Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
30885 wpisów.
DARIA z Katowice napisał/a Październik 14, 2019:
Św. Rito błagam o pomoc, w uwolnieniu od lęków i złych myśli które nie pozwalają żyć
Wiktoria napisał/a Październik 14, 2019:
Święta Rito za Twoją przyczyną proszę wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mnie, moich dzieci i wnuków. Św. Rito proszę uwolnij mnie z nerwicy lękowej i samotności. Proszę nie zostawiaj mnie w tym cierpieniu ono zabija we mnie radość i chęć do życia. Proszę o szczęśliwe zjazdy i wyjazdy mojego syna i wszystkich górników. Amen.
Ela napisał/a Październik 14, 2019:
🌹Św. Rito 🌹 dziękujemy ci za wszystko co nam uprosiłaś, ale nadal miej w opiece moje dzieci, prowadź nas do Boga, pomagaj nam w naszych utrapieniach, strzeż od złego moje dzieci, zachowaj ich w zdrowiu, uproś u dobrego Boga łaskę powrotu do zdrowia synka mojego, aby dobry Bóg obudził jego uszka i by usłyszał siew ptaszków, które śpiewają na chwałę Bożą, prosimy o dar tej łaski która jest mu tak potrzebna do życia w radości, amen. Bóg zapłać, chcemy czuć Twoją obecność.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Październik 14, 2019:
Błagamy odmień nasz los.
Barbara napisał/a Październik 14, 2019:
Św. Rito proszę pomóż mi w sprawie medycznej, proszę o podpowiedź, proszę o pomoc lekarzy. Proszę o ratunek. Basia
Sylwia napisał/a Październik 14, 2019:
Św. Rito dziękuję ogromnie za opatrzność oraz łaski które otrzymuję każdego dnia za Twoim wstawiennictwem u Pana Boga 🙏🌹❤️modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci zwłaszcza teraz podczas choroby córki oraz nieciekawych wyników syna 🙏modlę się o spokojną przyszłość dla swojej rodziny 🙏modlę się o pomyślny rok szkolny dla moich dzieci 🙏Jezu ufam Tobie, Jezu ufam Tobie, Jezu ufam Tobie ❤️❤️❤️
Anna z KRAKÓW napisał/a Październik 14, 2019:
Święta Rito błagam o zdrowie dla mojego Męża Darka. O siły, cierpliwość i miłość! Proszę też za ciocię Alę. Za wszystko Dziękuję!
K. napisał/a Październik 14, 2019:
Św. Rito błagam otocz opieką moją rodzinę i wstaw się u Boga w intencji mojego niepełnosprawnego syna - żeby wszystkie sprawy się pozytywnie poukładały, żeby umiał się odnaleźć jako dobry człowiek i żebym ja umiała mu pomóc... Żeby nasze życie w końcu się poukładało i żebym odnalazła spokój, szczęście i miłość osoby na której tak strasznie mi zależy jeśli jest to możliwe ...... Bóg zapłać....
kasia z Krakow napisał/a Październik 13, 2019:
O dobrego męża Ali, o opamiętanie Krzyśka, o chęci do pracy Krzyśka, o zmianę jego postępowania względem rodziny, o mądre trafne decyzje Ali, o zdrowie, zgodę, opiekę św. Rity, bezpieczeństwo, dobrych ludzi, Boże błogosławieństwo, wyjście z problemów, siły w pokonywaniu problemów, światłość i dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Joli, Ali, Krzyśka, ks. Kazika, s.zakonnej Eugenii - o siły w posługach duszpasterskich bliźnim
Maria z Krakow napisał/a Październik 13, 2019:
Święta Rito wybłagaj mi łaskę szczęśliwej operacji, zdrowia i dar potomstwa. Aby za Twoim wstawiennictwem Duch Święty działał na umysły i dłonie lekarzy, aby mój mąż doczekał się ze mną dziecka. Opiekuj się moją rodziną, błogosław w pracy i na studiach. Dziękuję Ci serdecznie za dotychczasowe łaski.
Małgosia z Warszawa napisał/a Październik 13, 2019:
Maryjo pomóż mi oddać swoje całe życie Jezusowi, bym nie lękała się przyszłości. Uzdrów moje serce i wspomnienia. Daj siłę bym z dnia na dzień stawała się coraz bardziej cierpliwa i wytrwała w wypełnianiu Bożej Woli. Rozwiąż wszystko co mnie oddala od Boga, a daj mi wszelkie łaski, codzienne sytuacje i ludzi, którzy mnie do Boga zbliżą. Cała się Tobie powierzam. Pomóż mi żyć na Twój wzór. Proszę wysłuchaj moich modlitw. Amen.
Ewelina napisał/a Październik 13, 2019:
Święta Rito z całego serca i całych sił błagam Cię o cud, błagam
Sabina z Przemyśl napisał/a Październik 13, 2019:
Święta Rito wyproś łaskę zdrowia dla dzieciątka, które nosi Ania pod sercem o szczęśliwy poród, o zdrowie dla moich wnucząt i dzieci, o trwałość małżeństwa syna, o szczęśliwą podróż dla Oli, o przemianę serc, dary Ducha Świętego, mądrość, wiarę, nadzieję i miłość dla całej rodziny. O pokój na świecie.
Ewa napisał/a Październik 13, 2019:
Święta Rito proszę o chrzest św. dla wnuka, dobrego wierzącego pracowitego męża dla córki, uwolnienie wszelkiego zła, przyjaciół dla syna. Wstaw się św. Rito za mną. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę.
Barbara-Kinga z Kraków napisał/a Październik 13, 2019:
Ukochana św. Rito otocz swą opieką mojego bardzo chorego syna. Ratuj go. Bliskim dodaj siły, by mogli wytrwać w pomocy mu. Twoja czcicielka.
Bożena z Warszawa napisał/a Październik 13, 2019:
Św. Rito proszę Cię wyproś u Boga dla mnie łaskę założenia rodziny i dobrego męża.
czekam napisał/a Październik 13, 2019:
O cud pracy w sadzie, cud męża w tym roku, abym szybko wyszła za mąż i urodziła bliźniaki, proszę o łaskę pieniędzy na życie
Kasia z Lubawa napisał/a Październik 13, 2019:
Św. Rito dopomóż bo grzeszę.
Olek napisał/a Październik 13, 2019:
Proszę o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych. Bóg zapłać za modlitwę.
Ewelina napisał/a Październik 13, 2019:
Święta Rito, błagam Cię z całego serca wyzwól mojego Męża z nałogu alkoholizmu, ulecz ze schizofrenii i depresji, błagam niech wróci do mnie kochający mnie mąż
Paulina napisał/a Październik 13, 2019:
Święta Rito dziękuje za otrzymaną pomoc, proszę pomóż mi w moje sprawie, wstaw się do Boga za mną.
Ania z Łęczna napisał/a Październik 13, 2019:
Najdroższa Święta Rito po raz kolejny zwracam się do Ciebie, bo głęboko wierzę że pomożesz uporać mi się z problemami jakie pojawiły się w moim życiu. Pomóż mi w zdobyciu własnego domu, dla mnie i mojej rodziny. Amen
ALEKSANDRA z GDAŃSK napisał/a Październik 13, 2019:
Święta Rito proszę o łaskę uzdrowienia dla Lilki. Pomóż przetrwać jej ten trudny czas. Módl się za naszą małą dziewczynkę.
Helena z Jarosław napisał/a Październik 13, 2019:
Święta Rito za Twoją przyczyną proszę wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mnie, moich dzieci i wnuków. Św. Rito błagam Cię o pomoc w mojej intencji. dziękuję Ci, Panie. Ufam Tobie
Magdalena z T napisał/a Październik 13, 2019:
Święta Rito, czuła litościwa Orędowniczko niezawodna, dopomóż w tym, proszę. Napraw uzdrów relację między nami, odnów wzajemny kontakt uratuj. Daj łaskę zaufania, wyjaśnienia, zrozumienia, przeproszenia, wybaczenia, pojednania, zgody, jedności, przyjaźni, miłości, porozumienia. Spraw, by wciąż nie odpychał, nie zamykał milczeniem. Jego wartość jest cenniejsza niż perły...
Dorota z Gdańsk napisał/a Październik 13, 2019:
Św. Rito proszę o zdrowie proszę aby przestał mi boleć kręgosłup i biodra proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę abym bez bólu chodziła. Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
Dorota z Gdańsk napisał/a Październik 13, 2019:
Święta Rito, proszę o zdrowie, proszę żeby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i żeby nic złego się nie działo. Bardzo proszę pomóż mi też w wytrwaniu w skutecznym odchudzaniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Październik 13, 2019:
Św. Rito proszę o zdrowie dla mojej Mamy Ireny, aby po operacji biodra mogła bez bólu chodzić. Proszę aby przestała ją boleć pachwina. Pomóż jej aby zaczęła chodzić bez kul.
Dorota z Gdańsk napisał/a Październik 13, 2019:
Św. Rito proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego, o łaskę zdrowia w chorobie nowotworowej, o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni. Pomóż jej też w pracy.
Dorota z Gdańsk napisał/a Październik 13, 2019:
Święta Rito proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny, o dobre dni. Pomóż nam i prowadź z błogosławieństwem w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Październik 13, 2019:
Św. Rito proszę miej pod swoją opieką Łukasza, proszę aby został na uczelni i zaczął doktorat. Prowadź go i pomóż w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Październik 13, 2019:
Święta Rito proszę o zdrowie, proszę aby przestał mnie boleć kręgosłup i wszystko wróciło do normy. Proszę aby rehabilitacja mi pomogła.
Anna z W napisał/a Październik 13, 2019:
Święta Rito proszę abym pozytywnie załatwiła ta sprawę abym mogła wymienić tą rzecz. Proszę.
Ewa z Jędrzejów napisał/a Październik 13, 2019:
O nawrócenie mojego męża wyleczenie z alkoholizmu o zdrowie dla rodziny dla dzieci. Bóg zapłać.
Bozena z Rybnik napisał/a Październik 13, 2019:
Św. Rito błagam Cię wyproś dla mojego męża Damiana o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej.
iza napisał/a Październik 13, 2019:
św. Rito w tej 9-dniowej nowennie pragnę modlić się do Ciebie, byś wstawiła się u Pana w moich intencjach. Zanieś moje bolączki, prośby, niech stanie się cud, cud przemiany mego życia. Wierzę w zmiany, wierzę w nowy początek, potrzebuję Twej pomocy, wybłagaj u Pana moje prośby, niech spełnią się, wiesz że bardzo tego potrzebuję. Znasz moje intencje, zna je Bóg... Niech Jego Miłosierdzie i światłość Ducha Świętego wspomogą mnie w tym trudnym czasie. Proszę o jak najszybszej rozwiązanie moje trudnej sytuacji, w Tobie i Twych modlitwach św. Rito moja nadziejo...
Wiktoria napisał/a Październik 13, 2019:
Święta Rito za Twoją przyczyną proszę wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mnie, moich dzieci i wnuków. Proszę Ciebie uwolnij mnie z nerwicy lękowej, z zawrotów głowy, słabości i skoków ciśnienia. Św. Rito proszę Ciebie uwolnij mnie z samotności której bardzo się boję. Proszę o szczęśliwe zjazdy i wyjazdy mojego syna i wszystkich górników. Amen
Ania z Kraków napisał/a Październik 13, 2019:
Św. Rito od spraw trudnych i beznadziejnych błagam Cię o wstawiennictwo w mojej intencji, spraw proszę, bym mogła zajść w ciążę i urodzić zdrowe dzieciątko, tak bardzo tego pragnę i wierze, ze z Twoją pomocą i opieką się uda. Czuwaj nade mną.
Iwona napisał/a Październik 13, 2019:
Święta Rito, proszę wstawiaj się za córką i jej chłopakiem, aby Bóg obdarzył ich wrażliwością, dojrzałością, pokorą, delikatnością i dobrocią. Chroń od egoizmu i pychy. Proszę, pobłogosław Boże ich miłości.
Sylwia napisał/a Październik 13, 2019:
Dziękuję za otrzymane łaski każdego dnia 🌹🌹modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci zwłaszcza teraz podczas choroby córki oraz nieciekawych wyników syna 🙏modlę się o spokojną przyszłość dla swojej rodziny 🙏modlę się o pomyślny rok szkolny dla moich dzieci 🙏Jezu ufam Tobie ❤️❤️❤️
wazna napisał/a Październik 13, 2019:
Św. Rito, proszę o pomoc w znalezieniu szybko męża, pracy oraz za dusze czyśćcowe
ALEKSANDRA z GDAŃSK napisał/a Październik 12, 2019:
Święta Rito, błagam Cię o cud. Matka chrzestna.
Asia z Łódź napisał/a Październik 12, 2019:
Święta Rito tak bardzo Ci dziękuję, że mogłam być dzisiaj u Ciebie w Krakowie, Ty znasz intencje mojego serca, błagam wstawiaj się za mną u Boga
Małgorzata, Damian z Chojnice napisał/a Październik 12, 2019:
Święta Rito, wybłagaj dla nas cud uzdrowienia Lileczki. Pomóż nam w tak ciężkich chwilach.
Agnieszka z łaziska napisał/a Październik 12, 2019:
O nawrócenie w mojej rodzinie uzdrowienie uzależnionych o zdrowie i wytrwanie w dobrym dla mnie, ulgę w bólu, podjęcie dobrze płatnej pracy dla Janka i Radka i Gosi, rozwiązanie problemów mieszkaniowych, finansowych i zdrowotnych Marcina i Radka, rozwiązanie trudnych moich spraw w pracy, zmianę kierownika, podwyżkę i sprawne zorganizowanie udanych wesel dzieci. Bóg zapłać
Marzena z Łowicz napisał/a Październik 12, 2019:
Bardzo proszę cię święta Rito, o łaskę nawrócenia i poprawę życia, dla pewnej zagubionej osoby. Oraz aby zrozumiała swoje błędy. Moja patronko wstawiaj się za nią. Wierzę w twoje wstawiennictwo!!
Jadwiga z Radzymin napisał/a Październik 12, 2019:
Dziękuję Św. Rito za każdy dzień z Tobą i proszę otocz mnie, moją rodzinę i przyjaciół swą cudowną opieką, pomóż w wyjściu z trudnych chorób, czuwaj i chroń nas od złego. Opiekunko rodzin, uzdrowienie chorych przyjdź nam z pomocą. Jezu Ty się Tym zajmij.
Karolina napisał/a Październik 12, 2019:
Święta Rito proszę o dobrego męża, łaskę założenia katolickiej rodziny i dar potomstwa. Proszę Święta Rito wyjednaj dla mnie pojednanie z Krzysztofem.
Ela napisał/a Październik 12, 2019:
🌹Św. Rito 🌹 prosimy Cię o zniesienie naszych próśb do dobrego Boga aby Jego Miłosierdzia doświadczył mój synek; wstaw się za nim, uproś łaskę powrotu do zdrowia, aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości; ufamy i wierzymy w twoje wstawiennictwo, prowadź nas do Boga, pomagaj nam w naszych utrapieniach, strzeż od złego moje dzieci, zachowaj ich w zdrowiu, amen. Bóg zapłać, chcemy czuć twoją obecność w każdy czas
Agnieszka z Krasnystaw napisał/a Październik 12, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie. Bóg zapłać za modlitwę.
Grzegorz z Poznań napisał/a Październik 12, 2019:
Błagam Was o modlitwę za mnie i w moich intencjach. Proszę o zdrowie, siły i jasność umysłu. Proszę, abym w końcu mógł cieszyć się życiem, aby ciągle piętrzące się problemy odeszły, aby sprawy się wyprostowały, aby intencje się spełniły. Kilka dni temu, wracając z nowej pracy – prawie cały czas jechałem w deszczu, ale w połowie drogi – pomimo, że ciągle padało – na niebie pojawiła się piękna podwójna tęcza. Panie Boże – powiedz, że to jest znak, że wkrótce będzie dobrze., że problemy się skończą,…? Panie Jezu Ty się tym zajmij! Maryjo – Matko Boska uproś u syna swego łaski dla mnie i spełnienie moich próśb oraz intencji. Wszyscy Święci – w szczególności Święty Judo Tadeuszu, Święta Rito, Ojcze Pio, Janie Pawle II, Ojcze Charbelu – wiecie że modlę się do Was – proszę wspomnijcie mnie u Pana naszego. Proszę Wszystkich o modlitwę, Odwdzięczę się tym samym. Bóg zapłać.
Olek napisał/a Październik 12, 2019:
Proszę o modlitwę w intencjach mego serca. Bóg zapłać.
anna z sroda napisał/a Październik 12, 2019:
Proszę o modlitwę by syn się wyuczył by minął stres który tak bardzo nas gnębi, pomóż nam kochana święta Rito. By córka zaszła w upragnioną ciążę, obdarz proszę ją dzieciątkiem. Wylecz z bólu głowy. Jezu ufam Tobie
anna z sroda napisał/a Październik 12, 2019:
Kochana święta Rito proszę cię o zdrowie, siłę, wytrwanie, mądrość by minęły mi bóle głowy, błagam czuwaj nad nami i moimi dziećmi, by się uczyły, a złych ludzi odsuń od nas
czcicielka napisał/a Październik 12, 2019:
Święta Rito, gorąco Cię proszę o światło Ducha Świętego i pomoc dla Małgorzaty, aby chciała i potrafiła pomóc swoim dzieciom i właściwie się Nimi zająć - szczególnie najmłodszą Córką
Helena z Jarosław napisał/a Październik 12, 2019:
Święta Rito za Twoją przyczyną proszę wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mnie, moich dzieci i wnuków. Św. Rito błagam Cię o pomoc w mojej intencji. Ufam Tobie.
Katarzyna z Gdansk napisał/a Październik 12, 2019:
Św.Rito, błagam o nawrócenie, przemianę serc, uwolnienie od zła, grzechu, niewiary, chorób nieuleczalnych, zwątpienia, rozpaczy, złych myśli, okultyzmu, złych przyzwyczajeń, kłamstwa, wrogości, nieufności; oczyszczenie serc, uzdrowienie oraz ochronę przed złem, Złym i jego zasadzkami w życiu Martyny i jej bliskich. Proszę o pomoc Bożą w wychowaniu córki po katolicku w jedności z mężem. Dziękuję, Św. Rito, za tak wiele wymodlonych łask.
Joanna z Tczew napisał/a Październik 12, 2019:
Św Rito proszę o łaskę wiary, pokoju i miłości, niech miłość zwycięży wszelkie zło i cierpienie. Panie wskaż mi drogę prowadzącą do Ciebie i do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św Rito módl się za nami.
agnieszka z ostrow napisał/a Październik 12, 2019:
Kochana Rito proszę już wszystkich świętych proszę i ciebie, pomóż mi, daj mi i mojemu mężowi życie w zdrowiu, ulecz nas z tych chorób, nie pozwol aby nas wyrzucono z domu, daj mi siłę, bo nie mam już jej w ogóle, zabierz mi wszystkie dolegliwości, ktore mnie niepokoją i spędzają sen z powiek.
Ewelina z Ćmielów napisał/a Październik 12, 2019:
Św. Rito proszę o dar uzdrowienia i macierzyństwa. Amen.
Kasia z Lubawa napisał/a Październik 12, 2019:
Św. Rito błagam o niemożliwe-jestem złym człowiekiem.
Paweł z Jedlina Zdrój napisał/a Październik 12, 2019:
Św.Rito orędowniczko Światłości. Proszę wskaż mi drogę abym przestał się już gubić. Moja niemoc czasami mnie przeraża i nie wiem co dalej. Ty Św. Rito dobrze wiesz jak czasami motam się w tej bezsilności. Pomóż mi wyjść z tego co mnie przytłacza. Chwała Jezusowi.
Bozena z Rybnik napisał/a Październik 12, 2019:
Święta Rito błagam o modlitwę w intencji mojego męża Damiana, wyproś dla niego łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej.
Wiktoria napisał/a Październik 12, 2019:
Święta Rito za Twoją przyczyną proszę wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mnie, moich dzieci i wnuków. Św Rito proszę uwolnij mnie z nerwicy lękowej z zawrotów głowy, słabości i skoków ciśnienia. Proszę o szczęśliwe zjazdy i wyjazdy mojego syna i wszystkich górników. Amen
Anonimowo napisał/a Październik 12, 2019:
Boźe, przebacz, źe nie poznałam czasu Twego nawiedzenia, odpowiedzi na moją modlitwę. Przebacz mi. Tak bardzo źałuję i tak chciałabym, by wszystko było jeszcze możliwe. Niech się wypełni Twoja wola.
Sylwia napisał/a Październik 12, 2019:
Św Rito dziękuję ogromnie za opatrzność oraz łaski, które otrzymuję każdego dnia za Twoim wstawiennictwem u Pana, modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci, zwłaszcza teraz podczas choroby córki oraz nieciekawych wyników syna, modlę się o spokojną przyszłość dla swojej rodziny, o pomyślny rok szkolny dla moich dzieci. Jezu ufam Tobie.
Róża napisał/a Październik 12, 2019:
Św. Rito proszę Cię, pomóż mi ogarnąć ból, smutek, żal, pomóż mi wstać i iść przez życie dalej mimo przeciwności jakie na swej drodze napotykam. Chciałabym uciszyć ten bunt, gniew, które siedzą we mnie i nie pozwalają cieszyć się życiem. Proszę Cię św. Rito pomóż mi pogodzić się ze zdradą męża i nie łudzić się, że wróci do mnie. Dziękuję
Eleonora z Sława napisał/a Październik 11, 2019:
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Św. Rity w intencji córki Klaudii o zdrowie dla niej, opiekę w nowym roku akademickim oraz o dobrego chłopaka dla niej. Proszę również o zdrowie dla Wiktora i aby nie sprawiał problemów wychowawczych. Św. Rito uproś nam miłość, zgodę i wzajemne zrozumienie w rodzinie.
Patrycja napisał/a Październik 11, 2019:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo do Pana Boga w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju mojego synka Giorgio. Błagam Cię pomóż mi bo to moje pierwsze dziecko bym nie popełniała dużo błędów i była dobrą matka. Amen
Konrad z Kraków napisał/a Październik 11, 2019:
Św. Rito proszę o pomyślną operację i szybki powrót do zdrowia bez powikłań dla mojej żony
Róża św. Rity napisał/a Październik 11, 2019:
Kochana św. Rito! Proszę Cię o zdrowie dla Zofii - Ona bardzo potrzebna jest małej Monice
Helena napisał/a Październik 11, 2019:
Panie Jezu, jest mi tak ciężko, ale uwielbiam Cię, uwielbiam całą Trójcę Przenajświętszą w tej trudnej sytuacji, uwielbiam każdą myślą każdym oddechem i uderzeniem serca. Chwała Tobie Panie. Bądź uwielbiany w tym cierpieniu.
Asia napisał/a Październik 11, 2019:
Św. Rito proszę wstaw się za miłością, niech zwycięży ona wszelkie przeciwności ludzkie. Niech się stanie Wola Boża i niech nikt już nie cierpi w związku z tą skomplikowaną sytuacją. Niech ludzie w nią zaangażowani, łącznie ze mną zrozumieją jaka jest Wola Boża, niech zapanuje wybaczenie i wzajemne zrozumienie. Św. Rito patronko spraw niemożliwych zwracam się do Ciebie pełna nadziei, że Twoje orędownictwo pomoże mi wyjść z tej ciężkiej sytuacji i znajdę siłę by żyć.
Barbara z Grajewo napisał/a Październik 11, 2019:
Św. Rito, błagam pomóż mi znaleźć dodatkową pracę, żebym miała z czego spłacić zadłużenie w banku.
Smutna napisał/a Październik 11, 2019:
O dobrego męża, o łaskę pracy - pomóż... Niech Wojtek, Łukasz, Krzyś, Darek pójdą do spowiedzi, niech porzucą nieczystość, proszę niech mają wyrzuty sumienia, proszę za dusze czyśćcowe
Ela napisał/a Październik 11, 2019:
🌹Św. Rito 🌹prosimy Cię o zniesienie naszych próśb do dobrego Boga aby Jego Miłosierdzia doświadczył mój synek, wstaw się za nim, uproś łaskę powrotu do zdrowia, aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości, ufamy i wierzymy w twoje wstawiennictwo, prowadź nas do Boga, pomagaj nam w naszych utrapieniach, strzeż od złego moje dzieci, zachowaj ich w zdrowiu, rozwiąż moje troski, powierzam ci wszystko co trudne, dla nas grzesznych proszę o potrzebne łaski, św. Rito dopomóż nam, amen. Bóg zapłać, chcemy czuć twoją obecność
Bozena z Rybnik napisał/a Październik 11, 2019:
Św. Rito proszę o modlitwę w intencji mojego męża, wyproś dla niego łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej
Beata z Kalej napisał/a Październik 11, 2019:
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo w kryzysie. Proszę aby Maryja ochroniła nas przed złym, aby nasza 6-osobowa rodzina zawsze była razem z Chrystusem w centrum. Proszę o nową miłość dla nas, radość, pokój i przebaczenie. O przemianę myśli, serc, przekonań i tego co wprawia nas w kryzys. Proszę aby Chrystus okazał się większy, aby okazał swoją moc i wlał w nas swego Ducha Św. Proszę o pomoc finansową.
Olek napisał/a Październik 11, 2019:
Proszę o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych. Bóg zapłać za modlitwę.
Joanna z Tczew napisał/a Październik 11, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę wiary, pokoju i miłości, niech miłość zwycięży wszelkie zło i cierpienie. Panie wskaż mi drogę prowadzącą do Ciebie i do Twojego źródła, jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św. Rito módl się za nami.
Agnieszka z Krasnystaw napisał/a Październik 11, 2019:
Proszę o modlitwę i wsparcie w intencji zdrowia dla mamy. Żeby jej dolegliwości bólowe nie były związane z nawrotem choroby nowotworowej.
Marta napisał/a Październik 11, 2019:
Święta Rito pomóź mi w trudnej sytuacji w źyciu.
Danuta z Gliwice napisał/a Październik 11, 2019:
Św. Rito proszę o uzdrowienie mnie z dolegliwości, a także rozwiązanie trudnych moich problemów i mojej córki Kingi
Ewa z Krakow napisał/a Październik 11, 2019:
Najdroższa Sw Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia dziękuję ze wstawiasz się za nami u naszego Pana dziękuję za wszystko i jak każdego dnia proszę Cie z całego serca o błogosławieństwo ,o moc Ducha Sw oraz wszelkie laski i dary Ducha Sw dla mnie moich dzieci wnusi i całej mojej Rodziny .Sw Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych dla każdego z nas ,opiekuj się nami a szczególnie moja Synowa i chroń mnie i cala moja Rodzinę przed złem przed szatanem przed złymi ludźmi .Sw Rito proszę także uproś u Miłosiernego Pana niebo dla mojej mamy .proszę tez opiekuj się moim Tata .Serdeczne Bóg Zapłać
K. napisał/a Październik 11, 2019:
Św. Rito błagam Cię o wstawiennictwo i opiekę nad niepełnosprawnym synem. Żeby poprawił zachowanie w szkole i umiał się tam odnaleźć. Otocz go opieką żeby w końcu wszystko się ułożyło w naszym życiu bo już dużo przeszliśmy oboje.. A sami sobie nie poradzimy 🙁
Aleksandra z Gdańsk napisał/a Październik 11, 2019:
Święta Rito, uproś proszę łaskę uzdrowienia dla naszej malutkiej Lilki. Dziękuję za to co już dla nas uprosiłaś. Bóg zapłać.
Maria z Zamosc napisał/a Październik 11, 2019:
Św. Rito błagam Cię o pomoc w mojej intencji. Ufam Tobie. Twoja czcicielka.
Wiktoria napisał/a Październik 11, 2019:
Święta Rito za Twoją przyczyną proszę wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mnie, moich dzieci i wnuków. Św. Rito proszę uwolnij mnie z nerwicy lękowej i samotności której bardzo się boję, proszę wysłuchaj mnie. Proszę o szczęśliwe zjazdy i wyjazdy mojego syna i wszystkich górników. Amen
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Październik 11, 2019:
Nie odbieraj danej nadziei. Joanna i Krzysztof
Kasia z Lubawa napisał/a Październik 11, 2019:
Boże, Św. Rito proszę, błagam. Jezu co mam robić.
Marta napisał/a Październik 11, 2019:
Kochana Św. Rito błagam Cię o wstawiennictwo. Spraw aby wyniki mojej siostry okazały się dobre. Żebym ja moje dzieci i mąż a także cała nasza rodzina była również zdrowa. Żeby ten czas minął i nastąpiło słońce. Proszę cię o dobre wyniki dla mnie. Św. Rito miej nas w swojej opiece, tyle razy mogłam na Ciebie liczyć. Błagam cię Moja Kochana o pomoc w tym trudnym czasie.
Sylwia napisał/a Październik 11, 2019:
Dziękuję za otrzymane łaski każdego dnia 🌹modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci 🙏modlę się o poprawę stanu zdrowia dla syna i córki 🙏modlę się o spokojną przyszłość dla swojej rodziny 🙏modlę się o pomyślny rok szkolny dla córki i syna 🙏Jezu ufam Tobie ❤️❤️❤️
Kasia z Bielsko-Biała napisał/a Październik 11, 2019:
Święta Rito zmień całkowicie moje warunki mieszkalne i pomóż mi wyleczyć się. Jestem już wrakiem człowieka i nie mam już na nic siły. Błagam pomóż mi
Roza napisał/a Październik 10, 2019:
Św. Rito proszę aby Marcin zaczął się starać o Asię i pokazał jej że ją kocha nad życie i chce z nią być na zawsze, daj mu Św. Rito siłę i odwagę
Basia z Żory napisał/a Październik 10, 2019:
Proszę o modlitwę za syna Dawida o jego nawrócenie i przemianę życia.
Ewa napisał/a Październik 10, 2019:
Święta Rito proszę Cię wstawiaj się za mną. Proszę Cię pomóż mi w pracy.
halina z wola napisał/a Październik 10, 2019:
Święta Rito błagam wyproś mi łaskę szczerej wiary, spowiedzi świętej i życia w pokorze, prawdzie, zgodzie, opanowaniu i szacunku dla wszystkich ludzi.
halina z wola napisał/a Październik 10, 2019:
Św. Rito proszę o zdrowie i spokojną starość dla mamy i ojca chrzestnego... O zgodę i zdrowie w rodzinie syna, córki, sióstr, braci, Tadeusza oraz swatów, dla męża proszę o nieustanną trzeźwość, zdrowie i szczęśliwe dopracowanie do emerytury
halina z wola napisał/a Październik 10, 2019:
Święta Rito proszę o zdrowie na ciele duszy i umyśle, wyproś mi łaskę pokory, cierpliwości, opanowania i zgody w rodzinie.
Grzegorz z Poznań napisał/a Październik 10, 2019:
Błagam Was o modlitwę za mnie i w moich intencjach. Proszę o zdrowie, siły i jasność umysłu. Proszę, abym w końcu mógł cieszyć się życiem, aby ciągle piętrzące się problemy odeszły, aby sprawy się wyprostowały, aby intencje zostały wysłuchane. Dzisiaj wracając z nowej pracy - prawie cały czas jechałem w deszczu, ale w połowie drogi - pomimo, że ciągle padało - na niebie pojawiła się piękna podwójna tęcza. Panie Boże - powiedz, że to jest znak, że wkrótce będzie dobrze, że problemy się skończą,...? Panie Jezu Ty się tym zajmij! Maryjo - Matko Boska uproś u syna swego łaski dla mnie i spełnienie moich próśb oraz intencji. Wszyscy Święci - w szczególności Święty Judo Tadeuszu, Święta Rito, Ojcze Pio, Janie Pawle II, Ojcze Charbelu - wiecie że modlę się do Was - proszę wspomnijcie mnie u Pana naszego. Proszę Wszystkich o modlitwę, Odwdzięczę się tym samym. Bóg zapłać.