończona pozytywnie dla mnie. Św. Rito dziękuję Ci za opiekę nad całą moją rodziną.
MałgorzataŚwięta Rito, dziękuję Ci za wstawiennictwo w intencji nastania zgody i przebaczenia między rodzeństwem Jurkiem i Basią gdzie pojawiają się już pierwsze przełamania tej sytuacji. Proszę wypraszaj wciąż dla nich tę łaskę aby zupełnie sobie wybaczyli
MałgorzataŚw. Rito, dziękuję za kolejną wysłuchaną prośbę - córka przed Świętami Bożego Narodzenia po paru latach przystąpiła do Sakramentu Pokuty. Nieustannie proszę jednak o dalszą opiekę nad nią. Bogu niech będą dzięki.
BarbaraDziękuję Ci Św. Rito za wstawiennictwo w sprawie mojego syna, którego wyciągnęłaś z nałogu. Św. Rito proszę Cię prowadź go nadal i opiekuj się nim. Dziękuję Ci z całego serca.
MałgorzataŚw.Rito, dziękuję za wysłuchanie moich modlitw. Córka zakończyła niesakramentalny związek. Proszę jednak nadal o łaskę przystąpienia przez nią do Sakramentu Pokuty. Matka
HannaŚw. Rito dziękuję za wysłuchanie mej prośby i pomoc dla mojego brata Michała. Chwała Panu
EdiDziękuję Św. Rito za otrzymane łaski i wysłuchanie moich próśb i modlitw... Św. Rito za Twoim wstawiennictwem stało się to, co po ludzku wydawało się niemożliwe... dziękuję Ci z całego serca

BogumiłaŚw. Rito bardzo dziękuję za wstawiennictwo w sprawie mojej córki. Modliłam się żeby dostała pracę i tak się stało teraz pracuje i jest zadowolona. Ja miałam operację oka i też dzięki wstawiennictwu św. Rity operacja się powiodła. BÓG ZAPŁAĆ
HalinaDziękuję za opiekę, jestem twoją czcicielką.
KlaudiaŚw. Rito, dziękuję Ci za pomoc w rozwoju moich talentów, że dzięki Twemu wstawiennictwu zostały opublikowane moje artykuły z prawa kanonicznego;
dwa z nich zostały przyjęte przez serwis katolik.pl (i opublikowane dwa dni po zamieszczeniu na tym serwisie artykułu o św. Ricie- dla mnie to wyraźny znak); w czasie odmawiania nowenny do św. Rity otrzymałam propozycję publikacji artykułu naukowego. Dziękuję, że św. Rita uzdalnia mnie do cierpliwości, wytrwałości. Dziękuję za Jej pomoc w życiu codziennym!
http://www.katolik.pl/malzenstwo-niewaznie-zawarte-,27425,416,cz.html
JustynaŚw. Rito, zanim zaczęłam się do Ciebie modlić, moje życie było w rozsypce. Błądziłam, poszukiwałam coraz to nowych dróg. Kilka lat temu moja przyjaciółka pożyczyła mi książkę i film o Tobie. Przeczytałam i obejrzałam. Od tamtej pory zaczęłam się codziennie modlić do Ciebie. Minęło zaledwie kilka lat i proszę, wszystko się doskonale poukładało, w małżeństwie, pracy i w innych dziedzinach życia. Św. Rito, brak mi słów, żeby wyrazić moją wdzięczność. Napiszę więc po prostu: DZIĘKUJĘ!!!
GrażynaDziękuję za wstawiennictwo w sprawie mego syna którego wybroniłaś od złego nałogu i złych kolegów dalej cię proszę św. Rito opiekuj się nim i wypraszaj mu nadal twą modlitwą te łaskę trzeźwości i miłości do Pana naszego i bliskich
AgnieszkaDziękuję Ci Św. Rito za wstawienie się w sprawie mojego macierzyństwa. Dziś jestem w 18 tyg. ciąży po kilku latach oczekiwania.
Anna Dziękuję Ci Św. Rito za moją wnuczkę
MariolaŚwięta Rito od czasu gdy modlę się za Twoim wstawiennictwem doznaję wielu łask. Między innymi to uwolnienie od nałogu palenia (w sposób cudowny 22 maja), pomoc w znalezieniu pracy, uzdrowienie z choroby mojej córki oraz pomoc w wielu innych codziennych problemach. Rita jest wielka i bardzo pomocna. Dziękuję z całego serca, kocham i modlę się codziennie. Życie z taką orędowniczką jest naprawdę łatwiejsze.
Zofia Moja Cudowna Św. Rito - dziękuję Ci dzisiaj w tym Świątecznym Twoim Dniu Za cud uzdrowienia mojego męża z choroby, od tygodnia ma dobre wyniki. Dzisiaj też pragnę Cię prosić o kolejny cud - nawrócenia Dla Bartłomieja i o łaskę cudu potomstwa dla małżonków. Dzisiaj też kolejny cud, bo to właśnie dzisiaj otrzymałam pocztą przesyłkę -Książkę O ŚW. RICIE, którą zamówiłam oczywiście, ale właśnie dzisiaj 22 listopada ją otrzymałam. Dziękuję Ci Potężna Św. Rito!!!
MartaKochana Święta Rito, pragnę bardzo podziękować za wszystkie łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Jesteś niezawodna, wspaniała. Nadal proszę o pomoc w każdej potrzebie. Dziękuję
Zofia Dziękuję św. Ricie, że od lat opiekuje się moim synem. Strzeże go przed złem tego świata i wyprasza mu wiele łask.
DanutaProsiłam Cię Św. Rito o zdrowie dla mojego taty, który był w ciężkim stanie w szpitalu i za Twoją przyczyną stan zdrowia się poprawia. Dziękuję Ci Św. Rito za pomoc i za wstawiennictwo u Boga.
HannaPrzebaczenie – to dzięki Tobie kochana Św. Rito. Udało mi się przebaczyć ludziom, którzy zniszczyli mi życie i rodzinę których przez wiele lat nienawidziłam. Dziś już nie czuję bólu Jezus mnie uwolnił nawet modlę się za nich Dziękuję bardzo kochano Św. Rito
MagdalenaUkochana Święta Rito dziękuję Ci za przyjaźń...
EwaZawsze mogę liczyć na św. Ritę
StefaniaDziękuję Św. Rito za każdy dobry dzień, za stawianie na naszej drodze ludzi życzliwych i okazujących serce, za coraz lepsze zdrowie dla męża i opiekę nad rodziną. Proszę o dalszą opiekę i uzdrawianie męża, syna i synowej.
Maria22 czerwca, w dniu swoich urodzin dowiedziałam się, że jest to święto św. Rity. Od tego dnia modlę się do św. Rity codziennie dzięki Siostrom Augustiankom i udostępnianej przez Nie modlitwie i nowennom na fb. Od tej pory wszystko mi się dobrze układa, wzywam Jej imienia w trudnych sytuacjach. Jest dla mnie św. Rita współpatronką. Szczęść Boże.
DanutaDziękuję Ci św. Rito za każdy spędzony dzień z Tobą. Bóg daje mi przez Ciebie, moja Kochana wiele łask, ale najbardziej to znaczną poprawę choroby mojej Siostry(wirusowe zapalenie wątroby typu c) - ostatnie wynik w normie (a były b. złe). Wiem, że będziesz dalej ze mną i siostrą i ufam, że następne (bezpośrednie badanie wątroby, bo były guzki) wyniki będą b. dobre. Kocham Cię, św. Rito.
Dorota Moim świadectwem jest życie mojej siostrzenicy!
LucynaTak bardzo prosiłam św. Ritę w intencji mojej siostry w sytuacji beznadziejnej. Św. Rita mnie wysłuchała. Bóg zapłać
AnettaMąż wrócił z wieloletniej emigracji do domu dosłownie po pierwszej modlitwie. Przez 5 lat nie udało mi się Go przekonać do powrotu.
DanutaJa otrzymałam wyproszoną łaskę, za którą dziękuję św. Ricie
MagdaDzięki wstawiennictwu św. Rity zdałam egzamin na prawo jazdy, mimo wielu błędów popełnionych w trakcie. Postawiła Ona na mojej drodze dobrego i wyrozumiałego egzaminatora. To był dla mnie prawdziwy cud. Wszystko dzięki modlitwom do św. Rity i modlitwom różańcowym do Matki Boskiej. Prędzej czy później nasze modlitwy zostają wysłuchane. Trzeba pokładać w nich nadzieję i nie załamywać się. Wszystko ma swój czas. Będę już zawsze polecać się opiece Matki Boskiej i św. Rity.
Bogumiła Modliłam się do św. Rity żeby moja córka dostała pracę i dostała. Modliłam się także żeby operacja mojego oka się powiodła i tak było przestałam się bać i operacja się udała.