Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
16383 wpisy.
monika z kraków napisał/a Lipiec 20, 2018:
Święta Rito, proszę Cię o bezpieczną podróż , prowadź nas i daj potrzebne łaski przez ręce Jezusa , Monika
Ola z Krzeszów napisał/a Lipiec 20, 2018:
Święta Rito, wybłagaj proszę łaskę zdrowia i życia dla malutkiej Laury. Spraw, by trudna operacja która odbędzie się w poniedziałek przebiegła pomyślnie. Proszę o dar Ducha Świętego dla lekarzy, którzy będą operować Laurę. Święta Rito, miej w opiece rodziców i najbliższych Laurki, dodawaj Im sił i nie pozwól zwątpić w Miłość Boga Ojca.
halina z wola napisał/a Lipiec 20, 2018:
Św. Rito proszę o dar zdrowia dla męża ,błagam o nieustającą trzeżwość . Dla mamy i ojca chrzestnego proszę o zdrowia i spokojna radosną starość . Dla mnie o zdrowie na ciele duszy i umyśle. Proszę o zgadę i pojednanie się dzieci,,,,
halina z wola napisał/a Lipiec 20, 2018:
Św. Rito błagam wyjednaj zgodę i pojednanie się moich dzieci . Ty Jesteś patronką spraw trudnych i wierzę ze za Twoim wstawiennictwem u Boga tak się stanie.
halina z wola napisał/a Lipiec 20, 2018:
Dziękuję Ci święta Rito za nowe życie które się dziś narodziło ; Miej w swej opiece Marzenkę i jej małe dzieciątka Zuzannę i Ignacego ....' Wyproś dla nich zdrowie i szczęśliwy powrót do domku. Michałowi wyjednaj zdrowie ,pokorę i cierpliwość w opiece nad potomstwem i żoną.
wioletta z tarczyn napisał/a Lipiec 20, 2018:
Proszę o modlitwę o przemianę serca męża i przetarcie oczu aby pragnął naprawić nasze małżeństwo z wolnej woli.
E. z Tychy napisał/a Lipiec 20, 2018:
Święta Rito. Dziękuję serdecznie za wstawiennictwo i rozwiązywanie trudnych spraw mojej córki. Jesteśmy w połowie drogi. Proszę serdecznie o wstawiennictwo do naszego Pana a On będzie wiedział jak kierować naszym ziemskim życiem.
Monika z Warszawa napisał/a Lipiec 20, 2018:
Św. Rito, dziękuję Ci za opiekę nade mną i moją rodziną. Proszę Cie o jedność, miłość, zdrowie, o pomoc w znalezieniu dodatkowej pracy i pieniądze na spłatę kredytów, żeby Mateusz zdał Maturę poprawkową z j.polskiego, a Bartek prawo jazdy. Bądź przy Nas i prowadź w czasie wakacji. AMEN.
Daria napisał/a Lipiec 20, 2018:
Święta Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej córki Kingi. Istnieje ryzyko, że choroba powróciła. Proszę o zdrowie dla Niej, a także o to, żeby na swojej drodze życia spotkała wartościowego człowieka i założyła szczęśliwą rodzinę. Proszę też o zdrowie dla mojej Mamy. Wiem, że za Twoim wstawiennictwem modlitwy zostaną wysłuchane.
Agnieszka napisał/a Lipiec 20, 2018:
Św. Rito, proszę pomóż mi znaleźć stałą pracę. Bardzo Cię o to proszę.
Iwona z Radom napisał/a Lipiec 20, 2018:
Św. Rito proszę o szczęśliwy powrót do pracy po długotrwałej chorobie. Błogosław mi w nowym roku szkolnym, spraw, aby to, co zaplanowano dla mnie, było korzystne. Proszę o powrót do zdrowia, całkowite wyleczenie choroby nowotworowej. Św. Rito pomóż mojemu mężowi znaleźć dobrą pracę, wstawiaj się u Jezusa za Patrykiem, Natalką oraz Paulą i Przemkiem. JezuTy się tym zajmij.
Ewa z Krakow napisał/a Lipiec 20, 2018:
Najdroższa św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia ,dziękuję za wszystko i proszę o szczególną opiekę dla syna ,o moc Ducha św. o wszelkie łaski i dary Ducha św. których tak teraz potrzebuje Panie Ty wszystko wiesz. Proszę, Jezu zajmij się nim św. Rito proszę wstawiaj się za całą moją rodzinę i chroń mnie ,moje dzieci ,wnusie i całą moją rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Serdeczne Bóg zapłać
Barbara napisał/a Lipiec 20, 2018:
Św Rito, przepraszam jeśli jestem złym i mało cierpliwym człowiekiem. Minęły 2 lata od wypadku. Ulżyj mi w bólu. Zabierz ode mnie te liczne powypadkowe uszkodzenia i trudności z jakimi się od tego czasu borykam. Spraw aby dzisiejsze decyzje były korzystne. Pomóż aby lekarze w ŚCS pomogli mi w odzyskaniu słuchu jaki miałam przed wypadkiem. Spraw aby decyzja w mojej sprawie w Kielcach i w Krakowie również była pomyślna. Proszę o wstawiennictwo. Dziękuję, że jesteś.
Kasia z Lubawa napisał/a Lipiec 20, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby-jeśli to jest możliwe to błagam, proszę połącz mnie z Piotrkiem, którego bardzo kocham i nie umiem o nim zapomnieć. Ciągle w głowie analizuje gdzie był błąd, mam depresję, nie mogę spać, boję się życia. Nie wiem czy powinnam prosić już o bycie z nim bo ktoś mógłby cierpieć a pewnie nie jest winny temu ale bardzo go kocham i nie wiem co mam robić.. Św Rito nie rozumiem czemu on takie bzdury opowiada. Proszę dopomóż by nasza sytuacja się oczyściła z bólu i pretensji, dopomóż bo ja już sama chyba tego nie rozwiążę. Proszę daj mi znak czy dana nam jest jeszcze jakaś szansa bycia razem. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jednak jeśli jest taka wola i nie mogę być z nim to błagam postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną - mam już swój wiek i boję się że stracę szansę na rodzinę. Choć boje się że nigdy nie pokocham nikogo tak bardzo jak Piotrka. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć. Byłam też chyba ślepa na wszystko bo bardzo kochałam i wierzyłam ale też byłam uparta i niemądra, czego nie mogę sobie wybaczyć. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję. Błagam, nie opuszczaj mnie bo błądzę. Proszę, bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna, bo jestem zwykłym grzesznikiem. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż - moja patronko spraw beznadziejnych ciągle jeszcze wierzę w Twój cud. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię wszyscy. Wiem że ciągle o to samo proszę ale proszę, błagam pomóż. Pomóż mi też w tym co chce zrobić by to nie okazało się błędem.
Justyna z B napisał/a Lipiec 19, 2018:
Święta Rito z całego serca proszę Cię o wstawiennictwo w intencji zdrowia mojej małej córeczki i mojego męża. Aby moje maleństwo było zdrowe i nie chorowało po okresowym szczepieniu, rozwijało się prawidłowo, oraz o to aby mój mąż zdołał uporać się ze swoimi problemami zdrowotnymi zanim się one nasilą. Z całego serca dziękuje również za udzielone mi dotychczas wstawiennictwo. Ty jako żona i matka jak nikt poznałaś trudy, rozterki i zmartwienia z tym związane. Chroń moja rodzinę przed złem i zanoś swe wstawiennictwo do Pana Boga.
Kasia napisał/a Lipiec 19, 2018:
Święta Rito, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojego wujka. O siłę w walce z chorobą oraz żeby leczenie przyniosło pozytywne efekty. Amen !
Agata napisał/a Lipiec 19, 2018:
Święta Roto błagam dopomóż. Proszę aby Marcin wróci do mnie, zeby miał odwagę zmienić swoje życie i być ze mną. Błagam niech stanie się cud... Czułam że to Bóg nas połączył, wielokrotnie drobne znaki jakby nam dawał, ale los zdecydował inaczej, choć się kochamy że wzajemnością. Nie rozumiem już nic...czy Pan nasz nie chce mi pomóc? Czy nie zasługuje na to z jakiegoś powodu? Święta Rito proszę dopomóż...błagam niech Pan Wszechmogący mi pomoże.
Renata napisał/a Lipiec 19, 2018:
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego męża oraz rozwiązanie trudnej dla nas sprawy.
Janina z Zakopane napisał/a Lipiec 19, 2018:
Święta Rito, błagam o wstawiennictwo w intencji mojej jedynej siostry która ciężko zachorowała. Proszę żeby skutki po przezbytym udarze dały się wyleczyć żeby wymawianie słów przychodziło jej łatwo zaś noga i ręką wróciły do sprawności. Patronko od spraw beznadziejnych wierzę że dzięki Twojej pomocy stanie się cud i moja siostra wyzdrowieje. Opiekuj się całą moją rodziną dzięki Twojemu wstawiennictwu będziemy czuli moc jaką nas obdarzysz. Proszę jeszcze żeby mój mąż wyszedł z nałogu. Dziękuję Ci za łaski którymi do tej pory mnie obdarzyłaś.
Justyna z Blaszki napisał/a Lipiec 19, 2018:
Święta Rita dopomóż mojej córce niech jej życie w końcu się ułoży potrzebuje stabilizacji i mocnego trwałego uczucia . Niech ten człowiek zgodzi się niech miłość ogarnie jej serce ..Jezu Ufam Tobie.
stina z Kraków napisał/a Lipiec 19, 2018:
Droga święta Rito, proszę wstaw się za mnie u Pana w intencjach Jemu wiadomych.
Zofia z Kalisz napisał/a Lipiec 19, 2018:
Św.Rito proszę Cię 1-szy raz,dowiedziałam się,że pomagasz w sprawach beznadziejnych a w takiej sytuacji się właśnie znalazłam.Proszę Cię wyprowadź mnie z tych długów i wyproś mi u dobrego Pana spokój ducha,ukojenie i potrzebne siły,abym mogła dalej pomagać moim córkom w wychowaniu wnuków.Św. Rito,Ty wiesz jak krwawi serce matki w sprawach niesfornych dzieci,proszę Cię uproś u Jezusa Chrystusa Odkupiciela naszego nawrócenie mojej córki i wnuczki i powrót do Kościoła św.Błagaj Jezusa za nami,aby otworzył oczy, uszy i serce mojej córce, wstaw się za nią do dobrego Pana aby raczył sprowadzić ją z tej grzesznej drogi,którą obrała,aby wróciła do śpiewu psalmów i udziału w życiu Kościoła św. jak dawniej zatroskana matka i babcia
Ewa z biłgoraj napisał/a Lipiec 19, 2018:
Św. Rito jutro moja koleżanka będzie obchodziła 16 rocznicę ślubu. Miej ją i jej rodzinę w opiece. Tym bardziej, że jej mąż jest trudnym człowiekiem. Ty również miałaś ciężkie życie. Pomóż, aby nie doszło do rozpadu małżeństwa. Proszę wszystkich, którzy to przeczytają o krótką modlitwę w ich intencji. Ewa
Urszula z warszawa napisał/a Lipiec 19, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra, o łaskę uzdrowienia dla niego,opiekę Matki Bożej,Boże błogosławieństwo,oraz zdrowie i potrzebne łaski dla mojego męża,mamy,brata i dla mnie.
Ewa z Bielsko Biała napisał/a Lipiec 19, 2018:
Św. Rito, proszę Cię o opiekę i wstawiennictwo dla mojej kochanej babci Anny która jest bardzo chora a dzisiejsza noc będzie dla niej decydująca. Proszę o gorącą modlitwę i błogosławieństwo dla naszej rodziny w tych ciężkich chwilach. Św. Rito, daj siłę naszej rodzinie. Amen.
Katarzyna z Warszawa napisał/a Lipiec 19, 2018:
Proszę o łaskę założenia rodziny oraz pomoc w odbudowaniu relacji z Piotrem.
Ewa napisał/a Lipiec 19, 2018:
Święta Rito zanieś do Miłosiernego Jezusa moje prośby. Błagaj razem ze mną o wyleczenie z ciężkiej choroby dla mnie i dla mojego męża. Uproś łaskę cierpliwości i błogosławieństwa dla córek. Bóg zapłać.
Monika z Rybnik napisał/a Lipiec 19, 2018:
Kochana św. Rito proszę Cię o wybłaganie u Jezusa Chrystusa łaski uzdrowienia mojego bratanka Jakuba z gradówki oka, aby sierpniowy zabieg nie był konieczny. On bardzo boi się tego zabiegu, jest jeszcze mały ale wierzy że Jezus może go uzdrowić. Kocha Cie.
Monika z Rybnik napisał/a Lipiec 19, 2018:
Św. Rito proszę Cię z bardzo trudnej i beznadziejnej sytuacji. Tylko Ty mi możesz pomóc. Jezus nie odmówi Ci na pewno. Proszę Cię poproś Jezusa aby dał mi i Ryszardowi jeszcze jedną szansę na spotkanie się. Aby przemienił serce i myśli Ryszarda i skierował je w moją stronę. Wierzę, że to nie był przypadek że poznaliśmy się w ubiegłym roku. Niech podejmie on próbę ponownego kontaktu ze mną. Ja czekam z sercem pełnym zrozumienia, cierpliwości i miłości.
Ewa z Krakow napisał/a Lipiec 19, 2018:
Najdroższa św Rito proszę o opiekę szczególną dla mojego Syna ,oraz o błogosławieństwo i moc Ducha św ,wszelkie laski i dary Ducha św dla mnie moich dzieci ,wnusi i całej mojej Rodziny ..Kochana św Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych dla Córki ,syna i męża Panie Ty wszystko wiesz proszę z całego serca Jezu zajmij się tym wszystkim .św Rito proszę wstawiaj się i opiekuj się całą moją Rodziną ,oraz chroń nas przed złem i złymi ludźmi,z całego serca Cie proszę .Serdeczne Bóg zapłać
Teresa z Brzeg napisał/a Lipiec 19, 2018:
Św. Rito proszę Cię o opamiętanie Zofii, ulecz ją z jej hipochondrii, a przede wszystkim z zakłamania i hipokryzji oraz wiary we wróżby.
Sylwia z Gdańsk napisał/a Lipiec 19, 2018:
Św Rito proszę Cię o wyproszenie dla mojego.męża łaski płynności w zatrudnieniu, proszę o wyproszenie Bożego błogosławieństwa dla mojej firmy 😮 dobry rozwój, o zlecenia o to abym w niej zarabiała i mogła wesprzeć budżet domowy.Proszę o błogosławieństwo w kwestii finansowej abyśmy wyszli z długów i biedy.Bóg zapłać.
Anna z Lublin napisał/a Lipiec 19, 2018:
Święta Rito proszę Cię o pomoc w znalezieniu dobrej pracy i o to maleństwo które noszę pod sercem.
Gabriela napisał/a Lipiec 19, 2018:
Święta Rito, już bardzo się pogubiłam. Wiem, że zmarnowałam wielką szansę daną mi od Boga, ale proszę Cię, jeśli jest tylko iskierka nadziei na naprawienie tego wszystkiego - uproś mi tę łaskę u Pana razem ze św. Józefem. Jeśli nie taka jest jednak wola Boża, proszę ukój mój ból i pozwól normalnie żyć. Święta Przyjaciółko, wierzę że znaki róż, które co jakiś czas pojawiają się przed moimi oczami w chwilach największego zwątpienia i ludzie, którzy dodają mi otuchy, ta nadzieja, która rośnie w moim sercu na wysłuchanie mojej prośby to nie jest wymysł mojej głowy ale głos od Ciebie. Proszę, nie zostawiaj mnie i pomóż.
Kasia z Lubawa napisał/a Lipiec 19, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby-jeśli to jest możliwe to błagam połącz mnie z Piotrkiem, którego bardzo kocham i nie umiem o nim zapomnieć. Ciągle w głowie analizuje gdzie był błąd, mam depresję, nie mogę spać, boję się życia. Nie wiem czy powinnam prosić już o bycie z nim bo ktoś mógłby cierpieć a pewnie nie jest winny temu ale bardzo go kocham i nie wiem co mam robić.. Św Rito nie rozumiem czemu on takie bzdury opowiada. Proszę dopomóż by nasza sytuacja się oczyściła z bólu i pretensji, dopomóż bo ja już sama chyba tego nie rozwiążę. Proszę daj mi znak czy dana nam jest jeszcze jakaś szansa bycia razem. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jednak jeśli jest taka wola i nie mogę być z nim to błagam postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną - mam już swój wiek i boję się że stracę szansę na rodzinę. Choć boje się że nigdy nie pokocham nikogo tak bardzo jak P. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć. Byłam też chyba ślepa na wszystko bo bardzo kochałam i wierzyłam ale też byłam uparta i niemądra, czego nie mogę sobie wybaczyć. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję. Błagam, nie opuszczaj mnie bo błądzę. Proszę, bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna, bo jestem zwykłym grzesznikiem. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż - moja patronko spraw beznadziejnych ciągle jeszcze wierzę w Twój cud. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię wszyscy. Wiem że ciągle o to samo proszę ale błagam, proszę pomóż. Pomóż mi też w tym co chce zrobić by to nie okazało się błędem.
Barbara z K napisał/a Lipiec 19, 2018:
Św Rito,dzisiaj moja córka obchodzi 18 urodziny proszę ciebie wyproś jej u Pana Boga naszego dobre życie, w zdrowiu i miłości, żeby poznała dobrego chłopak o którym marzy mogła z nim założyć rodzinę, żeby miała dzieci i dobra prace. Jest dobrym człowiekiem i powinna mieć dobre życie dorosłe,żeby nie borykała się z brakiem pieniędzy, nie musi być bogata tylko tyle żeby mogła zaspokoić swoje potrzeby, nie martwić się o jutrzejszy dzień, Jezu ufam tobie ty wiesz co masz z tym zrobić czcicielka dziękuję serdecznie siostrom Augustianka za ich modlitwy. Bóg zapłać
Lidia z Perth napisał/a Lipiec 18, 2018:
św. Rito proszę cię pomóż mi w mojej trudnej sytuacji , gdy żyję w ciągłej niepewności co dalej robić , proszę cię o szczęśliwe rozwiązanie moich trudnych spraw , o wyleczenie z depresji , znalezienie dobrej odpowiedniej dla mnie pracy , proszę pomóż o rozwikłanie moich ciężkich życiowych dylematów
Anna z Wołczyn napisał/a Lipiec 18, 2018:
Święta Rito proszę Cie uzdrowienie mnie z choroby układu oddechowego. O zdrowie dla całej rodziny i o szczęśliwą podróż .Święta Rito proszę o uzdrowienie z kaszlu.
magdalena z Elbląg napisał/a Lipiec 18, 2018:
Święta Rito!Za Twoim pośrednictwem proszę Dobrego Boga o pomoc! Niech w trakcie mojego urlopu nauczy mnie co jest w życiu ważne, jaki jest jego cel. Odciągnie od nadmiernego zaangażowania w pracy....Nauczy zdrowo odżywiać, dbać o siebie, zrzucić 2- 3 kg, skorzystać z dobra wysiłku fizycznego.Nacieszyć się dziećmi. Nauczy żyć życiem rodzinnym, jak dawniej a nie tym ciągłym pędem....Pomóż.Daj zdrowie nam i siłę!
czcicielka napisał/a Lipiec 18, 2018:
Święta Rito, dziękuję, że pomyślnie załatwiłam ważną sprawę. Proszę o zdrowie dla Zofii oraz o zgodę i zrozumienie pomiędzy Andrzejem i Anną
Piotr napisał/a Lipiec 18, 2018:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Od niedawna jestem osobą bezrobotną. Skończyłem wymarzone studia, ale niestety w miejscu, którym dotychczas pracowałem bardzo źle się czułem i nie radziłem sobie z obowiązkami i panującą tam atmosferą. Marzę o tym, abym znalazł odpowiednie dla siebie miejsce, gdzie będę mógł się rozwijać zawodowo i dobrze się czuł. Powoli zaczynam tracić nadzieję, bo żyje obecnie ze swoich oszczędności, których nie jest za wiele. Tak bardzo pragnę mieć dobrą dla siebie pracę i nawet się przebranżowić. Proszę Święta Rito o wskazanie właściwego dla mnie miejsca i pomoc w uzyskaniu stałego zatrudnienia.
Adam napisał/a Lipiec 18, 2018:
O przewspaniała Święta Rito, która już tyle razy mi pomogłaś... Wyjednaj mi proszę, łaskę odwzajemnienia miłości przez Kobietę, którą po prostu kocham, chciałbym z nią spędzić resztę swojego życia...
Helena z Krakow napisał/a Lipiec 18, 2018:
Święta Rito proszę o zdrowie dla małego Franciszka .Bóg zapłać.
Matka napisał/a Lipiec 18, 2018:
Św Rito, proszę Cię całym sercem ubłagaj Pana Jezusa ,aby moja córka Ola i Maksymilian byli razem, aby połączyła ich miłość na całe życie, miłość, która zaprowadzi ich do ołtarza. Proszę pomóż im się spotkać, pomóż im być razem.
Renata z Szczecin napisał/a Lipiec 18, 2018:
Kochana św.Rito błagam Cię o uzdrowienie Siostry Stanisławy i uzdrowienie nogi męża, ludzki czynnik jest niewystarczający, proszę .zlituj się nad tym cierpieniem. Renata
Angelika z Bystra napisał/a Lipiec 18, 2018:
Św. Rito proszę Cię uproś u Pana Boga łaskę zdrowia dla mojego taty. Daj mu dużo siły
Barbara napisał/a Lipiec 18, 2018:
Św Rito dziękuje, że jesteś. Dziękuje, że mogę wylać u Ciebie łzy. Jestem w tragicznej sytuacji od 2 lat z powodu ciężkiego wypadku drogowego. Dziękuje za ponowny dar życia ale proszę ulżyj ogromu cierpienia. Jestem też przed ważną decyzją, która miała być wydana w poniedziałek ale została przełożona na 20 lipca o godz 13:30 proszę o pomoc bo nie daje już rady. Proszę też o cud uzdrowienia i odzyskania normalnego życia. Oddal ode mnie te wszystkie problemy z jakimi się borykam. Postaw na mojej drodze ludzi, którzy mi pomogą wyjść z tego koszmaru. Proszę aby niemożliwie stało się możliwym.
Ewa z Krakow napisał/a Lipiec 18, 2018:
Najdroższa św Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św ,oraz o wszelkie laski i dary Ducha św dla mnie moich dzieci wnusi i całej mojej Rodziny .św Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych dla rodziny. Panie Ty wszystko wiesz proszę z całego serca Jezu zajmij się tym wszystkim .Kochana św Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana ,opiekuj się nami i chroń nas przed złem i złymi ludźmi .Z całego serca Cie proszę Bóg Zapłać
Krystyna z Tychy napisał/a Lipiec 18, 2018:
Św. Rito proszę o opiekę nad moją córką Magdaleną w trudnym dla niej okresie życia uproś jej u Boga łaskę nawrócenia.
iza napisał/a Lipiec 18, 2018:
Dziękuję św Rito ze mogę na Ciebie liczyć, za Twoje wstawiennictwo u Pana. Wspieraj mnie nadal, bo bardzo potrzebuję Bożej pomocy, uzdrowienia psychicznego i ułożenia życia. Módl się w moich intencjach, w moich wyborach i trudach codzienności ze sobą i psychicznym obciążeniem bądź i wspieraj mnie nadal, zanoś moje prośby do Pana
Joanna z Pomorze napisał/a Lipiec 17, 2018:
Święta Rito, za Twoim stawiennictwem proszę o łaskę zbudowania związku opartego na miłości, zaufaniu, czułości i trosce, o łaskę małżeństwa
Kasia z Sucha Beskidzka napisał/a Lipiec 17, 2018:
Święta Rito błagam Cię o zdrowie dla mojego męża.
Jadwiga z Radzymin napisał/a Lipiec 17, 2018:
O Św.Rito wstaw się za mną i chorymi w rodzinie,otocz nas swą cudowną opieką,wyprostuj ścieżki życiowe moich dzieci i prowadź nas drogą prawdy i miłości.
stina z Kraków napisał/a Lipiec 17, 2018:
Droga Święta Rito, proszę wstaw się za mnie do Pana, aby wysłuchał mych próśb. Proszę, abym pracowała do emerytury na dotychczasowym stanowisku i wymiarze godzin; proszę, aby Krzyś był szczęśliwy; proszę pozwól mi poznać dobrego mężczyznę - boję się samotności, jest trudna, niszcząca; proszę o taką siłę, umiejętność, by ludzie dobrze czuli się ze mną, bym dawała im siłę, uśmiech, optymizm.
Ala z Krakow napisał/a Lipiec 17, 2018:
O dobrego męża dla Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Ali, Agaty i ich rodzin
Paulina z Łódź napisał/a Lipiec 17, 2018:
Św Rito patronko w sprawach trudnych proszę Cię o dar macierzyństwa... Nic więcej już nam nie potrzeba tylko małego dzieciątka
klaudia z śrem napisał/a Lipiec 17, 2018:
Proszę o miłość od Huberta, żeby na weselu zakochał się we mnie, nie mogę znieść dłużej mojej samotności
Ula z Rzeszow napisał/a Lipiec 17, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji uregulowania moich spraw finansowych o wyjście z tej matni i spłatę długów w najbliższym czasie
Ewa z Bielsko-Biała napisał/a Lipiec 17, 2018:
Święta Rito przybądź mi z pomocą, żebym wszystkie swoje problemy mogła jakoś dobrze rozwiązać,Ty nigdy mnie nie opuszczasz i teraz mocno w to wierzę że mnie nie opuścisz.Jedyna nadzieja w Tobie oredowniczko w sprawach trudnych i beznadziejnych, Bóg zapłać
Aniela z Bielsko Biała napisał/a Lipiec 17, 2018:
Proszę o modlitwę modlitwę w intencji mi wiadomych Bóg zapłać
Maria z Chemnitz napisał/a Lipiec 17, 2018:
O święta Rito proszę o łaskę pozytywnej oceny z egzaminu pisemnego mojej córki , który dzisiaj pisała , był bardzo trudny. Dziękuję za dotychczasowa opiekę i pomoc i zdane do tej pory egzaminy. Bóg zapłać
Teresa z Brzeg napisał/a Lipiec 17, 2018:
Św. Rito dziękuję Ci za dotychczas okazaną pomoc. Proszę miej nadal całą moją rodzinę w swej opiece, a przede wszystkim pomóż mojej teściowej wyzwolić się sideł szatana, który ją owładnął. Kłamie, strasznie kłamie, raniąc w ten sposób swoje dzieci. Jest egoistką, która myśli wyłącznie o sobie. Korzysta z rad wróżki, która nią manipuluje, ale oczywiście nie spowiada się z tego, bo nie widzi w tym nic złego. Proszę o opamiętanie jej zanim będzie za późno. Dziękuję
Ewa z Krakow napisał/a Lipiec 17, 2018:
Najdroższa św Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia dziękuję za wszystko i proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św ,oraz wszelkie laski i dary Ducha św dla mnie i całej mojej Rodziny .Św Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych dla córki ,syna i męża ..Panie Ty wiesz wszystko ,proszę z całego serca Jezu zajmij się tym wszystkim .Kochana św Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana ,proszę opiekuj się nami i chroń mnie ,moje dzieci ,wnusie i cala moja Rodzinę przed złem i złymi ludźmi .Bóg Zapłać
Kasia z Lubawa napisał/a Lipiec 17, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby-jeśli to jest możliwe to błagam połącz mnie z Piotrkiem, którego bardzo kocham i nie umiem o nim zapomnieć. Ciągle w głowie analizuje gdzie był błąd, mam depresję, nie mogę spać, boję się życia. Nie wiem czy powinnam prosić już o bycie z nim bo ktoś mógłby cierpieć a pewnie nie jest winny temu ale bardzo go kocham i nie wiem co mam robić.. Św Rito nie rozumiem czemu on takie bzdury opowiada. Proszę dopomóż by nasza sytuacja się oczyściła z bólu i pretensji, dopomóż bo ja już sama chyba tego nie rozwiążę. Proszę daj mi znak czy dana nam jest jeszcze jakaś szansa bycia razem. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jednak jeśli jest taka wola i nie mogę być z nim to błagam postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną - mam już swój wiek i boję się że stracę szansę na rodzinę. Choć boje się że nigdy nie pokocham nikogo tak bardzo jak P. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć. Byłam też chyba ślepa na wszystko bo bardzo kochałam i wierzyłam ale też byłam uparta i niemądra, czego nie mogę sobie wybaczyć. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję. Błagam, nie opuszczaj mnie bo błądzę. Proszę, bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna, bo jestem zwykłym grzesznikiem. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż - moja patronko spraw beznadziejnych ciągle jeszcze wierzę w Twój cud. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię wszyscy. Wiem że ciągle o to samo proszę ale proszę pomóż. Pomóż mi też w tym co chce zrobić by to nie okazało się błędem.
Ewa napisał/a Lipiec 17, 2018:
Ukochana Święta Rito dziękuję za łaski które za Twoim pośrednictwem już otrzymałam. Proszę wstaw się za mną w moich problemach finansowych, które po ludzku są nie do rozwiązania. Błagam wyproś mi pomoc, o którą proszę w codziennych modlitwach.
Ula z Wies napisał/a Lipiec 17, 2018:
Święta Rito uproś mi łaskę uregulowania mojej sytuacji finansowej, abym wyszła z tej matni i wszystko spłaciła jak najszybciej. Błagam pomóż.
Bozena z Londyn napisał/a Lipiec 17, 2018:
Św. Rito. Proszę wstaw się za moimi dziećmi o zdrowie dla nich i szczęśliwe życie za mego syna Krzysztofa o powrót do zdrowia.O laski wiary i miłości w ich sercach.Izabele.Wojciecha. Piotra . Krzysztofa O miłość w ich sercach i zdrowie.a w szczególności o zdrowie dla Krzysztofa. Bóg zapłać.
Marta napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito bardzo proszę o łaskę zdrowia przede wszystkim dla mnie ale również dla mojej rodziny. Kilka dni temu stwierdzono u mnie obumarlą ciążę i miałam wykonany zabieg. Proszę Cię o szybki powrót do zdrowia. Proszę niech spłynie na mnie siła, abym potrafiła się z tym pogodzić. Najważniejszy dla mnie jednak jest dar macierzynstwa i błagam z całego serca, uproś u Pana ta łaskę i niech obdarzy nas maleństwem tak bardzo tego pragniemy. Bóg zapłać
Renata napisał/a Lipiec 16, 2018:
Święta Rito, proszę o nawrócenie dla Jarka, o porzucenie przez niego życia w grzechu i doświadczenie Bożej miłości i przebaczenia, o uzdrowienie naszej relacji, abyśmy przestali się nawzajem ranić i zaczęli ze sobą normalnie i szczerze rozmawiać, okazując sobie cierpliwość, wyrozumiałość i miłość. Proszę o zgodę i pojednanie między nami, odrzucenie uprzedzeń, dumy i lęku, o otwartość na siebie oraz zrozumienie. Niech Pan nas dalej prowadzi wspólną drogą. O dar sakramentu małżeństwa dla nas.
Krystyna z Chrzanów napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito 🌹proszę wysłuchaj mojej prośby.Tak bardzo jest nam potrzebne Twoje wstawiennictwo u Naszego Pana Jezusa Chrystusa w sytuacji mojej rodziny życiowej i finansowej jest tragiczna proszę pomóż. Wiele razy pomogłaś dziękuję ale jak sama widzisz musisz zawsze być blisko nas. Amen
Magda napisał/a Lipiec 16, 2018:
O św. Rito za Twoim wstawiennictwem proszę o amnestię dla mojego męża Piotra ,jego uniewinnienie
halina z wola napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla mojej mamy i ojca chrzestnego .proszę o radosną spokojną starość dla nich. a dla mnie proszę o zdrowie na ciele duszy i umyśle.
halina z wola napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito orędowniczko spraw trudnych i beznadziejnych błagam o cud zdrowia dla Elżbiety matki chrzestnej mojej wnuczki i zdrowia dla Justyny matki małych dzieci.Miej w opiece rodziny chorych matek.
halina z wola napisał/a Lipiec 16, 2018:
św. Rito miej w opiece Marzenkę i jej dzieci pod sercem . Proszę o łaskę zdrowia dla nich i szczęśliwe rozwiązanie . Proszę o zgodę i pojednanie się moich dzieci a dla męża proszę o łaskę zdrowia i nieustającej trzeżwości.
Zuzanna napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito błagam Cię o zdrowie dla mojej mamy, o udaną operacje tętniaków mózgu. Modlę się do Ciebie codziennie, udziel mi proszę tej łaski!
Katarzyna napisał/a Lipiec 16, 2018:
O święta Rito błagam Cię wysłuchaj mojej prośby, spraw, aby mój były chłopak powrócił do mnie, żeby przemyślał całą sytuację, która się stała i żeby nie podejmował tak pochopnie decyzji. Błagam Cię o święta Rito wstaw się w mojej intencji do Pana Boga, uproś proszę łaskę powrotu Jakuba do naszego związku, aby z powrotem nasz kontakt się odnowił i żebyśmy zrealizowali nasze wspólne plany dotyczące założenia rodziny o czym razem marzyliśmy.
Barbara napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św Rito, boje się decyzji, która zapadnie dzisiaj o 14:30. Proszę Cię o wsparcie. Nie opuszczaj mnie. Wstaw się za mną do Dobrego Boga. Wierzę, że będzie dobrze chociaż wszystko wskazuje na złe wiadomości. Ratuj.
Małgorzata z Kraków napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito daj mi ukojenie w moich problemach, już nie daje rady pomóż proszę, tak bardzo potrzebuje rozwiązania rodzinnego problemu który mi doskwiera i nie wiem co mam robić dalej, jak żyć ???
Edyta napisał/a Lipiec 16, 2018:
Droga Św. Rito, proszę o potrzebne łaski dla mojej rodziny, o modlitwę za moich bliskich, o uzdrowienie mojego męża z choroby alkoholiwej, o uzdrowienie i uwolnienie syna Michała od wszystkich nałogów, by przestał błądzić i by ustabilizowało się jego życie. Proszę o modlitwę o uwolnienie naszej rodziny od wszelkich przekleństw i wszystkiego złego. Aby moi najbliżsi nawrócili się i powrócili na Boże Ścieżki. Proszę o modlitwę by skończyły się wszystkie nasze problemy z urzędami i byśmy splacili wszystkie nasze długi i zobowiązania. Błagam o Bożą opiekę dla mojego taty. Kochana św. Rito z całego serca dziękuję za Twoje wstawiennictwo. Serdeczne Bóg zapłać
Kasia z Tomaszów Maz. napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św.Rito,błagam Cię o wstawiennictwo za nami sierotami z pozostawionymi niezałatwionymi sprawami. Żeby mój brat miał gdzie mieszkać.O trzeźwość jego,nawrócenie I pogodę ducha proszę najmocniej.Dziękuje za dotychczasowe łaski za twoim wstawiennictwem
Joanna z Stary Sącz napisał/a Lipiec 16, 2018:
Błagam Cię Święta Rito o błogosławieństwo dla naszego związku. Prosze Cię o to aby mój chłopak się opamiętał, był mi wierny i szczery, aby dotrzymał obietnicy o poprawie i dążył do polepszenia naszej sytuacji. Pragnę by szanował i dbał o mnie i zrozumiał jak wiele mógł stracić. Proszę o zesłanie potrzebnych łask, nawrócenie ze złej drogi, aby miłość mogła dalej rozwijać sie w naszych sercach i byśmy byli szczęśliwi i pełni nadzieji na lepsze jutro. Dziękuję Ci Św. Rito za dotychczasową pomoc i proszę byś dalej miała nas w swojej opiece. Amen
Alicja z Łódź napisał/a Lipiec 16, 2018:
Święta Rito wstaw się u naszego Pana za moją córką Anią aby zapanowała między nami miłość i zgoda, proszę o wyprostowanie jej drogi życiowej.
Monika z Rybnik napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito proszę Cię z bardzo trudnej i beznadziejnej sytuacji. Tylko Ty mi możesz pomóc. Jezus nie odmówi Ci na pewno. Proszę Cię poproś Jezusa aby dał mi i Ryszardowi jeszcze jedną szansę na spotkanie się. Aby przemienił serce i myśli Ryszarda i skierował je w moją stronę. Wierzę, że to nie był przypadek że poznaliśmy się w ubiegłym roku. Niech podejmie on próbę ponownego kontaktu ze mną. Ja czekam z sercem pełnym zrozumienia, cierpliwości i miłości.
Helena z Jarosław napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla mnie ,moich dzieci wnuków i całej mojej rodziny. Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych .Panie Ty wszystko wiesz proszę Cie z całego serca Jezu zajmij się tym wszystkim .Kochana Św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie i całą moja Rodzinę przed złem i złymi ludźmi . Bóg zapłać
Monika z Rybnik napisał/a Lipiec 16, 2018:
Kochana św. Rito proszę Cię o wybłaganie u Jezusa Chrystusa łaski uzdrowienia mojego bratanka Jakuba z gradówki oka, aby sierpniowy zabieg nie był konieczny. On bardzo boi się tego zabiegu, jest jeszcze mały ale wierzy że Jezus może go uzdrowić. Codziennie modli się o to.
Małgorzata z Jasło napisał/a Lipiec 16, 2018:
Święta Rito , z całego serca błagam o dar pracy dla męża , córki i Janka. Proszę , aby moja nadzieja na poprawę sytuacji nie wygasła.
Ewa z Krakow napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla każdego z nas. Św. Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych. Panie Ty wiesz wszystko proszę Cie z całego serca Jezu zajmij się tym wszystkim św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie i cala moją rodzinę przed złem i złymi ludźmi .Bóg zapłać
Sabina z Chłopice napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito uproś u Pana Jezusa Chrystusa łaskę rozwiązania bardzo trudnej dla mnie sprawy. Bądź pozdrowiona św. Rito
Kasia z Lubawa napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby-jeśli to jest możliwe to błagam połącz mnie z Piotrkiem, którego bardzo kocham i nie umiem o nim zapomnieć. Ciągle w głowie analizuje gdzie był błąd, mam depresję, nie mogę spać, boję się życia. Nie wiem czy powinnam prosić już o bycie z nim bo ktoś mógłby cierpieć a pewnie nie jest winny temu ale bardzo go kocham i nie wiem co mam robić.. Proszę dopomóż by nasza sytuacja się oczyściła z bólu i pretensji, dopomóż bo ja już sama chyba tego nie rozwiążę. Proszę daj mi znak czy dana nam jest jeszcze jakaś szansa bycia razem. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jednak jeśli jest taka wola i nie mogę być z nim to błagam postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną - mam już swój wiek i boję się że stracę szansę na rodzinę. Choć boje się że nigdy nie pokocham nikogo tak bardzo jak Piotrka. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć. Byłam też chyba ślepa na wszystko bo bardzo kochałam i wierzyłam ale też byłam uparta i niemądra, czego nie mogę sobie wybaczyć. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję. Błagam, nie opuszczaj mnie bo błądzę. Proszę, bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna, bo jestem zwykłym grzesznikiem. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż - moja patronko spraw beznadziejnych ciągle jeszcze wierzę w Twój cud. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię wszyscy. Wiem że ciągle o to samo proszę ale tylko tu widzę nadzieję.
Barbara napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św Rito, nie moge zasnąć pomimo że jest 1:25. Dzisiaj o 14:30 będą ważyć się moje losy. Dopomóż mi proszę.
Kamila napisał/a Lipiec 16, 2018:
Św. Rito proszę Cię o zgodę w naszej rodzinie w szczególności z moją teściową , żebyśmy umiały się dogadać i żyć w zgodzie, dziękuję Kamila
Justyna z B napisał/a Lipiec 16, 2018:
Święta Rito, z całego serca dziękuję Ci, za udzielane mi dotychczas wsparcie. Proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji zdrowia mojej małej córeczki. Proszę o to, aby maleńka rozwijała sie prawidłowo i była zdrowa. Dla siebie również proszę o zdrowie i dar zrozumienia swojego dziecka tak, abym mogła być dla niej dobrą matka. Proszę również o zdrowie dla mojego męża, jak i członków naszych rodzin.
Iwona z Radom napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św. Rito, proszę pomóż mi rozeznać, jaki rodzaj pracy będzie dla mnie najlepszy, gdy wrócę do swoich obowiązków zawodowych. Wierzę, że dobry Jezus będzie mnie wspierał w nowym roku szkolnym. Jezu Ty się tym zajmij.
Dorota z Kraków napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św. Rito proszę Cię o wyproszenie moich próśb o uzdrowienie mojego małżeństwa i mojej siostry o zdrowie dla Piotrusia.Wybłagaj dla naszej rodziny łaskę miłości i zdrowia i radości. Pomóż mi spełnić moje marzenia.
Monika napisał/a Lipiec 15, 2018:
Święta Rito dziękuję za wszelkie łaski i prosze o dalsze wstawiennictwo.
Aleksandra napisał/a Lipiec 15, 2018:
Święta Rito, w Twoim wstawiennictwie moja ogromna nadzieja, nie opuszczaj mnie proszę, bo nie radzę sobie... Błagam Cię, wstaw się u Pana za M, o uzdrowienie go z choroby, która go niszczy, która nas rozdzieliła.O przemianę jego serca, żeby przemyślał jeszcze raz wszystko, decyzję o rozstaniu, pomódl się za nas, aby Pan sprawił, byśmy pokochali się na nowo, by nam pobłogosławił w sakramencie małżeństwa tak, jak planowaliśmy... Święta Rito, to wszystko mnie tak przygniotło, nie potrafię odnaleźć radości w życiu, bo straciłam ukochaną osobę, z którą planowałam przyszłość.Pomóż nam, nie opuszczaj nas. Dopomóż mi podjąć ważne decyzje, pomódl się proszę, abym mogła być dobrą, wspierającą żoną i mamą, realizować to powołanie u boku ukochanego M. Św. Rito, nie pozwól mi odejść od Ciebie nie będąc wysłuchaną, będę świadczyć o Twojej dobroci i opiece. Módl się za nami!
Iza napisał/a Lipiec 15, 2018:
Proszę w intencji o dobrego, wierzącego, roztropnego męża dla Izy, o uzdrowienie jej z wady wzroku, lęków, zranień, a także o potrzebne dary i łaski dla niej oraz jej rodziny, Basi, Gabrysi, Marty, Asi, Patrycji, Oktawii, Doroty, ks Arka, ks Sławka, ks Jacka, ks Sławka, ks Piotra, o. Augustyna, o. Leszka, o.Dobromiła, o. Yaacouba, br Savio, o. Johna, s.Tomaszy
E napisał/a Lipiec 15, 2018:
Święta Rito błagam Cię wyproś mi u Boga łaskę macierzyństwa,tak bardzo kocham dzieci i tak bardzo pragnę mieć swoje,a czasu mam już coraz mniej.
Mariola napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św. Rito proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga w intencji której ofiaruje nowennę w sierpniu. Błagam o pomoc finansową dla mnie i mojej rodziny. Pomóż nam wyjść z długów. Pomóż aby mój mąż i synowie mieli pracę do końca roku a także po nowym roku. Błagam aby było trochę lepiej aby dawano im pracę abyśmy mieli pieniądze na życie i opłaty. Święta Rito kocham Cię, jesteś moją opiekunką. Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę.
Jolanta z Radziejow napisał/a Lipiec 15, 2018:
Św. Rito pomóż tacie wstać na nogi.