Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
24446 wpisów.
Róża napisał/a Kwiecień 20, 2019:
Święta Rito dziś razem z Tobą modlę się za nas wszystkich kierujących niemalże codziennie do Ciebie swoje prośby. Abyś zawsze wspierała nas i dodawała sił kiedy jesteśmy w rozpaczy.Święta Rito ulituj się nad nami grzesznymi ,słabymi,szukającymi pocieszenia. Powiedz Jezusowi ,że Go kochamy i wierzymy,że nas ocali.Dziękuję.
Joanna z Tczew napisał/a Kwiecień 20, 2019:
Św Rito proszę o łaskę wiary i pokoju i miłości. Niech miłość zwycięży wszelkie zło i cierpienie. Panie ulecz nasze serca,abyśmy nigdy nie wątpili w Boże Miłosierdzie. Św Rito módl się za nami.
Marta napisał/a Kwiecień 20, 2019:
Św. Rito z całego serca proszę o zdrowie dla mojej rodziny. O poród bez komplikacji i zdrowego synka rozwiązanie juz za 3 tygodnie. Proszę również o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych, odzyskanie poczucia bezpieczeństwa. Proszę wszystkich o modlitwę. Bóg zapłać.
Anna z Wólka napisał/a Kwiecień 20, 2019:
Św.Rito proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojego ciężko chorego męża. Proszę o dalsze wstawiennictwo w niebie o łaskę zdrowia dla niego i o to by pokonał tę chorobę. Dziękuję za opiekę nad moim mężem .Wierzę bardzo w Twoje wstawiennictwo .
Anna z Wólka napisał/a Kwiecień 20, 2019:
Św.Rito proszę o łaskę zdrowia dla mojej bardzo chorej mamy. Pomóż jej pokonać ból związany z chorobą nowotworową i niech leczenie przyniesie efekty. Anna
Kasia z Lubawa napisał/a Kwiecień 20, 2019:
Moja Cudowna Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna. Proszę o łaski, błagam, mam już wiek i nie wiem czy jeszcze mogę liczyć na coś. Dziękuję za wszystko.
Patrycja napisał/a Kwiecień 20, 2019:
Św.Rito proszę wstaw się u Pana Boga w intencji mojej ciąży. Błagam aby moja ciąża przebiegała bez problemów, żeby mój synek się dobrze i zdrowo rozwijał, proszę aby badania na toksoplazmoze wykazywały że nie doszło do zakażenia,aby wyniki amniopunkcji były w normie i żeby te problemy skórne nie nie miały wpływu na zdrowie mojego maleństwa. Św.Rito opiekuj się moim synkiem oraz całą moją rodziną. Dziękuję. Amen
Róża 🌹 napisał/a Kwiecień 20, 2019:
Św. Rito dziękuje za to ze jesteś i ze codziennie wspierasz mnie w moim trudnym życiowym utrapieniu. Bóg zapłać.
Małgorzata z Kraków napisał/a Kwiecień 19, 2019:
Św Rito błagam w pokorze o łaskę dla mojej rodziny, aby mąż Krzysztof i córka Kaja byli dla siebie kochającym ojcem i kochającą córką. Aby mąż nigdy nie powrócił do hazardu i kochał mnie wierną, szczerą i dobrą miłością. Boże miej nas w swojej opiece i chroń nas od złego. Proszę gościu, który to czytasz, westchnij za mną do Boga. Bóg zapłać.
Anna z Plock napisał/a Kwiecień 19, 2019:
Proszę o modlitwę za Andrzeja i Jego bliskich o światło i dary Ducha Świętego potrzebne łaski, błogosławieństwo o stabilizację w pracy ,wyjście z zadłużeń. O wiarę nadzieję ,życie w duchu i prawdzie . Bóg zapłać
Mariola napisał/a Kwiecień 19, 2019:
Święta Rito błagam o zdrowie. Panie Jezu Chrystusie Cierpiący błagam o zdrowie. Nie opuszczaj mnie. Pomóż proszę.
Rafał z Kraków napisał/a Kwiecień 19, 2019:
Święta Rito dziękuję za Twoje wstawiennictwo i opiekę nad naszą rodziną i dalej proszę: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla naszych córek. O pomyślne zdanie matury Patrycji, mądre przemyślane decyzje dotyczące jej przyszłości. O pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji materialnej i mieszkaniowej. O Boże błogosławieństwo i zgodę w całej naszej rodzinie. Pomóż nam tak żyć abyśmy kiedyś zasłużyli na Boże miłosierdzie. Twój czciciel.
Nela z Wałbrzych napisał/a Kwiecień 19, 2019:
Poproszę o modlitwę w intencji by ustąpił mój epizod depresyjny.
Joanna z Tczew napisał/a Kwiecień 19, 2019:
Św Rito proszę o łaskę wiary i pokoju i miłości. Niech miłość i wiara w Jezusa Chrystusa jeszcze bardziej mnie przybliży i umocni. Panie poprowadź nas tą właściwą drogą prowadzącą do Ciebie i do Twojego źródło jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św. Rito módl się za nami.
Agnieszka z Otwock napisał/a Kwiecień 19, 2019:
O Droga Święta Rito, proszę o udane cesarskie cięcie dla mojej siostry, żeby dzidzia była zdrowa, bo jest zagrożona. Amen.
Nela z Wałbrzych napisał/a Kwiecień 19, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji by ustąpił mój nawrót epizodu depresyjnego.
Andrzej z Gdańsk napisał/a Kwiecień 19, 2019:
Święta Rito dziękuję, że jesteś z nami każdego dnia. Dziękuję za całe dobro jakie otrzymałem od Pana Jezusa za Twoimi wstawiennictwem. Dziękuję za wysłuchanie próśb moich. Ty jesteś Świętą od rzeczy niemożliwych. Święta Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych. Proś ze mną Pana Miłosierdzia o łaskę zdrowia i uwolnienia się z choroby alkoholowej Janusza. Proszę także o łaskę zdrowia dla mnie i żony Elżbiety, naszych wnuków, dla córki Anny i syna Rafała. O dobrego męża i dobrą żonę dla nich, aby się wzajemnie wspierali i kochali. O pojednanie się z Bogiem dla nich. O zdrowie ciała i duszy. Sławię imię Twoje Święta Rito. Święta Rito módl się za nami. Andrzej
Ewa napisał/a Kwiecień 19, 2019:
Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia ,dziękuję za wszystko i proszę Cię z całego serca o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla mnie ,moich dzieci , wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych ,dla całej mojej rodziny Pan wszystko wie proszę Jezu Zajmij się Tym wszystkim .Kochana św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie , i całą moją rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Serdeczne Bóg zapłać.
Patrycja napisał/a Kwiecień 19, 2019:
Św.Rito błagam Cię wstaw się u Pana Boga w intencji mojej ciąży. Proszę o to żeby badania toksoplazmozy i amniopunkcji były w normie i żeby problemy skórne przeszły szybko bez szkody dla dziecka. Dziękuję za pomoc ze zdrowiem dla Dante i Leo , proszę nadal się nimi opiekuj oraz całą moją rodziną. Amen
Monika z Rybnik napisał/a Kwiecień 19, 2019:
św. Rito Ty jesteś patronką spraw trudnych i beznadziejnych. Proszę Cię w imię Jezusa wstaw się za mną do Boga i wyproś mi tę łaskę, którą noszę w sercu. Pomóż mi w tej trudnej i beznadziejnej sprawie. Bóg wie, że to o co Go proszę jest dobre bo pochodzi od niego, bo Bóg chce aby ludzie się kochali i zawierali związki oparte na BOGU. Dlatego do Ciebie zwracam się w tej trudnej dla mnie sytuacji. Ja sama już nic nie mogę zrobić, dlatego zawierzam to wszystko Bogu przez Twoje wstawiennictwo. Św. Rito pomóż mi, błagam z dziecięcą ufnością.
Kasia z Lubawa napisał/a Kwiecień 19, 2019:
Moja Cudowna Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka, który był dla mnie cudem czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna. Proszę o łaski, błagam. Dziękuję za wszystko.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Kwiecień 19, 2019:
Proszę o zdrowie i miłość dla Konrada. Prosze o dobre święta .Joanna i Krzysztof
Ela napisał/a Kwiecień 19, 2019:
🌹Św Rito 🌹opiekunką jesteś tam gdzie niema iskierki nadziei prosimy Cię o zniesienie naszych próśb do dobrego Boga aby jego miłosierdzia doświadczył mój synek wstaw się za nim uproś łaskę powrotu do zdrowia aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości strzeż moich dzieci proszę i dziękuję za wszystko co nam uprosilaś. Bóg zapłać
Marzena z Radlin napisał/a Kwiecień 19, 2019:
Święta Rito błagam Cię o uzdrowienie mojego syna. Żeby już wyzdrowial z tej choroby i mógł, pójść już do pracy. Ty najlepiej wiesz co to cierpienie i ból. I proszę o dobre wyniki dla syna, z rezonansu głowy. Dziękuje Tobie moja kochana mateńko za wszystkie łaski które otrzymałam, z Tobą jest mi dużo łatwiej przez to wszystko przechodzić. Proszę o wstawiennictwo u Pana naszego. Amen
Tomasz z Konin napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia mojej kochanej babci Anny, która przeszła ciężki udar i leży w szpitalu w Koninie.
Zofia z Tu bo d napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Błagam o modlitwę za dziećmi, wspieraj i ratuj, wstaw się za nimi do Boga, dziękujemy.
agnieszka z Kraków napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Święta Rito błagam o zdrowie, najmocniej jak umiem, pomóż mi, odsuń ból, spraw abym mogła jeść bez dolegliwości, popraw wyniki, zabierz zwłóknienia, dziękuję że jesteś 🌹🌹❤️❤️Święta Rito Ty możesz wszystko, TY wiesz co robić Dziękuję za dobry dzień i proszę aby szefowa widziała mnie dobrymi oczami bo tak bardzo się staram i daje tyle z siebie w pracy
Magdalena napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Św. Rito mój narzeczony karał mnie wielodniowym milczeniem ilekroć coś mu nie pasowało i był odpychający i zdradziecki więc musiałam oddać pierścionek czym się wcale nie przejął. Daj mi proszę taki stosunek do niego jaki on miał do mnie bo ta droga nie znajdzie już szczęśliwego zakończenia przed ołtarzem.
Karolina z Warszawa napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Święta Rito, patronko spraw beznadziejnych pomóż mi błagam! Proszę pomóż mojemu ukochanemu w problemach z synem z poprzedniego małżeństwa, to tylko zagubione dziecko! Wstaw się za nami, aby on o mnie wrócił, nie mierzył się sam z problemami, znowu mi zaufał i się otworzył. Jesteśmy dobrymi ludźmi a nasze nieporozumienia i kłótnie niech pójdą w niepamięć. Wiem, że on mnie kocha, wierzę, że jesteśmy w stanie stworzyć prawdziwą, dobrą rodzinę dla jego syna, jak i mam nadzieję naszych przyszłych dzieci. Bóg zapłać za modlitwy!
Agnieszka z Mississauga napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Św.Rito, błagam Cie o wstawiennictwo w mojej intencji.Kochana proszę Cie uproś mi u Pana łaskawość. Ty wiesz jak bardzo sie martwię,gdyż jestem samotna matka 3 dzieci. Kochana, błagam Cie jak matka ,matkę. Wstawiaj sie za mną, aby Pan okazał mi swe miłosierdzie i dał mi upragnione zdrowie. Proszę i dziękuję za wszelkie łaski, za Twoim wstawiennictwem otrzymane kochana św.. Rito.
Joanna z Tczew napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Św. Rito pokornie proszę o łaskę wiary i uzdrowienia oraz nawrócenia mojego męża niech to co oddaliło go od Boga znowu go do niego doprowadzi. Panie ulecz jego zatwardzałe serce niech przemieni się w źródło miłości i napełnione zostanie Duchem Św. Św Rito módl się za nami
M napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Święta Rito proszę o pomoc...
Małgorzata z Bukowno napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Św. Rito modlę się do ciebie od zawsze , odkąd wiem, że jesteś moją patronką i tyle wycierpiałaś. Proszę cię moja patronko i przyjaciółko o to co zawsze : rozsądne rozwiązanie moich problemów finansowych, zdrowotnych , o to żeby Michał znalazł prace i zaczął pracować i o zdrowie dla całej rodziny, szczególnie mojego męża Marka. Bardzo ci ufam i wierzę w twoje wstawiennictwo
halina z wola napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Św.Rito błagam o zdrowie dla moich dzieci ,wnucząt, męża i dla mnie. Daj mi Pani dużo cierpliwości i pokory
halina z wola napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Świeta Rito dziękuje Ci za wiele łask ktore otrzymałam za Twoim wstawiennictwem i proszę Cię nadal o opiekę nad moją rodzna,oraz Tateuszem ,ojcem chrzestnym i mama . Wypraszaj dla nas zdrowie i zgadę, a dla moich chrześniaków o wiare i powrot na Łono Kościoła,
halina z wola napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Święta Rito proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla córki i proszę o zdrowie dla niej i dzieciątka w łonie. Święta Rito błagam o zgodę i szczere pojednanie się moich dzieci wyproś dla nich zdrowie na ciele duszy i umyśle i Dary Ducha Świętego..
gość z kujawsko-pomorskie napisał/a Kwiecień 18, 2019:
św Rito proszę o zdrowie dla taty Marcina.
Klaudia z Kraków napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Święta Rito, proszę o dar życia dla Przemka P., który jest w szpitalu w stanie ciężkim. Za Twoim wstawiennictwem, uproś proszę u Pana Boga, uzdrowienie z ciężkiej choroby dla Przemka.
Barbara z K napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi, spraw żebym mogła zdobyć środki na spłaty długów, wspomóż mnie duchowo.
Ewa z Kraków napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia ,dziękuję za wszystko i proszę Cię z całego serca o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla mnie ,moich dzieci , wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych ,dla całej mojej rodziny Pan wszystko wie proszę Jezu Zajmij się Tym wszystkim .Kochana św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie , i całą moją rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Serdeczne Bóg zapłać.
Agata z Otwock napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Święta Rito błagam o pomoc dla mojej córki Zosi. Wyproś u Boga uleczenie jej skrzywienia kręgosłupa, rotacji miednicy oraz alergii. Moje dziecko o silnej wierze i silnym charakterze ma słabe ciało. Uproś u Najwyższego Boga uzdrowienie dla niej. Błagam.
Patrycja napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Św. Rito proszę Cię wstaw się u Pana Boga w mojej intencji. Błagam, żeby mój synek się dobrze rozwijał, żeby był zdrowy, żeby wyniki toksoplazmozy i amniopunkcji były w normie, żeby te problemy ze skórą co teraz mam nie zagrażały mojej ciąży i żeby jak najszybciej się skonczyły. Amen
Kasia z Lubawa napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Moja Cudowna Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna. Proszę o łaski, błagam. Dziękuję za wszystko.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Za Konrada za jego zdrowie ,szczęście w życiu osobistym i zawodowym, o miłość, za pana Tomka, za pana Marcina, pana Jacka, panią Małgosię ,Pana Mirka .Proszą Joanna i Krzysztof
Ela napisał/a Kwiecień 18, 2019:
🌹Św Rito 🌹 dziękujemy ci za wszystko co nam uprosilaś ale nadal miej w opiece moje dzieci uproś łaskę powrotu do zdrowia synka naszego aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości. Ufamy w twe wstawiennictwo u miłosiernego Boga który jest naszym ojcem i pragnie naszego dobra św Rito uproś potrzebne łaski dla nas amen Bóg zapłać
Anna z Trójmiasto napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Św.Rito proszę pomóż,aby ustał ból z którym żyję od kilku lat,którego lekarze nie mogą rozpoznać, wróć nadzieję że będę mogła się poruszać swobodnie to tak jakby wróciło życie.
Piotr z Warminsko Mazurskie napisał/a Kwiecień 18, 2019:
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla mnie i łaskę siły oraz wiary. Bóg zapłać. Święta Rito miej nas wszystkich w opiece.
Katarzyna z Siedlce napisał/a Kwiecień 17, 2019:
O radość wieczną dla Daniela aby Bóg przyjął Go do Siebie. I za zdrowie moich dwóch synów Alanka i Olusia. Żeby Bóg i Święta Rita pomogli mi i udzielili łaski w wyremontowaniu domu.
Kaka z Malopolska napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Św. Rito błagam Cię z całego serca żeby wyszło dobrze badanie mojemu bratu żeby było wszystko w porządku miej go w swojej opiece.
Piotr z Ostrężnica napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Św. Rito proszę wstaw się za mną o uzdrowienie z choroby raka wątroby i trzustki, a mojej żonie wytrwałości i wiarę na lepsze dni spędzone razem
Czcicielka z Kujawsko-pomorskie napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Św Rito proszę o zdrowie dla mojej cioci która znajduje się w szpitalu w ciężkim stanie.
Monika z Rusocice napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Św Rito, bardzo dziękuję za opiekę i wstawiennictwo, i dobre wyniki badań syna.
Iwona napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Święta Rito proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga w intencji Marioli i Julii, proszę spraw, aby nawiązały ze sobą kontakt i miały dobrą relację ze sobą. Proszę o łaskę pojednania i zgody w ich rodzinie, proszę o uzdrowienie relacji w ich rodzinie. Święta Rito proszę wyproś nawrócenie Marioli i Julii. Święta Rito proszę o łaskę uwolnienia Marioli z nałogu alkoholu i palenia papierosów. Dziękuję
Kaka z Malopolska napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Św. Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej rodziny a teraz w szczególności dla mamy żeby dobrze jej wyszły badania i dla brata żeby ten wynik wyszedł dobrze i to nie było nic groźnego błagam Cię miej ich w swojej opiece i nie opuszczaj nigdy
M napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Proszę....
Grażyna z Śląskie napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Świat Rito !W pokorze proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Janiny ,Jana i Grażyny. Janina walczy z bólem i ciężką chorobą płuc . O nawrócenie Jana i Janiny , prowadzenie w leczeniu -rozsądnych lekarzy , pracę dla Grażyny i potrzebne w obecnej sytuacji łaski. Bóg zapłać prosi Grażyna
Małgorzata z Gorzów Wlkp. napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Św. Rito, dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Oddaję Ci pod opiekę Jakuba, błagam o wstawiennictwo za nim DO JEZUSA, o rozeznanie jego drogi życiowej, o nawrócenie.
Daniel z supraśl napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Proszę o modlitwę za nawrócenie mojej i innych rozbitych rodzin , rządzących w Polsce, we Francji i rządzących tam ,wszystkich niewierzących i uwolnienie z pornografii nawrócenie dla siebie i nieznających Boga ..
Magdalena z Wrocław napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy Marii. Uproś u Pana wygraną walkę z chorobą nowotworową.
Ewa z Kraków napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia ,dziękuję za wszystko i proszę Cię z całego serca o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla mnie ,moich dzieci , wnusi i całej mojej rodziny. Św. Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych ,dla całej mojej rodziny Pan wszystko wie proszę Jezu Zajmij się Tym wszystkim .Kochana św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie , i całą moją rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Serdeczne Bóg zapłać.
Joanna z Tczew napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Św Rito proszę o łaskę pokoju i zgody w rodzinie która nie chce relacji. Panie ulecz ich zatwardziałe serca, wskaż mi właściwą drogę prowadzącą do Ciebie i do Twojego źródła jakim jest Boże Miłosierdzie. Niech się stanie wola Twoja Panie. Św. Rito módl się za nami.
Patrycja napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Św.Rito błagam Cie wstaw się do Pana Boga w intencji mojej ciąży. Proszę, aby moje maleństwo się rozwijało prawidłowo, żeby wyniki toksoplazmozy i amniopunkcji były w normie, żeby te nowe problemy zdrowotne co się pojawiły żeby nie miały znaczenia na rozwój ciąży oraz błagam o zdrowie dla Dante. Amen
Beata napisał/a Kwiecień 17, 2019:
św. Rito, proszę z serca o siłę i zdrowie dla mnie. Powierzam Ci z nadzieją że zostanę wysłuchana, wszystkie wiadome Ci sprawy. Z serca dziękuję. Szczęść Boże Wszystkim proszącym.
Kasia z Lubawa napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna. Błagam daj mi jakiegoś kopniaka by moje życie się wreszcie uzdrowiło. Dziękuję za wszystko.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Św. Rito ,bardzo dziękuję ,proszę także o miłość dla Konrada ,aby nie był sam.Módl się za nami,aby był szczęśliwy ,za Pana Tomka ,pana Jacka ,Pana marcina,za Panią Małgosię pana Mirka .Módl się a nami .Wspieraj nas .Zanieś nasze prośby do Boga.Zatroskani Joanna i Krzysztof.
Ela napisał/a Kwiecień 17, 2019:
🌹Św Rito 🌹 oddaje ci dziś wszystkie moje troski powierzam ci moje dzieci strzeż ich od złego zachowaj ich w zdrowiu i prowadź do Boga aby jego miłosierdzia doświadczył mój synek wstaw się za nim aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia uproś zmiłowanie pana naszego osusz łzy tych którzy prosza Cię dziś o pomoc dziękujemy ci za wszystko co nam uprosilaś chcemy czuć twoja obecność nie zostawiaj nas samych amen Bóg zapłać
Monika z Rusocice napisał/a Kwiecień 17, 2019:
Św. Rito, błagam o dobry wynik badania mojego syna. Bóg zapłać
Agata napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Proszę Cię święta Rito o szczęśliwy przebieg operacji mojego męża ,bez powikłań i o zdrowie dla całej rodziny.
Ewa z P napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Święta Rito proszę cię o pomoc w nawróceniu mojej córki Agnieszki i uwolnieniu jej od złego ducha.Dziękuję
Dorota z Gdańsk napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Święta Rito, proszę o zdrowie i proszę pomóż mi pozytywnie pozałatwiać sprawy.
Kaka z Malopolska napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Św. Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mamy żeby badania wyszły jej dobrze i błagam cię, żeby bratu badanie histopatologiczne wyszło dobrze żeby było wszystko w porządku błagam Cię miej mamę i brata w swojej opiece nie opuszczaj ich.
agnieszka z Kraków napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Święta Rito błagam o zdrowie, najmocniej jak umiem, pomóż mi, odsuń ból, spraw abym mogła jeść bez dolegliwości, popraw wyniki, zabierz zwłóknienia, dziękuję że jesteś 🌹🌹❤️❤️Święta Rito Ty możesz wszystko, TY wiesz co robić Dziękuję za dobry dzień
Monika z Myslowice napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Gorąco proszę o wstawiennictwo św. Rity za moją rodziną szczególnie dziećmi, aby dobry Bóg uchował nas od złych zdarzeń, Jezu Ty się tym zajmij. Bóg zapłać.
Sylwia z kujawsko-pomorskie napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Św Rito spraw by w zakładzie pracy mojej mamy i ojczyma ustąpił wyzysk i mobbing, by szefostwo zaczęło ich szanować i wypłacać im sprawiedliwe wynagrodzenie, by nie zabierano im prawa do urlopu, by nie musieli rezygnować ze swojej pracy.
Izabela z Warszawa napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Święta Rito, wyjednaj Asi Dary Ducha Świętego podczas pisania książki oraz rozwiązywania problemów zawodowych. Wyjednaj dla niej łaskę znalezienia dobrego kandydata na męża. Proszę również o łaskę nawrócenia, rachunek sumienia oraz zrozumienie sensu 8 przykazania dla osób, którzy niesłusznie pomawiają mnie w pracy.
Małgorzata z K napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Święta Rito, proszę aby moja córka nie odczula skutków mojej lekkomyślnosci. Proszę aby odnosiła sukcesy w szkole i aby nauka przebiegała bez problemów.
Elzbieta z Bielsko -Biała napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Św. Rito miej nas w swojej opiece.
Klaudia z Cieszyn napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Święta Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga najwyższego, uproś w swych modlitwach cud uzdrowienia z ciężkiej choroby i łaskę życia dla bliskiej mi osoby, którą noszę w sercu. Poleć Ojcu Niebieskiemu całą naszą rodzinę, aby wzmacniał nasze serca w tak trudnej chwili. Tobie Rito ufamy.
K. napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Proszę o modlitwę za mnie ponieważ stoję przed bardzo trudnym wyborem i nie potrafię podjąć dobrej decyzji wiec nie podejmuje żadnej oraz za dobra prace, w której będę mogła się spełniać ...św Rito proszę pomóż!
Małgorzata napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Święta Rito proszę o pomyślne zdanie egzaminów przez mojego syna, wybranie właściwej drogi i dostanie się do wybranej szkoły.
Małgorzata napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Święta Rito gorąco proszę o pomoc w pomyśnym zdaniu matury przez moją córkę i wybraniu właściwej drogi życiowej.
Mariola napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Panie Jezu Cierpiący , Święta Rito błagam o zdrowie. Błagam o zdrowe płuca. Proszę aby jutrzejsza wizyta u lekarza przebiegła pomyślnie, aby wszystko było dobrze. Aby przestały dokuczać mi złe sny. Błagam abym przestała ciągle martwić się i myśleć. Panie Jezu pomóż Święta Rito bądź ze mną. Jezu ufam Tobie proszę Ty się tym zajmij.
Magda napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Św. Rito proszę o nawrócenie męża.
Monika z Warszawa napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Święta Rito, Bóg zapłać za wszelkie łaski, które, dzięki Twojemu wstawiennictwu, otrzymaliśmy od Boga. Niech Bóg da nam dalszą laskę trwania w jedności rodzinnej, miłości, wierności, zaufaniu, niech nadal daje nam zdrowie. Proszę Cię św. Rito wstaw się za mną w sprawach finansowych. Na chwile obecną potrzeba mi 10.000-15.000 zł, żeby uporać się z długami, niech Pań Bóg chroni mnie przed grzechem popijania winka. AMEN.Monika
Joanna napisał/a Kwiecień 16, 2019:
W intencji Bernarda , o zdrowie i nawrócenie, o błogosławieństwo w pracy . Bóg zapłać
Dorota z Gdynia napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Św. Rito dziękuję za dobre wyniki mojego męża. Spraw aby jego zdrowie się poprawiło. Proszę o jego uzdrowienie. Dopomóż św. Rito Jance w walce z chorobą daj jej siłę.
Patrycja napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Św.Rito proszę pomóż mi i wstaw się u Pana Boga w intencji mojej ciąży, aby wszystko było dobrze, żeby następne badania na toksoplazmoze nadal wykazywały że nie doszło do zakażenia, żeby wyniki amniopunkcji były w normie, żeby nowe problemy zdrowotne co wyszły nie wpływały negatywnie na ciąże. Proszę Cię też wstaw się za zdrowiem Dante, żeby doszedł do siebie i żeby minęło niebezpieczeństwo. Dziękuję za pomoc. Amen
Czcicielka napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Św. Rito oręduj za Marcinem, aby podczas dzisiejszej rozmowy o pracę, Duch św. napełniał go mądrością. Proszę przez wstawiennictwo Św. Józefa i Niepokalane Serce Maryi, aby otrzymał tą pracę jeśli to zgodne z wolą Bożą. Szczęść Boże.
Babcia z Ostrołęka napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Św. Rito gorąco proszę wstaw się u Jezusa Miłosiernego za moją wnuczką, o uzdrowienie z depresji, o opiekę podczas egzaminów, przywróć jej radość życia. oraz o nawrócenie jej matki. Jezu ufam Tobie.
Joanna z Tczew napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Św Rito naucz mnie całkowitej ufności w Bogu niech jego miłość do mnie przeleje się do mojego serca,które tak bardzo tego potrzebuje. Panie ulituj się nad moją nędzną duszą, która ciągle Ciebie poszukuje. Św Rito módl się za nami.
Babcia z Ostrołęka napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Św. Rito proszę wstaw się u Jezusa Miłosiernego za moją wnuczką o uzdrowienie z depresji, o opiekę podczas egzaminów, przywróć jej radość życia, oraz o nawrócenie dla jej matki. Jezu ufam Tobie.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Błagam o zdrowie i miłość dla Konrada.Zatroskani rodzice Joanna i Krzysztof
Babcia z Ostrołęka napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Św. Rito gorąco proszę wstaw się u Jezusa Miłosiernego za moją wnuczką o wyzdrowienie z depresji, o opiekę podczas egzaminów, przywróć jej radość życia, oraz dla jej matki o nawrócenie. Jezu ufam Tobie.
Ela napisał/a Kwiecień 16, 2019:
🌹Św Rito 🌹 nasza opiekunko dziękujemy ci za wszystko co nam uprosilaś ale nadal miej w opiece moje dzieci uproś łaskę powrotu do zdrowia aby synek mój odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości zanieś nasze prośby przed Boży tron niech dziś jego miłosierdzia dostapią wszyscy czciciele św Rity niech w ich sercach zapanuje radość i nadzieja na lepsze jutro św Rito nie zostawiaj nas samych chcemy czuć twoja obecność amen Bóg
Malgosia z K napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Św Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski podczas pisania tekstów. Proszę o kolejny stopień w rozwoju. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes o zdrowie wytrwałość i siłę dla mamy i brata. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i męża oraz nowego miejsca zamieszkania wymarzonej działki na której powstanie dom. Proszę o modlitwę za zdrowie i wytrwałość w dążeniu do celu.
Msms z Mielec napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Proszę o cud uzdrowienia Wojtusia i zdrowie dla jego mamy.
Maria z Chojnice napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Św Rito proszę Cię abyś wyprosiła za posrednictwem Jezusa i Maryi łaskę mojego uzdrowienia z raka. szczególnie proszę opiekuj się mną podczas dzisiejszej operacji. Amen. Ty się tym zajmij.
A. napisał/a Kwiecień 16, 2019:
Bardzo cierpię. Proszę o zabranie mnie z tego świata i szansę na naprawę tego przy Bogu. Proszę o modlitwę.
Ewa z Dąbrowa Białostocka napisał/a Kwiecień 16, 2019:
św. Rito chciałabym prosić Cię o wysokie wyniki z egzaminów. Proszę dodaj mi pewności i oświecaj mój umysł podczas pisania. Chciałabym z całego serca podziękować za to ze za Twoim wstawiennictwem i innych świętych mój były chłopak zrozumiał ze mnie kocha wrócił do. Mnie i jesteśmy szczęśliwi. Postaram się napisać świadectwo. Proszę i dziękuję z całego serca św. Rito.
Ela napisał/a Kwiecień 15, 2019:
🌹Św Rito 🌹pomogłaś nam dziś dziękujemy ci za wszystko co nam uprosilaś ale nadal miej w opiece moje dzieci uproś łaskę powrotu do zdrowia aby synek mój odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości i dalszego rozwoju strzeż od złego amen Bóg zapłać