Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
15681 wpisów.
E. z Warszawa napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Święta Rito, wybłagaj mi łaskę mieszkania. Wstaw się za mną u Pana... Znasz całą sprawę. Dziękuję.
Czcicielka z Warszawa napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Kochana Rito, błagam o pomoc finansową na spłatę kredytu, proszę o dodatkową pracę, którą mogę podjąć od 24 lipca. O Jezu, ufam Tobie... Ty się tym zajmij.
Anna z Warszawa napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla mojej Mamy, oszczędź jej cierpienia i bólu, spraw, żeby była zdrowa, by żyła, by okazała się diagnoza pomyłką. Daj jej spokój, radość życia i siłę do walki.
Paulina z Kraków napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Święta Rito, dziękuję Ci za wstawiennictwo w sprawie uzdrowienia mojego ciała i duszy, zimą tego roku. Dziś zawierzam Tobie mój bardzo trudny egzamin. Wiem, że mój rozum nie wystarczy, że trzeba jeszcze działania Ducha Świętego. Wstaw się w tej sprawie za mną Droga Święta Rito u Pana. Dziękuję, za dotychczasową opiekę.
Anita z Kielce napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Święta Rito błagam o uzdrowienie dla mojego małżeństwa. Spraw by wreszcie wszystko się ułożyło i by było tak jak być powinno. Bo tak naprawdę teraz gdy jestem w ciąży to jestem sama. Orędowniczko strapionych wstaw się za nami. Amen
Beata napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Proszę Św . Ritę o wstawiennictwo u Pana Boga , w sprawie mojego brata alkoholika Jarka . Proszę aby Św. Rita ubłagała Pana Boga , aby Jarek skończył z pijaństwem , wziął się do pracy , przestał tak okropnie przeklinać w domu i trzaskać drzwiami .
Beata napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Proszę o wstawiennictwo Św. Rity u Pana Boga , o całkowite uzdrowienie Andrzeja Krysiaka , przebywającego obecnie w hospicujm w Sandomierzu
helena z jarosław napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Św. Rito proszę Cię bądź przy mnie i powierzaj wszystkie moje sprawy Panu Bogu. Niech błogosławi mojej rodzinie . Aby z dobrym sercem szli przez życie. Św. Rito Ty znasz wszystkie moje potrzeby i problemy błagam pomóż mi. Dziękuję za otrzymane już łaski Bóg zapłać
monika z krakow napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Święta Rito, wstawiaj się do Jezusa jedynego lekarza za moją córką Sylwią o uzdrowienia. Dziękuję Ci oraz tym, którzy będą się za nią modlili.
Anita z Kielce napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Święta Rito Orędowniczko strapionych blagam wyproś łaskę zdrowia dla mojego nienarodzonego dziecka. Spraw by wszystko było w porządku od początku do końca. Proszę wysluchaj.
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Najdroższa św. Rito dziękuję , za to ze jesteś każdego dnia z nami ,za wszystko .Kochana św. Rito proszę jak każdego dnia o błogosławieństwo i moc Ducha św.,oraz wszelkie laski i dary Ducha św. dla każdego z nas . Św. Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencji mojej córki ,o szczęśliwe załatwienie sprawy Panu Bogu wiadomej , oraz o sile i wszelka pomoc dla syna .. Panie Ty wszystko wiesz proszę... Jezu zajmij się tym wszystkim ..Najdroższa św. Rito wstaw się za nami . Św Rito proszę Cie z całego serca chroń nas przed złem i złymi ludźmi i pomagaj w chwilach trudnych .Serdeczne Bóg zapłać
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby, błagam o łaskę miłości, nie umiem sobie z niczym poradzić, Boże bardzo kocham P. ale muszę o nim zapomnieć - jest inna kobieta, tęsknie za nim a zarazem nie chcę by ktoś cierpiał przeze mnie- pomóż mi oczyścić umysł z tych wszystkich myśli i depresji, nie mogę spać. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jeśli nie mogę być z P. to postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć., byłam te z chyba ślepa na wszystko bo kochałam. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję.. Błagam nie opuszczaj mnie bo błądzę, proszę bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię. Bóg zapłać za wszystko.
Joanna napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Ukochana Rito błagam spraw aby moja teściowa nic nie wskórała swoim straszeniem i nagabywaniem i przestała mieszać. Błagam spraw aby D..... spełniła swoją obietnicę. Błagam chroń naszą małą rodzinę i nie pozwól nikomu jej zniszczyć.
Anna z Kłodzko napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Święta Rito proszę Cię o uzdrowienie mnie z choroby nerwowej. Dziękuję za wszelkie dobro i opiekę nad nami.
EDYTA z NOWY SACZ napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Św. Rito proszę cię pomóż mi uwolnić się z nałogu palenia papierosów
EDYTA z NOWY SACZ napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Św. Rito pomóż mi pokochać samą siebie i innych ludzi
EDYTA z NOWY SACZ napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Św. Rito. Proszę cię ulecz mnie z depresji i z wszelkich lęków.. Proszę cię o spokój ducha
EDYTA z NOWY SACZ napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Św. Rito proszę cię pomóż mi znaleźć nową dobrą pracę z dobrymi zarobkami, zgodnie z moim powołaniem. dziękuję
EDYTA z NOWY SACZ napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Św. Rito... Proszę cię znajdź dla mnie dobrego mężczyznę który pokocha mnie całym sercem i którego ja pokocham z którym stworzę szczęśliwy, udany związek.. jeśli jest taka wola Boża
Monika z Zakopane napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Proszę o wstawiennictwo św. Rity za mojego syna o łaski aby umiał wybaczać , gorliwie się z serca modlić , aby znalazła prawdziwego. przyjaciela który go wysłucha pomoże i będzie prawdziwym przyjacielem. Proszę przede wszystkim z całego serca aby mój syn nie zaznawał prześladowań od innych. Proszę o pomoc w przejściu do następnej klasy i uwierzenie w samego siebie. Proszę o wstawiennictwo św. Rity i gorącą modlitwę za mojego syna. Bardzo gorąco dziękuję za każdą modlitwę
Sylwia napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Proszę o modlitwę, o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Bóg zapłać.
Ala z Rumia napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Szczęść Boże! poproszę o modlitwę w następujących intencjach: O trwałe uzdrowienie na duszy i ciele z chorób serca, tarczycy i depresji; O dobrego męża; O wyrozumiałość w pracy; O Boże Błogosławieństwo dla moich dwóch mieszkań; O wsparcie w sprawach prawnych dla sąsiadki Pani Alfredy i szczęśliwy przebieg spraw prawnych; O reaktywację wspólnoty młodzieżowej w parafii; O motywację i motywatorów do ładnego makijażu i ubierania się z pomysłem; O Boże bezpieczeństwo i Boską ochronę na życie codzienne i wieczne dla nas sąsiadów i parafii na Zagórzu w Rumi.
Marzena z Błędów napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Święta Rito, zwracam się do Ciebie z prośbą o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji zdrowia mojej małej córeczki Marty. Żeby zmiana która ma na oczku nie okazała się być żadną poważną chorobą, ani teraz, ani też w przyszłości. Proszę o to, aby moje maleństwo było zdrowe i rozwijało się prawidłowo.
Andrzej z Limanowa napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św. Rito proszę o pomoc dla mojego brata , wspomóż go w cierpieniu z powodu żony ratuj jego rodzinę .
Paulina z Czarna napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św. Rito proszę wybłagaj u Pana Boga łaskę pomocy w kłopotach finansowych. Miej mnie w swej opiece. Dziękuję Ci św. Rito
Teresa z warszawa napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Szczęść Boże, Święta Rito, błagam Cię z głębi serca o pomoc w pojednaniu z Jackiem. Nasze relacje bardzo się rozluźniły . Kocham go, nie potrafię i nie chcę go wyrzucić ze swojego serca i swojego życia. Proszę o Święta Rito, niech jego serce otworzy się w moją stronę. Święta Rito, pomóż nam przezwyciężyć trudności, które pojawiły i pokieruj nami tak, abyśmy się pojednali. Wstaw się za nami u Pana Boga. On najlepiej wie, czego pragną nasze serca.
AGNIESZKA z SANDOMIERZ napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św. Rito o co ja mam poprosić całe moje życie legło w gruzach zwątpiłam we wszystko , proszę Cię o wiarę , nadzieję i miłość o szczęście dla Michała o dobrą żonę dla niego chociaż znam go tylko 9 godzin , o wiarę dla mojego syna o uległość woli Bożej w przeciwnościach mojego życia o pomoc w tym cierpieniu duchowym i fizycznym którego z synem doświadczamy i o zesłanie nam ludzi , którzy mogą nam pomóc proszę Cię św. Rito bo jestem u kresu wytrzymałości pomóż mi i mojemu synowi.
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św. Rito, zaopiekuj się troskliwie Pawłem i mną i doprowadź nas do zgody, bo sami nie potrafimy. Błagam Cię, pomóż nam!
EDYTA z NOWY SACZ napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św. Rito prośże Cię pomóż mojemu synowi Dawidowi w zdaniu egzaminów zawodowych
Izabela z Kraków napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Święta Rito proszę wstaw się u Boga o zdrowie dla mojego chrzestnego Jarosława i o dobre wyniki badań dla niego a także o skuteczne leczenie
EDYTA z NOWY SACZ napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św. Rito proszę cię o nowa dobra prace z dobrymi zarobkami. Zgodnie z moim powołaniem zgodnie z wola Bożą. Dziękuję
Barbara z Kościerzyna napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św Rito wstaw się do Boga o łaski dla mnie i moich najbliższych : Sebastiana i jego rodziny Dawida i jego rodziny i o szczególne łaski dla Diany Michała i ich córeczek. Wspomagaj ich każdego dnia.
EDYTA z NOWY SACZ napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św. Rito proszę cię wyproś mi u boga dobrego mężczyznę którego pokocham i który pokocha mnie jeśli jest taka wola Boża
sylwia z kujawsko-pomorskie napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św. Rito proszę spraw żeby wyjazd nad morze w tym roku się udał, proszę o bezpieczny wyjazd i powrót do domu.
anna z nowogard napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Błagam o życie w spokoju duszy i ciała o wytrzymanie dwóch tygodni w miejscu pracy, o szczęśliwe zdanie egzaminu bez poprawki o życie bez raka, o wygraną w sądzie. Anna
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Bardzo proszę o wytrwałość w odchudzaniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Święta Rito, proszę o zdrowie.Proszę też o opiekę w pracy w nadchodzącym tygodniu abym sobie poradziła. Błogosław mi każdego dnia w zdrowiu i w radości.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św. Rito pomóż mi, proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św. Rito bardzo Ciebie proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św. Rito bardzo proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę o dary Ducha Świętego o prawidłowe wyniki badań,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie.Pomóż jej w pracy i prowadź w każdym dniu.
Renata z Lublin napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św. Rito, proszę Cie wyproś łaskę nawrócenia dla Jarka, przemianę jego serca i odwagę do porzucenia życia w grzechu, proszę o uzdrowienie naszej relacji, abyśmy na nowo się do siebie zbliżyli i potrafili znowu szczerze ze sobą rozmawiać, niech Bóg odbuduje naszą przyjaźń i miłość i doprowadzi nas do sakramentu małżeństwa. Proszę prowadź nas dalej wspólną drogą.
Aneta z Sieradz napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Święta Rito pomóż mi aby mój mąż Krzysztof wrócił do rodziny i do mnie.
Paulina z przemyśl napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski.Za kazdą modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Barbara z K napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św. Rito proszę pokornie o pomoc jak zwykle chodzi o problem finansowy dopomóż wyproś mi u Pana naszego zmianę tej sytuacji na lepszą. Te problem zabija radość życia radość ducha, wieczny strach i upokorzenie dopomóż. Czcicielka
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Najdroższa św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia ,i proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie laski i dary Ducha św. dla każdego z nas .Kochana św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych ,proszę o dobre załatwienie sprawy dla mojej córki ,oraz o opiekę szczególną nad moim synem i jego rodziną. Panie Ty wszystko wiesz proszę. Jezu zajmij się Tym . Św Rito proszę chroń mnie ,moje dzieci ,wnusie i cala moja Rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Opiekuj się nami każdego dnia z całego serca Cie proszę. Bóg zapłać
Anna z Olecko napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Oli i Mateusza o dar porozumienia zgody i miłości A także o domyślną operację dla małej Julci św.Rito módl się za nami
Fryderyk napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Jezu Miłościwy proszę Cię abym już nie cierpiał z jej powodu i pomóż mi wybaczyć jej to całe zło które mi wyrządziła. Miej mnie w swojej opiece Jezu.
Malgosia z K napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św Rito proszę o pomoc w trudach dnia codziennego. Błagam o jasność umysłu Dary Ducha Świętego i łaski w trakcie wystąpienia. Proszę aby wszystkie prośby osób blagajacych o pomoc w swoich intencjach zostały wysłuchane. Św Rito pomóż Wszystkim.
Ewa napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Święta Rito błagam wyproś mi łaskę pomocy, ratunku w moim utrapieniu, proszę ulituj się nade mną. Nie mogę już sobie poradzić z tymi problemami, które po ludzku są nie do rozwiązania.
Agnieszka z Krakow napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św. .Rito, kochana, jesteś! wiem! namacalnie okazałaś mi Swoją obecność, to była niezwykła chwila. Dziękuję Ci za to. Dziękuje za wszystko. Proszę nadal, błagam Cie z całego mojego serca, chroń i opiekuj się moją rodziną, dziećmi.Ty znasz mój strach i lęk. Znasz tego okropną przyczynę. Nieustannie proszę o wybaczenie. Błagam Cie, chroń przed tym złem moje dzieci. One są najważniejsze!!! oddaje Tobie w Twoje słodkie ręce ich spokojne życie, z wiara. ze przy Tobie ono nadal takie będzie. Proszę o modlitwę za wstawiennictwem sw, Rity, o ochronę szczególną pięknych wspaniałych dzieci, ich domu, rodziny, przed tym co św. Ricie, Bogu jest wiadome, i co jest treścią modlitw i spowiedzi ich matki. Błagam o to. Pomóż mi naprawić to, wyprostować te ścieżki. Rito! Bądź w moim domu. Teraz.
Halina z Bialystok napisał/a Czerwiec 10, 2018:
Św. .Rito, wstaw się do dobrego Pana o spokój duszy i radość wieczną dla Danuty a dla tych którzy ją opłakują o ulgę i zrozumienie tajemnicy śmierci i zmartwychwstania
Julia z Wrocław napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski podczas najbliższej sesji. Błagam o pomoc w w rozwiązaniu problemów z bardzo mocno wypadającymi włosami, gdzie lekarze już nie potrafią znaleźć przyczyny. Proszę o modlitwę za to, abym nie bała się być w związku, nie widziała wszystkiego w ciemnych barwach, żebym potrafiła zaufać, że Pan Jezus nade mną czuwa. Proszę Cię abym znalazła dobrego męża i żebym nikogo nie skrzywdziła swoją niepewnością. Proszę Cię o pomoc dla mojego taty. Proszę, pomóż mi. Kochana Święta Rito.
Joanna z Polska napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Rito proszę o wstawiennictwo u Pana z całego serca o dobre wyniki w pracy oraz o poukładanie się pewnej relacji, o miłość.
Edyta z Jasień napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Proszę o modlitwę za Krzysztofa, który ciężko chory leży w szpitalu. Proszę by Dobry Bóg obdarzył Go zdrowiem ciała i duszy, by nie tracił nadziei i sił.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Święta Rito proszę o zdrowie, proszę aby z okiem było wszystko w porządku i wróciło do normy.
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Św. Rito, zmiłuj się nade mną i nad Pawłem i doprowadź nas do zgody. Sami nie potrafimy. Kocham Pawła i bardzo za nim tęsknię. Pragnę, żeby do mnie wrócił. Spraw św. Rito, żeby nie szukał pocieszenia u innej kobiety, lecz żeby doświadczył w sercu, jak bardzo go kocham. Zmiękcz św. Rito jego zatwardziałe serce, proszę. Św. Rito, modlę się do Ciebie codziennie, błagam, nie zapomnij o mnie i o Pawle. Pomóż, błagam!
Ewa z Kraków napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Św Rito proszę czuwaj nad synem by nigdy już nie popełniał błędów, by zbliżył się do Pana Boga i wierzył w jego dobroć. Czuwaj nad naszą rodzina. Dziękuję za to że syn poprawił oceny i zda do następnej klasy. I wiem, ze to dzięki Tobie Św Rito.
M z Ck napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski podczas pisania tekstów. Błagam o pomoc w znalezieniu nowej pracy i męża. Proszę o modlitwę aby kolega M. odzywał się do mnie i abyśmy mogli się spotkać porozmawiać i aby nie obgadywano nas w pracy. Błagam aby udało się moje wystąpienie.
Renata napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Św. Rito, ponownie potrzebuję Twojej pomocy, dopomóż mojej córce w każdej sferze życia, ona bardzo potrzebuje wsparcia i miłości, ześlij jej osobę która ją pokocha
ANNA z Świdnica napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Kochana św. Rito proszę Cię z całego serca o pomoc w problemach męża, które nosi w sercu i wstaw się za nim u Pana przez Niepokalane Serce Maryi... Dziękuję za wszystko 🙂
Źona napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Św. Rito. Błagam, wyrośnięcia mi łaskę szczerej i prawdziwej miłości mojego męża do mnie. Pomóż mu uwolnić się od uczucia do innej kobiety. Pomóż nam na nowo zbudować nasze małżeństwo.
Ewa z Poznań napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Święta Rito zanieś do Miłosiernego Jezusa moje błagania o uzdrowienie. Jestem pogrążona smutkiem i lękiem. Bądź moją świętą orędowniczką.
Maria z Wysoka Mała napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Św.Rito błagam pomóż nam, bo nadal nie wiemy jak mamy rozmawiać z synem. Jest dla nas wulgarny, wredny i ty wiesz jakimi okropnymi słowami rani i co próbuje zrobić. My już nie wiemy co mamy zrobić, aby dotrzeć do niego, bo stale u niego wszystko jest na nie i że tylko my jesteśmy winni. Nadal ucieka od Boga, a my codziennie się modlimy by wrócił do Boga. Jesteśmy już bardzo zmęczeni Św. Rito błagamy pomóż nam wyjednać spokój w rodzinie i miłość i umocnij nas w wierze. Św. Rito z całego serca Cię proszę chroń nas przed złem i złymi ludźmi i opiekuj się nami każdego dnia. Uwolnij nas od cierpienia i doznanych krzywd. Serdeczne Bóg zapłać.
Asia z Żyrardów napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Kochana św. Rito tak bardzo Cię potrzebuję, tak bardzo potrzebuję Twojego wstawiennictwa. Proszę Cię aby on się odezwał, obyśmy mieli okazję się spotkać. Moje serce rozdziera taka tęsknota, taki ból. Błagam św. Rito, Ty się tym zajmij. Błagam na wszystko. Bo dłużej już tak nie mogę
Iwona z Bydgoszcz napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Św. Rito. Dziękuję za łaskę. Dziękuję za wstawiennictwo u Boga. Prowadź dalej mojego syna i miej baczenie na moją rodzinę. Wierzę. Wierzę , że pomagasz Nam ludziom.
Łukasz napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Św.Rito, proszę o opiekę Matki Najświętszej, zdrowie dla Michała i aby znalazł pracę.
Patrycja napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Św. Rito prosimy Cię o łaskę rodzicielstwa dla mnie i mojego męża, o którą tak zbiegamy od kilku lat. Pragniemy tylko szczęśliwego rozwiązania ciąży i zdrowego dzieciątka.
Patrycja z Szczucin napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Św. Rito błagam zmiękcz serce mojego męża, niech pokój zagości w końcu w jego rodzinie.
Patrycja z Szczucin napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Św. Rito proszę o łaskę ponownego macierzyństwa dla mojej siostry, o rodzeństwo dla jej córeczki.
Anna z Końskie napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Proszę Cię kochana św. Rito wstaw się za mną do Boga o zdrowie które jest zagrożone dla mojego Dzieciątka nienarodzonego i o dobry jego rozwój oraz też zaakceptowanie woli Bożej.
Joanna z Stary Sącz napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Święta Rito z całego serca proszę Cię o błogosławieństwo i opiekę nade mną i moim chłopakiem. Pomóż nam się dogadać, ześlij na nas łaskę miłości, szczęścia, zrozumienia i akceptacji. Spraw abyśmy się nie poddali i nadal trwali w miłości. Wspieraj nas i opiekuj się nami.
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla każdego z nas. Św. Rito proszę wyjednaj mi u Miłosiernego Pana łaskę dla mojej córki o dobre załatwienie sprawy Panu Bogu wiadomej. Św. Rito proszę również o siłę i moc Ducha Św. dla Syna i jego Rodziny, opiekuj się nimi, z całego serca Cię proszę Kochana Św. Rito chroń nasza całą Rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Serdeczne Bóg zapłać
Edyta z Polska napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Kochana św. Rito, błagam wyproś u dobrego Boga łaskę nawrócenia mojego męża i jego kochanki. Proszę o uzdrowienie i pojednanie mojego małżeństwa, siłę i cierpliwość w oczekiwaniu na powrót mojego męża. Zdrowie i dary Ducha Świętego dla moich dzieci. Św. Rito ratuj nas! Wstaw się za nami!
KRYSTYNA z Kraków napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Św. Rito błagam o wyproszenie łaski zdrowia dla Mamy i męża. Otocz ich Twoją opieką i uproś miłosierdzie Boga.
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 9, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby, błagam o łaskę miłości, nie umiem sobie z niczym poradzić, Boże bardzo kocham P. ale muszę o nim zapomnieć - jest inna kobieta- pomóż mi oczyścić umysł z tych wszystkich myśli i depresji, nie mogę spać. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jeśli nie mogę być z P. to postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć., byłam te z chyba ślepa na wszystko bo kochałam. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję.. Błagam nie opuszczaj mnie bo błądzę, proszę bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię. Bóg zapłać za wszystko.
Lucyna napisał/a Czerwiec 8, 2018:
Najdroższa św. Rito proszę Cię wyjednaj łaskę dla mojej córki w sprawie Panu Bogu wiadomej ♡ Z serca dziękuję.
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 8, 2018:
Św. Rito, napełnij serce Pawła tęsknotą i miłością do mnie. Kocham go i tęsknię za nim. Pomóż nam odzyskać naszą miłość. Oby Paweł nie szukał pocieszenia u innej kobiety. Św. Rito, wyproś u Wszechmogącego Pana, aby dał szansę naszej miłości.
Monika z Koronowo napisał/a Czerwiec 8, 2018:
Proszę o o pozytywne zaliczenie egzaminów i zdrowie dla całej rodziny. A także o wyleczenie z alergii.
Łukasz z Braniewo napisał/a Czerwiec 8, 2018:
o Bożą pomoc dla mnie w sprawach dnia jutrzejszego i relacji moich z żoną i dziećmi
Iwona napisał/a Czerwiec 8, 2018:
Święta Rito proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga w intencji Marioli, Julii i ich rodziny, proszę o potrzebne łaski dla nich. Święta Rito proszę o łaskę wzmocnienia relacji między Mariolą i Julią, proszę o łaskę pojednania i miłości w ich rodzinie.
Agata napisał/a Czerwiec 8, 2018:
Święta Rito, proszę wysłuchaj mej modlitwy i błagam zlituj się. Już tracę siły i wiarę że wszystko się ułoży.... proszę o cud... DROGA RITO proszę wstaw się u Pana Boga naszego i przedstaw jemu moje prośby... choć nie jestem godna, proszę zmiłuj się i dopomóż mi... Święta Rito chciałabym też podziękować za łaski które mnie w życiu spotkały: za odnalezienie pamiątki komunijnej, za odzyskanie mojej córki i za zdrowie mojej mamy. Boże dziękuję i proszę zlituj się teraz też...
Paulina z Przemyśl napisał/a Czerwiec 8, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Za każdą modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 8, 2018:
Św. Rito, tęsknię za moim ukochanym Pawłem. Błagam Cię o cud: żeby pojawił się na nowo w moim życiu. Żeby nie szukał pocieszenia u innej kobiety. Św. Rito, spraw, żebyśmy znowu byli razem.
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 8, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. dla całej naszej Rodziny. Proszę Cie wyjednaj mi u Miłosiernego Pana wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla każdego z nas oraz w intencjach Panu Bogu wiadomych. Św. Rito proszę o dobre załatwienie sprawy Panu Bogu wiadomej dla mojej córki i opiekę dla Syna i jego Rodziny. Św. Rito z całego serca Cię proszę chroń nas przed złem i złymi ludźmi i opiekuj się nami każdego dnia. Serdeczne Bóg Zapłać.
Aneta napisał/a Czerwiec 8, 2018:
Błagam Cię Kochana Św.Rito uproś mi łaskę miłości Tomka do mnie. Usuń przeszkody przez które jest tak beznadziejnie między nami. Proszę Cię, już brak mi sił.
Tadeusz z Poznań napisał/a Czerwiec 8, 2018:
Św.Rito. Proszę o łaskę wiary dla mojej żony, moich dzieci. Proszę o łaskę chrztu świętego dla wnuczki, a mnie samego umacniaj w wierze, abym nigdy nie zwątpił i nie wpadał w rozpacz.
Emilia z Gdyni napisał/a Czerwiec 8, 2018:
Proszę o potrzebne łaski dla moich rodziców, dla mojej kochanej mamy o pomoc dla jej poranionej duszy, o zdrowie dla mojego męża i dzieci i o polepszenie naszej sytuacji finansowej. Proszę również o dobrą pracę dla mojego brata.
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 8, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby, błagam o łaskę miłości, nie umiem sobie z niczym poradzić, Boże bardzo kocham P. ale muszę o nim zapomnieć - pomóż mi oczyścić umysł z tych wszystkich myśli i depresji, nie mogę spać. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jeśli nie mogę być z P. to postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję.. Błagam nie opuszczaj mnie bo błądzę, proszę bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię. Bóg zapłać za wszystko.
Magdalena z Chomranice napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Św. Rito uproś szczęśliwe rozwiązanie dla Eweliny i Kamili, które w tym miesiącu mają termin porodu.
Barbara napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Dziękuje Św Rito, że jesteś. Dziękuję za wsparcie i że jest możliwość wylania łez u Ciebie. Wiem, że dajesz pomoc w sytuacjach beznadziejnych i nierealnych. Proszę wyproś u Boga pomoc dla mnie. Proszę o odzyskanie zdrowia, oddal ból i niepełnosprawność. Pomóż, nie dopuść do hejtu. Skąd u ludzi tyle nienawiści? Dlaczego jest tyle zła i braku wrażliwości na ludzką krzywdę? Proszę aby sprawy przez które nie mogę spać skończyły się z korzyścią dla mnie. Uwolnij mnie od cierpienia i doznanych krzywd.
Ewa z Lublin napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Święta Rito proszę Cię o opiekę nad moją całą rodziną a zwłaszcza nad moimi córkami Magdaleną i Katarzyną. Proszę abyś pomogła Magdalenie poznać dobrego chłopaka i aby wyszła za mąż.
EDYTA z Nowy Sacz napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Św. Rito, uwolnij mnie z depresji i wszelkich lęków
EDYTA z Nowy Sacz napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Św. Rito, pomóż mi pokochać samą siebie i innych ludzi... Pomóż mi zwalczyć moje lenistwo i wszelkie lęki.
Grażyna z Kraków napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Święta Rito - błagam Cię pomóż mojemu bratu, aby się nie załamał i wytrwał w trudnym dla niego czasie, jest chory nie pracuje a w swojej rodzinie nie ma zrozumienia, są kłótnie, bo on nie ma środków finansowych na opłaty a jego żona swoje pieniądze ma dla siebie i nie interesuje ją skąd ma wziąć. Buntuje dzieci przeciwko ojcu - Proszę Cię Święta Rito o siłę do przetrwania w tym trudnym dla brata czasie i módl się za nimi o zgodę i pojednanie. Mama jest zrozpaczona tą sytuacją. Proszę wyproś im Łaski i siłę, wytrwanie i opamiętanie. Bóg zapłać.
Ela z Mazowieckie napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Kochana Rito, błagam za mnie i Zdzisława. Pomóż nam, wiesz wszystko.
Maria z Krakow napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Święta Rito proszę o dobre wyniki badań. Święta Rito proszę o łaskę dla mnie i mojej rodziny
Aneta napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Św. Rito, błagam o dobrego męża, proszę Cię także o pomoc w pogodzeniu się z Marcinem, spraw by udało nam się rozwiązać konflikt
Krystyna z Kraków napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Droga Święta Rito, proszę daj mi siłę i rozsądek w pracy, abym poradziła sobie z ogromem zadań do wykonania. Proszę porozmawiaj z Naszym Ojcem, aby pozwolił mi spotkać się z Krzysiem. Proszę Cię też o zdrowie i siły do pracy i do codziennego funkcjonowania. Proszę bądź ze mną.
Magdalena z Nowy Sącz napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Pomyśl św. Rito o naszych rodzinach, wstaw się u Pana o zdrowie dla dzieci i siłę wiary dla rodziców. Bóg zapłać
Kamil z Łódź napisał/a Czerwiec 7, 2018:
O dary Ducha Świętego dla mojego brata, by był na nie otwarty i je przyjął i by podjął mądre decyzję w życiu oraz za życzliwych mu ludzi by wyciągnęli do niego pomocną dłoń