Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
20050 wpisów.
Aneta z Racibórz napisał/a Grudzień 12, 2018:
Odeszła do Pana moja znajoma miała 36 lat niech Pan ma ją w opiece. Bóg zapłać.
Mariola z Wiślina napisał/a Grudzień 12, 2018:
Proszę o modlitwę za mnie i moja córkę oraz o uzdrowienie duszy i ciała z choroby alkoholowej oraz aby znalazł prace i sens życia bo ciężko patrzeć jak kiedyś normalny człowiek tak się stacza z całego serca dziękuję Św Rito
Barbara napisał/a Grudzień 12, 2018:
Św Rito, daj mi siłe. Proszę o wsparcie w sprawach Tobie wiadomych. Proszę o cud bo na inną pomoc nie moge liczyć. Błagam Cię pomóż mi.
Krzysztof z Warszawa napisał/a Grudzień 12, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa z Agatą Wybraniec-Supera, o dotrzymanie słów przysięgi małżeńskiej, o przywrócenie naszym dzieciom normalnego domu i normalnej rodziny. Proszę o ratunek i o usunięcie wszystkiego, co jest dla nas przeszkodą. Bóg zapłać
Zuzia napisał/a Grudzień 11, 2018:
Św. Rito błagam proszę zanieś moja prośbę do naszego Boga, proszę o moją miłość, ja wiem że jest jeszcze nadzieja, gdyż powierzam siebie Bogu. Rito proszę Cię jako zraniona kobieta, która wiesz co czuję. Proszę podarujcie mi mój mały cud.
Joanna z Olsztyn napisał/a Grudzień 11, 2018:
Św. Rito, proszę pomóż mojej córce Monice. Wstawiaj się za nią, wypros u Pana Boga łaskę uzdrowienia ręki. Otocz ją swoją opieką. Matka.Joanna Dąbrowska
Małgorzata z Lutogniew napisał/a Grudzień 11, 2018:
Święto Rito proszę o łaskę zdrowia dla mnie i całej rodziny, o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa, o uwolnienie mojego męża od alkoholizmu, syna od hazardu i aby znalazł dobrą żonę.
Agnieszka O z Warszawa napisał/a Grudzień 11, 2018:
Ukochana św Rito za wstawennictwem Matki Bożej Roratniej proszę o łaskę dobrego zdrowia dla mojego Synka, o łaskę zdrowia dla mojego męża Daniela i o uzdrowienie mnie z moich dolegliwości. Błagam Cię św. Rito o cud kolejnego potomstwa Panie.Uzdrów mojego tate z choroby. Proszę też za wszystkich potrzebujących Twojej pomocy - pomóż Panie Jezu tym którzy najbardziej potrzebują. Chwała Ci Panie!
Jakub z Oslo napisał/a Grudzień 11, 2018:
O ratunek dla mojego sakramentalnego małżeństwa i odwrót żony z drogi rozwodu do sakramentalnego małżeństwa
Kasia z Wielkopolska napisał/a Grudzień 11, 2018:
Święta Rito błagam Cię z całego serca by w czwartek odbyła się rozprawa w sądzie i miała szczęśliwy finał dla mojego męża. Proszę daj mu zdrowie i siłę walki , by mógł przetrwać te trudne chwile, wzmocnij jego ducha i ciało. Nie pozwól , by dalej się tak zamartwiał i cierpiał, Dziękuję za wszystkie łaski dla naszej rodziny. których doświadczyliśmy za Twoim wstawiennictwem
ewa z paniowy napisał/a Grudzień 11, 2018:
Św. Rito proszę cię o pomoc w sprzątaniu szkoły.Dziękuję
Renata z Gostyń napisał/a Grudzień 11, 2018:
Św.Rito proszę wstaw się za mną upraszając o zaufanie wiarę dla całej rodziny i dla mnie dodaj mi zdrowia A Krwią Jezusa Chrystusa proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowe.
Joasia z Krakow napisał/a Grudzień 11, 2018:
Proszę o modlitwę za Joasie o łaskę uzdrowienia .dla niej.
Dorota napisał/a Grudzień 11, 2018:
Święta Rito proszę o cud wyjścia z kłopotów dla Andrzeja
Anna z Białobrzegi napisał/a Grudzień 11, 2018:
Św. Rito - proszę wstaw się u Boga w sprawie Jemu wiadomej.
Anonimowo napisał/a Grudzień 11, 2018:
Św Rito wstaw się za moją intencją do Boga, spraw żeby powrócił spokój i radosc, prosze o cud uzdrowienia chorych i uszkodzonych komórek oraz stanów zapalnych u mojego dziecka, Jezu ufam tobie
doris napisał/a Grudzień 11, 2018:
Dziękuję za wszystkie łaski, których doświadczam. Św. Rito proszę o dobrą żonę synowi a Wiktorii światło ducha świętego i pomoc w nauce.
Joanna z Tczew napisał/a Grudzień 11, 2018:
Św Rito proszę o łaskę pokoju i Miłosierdzia niech miłość przezwycięży wszelkie zło i cierpienie. Boże Twoja łaska jest nieskończona i Miłosierdzie nie zna granic mniej nas w swojej opiece prowadź nas do Boga Stwórcy i Pana naszego Jezusa Chrystusa. Św Rito módl się za nami.
Kasia z Lubawa napisał/a Grudzień 11, 2018:
Św. Rito błagam o łaski i chyba już o cud bo nie umiem żyć. Błagam Św. Rito pewnie nie zasługiwałam na niego i nie zasługuję na nikogo ale proszę może jest jeszcze dla mnie jakaś szansa choć to już chyba niemożliwe z nim. Proszę i dziękuję za wszystko. Proszę również o łaski i opiekę dla wszystkich których znam i tych co proszą o łaski w Twoim ogrodzie.
Andrzej z Lublin napisał/a Grudzień 11, 2018:
Modlę się do Ciebie św. Rito o wyrwanie żony z bałwochwalstwa
Alicja z WARSZAWA napisał/a Grudzień 10, 2018:
Święta Rito dziękuję Ci za opiekę nad moją wnuczką Agatą i nadal prowadź ją na jej nowej drodze życia. P Proszę Cię uproś Boga o łaskę zdrowia dla Mirona i Joli Jamróz - Alicja
Mateusz z Bolesław/Małopolskie napisał/a Grudzień 10, 2018:
Proszę o łaskę zdrowia i o cud uzdrowienia dla dziecka, które ma urodzić żona Katarzyna w przyszłym roku.
Henryka z Tomaszow -Maz napisał/a Grudzień 10, 2018:
Proszę o uzdrowienie Oktawi która traci wzrok
Joanna Adamek z Rawicz napisał/a Grudzień 10, 2018:
Święta Rito proszę o zdrowie dla mojej córki Ani. Proszę o oddalenie konieczności operacji kręgosłupa. Święta Rito wstawiam się z Anią
bezrobotny napisał/a Grudzień 10, 2018:
Św. Rito proszę o łaskę znalezienia dobrej pracy.
Ela napisał/a Grudzień 10, 2018:
Św Rito wstaw się za moim synkiem Pawełkiem aby dobry Bóg obudził jego uszka i usłyszał śpiew ptaków prosimy cię ulituj się nad nim i usuń troski z serca prosimy osusz moje oczy amen Bóg zapłać i chwała ci Panie
Agnieszka z Sedziszów napisał/a Grudzień 10, 2018:
Św. Rito proszę o cud uzdrowienia nienarodzonego dziecka.
Marek napisał/a Grudzień 10, 2018:
Droga Św Rito proszę o łaskę uzdrowienia naszego małżeństwa by żona moja w pełni powróciła do mnie by Pan Jezus Chrystus na nowo napelnil serce mej żony miłością do mnie swego męża byśmy się wzajemnie kochali szanowali i wypelniali przysiege malzenska i dobrze wychowali nasze dzieci. Aby zawsze był z nami nasz Pan Bóg i prowadzil nas i nasze dzieci pod swą opieką przez życie.
Sylwia z Kujawsko-pomorskie napisał/a Grudzień 10, 2018:
Św Rito proszę o wszelkie potrzebne laski dla chorej Moniki, uzdrów ja z krwiaka, chorej trzustki i innych chorób, spraw by jak najszybciej mogła wyzdrowieć.
Fryderyk napisał/a Grudzień 10, 2018:
Jezu Kochany proszę Cię aby nie bolały mnie nogi w pracy,abym dał radę pracować bez brania leków.Miej mnie w swojej opiece Jezu. Tylko Ciebie mam.
Zuzia napisał/a Grudzień 10, 2018:
Św. Rito proszę Cię o łaske wstawienia się za mną do Boga, aby ukochany mego serca doświadczył Boga, który otworzy mu umysł, oczy a przede wszystkim serce. Proszę Boże zlituj się nade mną, pozwól mi być znow szczęśliwa.
Dorota napisał/a Grudzień 10, 2018:
Boże mój za pośrednictwem Świętej Rity daj Dorocie i Andrzejowi łaskę wyjścia z długów, pokonanie stresu i pomoc w przejściu przez te wszystkie kłopoty.
Dorota napisał/a Grudzień 10, 2018:
Boże mój za pośrednictwem Świętej Rity daj Pawłowi i Piotrowi prawdziwą miłość, szczęśliwą rodzinę i pokonanie wszelkich trudności.
Agnieszka z Głogów napisał/a Grudzień 10, 2018:
Święta Rito Augustianko, błagam Cię o łaskę nawrócenia dla Michała, aby w jego serce wlało się morze miłości, aby był dobrym człowiekiem i zrozumiał co to jest miłość.
Agnieszka z Krasnystaw napisał/a Grudzień 10, 2018:
Święta Rito bardzo Cię proszę o pomoc w walce z nawracającymi problemami zdrowotnymi.
Dorota napisał/a Grudzień 10, 2018:
Za wstawiennictwem Świętej Rity proszę Cię Boże pozwól naszej rodzinie przejść przez te kłopoty związane z długami, problemami biznesowymi, problemami prywatnymi Piotra i Pawła które są związane z podjęciem słusznej ale trudnej decyzji. Boże pomóż nam. Kieruj nami i daj nam siłę.
Zofia z Warszawa napisał/a Grudzień 10, 2018:
Święta Rito, błagam Cię, o wstawiennictwo za mnie, uwolnij mnie od dręczących mnie okropnych myśli. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę.
Matka napisał/a Grudzień 10, 2018:
Święta Rito proszę daj mojej córce Joannie dojrzalszy rozum proszę ty się tym zajmij
Violetta napisał/a Grudzień 10, 2018:
Kochana święta Rito proszę pomóż w mojej trudnej sytuacji finansowej, pomóż w sprawie znalezienia pracy i wyjścia z problemów
Lucyna z Kraków napisał/a Grudzień 10, 2018:
Św. Rito daj nam siłę i łaskę zdrowia.
Lucyna z Kraków napisał/a Grudzień 10, 2018:
Św. Rito proszę w sprawie wiadomej Panu Bogu.
AGNIESZKA napisał/a Grudzień 10, 2018:
Św Rito proszę Cię o zdrowie dla męża ,dobre wyniki badań oraz potrzebne łaski dla niego i całej rodziny. O dobrych kolegow dla niego aby go nie sprowadzali na zła droge.. o szczerość, lojalność miłość w małżeństwie.. św. RITO módl się za nami
AGNIESZKA napisał/a Grudzień 10, 2018:
Św Rito proszę Cię o dary Ducha św dla moich dzieci o dobre oceny oraz potrzebne łaski, zdrowie dla całej rodziny, zgodę i miłość i wzajemny szacunek.. św Rito módl się za nami
Lucyna z Kraków napisał/a Grudzień 10, 2018:
Św. Rito prosze o zdrowie i dar mowy oraz łaski potrzebne dla mojego syna,oraz to aby sie wyciszył i sprawy urologiczne sie unormowały proszę i błagam o pomoc.
Krystyna napisał/a Grudzień 10, 2018:
Św. Rito dziękuję za wszystkie łaski, otrzymane za Twoim pośrednictwem, Św. Rito uproś u dobrego Boga zdrowie moim dzieciom i dary Ducha Św. Proszę aby wyniki badań,które są przed nimi były dobre i leczenie przyniosło poprawę.Jezu Miłosierny i Maryjo Matko Przenajświętsza przynieś nam pocieszenie.
Lucyna z Kraków napisał/a Grudzień 10, 2018:
Św. weź mnie w swoją opiekę ,daj mi łaskę zdrowia ,w dniu tak pięknych i wspaniałym w dniu mioch urodzin ,proszę o dar miłości ,i łaski potrzebne dla mnie.
Estera z Kraków napisał/a Grudzień 10, 2018:
Święta Rito, błagam pomóż mi utrzymać się na tych studiach , zdać wszystkie kolokwia i egzaminy
A Arkadiusz Kopala z Przeciszów napisał/a Grudzień 10, 2018:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Panna Maryja. Zwracam się do Sióstr z gorącą prośbą o wstawiennictwo do Pana Jezusa i Naj- świętszhej Maryi Panny matki naszej, o pomoc w mojej sprawie. Mam trudną sytuację rodzinną. Jestem mocno zadłużony, grozi mi rozpad rodziny, w domu panuje nienawiść i brak zgody. Nie umiem nawiązać normalnej relacji rodzinnej. Chciałbym prosić Was drogie siostry o pomoc, o wsparcie modlitewne, o wyproszenie łask u Pana Jezusa i Najświętszej Panny Maryi, które pozwolą mi na uratowanie mojej rodziny. Ze swej strony, zapewniam o mojej modlitwie w intencjach Waszych drogie siostry. Za spełnienie mojej prośby bardzo dziękuję. Arkadiusz Kopala.
Magda napisał/a Grudzień 10, 2018:
Święta Rito, błagam Cię o zdrowie i siły dla Agnieszki oraz jej syna Jakuba! Bóg zapłać
Joanna z Tczew napisał/a Grudzień 10, 2018:
Św Rito proszę o łaskę Bożego Miłosierdzia oraz nawrócenie mojego męża niech to co zrodziło się z miłości nadal żyje i trwa na Chwałę Bożą .Boże Twoja łaska jest nieskończona i Miłosierdzie nie zna granic mniej mnie w swojej opiece prowadź nas do Boga Stwórcy i Pana naszego Jezusa Chrystusa. Niech się stanie wola Twoja Panie. Św Rito módl się za nami.
Kasia z Lubawa napisał/a Grudzień 10, 2018:
Św. Rito błagam o łaski i chyba już o cud bo nie umiem żyć. Błagam Św. Rito pewnie nie zasługiwałam na niego i nie zasługuję na nikogo ale proszę może jest jeszcze dla mnie jakaś szansa. Proszę i dziękuję za wszystko. Proszę również o łaski i opiekę dla wszystkich których znam i tych co proszą o łaski w ogrodzie.
Jola z Krakow napisał/a Grudzień 10, 2018:
Św. Rito dziękuję za otrzymane już łaski i proszę całym sercem o wstawiennictwo za mną do Pana Boga naszego. Wyproś proszę potrzebne mi łaski w sprawie Tobie wiadomej.
Malgorzata z Nędza (Gmina: Nędza) napisał/a Grudzień 9, 2018:
Święta Rito bardzo Cię proszę o wsparcie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw, o trafne wybory każdego dnia i o dobrą pracę. Bardzo dziękuję
Justyna z B napisał/a Grudzień 9, 2018:
Św. Rito, zwracam sie do Ciebie z gorącą prośbą o wstawiennictwo w intencji zdrowia dla mojej kochanej córeczki, o zdrowie również dla mnie, a przede wszystkim żeby zaplanowane w tym tygodniu wizyty lekarskie przeszły dla mnie pomyślnie i były udane. Proszę też o zdrowie dla mojego brata i męża. Dziękuję Ci również z całego serca za dotychczas okazywane mi łaski.
ANNA z KRAKOW napisał/a Grudzień 9, 2018:
Św Rito proszę uratuj mój związek, który wielokrotnie przechodził kryzysy. Pozwól abyśmy ponownie zeszli się z moim partnerem i w wzajemnej miłości dążyli do małżeństwa. Bóg zapłać
Marzena z Wrocław napisał/a Grudzień 9, 2018:
Święta Rito bardzo proszę o zdrowie dla mnie i moich dzieci. I o rozwiązanie wszystkich spraw po śmierci męża. Opiekun się mną i moimi dziećmi w sprawach trudnych i beznadziejnych. Bóg zapłać.
Karolina z Zduńska Wola napisał/a Grudzień 9, 2018:
Za wstawiennictwem św. Rity proszę o błogosławieństwo dla mojej relacji z Krzysztofem, abyśmy przezwyciężyli problemy i jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą mogli założyć katolicką rodzinę.
Kajka z Śmigiel napisał/a Grudzień 9, 2018:
Proszę o modlitwę żebym wyszła z kłopotów finansowych. Nie wiem jak mam żyć.
Anna z Rzeszów napisał/a Grudzień 9, 2018:
Proszę o modlitwę za Stanisława,aby wdrożone leczenie przyniosło efekty,aby nie było konieczne przeprowadzenie operacji.
Dorota napisał/a Grudzień 9, 2018:
Święta Rito daj rozum i opamiętanie Piotrowi żeby znalazł prawdziwa miłość i żył przyzwoicie.
Honorata z kalisz napisał/a Grudzień 9, 2018:
Św.Rito wyjścia nie widze z moich problemów,wyprowadz mnie proszę.
Sylwia napisał/a Grudzień 9, 2018:
Bardzo proszę o łaskę pracy w budżetówce z godnym uposażeniem dziękuję
Joanna z Tczew napisał/a Grudzień 9, 2018:
Św Rito proszę o łaskę i Boże Miłosierdzie oraz pokój i miłość w rodzinie. Niech to co zostało zniszczone i zranione na nowo ozyje. Boże dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych ulituj się nade mną. Niech się stanie wola Twoja Panie. Św Rito módl się za nami.
Dorota z Gdańsk napisał/a Grudzień 9, 2018:
Święta Rito, proszę pomóż mi w pracy proszę o przyjaznych mi ludzi i korzystne rozwiązanie problemów.Prowadź mnie każdego dnia i błogosław.Proszę też o zdrowie i prawidłowy wynik tomografii płuc żeby nie było raka.Święta Rito pomóż mi.
Dorota z Gdańsk napisał/a Grudzień 9, 2018:
Św Rito proszę błogosław mojej Mamie Irenie proszę o zdrowie dla Niej aby przestały ją boleć stawy biodrowe i kolanowe i mogła normalnie bez bólu chodzić.Proszę też aby minęły zawroty głowy.Święta Rito pomóż Jej.
Dorota z Gdańsk napisał/a Grudzień 9, 2018:
Św Rito, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę o dary Ducha Świętego o prawidłowe wyniki badań,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie.Pomóż jej aby ręce po chemii i leczeniu wróciły do sprawności.
Dorota z chudów napisał/a Grudzień 9, 2018:
Św. Rito proszę o pomoc na jutrzejszych zajęciach, by wykładowcy byli łagodni oraz by wszystko poszło zgodnie z moim planem.Dziękuję
Dorota napisał/a Grudzień 9, 2018:
Święta Rito proszę o cud wyjścia z długów i normalnego życia dla naszej rodziny
Dorota napisał/a Grudzień 9, 2018:
Proszę Święta Rito o dobre katolickie dziewczyny i żony dla Pawła i Piotra i założenie szczęśliwej rodziny .
Dorota napisał/a Grudzień 9, 2018:
Święta Rito proszę o spokoj miłość i radość życia dla wszystkich członków naszej rodziny .
sylwia z kujawsko-pomorskie napisał/a Grudzień 9, 2018:
Św Rito proszę o wszelkie potrzebne łaski dla Marii i jej taty, o powrót Marii do Boga i do kościoła, by zechciała naprawić swoje relacje ze mną.
Barbara-Kinga z Kraków napisał/a Grudzień 9, 2018:
Ukochana św Rito otocz Swą opieką moje dzieci bo podupadły na zdrowiu. Uproś u Pana Najwyższego zdrowie dla nich i dla mnie.Wspieraj ich w życiowych wyborach, by były mądre, dobre i prawe, zawsze w relacji z Bogiem.
Grzegorz z Jędrzejów napisał/a Grudzień 9, 2018:
O właściwy wybór drogi życiowej.
Milena z Siedlce napisał/a Grudzień 9, 2018:
O łaskę zdrowia
Anna napisał/a Grudzień 9, 2018:
Święta Rito, proszę Cię o modlitwę za łaskę małżeństwa i macierzyństwa.
Wiesia z Suwałki napisał/a Grudzień 9, 2018:
Święta Rito proszę o łaskę nawrócenia dla mojej córki Izabeli i Mariusza, dziękuję stokrotnie za uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej, proszę jeszcze o potrzebne łaski i błogosławieństwo zdrowia dla Feliksa i Danuty. Bóg zapłać
Jakub z Zielona Gora napisał/a Grudzień 9, 2018:
Za dobry wybór w wiadomej sprawie .żeby zakończła się sukcesem.
Lidia z Zielona Gora napisał/a Grudzień 9, 2018:
Proszę o modlitwę za zdrowie dla mojego syna Adama,żeby napisał i obronił pracę dyplomowa, załatwił wymarzoną praktykę i był z wymarzoną dziewczyna.żeby wokół siebie miał prawdziwych przyjaciół, żeby był szczęśliwy
K napisał/a Grudzień 9, 2018:
Św Rito proszę cię o zgodę w naszej rodzinie, proszę abym potrafiła rozmawiać z mężem. Bo atmosfera staje się z dnia na dzień coraz gorsza, meczaca, cały czas się modlę nie mam już sił
Teresa z Mława napisał/a Grudzień 9, 2018:
Św Rito proszę o zdrowie dla mnie i mojej córki o dobrego męża dla niej siłę do walki z przeciwnościamy życia.
Teresa z Mława napisał/a Grudzień 9, 2018:
. Św Rito proszę wstawaj się do Boga w naszych intencjach.
Dorota z Kraków napisał/a Grudzień 9, 2018:
Św..Rito z całego serca prosze o wstawiennictwo w mojej sprawie z moimi prośbami..Proszę wyproś łaskę szczęścia , miłości i pozytywnego załatwienia spraw finansowych dla mnie Doroty Proszę poproś o zdrowie szczęście dla mojej rodziny rodziców, siostry i jej męża.Piotrusia a także dla mojego męża i jego mamy Proszę z całego serca o Twoją pomoc św.Rito usłysz mnie.
Agnieszka napisał/a Grudzień 9, 2018:
Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów zdrowotnych.
Joanna z Poznań napisał/a Grudzień 8, 2018:
Proszę o modlitwę różańcową i ofiarowanie Mszy świętej i Eucharystii w intencji dziś zmarłego mojego taty +++ Krzysztofa Stępińskiego Bóg zapłać.
Czcicielka z Kamieni napisał/a Grudzień 8, 2018:
Św Rita dziękuję za pomoc mój mąż poddał się leczeniu zgłosił się na terapię alkoholowa proszę św Rita wstawiaj się uBoga o wyrtrwanienie aby nie sięgną po alklhol upros o dar radości aby mógł się cieszyć życiem w trzeźwości udając Bogu
Kasia z Lubawa napisał/a Grudzień 8, 2018:
Św. Rito błagam o łaski i chyba już o cud bo nie umiem żyć. Proszę i dziękuję za wszystko
patrycja z Wieliczka napisał/a Grudzień 8, 2018:
św Rito błagam o zdrowie dla moich dzieci Juli i Nikodema spraw aby Nikodem zaczął jeść i więcej mówić. św Rito proszę o to aby mama i Krzysiek zaczęli normalnie rozmawiać ze sobą zmień charakter mamy i Krzyśka. św Rito proszę o to aby moja cała rodzina była zdrowa miej nas w swej opiece cały nasz dom. św Rito proszę o to aby nie popełniła błędów w pracy i aby szefostwo było że mnie zadowolone. św Rito proszę o lepszą sytuację finansową. kocham cie św Rito dziękuję za wszystkie uproszczone łaski. Proszę aby Julcia Nikodem Krzysztof ja mama i Arek byliśmy zdrowi proszę aby wszystkie sprawy u brata się ustabilizowały kocham cię bardzo mocno.
Dominik z Ozorków napisał/a Grudzień 8, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego prawa jazdy. - By w końcu udało mi się zdać egzamin praktyczny i tym samym pomóc sobie i innym... Bóg zapłać.
Marcin napisał/a Grudzień 8, 2018:
Św Rito proszę ratuj mnie od tej choroby która mnie dotyka, proszę o uzdrowienie wstaw się za mną. Pokornie Cię proszę o pomoc.
Dorota napisał/a Grudzień 8, 2018:
Święta Rito daj rozum i rozeznanie Pawłowi oraz łaskę podjęcia dobrej decyzji
Matka napisał/a Grudzień 8, 2018:
Kochana św. Rito prosze cię w wiadomej sprawie dotyczącej Asi pomóż.
Matka napisał/a Grudzień 8, 2018:
Św. Rito moja potężna orędowniczko prosze daj Asi i Marcinowi pokonać wszystkie trudności niech ich miłość do siebie nigdy nie ustaje i przezwycięży wszystko daj im stworzyć wraz z Patrykiem kochająca się rodzine katolicka niech nikt ich nie rozdziela niech będą sobie wierni na zawsze.
Matka napisał/a Grudzień 8, 2018:
Św. Rito proszę daj Asi być dojrzalszą naucz ją jak prowadzić dom i opiekować się rodziną proszę pomóż jej Jak postępować z dziećmi a Patryk niech kocha Asie niech o niej ciagle mówi Marcinowi i wszystkim domownikom niech uważa ja za mamę i tak się do niej przywiąże na stałe a Asia niech go kocha jak synka.
Matka napisał/a Grudzień 8, 2018:
Święta Roto prosze aby Aniela zaczęła traktować Asie jak córkę niech jej pomaga w wychowaniu Patryka i niech ma z nią dobry kontakt a Monika niech zaprzyjaźni się z Asia niech poprawia się ich relacje prosze Rito pomóż
Matka napisał/a Grudzień 8, 2018:
Kochana św Rito prosze niech Marcin naprawi swoje błędy niech nie ulega żadnym pokusom i innym kobietom niech zrozumie to co zrobił i wszystko naprawi prosze cię Rito aby Marcin kochał Asie i był jej wierny niech razem z Asia stworza kochająca się rodzine katolicka i nigdy siebie nie ranią niech dadzą Patrykowi prawdziwy rodzinny dom św Rito pomóż
Joanna z Tczew napisał/a Grudzień 8, 2018:
Św Rito proszę o łaskę Bożego Miłosierdzia wspieraj mnie Boże i Matko Najświętsza w moim podazaniu do Ciebie.Okaż mi swoją łaskę. Niech się stanie wola Twoja Panie. Św Rito módl się za nami
ANNA z LUBAŃ napisał/a Grudzień 8, 2018:
Św. Rito proszę o wyproszenie łaski zdrowia dla taty i dla mnie oraz o dobrą prace i dobrego męża. Anna
Elżbieta z Xxx napisał/a Grudzień 8, 2018:
Św. Rito błagamy Cię z całą rodziną o wstawiennictwo do Miłosiernego Pana, aby stał się cud i nasz tata wyzdrowiał. Przyszedł bardzo ciężki czas w chorobie nowotworowej. Błagamy, aby udało mu się wrócić do normalnego funkcjonowania, aby zaczął normalnie jeść, pić, chodzić, aby wyniki wróciły do normy. Prosimy daj mu siłę i wolę walki z chorobą, aby się nie poddał. Prosimy, aby stan na tyle się unormował, aby wrócił do nas do Polski, aby mógł ponownie jechać 22 grudnia na Twoją uroczystość i podziękować za wszystko, aby mógł spędzić z nami Święta. Jesteś z nami św. Rito od początku tej choroby, błagamy Cię uproś u Boga, abyśmy przetrwali ten kryzys i wszystko się unormowało. Dziękujemy Ci za wszystko, dziękujemy że jesteś z nami i nie opuszczaj nas. Czuwaj nad tatą. Amen.
Ewa z Kraków napisał/a Grudzień 8, 2018:
św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. dla mnie moich dzieci wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych dla każdego z nas Panie Ty wszystko wiesz proszę Jezu Zajmij się Tym wszystkim proszę. Św. Rito proszę wstawiaj się za nami i chroń mnie i cala moja Rodzinę przed złem przed szatanem przed złymi ludźmi .Serdeczne Bóg zapłać
Dorota napisał/a Grudzień 8, 2018:
Święta Rito proszę o łaskę wyjścia na prosta dla naszej rodziny . Ratuj nas .