Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
22201 wpisów.
Joanna z Kraków napisał/a Luty 13, 2019:
O cudowna Świata Rito proszę z całego serca o nawrócenie mojego męża! Proszę aby jego miłość do mnie była ogromna! Abym była dla niego ważna! Proszę aby zrozumiał że nasze małżeństwo jest czymś ważnym i trwałym. Jezu ufam Tobie bądź wola Twoja Ty się tym zajmij!
Joanna z Tczew napisał/a Luty 13, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa niech miłość prowadzi nas do Boga Stwórcy i Pana Naszego. Boże Twoje Miłosierdzie nie zna granic miej nas w swojej opiece, chroń nas od zguby, zjednocz w miłości i pokoju. Niech się stanie wola Twoja Panie. Św. Rito módl się za nami.
Alfreda z Bielsko-Biała napisał/a Luty 13, 2019:
Święta Rito proszę wypraszaj zdrowie dla Ani i Ducha Mądrości dla lekarzy, którzy będą ją leczyć..
Joanna napisał/a Luty 13, 2019:
Proszę o modlitwę za Czesławę, o wypełnienie Planu i Bożej Woli w jej życiu, o wiarę, nadzieję, miłość
Wiola z Szczecin napisał/a Luty 13, 2019:
Św. Rito proszę wstaw się za moimi dziećmi o duże chęci do nauki o poprawienie ocen zdrowie na ciele i duszy i umyśle proszę aby nauka nie sprawiała im trudności proszę aby w ich sercach rozkwitła miłość do Boga i drugiego człowieka.
JOANNA z KRAKÓW napisał/a Luty 13, 2019:
Błagam proszę za Justynę i Konrada o miłość wzajemną. Módl się za nami. O zdrowie, szczęście i błogosławieństwo Boże. Módl się za nami. Wiem, zrozumiałam, że bez Boga ani do proga. Zatroskani losem syna rodzice Joanna i Krzysztof. Pod twoją obronę.... Św. Rito wstawiaj się za nami u Boga. Ufam, wierzę, mam nadzieję.
krystyna z jasło napisał/a Luty 13, 2019:
Św. Rito wstaw się do Jezusa Miłosiernego za moją wnuczkę aby uzyskała łaskę zdrowia. Matko Najświętsza już nam brakuje sił.
Kasia z Lubawa napisał/a Luty 13, 2019:
Św. Rito jedyna moja nadziejo codziennie błagam o to samo: o łaski i pomoc w znalezieniu miłości, otrzymania łaski małżeństwa i rodzicielstwa. Błagam pomóż zapomnieć i przestać kochać, ulecz moje krwawiące serce i umysł. Proszę o łaski. Dopomóż też tym których kocham i znam oraz proszących w Twoim ogrodzie. Dziękuję za to co otrzymałam i o opiekę bo pewnie bym już umarła. Proszę i błagam choć pewnie nie zasługiwałam na niego i może nie zasługuje ale proszę bo może nie jestem aż tak złym człowiekiem i może ktoś inny jest dla mnie. Daj mi siłę i wiarę oraz nadzieję. Proszę o miłosierdzie, bo ja nie umiem sobie w życiu poradzić, błagam zabierz ode mnie tą samotność i ten ból rozpaczy i klęski. Moje poranione serce tak bardzo krwawi i cała klatka tak boli a umysł nie może sobie poradzić z myślami i obwinianiem się, wszystko mnie przerosło. Proszę i dziękuję za wszystko. Błagam o miłosierdzie i pomoc. Proszę również o wiarę bym jej nigdy nie straciła. Błagam daj mi siłę, której nie mam, bym nie zbłądziła. Proszę i błagam o łaski bo jestem zagubiona i bezradna i cierpiąca. Proszę o nadzieję, którą nie wiem czy już mam. Bądź przy mnie teraz bo ciężko mi będzie ogromnie bo ten którego kocham wyznał miłość innej, tak bardzo to boli, proszę nie opuszczaj mnie, Rito błagam o Twój cud, dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. Rito błagam o niemożliwe a Ty wiesz o co. Proszę uzdrów moje życie. Błagam o łaski bo ja chyba już nie umiem normalnie żyć. Proszę wyproś za Twoim wstawiennictwem łaski dla mnie i moich bliskich oraz znajomych. Błagam nie opuszczaj mnie i modlących się w Twoim ogrodzie i proszę wstaw się u Boga w prośbach tych co proszą o łaski w Twoim ogrodzie cudownych róż. Matka Boska Lipska zdziała cud ale pewnie patronki od spraw beznadziejnych potrzebuję czyli Ciebie bo straciłam ukochaną osobę, która była moim cudem wymodlonym w u Matki Boskiej Lipskiej i który straciłam. Św. Rito poprowadź mnie błagam, proszę o cud. Dziś moje urodziny, kolejny rok przeżyłam tracąc nadzieję na rodzinę. tak bardzo pragnę kochać i być kochaną. Moje serce nadal krwawi i kocha choć zostało zmasakrowane i porzucone i nie powinno już kochać ale co zrobić jak nadal kocha, pomóż Św. Rito moja nadziejo. Dziękuję
elzbieta z krakow napisał/a Luty 13, 2019:
błagam wszystkich o modlitwę o pomoc dla mojej wnuczki Oleńki która ma problem ze swoją psychiką i okalecza się, błagam was kochani o gorącą modlitwę, wszelkie rozmowy nic nie dają, leki też - co robić, proszę o pomoc babcia
Slawek z Zabki napisał/a Luty 13, 2019:
Św. Rito dziękuję za dotychczasową opiekę i proszę o dar rozwagi i mądrości, o pomoc w rozwiązaniu i załatwieniu problemów dnia codziennego zwłaszcza finansowych
Monika z Przeworsk napisał/a Luty 13, 2019:
Św. Rito proszę Cię o zdrowie i siły bym mogła pracować.
Aneta z Tychy napisał/a Luty 13, 2019:
Proszę o wstawiennictwo św. Rity w modlitwie o zdrowie dla mojej Mamy.
Marianna napisał/a Luty 13, 2019:
Św. Rito proszę o to aby leczenie mamy toczyło się pomyślnie, żeby obyło się bez dalszych komplikacji. Proszę o jej powrót do zdrowia. Dziękuję za opiekę nad naszą rodziną.
Joanna z Warszawa napisał/a Luty 13, 2019:
Kochana Św. Rito, wstaw się za nami do Miłosiernego Pana, by ten obdarzył nas łaską żeby mój mąż dostał kredyt, byśmy spłacili zobowiazania i wkoncu mogli zyc bez strachu i bólu. Strasznie się boję. Pomocy. Amen.
Milena z Leszno napisał/a Luty 12, 2019:
Proszę kochana święta Rito za Wojtka o jego miłość do mnie i uzdrowienie naszych relacji . Proszę ,aby do mnie wrócił . Błagam o oddalenie od Wojtka Marty żony i matki dzieci , aby ta kobieta , która zabrała mi Wojtka się opamiętała i wróciła do męża i do rodziny ....
Gosia napisał/a Luty 12, 2019:
Św Rito proszę o łaskę zdrowia dla mnie i mojej córeczki i mojego męża. Dziękuję za wsparcie za pomoc w zrozumieniu się z rodzicami. Proszę Cię z całego serca o spokój w naszej rodzinie.
Matka napisał/a Luty 12, 2019:
Kochana św Rito prosze za Patryka aby kochał coraz mocniej Asie niech jego serduszko będzie pełne miłości do niej niech traktuje ja jak matkę i tak się zwraca prosze aby ciagle przypominał Marcinowi ze to właśnie Asia jest jego mama i ciagle o niej mówił wszystkim i za nią tęsknił prosze św Rito wysłuchaj mnie
Agnieszka z Canada napisał/a Luty 12, 2019:
Św. Rito, błagam o pomoc, bo już nie mam siły. Tak bardzo kocham,a on zostaje obojętny. Proszę, wstawiaj się u Pana, żeby okazał mi swoje miłosierdzie. Kocham Cie,I dziękuję za w wszelkie laski.
Dorota napisał/a Luty 12, 2019:
Święta Rito daj opamiętanie Piotrowi
KATARZYNA z GDAŃSK napisał/a Luty 12, 2019:
Św. Rito patronko od spraw trudnych i beznadziejnych pomóż proszę mojej córce ,proszę o pomyślne zdanie egzaminów, trudnej sesji i o dalszą pomyślność i błogosławieństwo w nauce.
Ala z Krakow napisał/a Luty 12, 2019:
O założenie Ali z Adamem szczęśliwej rodziny,o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali,Adamowi i ich rodzinom
Jadwiga z Radzymin napisał/a Luty 12, 2019:
Za wstawiennictwem Św.Rity proszę Cię Jezu czuwaj nad chorym mężem ,wyproś Mu jutro dobre wyniki badań i uchroń od operacji.Patronko spraw trudnych i beznadziejnych błagam pomóż nam chorym i strapionym.Miłosierny Jezu Ty wszystko możesz,Ty wiesz w jakiej jesteśmy sytuacji,Jezu Ty się Tym zajmij.
Barbara napisał/a Luty 12, 2019:
Święta Rito, gorąco Cię proszę o zdrowie Mamy
Anna napisał/a Luty 12, 2019:
Św.Rito dziękuję za Twoje Łaski.którymi mnie obdarzyłaś. Proszę Cię moja Droga Św.Rito rozwiąż nasze problemy finansowe,proszę o lepszą pracę,która dawała by mi radość satysfakcję i poprawiła się nasza sytuacja finansowa.Kocham Cię Św.Rito.i dziękuję,że Jesteś przy mnie.
Danusia napisał/a Luty 12, 2019:
Święta Rito,za Twoim pośrednictwem proszę o łaskę zdrowia dla Grażyny, która będzie miała operację 25 lutego 2019 r oraz o siły dla rodziny i bliskich. Jezu, ufam Tobie.
Daria z warszawa napisał/a Luty 12, 2019:
Błagam o zdrowie dla moich rodziców, aby między nimi było dobrze. Aby moja mama była szczęśliwa. Błagam aby od mojej mamy odeszły smutki, aby tata był uczciwy. Aby wszystko zmierzało ku dobremu. Amen.
Daria z Marki napisał/a Luty 12, 2019:
Św. Rito, błagam o modlitwę i za pomyślnie zdany egzamin na prawo jazdy, który odbędzie sie w czwartek 14.02. Bardzo sie stresuje i ciągle popełniam jakieś błędy Daj mi jasność umysłu Błagam miej mnie w swojej opiece. Amen.
Agnieszka z Canada napisał/a Luty 12, 2019:
Kochana Św. Rito, kolejny raz przychodzę do Ciebie, prosząc o pomoc. Proszę o uproszenie łaski zdrowia dla mojego syneczka. Proszę również o dar miłości osoby, którą ja tak bardzo pokochałam. Błagam o miłosierdzie. Tak bardzo jest mi ciężko. Kocham Cię Św. Rito.
Agnieszka napisał/a Luty 12, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji przezwyciężenia choroby nowotworowej.
Iwona z Radzionkow napisał/a Luty 12, 2019:
Mam ogromną prośbę proszę o modlitwę w intencji Wojtka syna mojej znajomej o pomyślne zakończenie sprawy sądowej która odbędzie się jutro. Bóg zapłać.
Małgorzata napisał/a Luty 12, 2019:
Święta Rito błagam Cię dopomóż w sprawie po ludzku niemożliwej, odmień życie naszego syna Mateusza błagam Cię o łaskę nawrócenia, spowiedź świętą, komunię. Ulituj się nad nim. Bóg zapłać za modlitwę
Jolanta z Kraków napisał/a Luty 12, 2019:
Kochana święta Rito, proszę serdecznie - pomóż mi w korzystnym ułożeniu finansów, prowadź na jutrzejszej rozmowie, wspieraj, proszę, w pracy i w stosunkach z ludźmi.
Dorota napisał/a Luty 12, 2019:
Święta Rito błagam o opamiętanie dla Piotra
Dorota napisał/a Luty 12, 2019:
Błagam św. Rito uproś łaskę zdrowia i równowagi psychicznej dla mojej córki zmagającej się z ciężką depresją. Proszę o siłę dla mnie i nadejście lepszego jutra, spokojnych dni. Pełna bólu mama.
Ewa z Kraków napisał/a Luty 12, 2019:
Najdroższa Św. Rito proszę o niebo dla mojej mamy, która odeszła do Pana. Św. Rito proszę także o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha Św.dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę wstaw się za nami u Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych dla każdego z nas, proszę opiekuj się nami i chroń mnie i całą moją Rodzinę przed złem, przed szatanem, przed złymi ludźmi
Barbara napisał/a Luty 12, 2019:
Św. Rito podaj mi pomocną dłoń i odsuń to utrapienie, Jezu ufam Tobie
Karolina z Westrza napisał/a Luty 12, 2019:
Święta Rito proszę Cię o uzdrowienie mojego kuzyna Tomasza, który walczy z chorobą nowotworową, daj mu proszę siłę do walki o życie, wspomóż jego rodzinę, daj im wszystkim nadzieję i otocz opieką.
Alina z Kudowa napisał/a Luty 12, 2019:
Święta Rito dziękuję za dobre wyniki badań i oddalenie widma raka. Z całego serca proszę wspieraj mnie nadal w moich modlitwach i wypraszaj mi łaski, o które proszę dobrego Boga.
Dorota napisał/a Luty 12, 2019:
Święta Rito uproś u Boga nawrócenia dla Maryni i Niki
Dorota napisał/a Luty 12, 2019:
Za pośrednictwem Świętej Rity Jezu wspomnij na mnie i na moją rodzinę
Joanna z Tczew napisał/a Luty 12, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa, niech miłość prowadzi nas do Boga Stwórcy i Pana Naszego. Boże Twoje Miłosierdzie nie zna granic mniej nas w swoje opiece, ratuj nas od zguby. Niech się stanie wola Twoja Panie. Św. Rito módl się za nami.
Anna z Londyn napisał/a Luty 12, 2019:
Św. Rito błagam Cię za moimi dziećmi pozwól im odnaleźć właściwą drogę
Monika z Rybnik napisał/a Luty 12, 2019:
Kochana św. Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę wstaw się za mną do Boga z prośbą o ponowne nawiązanie kontaktu ze strony mężczyzny, którego noszę w sercu, dodaj mu odwagi aby nie bał się podjąć próby, aby nie bał się mi zaufać. Wierzę i czuję w sercu, że jest to dobry mężczyzna pochodzący z dobrej, katolickiej rodziny i że poznanie tego mężczyzny nie było "przypadkiem". Św. Rito proszę Cię wstawiaj się za nami do Boga. Pomóż nam się spotkać i nawiązać kontakt.
Monika z Rybnik napisał/a Luty 12, 2019:
św. Rito Ty jesteś patronką spraw trudnych i beznadziejnych dlatego do Ciebie uciekam się ze swoimi prośbami. Proszę wybłagaj u Boga łaskę wytrwanie i siłę podczas chemioterapii dla Pani Gizeli; proszę również o łaskę nawrócenia dla całej jej rodziny aby uwierzyli, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych; proszę również o opiekę i zdrowie dla bratanka Jakuba aby Bóg uzdrowił go z niedosłuchu, aby parametry słuchu wróciły do normy. św. Rito Tyś moją jedyną nadzieją....
Dorota napisał/a Luty 12, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Mateusza z choroby nowotworowej żeby ból ustąpił i wyniki się poprawiły, żeby wrócił apetyt oraz o Boże Błogosławieństwo dla Alicji i zdrowie dla całej rodziny a także nawrócenie Joanny i Jolanty. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Urszula z Tarnów napisał/a Luty 12, 2019:
Św. Rito proszę cię o modlitwę, aby moja córka wzmocniła wiarę w siebie i odnalazła drogę życia i znalazła pracę, proszę o błogosławieństwo dla jej rodziny
JOANNA z KRAKÓW napisał/a Luty 12, 2019:
Błagam i proszę o zdrowie i miłość wzajemną dla mojego syna. Proszę o Justynę ,by zechciała poznać naszego syna. Aby nasze zycie było normalne.Brak sił ,by wszystkiemu podołać.św. Rito pomóz naszemu dziecku.Módl się za nami.Zatroskani ,z bolącym sercem rodzice Joanna i Krzysztof
Ewa napisał/a Luty 12, 2019:
Ukochana Święta Rito proszę o pomoc w mojej obecnej sytuacji finansowej, która po ludzku jest już beznadziejna.
Kasia z Lubawa napisał/a Luty 12, 2019:
Św. Rito jedyna moja nadziejo codziennie błagam o to samo: o łaski i pomoc w znalezieniu miłości, otrzymania łaski małżeństwa i rodzicielstwa. Błagam pomóż zapomnieć i przestać kochać, ulecz moje krwawiące serce i umysł. Proszę o łaski. Dopomóż też tym których kocham i znam oraz proszących w Twoim ogrodzie. Dziękuję za to co otrzymałam i o opiekę bo pewnie bym już umarła. Proszę i błagam choć pewnie nie zasługiwałam na niego i może nie zasługuje ale proszę bo może nie jestem aż tak złym człowiekiem i może ktoś inny jest dla mnie. Daj mi siłę i wiarę oraz nadzieję. Proszę o miłosierdzie, bo ja nie umiem sobie w życiu poradzić, błagam zabierz ode mnie tą samotność i ten ból rozpaczy i klęski. Moje poranione serce tak bardzo krwawi i cała klatka tak boli a umysł nie może sobie poradzić z myślami i obwinianiem się, wszystko mnie przerosło. Proszę i dziękuję za wszystko. Błagam o miłosierdzie i pomoc. Proszę również o wiarę bym jej nigdy nie straciła. Błagam daj mi siłę, której nie mam, bym nie zbłądziła. Proszę i błagam o łaski bo jestem zagubiona i bezradna i cierpiąca. Proszę o nadzieję, którą nie wiem czy już mam. Bądź przy mnie teraz bo ciężko mi będzie ogromnie bo ten którego kocham wyznał miłość innej, tak bardzo to boli, proszę nie opuszczaj mnie, Rito błagam o Twój cud, dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. Rito błagam o niemożliwe a Ty wiesz o co. Proszę uzdrów moje życie. Błagam o łaski bo ja chyba już nie umiem normalnie żyć. Proszę wyproś za Twoim wstawiennictwem łaski dla mnie i moich bliskich oraz znajomych. Błagam nie opuszczaj mnie i modlących się w Twoim ogrodzie i proszę wstaw się u Boga w prośbach tych co proszą o łaski w Twoim ogrodzie cudownych róż. Matka Boska Lipska zdziała cud ale pewnie patronki od spraw beznadziejnych potrzebuję czyli Ciebie bo straciłam ukochaną osobę, która była moim cudem wymodlonym w u Matki Boskiej Lipskiej i który straciłam. Św. Rito poprowadź mnie błagam, proszę o cud.
Marzena z Pyzdry napisał/a Luty 12, 2019:
Ukochana św. Rito,Ty jesteś patronką w sprawach beznadziejnych dlatego tak bardzo Cię błagam: pomóż mi w tak ciężkim położeniu, w jakim obecnie się znajduję. Uzdrów moje najukochańsze dzieci ze wszystkich chorób i nałogów, sprowadź ich na dobrą drogę,otocz wspaniałymi przyjaciółmi. Pomagaj im w nauce, aby mój synek szczęśliwie zdał maturę i prawo jazdy, strzeż go w drodze, by nigdy nie spowodował wypadku i nigdy też jemu nie uległ. Św. Rito Ty wiesz w jakiej jestem teraz ciężkiej sytuacji materialnej, błagam wyciągnij mnie ze wszystkich długów, kredytów i wszystkich kłopotów finansowych. Daj mi siłę i zdrowie do pracy, abym była w stanie zarobić na wszystkie potrzeby życiowe. Z wielką ufnością czekam aż mi pomożesz nie zostawiaj mnie w tej sytuacji bez pomocy, proszę.
Róża z Lublin napisał/a Luty 12, 2019:
Proszę o modlitwę aby Jezus leczył żal i ból jaki przeżywa 12 letnia Lena i 14 letnia Maja po śmierci dziadka . Panie Jezu przytul ich i aby mogły uczestniczyć w pogrzebie w czwartek. Jezu Ufam Tobie
Ela napisał/a Luty 11, 2019:
🌹Św Rito🌹 ratuj wszystkich którzy modlą się do Ciebie o ratunek dla tych których kochają i noszą w swych sercach. Osusz łzy w oczach tych którzy są w trudnych i beznadziejnych sytuacjach podaj im pomocną dłoń i chroń od złego aby poczuli twą obecność i opiekę. Zanieś nasze prośby do Boga aby uchylił miłosierdzie swoje i wysłuchał nasze wołanie o pomoc opatruj nas strzeż jesteśmy słabi i czekam twej pomocy na tym ziemskim łez padole. Ufamy w twe wstawiennictwo upros aby synek mój usłyszał głos ptaszków które śpiewają na chwałę Bożą niech dobry Bóg obudził jego uszka.♥️ AMEN Bóg zapłać
Gosia napisał/a Luty 11, 2019:
Św Rito proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego i psychicznego.
Bożena napisał/a Luty 11, 2019:
Św. Rito, proszę o uzdrowienie .mojego syna. Proszę pomóż mu w zwalczaniu slabosci , niech odzyska spokoj ducha madrosc i szczęście w małżeństwie na kazdy kolejny dzień. Strzeż go w kazdej chwili..Wysluchaj monej prośby św Rito.
Jadwiga z Radzymin napisał/a Luty 11, 2019:
Św.Rito otocz mnie i chorych w rodzinie swą cudowną opieką ,błagam daj pomoc dobrych specjalistów i trafne leczenie.Miłosierny Jezu Ty wiesz ile trapi nas chorób,bądź z nami ,czuwaj i chroń od złego.Jezu ufamy Tobie, Ty się Tym zajmij.
Dorota z Łódź napisał/a Luty 11, 2019:
Proszę o zdrowie na ciele i duszy dla dzieci Przemka, Daniela, Andrzeja, Beaty, męża Darka i dla mnie Doroty. Proszę o wierność w małżeństwie oraz o uzdrowienie narządów rodnych córki Beaty i moich Doroty. Prosze abym nie miala uczulenia. Prosze aby Beate glowa ani brzuch nie bolała oraz aby Andrzeja brzuch nie bolał. Proszę abyśmy mieli szczesliwe życie. Proszę o Dary Ducha Świętego opiekę Matki Boskiej oraz w intencjach wiadomych Bogu. Za Dusze w Czyśćcu Cierpiące
Renata napisał/a Luty 11, 2019:
Św. Rito, w dniu modlitw za chorych ulecz duszę mojej córki, jest smutna,zrozpaczona i samotna, spraw cud w postaci miłości chłopaka, o którym ciągle myśli i mówi. Zwróć go proszę w jej stronę
Malgorzata napisał/a Luty 11, 2019:
Droga Święta Rito, Proszę Cię z całego seca o łaskę zdrowia psychicznego.
Aneta z Bialystok napisał/a Luty 11, 2019:
Św. Rito abym złączyła się z osoba która kocham. Proszę o miłość i zrozumienie,a także o posłuszeństwo mojej córki wobec mnie.
Dorota napisał/a Luty 11, 2019:
Święta Rito pomóż naszej rodzinie wyjść z problemów
kasia z Bydgoszcz napisał/a Luty 11, 2019:
Proszę o zmianę pracy na lepszą, o awans zawodowy o tę propozycję o której marzę, która jest mi obiecana proszę o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny Bardzo proszę o dobrego męża,abym poznała mężczyznę. by między nami zrodziło się uczucie Kasia
Marzena napisał/a Luty 11, 2019:
Błagam Cię Święta Rito nie pozwól by mnie zwolniono z pracy. Naucz pracować z ludźmi trudnymi i dla ludzi z dobrym wynikiem. Naucz cierpliwości i zrozumienia potrzeb innych. Naucz pracować wydajnie, nie popełniać błędów.
Marzena napisał/a Luty 11, 2019:
Bardzo proszę Święta Rito opiekę nad moją córką. Pokieruj Jej życiem, przeprowadź przez trudny czas dla niej i dla mnie. Pomóż nam znaleźć mieszkanie.
Paulina z Kraków napisał/a Luty 11, 2019:
św Rito błagam w sprawie pracy! bez tego nie dam rady 🙁
A. napisał/a Luty 11, 2019:
Modlitwa o zdrowie, prawidłowe diagnozy lekarskie, ustąpienie bóli dla Tomka po raz kolejny przebywającego w szpitalu (nawet jeśli błądzi, nawet jeśli nie wierzy...). Proszę.
A. napisał/a Luty 11, 2019:
Z błagalna prośbą o siłę do walki z chorobą nowotworową dla przebywającej na oddziale onkologicznym Kasi, by zwyciężyła i mogła cieszyć się dorastaniem synów oraz by dalej dzieliła się z otoczeniem uśmiechem.
Daria z Marki napisał/a Luty 11, 2019:
Bardzo proszę o modlitwe za mój czwartkowy egzamin praktyczny na prawo jazdy. Egzamin bedę miala o godz. 14;00. Podchodzę już 2x do egzaminu. Bardzo się boję. Jak o tym myślę to dostaje niesamolwicie mocnych nerwów. Wiem, ze jeszcze nie jestem doskonalym kierowcom, bo na to potrzeba czasu, ale pragne pokazac to co potrafie, a przez nerwy, stres, negatywne mysli sama nie wiem co robie. Powierzam Duchowi Świętemu moj egzamin, aby on się tym zajal. Aby Rodzina Boza byla wtedy dla mnie wsparciem, i aby wszystkie molje nerwy odeszly w dal. Pragne zdac ten egzamin, bo wiem ze jak nie zrobie tego teraz, to nie zrobie nigdy. Potrzebuje pomocy duchowej, abym mocno stąpala wtedy po ziemi, aby stres nie odebral mi mysli ani umiejetnosci. Abym dostala pomoc od Ducha Świętego. Abym byla pod opieką. Amen.
Czcicielka z Leszno napisał/a Luty 11, 2019:
Kochana Święta Rito! Proszę o uzdrowienie moich relacji i powrót mojej miłości do mnie. Proszę o dobrego, kochającego męża dla Siostry Martyny, o łaskę nawrócenia dla Siostry Kasi, sakrament małżeństwa dla niej, sakrament chrztu dla Siostrzeńca.
Barbara z Katowice napisał/a Luty 11, 2019:
Św. Rito mój chrześniak ma dzisiaj urodziny, niedawno zmarła jego matka, więc ja w jej zastępstwie proszę - miej go w swojej opiece, pomagaj mu w życiu codziennym, spraw żeby założył rodzinę, miał dobrą pracę, żeby czuł że mu ktoś z góry pomaga, strzeż go od złego twoja czcicielka,
Matka napisał/a Luty 11, 2019:
Św. Rito proszę za Marcina aby serdecznie przeprosił Asię za wszystko, bardzo ją kochał i zawalczył o nią. Proszę cię Św Rito wysłuchaj mojej prośby
Dorota napisał/a Luty 11, 2019:
Święta Rito opiekuj się naszą rodziną: Piotrem żeby się opamiętał i znalazł prawdziwą miłość, Pawłem żeby się nie zamartwiał ale ułożył sobie życie, Dorotą i Andrzejem aby dali rade przetrzymać te trudności . Nawróć nas!
Dorota napisał/a Luty 11, 2019:
Święta Rito proszę o nawrócenie Maryni
Małgorzata napisał/a Luty 11, 2019:
Święta Rito, proszę Cię o dobrego męża dla Iwonki.
Ewa z Kraków napisał/a Luty 11, 2019:
Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia ,dziękuję za wszystko i proszę Cię z całego serca o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla mnie ,moich dzieci , wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych ,dla całej mojej Rodziny Pan wszystko wie proszę Jezu Zajmij się Tym wszystkim .Kochana św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie , i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Serdeczne Bóg zapłać.
Joanna z Tczew napisał/a Luty 11, 2019:
Św Rito proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa niech zapanuje miłość i zgoda. Boże Twoje Miłosierdzie nie zna granic mniej nas w swojej opiece prowadź nas do Boga Stwórcy i Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Św Rito módl się za nami.
SŁAWEK z BRZEG napisał/a Luty 11, 2019:
Panie Jezu wysłuchaj proszę modlitwy Maryi i Świętych tak bardzo Ciebie proszę, nie mam już do kogo pójść, nie mam już nikogo Św Judo, Rito, Józefie i inni proszę wstawcie się za mną. Ufam Ci Panie
SŁAWEK z BRZEG napisał/a Luty 11, 2019:
Św. Rito tak bardzo proszę o wstawiennictwo o pomoc proszę wstaw się za mną, proszę. Jezu ufam Tobie. Sławek
Agnieszka napisał/a Luty 11, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji wyleczenia z choroby nowotworowej.
Marta z Siedlce napisał/a Luty 11, 2019:
Św. Rito proszę o dar potomstwa. Byśmy mogli z mężem cieszyć się 2 dzieciem.
Monika z Rybnik napisał/a Luty 11, 2019:
Kochana św. Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę wstaw się za mną do Boga z prośbą o ponowne nawiązanie kontaktu ze strony mężczyzny, którego noszę w sercu, dodaj mu odwagi aby nie bał się podjąć próby, aby nie bał się mi zaufać. Wierzę i czuję w sercu, że jest to dobry mężczyzna pochodzący z dobrej, katolickiej rodziny i że poznanie tego mężczyzny nie było "przypadkiem". Św. Rito proszę Cię wstawiaj się za nami do Boga. Pomóż nam się spotkać.
Monika z Rybnik napisał/a Luty 11, 2019:
św. Rito Ty jesteś patronką spraw trudnych i beznadziejnych dlatego do Ciebie uciekam się ze swoimi prośbami. Proszę wybłagaj u Boga łaskę wytrwanie i siłę podczas chemioterapii dla Pani Gizeli; proszę również o łaskę nawrócenia dla całej jej rodziny aby uwierzyli, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych; proszę również o opiekę i zdrowie dla bratanka Jakuba aby Bóg uzdrowił go z niedosłuchu, aby parametry słuchu wróciły do normy. św Rito Tyś moją jedyną nadzieją...
marcin napisał/a Luty 11, 2019:
Św. Rito proszę Cię o pomoc w trudnej sytuacji zdrowotnej w tym wyjątkowym dniu, a także o przemianę serc dla pewnej grupy aby mogła żyć w jedności z Bogiem i postępować według prawa Bożego każdego dnia
Kasia z Lubawa napisał/a Luty 11, 2019:
Św. Rito jedyna moja nadziejo codziennie błagam o to samo: o łaski i pomoc w znalezieniu miłości, otrzymania łaski małżeństwa i rodzicielstwa. Błagam pomóż zapomnieć i przestać kochać, ulecz moje krwawiące serce i umysł. Proszę o łaski. Dopomóż też tym których kocham i znam oraz proszących w Twoim ogrodzie. Dziękuję za to co otrzymałam i o opiekę bo pewnie bym już umarła. Proszę i błagam choć pewnie nie zasługiwałam na niego i może nie zasługuje ale proszę bo może nie jestem aż tak złym człowiekiem i może ktoś inny jest dla mnie. Daj mi siłę i wiarę oraz nadzieję. Proszę o miłosierdzie, bo ja nie umiem sobie w życiu poradzić, błagam zabierz ode mnie tą samotność i ten ból rozpaczy i klęski. Moje poranione serce tak bardzo krwawi i cała klatka tak boli a umysł nie może sobie poradzić z myślami i obwinianiem się, wszystko mnie przerosło. Proszę i dziękuję za wszystko. Błagam o miłosierdzie i pomoc. Proszę również o wiarę bym jej nigdy nie straciła. Błagam daj mi siłę, której nie mam, bym nie zbłądziła. Proszę i błagam o łaski bo jestem zagubiona i bezradna i cierpiąca. Proszę o nadzieję, którą nie wiem czy już mam. Bądź przy mnie teraz bo ciężko mi będzie ogromnie bo ten którego kocham wyznał miłość innej, tak bardzo to boli, proszę nie opuszczaj mnie, Rito błagam o Twój cud, dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. Rito błagam o niemożliwe a Ty wiesz o co. Proszę uzdrów moje życie. Błagam o łaski bo ja chyba już nie umiem normalnie żyć. Proszę wyproś za Twoim wstawiennictwem łaski dla mnie i moich bliskich oraz znajomych. Błagam nie opuszczaj mnie i modlących się w Twoim ogrodzie i proszę wstaw się u Boga w prośbach tych co proszą o łaski w Twoim ogrodzie cudownych róż. Matka Boska Lipska zdziała cud ale pewnie patronki od spraw beznadziejnych potrzebuję czyli Ciebie bo straciłam ukochaną osobę, która była moim cudem wymodlonym w u Matki Boskiej Lipskiej i który straciłam. Św. Rito poprowadź mnie błagam.
małgosia z kielce napisał/a Luty 11, 2019:
Św. Rito dopomóż mi w trudach dnia dzisiejszego. Proszę o dobrą rozmowę i pozytywną odpowiedź na moja prośbę podczas rozmowy.
Ela napisał/a Luty 11, 2019:
Św Rito dziękujemy Ci za wszystko co dałaś nam już ale ufamy w twe wstawiennictwo upros aby synek mój usłyszał śpiew ptaków prosimy upros aby tak się stało błagam Cię bardzo Św Rito wstaw się za moim synkiem Pawełkiem opiekuje się nim amen Bóg zapłać
JOANNA z KRAKÓW napisał/a Luty 11, 2019:
Nieustające z głębi serca płynące prośby o Konrada w intencji znanej. Zatroskani Joanna i Krzysztof
Edyta z Polska napisał/a Luty 11, 2019:
Św. Rito błagam Cię o wstawiennictwo w intencji mojej i Janka, o światło Ducha Świętego i niech się wypełni jak Bóg zechce. Boże Ty wiesz jak bardzo mi zależy. Jezu ufam Tobie, Jezu Ty się tym zajmij
SŁAWEK z BRZEG napisał/a Luty 11, 2019:
Panie Jezu Synu Boga, Św. Judo, proszę o wyleczenie mojej kuzynki Synka z ciężkiej choroby, Panie Jezu proszę o pomoc finansową dla mnie o ile jest to wolą Twoją.
Agnieszka z Łaziska Górne napisał/a Luty 11, 2019:
O nawrócenie w mojej rodzinie uzdrowienie uzależnionych o zdrowie i wytrwanie w dobrym dla mnie , podjęcie dobrze płatnej pracy dla Janka , rozwiązanie problemów mieszkaniowych , finansowych i zdrowotnych Marcina i Radka , rozwiązanie trudnych spraw w mojej pracy , zmianę kierownika Bezpieczną podróżowanie do pracy za granicą godne zarobki dużo godzin do przepracowania i godne warunki mieszkaniowe Bóg zapłać
Milena z Leszno napisał/a Luty 10, 2019:
Proszę kochana Święta Rito o uzdrowienie moich relacji z Wojtkiem . Proszę o jego miłość do mnie i o to , aby się opamiętał i wrócił. Byliśmy z sobą ponad 5 lat . Proszę święta Rito oddal od Wojtka Martę - żonę i matkę dzieci , aby ta kobieta , która mi Wojtka zabrała wróciła do męża i do rodziny .
Gosia z Bielawa napisał/a Luty 10, 2019:
Św Rito proszę o łaskę zdrowia. Proszę. Proszę o to, żeby moje małżeństwo przetrwało ten straszny czas.
MARCELINA z Przecław napisał/a Luty 10, 2019:
Święta Rito proszę o zdrowie dla wujka.
aneta napisał/a Luty 10, 2019:
Świeta Rito proszę Cie o wstawiennictwo za moim bratem i jego rodzina .Pomóż im zażegnać wszelkie kłopoty i problemy które niszczą to co dobre.To bardzo ważna inntencja . Bóg zaplać.
Beata z Krosno napisał/a Luty 10, 2019:
Św. Rito pomóż Damianowi podjąć ostateczną decyzje jeżeli wiesz że mnie kocha żebyśmy wrócili do siebie żeby był inny dla mnie żebyśmy byli na dobre i na złe a jak nie to żeby dał mi odpowiedź.
Jola z Warszawa napisał/a Luty 10, 2019:
Błagam o modlitwę żeby Grzesiek wrócił do Joli
Jola z Warszawa napisał/a Luty 10, 2019:
Święta Rito błagam żebym wyszła z długów i żebyśmy z córką nie zostały wyrzucone z mieszkania. Jola
Czcicielka nie z . Miesiąc napisał/a Luty 10, 2019:
Św Rita dziękuję za pomoc mój mąż poddał się leczeniu i nie pije proszę aby wytrwal i znalaz dobrych kolegów i chętnie chodził na mitingi proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla niego żeby otoczenie nie prowokowalo do picia otocz go dobrymi ludźmi. Bogu niech będą dzieki. Jezu ufam tobie. Jezu ty się tym zajmij
Dorota z Gdańsk napisał/a Luty 10, 2019:
Św Rito bardzo proszę o zdrowie i wszelkie łaski, proszę też aby skutecznie dało się wyleczyć ząb i żeby dużo to nie kosztowało, proszę żeby z biodrem było wszystko w porządku i nic się nie stało.
Dorota z Gdańsk napisał/a Luty 10, 2019:
Święta Rito, bardzo proszę pomóż mi w pracy proszę o przyjaznych mi ludzi i korzystne rozwiązanie problemów.Prowadź mnie w każdym dniu i błogosław.Proszę też o łaskę zdrowia.
Dorota z Gdańsk napisał/a Luty 10, 2019:
Święta Rito proszę błogosław mojej Mamie Irenie proszę o zdrowie dla Niej aby przestały ją boleć stawy biodrowe i kolanowe i mogła normalnie bez bólu chodzić proszę aby była bardziej odporna i nie chorowała.