Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
16317 wpisów.
Kasia z Lubawa napisał/a Lipiec 17, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby-jeśli to jest możliwe to błagam połącz mnie z Piotrkiem, którego bardzo kocham i nie umiem o nim zapomnieć. Ciągle w głowie analizuje gdzie był błąd, mam depresję, nie mogę spać, boję się życia. Nie wiem czy powinnam prosić już o bycie z nim bo ktoś mógłby cierpieć a pewnie nie jest winny temu ale bardzo go kocham i nie wiem co mam robić.. Św Rito nie rozumiem czemu on takie bzdury opowiada. Proszę dopomóż by nasza sytuacja się oczyściła z bólu i pretensji, dopomóż bo ja już sama chyba tego nie rozwiążę. Proszę daj mi znak czy dana nam jest jeszcze jakaś szansa bycia razem. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jednak jeśli jest taka wola i nie mogę być z nim to błagam postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną - mam już swój wiek i boję się że stracę szansę na rodzinę. Choć boje się że nigdy nie pokocham nikogo tak bardzo jak P. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć. Byłam też chyba ślepa na wszystko bo bardzo kochałam i wierzyłam ale też byłam uparta i niemądra, czego nie mogę sobie wybaczyć. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję. Błagam, nie opuszczaj mnie bo błądzę. Proszę, bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna, bo jestem zwykłym grzesznikiem. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż - moja patronko spraw beznadziejnych ciągle jeszcze wierzę w Twój cud. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię wszyscy. Wiem że ciągle o to samo proszę ale proszę pomóż. Pomóż mi też w tym co chce zrobić by to nie okazało się błędem.
Marta napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito bardzo proszę o łaskę zdrowia przede wszystkim dla mnie ale również dla mojej rodziny. Kilka dni temu stwierdzono u mnie obumarlą ciążę i miałam wykonany zabieg. Proszę Cię o szybki powrót do zdrowia. Proszę niech spłynie na mnie siła, abym potrafiła się z tym pogodzić. Najważniejszy dla mnie jednak jest dar macierzynstwa i błagam z całego serca, uproś u Pana ta łaskę i niech obdarzy nas maleństwem tak bardzo tego pragniemy. Bóg zapłać
Renata napisał/a Lipiec 16, 2018:
Święta Rito, proszę o nawrócenie dla Jarka, o porzucenie przez niego życia w grzechu i doświadczenie Bożej miłości i przebaczenia, o uzdrowienie naszej relacji, abyśmy przestali się nawzajem ranić i zaczęli ze sobą normalnie i szczerze rozmawiać, okazując sobie cierpliwość, wyrozumiałość i miłość. Proszę o zgodę i pojednanie między nami, odrzucenie uprzedzeń, dumy i lęku, o otwartość na siebie oraz zrozumienie. Niech Pan nas dalej prowadzi wspólną drogą. O dar sakramentu małżeństwa dla nas.
Krystyna z Chrzanów napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito 🌹proszę wysłuchaj mojej prośby.Tak bardzo jest nam potrzebne Twoje wstawiennictwo u Naszego Pana Jezusa Chrystusa w sytuacji mojej rodziny życiowej i finansowej jest tragiczna proszę pomóż. Wiele razy pomogłaś dziękuję ale jak sama widzisz musisz zawsze być blisko nas. Amen
Magda napisał/a Lipiec 16, 2018:
O św. Rito za Twoim wstawiennictwem proszę o amnestię dla mojego męża Piotra ,jego uniewinnienie
halina z wola napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla mojej mamy i ojca chrzestnego .proszę o radosną spokojną starość dla nich. a dla mnie proszę o zdrowie na ciele duszy i umyśle.
halina z wola napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito orędowniczko spraw trudnych i beznadziejnych błagam o cud zdrowia dla Elżbiety matki chrzestnej mojej wnuczki i zdrowia dla Justyny matki małych dzieci.Miej w opiece rodziny chorych matek.
halina z wola napisał/a Lipiec 16, 2018:
św. Rito miej w opiece Marzenkę i jej dzieci pod sercem . Proszę o łaskę zdrowia dla nich i szczęśliwe rozwiązanie . Proszę o zgodę i pojednanie się moich dzieci a dla męża proszę o łaskę zdrowia i nieustającej trzeżwości.
Zuzanna napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito błagam Cię o zdrowie dla mojej mamy, o udaną operacje tętniaków mózgu. Modlę się do Ciebie codziennie, udziel mi proszę tej łaski!
Katarzyna napisał/a Lipiec 16, 2018:
O święta Rito błagam Cię wysłuchaj mojej prośby, spraw, aby mój były chłopak powrócił do mnie, żeby przemyślał całą sytuację, która się stała i żeby nie podejmował tak pochopnie decyzji. Błagam Cię o święta Rito wstaw się w mojej intencji do Pana Boga, uproś proszę łaskę powrotu Jakuba do naszego związku, aby z powrotem nasz kontakt się odnowił i żebyśmy zrealizowali nasze wspólne plany dotyczące założenia rodziny o czym razem marzyliśmy.
Barbara napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św Rito, boje się decyzji, która zapadnie dzisiaj o 14:30. Proszę Cię o wsparcie. Nie opuszczaj mnie. Wstaw się za mną do Dobrego Boga. Wierzę, że będzie dobrze chociaż wszystko wskazuje na złe wiadomości. Ratuj.
Małgorzata z Kraków napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito daj mi ukojenie w moich problemach, już nie daje rady pomóż proszę, tak bardzo potrzebuje rozwiązania rodzinnego problemu który mi doskwiera i nie wiem co mam robić dalej, jak żyć ???
Edyta napisał/a Lipiec 16, 2018:
Droga Św. Rito, proszę o potrzebne łaski dla mojej rodziny, o modlitwę za moich bliskich, o uzdrowienie mojego męża z choroby alkoholiwej, o uzdrowienie i uwolnienie syna Michała od wszystkich nałogów, by przestał błądzić i by ustabilizowało się jego życie. Proszę o modlitwę o uwolnienie naszej rodziny od wszelkich przekleństw i wszystkiego złego. Aby moi najbliżsi nawrócili się i powrócili na Boże Ścieżki. Proszę o modlitwę by skończyły się wszystkie nasze problemy z urzędami i byśmy splacili wszystkie nasze długi i zobowiązania. Błagam o Bożą opiekę dla mojego taty. Kochana św. Rito z całego serca dziękuję za Twoje wstawiennictwo. Serdeczne Bóg zapłać
Kasia z Tomaszów Maz. napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św.Rito,błagam Cię o wstawiennictwo za nami sierotami z pozostawionymi niezałatwionymi sprawami. Żeby mój brat miał gdzie mieszkać.O trzeźwość jego,nawrócenie I pogodę ducha proszę najmocniej.Dziękuje za dotychczasowe łaski za twoim wstawiennictwem
Joanna z Stary Sącz napisał/a Lipiec 16, 2018:
Błagam Cię Święta Rito o błogosławieństwo dla naszego związku. Prosze Cię o to aby mój chłopak się opamiętał, był mi wierny i szczery, aby dotrzymał obietnicy o poprawie i dążył do polepszenia naszej sytuacji. Pragnę by szanował i dbał o mnie i zrozumiał jak wiele mógł stracić. Proszę o zesłanie potrzebnych łask, nawrócenie ze złej drogi, aby miłość mogła dalej rozwijać sie w naszych sercach i byśmy byli szczęśliwi i pełni nadzieji na lepsze jutro. Dziękuję Ci Św. Rito za dotychczasową pomoc i proszę byś dalej miała nas w swojej opiece. Amen
Alicja z Łódź napisał/a Lipiec 16, 2018:
Święta Rito wstaw się u naszego Pana za moją córką Anią aby zapanowała między nami miłość i zgoda, proszę o wyprostowanie jej drogi życiowej.
Monika z Rybnik napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito proszę Cię z bardzo trudnej i beznadziejnej sytuacji. Tylko Ty mi możesz pomóc. Jezus nie odmówi Ci na pewno. Proszę Cię poproś Jezusa aby dał mi i Ryszardowi jeszcze jedną szansę na spotkanie się. Aby przemienił serce i myśli Ryszarda i skierował je w moją stronę. Wierzę, że to nie był przypadek że poznaliśmy się w ubiegłym roku. Niech podejmie on próbę ponownego kontaktu ze mną. Ja czekam z sercem pełnym zrozumienia, cierpliwości i miłości.
Helena z Jarosław napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla mnie ,moich dzieci wnuków i całej mojej rodziny. Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych .Panie Ty wszystko wiesz proszę Cie z całego serca Jezu zajmij się tym wszystkim .Kochana Św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie i całą moja Rodzinę przed złem i złymi ludźmi . Bóg zapłać
Monika z Rybnik napisał/a Lipiec 16, 2018:
Kochana św. Rito proszę Cię o wybłaganie u Jezusa Chrystusa łaski uzdrowienia mojego bratanka Jakuba z gradówki oka, aby sierpniowy zabieg nie był konieczny. On bardzo boi się tego zabiegu, jest jeszcze mały ale wierzy że Jezus może go uzdrowić. Codziennie modli się o to.
Małgorzata z Jasło napisał/a Lipiec 16, 2018:
Święta Rito , z całego serca błagam o dar pracy dla męża , córki i Janka. Proszę , aby moja nadzieja na poprawę sytuacji nie wygasła.
Ewa z Krakow napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla każdego z nas. Św. Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych. Panie Ty wiesz wszystko proszę Cie z całego serca Jezu zajmij się tym wszystkim św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie i cala moją rodzinę przed złem i złymi ludźmi .Bóg zapłać
Sabina z Chłopice napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito uproś u Pana Jezusa Chrystusa łaskę rozwiązania bardzo trudnej dla mnie sprawy. Bądź pozdrowiona św. Rito
Kasia z Lubawa napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby-jeśli to jest możliwe to błagam połącz mnie z Piotrkiem, którego bardzo kocham i nie umiem o nim zapomnieć. Ciągle w głowie analizuje gdzie był błąd, mam depresję, nie mogę spać, boję się życia. Nie wiem czy powinnam prosić już o bycie z nim bo ktoś mógłby cierpieć a pewnie nie jest winny temu ale bardzo go kocham i nie wiem co mam robić.. Proszę dopomóż by nasza sytuacja się oczyściła z bólu i pretensji, dopomóż bo ja już sama chyba tego nie rozwiążę. Proszę daj mi znak czy dana nam jest jeszcze jakaś szansa bycia razem. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jednak jeśli jest taka wola i nie mogę być z nim to błagam postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną - mam już swój wiek i boję się że stracę szansę na rodzinę. Choć boje się że nigdy nie pokocham nikogo tak bardzo jak Piotrka. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć. Byłam też chyba ślepa na wszystko bo bardzo kochałam i wierzyłam ale też byłam uparta i niemądra, czego nie mogę sobie wybaczyć. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję. Błagam, nie opuszczaj mnie bo błądzę. Proszę, bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna, bo jestem zwykłym grzesznikiem. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż - moja patronko spraw beznadziejnych ciągle jeszcze wierzę w Twój cud. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię wszyscy. Wiem że ciągle o to samo proszę ale tylko tu widzę nadzieję.
Barbara napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św Rito, nie moge zasnąć pomimo że jest 1:25. Dzisiaj o 14:30 będą ważyć się moje losy. Dopomóż mi proszę.
Kamila napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito proszę Cię o zgodę w naszej rodzinie w szczególności z moją teściową , żebyśmy umiały się dogadać i żyć w zgodzie, dziękuję Kamila
Justyna z B napisał/a Lipiec 16, 2018:
Święta Rito, z całego serca dziękuję Ci, za udzielane mi dotychczas wsparcie. Proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji zdrowia mojej małej córeczki. Proszę o to, aby maleńka rozwijała sie prawidłowo i była zdrowa. Dla siebie również proszę o zdrowie i dar zrozumienia swojego dziecka tak, abym mogła być dla niej dobrą matka. Proszę również o zdrowie dla mojego męża, jak i członków naszych rodzin.
Iwona z Radom napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św. Rito, proszę pomóż mi rozeznać, jaki rodzaj pracy będzie dla mnie najlepszy, gdy wrócę do swoich obowiązków zawodowych. Wierzę, że dobry Jezus będzie mnie wspierał w nowym roku szkolnym. Jezu Ty się tym zajmij.
Dorota z Kraków napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św. Rito proszę Cię o wyproszenie moich próśb o uzdrowienie mojego małżeństwa i mojej siostry o zdrowie dla Piotrusia.Wybłagaj dla naszej rodziny łaskę miłości i zdrowia i radości. Pomóż mi spełnić moje marzenia.
Monika napisał/a Lipiec 15, 2018:
Święta Rito dziękuję za wszelkie łaski i prosze o dalsze wstawiennictwo.
Aleksandra napisał/a Lipiec 15, 2018:
Święta Rito, w Twoim wstawiennictwie moja ogromna nadzieja, nie opuszczaj mnie proszę, bo nie radzę sobie... Błagam Cię, wstaw się u Pana za M, o uzdrowienie go z choroby, która go niszczy, która nas rozdzieliła.O przemianę jego serca, żeby przemyślał jeszcze raz wszystko, decyzję o rozstaniu, pomódl się za nas, aby Pan sprawił, byśmy pokochali się na nowo, by nam pobłogosławił w sakramencie małżeństwa tak, jak planowaliśmy... Święta Rito, to wszystko mnie tak przygniotło, nie potrafię odnaleźć radości w życiu, bo straciłam ukochaną osobę, z którą planowałam przyszłość.Pomóż nam, nie opuszczaj nas. Dopomóż mi podjąć ważne decyzje, pomódl się proszę, abym mogła być dobrą, wspierającą żoną i mamą, realizować to powołanie u boku ukochanego M. Św. Rito, nie pozwól mi odejść od Ciebie nie będąc wysłuchaną, będę świadczyć o Twojej dobroci i opiece. Módl się za nami!
Iza napisał/a Lipiec 15, 2018:
Proszę w intencji o dobrego, wierzącego, roztropnego męża dla Izy, o uzdrowienie jej z wady wzroku, lęków, zranień, a także o potrzebne dary i łaski dla niej oraz jej rodziny, Basi, Gabrysi, Marty, Asi, Patrycji, Oktawii, Doroty, ks Arka, ks Sławka, ks Jacka, ks Sławka, ks Piotra, o. Augustyna, o. Leszka, o.Dobromiła, o. Yaacouba, br Savio, o. Johna, s.Tomaszy
E napisał/a Lipiec 15, 2018:
Święta Rito błagam Cię wyproś mi u Boga łaskę macierzyństwa,tak bardzo kocham dzieci i tak bardzo pragnę mieć swoje,a czasu mam już coraz mniej.
Mariola napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św. Rito proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga w intencji której ofiaruje nowennę w sierpniu. Błagam o pomoc finansową dla mnie i mojej rodziny. Pomóż nam wyjść z długów. Pomóż aby mój mąż i synowie mieli pracę do końca roku a także po nowym roku. Błagam aby było trochę lepiej aby dawano im pracę abyśmy mieli pieniądze na życie i opłaty. Święta Rito kocham Cię, jesteś moją opiekunką. Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę.
Jolanta z Radziejow napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św. Rito pomóż tacie wstać na nogi.
Lidia z Zielona Góra napisał/a Lipiec 15, 2018:
Proszę o modlitwę za zdrowie mojego syna Adama
BM z Rzeszów napisał/a Lipiec 15, 2018:
Święta Rito proszę Cię ratuj moje wnuki i córkę,proszę pomóż jutro rozprawa rozwodowa,sąd podejmie decyzję co do wnuków.
czcicielka św. Rity napisał/a Lipiec 15, 2018:
Święta Rito, proszę Cię, by mój mąż przestał palić papierosy
Dorota z Gdańsk napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św Rito, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę o dary Ducha Świętego o prawidłowe wyniki badań,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie.Pomóż jej w pracy żeby jej nie zwolnili i prowadź w każdym dniu.Proszę pomóż jej pozytywnie pozałatwiać sprawy.
Dorota z Gdańsk napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św Rito, proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie aby bez bólu chodziła żeby nie bolały ją stawy i o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św Rito, proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
Emilia z Tychy napisał/a Lipiec 15, 2018:
Święta Rito. Dziękuję serdecznie za Twoją wstawienniczą pomoc dla mojej córki, którą uzyskała. Proszę serdecznie o dalszą modlitwę wstawienniczą do Naszego Pana o pomyślne rozwiązanie jej problemów mieszkaniowych i rodzinnych oraz o opiekę nad nią i jej synem.
Teresa napisał/a Lipiec 15, 2018:
Święta Rito, Miłość jest naszą nadzieją ale i udręką. Ja taką udrękę przeżywam. Kocham , nie mogę zapomnieć. Za dużo błędów, zwłaszcza że byłam wycofaną pełna lęków osobą, na skutek przeszłości. Błagam pomóż, wyproś łaskę u Boga, niech się stanie cud. Ty wiesz najlepiej. Błagam, nie opuszczaj mnie, proszę, bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna, bo jestem zwykłym grzesznikiem. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż - moja patronko spraw beznadziejnych ciągle jeszcze wierzę w Twój cud. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię wszyscy.
Paulina napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św Rito Proszę pomóż mi w odnowieniu kontaktu z Radkiem. o przemiane jego serca.
Maria z Chemnitz napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św. Rito spraw , abym zostala uleczona z choroby pecherza i nerek
Joanna napisał/a Lipiec 15, 2018:
Święta Rito, proszę Cię o łaskę poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka, którego ponad wszystko pragnie mój mąż. A ja pragnę go uszczęśliwić, bo zasługuje na to. Poprzednie nasze dzieciątko powiększyło grono aniołków. Pomóż zapełnić pustkę, przez którą tak bardzo oboje cierpimy.
Izabela z Bochnia napisał/a Lipiec 15, 2018:
Proszę aby udało mi się mieć dziecko. Abym założyła szczęśliwą rodzinę, miała męża który będzie mnie kochał, szanował i wspierał. Proszę też żeby w końcu nawracające cierpienie i przeszkody ustąpiły. Proszę żeby to co się dzieje przestało boleć.
Ewa z Krakow napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami ,dziękuję za wspaniałą wnusie,która dziś obchodzi swoje 2 urodziny , proszę opiekuj się nią i chroń przed złem i złymi ludźmi .Św Rito proszę również o wszelkie łaski i dary Ducha Sw dla niej .Najdroższa św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych dla całej mojej Rodziny Panie Ty wszystko wiesz proszę Jezu zajmij się tym wszystkim św. Rito opiekuj się mną i rodziną .Serdeczne Bóg zapłać
Anetta z Bełchatów napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św.Rito proszę wyproś łaskę macierzyństwa dla osoby Bogu wiadomej.Bóg zapłać
Kasia z Lubawa napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby-jeśli to jest możliwe to błagam połącz mnie z Piotrkiem, którego bardzo kocham i nie umiem o nim zapomnieć. Ciągle w głowie analizuje gdzie był błąd, mam depresję, nie mogę spać, boję się życia. Nie wiem czy powinnam prosić już o bycie z nim bo ktoś mógłby cierpieć a pewnie nie jest winny temu ale bardzo go kocham i nie wiem co mam robić.. Św Rito nie rozumiem czemu on takie bzdury opowiada. Proszę dopomóż by nasza sytuacja się oczyściła z bólu i pretensji, dopomóż bo ja już sama chyba tego nie rozwiążę. Proszę daj mi znak czy dana nam jest jeszcze jakaś szansa bycia razem. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jednak jeśli jest taka wola i nie mogę być z nim to błagam postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną - mam już swój wiek i boję się że stracę szansę na rodzinę. Choć boje się że nigdy nie pokocham nikogo tak bardzo jak P. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć. Byłam też chyba ślepa na wszystko bo bardzo kochałam i wierzyłam ale też byłam uparta i niemądra, czego nie mogę sobie wybaczyć. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję. Błagam, nie opuszczaj mnie bo błądzę. Proszę, bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna, bo jestem zwykłym grzesznikiem. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż - moja patronko spraw beznadziejnych ciągle jeszcze wierzę w Twój cud. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię wszyscy. Wiem że ciągle o to samo proszę ale po dzisiejszym kazaniu wiem że miłaość jest napędem życia.
Aneta napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św. Rito błagam Cię uproś mi łaskę o Boga błagam aby Tomek zrozumiał swój błąd i w końcu się odezwał. Proszę Cię aby Bóg usunął z jego życie Te kobiety. Proszę Cię o łaskę pojednania między Nami.. Błagam Cie dopomóż tylko w Tobie mam jeszcze nadzieje. Dziękuję.
Barbara z Katowice napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św. Rito to proszę dopomóż Jezu Ufam Tobie ty wiesz co masz z tym zrobić jedyna szansa dla mnie jest wygrana i pokrycie długów. Św. Rito dopomóż wierzę w twoją moc.
Mariola napisał/a Lipiec 15, 2018:
Ukochana Święta Rito, tak bardzo proszę o łaski dla mojego syna, aby znalazł praktyki lub staż i pomyślnie ukończył studia. Zdejmij z mojego serca ten ciężar i niepewność, abym odzyskała nadzieję i wewnętrzny spokój, błagam...
Małgorzata z Haczów napisał/a Lipiec 14, 2018:
Proszę o zdrowie dla mamy i trzeźwość brata oraz ochronę córek przed nałogami, uzależnieniamii pokusami błagam.
Mama z Haczów napisał/a Lipiec 14, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji córek aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół.Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego oraz zdrowie
Agnieszka z STRZEBIŃ napisał/a Lipiec 14, 2018:
Proszę cie święta Rito pomóż mi wyprosić zdrowie dla mojej siostry Hanny!!
Anna z Zakopane napisał/a Lipiec 14, 2018:
Św. Rito,proszę Cię o zdrowie dla mnie i całej rodziny. Niech Matka Boża ma nas w swojej opiece i strzeże od wszelkiego zła i nieszczęść.
Danuta z Nowy Sącz napisał/a Lipiec 14, 2018:
Kochana Święta Rito tak bardzo Ci dziękuję za dotychczasową pomoc, bardzo Cię proszę o wstawiennictwo w intencji całej mojej rodziny, szczególnie w intencji córek, miej je w swojej opiece, kieruj ich życiem, prowadź drogą Bożych przykazań do zbawienia. Jezu ufam Tobie.
Asia napisał/a Lipiec 14, 2018:
Św. Rito, proszę w o łaskę rodzicielstwa dla mojego brata i jego żony.
Halina z Białystok napisał/a Lipiec 14, 2018:
Święta Rito,proszę o opiekę nad moimi dziećmi Magdaleną i Maciejem,o potrzebne łaski,zdrowie,by Duch św. dobrze kierował ich życiem
Halina z Białystok napisał/a Lipiec 14, 2018:
Święta Rito,proszę o wstawiennictwo do Dobrego Pana by udzielił Bożenie i jej najbliższym wielu łask za dobroć i chęć pomagania,o zdrowie i dostatek
Kasia z Lubawa napisał/a Lipiec 14, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby-jeśli to jest możliwe to błagam połącz mnie z Piotrkiem, którego bardzo kocham i nie umiem o nim zapomnieć. Ciągle w głowie analizuje gdzie był błąd, mam depresję, nie mogę spać, boję się życia. Nie wiem czy powinnam prosić już o bycie z nim bo ktoś mógłby cierpieć a pewnie nie jest winny temu ale bardzo go kocham i nie wiem co mam robić.. Św Rito nie rozumiem czemu on takie bzdury opowiada. Proszę dopomóż by nasza sytuacja się oczyściła z bólu i pretensji, dopomóż bo ja już sama chyba tego nie rozwiążę. Proszę daj mi znak czy dana nam jest jeszcze jakaś szansa bycia razem. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jednak jeśli jest taka wola i nie mogę być z nim to błagam postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną - mam już swój wiek i boję się że stracę szansę na rodzinę. Choć boje się że nigdy nie pokocham nikogo tak bardzo jak P. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć. Byłam też chyba ślepa na wszystko bo bardzo kochałam i wierzyłam ale też byłam uparta i niemądra, czego nie mogę sobie wybaczyć. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję. Błagam, nie opuszczaj mnie bo błądzę. Proszę, bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna, bo jestem zwykłym grzesznikiem. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż - moja patronko spraw beznadziejnych ciągle jeszcze wierzę w Twój cud. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię wszyscy.
Agnieszka napisał/a Lipiec 14, 2018:
Św. Rito proszę o uzdrowienie mnie i mojego męża Andrzeja oraz zgodę w rodzinie.
ANTONI z l napisał/a Lipiec 14, 2018:
Św. Rito dziekuje za wszystkie wyproszone dary --Jezu Ufam Tobie
Monika z Gliwice napisał/a Lipiec 14, 2018:
Proszę o modlitwę za mnie, o odwzajemnioną miłość - abym znalazła dobrego męża. Proszę o możliwość założenia zdrowej i szczęśliwej rodziny opartej na miłości, szacunku i zaufaniu. Proszę i w intencji spokoju mego serca i właściwego rozwoju znajomości.
Ewa z Krakow napisał/a Lipiec 14, 2018:
Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. ,oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla mnie moich dzieci wnusi i całej mojej rodziny. Św. Rito proszę weź w opiekę moje dzieci i wnusie czuwaj nad nimi,w czasie podroży, by szczęśliwie wrócili do domu. Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych Pan wszystko wie proszę Jezu zajmij się Tym wszystkim. Św. Rito opiekuj się nami i chroń mnie i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi Serdeczne Bóg zapłać
Martyna z Gostyn napisał/a Lipiec 14, 2018:
Modlitwa za Maksia
As. z Warszawa napisał/a Lipiec 14, 2018:
Św. Rito, po 10 letnim nieudanym związku, wreszcie odnalazłam mężczyznę, który tak bardzo mi się spodobał, dał radość. Proszę Cię na wszystko aby ta relacja rozwinęła się abym znowu poczuła się kochana o ważna. Kochana św. Rito proszę zajmij się tym
Bożena z Krakow napisał/a Lipiec 14, 2018:
Św. Rito proszę dla Izy o szczęśliwy przebieg ciąży aby dziecko prawidłowo się rozwijało o szczęśliwe rozwiązanie zdrowie dla mamy i dla dziecka.
Marta napisał/a Lipiec 13, 2018:
Najdroższa św. Rito niedawno prosiłam Cię o zaprzestanie krwawienia i donoszenia ciąży, niestety tak się nie stało i serce mojego małego aniołka przestało bić. Na razie nie potrafię tego zrozumieć i się z tym pogodzić. Wiem, że najlepszym lekarstwem będzie dla mnie dar kolejnej ciąży i możliwość urodzenia zdrowego maluszka dlatego proszę o wstawiennictwo abyśmy mogli się tym cieszyć tak szybko jak to będzie możliwe. Proszę też o to, aby wszystkie powikłania po zabiegu zniknęły, abym mogła być zdrowa i silna. Wspomóż mnie również w odbudowie zdrowia psychicznego i zabierz ode mnie wszelkie problemy związane z pracą, które jeszcze do tego wszystkiego dochodzą. Dodaj mi siły i woli walki, abym mogła zawalczyć o swoje życie, jestem w złym stanie boli i ciało i przede wszystkim dusza.. Błagam Wszystkich o modlitwę. Bóg zapłać.
Maria z VÄXJÖ/SZWECJA napisał/a Lipiec 13, 2018:
Św. Rito, Chwała Panu za za udana operacje serca Silvi dnia 13 czerwca 2018 w Karlskronie/Szwecja. Św. Rito prosze o pomoc (Maria)w sytuacji,która jest dla mnie bardzo pilna, trudna i beznadziejna. problemy zdrowotne i finansowe. Proszę również w intencji Silvi córki mojej która jest b. chora po 2 operacjach serca i na dniach ma mieć następną operację, nowotworu który wrócił i prawdopodobnie ma być tez operowana w następnym tygodniu. Św. . Rito wnuk Alexander potrzebuje pomocy w tej trudnej sytuacji rodzinnej prosze o łaskę Ducha świętego aby go wspierał i kierował na każdy dzień życia, aby nie opuścił wiary katolickiej czytał Pismo św. i starał sie więcej podnieść swoje oceny. Proszę o zdrowie i siły dla ojca Jego Magnusa.
Helena z Pilawa napisał/a Lipiec 13, 2018:
Św.Rito proszę wstaw się u miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych. Jezu Ty się tym zajmij. Św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana.
Małgorzata napisał/a Lipiec 13, 2018:
Święta Rito proszę o prawidłowy rozwój dla moich wnuków Filipka i Bartusia oraz o dar macierzyństwa dla córki Beaty.
Patrycja z wieliczka napisał/a Lipiec 13, 2018:
Św Rito moja ukochana opiekunko błagam o zdrowie dla mojej całej rodziny Nikodema aby zaczął mówić normalnie i jeść, Juli mamy brata męża dla mnie zatrzymaj mi krwawienia i bóle kości. św Rito wspomóż nas finansowo .Błagam aby w naszym domu panowała miłość szacunek spraw aby Krzysiek i mama umieli ze sobą normalnie rozmawiać i się lubieli. Błagam o pomoc w pracy abym nie popełniała błędów kocham cie św Rito dziękuje za wszystkie łaski i pomoc
justyna z OSIELEC napisał/a Lipiec 13, 2018:
Św. Rito dziękuję za opiekę i wysłuchanie moich próźb.Pragnę cię nadal prosić o wstawiennictwo w intencji naszego Jasia aby pokonał trudności które go spotkały i proszę o dar mowy Proszę o zdrowie dla mamy Mari i Janusza
Monika napisał/a Lipiec 13, 2018:
Św Rito proszę cię o uzdrowienie mojego synka z choroby nowotworowej.
Bozena z P. napisał/a Lipiec 13, 2018:
Przepraszam Cię święta Rito, za to ze zapomniałam o Tobie na tak długo. Pragne podziękować za wszystkie otrzymane łaski za Twoim pośrednictwem .Tobie powierzam opiekę nad moją rodziną ,szczególnie prosząc za moimi dziećmi. Aby W.znalazł kobiete dla której będzie chciał żyć oraz o zdrowie psychiczne i fizyczne dla niego.
Anna Maria z Małopolska napisał/a Lipiec 13, 2018:
Droga Święta Rito, bardzo Cię proszę o uzdrowienie duszy i ciała mojego najlepszego przyjaciela Szymona, który leży teraz w szpitalu i nie wiadomo kiedy wyjdzie. Pomogłaś tyle razy, więc z wielką ufnością w Twoje i Jezusa działanie oddaje to Tobie"...wszystko jest możliwe dla tego kto wierzy..." Każdemu kto umieszcza tutaj intencję i świadectwa-Szczęść Boże!
czcicielka napisał/a Lipiec 13, 2018:
Święta Rito, proszę Cię o zdrowie dla Mamy
Dorota napisał/a Lipiec 13, 2018:
Święta Rito proszę Cię o to żeby udało mi się zajść w ciążę ,tak bardzo pragnę brata lub siostry dla naszego jedynego synka.Wiem że uprosisz u Pana Boga nam tę łaskę.Bóg zapłać.
Katarzyna z Stalowa Wola napisał/a Lipiec 13, 2018:
Św Rito Dziękuję Ci i proszę o zdrowie dla moich córek oraz dalsze siły do życia dla mnie i o rozwiązanie trudnych problemów które nieustannie mnie trapią. Jeśli ty mi nie pomożesz to już chyba nikt. Bóg zapłać
magdalena napisał/a Lipiec 13, 2018:
Proszę za Tomasza,Stefanie i Jana o opiekę i ochronę podczas podróż i pobytu w Polsce.
Ona z Mielec napisał/a Lipiec 13, 2018:
W intencji znalezienia dobrego męża i łaskę małżeństwa. Proszę o zdrowie w rodzinie i opiekę Matki Boskiej nad siostra gdy pójdzie na studia. Proszę o znalezienie dobrej pracy i rozwiązaniu konfliktu z pewnymi osobami Bogu wiadomymi oraz za dusze zmarłych w czyścu cierpiące
krystyna z tychy napisał/a Lipiec 13, 2018:
Św. Rito prosze o umocnienie Boże dla mnie abym potrafiła wpłynąć na synów o podjęcie leczenia uzależnienia od alkoholu. mama
krystyna z tychy napisał/a Lipiec 13, 2018:
Prosze o modlitwe w intencji męża Romana i syna Michała o szczere przebaczenie i pojednanie wzajemne. Wyzwolenie z nalogu pijaństwa. Krystyna
krystyna z tychy napisał/a Lipiec 13, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji ciężko chorej Gabrysi aby lekarze w szpitalu zastosowali właściwe leczenie aby nie osierociła swoich synów Adasia i Dawidka.
krystyna z tychy napisał/a Lipiec 13, 2018:
Proszę o modlitwe w intencji synów Szymona Michała i Mirka o poznanie prawdziwych trzeźwych przyjaciół i wyzwolenie z nałogu pijaństwa. dla Michała proszę o zdrowie psychicze fizyczne i duchowe. zatroskana mama
A z K napisał/a Lipiec 13, 2018:
Św. Rito, pomóż mi wyjść z tych wszystkich problemów finansowych....
Aleksandra napisał/a Lipiec 13, 2018:
Święta Rito błagam o łaskę uzdrowienia mojego ukochanego, by wrócił do mnie, a jeśli wolą Pana Jezusa jest by niósł to cierpienie, dopomóż, byśmy nieśli je razem i nie opuszczaj nas.
Kasia napisał/a Lipiec 13, 2018:
Proszę cię św Rito żeby mój mąż przestał się gniewać, od kilku dni milczy nie odzywa się ją nie wiem o co chodzi. Proszę żeby wrócił ten kochający mąż, żeby był spokojny i nie denerwowal się na wszystko i wszystkich. To nie ten sam człowiek od jakiegoś czasu. Proszę o to żeby się wyciszyl odezwał do mnie i powiedział co jest grane. Bo milczenie nic nie zadziała. Ja już nie mam siły na wszystkie problemy.
paweł z ŁÓDŹ napisał/a Lipiec 13, 2018:
św.Rito proszę Cię o pomoc w trudnej sprawie opieki nad moim ociemniałym Tatą. Uproś u Miłosiernego Boga mądrość i siłę dla mnie w tej sytuacji i łaskę rozeznania jak dalej Tacie pomóc. Dla Taty wyproś łaskę spotkania z Bogiem i spokojną cichą śmierć gdy Jezus zawoła go już do siebie.
Aneta napisał/a Lipiec 13, 2018:
Św. Rito proszę cię błagam cię o wstawiennictwo bardzo bym chciała zostać mamą.....
Helena z Jarosław napisał/a Lipiec 13, 2018:
Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla mnie ,moich dzieci wnuków i całej mojej rodziny. Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych .Panie Ty wszystko wiesz proszę Cie z całego serca Jezu zajmij się tym wszystkim .Kochana Św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie i cala moja Rodzinę przed złem i złymi ludźmi . Bóg zapłać
Aneta z Cisie napisał/a Lipiec 13, 2018:
Św. Rito błagam z całego serca o cud - wyzdrowienie z choroby raka wujka Krzysztofa.
Ewa z Krakow napisał/a Lipiec 13, 2018:
Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św ,oraz o wszelkie łaski i dary Ducha św dla mnie ,moich dzieci ,wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych. Panie Ty wszystko wiesz proszę Cie z całego serca Jezu zajmij się Tym wszystkim. Św. Rito wstawiaj się za nami i chroń mnie i cala moją rodzinę przed złem i złymi ludźmi .Bóg zapłać
Lena napisał/a Lipiec 13, 2018:
Św Rito błagam zlituj się nad moim synem i uproś dla niego u Jezusa Chrystusa łaski uwolnienia od wszelkich złych duchów i ich dzieł ( niepowodzeń , bezrobocia i samotności.) Amen
Monika z Rybnik napisał/a Lipiec 13, 2018:
Kochana św. Rito proszę Cię o ponowne nawiązanie znajomości, relacji z mężczyzną, które Bóg postawił na mojej drodze. Czuje i wierzę że to dobry, wartościowy człowiek, pochodzący z katolickiej rodziny. Proś Boga za mną aby dał nam szansę jeszcze spotkania. Aby przemienił myśli i serce Ryszarda i skierował je w moją stronę, aby podjął próbę nawiązania kontaktu ze mną. Dziękuje za wszystkie łaski już otrzymane.
Monika z Rybnik napisał/a Lipiec 13, 2018:
Kochana Św. Rito proszę Cię abyś wybłagała u Jezusa łaskę uzdrowienia bratanka Jakuba z gradówki oka, aby Jezus uchronił go od sierpniowego zabiegu. Proszę Cię bardzo, wstaw się za nim. Kocham Cię
Małgorzata z Jasło napisał/a Lipiec 13, 2018:
Święta Rito , z całego serca proszę o zdrowie dla Basi i dar pracy dla niej i dla męża. Pomóż w tym , aby dziś ktoś się do nas odezwał w sprawie pracy. Święta Rito , patronko spraw trudnych i beznadziejnych , módl się za nami. Amen.
Marzena z Wiedeń napisał/a Lipiec 13, 2018:
Św. Rito przez Twoje ręce prosze wstawiaj sie do Pana Boga za moim mężem Markiem o uzdrowienie jego duszy i ciała. Aby znalazł na nowo drogę do Pana Boga. O wszelkie łaski aby Pan nim kierował w wyborach życia. Aby poznał wartość naszej rodziny. Proszę szczególnie o łaskę umiejętnego oszczędzania i szanowania ciężko zarobionych pieniędzy. Bóg zapłać.
Beata z Gdańsk napisał/a Lipiec 13, 2018:
Św Rito wstawiaj się błagam za moją rodziną, proś o potrzebne łaski. O zdrowie rodziców ich cierpliwość i miłość wzajemną. O pokój ducha i odwagę do przeprowadzenia zmian w naszym życiu dla siostry i mnie oraz o możliwość odpoczynku w opiece nad rodzicami. Brakuje mi sił psychicznych aby to nieść. Jezu ratuj