Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
22194 wpisy.
Anna z Radom napisał/a Luty 7, 2019:
Święta Rito proszę, wyproś u Pana Naszego potrzebne łaski dla mojej rodziny. Proszę o jedność i szacunek między mną i mężem oraz naszymi dziećmi. Szczególnie proszę o pokorę dla syna Jana i potrzebne łaski dla pełnoletniej córki Kingi. Dziękuję za cudownych rodziców oraz kochane siostry. Wypraszaj im Kochana potrzebne łaski. Amen
JOANNA z KRAKÓW napisał/a Luty 7, 2019:
Błagam św .Rito pomóż w beznadziejnej sprawie ,tak wiele łask wyprosiłaś u Boga.. Proszę przez twoje wstawiennictwo o rozwiązanie mojej rodzinnej sytuacji, aby Konrad znalazł jak najszybciej miłość wzajemna i wrócił do normalnego życia, odzyskała radość życia ,uśmiech i pewność siebie. Módl się za nami.,wspieraj nas modlitwoą przed obliczem Pana..
Teresa z Daniec napisał/a Luty 7, 2019:
Św..Rito proszę cię o wstawiennictwo u Pana Boga o to bym wygrała walkę z chorobą nowotworową
halina z wola napisał/a Luty 7, 2019:
Św. Rito proszę wyproś ,wybłagaj u Syna Bożego dary Ducha Św. dla moich dzieci i chrześniaków .Dla Roberta i Karola powrót na łono kościoła i odwagę w ślubowaniu swoim wybranką Bogu przed ołtarzem w Kościele
Sylwia z Kujawsko-pomorskie napisał/a Luty 7, 2019:
Św Rito proszę o zdrowie dla Kingi, spraw by z jej sercem było lepiej.
halina z wola napisał/a Luty 7, 2019:
Swięta Rito błagam o zdrowie i spokojną starość dla mamy i ojca chrzestnego ,błogosław w zdrowi i zgodzie rodzinie Tadeusza ,moich swatów ,sióstr i braci oraz ich dzieciom,dla męża proszę o zachowanie nieustannej trzeżwości ,wyciszenia i opanowania.
halina z wola napisał/a Luty 7, 2019:
Św.Rito proszę o zdrowie dla syna ,synowej i maleńkich dzieci ,wyproś zgodę ,miłość i cierpliwość w opiece nad dziećmi i błagam o wszelkie łaski dla tej rodziny.
halina z wola napisał/a Luty 7, 2019:
Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla córki i dzieciątka pod jej sercem o szczęśliwe rozwiązanie i błogosławieństwo dla jej córek i męża.Błagam o zgodę i szczere pojednanie się moich dzieci .
Justyna Maria napisał/a Luty 7, 2019:
O wszelkie łaski w dniu codziennym o miłość zdrowie o spotkanie z Mariuszem, którego kocham. Mateńko kochana wysłuchaj moich próśb. Święta Rito dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Bóg zapłać za modlitwę.
Dorota napisał/a Luty 7, 2019:
Błagam św. Rito uproś potrzebne łaski dla mojej rodziny u Boga Ojca. Proszę o uzdrowienie mojej córki z ciężkiej depresji. Zatroskana mama.
Ewa z Kraków napisał/a Luty 7, 2019:
O łaskę uświęcania życia rodzinnego. O wierność powołaniu. O radość.
Mariola napisał/a Luty 7, 2019:
Święta Rito proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga w intencji aby pewna rodzina, która ciągle się nas czepia dała nam w końcu spokój. Aby przestali nas obgadywać. Św. Rito nie mam już siły na to wszystko. Pomóż mi i mojej rodzinie. Spraw aby dano nam spokój bo tak jak inni mamy prawo do swojego podwórka.
Joanna napisał/a Luty 7, 2019:
Św. Rito, proszę jeśli jest to zgodne z wolą Pana Boga o łaskę miłości i wspólne życie w miłości z R.
Agnieszka z Otwock napisał/a Luty 7, 2019:
Święta Rito,proszę o pomoc w zdaniu egzaminów przez mojego syna Patryka.Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski od Ciebie. Chwała Tobie na wieki.Amen.
Ewa z Kraków napisał/a Luty 7, 2019:
Proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny.
Barbara napisał/a Luty 7, 2019:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo do Pana Boga. Mam tyle problemów, że nie dam rady tego udźwignąć. Zmagam się z nimi od ponad 2,5 roku. Straciłam wszystko. Proszę pomóż mi odzyskać życie i zdrowie sprzed wypadku. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie 🌹
Anonimowo napisał/a Luty 7, 2019:
Św. Rito błagam wstaw się w intencji o cud dla mojego dziecka, w intencji tobie wiadomej. Jezu ufam Tobie
Marta z Kraków napisał/a Luty 7, 2019:
Św. Rito pomóż w bardzo trudnej sprawie, proszę o pomoc, dziękuję.
Agnieszka z Krasnystaw napisał/a Luty 7, 2019:
Święta Rito, moja ostatnia nadziejo, bardzo Cię proszę o wstawiennictwo w intencji pomyślnego wyjścia z bardzo poważnych problemów zdrowotnych.
Joanna z Tczew napisał/a Luty 7, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa niech zapanuje miłość i zgoda. Boże Twoje Miłosierdzie nie zna granic miej nas w swojej opiece, prowadź nas do Boga Stwórcy i Pana Naszego. Niech się stanie wola Twoja Panie. Św. Rito módl się za nami.
Agnieszka z Bochnia napisał/a Luty 7, 2019:
Święta Rito proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa, relacji w rodzinie, wskazanie drogi życiowej oraz zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny i przyjaciół
Joanna z Kraków napisał/a Luty 7, 2019:
Proszę, błagam, ufam wierzę o miłość wzajemną dla mojego syna. Aby Justyna nie odbierała mu nadziei, aby nie był sam. Módl się za nami.
Bozena z Mielec napisał/a Luty 7, 2019:
Św. Rito dzisiaj rozpoczynam 15 czwartków z Tobą. Pragnę błagać Cię abyś wyprosiła u Boga łaskę pokoju w sercu mojego Syna Bartosza i synowej Karoliny. Proszę dla Nich o wzrost wiary, nadziei i miłości oraz o rozwiązanie węzła trudnych relacji w naszej rodzinie.
Joanna napisał/a Luty 7, 2019:
Św. Rito pomóż w bardzo trudnej sprawie, proszę o porozumienie dla dzieci
Angelika napisał/a Luty 7, 2019:
Św. Rito proszę zaopiekuj się moją córeczką którą zabrałaś do siebie a mi pomóż to zaakceptować na tyle aby wybaczyć wszystkim tym którzy byli o nią zazdrośni. Pomóż nam, proszę, w sprawach mojego narzeczonego aby go nie zamykali w więzieniu za to czego nie zrobił, pomóż mi również zająć głowę i nauczyć się języka obcego.
Monika z Rybnik napisał/a Luty 7, 2019:
Kochana św. Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę wstaw się za mną do Boga z prośbą o ponowne nawiązanie kontaktu ze strony mężczyzny, którego noszę w sercu, dodaj mu odwagi aby nie bał się podjąć próby, aby nie bał się mi zaufać. Wierzę i czuję w sercu, że jest to dobry mężczyzna pochodzący z dobrej, katolickiej rodziny i że poznanie tego mężczyzny nie było "przypadkiem". Św. Rito proszę Cię wstawiaj się za nami do Boga.
Monika z Rybnik napisał/a Luty 7, 2019:
św. Rito Ty jesteś patronką spraw trudnych i beznadziejnych dlatego do Ciebie uciekam się ze swoimi prośbami. Proszę wybłagaj u Boga łaskę wytrwanie i siłę podczas chemioterapii dla Pani Gizeli; proszę również o łaskę nawrócenia dla całej jej rodziny aby uwierzyli, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Proszę Cię również o potrzebne łaski dla mnie w moim życiu osobistym, zawodowym i rodzinnym, o wysłuchanie przez Boga moich modlitw i próśb do niego zanoszonych.; proszę również o opiekę i zdrowie dla bratanka Jakuba aby Bóg uzdrowił go z niedosłuchu, aby parametry słuchu wróciły do normy. św Rito Tyś moją jedyną nadzieją..
Dorota z Gdańsk napisał/a Luty 7, 2019:
Święta Rito proszę o spokój wewnętrzny i proszę o pozytywne dla mnie załatwienie spraw. Proszę też opiekuj się mną i wszystkimi mi bliskimi osobami z Twoim błogosławieństwem.
Kasia z Lubawa napisał/a Luty 7, 2019:
Św. Rito jedyna moja nadziejo codziennie błagam o to samo: o łaski i pomoc w znalezieniu miłości, otrzymania łaski małżeństwa i rodzicielstwa. Błagam pomóż zapomnieć i przestać kochać, ulecz moje krwawiące serce i umysł. Proszę o łaski. Dopomóż też tym których kocham i znam oraz proszących w Twoim ogrodzie. Dziękuję za to co otrzymałam i o opiekę bo pewnie bym już umarła. Proszę i błagam choć pewnie nie zasługiwałam na niego i może nie zasługuje ale proszę bo może nie jestem aż tak złym człowiekiem i może ktoś inny jest dla mnie. Daj mi siłę i wiarę oraz nadzieję. Proszę o miłosierdzie, bo ja nie umiem sobie w życiu poradzić, błagam zabierz ode mnie tą samotność i ten ból rozpaczy i klęski. Moje poranione serce tak bardzo krwawi i cała klatka tak boli a umysł nie może sobie poradzić z myślami i obwinianiem się, wszystko mnie przerosło. Proszę i dziękuję za wszystko. Błagam o miłosierdzie i pomoc. Proszę również o wiarę bym jej nigdy nie straciła. Błagam daj mi siłę, której nie mam, bym nie zbłądziła. Proszę i błagam o łaski bo jestem zagubiona i bezradna i cierpiąca. Proszę o nadzieję, którą nie wiem czy już mam. Bądź przy mnie teraz bo ciężko mi będzie ogromnie bo ten którego kocham wyznał miłość innej, tak bardzo to boli, proszę nie opuszczaj mnie, Rito błagam o Twój cud, dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. Rito błagam o niemożliwe a Ty wiesz o co. Proszę uzdrów moje życie. Błagam o łaski bo ja chyba już nie umiem normalnie żyć. Proszę wyproś za Twoim wstawiennictwem łaski dla mnie i moich bliskich oraz znajomych. Błagam nie opuszczaj mnie i modlących się w Twoim ogrodzie i proszę wstaw się u Boga w prośbach tych co proszą o łaski w Twoim ogrodzie cudownych róż. Matka Boska Lipska zdziała cud ale pewnie patronki od spraw beznadziejnych potrzebuję czyli Ciebie bo straciłam ukochaną osobę, która była moim cudem.
Katarzyna z Sierpc napisał/a Luty 7, 2019:
Potrzebuję wsparcia w postaci modlitwy za mnie. Mam 31 lat bardzo chciałabym mieć męża i dzieci. Do tej pory przeszłam bardzo nieudane związki. Nie powinno prosić się o siebie, ale stan w jakim jestem czuję, że wciąga mnie w złe depresyjne myśli.
IWONA z CZYŻEW napisał/a Luty 6, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnych spraw w mojej rodzinie.
Gosia napisał/a Luty 6, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny. Dla moich rodziców i teściów. Dla mojego brata i jego rodziny. Dla brata mojego męża i jego rodziny. Proszę nie pozwól nam cierpieć.
Justyna z Kraków napisał/a Luty 6, 2019:
Moja Kochana, prawdziwa Przyjaciółko wspieraj mnie każdego dnia, przybliżaj do Boga i uproś potrzebne dla mnie i moich bliskich łaski: nawrócenie mojego Męża, Szwagra i Teścia, uzdrowienie z rzadkiej choroby nowotworowej mojej Teściowej oraz uzdrowienie dla mnie z długotrwałej bezsenności oraz dar rodzicielstwa dla nas. Pomóż nam święta Rito, proszę Cię z całego serca.
Agnieszka napisał/a Luty 6, 2019:
Św.Rito błagam cię wyproś dla mojej córki łaskę zdania egzaminu na prawo jazdy oby teraz już zdała; dziękuję
Piotr z Kraków napisał/a Luty 6, 2019:
Błagam o wstawiennictwo, żebym poukładał swoje sprawy i życie. Bardzo proszę też o wsparcie dla mojego znajomego V...a. Oby znalazł pracę i żeby udało mu się spłacić dług, który powstał nie z jego winy. Jezu Ty się tym zajmij, święta Rito błagam o wsparcie, to pilne sprawy. Ufam w Twoją wstawienniczą modlitwę.
Dorota z Łódź napisał/a Luty 6, 2019:
Proszę o zdrowie na ciele i duszy dla dzieci Przemka, Daniela, Andrzeja, Beaty, męża Darka i dla mnie Doroty. Proszę o wierność w małżeństwie oraz o uzdrowienie narządów rodnych córki Beaty i moich Doroty. Abym uczulenia nie miała. Proszę o Dary Ducha Świętego opiekę Matki Boskiej oraz w intencjach wiadomych Bogu. Żeby Beatę brzuch i głowa nie bolała oraz aby syna Andrzeja brzuch nie bolał. O uwolnienie męża Darka i całej rodziny od złych duchów. Proszę o szczęśliwe życie.
Irma napisał/a Luty 6, 2019:
Św. Rito, proszę Cię, wstaw się za mną, aby bezwład lewej ręki jaki po przebytej 29.01.2019 r. operacji kręgosłupa minął. Proszę Cię z pokorą pomóż mi. Niech Dobry Jezus wysłucha moich modlitw i Twego wstawiennictwa.
Patrycja z wieliczka napisał/a Luty 6, 2019:
Św. Rito kochamy cię mocno. Dziękuję za wszystkie uproszone łaski. Otaczaj nasz dom opieką, spraw aby na naszej buzi panował uśmiech każdego dnia. Błagam o zdrowie dla Julii, Nikodema dodaj im dużo siły, proszę o zdrowie dla mamy Arka, Krzyśka i samej mnie aby nie wypadały mi włosy, abym już nie chudła. Otaczaj Nas każdego dnia opieką, Dziękujemy za wszystko i prosimy o pomoc finansową. Proszę aby mama i Krzysiek umieli ze sobą normalnie rozmawiać, aby mama i Krzysiek się zmienili; kocham cię. Błagam o to abym w pracy u mnie i mojego męża było wszystko dobrze. Błagam aby Nikodem zaczął jeść. Bądź naszą opiekunką każdego dnia.
Emilia z Gorzkowice napisał/a Luty 6, 2019:
Święta Rito, z całego serca dziękuję Ci za wstawiennictwo u Pana Jezusa, Matki Bożej. Za to, że zawsze mogę na Ciebie liczyć, nigdy mnie nie zawiodłaś. Proszę Cię Św. Rito o dalszą opiekę nad moją rodziną, proszę Cię o zdrowie dla mnie, aby te dolegliwości minęły, proszę Cię o zdrowie dla moich dzieci Miłosza i Oliwki, dla mojego męża Dariusza. Proszę Cię również, aby klasa trzecia liceum zdała pomyślnie maturę. Dziękuję za wszystko i proszę o dalszą opiekę i wstawiennictwo u Pana Boga!!!!
kasia z Bydgoszcz napisał/a Luty 6, 2019:
Bardzo proszę o zmianę pracy na lepszą, O AWANS W PRACY o tę propozycję o której marzę, która jest mi obiecana proszę o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny Bardzo proszę o dobrego męża,abym poznała mężczyznę, by między nami zrodziło się uczucie.
Beata z UK napisał/a Luty 6, 2019:
Kochana Św. Rito, błagam wyproś mi u Pana Jezusa łaskę uwolnienia z egoizmu, zawiści, zazdrości i nienawiści. Te wady bardzo przeszkadzają mi być spokojną i dobrą osobą. Bardzo męczą moje serce i umysł, i sprawiają przykrość innym. Panie mój, przez wstawiennictwo wspaniałej Rity, uwolnij mnie proszę. Maryjo módl się za nami.
Małgorzata z Jasło napisał/a Luty 6, 2019:
Święta Rito, z całego serca proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu sytuacji dotyczącej mojej pracy. Proszę też o to, aby rozmowa z rodzicami zakończyła się dla mnie dobrze. Święta Rito, ratuj. Wyproś mi u Pana Jezusa tą łaskę.
Sylwia z Kujawsko-pomorskie napisał/a Luty 6, 2019:
Św. Rito proszę o powrót do Boga dla Marii, by zechciała naprawić swoje relacje ze mną.
MFzB napisał/a Luty 6, 2019:
Św.Rito, proszę wyproś przez Matkę Bożą u Pana Jezusa, łaskę uwolnienia mnie z lęków i napadów paniki.
agnieszka napisał/a Luty 6, 2019:
Św. Rito proszę za twym wstawiennictwem o łaskę przebaczenia, abym umiała dalej żyć w spokoju i nie rozpamiętywać wszystkich krzywd - tak bardzo cierpię duchowo. Pomóż uwolnić się od złych myśli. Tak bardzo Cię o to proszę pomóż mi.
agnieszka napisał/a Luty 6, 2019:
Św. Rito proszę o zdrowie dla moich dzieci, o dar Ducha Św. i potrzebne łaski w nauce, aby chętnie się uczyli i poszerzali swoja wiedzę. módl się za nimi Św. Rito
Agata napisał/a Luty 6, 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Oli, o wszelkie potrzebne łaski dla niej, pokój serca i szczęśliwe rozwiązanie. Bóg zapłać.
Paweł z Szczecin napisał/a Luty 6, 2019:
Zwracam się z prośbą o modlitwę wstawienniczą w intencji mojej mamy Anieli, która od ok. 2 lat cierpi duchowo i fizycznie. Mama ma 75 lat i przez nieokreśloną chorobę nie jest w stanie usiąść w miejscu na więcej niż kilka minut. Tylko leżenie i chodzenie. Okres ten traktuje jak ciężką walkę o nawrócenie i zmianę życia. Proszę o modlitwę o uwolnienie oraz uzdrowienie fizyczne.
Dorota napisał/a Luty 6, 2019:
Święta Rito opiekuj się naszą rodziną . Daj sile Pawłowi ,daj opamiętanie Piotrowi i uwolnienie się od nieodpowiedniej osoby, daj wytrwałość i spokój Andrzejowi i Dorocie.
Dorota napisał/a Luty 6, 2019:
Święta Rito uproś u Boga łaskę nawrócenia dla Doroty Andrzeja Piotra i Pawła
Patrycja napisał/a Luty 6, 2019:
Św.Rito błagam Cie wstaw się do Pana Boga o to by moje maleństwo rosło z każdym dniem, żeby urodziło się zdrowe i żebym w końcu mogla być szczęśliwa. Amen
Czesława z Białystok napisał/a Luty 6, 2019:
Święta Rito ,błagam Cię uratuj małżeństwo Elizy i Marcina, uproś im potrzebne łaski, miłość, wierność, dobre relacje, dar potomstwa i żeby mężczyzna z Francji zniknął z ich życia,
Matka napisał/a Luty 6, 2019:
Kochana św Rito proszę z całego mojego serca daj dzisiaj Asi dużo siły umocnij ja aby podjęła dobre decyzje niech nie ulega złudnym słowom daj jej mądrość a Jeżeli jest to prawdziwe uczucie ze strony Marcina daj mu rozum aby postarał się o Asie o jej miłość musi zawalczyć proszę cię św Rito
Beata napisał/a Luty 6, 2019:
Św. Rito , wysłuchaj moich próśb i wstaw się za nimi u Pana. Proszę o dobre oceny w szkole dal moich dzieci, proszę o pomyślność w rozwoju firmy mojego męża, o pomyślność w pracy dla mnie oraz o zdrowie,błogosławieństwo i wszelkie łaski dla całej rodziny.
Joanna z Tczew napisał/a Luty 6, 2019:
Św Rito proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa niech zapanuje w nim miłość i i pokój. Boże Twoje Miłosierdzie nie zna granic mniej nas w swojej opiece prowadź nas do Boga Stwórcy i Pana Naszego. Św Rito módl się za nami.
Sylwia z Maków Podhalański napisał/a Luty 6, 2019:
Święta Rito proszę Cię z całego serca uproś u Pana Jezusa prośbę Tobie wiadomą. Proszę aby ta sprawa nie ciągła się tak długo i zakończyła się dla nas pomyślnie. Uchroń moją rodzinę przed kolejnymi kłopotami finansowymi.
Ewa z Kraków napisał/a Luty 6, 2019:
Najdroższa Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę Cię, wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych dla każdego z nas a w szczególności dla mojej mamy, by Pan ulżył jej w cierpieniu. Św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie i całą moją Rodzinę przed złem, przed szatanem, przed złymi ludźmi. Serdeczne Bóg Zapłać
paweł z ŁÓDŹ napisał/a Luty 6, 2019:
Święta Rito proszę o mądrość i cierpliwość w opiece nad Tatą oraz o łaskę zaufania Bogu w przeżywanych trudnościach. - za Karola, o łaskę spotkania z Bogiem
Monika z Rybnik napisał/a Luty 6, 2019:
św. Rito Ty jesteś patronką spraw trudnych i beznadziejnych dlatego do Ciebie uciekam się ze swoimi prośbami. Proszę wybłagaj u Boga łaskę wytrwanie i siłę podczas chemioterapii dla Pani Gizeli; proszę również o łaskę nawrócenia dla całej jej rodziny aby uwierzyli, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Proszę Cię również o potrzebne łaski dla mnie w moim życiu osobistym, zawodowym i rodzinnym, o wysłuchanie przez Boga moich modlitw i próśb do niego zanoszonych.; proszę również o opiekę i zdrowie dla bratanka Jakuba aby Bóg uzdrowił go z niedosłuchu, aby parametry słuchu wróciły do normy. św Rito Tyś moją jedyną nadzieją.
Monika z Rybnik napisał/a Luty 6, 2019:
Kochana św. Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę wstaw się za mną do Boga z prośbą o ponowne nawiązanie kontaktu ze strony mężczyzny, którego noszę w sercu, dodaj mu odwagi aby nie bał się podjąć próby, aby nie bał się mi zaufać. Wierzę i czuję w sercu, że jest to dobry mężczyzna pochodzący z dobrej, katolickiej rodziny i że poznanie tego mężczyzny nie było "przypadkiem". Św. Rito proszę Cię wstawiaj się za nami.
Barbara napisał/a Luty 6, 2019:
Św Rito wstaw się w mojej intencji u Boga, błagam o cud uzdrowienia uszkodzonych komórek i stanów zapalnych u mojego dziecka, Jezu ufam Tobie, Ty się tym Zajmij. Bóg zapłać
Sylwia z Poznań napisał/a Luty 6, 2019:
Święta Rito orędowniczko nasza w sprawach trudnych i beznadziejnych błagam Ciebie o dar uzdrowienia mnie z choroby. Proszę o pomyślne i dobre wyniki badań 13 lutego. Mam cudownego Męża i Rodzinę, których nie chcę zostawić. Z całego serca proszę wysłuchaj moich błagań a z uwielbieniem będę głosić Twoją chwałę.
Kasia z Lubawa napisał/a Luty 6, 2019:
Św. Rito jedyna moja nadziejo codziennie błagam o to samo: o łaski i pomoc w znalezieniu miłości, otrzymania łaski małżeństwa i rodzicielstwa. Błagam pomóż zapomnieć i przestać kochać, ulecz moje krwawiące serce i umysł. Proszę o łaski. Dopomóż też tym których kocham i znam oraz proszących w Twoim ogrodzie. Dziękuję za to co otrzymałam i o opiekę bo pewnie bym już umarła. Proszę i błagam choć pewnie nie zasługiwałam na niego i może nie zasługuje ale proszę bo może nie jestem aż tak złym człowiekiem i może ktoś inny jest dla mnie. Daj mi siłę i wiarę oraz nadzieję. Proszę o miłosierdzie, bo ja nie umiem sobie w życiu poradzić, błagam zabierz ode mnie tą samotność i ten ból rozpaczy i klęski. Moje poranione serce tak bardzo krwawi i cała klatka tak boli a umysł nie może sobie poradzić z myślami i obwinianiem się, wszystko mnie przerosło. Proszę i dziękuję za wszystko. Błagam o miłosierdzie i pomoc. Proszę również o wiarę bym jej nigdy nie straciła. Błagam daj mi siłę, której nie mam, bym nie zbłądziła. Proszę i błagam o łaski bo jestem zagubiona i bezradna i cierpiąca. Proszę o nadzieję, którą nie wiem czy już mam. Bądź przy mnie teraz bo ciężko mi będzie ogromnie bo ten którego kocham wyznał miłość innej, tak bardzo to boli, proszę nie opuszczaj mnie, Rito błagam o Twój cud, dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. Rito błagam o niemożliwe a Ty wiesz o co. Proszę uzdrów moje życie. Błagam o łaski bo ja chyba już nie umiem normalnie żyć. Proszę wyproś za Twoim wstawiennictwem łaski dla mnie i moich bliskich oraz znajomych. Błagam nie opuszczaj mnie i modlących się w Twoim ogrodzie i proszę wstaw się u Boga w prośbach tych co proszą o łaski w Twoim ogrodzie cudownych róż. Matka Boska Lipska zdziała cud ale pewnie patronki od spraw beznadziejnych potrzebuję czyli Ciebie. bo straciłam ukochana osobę.
Dorota z Gelsenkirchen napisał/a Luty 6, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Mateusza z choroby nowotworowej żeby ból ustąpił i gorączka żeby wrócił apetyt dawne siły podczas pracy oraz zakończenie kłopotów finansowych i Boże Błogosławieństwo dla Alicji i zdrowie dla całej rodziny Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Sławomir napisał/a Luty 6, 2019:
Św Maryjo przyjmij prośby od Św Rity z moimi problemami finansowymi, Panie Jezu wysłuchaj próśb i udziel mi łaski, pomóżcie mi proszę podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK, nie uważajcie mnie za oszusta bo ja nim nie jestem. nie wiem już co mam zrobić, proszę pomóżcie mi, Sw Rito pomóż mi w tym aby Ci co czytaja uwierzyli w to że nie jestem oszustem ufam T JEZU
Gosia z Kraków napisał/a Luty 6, 2019:
Świat Rito moja czcigodna opiekunki dziękuję za wszystkie łaski których doświadczyła moja rodzina Błagam opiekuj się nami nadal.Proszę Cię o łaskę szczęśliwego donoszenie ciąży i urodzenie zdrowego dziecka dla mojej córki Patrycji. A dla mnie i mojego męża o codzienną pracę wytrwałość i zdrowie tak bardzo potrzebne nam do życia .
Anit z Poznan napisał/a Luty 5, 2019:
Proszę o modlitwę za mnie o nadanie mojemu życiu sensu i nadziei, o chłopaka dla mnie i zdrowie dla mamy
Mirka z Legnica napisał/a Luty 5, 2019:
Proszę Cie święta Rito o wstawiennictwo za małym Antosiem i jego cierpieniach cielesnych, wyproś mu wyciszenie emocji i nerwów a jego rodzicom daj siłę w trudach.
Gosia napisał/a Luty 5, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny. Nie tracę nadziei i wiary, że w końcu puści i będę zdrowa.
Monika z Warszawa napisał/a Luty 5, 2019:
Św. Rito błagam o uzdrowienie dla mojego Taty chorego na białaczkę.
Agnieszka z Mosina napisał/a Luty 5, 2019:
Kochana Św. Rito znowu potrzebuję Twojego wsparcia. Proszę,aby kurs na który się zapisałam odbył się zgodnie z planem. Bardzo mi na nim zależy,proszę,aby znaleziono brakujące osoby,proszę również,aby po kursie łatwiej było mi znaleźć pracę. Św. Rito wysłuchaj naszych próśb i módl się za nami.
Patrycja z wieliczka napisał/a Luty 5, 2019:
Św. Rito kochamy cię mocno. Dziękuję za wszystkie uproszone łaski. Otaczaj nasz dom opieką, spraw aby na naszej buzi panował uśmiech każdego dnia. Błagam o zdrowie dla Julii, Nikodema dodaj im dużo siły, proszę o zdrowie dla mamy Arka, Krzyśka i samej mnie aby nie wypadały mi włosy, abym już nie chudła. Otaczaj nas każdego dnia opieką, Dziękujemy za wszystko i prosimy o pomoc finansową. Proszę aby mama i Krzysiek umieli ze sobą normalnie rozmawiać, aby mama i Krzysiek się zmienili; kocham cię. Błagam o to abym w pracy u mnie i mojego męża było wszystko dobrze. Błagam aby Nikodem zaczął jeść. Bądź naszą opiekunką każdego dnia.
Joanna napisał/a Luty 5, 2019:
Święta Rito, wyjednaj dla Asi łaskę znalezienia dobrego kandydata na męża, rozwiązanie problemów oraz dary Ducha Św. podczas pracy naukowej.
Marzena z Rzeszów napisał/a Luty 5, 2019:
Dobry i Miłosierny Ojcze, proszę Cię z całego mojego skruszonego serca o cud uzdrowienia mojej córeczki Antosi 6,5r. z ciężkiej neurologiczno- czaszkowo-kręgowej choroby genetycznej, która niesie z sobą wiele zagrożeń dla życia. “Talitha kum”, powiedz tylko słowo Panie a stanie się; jeśli taka Twoja wola, bo dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Proszę również o modlitwę za troje rodzeństwa Antosi, które jeszcze nie są rozpoznane czy również stały się ofiarą jakiejś choroby genetycznej.
Adrian z Londyn napisał/a Luty 5, 2019:
Proszę o modlitwę szukam pracę dobrej dobrze płatną stałą w Londynie.
sylwia z kujawsko - pomorskie napisał/a Luty 5, 2019:
Św Rito proszę o znalezienie drugiej polówki, spraw bym była szczęśliwa.
Jadwiga z Radzymin napisał/a Luty 5, 2019:
Tobie Św. Rito powierzam chorego męża i Twojej oddaję Go opiece, uproś Mu łaskę zdrowia duszy i ciała, spraw, aby mógł chodzić. Czuwaj też nade mną i chorymi w rodzinie. Opiekunko rodzin, uzdrowienie chorych módl się za nami a zmarłym śp. rodzicom, teściom i dziadkom wyproś łaskę nieba.
Agnieszka z Kraków napisał/a Luty 5, 2019:
Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Agnieszki i Roberta. Niech Św. Rita uprosi u Boga łaskę pojednania dla małżonków, odwagi oraz szczerej i bezwarunkowej miłości na kolejne lata. Niech kryzys, który ich dotknął umocni ich więź i sprawi, że od tej pory powierzą swoje życie i małżeństwo Panu Bogu.
Joanna z kielce napisał/a Luty 5, 2019:
O Droga Święta Rito ! Ponawiam powierzenie swych trosk . Proszę o pojednanie i przyjazn z osobą bliską mojemu sercu, pokój i uzdrowienie wewnętrzne, o szczęśliwe rozwiąznie wszystkich spraw ,sprawy sądowej która mnie tak dręczy, Twoja czcicielka Joanna
Paweł z Jedlina Zdrój napisał/a Luty 5, 2019:
Św.Rito orędowniczko światłości dziękuję za wskazanie drogi w sprawach ważnych dla mojej rodziny.Proszę Cię jednak jeszcze o dar wiary i niezłomności abym działał tak jak należy i abym umiał zawsze zawierzyć wszystko Jezusowi. Proszę o opiekę nad cała moja rodziną . Św.Rito dziękuję za prowadzenie.
kasiaB z Bydgoszcz napisał/a Luty 5, 2019:
W intencjach Panu Bogu wiadomych. Bóg zapłać Kasia
Andrzej napisał/a Luty 5, 2019:
Św. Rito. Błagam Cię o to abym nie musiał mieć operacji serca, ani kolejnej koronografi.żeby ciśnienie i puls się mi obniżyło Spraw abym został uzdrowiony ze swej choroby. Proszę Cię również o uzdrowienie mojej żony z częstych bólów głowy, oraz proszę miej w opiece resztę mojej rodziny.Amen.
Monika z Rybnik napisał/a Luty 5, 2019:
św. Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę wstaw się za mną do Boga z prośbą o ponowne nawiązanie kontaktu ze strony mężczyzny, którego noszę w sercu, dodaj mu odwagi aby nie bał się podjąć próby, aby nie bał się mi zaufać. Wierzę i czuję w sercu, że jest to dobry mężczyzna pochodzący z dobrej, katolickiej rodziny i że poznanie tego mężczyzny nie było "przypadkiem". Św. Rito proszę Cię wstawiaj się za nami.
Aneta z Gliwice napisał/a Luty 5, 2019:
Bardzo proszę Cię Św.Rito wstaw się za mną u Pana o łaskę uzdrowienia mojego życia oraz o pokòj w mojej rodzinie
EWA z KRAKÓW napisał/a Luty 5, 2019:
Kochana Św. Rito, z wielką nadzieją zanoszę do Ciebie prośbę, pomóż mnie i moim bliskim w drodze, którą podążamy. Pomóż podejmować właściwe decyzje i rozwiązywać trudne sprawy. Aby opuściły nas choroby i niedyspozycje. Ufam Tobie!
Ciocia napisał/a Luty 5, 2019:
Kochana św. Rito, z wielką nadzieją nieustająco proszę Cię, uproś dla mojego siostrzeńca łaskę, aby zdał wszystkie pozostałe egzaminy, aby ukończył studia, wyzdrowiał i wrócił życia w społeczeństwie. Ufam, że mnie wysłuchasz!
Anonimowo napisał/a Luty 5, 2019:
Błagam św Rito w intencji uzdrowienia uszkodzeń i stanów zapalnych u mojego dziecka
danuta z kolno napisał/a Luty 5, 2019:
Św. Rito proszę pomóż mi w znalezieniu dobrej pracy.
Anonimowo napisał/a Luty 5, 2019:
Św Rito spraw, aby Bóg ulitowal się nade mną i moim dzieckiem, zabierz strach lęk obawy , po ludzku nie mam siły, daj nadzieję
Agata z Tarnow napisał/a Luty 5, 2019:
Kochana świeta Rito, błagam cie o wyjednanie łaski wiary dla mojego syna,o pomoc i opieke w trudnych chwilach ktore go czekaja,o dobre rozwiazanie sprawy o opieke nad Zosia.Prosze o milosc i zgode w rodzinie.Jezu Ufam Tobie.
Aneta napisał/a Luty 5, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża. O wyjście i uwolnienie z uzależnienia i szczęśliwy powrót do rodziny.
Izabela napisał/a Luty 5, 2019:
Błagam Św Rito uratuj moje małżeństwo i proszę pomóż mi w problemach finansowych. Proszę o zdrowie dla moich rodziców i córki oraz całej rodziny. Błagam o modlitwę i westchnienie w moich intencjach a zwłaszcza w wielkich problemach finansowych. Błagam bo sama nie daje już sobie rady. Amen
Joanna z kraków napisał/a Luty 5, 2019:
Wylecz syna z nerwicy lękowej i depresyjnych myśli, by życie nie było ciężarem. Błagam ufam i wierzę ,pokładam w Tobie nadzieję ,bo nie wiem gdzie jeszcze szukac ratunku. O uśmiech mojego dziecka.Joanna-zatroskana mama
JOANNA napisał/a Luty 5, 2019:
Błagamy o szczęście ,zdrowie i miłość dla naszego syna Konrada, błagamy wierzymy ufamy, aby jego życie nabrało sensu , by zakochał się z wzajemnością i założył rodzinę ,by był zdrowy , szczęśliwy i spełniony. Pod Twoją obrone św.Rito, Uproś dla nas łaski u Boga w tej beznadziejnej sytuacji ,by dla naszej rodziny znów zaświeciło słońce. Z całego serca wierzymy. Zatroskani losem dziecka rodzice Krzysztof i Joanna
Monika z Rybnik napisał/a Luty 5, 2019:
św. Rito Ty jesteś patronką spraw trudnych i beznadziejnych dlatego do Ciebie uciekam się ze swoimi prośbami. Proszę wybłagaj u Boga łaskę uzdrowienia dla żony mojego szefa - Gizeli, wytrwanie i siłę podczas chemioterapii; proszę również o łaskę nawrócenia dla całej jej rodziny aby uwierzyli, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Proszę Cię również o potrzebne łaski dla mnie w moim życiu osobistym, zawodowym i rodzinnym, o wysłuchanie przez Boga moich modlitw i próśb do niego zanoszonych.; proszę również o opiekę i zdrowie dla bratanka Jakuba aby Bóg uzdrowił go z niedosłuchu, aby parametry słuchu wróciły do normy. św Rito Tyś moją jedyną nadzieją.
Monika z Rybnik napisał/a Luty 5, 2019:
św. Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę wstaw się za mną do Boga z prośbą o ponowne nawiązanie kontaktu ze strony mężczyzny, którego noszę w sercu, dodaj mu odwagi aby nie bał się podjąć próby, aby nie bał się mi zaufać. Wiem że jest to dobry mężczyzna pochodzący z katolickiej rodziny i że poznanie tego mężczyzny nie było "przypadkiem". Św. Rito proszę Cię wstawiaj się za nami.
Jola z Bydgoszcz napisał/a Luty 5, 2019:
Św. Rito,wstaw się u Pana Boga w intencji mojego syna aby znalazł stałą pracę i sens życia, aby miał wiarę i wytrwałość w dążeniu do zamierzonych celów,proszę o przyjaznych mu ludzi i korzystne rozwiązanie problemów
Matka napisał/a Luty 5, 2019:
Kochana św Rito proszę aby Patryk kochał bardzo Asie i chciał aby ona była jego mamą niech o tym ciagle mówi swojemu ojcu Marcinowi a on niech podziela jego zdanie i razem dążą do tego aby Asia została matka dla Patryka i żona dla Marcina
Helena z Jarosław napisał/a Luty 5, 2019:
Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia ,dziękuję za wszystko i proszę Cię z całego serca o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla Heleny ,Barbary ,i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych , Pan wszystko wie proszę Jezu Zajmij się Tym wszystkim .Kochana św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie , i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Serdeczne Bóg zapłać.
Aldona z Kalisz napisał/a Luty 5, 2019:
Św. Rito moja nadziejo i wspomożycielko, proszę Cię o zdrowie dla mojej córeczki, która bardzo często choruje oraz o łaski dla mnie i mojego męża. Proszę Cię również o zdrowie dla moich rodziców i szczęśliwą operację taty. Św. Rito wyproś dla nas upragnione łaski i wspomagaj w troskach. Dziękuję Ci za Twoje orędownictwo i opiekę.