Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
22201 wpisów.
Joanna z Tczew napisał/a Luty 16, 2019:
Św Rito proszę Cię o uzdrowienie mojego małżeństwa niech zapanuje w nim miłość i pokój. Boże Twoje Miłosierdzie nie zna granic mniej nas w swojej opiece prowadź nas do Boga Stwórcy i Pana Naszego. Niech się stanie wola Twoja Panie. Św Rito módl się za nami.
Agnieszka napisał/a Luty 16, 2019:
Św. Rito dziękuję Ci za pomoc w rozwiązaniu martwiącej mnie sprawy. Bardzo proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu problemów zdrowotnych i znalezieniu pracy.
Helena z Jarosław napisał/a Luty 16, 2019:
Święta Rito polecam Ci wszystkie troski, sprawy, które mam na sercu o które wyproszenie łask modlę się każdego dnia. Święta Rito proszę Cię o wysłuchanie moich próśb o spokojne życie pełne miłości i w zdrowiu oraz spokoju. Proszę o łaski zdrowia dla mnie i moich córek oraz wnuczek. Jezu ty się tym zajmij.Bóg zapłać
Anna z Ząbki napisał/a Luty 16, 2019:
Serdecznie proszę o dar zdrowia, znalezienie dobrego męża.Dziekuję serdecznie za wysłuchanie w sprawie zmiany miejsca pracy i o nieustanną opiekę.
Dorota napisał/a Luty 16, 2019:
Święta Rito błagam o nawrócenie dla Maryni i Niki
Dorota napisał/a Luty 16, 2019:
Święta Rito miej w opiece moja rodzine . Proszę o opamiętanie dla Piotra i znalezienie przez niego prawdziwej miłości ,proszę o szczęście i dobre życie ,proszę o przetrwanie dla Doroty i Andrzeja
EWA z KRAKÓW napisał/a Luty 16, 2019:
Kochana Św. Rito, z wielką nadzieją nieustająco zanoszę do Ciebie prośby, wstaw się za nami, uproś dla mnie i moich najbliższych łaski i pomoc w drodze, którą podążamy. Abyśmy podejmowali właściwe decyzje i rozwiązywali trudne sprawy. Niech opuszczą nas choroby i niedyspozycje. Ufam Tobie!
Ewa napisał/a Luty 16, 2019:
Św.Rita dziękuje za wysłuchanie mych próśb.Polecam się Twojej opiece i proszę o dobre wyniki badań,zdrowie dla moich bliskich i pojawienie się w mym życiu dobrego mężczyzny.
Kasia z Lubawa napisał/a Luty 16, 2019:
Św. Rito jedyna moja nadziejo codziennie błagam o to samo: o łaski i pomoc w znalezieniu miłości, otrzymania łaski małżeństwa i rodzicielstwa. Błagam pomóż zapomnieć i przestać kochać, ulecz moje krwawiące serce i umysł. Proszę o łaski. Dopomóż też tym których kocham i znam oraz proszących w Twoim ogrodzie. Dziękuję za to co otrzymałam i o opiekę bo pewnie bym już umarła. Proszę i błagam choć pewnie nie zasługiwałam na niego i może nie zasługuje ale proszę bo może nie jestem aż tak złym człowiekiem i może ktoś inny jest dla mnie. Daj mi siłę i wiarę oraz nadzieję. Proszę o miłosierdzie, bo ja nie umiem sobie w życiu poradzić, błagam zabierz ode mnie tą samotność i ten ból rozpaczy i klęski. Moje poranione serce tak bardzo krwawi i cała klatka tak boli a umysł nie może sobie poradzić z myślami i obwinianiem się, wszystko mnie przerosło. Proszę i dziękuję za wszystko. Błagam o miłosierdzie i pomoc. Proszę również o wiarę bym jej nigdy nie straciła. Błagam daj mi siłę, której nie mam, bym nie zbłądziła. Proszę i błagam o łaski bo jestem zagubiona i bezradna i cierpiąca. Proszę o nadzieję, którą nie wiem czy już mam. Bądź przy mnie teraz bo ciężko mi będzie ogromnie bo ten którego kocham wyznał miłość innej, tak bardzo to boli, proszę nie opuszczaj mnie, Rito błagam o Twój cud, dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. Rito błagam o niemożliwe a Ty wiesz o co. Proszę uzdrów moje życie. Błagam o łaski bo ja chyba już nie umiem normalnie żyć. Proszę wyproś za Twoim wstawiennictwem łaski dla mnie i moich bliskich oraz znajomych. Błagam nie opuszczaj mnie i modlących się w Twoim ogrodzie i proszę wstaw się u Boga w prośbach tych co proszą o łaski w Twoim ogrodzie cudownych róż. Matka Boska Lipska zdziała cud ale pewnie patronki od spraw beznadziejnych potrzebuję czyli Ciebie bo straciłam ukochaną osobę, która była moim cudem wymodlonym w u Matki Boskiej Lipskiej i który straciłam. Św. Rito poprowadź mnie błagam, proszę o cud. Dziś Św. Walentego i znów jestem sama kolejny rok tracąc nadzieję na rodzinę., tak bardzo pragnę kochać i być kochaną. Moje serce nadal krwawi i kocha choć zostało zmasakrowane i porzucone i nie powinno już kochać ale co zrobić jak nadal kocha, pomóż mi grzesznej Św. Rito moja nadziejo. Dziękuję
Beata z Szczecin napisał/a Luty 16, 2019:
Św..Rito bardzo proszę o pomoc w sprawach finansowych, ratuj mają firmę,ratuj moją rodzinę i moje małżeństwo bardzo Cię proszę nie zostawiaj mnie w potrzebie Twoja wierna czcicielka
Paweł z Jedlina Zdrój napisał/a Luty 16, 2019:
Św.Rito dziękuję za Twoją opiekę. Proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie zmiany mojej pracy i podjęcia dobrych decyzji. Dodaj mi siły abym się nie bał. Chwała Jezusowi.
Ela napisał/a Luty 16, 2019:
🌹Św Rito 🌹dziękujemy Ci za wszystko co dałaś nam już ale ufamy w twe wstawiennictwo upros aby synek mój usłyszał głos ptaszków które śpiewają na chwałę Bożą upros te łaskę o którą cię prosimy i którą jest mu tak potrzebna prosimy o pomagaj tym którzy cię wzywają i potrzebują pomocy ratuj w trudnych i beznadziejnych sytuacjach podaj im pomocną dłoń i chroń od złego aby poczuli twą obecność i opiekę Bóg zapłać AMEN
Dorota napisał/a Luty 16, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Mateusza z choroby nowotworowej żeby ból ustąpił i wyniki sie poprawiły żeby wrócił apetyt oraz Boże Błogosławieństwo dla Alicji i zdrowie dla całej rodziny Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Matka napisał/a Luty 15, 2019:
Kochana św Rito prosze aby moja córka Joanna nawróciła się aby zaczęła się modlić prosze św Rito przemień jej serce
Joanna z Tczew napisał/a Luty 15, 2019:
Św. Rito pokornie proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa niech miłość prowadzi nas do Boga. Niech się stanie wola Twoja Panie. Św Rito módl się za nami.
Czcicielka z Miesiąc napisał/a Luty 15, 2019:
Św Rita dziękuję za pomoc mój mąż poddał się leczeniu i nie pije proszę aby wytrwal i znalaz dobrych kolegów i chętnie chodził na mitingi proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla niego żeby otoczenie nie prowokowalo do picia otocz go dobrymi ludźmi dzieci aby darzyly go szacunkiem a on aby dawał im dobry przykład naprawił dobrą relacje z nimi. Proszę o miłość i zgoda w naszej rodzinie. Bogu niech będą dzieki. Jezu ufam tobie
Joanna z Katowice napisał/a Luty 15, 2019:
Święta Rito, wyproś u Tatusia naszego w niebie cud uwolnienia i uzdrowienia dla mnie, mojej córki i syna i całej rodziny. Proszę o godne warunki życia dla moich rodziców, dla mnie i syna. Jezu ufam Tobie. Ty się tym zajmij.
Weronika napisał/a Luty 15, 2019:
Proszę o modlitwę za mnie o zdrowie o ulgę w przewlekłym bólu całego kręgosłupa i bioder a także abym znalazła dobrego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę .
Marta z Zabierzów napisał/a Luty 15, 2019:
Św.Rito wstaw się do Boga za moim synem uproś łaski aby wyzdrowiał mógł pracować .Aby zona się opamiętała traktowała go jak męża i ojca swego dziecka .Boże dopomóż nie opuść.
Agnieszka z Lublin napisał/a Luty 15, 2019:
Święta Rito proszę o łaskę zdrowia dla mojego chłopaka i dla mnie z ciężkiej choroby. Agnieszka
Patrycja z Krosno napisał/a Luty 15, 2019:
Błagam o zdrowie dla mojej Natalki. Mocno wierze św. Rito w Twoją pomoc.
Marianna napisał/a Luty 15, 2019:
Św. Rito, proszę aby leczenie mamy przebiegało bez komplikacji. Dziękuję za poprawę wyników badań. Proszę, żeby dalej wszystko się udało, bo daleka droga przed nią i nami. Proszę Cię o siły i nadzieję dla nas wszystkich.
Czesława z Białystok napisał/a Luty 15, 2019:
Święta Rito, proszę Cię o opiekę i zdrowie dla mojej córki Ani i jej dziecka, o szczęśliwy przebieg ciąży i i o szczęśliwy poród.
Agnieszka napisał/a Luty 15, 2019:
Święta Rito, módl się ze mną i wspomóż, aby sprawa w urzędzie jak najprędzej się zakończyła, aby urząd nie miał do nas roszczeń i w intencji relacji w małżeństwie.
Alicja z Monki napisał/a Luty 15, 2019:
Św. Rito proszę o zdrowie dla moich córek I wnuczki. Pomóż żeby Kasia wyzdrowiała. Pomagaj im w życiu. Pomóż im założyć katolickie rodziny.
Ewa z Kraków napisał/a Luty 15, 2019:
Św. Rito proszę Cie wstaw się za moja mamę która odeszła do Pana ,by Pan przyjął ja do wiecznej Chwały, św. Rito proszę również o błogosławieństwo na dzisiejszy dzień ,byśmy przeżyli go wyjątkowo. Św. Rito proszę chroń mnie i cała moja Rodzinę przed złem przed szatanem ,by żadne złe moce nie zakłóciły nam tego wyjątkowego dnia proszę Bóg Zapłać
Kasia z Lubawa napisał/a Luty 15, 2019:
Św. Rito jedyna moja nadziejo codziennie błagam o to samo: o łaski i pomoc w znalezieniu miłości, otrzymania łaski małżeństwa i rodzicielstwa. Błagam pomóż zapomnieć i przestać kochać, ulecz moje krwawiące serce i umysł. Proszę o łaski. Dopomóż też tym których kocham i znam oraz proszących w Twoim ogrodzie. Dziękuję za to co otrzymałam i o opiekę bo pewnie bym już umarła. Proszę i błagam choć pewnie nie zasługiwałam na niego i może nie zasługuje ale proszę bo może nie jestem aż tak złym człowiekiem i może ktoś inny jest dla mnie. Daj mi siłę i wiarę oraz nadzieję. Proszę o miłosierdzie, bo ja nie umiem sobie w życiu poradzić, błagam zabierz ode mnie tą samotność i ten ból rozpaczy i klęski. Moje poranione serce tak bardzo krwawi i cała klatka tak boli a umysł nie może sobie poradzić z myślami i obwinianiem się, wszystko mnie przerosło. Proszę i dziękuję za wszystko. Błagam o miłosierdzie i pomoc. Proszę również o wiarę bym jej nigdy nie straciła. Błagam daj mi siłę, której nie mam, bym nie zbłądziła. Proszę i błagam o łaski bo jestem zagubiona i bezradna i cierpiąca. Proszę o nadzieję, którą nie wiem czy już mam. Bądź przy mnie teraz bo ciężko mi będzie ogromnie bo ten którego kocham wyznał miłość innej, tak bardzo to boli, proszę nie opuszczaj mnie, Rito błagam o Twój cud, dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. Rito błagam o niemożliwe a Ty wiesz o co. Proszę uzdrów moje życie. Błagam o łaski bo ja chyba już nie umiem normalnie żyć. Proszę wyproś za Twoim wstawiennictwem łaski dla mnie i moich bliskich oraz znajomych. Błagam nie opuszczaj mnie i modlących się w Twoim ogrodzie i proszę wstaw się u Boga w prośbach tych co proszą o łaski w Twoim ogrodzie cudownych róż. Matka Boska Lipska zdziałała cud iż byłam z nim ale pewnie patronki od spraw beznadziejnych potrzebuję czyli Ciebie bo straciłam tą ukochaną osobę, która była moim cudem wymodlonym w u Matki Boskiej Lipskiej i który straciłam. Św. Rito poprowadź mnie błagam, proszę o cud. Moje serce nadal krwawi i kocha choć zostało zmasakrowane i porzucone i nie powinno już kochać ale co zrobić jak nadal kocha, pomóż Św. Rito moja nadziejo. Dziękuję
JOANNA z KRAKÓW napisał/a Luty 15, 2019:
Błagamy, prosimy z całego serca o zdrowie dla Konrada i miłość . Z całego serca oddajemy się pod Twoją obronę.Tak bardzo wierzymy i ufamy.Zatroskani o los syna Joanna i Krzysztof
Barbara-Kinga z Kraków napisał/a Luty 15, 2019:
Ukochana św Rito otocz swą opieką mojego syna który będzie w dalekiej drodze.Niech bezpiecznie i szczęśliwie dotrze do celu i wróci. Pomóż rozwiązać jego trudną sytuację finansową i osobistą.Mnie i moje dzieci zachowuj w zdrowiu.Czcimy Ciebie z całego serca.
Marek z Wąsosz napisał/a Luty 15, 2019:
Szczęść Boże, Bardzo proszę św Ritę o wysłuchanie mojej prośby : A Proszę o oto abym mógł być z Sylwią i abym mógł przysposobić (zaadaptować) jej syna Dawida i aby moja rodzina to zaakceptowała. Święta Rito wysłuchaj moich próśb i wszystkich innych przedstawiających swoje prośby w Tym Ogrodzie Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej prośby i innych do św Rity
Kasia z Mississauga napisał/a Luty 15, 2019:
Św. Rito proszę cie o twoje wstawiennictwo o dar poczęcia dla mojej córki i uzdrowienie syna z choroby psychicznej.
Agnieszka napisał/a Luty 15, 2019:
Św.Rito proszę Ciebie za bardzo ciężko chorą na glejaka mózgu i padaczkę córkę Anię, o Twoje wstawiennictwo do Pana Jezusa Miłosiernego i Matki Bożej Miłosierdzia o ulgę w cierpieniu dla Ani i przez Przenajświętszą Krew Pana Jezusa o łaskę,cud uzdrowienia.Święta Rito módl się za nami. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Krysia napisał/a Luty 15, 2019:
Św.Rito proszę o wstawiennictwo w bardzo trudnej sprawie, nie umiem unieść tego ciężaru, nie mam nikogo ,komu mogłabym zaufać i powiedzieć co mi się stało .Mam również mobbing w pracy,proszę nie opuszczaj mnie Bóg zapłać,przepraszam za złe zachowanie ,ale nie wiem jak mam postępować , wszystko mi się wali.Proszę o zdrowie dla Mamy, Siostry
Ela napisał/a Luty 15, 2019:
🌹Św Rito 🌹 dziękujemy Ci za wszystko co dałaś prosimy cię wstaw się za moim synkiem Pawełkiem aby dobry Bóg obudził jego uszka i usłyszał śpiew ptaków prosimy cię. Zanieś nasze prośby do Boga aby uchylił miłosierdzie swoje i wysłuchał nasze wołanie o pomoc dla wszystkich którzy Ci ufają AMEN Bóg zapłać AMEN 🌹
Maria z Mszana Dolna napisał/a Luty 14, 2019:
Św. Rito wstaw się za nami u Boga: za małżeństwami w mojej rodzinie. Proszę o posłuszeństwo dzieci dorosłych i wnuków dla mnie i męża Dziękuje Ci za Pawełka ,który przyszedł na świat 22stycznia 2019 r Twoja czcicielka Maria
Dorota napisał/a Luty 14, 2019:
Święta Rito proszę o opamiętania dla Piotra ,dobre życie dla Pawła i nawrócenie dla naszej rodziny
Gosia napisał/a Luty 14, 2019:
Św Rito proszę o łaskę zdrowia dla mnie i mojej córeczki i mojego męża. Proszę.
Helena z Jarosław napisał/a Luty 14, 2019:
Święta Rito polecam Ci wszystkie troski, sprawy, które mam na sercu o które wyproszenie łask modlę się każdego dnia. Święta Rito proszę Cię o wysłuchanie moich próśb o spokojne życie pełne miłości i spokoju. Proszę o łaski zdrowia dla mnie i moich córek oraz wnuczek o wybieranie dobra i miłości.Bóg zapłać
Renata napisał/a Luty 14, 2019:
Proszę o łaskę zdrowia w rodzinie. O poprawę sytuacji w pracy. Zmarłym rodzicom o dar nieba. Amen
Dorota z Kozicka napisał/a Luty 14, 2019:
Św. Rito, proszę Cię módl się za moimi dziećmi, aby znalazły dobra pracę i mogły żyć godnie i pracować na chwałę Bożą
kasia z Bydgoszcz napisał/a Luty 14, 2019:
O zdrowie moje i moich bliskich o zmiane pracy o tę propozycję pracy która została mi obiecana,we wszystkich intencjach - błagalnych Bogu wiadomych. Bóg zapłać kasia
Beata z Mielec napisał/a Luty 14, 2019:
św Rito proszę pomóż mojemu synowi nie mogę do niego dotrzeć a bardzo go kocham wesprzyj nas abyśmy mogli pokonać to wszystko co jest złe. Boje się że nie damy rady.
Ewa napisał/a Luty 14, 2019:
Św.Rito pomóż mi dojść swoich praw w pracy Dziękuję
Agnieszka z Canada napisał/a Luty 14, 2019:
Św. Rito miej mnie w swojej opiece.
Agnieszka z Chełm napisał/a Luty 14, 2019:
Św. Rito dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o pomyślne wyniki moich badań. Proszę też za męża, teściową i rodziców o zdrowie dla nich.
Helena z Jarosław napisał/a Luty 14, 2019:
Św Rito Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane Proszę uproś u Ojca Miłosiernego dla mnie o dobrą zdrowie i moich córek . Ojcze Bądź Wola Twoja Amen .Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Agata z Haczów napisał/a Luty 14, 2019:
Św.Rito błagam Cię o wstawiennictwo i uproszenie łaski zdrowia dla Madzi, która jest bardzo poważnie chora.
Iwona z Piekary śląskie napisał/a Luty 14, 2019:
Droga Św Rito proszę aby moje prośby zostały wysłuchane, aby uczciwie ktoś zajął się sprawami ktore trapia moją kochaną rodzinę. Aby prawda górowała nad kłamstwem. Miej nas w opiece. Ufam Ci i wierzę że czuwasz codziennie nademna i moimi bliskimi Kocham Cię :-*
Jola napisał/a Luty 14, 2019:
Święta Rito,wstaw się u Pana Boga o opiekę dla syna Alana w intencji pomyślnej rozmowy o pracę która odbędzie się jutro 15.02. godz. 11 Serdeczne Bóg zapłać.
Czcicielka napisał/a Luty 14, 2019:
Św.Rito dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i dobro jakiego doświadczam przez Twoje wstawiennictwo u Boga. Błagam za Twoją przyczyną o zdany egzamin z matematyki przez mojego syna i uwolnienie go z depresji.
Dorota napisał/a Luty 14, 2019:
Błagam o łaskę zdrowia dla córki, o uzdrowienie z ciężkiej depresji. Pełna bólu mama.
Dorota napisał/a Luty 14, 2019:
Boże kochany jeśli mnie nie chcesz wysłuchać to wysłuchaj w moim imieniu Święta Rito i pomóż naszej rodzinie wyjść z tych wszystkich trudności . Proszę o opamiętanie dla Piotra , spokój dla Pawła i nawrócenie dla całej rodziny
Małgorzata z Poznań napisał/a Luty 14, 2019:
Proszę o wstawiennictwo za uzdrowienie serca i duszy Piotra, aby był zdolny do miłości, mimo trudnej choroby psychicznej. Proszę bym mogła żyć Małgorzacie według Twojej woli, aby nie tęskniła za nim.
Dorota z Warszawa napisał/a Luty 14, 2019:
Św. Rito proszę Cię o Twoje wstawiennictwo, aby moja córka Kasia jak najszybciej dokończyła studia oraz przystąpiła do spowiedzi i komunii św.
Anonimowo napisał/a Luty 14, 2019:
Św. Rito wstaw się do dobrego Boga w mojej intencji, aby dobry Bóg usłyszał moje wołanie o pomoc, błagam św Rito odsuń lęk, obawy, niepokój, strach. Bóg zapłać za modlitwę
B z Rzeszów napisał/a Luty 14, 2019:
O święta Rito błagam Cię o życie dla Damiana, który uległ tragicznemu w skutkach wypadkowi drogowemu, o uzdrowienie duszy i ciała, aby mógł żyć i wielbić Boga.
B z Rzeszów napisał/a Luty 14, 2019:
O święta Rito proszę o miłość Bożą dla mojego wnuka Mateusza, o światło Ducha Św., aby Maryja go okryła płaszczem swojej opieki i poprowadziła przez życie.
Joanna z Tczew napisał/a Luty 14, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa, niech miłość prowadzi nas do Boga Stwórcy i Pana Naszego. Niech się stanie wola Twoja Panie. Św. Rito módl się za nami.
Mariola napisał/a Luty 14, 2019:
Kochana Święta Rito dziękuję za to że urząd skarbowy zakończył kontrolę i że wszystko skończyło się dobrze. Dziękuję z całego serca 💕 i błagam o dalszą opiekę i pomoc dla mnie i mojej rodziny. Dziękuję Panie Jezu, dziękuję Mateńko.
Dorota napisał/a Luty 14, 2019:
Święta Rito opiekuj się naszą rodziną: Dorotą, Andrzejem, Piotrem i Pawłem. Bardzo Cię proszę
Dorota napisał/a Luty 14, 2019:
Święta Rito błagam wyproś u Boga nawrócenie dla Maryni i Niki
Dorota napisał/a Luty 14, 2019:
Święta Rito daj opamiętanie i nawrócenie Piotrowi
Jerzy z ROKICINY napisał/a Luty 14, 2019:
O pomyślność zdania egzaminów przez Syna Huberta
Ewa z Kraków napisał/a Luty 14, 2019:
Najdroższa Św. Rito proszę o niebo dla mojej mamy, która odeszła do Pana. Św. Rito proszę również o błogosławieństwo i moc Ducha Św. dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Kochana Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych dla każdego z nas i chroń mnie i całą moją Rodzinę przed złem, przed szatanem, przed złymi ludźmi. Serdeczne Bóg Zapłać
ASIA z KARTUZY napisał/a Luty 14, 2019:
Kochana św. Rito, proszę cię uproś łaskę zdrowia dla Andrzeja, proszę o dobre, pomyślne wyniki dzisiejszego badania tk. św. Rito módl się za nami.
Marzena z Zamość napisał/a Luty 14, 2019:
Święta Rita pomóż mojemu synowi zdać egzaminy w czasie sesji poprawkowej, czuwaj nad nim proszę Cię, proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny i dobre wyniki badań dla mnie.
Seweryn z Pieszyce napisał/a Luty 14, 2019:
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus. zwracam się z ogromną prośbą o modlitwę za mnie i moją rodzinę. Mam żonę i troje kochanych dzieci: Córkę Dominikę 13 lat, Synka Karola 3 lata oraz najmłodszą Córkę Karolinkę 5 m-cy. niestety strasznie nas wkopałem w długi i mam do spłaty ok 160 tyś. Niestety nigdzie nie mogę uzyskać pomocy dlatego bardzo proszę o modlitwę. Serdeczne Bóg zapłać
JOANNA z KRAKÓW napisał/a Luty 14, 2019:
Błagam, brak nam już sił. Błagam pomóż św. Rito, błagam.
Kasia z Lubawa napisał/a Luty 14, 2019:
Św. Rito jedyna moja nadziejo codziennie błagam o to samo: o łaski i pomoc w znalezieniu miłości, otrzymania łaski małżeństwa i rodzicielstwa. Błagam pomóż zapomnieć i przestać kochać, ulecz moje krwawiące serce i umysł. Proszę o łaski. Dopomóż też tym których kocham i znam oraz proszących w Twoim ogrodzie. Dziękuję za to co otrzymałam i o opiekę bo pewnie bym już umarła. Proszę i błagam choć pewnie nie zasługiwałam na niego i może nie zasługuje ale proszę bo może nie jestem aż tak złym człowiekiem i może ktoś inny jest dla mnie. Daj mi siłę i wiarę oraz nadzieję. Proszę o miłosierdzie, bo ja nie umiem sobie w życiu poradzić, błagam zabierz ode mnie tą samotność i ten ból rozpaczy i klęski. Moje poranione serce tak bardzo krwawi i cała klatka tak boli a umysł nie może sobie poradzić z myślami i obwinianiem się, wszystko mnie przerosło. Proszę i dziękuję za wszystko. Błagam o miłosierdzie i pomoc. Proszę również o wiarę bym jej nigdy nie straciła. Błagam daj mi siłę, której nie mam, bym nie zbłądziła. Proszę i błagam o łaski bo jestem zagubiona i bezradna i cierpiąca. Proszę o nadzieję, którą nie wiem czy już mam. Bądź przy mnie teraz bo ciężko mi będzie ogromnie bo ten którego kocham wyznał miłość innej, tak bardzo to boli, proszę nie opuszczaj mnie, Rito błagam o Twój cud, dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. Rito błagam o niemożliwe a Ty wiesz o co. Proszę uzdrów moje życie. Błagam o łaski bo ja chyba już nie umiem normalnie żyć. Proszę wyproś za Twoim wstawiennictwem łaski dla mnie i moich bliskich oraz znajomych. Błagam nie opuszczaj mnie i modlących się w Twoim ogrodzie i proszę wstaw się u Boga w prośbach tych co proszą o łaski w Twoim ogrodzie cudownych róż. Matka Boska Lipska zdziała cud ale pewnie patronki od spraw beznadziejnych potrzebuję czyli Ciebie bo straciłam ukochaną osobę, która była moim cudem wymodlonym w u Matki Boskiej Lipskiej i który straciłam. Św. Rito poprowadź mnie błagam, proszę o cud. Dziś Św. Walentego i znów jestem sama kolejny rok tracąc nadzieję na rodzinę., tak bardzo pragnę kochać i być kochaną. Proszę wstaw się za mną u Miłosiernego Boga razem ze Św. Walentym o łaskę dla mnie grzesznej. Moje serce nadal krwawi i kocha choć zostało zmasakrowane i porzucone i nie powinno już kochać ale co zrobić jak nadal kocha, pomóż Św. Rito moja nadziejo. Dziękuję
Ela z Opatów napisał/a Luty 14, 2019:
Św. Rito wstawiaj się za nami. Pomóż nam wyjść z trudnej sytuacji finansowej, która nas paraliżuje i odbiera radość życia. Nie opuszczaj nas.7
Ela napisał/a Luty 14, 2019:
Św Rito pomagaj tym którzy cię wzywają i potrzebują pomocy ratuj w trudnych i beznadziejnych sytuacjach podaj nam pomocną dłoń i chroń od złego. Zanieś nasze prośby do Boga aby uchylił miłosierdzie swoje i wysłuchał nasze wołanie o pomoc wstaw się za moim synkiem Pawełkiem aby dobry Bóg obudził jego uszka i usłyszał śpiew ptaków prosimy cię AMEN
Gosia z Kraków napisał/a Luty 14, 2019:
Świat Rito bardzo Cię proszę o pomoc dla mojej córki,żeby kłopoty które teraz przeżywa skończyły się.Jest teraz w ciąźy i bardzo boję się o jej zdrowie..Ona bardzo cierpi Panie Jezu pomóż.Ty możesz wszystko.
Danuta z Gdansk napisał/a Luty 13, 2019:
Droga, tak uwielbiona mi św. Rito, dzisiaj odebrałyśmy wynik badan mamy. Nie jest dobry. Bardzo proszę Ciebie o zdrowie dla mojej mamy!! Bardzo ja kochamy i chcemy aby jak najdłużej z nami była. Proszę Cie o to z głębi serca!
Anna z Wołczyn napisał/a Luty 13, 2019:
Święta Rito proszę Cie pomóż mi w mojej sprawie.
SABINA napisał/a Luty 13, 2019:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego o cud uzdrowienia dla Jagody, Andrzeja i Aleksandry oraz o zdrowie i zdroje łask dla moich dzieci, wnucząt i całej rodziny. Św. Rito moja patronko wysłuchaj mojego błagania i wspomagaj nas w każdej sekundzie naszego życia.
Matka napisał/a Luty 13, 2019:
Św Rito prosze aby Asia przytyła niech lepiej się odżywia i zadba o siebie niech nie popadnie w anoreksję prosze św Rito wysłuchaj mnie
wiesia napisał/a Luty 13, 2019:
Tobie zawierzam moja własną rodzinę, abyśmy umieli ze sobą żyć, Tobie zawierzam codzienne łatwe i trudne rzeczy, to co jest w moim teraz sercu, nie możesz mnie opuścić, nie zostawiaj mnie bez odpowiedzi, proszę
Kasia z Bochnia napisał/a Luty 13, 2019:
Ukochana św. Rito znów przychodzę do Ciebie by błagać o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mnie i mojej przyjaciółki. Ty tak wiele łask możesz wymagać nawet gdy człowiek nie ma już nadziei . Sama byłaś mama i bardzo kochała swoich synów my też mamy synów i pragniemy moc ich wychować. Proszę Cię nieustannie pracują za nami. Oddaje Ci też Tomka po operacji trzustki opiekun się nim i uproś powrót do zdrowia .
Gosia napisał/a Luty 13, 2019:
Św Rito ja proszę Cię tylko o łaskę zdrowia dla mnie i mojej córeczki i mojego męża.
Miroslaw z Kalinowa napisał/a Luty 13, 2019:
Św Rito proszę o łaskę mojego uzdrowienie i potrzebną łaskę zdrowia dla wszystkich potrzebujących.Patronko w sprawach trudnych i beznadziejnych w Tobie moja nadzieja. Wierzę Ufam Panie Jezu Ty się tym zajmij.
Monika z Cholerzyn napisał/a Luty 13, 2019:
Święta Rito, błagam Cię o pomoc bo tak bardzo się boję. W najbliższy piątek mam bardzo ważną sprawę do załatwienia. Święta Rito, błagam o wstawiennictwo aby w tym dniu wszystko potoczyło się po mojej myśli.
Patrycja z wieliczka napisał/a Luty 13, 2019:
św. Rito moja ukochana błagam cię o zdrowie dla mojej całej rodziny, Nikodema aby ładnie jadł i mówił całymi zdaniami. Błagam aby nie zaraził się chorobą . O zdrowie dla Julci Św. Rito błagam o zdrowie dla mnie aby mi włosy nie wypadały, minęły bóle głowy. unormowały sie sprawy kobiece Aby nie stała mi woda w organizmie. Błagam o zdrowie dla Krzyśka, siły i radość, aby pojawiała się na jego buzi. Błagam o zdrowie dla Arka, Mamy. Spraw św. Rito aby mama i Krzysiek umieli ze sobą rozmawiać aby się zmienili. Miej nas każdego dnia w swej opiece, chroń nasz dom. Prosimy o lepszą sytuację finansową oraz uporządkuj nasze sprawy. Kochamy cię
Anna napisał/a Luty 13, 2019:
Święta Rito błagam Cię by mężczyzna na którym mi zależy nie zrezygnował i walczył o mnie do końca mimo przeciwności.
Hanna z Kraków napisał/a Luty 13, 2019:
Święta Rito, proszę o uzdrowienie, o wyleczenie z zaników pamięci.
Kasieńka z Gubin napisał/a Luty 13, 2019:
Dziękuję Tobie kochana św. Rito ze zawsze jesteś przy mnie i pomogłaś mi w wielu problemach dotyczących mojej rodziny. Tym razem pisze w swojej sprawie . Błagam Cię o łaskę zdrowia bo nie mogę wyleczyć się z choroby. Proszę Cię o uzdrowienie abym miała siłę na stawianie czoła codziennym problemom i dalszą walkę o szczęście i pokój mojej rodziny . Proszę obdaruj mnie zdrowiem.
Małgorzata napisał/a Luty 13, 2019:
Św. Rito, proszę o uratowanie małżeństwa mojej siostry, oraz o zdrowie i szczęśliwy poród dla niej.
Lidia z Szczecin napisał/a Luty 13, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie mojej córki Alicji z raka oraz ze skutków tej choroby jakim jest wodobrzusze nowotworowe
Zofia z Paradyż napisał/a Luty 13, 2019:
Św. Rito uproś potrzebne łaski moim dzieciom, wnuczkom i zdrowie mężowi. ...
Alicja z SIERADZ napisał/a Luty 13, 2019:
Za wstawiennictwem św. RITY proszę Cię Boże czuwaj nad moją rodziną. Św. Rito gorąco proszę Cię o wyleczenie z choroby mojej córki Emilki.
Agnieszka z Canada napisał/a Luty 13, 2019:
Kochana Św. Rito, dziękuję za wszelkie dobro które otrzymuję za Twoim wstawiennictwem. Glenn niestety nie został, wybrał inną drogę, ale muszę iść do przodu. Bardzo Go kocham i cierpię, ale nie da się nic na siłę. Opiekuj się Nim Św. Rito. Daj mi również siły, abym była zdrowa. Proszę o zdrowie dla moich dzieci, mojej mamy i Glenna... Tak bardzo Go kocham 😞
Ela napisał/a Luty 13, 2019:
Św. Rito wstaw się za moim synkiem Pawełkiem aby dobry Bóg obudził jego uszka i aby usłyszał śpiew ptaków prosimy cię zmiłuj się nad nim i usuń troski z serca, prosimy cię dobry Boże, racz udzielić mu tej łaski, która jest mu tak potrzebna; ulituj się nad nami grzesznymi; zanieś nasze prośby do Boga przed jego tron i uproś zmiłowanie. Bóg zapłać. AMEN
Edyta z Chełm napisał/a Luty 13, 2019:
Proszę o łaskę zdrowia dla Eryka
Anonimowo napisał/a Luty 13, 2019:
Św. Rito wstaw się do Miłosiernego Pana, aby wyprowadził mnie i moje dziecko z tej sytuacji, gdzie tylko codziennie jest strach, niepokój, lęk błagam o cud uzdrowienia w wiadomej Bogu intencji. Strasznie się boję, potrzebuję pomocy. Amen Jezu ufam Tobie
Ela napisał/a Luty 13, 2019:
Dziękuję Św. Rito za otrzymane łaski. Proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną, zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Klaudii i Wiktora.
Dorota napisał/a Luty 13, 2019:
Droga Święta Rito błagam o opiekę nad naszą rodziną. Proszę dla Piotra o opamiętanie i poszukanie prawdziwej miłości, dla Pawła o szczęście na nowej drodze życia, dla Doroty i Andrzeja o wytrwanie i nawrócenie
Dorota napisał/a Luty 13, 2019:
Droga Święta Rito błagam o nawrócenie dla Maryni
Helena z Jarosław napisał/a Luty 13, 2019:
Święta Rito, proszę o zdrowie dla moich dzieci i mnie oraz w Intencji Bogu wiadomej Panie Jezu, dziękuję Ci za to, że mnie kochasz. Jezu, Ty się tym zajmij
Ewa z Kraków napisał/a Luty 13, 2019:
Najdroższa Św. Rito proszę o nowe powołania do Zgromadzenia sióstr Augustianek oraz o błogosławieństwo i moc Ducha Św. dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych dla każdego z nas. Proszę o niebo dla mojej mamy. Św. Rito proszę opiekuj się nami i chroń mnie i całą moją Rodzinę przed złem, przed szatanem, przed złymi ludźmi. Bóg Zapłać
Beata z Poznań napisał/a Luty 13, 2019:
Św. Rito, proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej tarczycy mojej córki. Proszę o opiekę nad rodziną mojego syna o zdrowie dla wnuka. Pomóż w rozwiązaniu spraw finansowych.
Agnieszka z Kraków napisał/a Luty 13, 2019:
Święta Rito! Dziękując za otrzymane łaski, proszę o dalsze dla chorej Moniki i jej bliskich, o dar dzieci dla Ireny i Marka i za śp. Zofię oraz błogosławieństwo Boże dla Jej Rodziny. Proszę również o życie wieczne z Bogiem dla Anny, o pociechę dla Męża, Syna - Kapłana i całej Rodziny. Wypraszaj także łaskę świętości dla kapłanów, szczególnie dla ks. Proboszcza Jana z okazji 37 rocznicy przyjęcia sakramentu święceń i dla ks. Mirosława z okazji imienin i otaczaj opieką wszystkich, którym obiecaliśmy modlitwę. Bóg zapłać!