Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
31858 wpisów.
Basia z K napisał/a Listopad 20, 2019:
Św. Rito dziękuję za okazane łaski, proszę dopomóż mi i mojej córce w sprawie pracy, żebym dostał dobra pracę na portierni, a córka na dobrym dziale żeby nas otaczali dobrzy ludzie, Bóg zapłać s.Augustiankom za ich modlitwy, czcicielka i matka. Jezu ufam Tobie, ty wiesz co masz z tym zrobić. Bóg zapłać.
Nika z Rzeszów napisał/a Listopad 20, 2019:
Św Rito proszę Cię o pomoc o odnalezieniu właściwego partnera, pomóż w miłosnych rozterkach.
kinga z poznań napisał/a Listopad 20, 2019:
Święta Rito wstaw się za mną u Pana Boga i błagam wysłuchaj mojej prośby , pomóż mi odbudować związek i relację z Patrykiem, żeby między nami sie wszystko ułożyło i żeby Patryk udowodnił że mu zależy i zaczął się starać, bo wiem że ta relacja może przetrwać wszystkie przeciwności losu, błagam wysłuchaj mnie i dopomóż.
Bozena z Rybnik napisał/a Listopad 20, 2019:
Św. Rito wybłagaj u Boga zdrowie dla mojego męża.
grażyna z psary/sarnów napisał/a Listopad 20, 2019:
św. Rito uratuj mojego wnuka Błażeja, sprowadź go na drogę dobrego życia. Wyzwól go z uzależnienia od narkotyków i hazardu, przywróć go rodzinie.
Helena z Jarosław napisał/a Listopad 20, 2019:
Św. Rito proszę wyproś potrzebne łaski dla mnie i moich dzieci i wnuków oraz uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej. Amen.
Marek z Mikołajki napisał/a Listopad 20, 2019:
Święta Rito proszę o zdrowie dla Sandry i Jej Dziecka i o szczęśliwy poród. Proszę by nie chorowały. Dziękuję.
Marzena z lębork napisał/a Listopad 20, 2019:
Święta Rito pomóż. Proszę.
Beata z Kraków napisał/a Listopad 20, 2019:
Panie Boże, wysłuchaj moich próśb za wstawiennictwem Św. Rity. Proszę o dobre wyniki z egzaminów i dostanie się do dobrej szkoły dla syna, proszę o dobre oceny dla córki w liceum i o dobrego chłopaka. Proszę również o pomyślność w pracy dla mnie i męża oraz zdrowie dla całej rodziny. Jednocześnie dziękuje za wysłuchanie moich próśb.
Wiola napisał/a Listopad 20, 2019:
Św. Rito błagam pomóż mojemu synowi w znalezieniu dobrej pracy.
Krystyna napisał/a Listopad 20, 2019:
Św. Rito patronko od spraw trudnych i beznadziejnych błagam o pomoc w moich modlitwach o uzdrowienie wnuczka od tych strasznych krwotoków z nosa. Uproś nam światło Ducha Świętego i pomoc Bożą w naszych utrapieniach. Jezu ufam Tobie. Bóg zapłać
Agnieszka z Krasnystaw napisał/a Listopad 20, 2019:
O dalszą modlitwę i wstawiennictwo w intencji zdrowia dla mamy i dla mnie.
Ela napisał/a Listopad 20, 2019:
Św. Rito dziękujemy i wierzymy w twoje wstawiennictwo, prowadź nas do Boga pomagaj nam w naszych utrapieniach, strzeż od złego moje dzieci zachowaj ich w zdrowiu, bądź z nami w każdy czas, chcemy czuć twoja obecność uproś, łaskę powrotu do zdrowia synka mojego, aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości ufamy i wierzymy w twoje wstawiennictwo, opiekunko nasza dopomóż nam w tej trudnej sprawie, amen. Bóg zapłać.
Sylwia napisał/a Listopad 20, 2019:
Kochana Św Rito bardzo dziękuję za wstawiennictwo za Twoją przyczyną u Pana Boga, modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci, modlę się o spokojną przyszłość i dobrobyt, modlę się za duszę zmarłego męża aby została zbawiona. Jezu ufam Tobie, miej nas w swojej opiece, powierzam Tobie wszystkie moje problemy.
Kasia z Lubawa napisał/a Listopad 20, 2019:
Św. Rito ogromne Bóg zapłać i proszę czuwaj, błagam nie opuszczaj choć nie wiem czy zasługuję. Czuwaj tez nad moją rodziną i znajomymi, mniej ich w opiece.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Listopad 20, 2019:
W intencji z serca płynącej, w sprawach dla mnie beznadziejnych, błagam św. Rito. Jestem bezsilna. Wspomóż mnie, błagam. Joanna.
Andrzej napisał/a Listopad 20, 2019:
Święta Rito dziękuję za otrzymane łaski, proszę o wieczny odpoczynek dla Córki Angeliki i o dobrą pracę dla żony Małgorzaty.
Sylwia z Chorzów napisał/a Listopad 20, 2019:
Najwspanialsza Św. Rito, błagam cię bardzo o pomoc w znalezieniu wyjścia z tej trudnej sytuacji w której się znajduję. Proszę cię bardzo o modlitwę za mojego syna, aby był zdrowy, szczęśliwy i by mógł zacząć cieszyć się życiem. Aby w końcu nie trapiły go żadne złe myśli. aby myślał pozytywnie każdego dnia. Serdeczne Bóg zapłać.
Wiktoria napisał/a Listopad 20, 2019:
Święta Rito za Twoją przyczyną proszę wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mnie moich dzieci i wnuków. Św. Rito uwolnij mnie z nerwicy lękowej, z zawrotow głowy, słabości i skoków ciśnienia. Proszę o szczęśliwe zjazdy i wyjazdy mojego syna i wszystkich górników. Amen
Malgorzata z Warszawa napisał/a Listopad 20, 2019:
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Rity w intencji szczęśliwego rozwiązania dla Ewelinki i zdrowie dla niej i dzieciątka. Niech Bóg wysłucha tej prośby i ześle spokój w rodzinie.
kinga z poznań napisał/a Listopad 19, 2019:
Święta Rito, wysłuchaj mnie i wstaw się za mną u Pana Boga i dopomóż mi, żeby Patryk udowodnił że mu na mnie zależy i żeby zaczął się starać o uratowanie naszej relacji i żeby między nami się wszytko ułożyło, błagam wysłuchaj mnie i dopomóż mi.
Renata z Gorzów wlkp napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito Ty wiesz o co Cię błagam... Mój Syn Mateusz. Błagam Cię ratuj Go!
Beata napisał/a Listopad 19, 2019:
Święta Rito, wielka orędowniczko wszelkich łask błagam, wysłuchają moich codziennych modlitw jakie kieruje do Ciebie każdego poranka, proszę wstaw się za mną i moimi bliskimi u Pana. Wielbię Cię i sławię św. Rito!
Kaka z Małopolska napisał/a Listopad 19, 2019:
Najukochańsza Św. Rito proszę Cię z całego serca żeby Usinka wyzdrowiała żeby się zaczęła lepiej czuć i mogła spać w nocy. Błagam Cię pomóż.
Katarzyna z Gdansk napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito, proszę o nawrócenie dla Martyny. Proszę o opiekę nad córką w czasie jej nauki szkolnej. Dziękuję, św. Rito za wysłuchanie moich próśb w bardzo trudnych sprawach.
Czcicielka napisał/a Listopad 19, 2019:
Błagam Święta Rito o pomoc w uratowaniu małżeństwa siostry o przemianę i nawrócenie dla szwagra oraz o zdrowie i opiekę dla mnie i dla moich najbliższych.
Joanna z Tczew napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito za Twoją przyczyną proszę o łaskę uzdrowienia relacji w mojej Rodzinie niech zapanuje w niej miłość i zgoda. Panie wskaż nam drogę prowadzącą do Ciebie i do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św Rito módl się za nami.
Aga napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito błagam Cię chroń mnie i moją rodzinę.
Rafał z Kraków napisał/a Listopad 19, 2019:
Święta Rito. Dziękuję za Twoje wstawiennictwo i opiekę nad naszą rodziną i bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu bardzo trudnych spraw, które spędzają nam sen z powiek. O zdrowie i zgodę w rodzinie oraz światło Ducha Św. dla naszych córek. Twój czciciel.
Dorota napisał/a Listopad 19, 2019:
Święta Rito nawróć Nike . Uproś u Boga to nawrócenie.
Dorota napisał/a Listopad 19, 2019:
Święta Rito daj wytrwałość dla Pawła.
Dorota napisał/a Listopad 19, 2019:
Święta Rito juz nie mam pomysłu .... ratuj nas. Zmień Marynia, otwórz Jej serce.
Jadwiga z Czudec napisał/a Listopad 19, 2019:
Święta Rito proszę Cię gorąco wstaw się za mną do Boga i uproś łaskę, aby moja córka urodziła zdrowe dziecko i daj jej siłę i zdrowie.
Dorota napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito błagam o nawrócenie Maryni.
Dorota napisał/a Listopad 19, 2019:
Błagam o przemianę Maryni.
Angelika z Francja napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito błagam pomóż i wysłuchaj mojego błagania, niech wszystko się dobrze skończy, niech nie zabieraja dzieciom ojca.
Irena z Kalisz napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito proszę cię wyproś u Jezusa powrót moich sióstr Anny i Lucyny do wiary katolickiej i Kościoła.
Joanna z WARSZAWA napisał/a Listopad 19, 2019:
Proszę o modlitwę w wiadomej Bogu sprawie.
Czcicielka z Krakow napisał/a Listopad 19, 2019:
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie, zgodę opiekę Św. Rity i potrzebne łaski dla Joli, Ali, Krzyśka, Ks. Kazika.
Ilona z Kraków napisał/a Listopad 19, 2019:
Św Rito...proszę o nieustającą miłość Ilony i Janusza. O pozytywne i szybkie rozwiązanie problemów, które stoją na drodze do ich szczęścia, i wspólnego życia. Niech ich związek umocni się i nabierze mocy prawnej.
Maria z Wrocław napisał/a Listopad 19, 2019:
Święta Rito, proszę uproś łaskę wiary dla mojego Syna.
Marek z Mikołajki napisał/a Listopad 19, 2019:
Kochana Święta Rito proszę o zdrowie dla moich Dzieci i Wnuków i Rodziców i Rodzeństwa i wszystkich tu proszacych. Dziękuję Tobie i Jezu ufam Tobie zawsze.
Sandra z Giżycko napisał/a Listopad 19, 2019:
Cudowna Święta Rito jestem w ciąży i będę miała Córeczkę. Bardzo proszę o zdrowie dla mnie i dla Córeczki i o szczęśliwy poród. Kochana Rito Błogosław Nam każdego dnia i niech jak najszybciej Mariusz wraca.
Ewelina z Ćmielów napisał/a Listopad 19, 2019:
Bardzo proszę o dar macierzyństwa. Już nie wiem gdzie mam się udać po pomoc...
Patrycja napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito proszę wstaw się u Pana Boga w intencji mojego dwumiesiecznego synka, aby przeszła mu gorączka i żeby szybko wrócił do sił. Błagam. Amen.
Agnieszka z Krasnystaw napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito dziękuję Ci za dzisiejszą pomoc. Proszę Cię dalej o modlitwę i wstawoennictwo w mojej intencji.
Matka napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito błagam pomóż spraw aby moja córka Joanna zaczęła jeść i przytyła, błagam św. Rito wysłuchaj mnie.
Olek napisał/a Listopad 19, 2019:
Proszę o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych. Bóg zapłać za modlitwę.
Helena z Jarosław napisał/a Listopad 19, 2019:
Święta Rito, proszę Cię o potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny, aby udało nam się przezwyciężyć trudności. Daj mi siłę, bym wytrzymała w moich postanowieniu i chorobie. Proszę Cię miej nas w swojej opiece i uproś u Boga Błogosławieństwo. Proszę o łaskę zdrowia dla mnie i moich bliskich. Ty Święta Rito wszystko możesz, Tobie zawierzam swoją rodzinę. Bóg zapłać.
Helena z Jarosław napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito, Potężna orędowniczko w sprawach trudnych, wysłuchaj z życzliwością błagań mojego strapionego serca i uproś mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję. Jezu, powierzam się w Twoje ręce”.
DARIA z Katowice napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito błagam o pomoc w wiadomej sprawie.
Ela napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito prosimy o opiekę, zanieś nasze prośby do Boga aby jego miłosierdzia doświadczył mój synek, wstaw się za nim uproś łaskę powrotu do zdrowia, aby odzyskał to co utracił.
Ewa napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito, za Twoim wstawiennictwem proszę o nawrócenie męża i uratowanie naszego małżeństwa.
Kasia z Lubawa napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito błagam pomóż, no chyba że nie powinno to się zacząć. Bóg zapłać.
Ewa z Krakow napisał/a Listopad 19, 2019:
Najdroższa Św. Rito proszę Cie z całego serca o niebo dla moich Rodziców i wszystkich zmarłych z mojej Rodziny i wszystkie dusze w czyśćcu, Św. Rito proszę Cie również o błogosławieństwo dary Ducha Św. dla mnie moich dzieci wnusi i całej mojej Rodziny.
babcia napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito proszę gorąco wstaw się u Tronu Bożego za moim wnukiem, aby wyzdrowiał i chodził do szkoły. Błagam, aby ciągłe krwotoki z nosa, bóle brzucha i głowy go opuściły. Jezu Miłosierny ulituj się nad nami.
Bozena z Rybnik napisał/a Listopad 19, 2019:
Święta Rito błagam o modlitwę w intencji mojego męża Damiana. Niech nasz Ojciec okaże mu swoje miłosierdzie i ześle cud uzdrowienia z choroby nowotworowej.
Sylwia napisał/a Listopad 19, 2019:
Św Rito dziękuję za wstawiennictwo u Pana najwyższego i otrzymane łaski każdego dnia. Panie Jezu czuję Twoją obecność i wierzę że czuwasz nade mną jak i moimi kochanymi dziećmi, wierzę w Ciebie ufam Tobie, modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci, modlę się o spokojną przyszłość i dobrobyt, modlę się o zbawienie duszy mego zmarłego męża.Jezu ufam Tobie.
Syt z Chorzów napisał/a Listopad 19, 2019:
Św Rito, proszę cię bardzo o modlitwę w intencji mojego syna. Aby wszystkie złe rzeczy omijały go z daleka, a marzenia były na wyciągnięcie ręki. Żeby w życiu mu się układało jak najlepiej oraz w pracy by dostał umowę na stałe. Bóg zapłać.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Listopad 19, 2019:
Proszę o zdrowie dla Konrada, o miłość, pracę, aby nie był samotny, smutny i sam. Módl się za nami. Proszę w intencji z serca płynącej Bogu znanej. Joanna.
Wi napisał/a Listopad 19, 2019:
Święta Rito za Twoją przyczyną proszę wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mnie moich dzieci i wnuków. Św Rito uwolnij mnie z nerwicy lękowej z zawrotow głowy słabości i skoków ciśnienia, proszę. Proszę o szczęśliwe zjazdy i wyjazdy mojego syna i wszystkich górników. Amen
Dorota z Gdańsk napisał/a Listopad 19, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla mojej siostry Jolanty i żeby przeszły zawroty głowy. Pomóż jej.
Ala napisał/a Listopad 19, 2019:
O trwałe uzdrowienie z chorób, o poukładanie życia, o radość, o Boży ratunek i bezpieczeństwo, o umiejętność realizacji planów i hobby technicznego, za osoby Bogu wiadome o ich nawrócenie.
Paulina z Kraków napisał/a Listopad 18, 2019:
Św. Rito, moja umiłowana patronko! Błagam jeszcze raz, kołaczę... oby jutro zdarzył się cud, oby od razu sprawdzono moje zlecenie, bym nie musiała już pożyczać pieniędzy i oby nie dokładali mi nowych for, bym mogła pracować na tym co mam. Amen.
Dorota z Wieliczka napisał/a Listopad 18, 2019:
O Św. Rito przed twoje wstawiennictwo u Pana Jezusa proszę Cię o zdrowie dla Agnieszki, Pauliny, Izabeli i całej mojej rodziny oraz o ustąpienie dolegliwości bólowych u Agnieszki i dobre wyniki badań.
Joanna z Legnica napisał/a Listopad 18, 2019:
Św. Rito proszę uwolnij mnie od relacji z Adamem. Daj mi czyste serce. Uwolnij moją duszę od złego i ciało od nałogu palenia papierosów. Pomóż w opiece nad Marią i Janem. Proszę o dary Ducha Świętego i pomoc.
Dorota z Gdańsk napisał/a Listopad 18, 2019:
Dziękuję Ci Święta Rito za wszystkie łaski, którymi obdarowałaś mnie i moją rodzinę. Proszę Cię o Święta Rito aby mój brat Łukasz odnalazł drogę do Boga. Aby nie krzywdził mamy i ochrzcił swoje dzieci.
Dorota z Gdańsk napisał/a Listopad 18, 2019:
Święta Rito proszę Cię o łaskę zdrowia i uzdrowienia mojej kochanej mamy. Bóg zapłać.
Dorota z Gdańsk napisał/a Listopad 18, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia. Weź mnie pod opiekę Święta Rito. Bóg zapłać.
Matka z Bialystok napisał/a Listopad 18, 2019:
Święta Rito dziękuję ci za wszystkie łaski jakimi nas obdarzasz, za to że mój syn Jakub podjął terapię. Proszę wstaw się za nim, aby wytrwał. Proszę o uzdrowienie i zerwanie z nałogiem.
Gosia z Droszkow napisał/a Listopad 18, 2019:
Proszę o powrót do sakramentów w rodzinie, przebaczenie w moim sercu.
JOLANTA z Bielsko-Biała napisał/a Listopad 18, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji Natanielka z okazji 3 urodzin, o potrzebne łaski dla niego i dary Ducha Świętego, a także dla jego mamy, o szczęśliwe i dobre życie dla nich. Amen.
Joanna z Tczew napisał/a Listopad 18, 2019:
Św. Rito za Twoją przyczyną proszę o łaskę przymnożenia wiary i miłości. Panie wskaż drogę błądzącymi niech poznają źródło jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św. Rito módl się za nami.
roza z opole napisał/a Listopad 18, 2019:
Kochana Św. Rito ulzyj cierpieniom mojej córki Sandry, spraw aby te dolegliwosci ciążowe chorobowe wreszcie ustąpiły, aby wreszcie obudziła się zdrowa, pozwól jej cieszyć się zdrową ciążą, i zdrowym dzidziusiem. Błagam o szczególną opiekę. Zrozpaczona mama.
Bożena z Warszawa napisał/a Listopad 18, 2019:
Św. Rito proszę Cię o możliwość założenia rodziny i dobrego męża.
iza napisał/a Listopad 18, 2019:
Św. Rito dziś szczególnie proszę Cię o pomoc...wyproś mi cud przemiany życia. Mam dość ciągłej nerwówki, wegetacji, martwienia się o pieniądze. Jestem w trudnym położeniu, psychicznie potrzebuję uleczenia, terapii, a brak mi środków na to. Mam marzenie o wyjeździe do Włoch, mam swoje cele na życie, marzę o przeprowadzce i rozpoczęcia nowego życia, pracy która da mi satysfakcję i nie będzie mnie psychicznie niszczyć. Proszę dopomóż mi wybłagaj mi cud, bym nie musiała już więcej wyjeżdżać do pracy, która mnie poniża, psychicznie niszczy, odbiera radość. Niech stanie się cud i pojawi się jak najszybciej rozwiązanie mojej sytuacji..nie potrafię tak dalej żyć, męczę się i wiem że na takie życie nie zasługuję. Niech pojawi się alternatywa, by zarobić pieniądze bez konieczności wyjazdu tylko z powodu braku pieniędzy. Tym razem czuję, że to byłoby ponad moje siły, że nie mogę pozwolić sobie na dalsze brnięcie w czarną dziurę...chce podjąć terapię, muszę to zrobić, bo to ostatni moment, póki mam siły i chęci...pomóż mi błagam Cię, wyproś u Pana potrzebne łaski, niech nie brakuje mi siły i ufności, że On mnie wysłucha i spełni moje marzenia... już wielokrotnie mnie wspierałaś, pomogłaś, dziękuję z całego serca! Jednak chyba nigdy nie byłam w takim położeniu jak obecnie, gdy wiem że jest czas i potrzeba zmiany, że więcej nie jestem w stanie znosić tej świadomości marnowania się i swego życia. Błagam Cię o wsparcie, by moje odczucia moje plany i moje prośby urzeczywistniły się w podążaniu nową wymarzoną drogą!
Ewelina z Ćmielów napisał/a Listopad 18, 2019:
Św. Rito proszę cię o uwolnienie i oczyszczanie z tego co złe... Daj mi siłę i odwagę żebym zawsze wiedziała jakie podejmować decyzje. Amen.
Helena z JAROSŁAW napisał/a Listopad 18, 2019:
Św. Rito, Potężna orędowniczko w sprawach trudnych, wysłuchaj z życzliwością błagań mojego strapionego serca i uproś mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję, Jezu Ty wszystko wiesz. „Jezu, niech Twoja moc zabłyśnie w moim życiu”. Amen.
sylwia napisał/a Listopad 18, 2019:
Św. Rito bardzo dziękuję za wszystkie łaski, które wraz z dziećmi otrzymujemy każdego dnia za Twoim wstawiennictwem od Pana Boga. Modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci,modlę się o zbawienie dla duszy mojego męża, modlę się o spokojną przyszłość i dobrobyt.
Anna z Sosnowiec napisał/a Listopad 18, 2019:
Swieta Rito weź pod swoją opiekę Asię i Przemka. Pomóż im pokonywać aktualne trudności.
Marek z Mrągowo napisał/a Listopad 18, 2019:
Cudowna Święta Rito dziękuję za zdrowie dla Dzieci i Wnuków i dziękuję za Wnuczkę Gabrysie, która urodzi się w kwietniu.
Marek z Mrągowo napisał/a Listopad 18, 2019:
Cudowna Święta Rito Błogosław Sandrze i Dziecku i dziękuję za zdrowie i łaski dla Nich.
Magdalena z Warszawa napisał/a Listopad 18, 2019:
Proszę o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka dla Jarka i Magdy. O żywą wiarę dla nich i miłość wzajemną, aby byli dla siebie wsparciem w tym trudnym czasie niepłodności.
Sylwia napisał/a Listopad 18, 2019:
Dziękuję za otrzymane łaski każdego dnia. Proszę o uzdrowienie duszy i ciała mojej i moich dzieci.
Agnieszka z Wodzisław napisał/a Listopad 18, 2019:
Św. Rito proszę Cię o pomoc w podejmowaniu dobrych decyzji, o przywrócenie mi radości życia, o całkowite uzdrowienie mojego męża i córki, o zdrowie dla całej mojej rodziny.
Rysia z Łódź napisał/a Listopad 18, 2019:
Św. Rito proszę o intencje znane Panu Bogu. Św. Rito Ty wiesz. Bóg zapłać
Aneta napisał/a Listopad 18, 2019:
Ukochana Sw Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski które dla Nas wypraszasz Proszę Cie opiekuj się Pawłem, wstawiaj sie za Niego u Pana aby wyzwolil go z nałogu. Dopomóż ukochana Św. Rito.
Monika z Warszawa-Wesoła napisał/a Listopad 18, 2019:
Proszę o modlitwę za moją córkę Lidię 17 lat o uwolnienie od wszelkiego wpływu złego ducha, o to żeby poszła do spowiedzi świętej i Komunii Świętej.
kinga z poznań napisał/a Listopad 18, 2019:
Święta Rito błagam Cię pomóż mi bo ja już nie wiem co mam robić, tak bardzo zależy mi na Patryku i chcę z całego serca żeby między nami się wszystko ułożyło, pomóż mi odzyskać jego miłość bo wiem że jest to jedyna osoba z którą chcę spędzić życie, wysłuchaj mojej prośby i dopomóż mi w odzyskaniu Patryka,
Wiola z Częstochowa napisał/a Listopad 18, 2019:
Św. Rito błagam Cię o trzeźwość w mojej rodzinie. Wstaw się szczególnie za moim synem. Proszę o jego nawrócenie i uchroń przed chorobą alkoholową. Św. Rito prowadź go przez życie, by nie błądził i podejmował w życiu mądre i odpowiedzialne decyzje i żeby spotkał na swojej drodze właściwą osobę.
Ewa z Krakow napisał/a Listopad 18, 2019:
Najdroższa Sw Rito proszę Cię z całego serca o niebo dla moich Rodziców,oraz wszystkich zmarłych z mojej Rodziny i wszystkie dusze w czyśćcu. Św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych.
Wazne napisał/a Listopad 18, 2019:
Proszę o łaskę żebym szybko wyszła za mąż za dobrego. mądrego. wierzącego chłopaka. o dar potomstwa, dar pracy, proszę żebym ta osobę jak najszybciej spotkała, amen.
Olek napisał/a Listopad 18, 2019:
Proszę o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych. Bóg zapłać za modlitwę.
Gosia z Warszawa napisał/a Listopad 18, 2019:
Święta Rito proszę o łaskę zdrowia dla mnie i pomyślne rozwiązanie moich problemów.
Agnieszka z Krasnystaw napisał/a Listopad 18, 2019:
W intencji zdrowia dla mojej mamy i dla mnie.
Wiktoria napisał/a Listopad 18, 2019:
Święta Rito za Twoją przyczyną proszę wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mnie moich dzieci i wnuków. Św. Rito uwolnij mnie z nerwicy lękowej z zawrotow głowy słabości i skoków ciśnienia. Proszę to bardzo utrudnia mi życie. Proszę o szczęśliwe zjazdy i wyjazdy mojego syna i wszystkich górników. Amen
Alicja z Warszawa napisał/a Listopad 18, 2019:
Sw Rito proszę Cíe wspieraj moje modlitwy o poprawę relacji w rodzinie i naprawienie sytuacji w pracy. Pomóz mi każego dnia w pracy.
irena z opole napisał/a Listopad 18, 2019:
Sw Rito proszę Cię o rozwiązanie trudnych problemów dla Ireny i Rafała, wiadomych Panu Bogu, nie dorozwiązania po ludzku. Proszę z całego serca o pomoc.
Kasia z Lubawa napisał/a Listopad 18, 2019:
Św. Rito proszę czuwaj bym nie popełniła błędu błagam.
Bozena z Rybnik napisał/a Listopad 18, 2019:
Święta Rito proszę o modlitwę w intencji mojego męża Damiana. Niech Dobry Bóg okaże mu swoje miłosierdzie i ześle na niego łaskę uzdrowienia.