Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
28767 wpisów.
patrycja z Wieliczka napisał/a Sierpień 10, 2019:
św. Rito błagam zmień Krzyśka jego zachowanie i charakter daj zdrowie wszystkim prosimy o lepszą sytuację finansową. św. Rito zmień coś aby w naszym domu panowała miłość szacunku aby mama i Krzysiek umieli że sobą rozmawiać, proszę, błagam
czcicielka św. Rity napisał/a Sierpień 10, 2019:
Święta Rito, proszę - uproś u Pana potrzebne łaski dla Anny i Moniki
Joanna z Tczew napisał/a Sierpień 10, 2019:
Św. Rito naucz mnie wybaczać wszelkie krzywdy i zło, które doznałam od moich najbliższych niech miłość połączy nas z Jezusem Chrystusem. Panie ulecz serca które nie potrafią kochać spraw aby miłość i wiara zjednoczyła nas ze sobą. Św. Rito módl się za nami.
Edyta z Rakszawa napisał/a Sierpień 10, 2019:
Święta Rito prosimy cię w wiadomej sprawie... Edyta i Małgorzata.
Ewa napisał/a Sierpień 10, 2019:
Św. Rito proszę o Twoją pomoc, by miłosierny Bóg, Ojciec nasz udzielił łaski nawrócenia dla mojego męża, łaski pokuty i pokory. Proszę o potrzebne łaski dla mojego syna. Św. Rito proszę pomóż. Bądź pozdrowiona św. Rito.
czcicielka napisał/a Sierpień 10, 2019:
Święta Rito, gorąco Cię proszę o: zdrowie dla Zofii; umocnienie wiary, błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i potrzebne łaski dla Anny; rozwiązanie problemów zawodowych Barbary
Agnieszka napisał/a Sierpień 10, 2019:
Św. Rito proszę o odrodzenie mojego małżeństwa. O dojrzałość dla nas. Pokorę Umocnienie wiary i odbudowę naszej miłości. Proszę o dar macierzyństwa dla Kingi. Błagam. Pomóż. Proszę aby Jacek nie pił alkoholu. Proszę aby Patryk znalazł pracę. Z głębi serca dziękuję za modlitwę. Bóg zapłać.
Agnieszka napisał/a Sierpień 10, 2019:
Proszę o nieustającą skuteczną moc Ducha Świętego we mnie, we wszystkich intencjach które noszę w swym sercu i w całym moim życiu. Proszę o modlitwę dziękczynną za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać, z modlitwą Agnieszka.
Marzena z Warszawa napisał/a Sierpień 10, 2019:
Św. Rito proszę cię jedność i miłość w rodzinie
Renia z Lublin napisał/a Sierpień 10, 2019:
Św. Rito dziękuję za pomoc w trudnej dla mnie sytuacji. Błagam o miłość szczerą, prawdziwą. Proszę o nawrócenie Bartka, o otwartość serca i uwolnienie od złego. Jezu ufam Tobie.
Renia z Lublin napisał/a Sierpień 10, 2019:
Św. Rito z całego serca dziękuję za otrzymane łaski. Miej w dalszym ciągu w opiece Alicję. Błagam o otwartość serca i uwolnienie od złego dla Bartka. Proszę o pomoc Agatce w ważnej dla niej sprawie i łaskę miłości dla mnie. Jezu ufam Tobie.
Wiktoria napisał/a Sierpień 10, 2019:
Święta Rito proszę Ciebie o uzdrowienie mnie z nerwicy lękowej z zawrotów głowy i słabości. Św. Rito proszę pomóż mi Ty wiesz co mnie trapi, przybądź z pomocą, ratuj jestem smutna i załamana daj mi nadzieję. Św. Rito proszę o zdrowie dla moich dzieci i wnuków, i o szczęśliwe zjazdy i wyjazdy mojego syna i wszystkich górników. Amen
Sylwia napisał/a Sierpień 10, 2019:
Dziękuję bardzo za łaski które otrzymuję każdego dnia 🌹 Modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci🙏 Proszę o bezpieczne wakacje oraz o szczęśliwy powrót córki do domu🙏 Modlę się o pozytywny wynik z egzaminu zawodowego dla mojej córki🙏 Proszę o spokojną przyszłość dla swojej rodziny🙏 Jezu ufam Tobie ❤️
Ela napisał/a Sierpień 10, 2019:
🌹Św. Rito 🌹dziękujemy i wierzymy w twoje wstawiennictwo prowadź nas do Boga pomagaj nam w naszych utrapieniach strzeż od złego moje dzieci zachowaj ich w zdrowiu a synkowi uproś łaskę powrotu do zdrowia aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości ufamy i wierzymy w twoje wstawiennictwo jako opiekunki spraw trudnych i beznadziejnych sprawach nie zostawiaj nas samych bądź z nami w każdy czas chcemy czuć twoja obecność amen Bóg zapłać
Bozena z Rybnik napisał/a Sierpień 10, 2019:
Św. Rito błagam Cię wyproś dla mojego męża Damiana łaskę zdrowia niech dobry Bóg go uleczy
Iwonka z Wodzisław Śląski napisał/a Sierpień 9, 2019:
Święta Rito pomóż Leszkowi, żeby nie pił alkoholu.
Iwonka z Wodzisław Śląski napisał/a Sierpień 9, 2019:
Święta Rito proszę Cię o pomoc w znalezieniu dobrej pracy.
Agnieszka z Poznań napisał/a Sierpień 9, 2019:
Walczyłeś synku do końca Pan Bóg powołał Cię do Aniołków Zawsze będziemy Cię Kochać nasz synku 💙 Proszę św. Ritę o pokierowanie lekarzy aby poród przebiegł sprawnie żebym się nie nacierpiała, żeby mi się nic nie stało, bardzo się boję - miej mnie w opiece w tak ciężkiej próbie.
Krystyna z Chrzanów napisał/a Sierpień 9, 2019:
Św. Ukochana Rito 💝 tak bardzo Cię proszę pomóż mi w tych ciężkich chwilach. Abym wytrwała w mojej ciężkiej pracy tu poza granicami kraju. Choć nazywają ja Ziemią Świętą mnie tu niszczą te pracownice. Proszę wstawiaj się za mną u Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Pieniądze tu zarobione są mi bardzo potrzebne. Proszę o łaski dla Ani i Piotra, amen💖💓❤💝💗🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💞amen
Siostra z Żyrardów napisał/a Sierpień 9, 2019:
O szczęśliwy i dobry rok szkolny w Holandii dla Filipa
Siostra z Żyrardów napisał/a Sierpień 9, 2019:
O wszelkie dobro dla Dominika i Filipa
Siostra z Żyrardów napisał/a Sierpień 9, 2019:
O spokój, zrozumienie w rodzinie
Siostra z Żyrardów napisał/a Sierpień 9, 2019:
O dobro dla Edyty, Martynki i Krzyśka aby wszystkie sprawy się poukładały
Dorota napisał/a Sierpień 9, 2019:
Święta Rito błagam o głęboką wiarę dla Pawła i Piotra
Mirosława z Gąsawa napisał/a Sierpień 9, 2019:
Święta Rito za twoim pośrednictwem proszę o zdrowie dla mojej mamy i dla całej rodziny.
Klaudia z Czersk napisał/a Sierpień 9, 2019:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo do Boga abym znalazła miłość swojego życia, żeby ona nadeszła w najbliższym czasie. Żebym znalazła przyszłego męża kochającego, wierzącego w Boga, dobrego, szczerego, uczciwego, ufnego, żeby doceniał wszystko co ma i również żeby zrozumiał moją sytuację rodzinną. Proszę również o zdrowie mojej rodziny i poprawieniu relacji w mojej rodzinie.
Edyta z Polska napisał/a Sierpień 9, 2019:
Św. Rito błagam Cię za mną i moją Mamą!!! Błagam! Jezu Ty się tym zajmij, Jezu ufam Tobie!!!
Krystyna z Chrzanów napisał/a Sierpień 9, 2019:
Św. Rito Pomóż nie mam już siły żyć🌹🌹🌹💞
Agnieszka z Otwock napisał/a Sierpień 9, 2019:
Proszę Ciebie o św. Rito o pomoc w odzyskaniu radości życia dla mojego syna Patryka, pomóż mi o Droga Święto bo sama nie wiem jak mam mu pomóc. Dziękuję Ci że jesteś.
Paweł z warszawa napisał/a Sierpień 9, 2019:
Św. Rito błagam Cię wyproś u Boga rozwiązanie moich problemów.
Ika z Piaseczno napisał/a Sierpień 9, 2019:
Święta Rito, módl się razem ze mną, aby w pracy wszystko było w porządku.
Ika z Piaseczno napisał/a Sierpień 9, 2019:
Święta Rito miej w opiece i uproś u Pana naszego opiekę nad moją córką. Martwię się tym jej wyjazdem. Proszę opiekuj się nią, aby nic się złego jej nie przydarzyło. Ufam.
Agnieszka napisał/a Sierpień 9, 2019:
Szczęść Boże. Pierwsza to prośba o prawdę, którą chciałabym poznać w związku z pewną życiową sprawą i osobą, co do której intencji nie mam pewności. Poznanie prawdy jest ważne, bo decyduje o moich krokach życiowych. Bardzo mi to potrzebne. Chciałabym się mieć żadnych wątpliwości. I druga prośba do Boga o miłosierdzie w sprawie mojej pracy, zajęcia, dalszego życia. O zmianę na lepsze, abym robiła wreszcie coś co kocham, bo przyznam że nie daję rady, czuję się jak w klatce bez wyjścia, popadłam w rozpacz. Proszę Boga choć o wskazówki, możliwości, szansę, pomocne osoby - żadnej odpowiedzi. To, co robię teraz - niszczy mnie i dobija. Błagam o wstawiennictwo.
Beata napisał/a Sierpień 9, 2019:
Proszę o dobrego i mądrego chłopaka dla mojej córki.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Sierpień 9, 2019:
Proszę ratuj nas św. Rito. Jesteśmy smutni i załamani. Proszę, błagam. Jak tu żyć, daj nam nadzieję i radość.
Joanna z Tczew napisał/a Sierpień 9, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę wiary i pokoju i miłości, niech miłość zwycięży wszelkie zło i cierpienie. Panie ulecz serca zatwardziałych grzeszników, sprowadź ich do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św. Rito módl się za nami.
DARIA z Katowice napisał/a Sierpień 9, 2019:
Św. Rito dziękuję za to co wydarzyło się w moim życiu, tyle lat na to czekałam, a teraz ogarnia mnie strach że mogę to stracić, pozwól się cieszyć, uwolnij mnie od złych myśli...
Wiktoria napisał/a Sierpień 9, 2019:
Święta Rito proszę Ciebie o uzdrowienie mnie z nerwicy lękowej, z zawrotów głowy i słabości. Św. Rito proszę pomóż mi Ty wiesz co mnie trapi, przybądź z pomocą. Proszę Ciebie o zdrowie dla moich dzieci i wnuków. Św. Rito proszę Ciebie o szczęśliwe zjazdy i wyjazdy mojego syna i wszystkich górników. Amen
Renia z Lublin napisał/a Sierpień 9, 2019:
Św. Rito z całego serca dziękuję za otrzymane łaski. Miej w dalszym ciągu w opiece Alicję. Błagam o otwartość serca i uwolnienie od złego dla Bartka. Proszę o pomoc Agatce w ważnej dla niej sprawie i łaskę miłości dla mnie. Jezu ufam Tobie.
Malgosia napisał/a Sierpień 9, 2019:
Święta Rito Ty zawsze wysłuchujesz mych próśb proszę i tym razem o pomoc byś wyprosiła u Jezusa o szczęśliwe rozwiązanie trudnej sytuacji Bogu wiadomej u mojego syna. Proszę o opiekę nad nim chroń go od wszelakich niebezpieczeństw i pomagaj mu by zawsze dobrze wybierał. Dopomóż by osoba Bogu wiadoma zrozumiała i odpuściła by już mego syna nie nachodziła i by odnalazła szczęście z kimś innym. A mój syn też by znalazł dziewczynę z którą by mogli stworzyć związek oparty na wierze i wspólnym zrozumieniu, mądrości i miłości na całe długie życie. Pomóż św. Rito i dziękuję za wszystkie wysłuchane prośby - Bóg zapłać.
Anna z Rzeszów napisał/a Sierpień 9, 2019:
Święta Rito proszę Cię o pomoc w wyjściu z nałogu
Bozena z Rybnik napisał/a Sierpień 9, 2019:
Św. Rito wyproś u naszego Ojca łaskę zdrowia dla mojego męża Damiana. Niech nasz dobry Bóg go uzdrowi
Kasia z Lubawa napisał/a Sierpień 9, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż tak bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka (ja myślałam, że tak długo na niego czekałam i Bóg mi go zesłał a on mnie zostawił) czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna a do tego grzeszna i głowa nie wie już co myśleć, co robić bo chyba chcę by pożałował i zobaczył jak to jest być tak okrutnie porzuconym, zniszczonym w uczuciach, straciwszy zaufanie do całego świata i ludzi, choć pewnie bym mu współczuła. Proszę o łaski, błagam, mam już wiek i nie wiem czy jeszcze mogę liczyć na coś. Dziękuję za wszystko i przepraszam ja grzeszna i zagubiona niewiedząca- jak żyć. Proszę o światłość umysłu by brawura z nowym autem mnie nie zgubiła. Błagam dalej o łaski bo jestem okropna czekam cudu ale pewnie nie zasługuję na cokolwiek, może nie mogę być szczęśliwa, może bym go unieszczęśliwiła moja miłością. Proszę o rozwagę i jasne myślenie i czuwaj nade mną, uzdrów proszę moją duszę, błagam nie opuszczaj mnie. Tak bardzo się boję i wariuję ze strachu - czy mnie ktoś jeszcze pokocha, czy ja jeszcze kogoś pokocham i komuś zaufam. Błagam o łaski bo chyba robię się zła jestem w totalnym strachu i zagubieniu oraz rozpaczy. Błagam o wstawiennictwo i modlitwę bo żyję jak we mgle. Proszę o wstawiennictwo Św. Rito, bo każdy dzień jest tak strasznie ciężki i bolesny, dlaczego tak jest. Czy można kogoś kogo tak mocno się kochało zapomnieć. Dziękuję ogromnie z całego serca za wszystko co powoli robię, jednak dalej błagam o łaski w tej najważniejszej mojej sprawie. Błagam, ogromnie błagam ja grzeszna. Proszę o nadzieję, którą tracę w mojej ciągłej życiowej i sercowej niemożliwej prośbie. Błagam o światłość Ducha Świętego i miłosierdzie bym nie zbłądziła ponieważ próbuję nawiązywać kontakty z kimś innym ale czy ja dam radę zapomnieć o moim Piotrku, choć już nie moim i znów się nie pomylić. Boże jak boli to i tak ciężko się żyje bez niego- życie nie ma sensu, chyba nigdy nie zapomnę Piotrka bo był moim cudem, który myślałam że otrzymałam od Boga tak długo czekając na niego. Jeśli możesz to czuwaj też nad Matuszem, moją rodzinką, Danką i rodziną Aliny by było wszystko dobrze - ona ma małe dzieci i czuwaj również nad jej mamą. Dziękuję za wszystko i proszę o pomoc. Dziękuję dziś szczególnie za życie wujka Edka bo mogło skończyć się tragicznie, dziękuję za opiekę bo tylko cud sprawił że przeżył - czuwaj nad nim by złamanie okazało się lekkie by było wszystko dobrze. Bóg zapłać. Wszyscy tak pięknie potrafią pisać do Ciebie a ja nie umiem. Nawet nie umiem prosić oraz dziękować ale proszę tak prosto. Opiekuj się.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Sierpień 9, 2019:
O wyleczenie Konrada z nerwicy, aby podjął pracę. O dobry weekend, o dobry urlop.
Sylwia napisał/a Sierpień 9, 2019:
Dziękuję za otrzymane łaski każdego dnia🌹 Proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci🙏 Proszę o bezpieczne wakacje🙏 Jestem wdową z dwójką dzieci i proszę o spokojną przyszłość🙏 Modlę się o pozytywny wynik z egzaminu zawodowego dla mojej córki🙏 Modlę się o bezpieczne wakacje oraz bezpieczny powrót do domu córki🙏 JEZU UFAM TOBIE ❤️
Justyna z Maków Podhalański napisał/a Sierpień 9, 2019:
Święta Rito, proszę Cię opiekuj się Naszą Rodziną podczas wyjazdu wakacyjnego, pomóż nam spędzić ten czas jak najlepiej jako rodzina i wrócić bezpiecznie do domu. Bóg zapłać.
Magdalena z Polkowice napisał/a Sierpień 9, 2019:
Święta Rito od spraw trudnych i niemożliwych, proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa. Wstaw się za moim marnotrawnym synem Karolem, który jest w wielkich kłopotach. Jeśli wolą Pana będzie szybkie wyciągnięcie go z nich to upraszam się takiej pomocy dla niego.
Monika z Bialy napisał/a Sierpień 9, 2019:
Święta Rito proszę, miej w opiece moją rodzinę i mnie w tak trudnym czasie. I za M. niech jego serce się odblokuje na mnie.
Zofia z Gdynia napisał/a Sierpień 9, 2019:
Św. Rito składam podziękowania za to co mam. Przede mną b.trudna operacja, błagam Cię Św.Rito, aby nie zostało mi to odebrane. Proszę Cię o łaskę i wstawiennictwo u Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Daj mi siłę w walce z chorobą i miej w opiece cała moją Rodzinę. Amen
Ela napisał/a Sierpień 9, 2019:
🌹Św. Rito 🌹 bądź z nami w każdy czas, chcemy czuć twoją obecność, uproś łaskę powrotu do zdrowia synka, aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości, ufamy i wierzymy w twoje wstawiennictwo, prowadź nas do Boga, pomagaj nam w naszych utrapieniach, strzeż od złego moje dzieci, zachowaj ich w zdrowiu, dziękujemy ci za wszystko co nam uprosiłaś i za twe znaki, które nam dajesz, ufamy ci bezgranicznie i powierzamy ci nasze życie, amen. Bóg zapłać
halina z wola napisał/a Sierpień 8, 2019:
Święta Rito proszę Cię o zgodę i szczere pojednanie się moich dzieci. Proszę o zdrowie na ciele, duszy i umyśle dla całej rodziny... proszę o zdrowie i spokojną radosną, starość dla mamy i ojca chrzestnego..
Marek napisał/a Sierpień 8, 2019:
Droga św. Rito proszę za twym wstawiennictwem dobrego Boga o łaskę dla naszego małżeństwa i naszej rodziny byśmy mogli już być razem z żoną i dziećmi kochając się wzajemnie w zdrowiu dziękując Panu spokojnie żyć już razem. Proszę wstaw się za nami.
Bezrobotny z Lublin napisał/a Sierpień 8, 2019:
św. Rito, proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo o łaskę dla mnie abym znalazł pracę i się usamodzielnił. św. Rito, módl się za mną.
czcicielka napisał/a Sierpień 8, 2019:
Proszę żeby ktoś zabrał od nas 2 kotki, sprawa pilna, proszę o dar pracy
Monika z Wrocław napisał/a Sierpień 8, 2019:
Święta Rito, dziękuję za to co mam. Proszę by nie zostało mi to odebrane. Teraz układa się nasza przyszłość, są ludzie, którzy chcą nam zaszkodzić i robią złe rzeczy. Proszę - aby ta złośliwa, nieżyczliwa osoba nic nie wskórała przeciw nam, a wręcz żeby jej złe czyny stały się dla nas siłą i drogowskazem, żeby pójść obraną przez nas drogą. Święta Rito - uproś Boga, żeby nam pozwolił doprowadzić wszystko do końca .tak jak zaczęliśmy. Żebyśmy jako sakramentalne małżeństwo mogli Ci razem podziękować Bogu i Tobie za wstawiennictwo.
Patrycja napisał/a Sierpień 8, 2019:
Św. Rito opiekuj się moim nienarodzonym synkiem, aby rósł i rozwijał się prawidłowo i żeby urodził się zdrowy. Dziś odszedł do Pana Boga mój teść i niestety nie zdążył poznać swojego wnuka, proszę aby jego dusza znalazła spokój wieczny w niebie. Amen
Ola z Poznan napisał/a Sierpień 8, 2019:
Św. Rito błagam pomóż wytrzymać w tym sakramencie małżeńskim, w którym jestem nieszczęśliwa. Utraciłam wiarę, nadzieję, radość z życia, popadam w depresję. Proszę o przemianę dla męża, by zrozumiał, że podejmuje złe decyzje, marnuje czas i pieniądze, że mnie niszczy swoim egoizmem, nieszczerością, Św. Rito ratuj.
Paulina napisał/a Sierpień 8, 2019:
Św. Rito dziękuję za otrzymane łaski,. Proszę o dalsze wstawiennictwo za mną i wyjednanie mi łaski która tak leży mi na sercu.
pragnaca napisał/a Sierpień 8, 2019:
proszę o dostanie się do szkoły w Rzeszowie, dobrą pracę i jak najszybsze znalezienie wierzącego męża. Amen, za dusze czyśćcowe, o wyjście z nieczystości dla Krzyśka, Darka, Wojtka
Iwona z Tarnowo Podgórne napisał/a Sierpień 8, 2019:
Proszę o łaskę zdrowia i dobre wyniki dla maleńkiej Emilki. Proszę o Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny Emilki i o siły i wiarę dla nich
Aga napisał/a Sierpień 8, 2019:
Św. Rito błagam Cię, uwolnij mnie, Ty wiesz od czego. Błagam Cię pomóż mi.
Paulina z Małopolska napisał/a Sierpień 8, 2019:
Proszę Cię św. Rito o wstawiennictwo u Pana Naszego Jezusa Chrystusa w bardzo trudnej sytuacji życiowej Naszej córki. Jezu Ty się Tym Zajmij.
Weronika napisał/a Sierpień 8, 2019:
Proszę o wsparcie w życiu codziennym i o siłę w walce z chorobą. O lepsze samopoczucie, nadzieję i odwagę.
Dominik napisał/a Sierpień 8, 2019:
W podzięce za wspaniały związek z Kamilą, za nasze piękne spotkanie pełne zrozumienia i miłości, za wzajemne odczuwanie siebie, duchowo, fizycznie, psychicznie, emocjonalnie, intelektualnie. Za wspaniały związek, za odwagę w jego nawiązaniu za otwartość, mądrość w naszym związku. Za siłę do walki, pozytywnych ludzi. Za dobre studia, pracę, wspaniałych ludzi wokół siebie, aniołów, za dobrych współpracowników i wspaniałych przyjaciół. Za wspaniałą bliskość z Kamilą chęci do nauki, samorozwoju i poznawania siebie. Za zdrowie i wspaniałe życie rodziców, za pokój. Za to. że Bóg przenika i jest z Nami. Za wszystkie okazje które się nadarzają i je wykorzystuję. Bogu dzięki wielkie. Dominik
Wiktoria napisał/a Sierpień 8, 2019:
Święta Rito proszę Ciebie o uzdrowienie mnie z nerwicy lękowej z zawrotów głowy i słabości. Św. Rito proszę pomóż mi, Ty wiesz co mnie trapi, przybądź z pomocą. Proszę Ciebie o zdrowie dla moich dzieci i wnuków. Proszę św. Rito o szczęśliwe zjazdy i wyjazdy mojego syna i wszystkich górników. Amen
Bogumiła z Podkarpacie napisał/a Sierpień 8, 2019:
Św. Rito zwracam się do Ciebie o wstawiennictwo w mojej sprawie, pomóż mi wyjść z dolegliwości przedcukrzycowych, aby dieta wyleczyła moją chorobę, proszę Cię św. Rito
Anna z Rzeszów napisał/a Sierpień 8, 2019:
Św. Rito proszę weź w swą opiekę Agatę. Niech nauczy się patrzeć na świat dojrzale i odpowiedzialnie.
Ela napisał/a Sierpień 8, 2019:
🌹Św. Rito 🌹dziś szczególnie prosimy Cię o łaskę powrotu do zdrowia synka aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości, ufamy i wierzymy w twoje wstawiennictwo, prowadź nas do Boga, pomagaj nam w naszych utrapieniach, strzeż od złego moje dzieci i zachowaj ich w zdrowiu, uproś u dobrego Boga to o co proszą dziś wszyscy twoi czciciele bądź naszą opiekunką w każdej chwili naszego życia, dziękujemy ci za wszystko co nam oprosiłaś, jestem wdzięczna za znaki które mi dałaś i cieszę się twoją obecnością w moim życiu, amen. Bóg zapłać chcemy czuć twoją obecność
Joanna z Tczew napisał/a Sierpień 8, 2019:
Św. Rito naucz mnie całkowitej ufności do Pana który jest jedyną Prawdą i życiem niech on mnie prowadzi przez całe moje życie. Panie ulecz serca zatwardziałych grzeszników sprowadź ich do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św. Rito módl się za nami.
Edyta z Nowa Dęba napisał/a Sierpień 8, 2019:
Święta Rito błagam Cię o modlitwę za mojego męża żeby przejrzał na oczy zaczął się leczyć i zdecydował się na dziecko bo mój czas na szansę zostania matką już się kończy. Już nie mam siły walczyć o to sama proszę Cię o wsparcie. Jezu zmiłuj się.
Kasia z Lubawa napisał/a Sierpień 8, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż tak bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka (ja myślałam, że tak długo na niego czekałam i Bóg mi go zesłał a on mnie zostawił) czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna a do tego grzeszna i głowa nie wie już co myśleć, co robić bo chyba chcę by pożałował i zobaczył jak to jest być tak okrutnie porzuconym, zniszczonym w uczuciach, straciwszy zaufanie do całego świata i ludzi, choć pewnie bym mu współczuła. Proszę o łaski, błagam, mam już wiek i nie wiem czy jeszcze mogę liczyć na coś. Dziękuję za wszystko i przepraszam ja grzeszna i zagubiona niewiedząca- jak żyć. Proszę o światłość umysłu by brawura z nowym autem mnie nie zgubiła. Błagam dalej o łaski bo jestem okropna czekam cudu ale pewnie nie zasługuję na cokolwiek, może nie mogę być szczęśliwa, może bym go unieszczęśliwiła moja miłością. Proszę o rozwagę i jasne myślenie i czuwaj nade mną, uzdrów proszę moją duszę, błagam nie opuszczaj mnie. Tak bardzo się boję i wariuję ze strachu - czy mnie ktoś jeszcze pokocha, czy ja jeszcze kogoś pokocham i komuś zaufam. Błagam o łaski bo chyba robię się zła jestem w totalnym strachu i zagubieniu oraz rozpaczy. Błagam o wstawiennictwo i modlitwę bo żyję jak we mgle. Proszę o wstawiennictwo Św. Rito, bo każdy dzień jest tak strasznie ciężki i bolesny, dlaczego tak jest. Czy można kogoś kogo tak mocno się kochało zapomnieć. Dziękuję ogromnie z całego serca za wszystko co powoli robię, jednak dalej błagam o łaski w tej najważniejszej mojej sprawie. Błagam, ogromnie błagam ja grzeszna. Proszę o nadzieję, którą tracę w mojej ciągłej życiowej i sercowej niemożliwej prośbie. Błagam o światłość Ducha Świętego i miłosierdzie bym nie zbłądziła ponieważ próbuję nawiązywać kontakty z kimś innym ale czy ja dam radę zapomnieć o moim Piotrku, choć już nie moim i znów się nie pomylić. Boże jak boli to i tak ciężko się żyje bez niego- życie nie ma sensu, chyba nigdy nie zapomnę Piotrka bo był moim cudem, który myślałam że otrzymałam od Boga tak długo czekając na niego. Jeśli możesz to czuwaj też nad Matuszem, moją rodzinką, Danką i rodziną Aliny by było wszystko dobrze - ona ma małe dzieci i czuwaj również nad jej mamą. Dziękuję za wszystko i proszę o pomoc. Dziękuję dziś szczególnie za życie wujka Edka bo mogło skończyć się tragicznie, dziękuję za opiekę bo tylko cud sprawił że przeżył - czuwaj nad nim by złamanie okazało się lekkie. Bóg zapłać. Wszyscy tak pięknie potrafią pisać do Ciebie a ja nie umiem. Nawet nie umiem prosić oraz dziękować ale proszę tak prosto. Opiekuj się.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Sierpień 8, 2019:
Proszę o zdrowie i pracę dla Konrada, o miłość. Joanna i Krzysztof
Bozena z Rybnik napisał/a Sierpień 8, 2019:
Św. Rito błagam Cię wyproś dla mojego męża Damiana cud uzdrowienia z ciężkiej choroby
Renia z Lublin napisał/a Sierpień 8, 2019:
Św. Rito z całego serca dziękuję za otrzymane łaski. Miej w dalszym ciągu w opiece Alicję i mnie. Błagam o otwartość serca i uwolnienie od złego dla Bartka. Proszę o pomoc Agatce w ważnej dla niej sprawie. Jezu ufam Tobie.
Anna napisał/a Sierpień 8, 2019:
Św. Rito pomóż mi szczęśliwie wrócić do pracy
Agnieszka z Krasnystaw napisał/a Sierpień 7, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia.
Michał z podkarpackie napisał/a Sierpień 7, 2019:
Modlitwa o zdanie egzaminu praktycznego na prawo jazdy w poniedziałek 12.08 dla Michała. O wsparcie podczas egzaminu o jasność umysłu od Ducha Świętego o opiekę Matki Bożej i Jezusa Chrystusa. O pozytywne zdanie tego egzaminu.. O pomoc od św. Rity.
Magdalena z Katowice napisał/a Sierpień 7, 2019:
Święta Rito, proszę wysłuchaj mych modlitw i próśb
Agnieszka z Poznań napisał/a Sierpień 7, 2019:
Nie mam już siły św. Rito, każdy się cieszy z narodzin dziecka a my nie wiemy jak to się zakończy, czy dotrwam do 9-go miesiąca ciąży , a jeśli dotrwam to nie ma pewności czy synek będzie żył w obliczu tak wielkich wad genetycznych. Prowadź mnie nieustannie dodaj mi siły w tej ciężkiej próbie
Sylwia z Kujawsko-pomorskie napisał/a Sierpień 7, 2019:
Św. Rito błagam Cię o zdrowie dla Daniela, uzdrów go z wszelkich chorób i obdarz go potrzebnymi łaskami.
Patrycja napisał/a Sierpień 7, 2019:
Św. Rito błagam Cię wstaw się u Boga w intencji mojego teścia, aby stał się cud i aby mógł dożyć i poznać swojego pierwszego wnuka.
Edyta z Polska napisał/a Sierpień 7, 2019:
Św. Rito trzymaj mnie proszę! Ty wiesz! Jestem na skraju rozpaczy! Jezu Ty się tym zajmij!
Renia z Lublin napisał/a Sierpień 7, 2019:
Św, Rito dziękuję Ci za otrzymane łaski. Błagam Cię o otwartość serca dla Bartka i uwolnienie od złego. Miej w opiece mnie i Alicję. Jezu ufam Tobie.
Aga napisał/a Sierpień 7, 2019:
Św. Rito uwolnij mnie, Ty wiesz od czego. Opiekuj się mną i moją rodziną. Nie zostawiaj mnie proszę bez pomocy.
Katarzyna z Żywiec napisał/a Sierpień 7, 2019:
Święta Rito proszę wstawiaj się u Boga Ojca w intencji o którą proszę Go w Nowennie Pompejańskiej. Pomoc w zakupie ciepłego i czystego mieszkania za gotówkę. Jestem wrakiem człowieka proszę pomóż mi. Dziękuję. Chwalmy razem naszego Boga Ojca!
Anna z Kraków napisał/a Sierpień 7, 2019:
Św. Rito błagam Cię o wyproszenie zdrowia dla Joanny
Róża napisał/a Sierpień 7, 2019:
Miłosierny Boże dziękuję Ci, że dałeś nam św. Ritę jako pośredniczkę niosącą nasze prośby do Ciebie. Dziś proszę za Twoim pośrednictwem św. Rito abyś wymodliła dla mojej rodziny dar miłości, pojednania, wzajemnego zrozumienia. Aby mój mąż przestał żyć w grzechu zdrady a tym samym przestał obrażać Boga..
agnieszka z kraków napisał/a Sierpień 7, 2019:
św. Rito za twoim wstawiennictwem proszę o łaskę zdrowia dla mojej córki proszę o wsparcie w modlitwie
Justyna z Maków Podhalański napisał/a Sierpień 7, 2019:
Święta Rito proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie dla Ani. Bóg zapłać.
IWONA z OLSZTYN napisał/a Sierpień 7, 2019:
Święta Rito miej w opiece Olę, Łukasza i Kazika
Patrycja napisał/a Sierpień 7, 2019:
Św. Rito proszę uproś mi łaskę u Pana Boga aby mój nienarodzony synek rósł i rozwijał się prawidłowo, aby z badań moich wyszło że to moje zakażenie zostało wyleczone i nie zagraża już mojemu maleństwu. Proszę Cię też o szczęśliwy poród jak najbliżej terminu. Błagam opiekuj się moim synkiem. Amen
Joanna z Tczew napisał/a Sierpień 7, 2019:
Św. Rito naucz mnie kontemplacji z Panem niech Jego żywe Słowo przemawia do mnie. Żywa i święta wiara jednoczy i umacnia z Nim podczas Eucharystii. Św. Rito módl się za nami.
Urszula z Ostrowiec Świętokrzyski napisał/a Sierpień 7, 2019:
Kochana Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Boga aby moje dziecko noszone pod moim sercem było zdrowe błagam o donoszenie bezpieczne ciąży i o dobry poród
Wiktoria napisał/a Sierpień 7, 2019:
Święta Rito proszę Ciebie o uzdrowienie mnie z nerwicy lękowej z zawrotów głowy i słabości. Św. Rito proszę pomóż mi Ty wiesz co mnie trapi, przybądź z pomocą. Proszę Ciebie o zdrowie dla moich dzieci i wnuków. Proszę o szczęśliwe zjazdy i wyjazdy mojego syna i wszystkich górników. Amen
Kasia z Lubawa napisał/a Sierpień 7, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż tak bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka (ja myślałam, że tak długo na niego czekałam i Bóg mi go zesłał a on mnie zostawił) czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna a do tego grzeszna i głowa nie wie już co myśleć, co robić bo chyba chcę by pożałował i zobaczył jak to jest być tak okrutnie porzuconym, zniszczonym w uczuciach, straciwszy zaufanie do całego świata i ludzi, choć pewnie bym mu współczuła. Proszę o łaski, błagam, mam już wiek i nie wiem czy jeszcze mogę liczyć na coś. Dziękuję za wszystko i przepraszam ja grzeszna i zagubiona niewiedząca- jak żyć. Proszę o światłość umysłu by brawura z nowym autem mnie nie zgubiła. Błagam dalej o łaski bo jestem okropna czekam cudu ale pewnie nie zasługuję na cokolwiek, może nie mogę być szczęśliwa, może bym go unieszczęśliwiła moja miłością. Proszę o rozwagę i jasne myślenie i czuwaj nade mną, uzdrów proszę moją duszę, błagam nie opuszczaj mnie. Tak bardzo się boję i wariuję ze strachu - czy mnie ktoś jeszcze pokocha, czy ja jeszcze kogoś pokocham i komuś zaufam. Błagam o łaski bo chyba robię się zła jestem w totalnym strachu i zagubieniu oraz rozpaczy. Błagam o wstawiennictwo i modlitwę bo żyję jak we mgle. Proszę o wstawiennictwo Św. Rito, bo każdy dzień jest tak strasznie ciężki i bolesny, dlaczego tak jest. Czy można kogoś kogo tak mocno się kochało zapomnieć. Dziękuję ogromnie z całego serca za wszystko co powoli robię, jednak dalej błagam o łaski w tej najważniejszej mojej sprawie. Błagam, ogromnie błagam ja grzeszna. Proszę o nadzieję, którą tracę w mojej ciągłej życiowej i sercowej niemożliwej prośbie. Błagam o światłość Ducha Świętego i miłosierdzie bym nie zbłądziła ponieważ próbuję nawiązywać kontakty z kimś innym ale czy ja dam radę zapomnieć o moim Piotrku, choć już nie moim i znów się nie pomylić. Boże jak boli to i tak ciężko się żyje bez niego- życie nie ma sensu, chyba nigdy nie zapomnę Piotrka bo był moim cudem, który myślałam że otrzymałam od Boga tak długo czekając na niego. Jeśli możesz to czuwaj też nad Matuszem, moją rodzinką, Danką i rodziną Aliny by było wszystko dobrze-ona ma małe dzieci i czuwaj również nad jej mamą. Dziękuję za wszystko i proszę o pomoc. Dziękuję dziś szczególnie za życie wujka Edka bo mogło skończyć się tragicznie, dziękuję za opiekę bo tylko cud sprawił że przeżył-czuwaj nad nim. Bóg zapłać. Wszyscy tak pięknie potrafią pisać do Ciebie a ja nie umiem. Nawet nie umiem prosić oraz dziękować ale proszę tak prosto. Opiekuj się.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Sierpień 7, 2019:
Proszę błagam o normalne życie, o zdrowie i wyleczenie Konrada z nerwicy, aby złożył cv, podjął pracę, szczęśliwie się zakochał, aby nie był samotny, smutny i sam. Módl się za nami. Joanna i Krzysztof
Ela napisał/a Sierpień 7, 2019:
🌹Św. Rito 🌹dziękujemy ci za wszystko co nam uprosiłaś ale nadal miej w opiece moje dzieci uproś łaskę powrotu do zdrowia synka mojego aby dobry Bóg obudził jego uszka i i usłyszał siew ptaszków które śpiewają na chwałę Bożą prosimy o dar tej łaski która jest mu tak potrzebna tobie oddajemy wszystkie nasze prośby i wierzymy w twoje wstawiennictwo prowadź nas do Boga pomagaj nam w naszych utrapieniach strzeż od złego moje dzieci zachowaj ich w zdrowiu bądź z nami w każdy czas chcemy czuć twoja obecność wskazuj nam drogę bądź nasza opiekunką za wszystko to składamy ci dzięki i prosimy o dalsze wypraszanie łask amen Bóg zapłać
Bozena z Rybnik napisał/a Sierpień 7, 2019:
Św. Rito błagam wstaw się do naszego Ojca wyproś uzdrowienie dla mojego męża Damiana.
Edyta z Poska napisał/a Sierpień 7, 2019:
Św. Rito, ratuj moją rodzinę! Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij!
Agnieszka z Gniezno napisał/a Sierpień 7, 2019:
Święta Rito proszę aby mój kochany Dziadek wybudził się ze śpiączki, wrócił do nas i był zdrowy