Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
15681 wpisów.
Jolanta z Lubelskie napisał/a Czerwiec 19, 2018:
św Rito uproś szybki powrót Mii i Oliverka do ich mamy Joanny do Anglii, i przemianę serca i życia dla Konrada. Zgodnie z wolą Boga Ojca.
Rafał z Warszawa napisał/a Czerwiec 19, 2018:
Proszę o modlitwę za moją bratową. Ola ma czwarty stopień raka macicy ( przeżuty na wątrobę, płuca, kręgosłup ).
Aneta napisał/a Czerwiec 19, 2018:
Święta Rito dopomóż mi aby doszło do skutku spotkanie z Tomkiem., abyśmy w końcu znaleźli porozumienie, aby ta Justyna przez którą płacze zniknęła z naszego życia. Błagam wspomóż w modlitwie Jezu Ty się tym zajmij.
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 19, 2018:
Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia ,dziękuję za wszystko i proszę Cie jak każdego dnia opiekuj się mną ,moimi dziećmi i cala moją rodziną. Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych ,dla mojej córki o pozytywne załatwienie sprawy ,o dobra prace i dla syna i jego Rodziny o wszelkie łaski ,,Panie Ty wszystko wiesz proszę Jezu zajmij się tym wszystkim. Św. Rito wstawiaj się za nami i chroń nas przed złem i złymi ludźmi proszę,Bóg zapłać
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 19, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby, błagam o łaskę miłości. Boże tak bardzo kocham P. ale czy muszę już o nim zapomnieć? - jest inna kobieta, tęsknie za nim a zarazem nie chcę by ktoś cierpiał przeze mnie- pomóż mi oczyścić umysł z tych wszystkich myśli i depresji, nie mogę spać, boje się życia. Nie wiem czy powinnam prosić już o bycie z P. bo ktoś mógłby cierpieć a pewnie nie jest winny temu. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jeśli jest taka wola i nie mogę być z P. to błagam postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną-mam już swój wiek i boję się że stracę szansę na rodzinę. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć., byłam też chyba ślepa na wszystko bo bardzo kochałam i wierzyłam. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję.. Błagam nie opuszczaj mnie bo błądzę, proszę bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż- moja patronko spraw beznadziejnych. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię. Bóg zapłać za wszystko.
Marta napisał/a Czerwiec 19, 2018:
Św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie znalezienia lepszej pracy i poprawy sytuacji finansowej. Pomóż mi także proszę w wiadomej Tobie sprawie sercowej. Ty wiesz jak jest mi ciężko. Dziękuję!
Marek z Hamburg napisał/a Czerwiec 19, 2018:
Św Rito proszę upros łaskę dobrego zakończenia rozliczenia w urzędzie. Bóg zapłać.
Marek z Hamburg napisał/a Czerwiec 19, 2018:
Św Rito proszę Cię łaskę uzdrowienia naszego małżeństwa aby żona moja kochała mnie tak mocno jak ja ją kocham by nie odpychala mnie od siebie i nie odrzucala abysmy na nowo się wzajemnie kochali i wypelniali przysiege malzenska.
Krystyna z Chicago napisał/a Czerwiec 19, 2018:
Święta Rito błagam cię uproś dla mnie łaskę uzdrowienia. Proszę aby moje prześwietlenie było dobre.Sw.Rito wybłagaj dla mnie te łaski o które gorąco proszę. dla mnie te łaski o które gorąco proszę.
Arleta z Crewe napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę o cud uzdrowienia mojego nienarodzonego dzieciątka. Bóg zapłać
Kasia z Warszawa napisał/a Czerwiec 18, 2018:
O znalezienie dobrych mężów dla Kasi i Izy
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Św. Rito, doprowadź Pawła i mnie do zgody. Sami nie potrafimy tego dokonać. Proszę o pomoc!
Marta z Berlin napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Proszę o nawrócenie męża Pawła i jego powrót do mnie i dzieci
Klaudia napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Święta Rito, proszę Cię o zdrowie dla mojej babci Marii, żeby wróciła do zdrowia, żeby zabieg, który miała udrożnił jej jelita i żeby nie musiała mieć operacji, która byłaby dla niej bardzo niebezpieczna. Proszę, żeby jej jelita się udrożniły i były zdrowe. Proszę, żeby się nie bała i żeby miała siłę przetrwać ten trudny czas w szpitalu. Proszę Cię, św. Rito żeby moja babcia wyzdrowiała, proszę Cię wstaw się do Boga w tej trudnej sytuacji.
Ala z Krakow napisał/a Czerwiec 18, 2018:
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Ali, Agaty i ich rodzin
Mariusz napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Święta Rito proszę o modlitwę w nadchodzącym czasie egzaminów o pomyślny ich przebieg oraz o zdrowie dla rodziców i przyszłej małżonki.
Aneta napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Kochana Święta Rito błagam Cie Ulituj się nade mną uproś mi łaskę miłości Tomka do mnie, proszę Niech zniknie z naszego życia ta Justyna. Ja już nie mam siły Błagam 🌹🌹🌹
Marta z Tarnów napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji Klaudii i Dariusza oraz ich nienarodzonego dziecka. O zdrowie wzajemną miłość pomoc w znalezieniu mieszkania.
Emilia z Tychy napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Proszę Cię Św. Rito pomódl się wstawiennicza do Pana Boga o zdrowie dla mojego męża (problemy z sercem) oraz o rozwiązanie trudnej sytuacji rodzinnej mojej córki Ani a także o uzyskanie dla niej pracy w pobliżu zamieszkanie (co jest ważne w jej sytuacji)
Czcicielka napisał/a Czerwiec 18, 2018:
O cud uzdrowienia jajników i przywrócenie płodności, dobrego i kochającego męża sakramentalnego, poczęcie i urodzenie zdrowego dzieciątka. Św Rito błagam ratuj. Błagam, żeby choroba się cofnęła a leczenie było skuteczne. Proszę abym się dobrze czuła podczas zmiany leków. Błagam o nowych kontrahentów, abym mogła opłacić wszystko. Dziękuję, że znalazłaś dla mnie Krzysztofa, proszę prowadź nasz związek. Proszę też o jego nawrócenie. Proszę o zdrowie dla mamy i błogosławieństwo dla Zuzanny i Eweliny z rodzinami.
Agnieszka napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Święta Rito, dziękujemy Ci za dar życia i szczęśliwy przebieg operacji serduszka naszego synka Mateuszka. Dziękujemy Ci za to, że jest z nami. Prosimy Cię o zdrowie dla niego i dla córki Wiktorii, by nie byli aż tak bardzo podatni chorobom górnych dróg oddechowych. Kochamy Cię Święta Rito!
Tomasz z Józefów napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Proszę o modlitwę za moją żonę Justynę która poprzez romans i odejście od Kościoła rozbija małżeństwo i rodzinę. Modlę się codziennie od 2 m-cy ale to wciąż mało przy takiej manifestacji zła jakie się w rodzinie ujawniło dlatego proszę gorąco o wsparcie modlitwą. Bóg zapłać!
małgorzata z Warszawa napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Błagam o modlitwę za córkę Martę żeby dokonywała dobrych wyborów w życiu.Święta Rito proszę Cię ciągle w Warszawie w kościele Dzieciątka Jezus na Żoliborzu. Wstaw się w moich wszystkich trudnościach. Prosi matka. Pobłogosław mnie i moją rodzinę św. Rito
barbara z Czerwionka-Leszczyny napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Za syna o rozwiązanie trudnych spraw, o siłę i wytrwanie, opiekę anioła stróża, o potrzebne łaski, za córkę - o rozwiązanie spraw życiowych, o szybki powrót do kraju
Marianna z Sandomierz napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Św. Rito proszę o nawrócenie syna i synowej oraz miłość i spokój w ich domu. Wyproś dla ich rodziny błogosławieństwo Boże i zdrowie dla dzieci.
Piotr z Z napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Święta Rito, wesprzyj moją prośbę. O mądre i przemyślane decyzje dla mojej żony, Niech Duch Święty da jej natchnienie.
Zbigniew z Krakow napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Święta Rito to co jest niemożliwe za twoim wstawieniem stało się: błagam o uratowanie małżeństwa Anny i Grzegorza, aby córka Hania miała Bożą rodzinę.
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby, błagam o łaskę miłości, Boże tak bardzo kocham P. ale czy muszę już o nim zapomnieć - jest inna kobieta, tęsknie za nim a zarazem nie chcę by ktoś cierpiał przeze mnie- pomóż mi oczyścić umysł z tych wszystkich myśli i depresji, nie mogę spać, boje się życia. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jeśli jest taka wola i nie mogę być z P. to błagam postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną-mam już swój wiek i boję się że stracę szansę na rodzinę. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć., byłam też chyba ślepa na wszystko bo bardzo kochałam i wierzyłam. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję.. Błagam nie opuszczaj mnie bo błądzę, proszę bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż- moja patronko spraw beznadziejnych. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię. Bóg zapłać za wszystko.
Ola z Poznan napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Św. Rito proszę o uzdrowienie moich synów z uciążliwego jąkania. Proszę wyproś dla naszego małżeństwa potrzebne dary i łaski w tym związku jestem nieszczęśliwa, moje uczucia wygasają, utraciłam wiarę, nadzieję, radość z życia. Proszę o zdrowie dla mnie o pomoc w wytrwaniu się z ponad 20 letniej izolacji.
Irena z Olsztyn napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę o spokój wewnętrzny i siły do dalszej pracy, aby prace zawodowe pomyślnie się rozwiązywały. Szczęść Boże!
Fryderyk napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo w mojej intencji,abym już nie cierpiał z jej powodu ,j ak jest to możliwe to proszę o odwrócenie tego wszystkiego ,abym nie był sam.Boże miej mnie w swojej opiece.
Malgosia z K napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Św Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski podczas pisania tekstów i pomoc w zdobyciu kolejnych stopni. Błagam o pomoc w znalezieniu nowej pracy dobrego męża i nowego miejsca zamieszkania. Błagam aby bratu udało się rozwinąć biznes o zdrowie wytrwałość i siłę dla mamy i brata. Proszę o modlitwę aby kolega M odzywał się do mnie aby nie obgadywano nas w pracy. Proszę o łaski na kolejny tydzień.
Bożena z Krakow napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Św. Rito proszę o potrzebne laski dla moich dzieci i ich rodzin oraz o zdrowie dla mego męża, Teresy i moje o pracę dla Anny i dla Izy szczęśliwy przebieg ciąży i urodzenie zdrowego dzieciątka o szczęśliwą podróż pobyt I powrót dla Stanisława amen .
Iwona z Bydgoszcz napisał/a Czerwiec 18, 2018:
Święta Rito błagam Cię opiekuje się moim synem wstaw się u Boga za jego powrót do zdrowia.Niech się nawróci na dobra drogę. Proszę Cię z całego serca.Daj zdrowie całej mej rodzinie.
Anna z Carlsberg napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Święta Rito proszę Cię o nawrócenie syna ,jego żony i dzieci. O zdrowie dla mego męża i długie lata życia.Dla mnie o ulgę w cierpieniu i cud uzdrowienia nieuleczalnych chorób.
Justyna z B napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Święta Rito, zwracam się do Ciebie z prośbą o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji zdrowia mojej małej córeczki Marty. Żeby zmiana którą ma na oczku nie okazała się być żadną poważną chorobą, ani teraz, ani też w przyszłości. Proszę o to, aby moje maleństwo było zdrowe i rozwijało się prawidłowo. Proszę też o zdrowie dla małego Szymonka.
Ania z Wrocław napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Proszę o zdrowie i dobre samopoczucie dla mamy, zabranie dolegliwości bólowych. O zdrowie dla syna Marka. A także o powrót Jacka, skruszenie serca i potrzebne łaski
Małgorzata z Warszawa napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Święta Rito, proszę Cię o szczęśliwe pobyty i powroty z wakacji nasze i naszych dzieci.Bardzo się boję tych wyjazdów. Dodaj proszę mi otuchy.
Małgorzata z Warszawa napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Święta Rita bardzo proszę Cię o zdrowie dla mnie mojego męża i dla naszych dzieci. Pomóż mojej córce w problemach z zaburzeniami odżywiania. Syn ma problem ze zdrowiem,emocjami zwykłym życiem. Pomóż nam Święta Rita.
Patrycja z wieliczka napisał/a Czerwiec 17, 2018:
św. Rito moja ukochana błagam o zdrowie dla Nikodema i dar mowy oraz aby zaczął jeść, o zdrowie dla Julii, Krzyśka, mamy i Arka oraz dla mnie. Św. Rito wspieraj nas w każdym dniu. Dopomóż nam finansowo. Błagam aby mama i Krzysiek umieli ze sobą żyć w jednym domu. Błagam o pomoc w pracy abym dobrze wykonywała swoją pracę. Kochamy cię
stina z Kraków napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Droga, Kochana Święta Rito, dziękuję, że jesteś ze mną. Bardzo Cię proszę daj mi siłę - fizyczną i psychiczną - w kolejnym tygodniu pracy - jestem bardzo, bardzo zmęczona. Jeśli możesz proszę z całego serca, aby Mężczyzna za którym tak tęsknię mógł się ze mną spotkać. Proszę o wzmacnianie wiary. Amen
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Święta Rito proszę o pomoc, proszę o pozytywne załatwienie ważnych dla mnie spraw. Miej mnie pod swoją opieką i prowadź.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Św. Rito proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Św. Rito, proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie, proszę aby ból biodra ustał i mogła bez bólu chodzić oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski. Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Św. Rito proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę o dary Ducha Świętego o prawidłowe wyniki badań,o łaskę zdrowia żeby ręka wróciła do sprawności i nie brzękła, o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie. Pomóż jej w pracy i prowadź w każdym dniu.
Małgorzata z Jasło napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Święta Rito, z całego serca proszę o uzdrowienie dzisiejszej sytuacji - po kłótni z mężem. Proszę, aby on też zrozumiał swoją winę i mi wybaczył. Aby w domu był spokój, a nie lęk przed jego reakcją. Bóg zapłać.
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Św. Rito, proszę o powrót Pawła. Oby jego serce poczuło jak bardzo go kocham i jak bardzo za nim tęsknię. Św. Rito spraw, proszę, aby człowiek, którego kocham, stał się z powrotem częścią mojego codziennego życia. Doprowadź nas do zgody.
Łukasz napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Św.Rito,proszę o opiekę Matki Najświętszej,dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Michała.
Jadwiga z Radzymin napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Dziękuję Św.Rito za każdy dzień z Tobą i proszę miej nas chorych w swej cudownej opiece a szczególnie chorego syna Damiana.Uproś Mu szczęśliwy zabieg i powrót do zdrowia.Opiekunko rodzin ,uzdrowienie chorych módl się za nami.
Helena z Jarosław napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Św Rito dziękuję bardzo za wszystkie łaski która otrzymujemy codziennie od Boga. Proszę o zdrowie dla całej rodziny Proszę czuwaj nad moimi dziećmi. i wnukami Proszę uproś zdrowie dla mnie. Jezu Ty się tym zajmij. Jezu,ufam Tobie. Amen
czcicielka z Gdów napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Święta Rito! Gorąco proszę o: - zdrowie i spokojne życie dla Zofii; - przemianę Andrzeja; - umocnienie wiary Anny; - zgodę w rodzinie i sąsiedztwie oraz rozwiązanie trudnych problemów Święta Rito, pomóż!
Marzena z Zabrze napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Święta Rito... proszę wstawiaj się za mną i całą moją rodziną i bliskich. Żebyśmy byli zdrowi i szczęśliwi. Dziękuję za dotychczasową opiekę nad nami
Marzena z Zabrze napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Bardzi proszę o modlitwę za Anne Kargol o wytrwałość w chorobie i o cud uzdrowienia.Szczęść Boże.
Basia z Suwałki napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo w naszych intencjach jeśli Bóg pozwoli. Dziękuję
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Najdroższa Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia, dziękuję za wszystko i proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Kochana Najdroższa Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach, które leżą mi na sercu Panu Bogu wiadomych.. oraz proszę Cię najgoręcej chroń naszą Rodzinę przed złem i złymi ludźmi i opiekuj się nami każdego dnia. Serdeczne Bóg Zapłać
Katarzyna z Stalowa Wola napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Św Rito proszę cię o zdrowie dla moich córek szczególnie starszej aby wyniki okazały się dobre. Bóg Zapłać
Joanna napisał/a Czerwiec 17, 2018:
Ukochana Święta Rito błagam Cię, pomóż żeby mój synek dostał się do przedszkola nr 4.
Ewa napisał/a Czerwiec 17, 2018:
O Ukochana Święta Rito błagam wstaw się za mną i uproś mi łaskę pomocy w rozwiązaniu moich problemów finansowych, które po ludzku są już nie do rozwiązania. Proszę ulituj się nade mną.
beata z olszewo borki napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Święta Rito błagam Cię o pomoc mojej córce w zdaniu egzaminów z histologii i anatomii w czerwcu.
E. napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Kochana Rito, proszę o dobrą pracę, abym mogła się utrzymać i wziąć kredyt na mieszkanie, jeśli taka jest wola Boża. Dosyć mam tułaczki.
Teresa z WARSZAWA napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Św. Rito, zmiłuj się nade mną i nad Jackiem i doprowadź nas do pojednania. Sami nie potrafimy. Kocham Jacka, wybaczam jemu i sobie wszystko,bardzo pragnę by otworzył swoje serce dla mnie z powrotem. . Spraw św. Rito, żeby nie szukał pocieszenia u innej kobiety, lecz żeby doświadczył w sercu, jak bardzo go kocham. Zmiękcz św. Rito jego zatwardziałe serce, proszę. Św. Rito, modlę się do Ciebie codziennie, błagam, nie zapomnij o mnie i o Jacku. Pomóż, błagam!
E. napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Św. Rito, proszę o pomoc finansową i o cud mieszkania. Wstaw się za mną u Pana.
Czcicielka napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Ukochana Rito, błagam o dobrego męża, proszę otwórz serce Z. na miłość i prawdę, abyśmy mogli być razem, aby przedstawił mnie dorosłej córce. Pomóż mi...
Kasia z Tg napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Ukochana św Rito proszę o szczęśliwy przebieg operacji dla ukochanej Mamy i dobre wyniki badań, oraz o sile dla Taty!!!
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Św. Rito wyproś, błagam, u Wszechmogącego Pana zdrowie dla mojej babci Heli, która ma 99 lat i tak bardzo pragnie dożyć do swoich setnych urodzin.
Justyna z B napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Święta Rito, zwracam się do Ciebie z prośbą o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji zdrowia mojej małej córeczki Marty. Żeby zmiana która ma na oczku nie okazała się być żadną poważną chorobą, ani teraz, ani też w przyszłości. Proszę o to, aby moje maleństwo było zdrowe i rozwijało się prawidłowo. Proszę tez o zdrowie dla małego Szymonka.
EDYTA z NOWY SACZ napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Św. Rito proszę Cię pomóż mi uwolnij mnie z depresji, pomóż mi w finansach.
Anna z Niebylec napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Prosze o modlitwe w intencji ponownego daru macierzynstwa dla Anny i Łukasza
EDYTA z NOWY SACZ napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Św. Rito pomóż mojemu synowi w egzaminach z przedmiotów zawodowych. Pomóż mojemu synowi w Holandii aby trafił na dobrą pracę i dobre zarobki.
Mirka z Białystok napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Św. Rito. Błagam cie o modlitwę w intencji mojego syna Adama. Niech dobry Bóg pomoże mu ułożyć sobie życie z dobra kobieta. Niech uwolni się od nałogu alkoholowego i od narkotykowego. Bóg zapłać.
Patrycja z Zielona Góra napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Proszę o wsparcie modlitewne jutro tańczę żebym nie pomyliła układu , była odważna i wszystko poszło dobrze
Inia z Lubin napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Droga św. Rito zwracam się do Ciebie o pomoc bo tylko Ty możesz wyprosić łaskę dla mnie u Boga. Błagam o ratunek dla mojego małżeństwa mimo że jesteśmy po rozwodzie głęboko wierzę że uda nam się porozumieć tylko proszę Cię aby mój mąż też tego chciał i aby uwierzył że możemy być szczęśliwą rodziną. Ty najlepiej wiesz jak to jest żyć z mężem o trudnym usposobieniu więc wiesz przez co przeszłam ale.mimo to dalej chce walczyć bo głęboko wierzę w przysięgę małżeńską. Błagam uproś mi te łaskę. Amen.
Jolanta z Warszawa napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Św. Rito błagam Cię o pomoc szczęśliwego zdania egzaminu na prawo jazdy. Mam kilka nieudanych egzaminów - i przed każdym pożera mnie stres. Proszę również o błogosławieństwo i moc Ducha Św. podczas kolejnego i daj Boże ostatniego już egzaminu....🌹🌹🌹
Jolanta z Warszawa napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Św. Rito błagam Cię o pomoc szczęśliwego zdania egzaminu na prawo jazdy. Mam kilka nieudanych egzaminów - i przed każdym pożera mnie stres. Proszę również o błogosławieństwo i moc Ducha Św. podczas kolejnego...🌹🌹🌹
Anna z Paderborn napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Szczęść Boże Dla mojego syna Alexandra o łaskę uzdrowienia jego oczu jaskra i astmę oskrzelowa. Bóg zapłać.
Barbara z K napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Dziękuję św. Rito za twoje wstawiennictwo. Miałam poważny problem - ktoś komu zaufałam nabrał mnie na dużą pożyczkę, prosiłam o pomoc św. Ritę i stal się cud - ta osoba (co prawda pod dużym naciskiem) spłaciła ją i jest po sprawie, ale mogło być inaczej. Także dziękuję św. Rito. To jest prawdziwe świadectwo twojej świętości. Jezu ufam Tobie.
Greta napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Najdroższa Święta Rito! Błagam Cię o łaskę związku z Carlosem, dopomóż Mu zrozumieć, że Go kocham. Niech zmieni swoje zdanie i zrobi krok w moją stronę. Otocz Go opieką. Dziękuję za łaski, które mi dajesz.
Helena z Jarosław napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Święta Rito dziękuję za całe dobro jakie otrzymałam od Pana za Twoimi pośrednictwem. Ty jesteś Świętą od rzeczy niemożliwych proś ze mną Pana Miłosierdzia o łaskę zdrowia i miłości dla mnie, moich dzieci i wnuków. Proszę o łaskę miłości dla córki Marty o zdrowie jej ciała i duszy. O spokój i szczęście dla mojej córki Kasi i wytrwałość w postanowieniu dla córki Barbary. Ty wiesz Święta Rito jakie troski noszę w sercu swoim, Jezu Ty się tym zajmij. Tulę się do serca Jezusowego. Sławię imię Twoje Święta Rito.. Jezu ufam Tobie, Jezu Ty się tym zajmij.
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencji mojej córki o dobre załatwienie sprawy Panu Bogu wiadomej oraz w intencji Syna i jego Rodziny. Panie, Ty wszystko wiesz proszę... Jezu zajmij się tym wszystkim. Kochana Św. Rito proszę opiekuj się nami i chroń nas przed złem i złymi ludźmi. Serdeczne Bóg Zapłać
Justyna z B napisał/a Czerwiec 16, 2018:
Święta Rito, zwracam się do Ciebie z prośbą o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji zdrowia mojej małej córeczki Marty. Żeby zmiana którą ma na oczku nie okazała się być żadną poważną chorobą, ani teraz, ani też w przyszłości. Proszę o to, aby moje maleństwo było zdrowe i rozwijało się prawidłowo. Proszę też o zdrowie dla małego Szymonka.
jacek z Olszyny napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Błagam Cię pokornie Św. Rito, pomóż mi wyjść z problemów finansowych, daj znak jaką drogę zawodową wybrać
M z K napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski podczas pisania tekstów błagam aby bratu udało się rozwinąć biznes o zdrowie wytrwałość i siłę dla mamy i brata aby ojciec nie znęcał się nad nami psychicznie. Proszę o modlitwę aby kolega M odzywał się do mnie i abyśmy mogli się spotkać porozmawiać i aby nie obgadywano nas w pracy. Proszę o modlitwę abym zdobyła kolejny stopień zawodowy, znalazła nową pracę i męża 🌹🍀🍀
Barbara napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Św. Rito proszę aby MP i KC pomogli mi. Proszę również o dobrą decyzję podjętą przez zespół lekarzy, bo cokolwiek postanowią czy operować czy nie operować i tak mogę stracić życie. Proszę aby nie pytali mnie o zdanie tylko sami podjęli dobrą decyzję oświeceni darem Ducha Świętego. Dziękuję, że jesteś i dajesz mi wsparcie. Wstaw się za mną do Miłosiernego Boga.
Maria z Świdnica napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Święta Rito proszę Cię o pomoc w zdaniu egzaminów mojemu synowi Jakubowi. Proszę o zdrowie dla całej rodziny. Błagam o pomoc, abym w przyszłym roku szkolnym uniknęła kontaktów z rodzicami mojego ucznia Adama, abym mogła spokojnie pracować
Ilona napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Kochana Św. Rito proszę o uzdrowienie 3-miesięcznej Julii, żeby miała prawidłowe napięcie mięśniowe, nie odchylała główki i ciała do tyłu. Proszę o silne mięśnie szyjki, prawidłowe ruchy gałek ocznych i wzrok. Proszę o zdrowy kręgosłup, silne mięśnie i uniknięcie asymetrii mięśniowej, prawidłowy rozwój ruchowy. Błagam o modlitwę za to dziecko.
Grazyna z Krakow napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Św. Rito gorąco proszę o łaskę zdrowia dla mnie oraz o prace dla zięcia aby godnie utrzymał rodzinę.
Elwira z Warszawa napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Św. Rito wyproś proszę dla mojej rodziny aby moje dzieci po rozprawie wróciły do domu. Żebyśmy znowu byli razem - niech sąd da nam szansę.
Bernadetta z Pastuszka napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Boga za mną i za dzieckiem które noszę pod sercem. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie i urodzenie zdrowego dzieciątka. Dziękuję za wszystkie łaski którymi mnie obdarzasz.
Jadwiga z Kraków napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Błagam o modlitwę dla Teresy o szczęśliwy przebieg operacji (rak trzonu macicy) i powrót do zdrowia. Zapewniam Siostry o codziennej modlitwie w Waszej intencji.
sylwia z b napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Św. Rito proszę o uzdrowienie mojego taty i brata z choroby alkoholowej, o ich nawrócenie i powrót do Boga i do Kościoła.
czcicielka z kujawsko-pomorskie napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Św. Rito dopomóż żeby tata Marii odnowił ze mną jakikolwiek kontakt.
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Św. Rito, wzbudź, błagam, w sercu Pawła tęsknotę za mną i doprowadź nas do zgody.
Edyta z Jasień napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Św. Rito proszę o modlitwę za Krzysztofa, by Dobry Bóg ulitował się i uzdrowił Go z ciężkiej choroby. Pomóż Mu, by nie tracił nadziei i wiary.
Aneta z Lublin napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji miłości jaka połączyła mnie i Macieja. Jezu, proszę uzdrów za wstawiennictwem Świętej Rity moją relację z mężczyzną którego kocham. Niech owocem naszej miłości będzie założenie kochającej rodziny na Chwałę Pana. Święta Rito bądź patronką i opiekunką tego uczucia. Wyproś proszę u naszego Pana potrzebne dla naszego związku łaski, aby Maciej zrozumiał swoje zachowanie, każdego dnia czuł moją miłość i aby zawsze pamiętał o mnie. Niech Pan rozpali jego serce szczerą, czystą i prawdziwą miłością do mnie.
Ewa z Bielsko Biała napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Święta Rito błagam miej moją całą rodzinę w swej opiece we wszystkich sprawach
Aneta napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Kochana Św. Rito błagam Ulituj się nade mną. Uproś dla mnie łaskę aby spotkanie z Tomkiem doszło do skutku. Tak bardzo na nie czekam. Dziękuję Ci za Twoje łaski, którymi mnie obdarzasz każdego dnia. 🌹🌹🌹
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Kochana Św. Rito proszę także wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych dla mojej Córki oraz o wszelkie łaski dla Syna i jego Rodziny. Św. Rito proszę chroń nas przed złem i złymi ludźmi i opiekuj się nami każdego dnia. Z całego serca Cię proszę. Bóg Zapłać
Anita z Kielce napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Święta Rito Orędowniczko strapionych błagam Cię o zdrowie dla dzieciątka, które noszę pod sercem. Proszę też o uzdrowienie dla mojego małżeństwa. AMEN
Anna z Warszawa napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Najdroższa Św. Rito, wesprzyj moją Mamę podczas pobytu w szpitalu. Aby konsylium kardiologiczno -pulmonologiczne było dla niej łaskawe, by zakwalifikowano ją do programu immunoterapii i dali jej szansę na wyleczenie z ciężkiej choroby. Spraw by na jej sercu nie było guza. Daj jej siłę żyć, walczyć o siebie i spraw, by mimo śmiertelnej choroby wyzdrowiała, by guz zmniejszał się.
Kasia napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Święta Rito, błagam wstaw się za mną u Pana Najwyższego w sprawie mojej firmy, i pracy! Tak bardzo potrzebuję tego!!! Błagam!!!