Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
25441 wpisów.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Maj 20, 2019:
Błagamy Cię św. Rita o zdrowie dla Konrada o szczęście w życiu osobistym i zawodowym dla Konrada Błagamy ,klękamy prosimy za naszego syna. Ratuj. Módl się za nami. Zatroskani Joanna i Krzysztof.
Ela napisał/a Maj 20, 2019:
🌹Św Rito 🌹prosimy Cię o zniesienie naszych próśb do dobrego Boga aby jego miłosierdzia doświadczył mój synek wstaw się za nim uproś łaskę powrotu do zdrowia aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości ufamy i wierzymy w twoje wstawiennictwo dziękujemy ci za wszystko co nam uprosiłaś ale nadal miej w opiece moje dzieci bądź nasza opiekunką w każdej chwili naszego życia pomagaj nam w naszych utrapieniach strzeż od złego. Amen. Bóg zapłać
Patrycja napisał/a Maj 20, 2019:
Św. Rito proszę pomóż mi i wstaw się u Boga w intencji prawidłowego przebiegu mojej ciąży. Spraw by te wszystkie komplikacje się skończyły i żebym mogla donieść tą ciąże do końca i urodzić w terminie zdrowego synka. Dziękuję. Amen
Sylwia napisał/a Maj 20, 2019:
Proszę o nieustającą moc Ducha Świętego we mnie,we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Anna z Wołczyn napisał/a Maj 20, 2019:
Św. Rito proszę o jasność umysłu dla Dawida dopomóż mu na sprawdzianie aby dobrze napisał. Prowadź go i miej go w swojej opiece. Anna
Katarzyna napisał/a Maj 19, 2019:
Proszę o pojednanie z mężem, proszę aby ujrzał prawdę. Proszę o cud uzdrowienia męża z choroby psychicznej oraz o cud uwolnienie z mocy szatana i nawrócenie oraz o światło Ducha Świętego dla mnie.
Monika napisał/a Maj 19, 2019:
Proszę o modlitwę o zdrowie i potrzebne łaski dla mojego syna Krzysztofa. Św. Rito otocz go opieką.
Urszula z Opole napisał/a Maj 19, 2019:
Św. Rito dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymuje i proszę o wstawiennictwo za mną u Pana w intencji P. Bogu wiadome. Bóg zapłać..
ala napisał/a Maj 19, 2019:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę wstawienniczą, o własny, samodzielny dom dla Eli z mężem i dziećmi oraz o wyproszenie przez Św Ritę ochrony dla rodziny przed złem i dary Ducha Św. dla głowy rodziny.
Danuta z Nowy Wisnicz napisał/a Maj 19, 2019:
O łaskę uwolnienia Mateusza z wiezienia ,łaskę nawrócenia i zdrowie dla jego matki Małgorzaty Św. Rito wyproś łaskę.
Urszula z Opole napisał/a Maj 19, 2019:
Św. Rito proszę aby to co wydaje się niemożliwe stało się prawdziwe, aby mój mąż wrócił od mnie, pogodził się i odnowił przysięgę małżeńską. P. Boże dopomóż.
Danuta napisał/a Maj 19, 2019:
Św. Rito proszę o uzdrowienie moich ślinianek i węzłów chłonnych oraz całkowity powrót do zdrowia, o zdrowie dla męża, syna i całej rodziny
Kasia z Starogard Gd napisał/a Maj 19, 2019:
Św. Rito dziękuję za wszystko dobro, które się już dokonało. Proszę o czystość serc i pragnienie życia z Bogiem dla moich dzieci
Krzysztof napisał/a Maj 19, 2019:
Św. Rito błagam Cię uratuj nasze małżeństwo.
Renata napisał/a Maj 19, 2019:
Św Rito bardzo, bardzo proszę o szczęście i cud w miłości dla córki.
Kasia z Lublin napisał/a Maj 19, 2019:
Proszę o cud poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka
patrycja z Wieliczka napisał/a Maj 19, 2019:
św. Rito moja ukochana błagam o zdrowie dla moich dzieci Julii i Nikodema spraw aby Nikodem zaczął jeść i więcej mówić błagam o zdrowie dla mnie aby przestały wypadać mi włosy, minęły okropne bóle głowy, polepszył się wzrok, unormowały sprawy kobiece. Św. Rito błagam o to aby Krzysiek przestał kaszleć, aby się wyciszył, był miły umiał rozmawiać z moją mamą. Św. Rito proszę o zdrowie dla mojego brata Arka, daj mu uśmiech na twarzy i zdrowie. Św. Rito proszę o zdrowie dla mojej mamy aby miała dużo siły i była zdrowa. Św. Rito proszę o to aby na naszej buzi panował zawsze uśmiech, otocz nasz dom każdego dnia swoją opieką. Proszę św. Rito o zdrowie dla Mateusza aby wyszły mu wszystkie badania dobrze, miej go w swej opiece. Św. Rito proszę o pomoc w pracy abym nie popełniła błędów. Św Rito proszę aby Krzysiek dobrze traktował Arka. Św. Rito błagam dopomóż nam finansowo. Kochamy cię mocno. Dziękuję za wszystkie uproszone łaski. błagam aby Krzysiek przestał kaszleć
Piotr z Jastrzebia Gora napisał/a Maj 19, 2019:
Święta Rito proszę Ciebie o zdrowie dla mnie, dla mojej matki, o bardzo dobrą pracę, dobrze płatną. O dobrą, ładną, gospodarną dziewczynę. Miej mnie i nasz dom w opiece. Spraw by nam się lepiej żyło i powodziło. Miej tez w opiece bliskich i przyjaciół. I bym mógł sobie kupić jakiś samochód potrzebny do pracy i w domu.
Gertruda z Biłgoraj napisał/a Maj 19, 2019:
Św. Rita, moja patronko od spraw beznadziejnych i moich problemów, proszę o łaskę dla Juli, o pomoc w nauce, koncentrację, łatwość przyswajania wiedzy, chęć do nauki. Dziękuję Ci za tę łaskę.
Agnieszka napisał/a Maj 19, 2019:
Św. Rito proszę o zgodę i wzajemne zrozumienie w naszym domu. Proszę aby Jacek nie pił alkoholu. Proszę o dar macierzyństwa dla Kingi. Błagam. Pomóż.
KASIA z BYDGOSZCZ napisał/a Maj 19, 2019:
Św Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. ,oraz wszelkie laski i dary Ducha św. proszę wstawiaj się za mną u Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych o zmianę pracy którą mi obiecano i podpisano o zdrowie, o dobrego męża św. Rito proszę opiekuj się mną i chroń mnie i całą moją rodzinę przed złem przed szatanem przed złymi ludźmi.
Gosia z Droszkow napisał/a Maj 19, 2019:
Święta Rito! dziękuje za wysłuchane modlitwy.
Gosia napisał/a Maj 19, 2019:
Proszę o przebaczenie w moim sercu; o nawrócenie babci, naprawienie relacji w rodzinie.
Joanna z Tczew napisał/a Maj 19, 2019:
Św. Rito naucz mnie całkowitej ufności do Pana który jest jedyną Prawdą i życiem niech on mnie prowadzi przez całe moje życie. Panie ulecz serca zatwardziałych grzeszników sprowadź ich do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św. Rito módl się za nami.
Joanna napisał/a Maj 19, 2019:
Proszę o łaskę pracy dla mnie i w intencji powrotu Pawła do Boga.
Anna Maria z Kraków napisał/a Maj 19, 2019:
Święta Rito proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga. Pragnę założyć rodzinę. Proszę o dar uzdrowienia serca, dobrego męża oraz dzieci. Dodaj cierpliwości w poszukiwaniach drugiej połowy, uczyń we mnie otwarte serce oraz oczy. Przemień mnie.
Elzbieta z Praszka napisał/a Maj 19, 2019:
Św.. Rito błagam o zgodę w naszym domu spraw aby Marcin nie pił alkoholu.Proszę o dar macierzyństwa dla Marty i o zdrowe dzieciątko dla Ani. Proszę pomóż znaleźć pracę dla Marty i proszę o wygraną sprawę sądową. Błagam pomóż.
Małgorzata z Rzeszów napisał/a Maj 19, 2019:
Św.Rito, proszę o pomoc w znalezieniu pracy, w której będę spełniona oraz szczęśliwej, właściwej miłości.
Siostra z Żyrardów napisał/a Maj 19, 2019:
Święta Rito proszę Cię o wszelkie łaski dobra i opiekę nad Dominikiem.
Zofia z Paradyż napisał/a Maj 19, 2019:
Błagam o ratunek i zdrowie w rodzinie
Mariola napisał/a Maj 19, 2019:
Św. Rito w 24 rocznicę urodzin mojego syna proszę Cię o zdrowie dla niego. Błagam o potrzebne łaski dla niego. Proszę pomóż mu znaleźć miłość i szczęście w życiu. Pomóż aby nie był sam aby znalazł sobie dobrą dziewczynę w przyszłości żonę. Błagam św. Rito miej go w swojej opiece. Mateńko opiekuj się moim synem. Panie Jezu zlituj się nad nim.
Paulina napisał/a Maj 19, 2019:
Św Rito proszę o pomoc w walce z moimi słabościami i nałogami. Pomóż mi dźwigać krzyż jakim zostałam obdarowana. Wstaw się do Boga za mną w intencij dobrze ci znanej.
Dorota z Gelsenkirchen napisał/a Maj 19, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Mateusza z choroby nowotworowej żeby siły wróciły i apetyt zeby wątroba zaczeła prawidłowo funkcjonować i nowe leki pomogły o cierpliwość sile dla mnie i zdrowie dla całej rodziny. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Czcicielka napisał/a Maj 19, 2019:
Święta Rito błagam cię o pomoc w uratowaniu małżeństwa siostry, o nawrócenie i przemianę dla szwagra
Helena z Jarosław napisał/a Maj 19, 2019:
Św. Rito dziękuję że jesteś z nami każdego dnia, że wstawiasz się za nami wszystkimi u Pana. Dziękuję za wszystko i proszę łaskę cudu uzdrowienia o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz o wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla mnie, moich dzieci wnuków i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę opiekuj się nami i chroń mnie i całą moją Rodzinę przed złem, Św. Rito proszę wstawiaj się za nami wszystkimi u Pana . Serdeczne Bóg Zapłać
Sylwia napisał/a Maj 19, 2019:
Św Rito uproś u Pana Najwyższego łaskę w wiadomej Tobie sprawie 🙏dziękuję za otrzymane łaski każdego dnia 🌹
Sylwia napisał/a Maj 19, 2019:
Św Rito dziękuję za otrzymane łaski 🌹modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci 🙏modlę się za dobre wyniki w nauce oraz o ukończenie pozytywnie roku szkolnego dla mojej córki i syna 🙏modlę się o spokój miłość i zdrowie w mojej rodzinie🙏modlę się o zbawienie dla duszy mojego męża śp Tomasza 🙏Jezu ufam Tobie ❤
B. napisał/a Maj 19, 2019:
Ukochana św. Rito.Ty wiesz z czym się mierzę. Proszę z serca o pomoc.
Ewa z P napisał/a Maj 19, 2019:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy Alicji i wszelkie potrzebne łaski dla niej. Dziękuję.
Ewa z P napisał/a Maj 19, 2019:
Święta Rito proszę Cię wyproś dla mojej córki Agnieszki łaskę przemiany, nawrócenie i Dary Ducha świętego. Dziękuję
Dorota z Gdańsk napisał/a Maj 19, 2019:
Święta Rito proszę o zdrowie dla mojej Mamy Ireny aby mogła bez bólu chodzić i żeby dobrze załatwić sprawy związane z operacją. Proszę też o powrót do zdrowia operatora aby mógł ją zoperować.
Dorota z Gdańsk napisał/a Maj 19, 2019:
Święta Rito proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup i biodra, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę abym bez bólu chodziła. Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
Dorota z Gdańsk napisał/a Maj 19, 2019:
Święta Rito proszę o zdrowie, proszę o pozytywne rozwiązanie problemów w pracy abym pomimo choroby utrzymała miejsce pracy. Pomóż mi.
Dorota z Gdańsk napisał/a Maj 19, 2019:
Święta Rito, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.Proszę pomóż jej w pracy.
Dorota z Gdańsk napisał/a Maj 19, 2019:
Proszę o zdrowie mamy Ireny, proszę aby dobrze załatwić wszystkie sprawy związane z operacją i proszę o dobrych lekarzy którzy się nią opiekują i skutecznie pomogą. Proszę aby operował wybrany operator. Św. Rito pomóż mojej mamie.
Natalia z Sosnowiec napisał/a Maj 19, 2019:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo za moja siostrę aby wszystko jej się ułożyło dobrze w tym przedszkolu i żeby sanepid przeszedł bez zastrzeżeń, aby nie dostała kary ani nagany. Proszę Cię również aby skończyła te studia bez problemów i zaszła w ciążę. Proszę miej ją w swojej opiece.
Anna z Chełm napisał/a Maj 19, 2019:
Święta Rito, błagam o uzdrowienie duszy i ciała mojego syna Pawła. Pomóż mu wyzwolić się spod działania złego ducha.
Marzena z Dębica napisał/a Maj 19, 2019:
Proszę dopomóż w podjęciu dobrej decyzji przez mojego męża i udanej transakcji .
Patrycja napisał/a Maj 19, 2019:
Św. Rito proszę wstaw się u Boga w intencji prawidłowego przebiegu mojej ciąży, szcześliwego porodu w terminie ora o zdrowie mojego synka. Proszę wyproś u Pana Boga aby te wszystkie komplikacje co mam w ciąży się skończyły, żeby poziom wód płodowych się podniósł, żeby moje przeziębienie i problemy z gardłem się skończyły jak najszybciej, żeby nie zaszkodziły zdrowiu i rozwojowi mojego synka, żeby te skurcze się skończyły i żebym nie miala ryzyka przedwczesnego porodu, bo jest za wczesnie jeszcze i moje maleństwo nie dało by rady. Błagam Cię pomóż mi. Dziękuję za wcześniejsze uproszone łaski i proszę opiekuj się nami nadal. Amen
Maria z Zamość napisał/a Maj 19, 2019:
Św. Rito proszę Cię wstaw się za mną do Pana naszego Jezusa Chrystusa o łaskę dla mnie w wiadomej Tobie intencji. Twoja czcicielka
Ela napisał/a Maj 19, 2019:
🌹Św. Rito 🌹dziękujemy za wszystko co nam uprosiłaś, ale nadal miej w opiece moje dzieci, uproś łaskę powrotu do zdrowia synka, aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości. Ufamy i wierzymy w twoje wstawiennictwo, prowadź nas do Boga, pomagaj nam w naszych utrapieniach, strzeż od złego. Amen. Bóg zapłać
Ela napisał/a Maj 18, 2019:
🌹Św. Rito 🌹 zanieś nasze prośby do Boga aby Jego miłosierdzia doświadczył mój synek; wstaw się za nim, uproś łaskę powrotu do zdrowia, aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości. Ufamy i wierzymy w twoje wstawiennictwo, prowadź nas do Boga, pomagaj nam w naszych utrapieniach, strzeż od złego moje dzieci, zachowaj ich w zdrowiu. Amen. Bóg zapłać
Urszula z Gdynia napisał/a Maj 18, 2019:
Proszę o nawrócenie mojego syna Mateusza.
Angelika napisał/a Maj 18, 2019:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga w mojej intencji. Proszę cię o dar macierzyństwa o zdrowie dla mnie i męża. Św. Rito opiekuj się nami, spraw aby nasze prośby zostały wysłuchane.
Kasia napisał/a Maj 18, 2019:
Święta Rito wymódl łaski dla mnie potrzebne do pełnego życia. Ratuj
Justyna z Tomaszów lubelski napisał/a Maj 18, 2019:
Święta Rito proszę ciebie o pomoc żebyśmy wzięli ślub i proszę o to żebym znalazła pracę stałą dla mnie i dobra pracę dla mojego narzeczonego Tomka
sylwester z Gdańsk napisał/a Maj 18, 2019:
Pomogłaś św. Rito , poczułem to mocno ale błagam daj światłość umysłu nie daj zatracić mi sie w tym złym świecie. Pójdź do Pana Jezusa i wstaw się za mną poproś go tak bardzo tego teraz potrzebuję !!!Błagam .
Józef z Zabrze napisał/a Maj 18, 2019:
Prośba o pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy osobistej.
Aga napisał/a Maj 18, 2019:
Św. Rito dziękuję za pomoc jaką mi okazałaś i proszę o dalszą opiekę. Proszę także o zdrowie dla mamy bo choroba znów daje o sobie znać.
Maria z Mszana Dolna napisał/a Maj 18, 2019:
Proszę o zdrowie ,błogosławieństwo Boże na każdy dzień dla Marii i jej bliskich. Proszę żeby córki i syn się opamiętali co robią i zdali sobie z tego sprawę i powrócili z miast do domu rodzinnego na swoją ojcowiznę i na stałe na niej zamieszkali i opiekowali się rodzicami swoimi. Żeby najpierw kontaktowali się z matką i ojcem we ważnych sprawach a potem między sobą. Prosi Maria
Gosia napisał/a Maj 18, 2019:
Św. Rito błagam wyproś mi Boże miłosierdzie i Boże błogosławieństwo, zainterweniuj przed Tronem Boga aby dobry Bóg przywrócił sens mojemu życiu, odmienił mój los, uzdrowił i uratował mnie, nie mam już sił... Panie poślij swego Ducha...
wierzaca z podkarp napisał/a Maj 18, 2019:
proszę o dobrego męża, żebym w tym roku jak najszybciej wyszła za mąż, o łaskę pracy, dobrej żony dla Macieja, Marcina, Ernesta, uwolnienie od zła dla Wojtka, Adriana, Damiana, Krzysztofa, Darka
Dorota z Warszawa napisał/a Maj 18, 2019:
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Rity aby Kasia pozbyła się wszystkich lęków, zaufała Jezusowi i dokończyła studia..
Siostra z Żyrardów napisał/a Maj 18, 2019:
Święta Rito proszę Cię o opiekę nad Filipem.
Siostra z Żyrardów napisał/a Maj 18, 2019:
Święta Rito proszę Cię o opiekę nad moim bratem, za wszystkie otrzymane łaski dziękuję.
Anna napisał/a Maj 18, 2019:
W Imię Twoje Panie Jezu za wstawiennictwem Św. Rity proszę o łaskę dobrej pracy oraz w intencjach Panu Bogu wiadomych.
Maria z Zamość napisał/a Maj 18, 2019:
Św. Rito, proszę Cię, wstaw się za mną Pana naszego Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia i sprzedaży domu. Twoja czcicielka
Ewa z Kraków napisał/a Maj 18, 2019:
Św Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. ,oraz wszelkie laski i dary Ducha Sw dla mnie ,moich dzieci wnusi i całej mojej rodziny, św Rito proszę wstawiaj się za nami wszystkimi u Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych dla każdego z nas ,św. Rito proszę opiekuj się nami i chroń mnie i cala moja Rodzinę przed złem przed szatanem przed złymi ludźmi. Św. Rito proszę również o niebo dla mojej mamy i siły dla taty. Serdeczne Bóg zapłać.
Sylwia napisał/a Maj 18, 2019:
Św. Rito dziękuję za otrzymane łaski każdego dnia 🌹modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci 🙏modlę się za dobre wyniki w nauce oraz o ukończenie pozytywnie roku szkolnego dla mojej córki i syna 🙏modlę się za duszę mojego zmarłego męża śp. Tomasza aby została zbawiona 🙏Jezu ufam Tobie ❤
Sylwia napisał/a Maj 18, 2019:
Dziękuję za otrzymane łaski 🌹modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci 🙏modlę się za dobre wyniki w nauce oraz o ukończenie pozytywnie roku szkolnego 🙏modlę się za duszę mojego zmarłego męża śp. Tomasza aby została zbawiona 🙏Jezu ufam Tobie ❤
Elzbieta z dowolne napisał/a Maj 18, 2019:
Św. Rito nasza, błagam Cię dziś o cud zdrowia i rozwiązania problemów finansowych, po ludzku to niemożliwe, ale Pan Bóg może to sprawić. Będę wierzyć. Bóg zapłać!
Agnieszka napisał/a Maj 18, 2019:
Św. Rito wysłuchaj prośbę naprawy świętości małżeństwa. Proszę o wszelkie łaski dla nas dzieci i całej rodziny.
Kinga z Koszalin napisał/a Maj 18, 2019:
Św. Rito proszę o zdrowie dla mojego nienarodzonego dziecka.
Patrycja napisał/a Maj 18, 2019:
Św. Rito błagam wstaw się u Pana Boga w intencji prawidłowego przebiegu mojej ciąży oraz szczęśliwego porodu i zdrowego synka. Proszę aby te komplikacje się wreszcie skończyły, żeby poziom wód płodowych był w normie, żeby mój synek rozwijał się prawidłowo, żeby moje przeziębienie i problemy z gardłem się skończyły i żebym wreszcie znalazła spokój, doniosła tą ciąże do końca i urodziła w terminie. Dziękuję. Amen
Kasia z Lubawa napisał/a Maj 18, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna a do tego grzeszna i głowa nie wie już co myśleć bo chyba chcę by pożałował i zobaczył jak to jest być tak okrutnie porzuconym, choć pewnie bym mu współczuła. Proszę o łaski, błagam, mam już wiek i nie wiem czy jeszcze mogę liczyć na coś. Dziękuję za wszystko i przepraszam ja grzeszna i zagubiona niewiedząca jak żyć. Proszę o światłość umysłu by brawura z nowym zakupem mnie nie zgubiła. Proszę o szczęśliwy wyjazd bym była rozważna i szczęśliwie dojechała do celu. Błagam o łaski bo jestem okropna czekam cudu ale pewnie nie zasługuję na cokolwiek. Proszę o rozwagę i jasne myślenie i czuwaj nade mną, uzdrów proszę moją duszę, błagam nie opuszczaj mnie.
Dorota z Gelsenkirchen napisał/a Maj 18, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Mateusza z choroby nowotworowej żeby siły wróciły i mógł wrócić do modlitwy żeby nowe leki pomogły oraz o Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Alicji i zdrowie dla Rodziców Jana i Haliny i całej rodziny Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Ewa z Białystok napisał/a Maj 18, 2019:
Św. Rito proszę Cię o wzrost moich piersi. Jest to dla mnie bardzo kłopotliwe.
Jadwiga z Nowy Targ napisał/a Maj 17, 2019:
Święta Rito pomóż mi porozumieć się z bliską osobą, żeby mnie nie raniła i nie opuściła bez powodu i wyjaśnień.
Teresa z Pstrążna napisał/a Maj 17, 2019:
Św. Rito dziękuję ci za łaskę zdrowia psychicznego a także umocnienie więzi małżeńskiej. Proszę Cię o dalszą opiekę Moja Patronko. Twoja Czcicielka
Alicja z Dukla napisał/a Maj 17, 2019:
Św. Rito proszę o zdrowie dla mojej mamusi i o szczęśliwe rozwiązanie dla mnie.
Dorota z Dąbrowa Górnicza napisał/a Maj 17, 2019:
🌹Święta Rito 🌹 z całego serca dziękuję Ci za wstawiennictwo i modlitwy w intencji mojej mamy i taty. Proszę nie opuszczaj nas w swoich modlitwach.
Ela napisał/a Maj 17, 2019:
🌹Św. Rito 🌹prosimy Cię o zniesienie naszych próśb do dobrego Boga aby Jego Miłosierdzia doświadczył mój synek; wstaw się za nim, uproś łaskę powrotu do zdrowia; prosimy Cię o wstawiennictwo - ratuj w beznadziejnej sytuacji, nie zostawiaj nas, chcemy czuć twoją obecność w naszym życiu codziennym, oddajemy nasze smutki w twoją opatrzność. Prowadź nas do Boga. Amen. Bóg zapłać
czcicielka napisał/a Maj 17, 2019:
Droga św. Rito! Za Twoim pośrednictwem proszę Pana o zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii oraz o opiekę nad Moniką
Wioletta z Kraków napisał/a Maj 17, 2019:
Św. Rito proszę wyproś u Pana Jezusa łaskę uzdrowienia u mojego syna Krzysztofa.
Sylwia z Kujawsko-pomorskie napisał/a Maj 17, 2019:
Św. Rito proszę o wszelkie potrzebne laski dla Moniki, spraw by wybaczyła mi to wszystko co jej zrobiłam, by nie chwalą urazy, uzdrów ją z gniewu i złości do mnie. Proszę o zdrowie dla niej.
Aneta z Sucha Beskidzka napisał/a Maj 17, 2019:
Święta Rito, dziękuję Ci z całego serca za ogromną pomoc jaką mi okazałaś przez cały ten czas kiedy się do Ciebie modlę. Błagam również teraz abyś pomogła mi w tej beznadziejnej dla mnie sytuacji. Sama wiesz co mnie dręczy od kilku dni i czego tak bardzo się boję. Proszę aby moje obawy okazały się niesłuszne i żeby sytuacja jaka miała miejsce kilka dni temu nie miała żadnych negatywnych konsekwencji. Proszę aby wszystko wróciło na właściwa drogę i żebym mogła zacząć żyć bez tego stresu który towarzyszy mi nieustannie przez ostatnie dni. Święta Rito, proszę nie opuszczaj mnie w tych trudnych dla mnie chwilach.
Janina z Olsztyn napisał/a Maj 17, 2019:
O cud uzdrowienia Pawła z choroby nowotworowej.
Monika z Gdańsk napisał/a Maj 17, 2019:
Św. Rito jeśli mężczyzna z którym jestem jest przeznaczony dla mnie w oczach Pana spraw proszę, abyśmy przestali żyć w grzechu. Wiesz przecież, że niczego bardziej nie pragnę niż żyć w łasce. Proszę również o pomoc finansową dla nas i naszych rodzin, zdrowie dla naszych mam i przebaczenie dla naszych ojców.
Monika z Gdańsk napisał/a Maj 17, 2019:
Proszę o modlitwę w sprawie przyznania stałej renty dla mojej niepełnosprawnej siostry. Proszę o pomoc w uzyskaniu mieszkania chronionego, stałej pracy i opieki dobrych ludzi dla niej. Proszę o pomoc dla mojej mamy, która poświęciła całe życie mężowi alkoholikowi i niepełnosprawnej siostrze w rozwiązaniu problemów, które ją trapią.
Monika z Gdańsk napisał/a Maj 17, 2019:
Proszę o pomoc dla mężczyzny, z którym jestem w związku, w uwolnieniu się od problemów traumatycznego dzieciństwa i młodości, które zagrażają jego życiu i naszej przyszłości. Proszę, aby uwierzył, że jest wspaniałym człowiekiem z którym chcę założyć rodzinę. Proszę o wstawiennictwo w rozwiązaniu problemów dotyczących mojego wyjazdu, aby wszystko ułożyło się według najlepszej woli Naszego Pana. Bóg zapłać!
O uzdrowienie z podziękowaniem za dotychczasowe łaski prosi z ufnością matka. z Olsztyn napisał/a Maj 17, 2019:
Prośba o modlitwę o cud uleczenia choroby nowotworowej 39-letniego Pawła, który po 25 latach w tej chorobie przystąpił do sakramentu pokuty, przyjął Komunię św, i nadal ją przyjmuje. Prośba o modlitwę aby wytrwał. Dziś czego nigdy bym się nie spodziewała poprosił za podpowiedzą siostry zakonnej pielęgniarki Luizy, abyśmy rozpoczęli nowennę do św. Rity. Siostra Luiza się modli ze swoim zgromadzeniem, my no i proszę Was Siostry Augustianki o ciągłą modlitwę za Pawła. Bóg zapłać. Z Panem Bogiem. Janina z Olsztyna.
Agnieszka z Krasnystaw napisał/a Maj 17, 2019:
Proszę o pomoc w rozwiązaniu sprawy wiadomej.
Dominika z Poznań napisał/a Maj 17, 2019:
Bardzo proszę o modlitwę jestem na skraju załamania proszę św. Rito o pomoc bo nie daje rady nie chce być sama proszę spraw bym mogła stworzyć szczęśliwy związek i zebym ułożyła sobie życie z tą osób która poznałam bo bardzo mi na tym zależy. Proszę jeśli ktoś to czyta niech chociaz myślą i krotka modlitwa mnie wesprze bo bardzo się boję
Jadwiga z Resko napisał/a Maj 17, 2019:
Święta Rito miej mnie w swej opiece
Anna z Praha napisał/a Maj 17, 2019:
Proszę o modlitwę za 10 letnia Tereskę, która ma guza mózgu i rdzenia kręgowego. Lekarze po serii chemioterapii odmówili dalszego leczenia. Proszę o cud uzdrowienia i łaskę dla tej małej dziewczynki.
BERNADETTA z Nowy Tomyśl napisał/a Maj 17, 2019:
Św. Rito wstaw się za nami u Boga, szczególnie w sprawie mojej niepełnosprawnej wnuczki Agusi, proszę pomóż mi rozwiązać problemy.
Izabela napisał/a Maj 17, 2019:
Św. Rito błagam o pomoc w problemach finansowych i problemach w pracy. Proszę o zdrowie dla moich rodziców i córki. Proszę o pomoc w problemach małżeńskich i problemach finansowych. Błagam o modlitwę i westchnienie. Amen
Ewa z Kraków napisał/a Maj 17, 2019:
Najdroższa Św. Rito dziękuję że jesteś z nami każdego dnia, że wstawiasz się za nami wszystkimi u Pana. Dziękuję za wszystko i proszę jak każdego dnia o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz o wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla mnie, moich dzieci wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę opiekuj się nami i chroń mnie i całą moją Rodzinę przed złem, przed szatanem, przed złymi ludźmi. Św. Rito proszę także o niebo dla mojej mamy, która odeszła do Pana i opiekę nad Tatą. Św. Rito proszę wstawiaj się za nami wszystkimi u Pana proszę. Serdeczne Bóg Zapłać
Joanna z Tczew napisał/a Maj 17, 2019:
Św. Rito naucz mnie całkowitej ufności do Pana który jest jedyną Prawdą i życiem niech on mnie umacnia i prowadzi przez całe moje życie. Panie ulecz serca zatwardziałych grzeszników sprowadź ich do Twojego źródła jakim jest Twoje nieskończone Miłosierdzie Boże. Św. Rito módl się za nami.
Patrycja napisał/a Maj 17, 2019:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo w intencji prawidłowego przebiegu mojej ciąży, szczęśliwego porodu i zdrowego synka. Proszę, aby te wszystkie komplikacje w końcu się jakoś rozwiązały szczęśliwie i żeby zdrowie mojego synka na nich nie ucierpiało. Błagam Cię pomóż mi.