Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
26585 wpisów.
Alina z Kraków napisał/a Czerwiec 12, 2019:
Św. Rito bardzo proszę aby wyjaśniło się czy jestem chora na bolerioze. Niech się stanie według Twojej woli.
Matka napisał/a Czerwiec 12, 2019:
Święta Rito wyproś potrzebne łaski dla mojej rodziny i pomóż znaleźć rozwiązanie bardzo trudnej sprawy. Bóg zapłać za modlitwę
Renata z Gostyń napisał/a Czerwiec 12, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowe i dobre wyniki tomografu i za męża który ma przyrost guza o uzdrowienie i dobry wynik
Mariola napisał/a Czerwiec 12, 2019:
Święta Rito proszę o dar pracy. Chciałabym pracować chociaż w sezonie. Błagam pomóż mi. Proszę o mądry i dobry wybór i zakup samochodu przez mojego syna. Błagam aby zawsze jeździł mądrze, rozsądnie, bezpiecznie, aby nigdy nie wyrządził nikomu żadnej krzywdy ani sobie. Błagam Święta Rito miej go w Swojej opiece. Jezu ufam Tobie proszę Ty się tym zajmij. Mateńko czuwaj nad moimi synami.
Ewa z Kraków napisał/a Czerwiec 12, 2019:
O potrzebne łaski dla całej rodziny i o dar nieba dla mamy.
Beata z Warszawa napisał/a Czerwiec 12, 2019:
Św. Rito wypros potrzebną łaskę uzdrowienia mojej siostry, aby wybudzila się ze śpiączki i wróciła do zdrowia. Proszę o potrzebne łaski dla całej rodziny i dary Ducha Świętego. Amen
Joanna z Tczew napisał/a Czerwiec 12, 2019:
Św. Rito naucz mnie żywej wiary do Jezusa Chrystusa, oraz drugiego człowieka. Niech on mnie prowadzi przez całe moje życie. Panie ulecz moje zbolałe serce prowadź do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św. Rito módl się za nami.
izabela napisał/a Czerwiec 12, 2019:
Święta Rito, proszę Cię z całego serca o stawiennictwo u Boga o uratowanie i odrodzenie się naszego małżeństwa!. Wyproś dar łaski nawrócenia dla mojego męża, aby przestał żyć w grzechu jakim jest cudzołóstwo. Spraw aby miłość do mnie która kiedyś była w jego sercu się odrodziła, a dzięki temu nasze małżeństwo mogło dalej trwać zgodnie z sakramentem i danym sobie nawzajem przyrzeczeniem.
Ewa napisał/a Czerwiec 12, 2019:
Św Rito módl się o łaskę nawrócenia męża i poprawe relacji w rodzinie.
Alicja z Jemielnica napisał/a Czerwiec 12, 2019:
Proszę o łaskę uzdrowienia z nowotworu dla syna Mateusza
Donata napisał/a Czerwiec 12, 2019:
Św. Rito proszę Cie o pomoc, o łaskę uratowania miłość między mną a M., byśmy mogli zostać małżeństwem, pomóż nam. uchroń ans przed złymi ludźmi, daj siłę M. i mnie. byśmy wytrwali. św. Rito módl się za nami. nie opuszczaj nas. Przyjdź Duchu Święty do naszych serc. Prowadź M.
Dominika z Warszawa napisał/a Czerwiec 12, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji Michała by otworzył się na łaskę Pana by Pan całkowicie uwolnił go od lęków. I za nas proszę byśmy wytrwali razem i by Pan zjednoczył nas w małżeństwie. W Imię naszego Pana Jezusa Chrystusa przez wstawiennictwo św. Rity proszę.
Agnieszka z Krasnystaw napisał/a Czerwiec 12, 2019:
Święta Rito bardzo Cię proszę o modlitwę i wstawiennictwo w intencji mojego zdrowia. W piątek mam badanie USG, o którego wynik bardzo się niepokoję.
Bogumiła napisał/a Czerwiec 12, 2019:
Św Rito wypraszaj dla mnie i męża łaskę przemiany serc naszych, Jezu uczyń serca nasze według serca Twego
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 12, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna a do tego grzeszna i głowa nie wie już co myśleć bo chyba chcę by pożałował i zobaczył jak to jest być tak okrutnie porzuconym, zniszczonym w uczuciach, straciwszy zaufanie do całego swiata, choć pewnie bym mu współczuła. Proszę o łaski, błagam, mam już wiek i nie wiem czy jeszcze mogę liczyć na coś. Dziękuję za wszystko i przepraszam ja grzeszna i zagubiona niewiedząca- jak żyć. Proszę o światłość umysłu by brawura z nowym zakupem mnie nie zgubiła. Błagam dalej o łaski bo jestem okropna czekam cudu ale pewnie nie zasługuję na cokolwiek, może nie mogę być szczęśliwa, może bym go unieszczęśliwiła moja miłością. Proszę o rozwagę i jasne myślenie i czuwaj nade mną, uzdrów proszę moją duszę, błagam nie opuszczaj mnie. Tak bardzo się boję i wariuję ze strachu - czy mnie ktoś jeszcze pokocha, czy ja jeszcze kogoś pokocham i komuś zaufam. Błagam o łaski bo chyba robię się zła jestem w totalnym strachu i zagubieniu oraz rozpaczy. Błagam o wstawiennictwo i modlitwę bo gubię się. Proszę o wstawiennictwo Św. Rito, bo każdy dzień jest tak strasznie ciężki.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Czerwiec 12, 2019:
Bardzo proszę módl się za nami. Za naszego syna, aby się wyleczył z nerwicy ,aby odzyskał pewność siebie ,radość życia ,aby nie był samotny smutny i sam ,o dobre relacje w pracy ..Błagamy .Joanna i Krzysztof . Pod twoją obronę.. Ratuj ,czuwaj .Trwaj przy nas .O dobry dzień i tydzień o spokojne noce. o dobry dzień w pracy i wyrozumiałość i współpracę dla Tomka
Natalia napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Święta Rito, W Tobie moja nadzieja. Proszę Cię o wstawiennictwo do Miłosiernego Boga w intencji naszego małżeństwa. O uzdrowienie relacji pomiędzy nami, oraz uratowanie go przed rozwodem jeśli to zgodne z wolą Bożą. Proszę o łaskę nawrócenia dla mojego męża, jego powrót na drogę Bożych przykazań i do rodziny.
Edyta z Jasło napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Proszę o modlitwę za mojego męża który próbuje walczyć z nałogiem alkoholowym!!
Joanna napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Święta Rito dziękuję za dotychczasowe łaski teraz proszę o pomoc w zaliczeniu matematyki bez poprawki, aby Pani doceniła moje starania...
Piotr z Częstochowa napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Św. Rito proszę cię o pomyślny przebieg operacji kręgosłupa babci Marii i dar zdrowia
Ewelina napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Św Rito proszę o pomoc w znalezieniu nowej dobrej pracy, dopomóż jeśli taki jest plan Boży abym otrzymała pracę analityka. Proszę o wsparcie w czasie rozmowy w czwartek o godz 9. Panie niech będzie Twoja wola.
ewa napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Proszę Cię Św. Rito o wstawiennictwo dla mnie do Pana Boga Naszego w wiadomej ci sprawie
Lu napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Św. Rito opiekuj się mną i moją rodziną. Wypraszaj nam potrzebne łaski. Ty wiesz jakie. Nie zostawiaj nas w potrzebie.
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna a do tego grzeszna i głowa nie wie już co myśleć bo chyba chcę by pożałował i zobaczył jak to jest być tak okrutnie porzuconym, zniszczonym w uczuciach, straciwszy zaufanie do całego swiata, choć pewnie bym mu współczuła. Proszę o łaski, błagam, mam już wiek i nie wiem czy jeszcze mogę liczyć na coś. Dziękuję za wszystko i przepraszam ja grzeszna i zagubiona niewiedząca- jak żyć. Proszę o światłość umysłu by brawura z nowym zakupem mnie nie zgubiła. Błagam dalej o łaski bo jestem okropna czekam cudu ale pewnie nie zasługuję na cokolwiek, może nie mogę być szczęśliwa, może bym go unieszczęśliwiła moja miłością. Proszę o rozwagę i jasne myślenie i czuwaj nade mną, uzdrów proszę moją duszę, błagam nie opuszczaj mnie. Tak bardzo się boję i wariuję ze strachu - czy mnie ktoś jeszcze pokocha, czy ja jeszcze kogoś pokocham i komuś zaufam. dziękuje za szczęśliwy wyjazd i błagam o łaski bo chyba robię się zła jestem w totalnym strachu i zagubieniu oraz rozpaczy. Błagam o wstawiennictwo i modlitwę bo gubię się. Proszę o wstawiennictwo Św. Rito, każdy dzień jest tak strasznie ciężki.
Melania z N napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Okaż Panie Swoje Miłosierdzie, odsunąć upały, zmniejsz temperaturę, dodaj sił, proszę. Rozwiązanie dla mnie sytuację w pracy. Przemień moje życie. Pozwól mi się nim cieszyć i mieć czas dla Ciebie, na czytanie i medytację Biblii.
Sylwia z Krakow napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Św.. Rito proszę o dar potomstwa. Tak bardzo pragnę zostać matka po raz drugi. Moja córka prosi o rodzeństwo. Proszę..
Patrycja napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Rity o łaskę dobrego męża, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Pragnę poukładać sobie życie osobiste. Proszę o postawienie na mej drodze dobrych ludzi. Św. Rito proszę także o zdrowie dla mnie, moich rodziców i brata, proszę o zgodę w całej rodzinie oraz o potrzebne dla nas wszystkich łaski. Pragnę podziękować Ci św. Rito o pomoc w znalezieniu pracy w miejscu mojego zamieszkania, pierwszy etap rekrutacji odbył się dokładnie 22 maja- w Twoje święto. Chwała Tobie Panie! Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.
M napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Święta Rito wspieraj nas, w szczególności mojego męża ❤️❤️❤️
Izabela z Rybnik napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Naszego o prawidłowe wyniki z biopsji piersi. Proszę o wstawiennictwo i opiekę.
Iwona z Ruda Śląska napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Proszę o wstawiennictwo w intencji mojego męża, aby wszystkie sprawy szybko i pomyślnie się zakończyły. O siłę w ich przezwyciężeniu.
Matka napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Św Rito prosze pomóż Joannie i Marcinowi aby ich miłość przezwyciężyła wszystko aby była szczera czysta silna aby Marcin oświadczył się Joannie niech stworzą kochająca się rodzine katolicka prisze św Rito pomóż im
Maria z ZAMOŚĆ napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Św. Rito wybrałam Cię na swoją patronką i proszę o pomoc w sprzedaży domu i spłacie zobowiązań. Uproś dla mnie łaskę u Pana Jezusa Chrystusa w wiadomej Tobie intencji. Twoja czcicielka
ola z Łódź napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Proszę o nawrócenie oraz wszelkie łaski Boże dla Kasi, Michała, Karoliny, Laury, Natalki, Mateuszka, Ksawerego, Bogdana, ks. Wojciecha oraz dla mnie. Proszę o uleczenie mnie również fizyczne. O miłość i pokój w rodzinie. O pomyślne zakończenie wszystkich spraw spadkowych i podziałowych. Dziękuje za uratowanie życia i zdrowia Ksawerego.
Ela napisał/a Czerwiec 11, 2019:
🌹Św Rito 🌹dziękujemy i prosimy Cię o zniesienie naszych próśb do dobrego Boga aby jego miłosierdzia doświadczył mój synek wstaw się za nim uproś łaskę powrotu do zdrowia aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości ufamy i wierzymy w twoje wstawiennictwo prowadź nas do Boga pomagaj wszystkim w trudnych chwilach wspieraj nas i strzeż od złego amen Bóg zapłać chcemy czuć twoja obecność bądź z nami w każdy czas ♥️
Agnieszka napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Proszę o modlitwę i pomoc w intencji poradzenia sobie z obowiązkami w pracy w bieżącym tygodniu. Proszę również o modlitwę w intencji zdrowia.
Agnieszka z Kraków napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o Boże błogosławieństwo dla Księży: Mirosława, Macieja i Marcina, z okazji rocznicy przyjęcia sakramentu święceń. Bóg zapłać!
Ewa z Kraków napisał/a Czerwiec 11, 2019:
O potrzebne łaski dla całej rodziny
Matka napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Święta Rito ratuj moją rodzinę pomóż znaleźć rozwiązanie bardzo trudnej sprawy. Bóg zapłac za modlitwę
Joanna z Tczew napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Św Rito proszę o łaskę pokoju i miłości. Panie ulecz moje serce,które jest tak bardzo zranione. Prowadź mnie drogą,którą mi wyzaczyłeś. Św Rito módl się za nami.
Krystyna z Jasło napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Św.Rito dziękuję za wszystkie łaski jakie mi wyprosiłaś u Boga. Proszę gorąco wstaw się u Jezusa Miłosiernego aby moja córka ukończyła tą trudną szkołę. Uproś litość Bożą w tych wielorakich bardzo trudnych sprawach. Módl się za nią o zdrowie i dary Ducha Św.
Agnieszka napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Bardzo proszę o odrodzenie mojego małżeństwa. O dojrzałość dla nas pokorę, umocnienie wiary i odbudowę naszej miłości.Proszę o dar macierzyństwa dla Kingi. Proszę aby mój mąż nie pił alkoholu.
Bozena z Rybnik napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Proszę o zdrowie dla mojego męża niech wyniki będą dobre.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Święta Rito pomóż,proszę.
izabela napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Boga w intencji odrodzenia się naszego małżeństwa, żebyśmy byli takim małżeństwem jakie chciałby On widzieć. O odrodzenie się miłości i i wzajemne przebaczenie.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Bardzo proszę módl się za nami. Za naszego syna.Aby się wyleczył z nerwicy ,aby odzyskał pewność siebie ,radość życia ,aby nie był samotny smutny i sam ,o dobre relacje w pracy ..Błagamy .Joanna i Krzysztof . Pod twoją obronę.. Ratuj ,czuwaj .Trwaj przy nas .O dobry dzień i tydzień o spokojne noce.
Agnieszka z Otwock napisał/a Czerwiec 11, 2019:
O Droga Święta Rito pomóż mojemu mężowi zaliczyć dzisiejszy egzamin.Dziękujemy za wysłuchanie naszych dotychczasowych próśb.Amen.
Patrycja napisał/a Czerwiec 11, 2019:
Św.Rito proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga abym nie miała porodu przedwczesnego, żeby chociż udało mi się donieść tą ciąże do 35 tygodnia i urodzić zdrowego chłopca. Amen
M napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Proszę ❤️❤️❤️
Jolanta z Ostrów Maz. napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św. Rito proszę o Twoje wstawiennictwo w intencjach sześciu mszy św. odprawianych od 11.06.19r. Proszę o pomoc w spłacie kredytu, o dobrze płatną pracę w moim zawodzie w miejscu zamieszkania, o pomyślność w sprawach zdrowia, finansowych, prawnych, zawodowych, prywatnych dla naszej rodziny. O pokój, bezpieczeństwo i spokój w rodzinie, w pracy i gdziekolwiek się znajdziemy. Proszę o pomoc w nauce.
Wiola z Kraków napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św. Rito dziękuję za dotychczasowe łaski 🌹 . Wspieraj dalej mojego syna aby pomyślnie zakończył rok szkolny.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Święta Rito wstaw się za Beatą, która wczoraj odeszła do Pana. Weź w opiekę pogrążoną w żałobie rodzinę.
Paulina z Kraków napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Święta Rito, pragnę przez Ciebie podziękować za wszelkie łaski, którymi obdarzył mnie Pan. Czuję jego wsparcie na każdym kroku, to dzięki Niemu i Twojemu wstawiennictwu ciągle nie poddałam się w walce o swoje życie. Moja intencja będzie krzykiem rozpaczy człowieka, który walczy, by nie dopuścić od depresji. Ktoś może pomyśleć, że moje problemy są błahe, wiem. Ale Ty Boże znasz mnie, Ty wiesz, że ja już nie daję rady. Błagam błagam, niech zdarzy się cud, od pół roku stale się zadręczam, straciłam radość życia martwie się o wszystko. Nie umiem już wytrzymać presji. Święta Rito, sprawa jest beznadziejna, dlatego wstaw się za mną u Ojca. Wiem, że tylko pozytywny wynik 17 czerwca odciągnie mnie od tej rozpaczy. Św. Rito wybłagaj dla mnie i dla moich bliskich radość życia i wsparcie w codziennym znoju. Bądz ze mna przez te trzy najcięższe tygodnie mojego życia. ty wiesz, że niepowodzenie zniszczy mnie już do końca. Piszę i płaczę, błagam. Dopomóż kolejny raz! Amen
Piotr napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św Rito błagam cię o pomyślny przebieg operacji kręgosłupa babci Marii i dar zdrowia. Otocz ją swoją opieką
Barbara z Chełm napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Święta Rito wyproś u Pana Boga uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Barbary(mamy mojego zięcia)
Małgorzata napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Z serca proszę o modlitwę o nawrócenie serca dla mojego męża, o przemianę jego życia i ojcowską miłość, o Światło i Dary Ducha Świętego dla niego i naszej rodziny. Proszę o dar przebaczenia, jego powrót do rodziny i dar miłości dla nas
Małgorzata z Kobierno napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla matki i jej poczętego dziecka o Jego prawidłowy rozwój i dobry przebieg ciąży oraz w pewnych intencjach Bogu wiadomych
Bozena z Rzeszow napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Kochana Św.Rito jestem bardzo wdzięczna i zobowiązana do modlitwy za pomoc i łaskę którą otrzymałam dla syna Bartłomieja modlilam się i jego zdrowie i rozwiązanie bardzo trudnych a nawet beznadziejnych spraw wynikających z choroby coś drgnęło a ja wiem że to Twoje wsparcie choć były chwilę zwątpienia za wszystko dziękuję i proszę abyś nas nigdy nie opuściła i miała syna i moja rodzinę w opiece proszę bardzo serdecznie jestem Twoja dłuzniczka Bóg zapłać dopomóż aby znalazł swoje miejsce w pracy do której wrócił po długiej przerwie i ma problemy a także aby pojał decyzje o badaniach których nie zakończył prowadź nas Orędowniczko od spraw trudnych i beznadziejnych . Jezu ufam Tobie
Krystyna z BŁONIE napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Proszę o modlitwę za mnie , o dar pracy bym w nowej pracy spotkała dobrego i uczciwego pracodawcę bym nie była wykorzystywana, proszę też o dobrych współpracowników w nowej pracy. Proszę o siłę i cierpliwość w obecnej pracy oraz za dyrekcję i współpracowników.
Patrycja napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św. Rito dziękuję, za to że jesteś i mi pomagasz! Proszę Cię nadal o pomoc i wstawiennictwo u pana Boga w intencji doniesienia mojej ciąży przynajmniej do 35 tygodnia , bo mam zagrożenie przedwczesnego porodu i tak bardzo się boję, bo brakuje jeszcze tak dużo... Proszę Cię opiekuj się moim synkiem. Amen
sylwia z kujawsko-pomorskie napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św Rito proszę o lepsze relacje między mną a Marią, o jej powrót do Boga. Odnów na nowo przyjazn miedzy nami.
Czcicielka z Jasło napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św. Rito proszę gorąco, wstaw się u dobrego Boga za moją córkę, aby bardzo ważna sprawa a zarazem prawie beznadziejna zakończyła się pozytywnie. Maryjo Matko Kościoła módl się za nami. Jezu obdarz nas pokojem serca.
Bogumiła napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św. Rito błagam Cię o łaskę nawrócenia dla Pawła aby rychło odczuł działania miłości Bożej i pokochał Jezusa
Maria z ZAMOŚĆ napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św. Rito ponownie błagam Cię o pomoc w sprzedaży domu i spłatę długów. Uproś Jezusa Chrystusa Pana naszego aby moje życie było spokojne bez długów i proszę o zgodę w rodzinie. Twoja czcicielka
Martyna z Katowice napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Proszę abyś się modliła za moją rodzinę w zdrowiu i szczęściu. Aby dopadła sprawiedliwość tych którzy wyrządzili nam krzywdę. Pomóż nam w sprawach finansowych . Módl się za moja mamę żeby była zdrowa i pełna energii. Bóg zapłać 🌸
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna a do tego grzeszna i głowa nie wie już co myśleć bo chyba chcę by pożałował i zobaczył jak to jest być tak okrutnie porzuconym, zniszczonym w uczuciach, straciwszy zaufanie do całego swiata, choć pewnie bym mu współczuła. Proszę o łaski, błagam, mam już wiek i nie wiem czy jeszcze mogę liczyć na coś. Dziękuję za wszystko i przepraszam ja grzeszna i zagubiona niewiedząca- jak żyć. Proszę o światłość umysłu by brawura z nowym zakupem mnie nie zgubiła. Błagam dalej o łaski bo jestem okropna czekam cudu ale pewnie nie zasługuję na cokolwiek, może nie mogę być szczęśliwa, może bym go unieszczęśliwiła moja miłością. Proszę o rozwagę i jasne myślenie i czuwaj nade mną, uzdrów proszę moją duszę, błagam nie opuszczaj mnie. Tak bardzo się boję i wariuję ze strachu - czy mnie ktoś jeszcze pokocha, czy ja jeszcze kogoś pokocham i komuś zaufam. dziękuje za szczęśliwy wyjazd i błagam o łaski bo chyba robię się zła jestem w totalnym strachu i zagubieniu oraz rozpaczy. Błagam o wstawiennictwo i modlitwę bo gubię się. Proszę o wstawiennictwo Św. Rito bo moja rozpacz ciągle trwa i się pogłębia.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Święta Rito proszę cały czas o zdrowie dla mamy Ireny.Proszę aby za szybko nie wypisali jej ze szpitala żeby mogła dłużej skutecznie się rehabilitować i dochodzić po operacji do zdrowia.Pomóż jej, proszę.
Iwona z Toronto napisał/a Czerwiec 10, 2019:
O zdrowie dla Marleny, o spokój i miłość pomiędzy rodzeństwem Diana i jej bratem.
Tetesa z Wilno napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św. Rito,bardzo proszę za swoich synów,proszę o błogosławieństwo dla nich w życiu .Ufam Tobie
Agnieszka z Kraków napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Proszę Cię Św. Rito o wstawiennictwo dla mnie do Pana Boga Naszego, aby połączyło Nas z Michałem uczucie miłości i abyśmy byli razem szczęśliwi. Odpędź ode mnie czarne myśli. Napełnij moje serce nadzieją.
Róża napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Kochana Święta Rito proszę Cię o modlitwę w intencji naszego małżeństwa uwikłanego w grzech zdrady małżeńskiej .Proszę Cię św. Rito poproś Dobrego Boga aby zerwał więzi łączące mojego męża z kochanką na zawsze.By ta zdrada skończyła się a mąż dzięki Twojej modlitwie i prośbom ,powrócił do naszego domu .Dziękuję Św.Rito
Maria z ZAMOŚĆ napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św. Rito proszę za mną do Pana Jezusa Chrystusa o łaskę dla mnie w sprzedaży domu i spłacie zobowiązań. Twoja czcicielka
Magdalena z Kraków napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św. Rito módl się o dobry powrót Adriana. O możliwość odbudowy naszego związku, o czystość, nawracanie i dobre małżeństwo dla nas. O siłę i wytrwałość dla mnie w tym trudnym czasie.
Donata napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św. Rito proszę Cie o pomoc dla mnie i M. abyśmy zostali małżeństwem , by miłość prawdziwa nas połączyła. Opiekuj się M. dodaj mu sił i odwagi. dla nas o wytrwałość. Św. Rito pomóż naszej miłości. proszę.
halina z Kraków napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Święta Rito dziękuję za otrzymane łaski każdego dnia,proszę Cię wstawiaj się u Pana za nami w tych trudnych chwilach🙏miej mnie i moja mame w opiece. Módl się za Nami Św.Rito. Jezu Ufam Tobie.
Dorota z Gdynia napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Najdroższa Św. Rito błagam cię o uzdrowienie mojego męża. Miej w opiece całą moją rodzinę. Jezu ty się tym zajmij 🙏
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Proszę i błagam o zdrowie i uleczenie z nerwicy Konrada ,aby nie był sam samotny ,smutny ,aby zakochała się z wzajemnością ,aby nawiązał dobre relacje z ludźmi.O dobry dzień 06-07-2019r. dla nas, rodziny i przyjaciół . Proszę z całego serca Joanna i Krzysztof.Módl się za nami.
Patrycja napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św. Błagam aby dzisiejsza wizyta poszła dobrze i żebym nie miała nic poważnego z gardłem. Amen
Agneiszka O z Warszawa napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Panie Jezu, dziękuję za 15 lat małżeństwa. Błagam o opiekę nad nami na każdy dzień. O uleczenie z chorób duchowych i cielesnych, najbardziej błagam św. Rito Orędowniczko Nasza o uwolnienie od bóli kręgosłupa, boku i ciągłego dyskomfortu. Proszę o pomyślne badanie tarczycy, Św. Rito wspomagaj nas w walce i ulepszaj nas nieustannie. Abyśmy całą rodziną codziennie mogli być lepszymi ludźmi.......Maryjo módl się za nami.
Matka napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Święta Rito proszę w imieniu mojej rodziny wyproś łaskę rozwiązania bardzo trudnej sprawy która gnębi moją rodzinę . Bóg zapłać za modlitwę
Wiesława z Nowy Sącz napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Święta Rito, proszę Cię wstawiaj się u Pana Boga za moimi dziećmi i ich wyborami, wypraszaj łaski błogosławieństwa także dla mnie... a dla mojego męża śp.Janusza oraz dla wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących uproś łaskę wiecznego zbawienia...
izabela napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Święta Rito, proszę Cię z całego serca o stawiennictwo u Boga o uratowanie i odrodzenie się naszego małżeństwa!. Wyproś dar łaski nawrócenia dla mojego męża, aby przestał żyć w grzechu jakim jest cudzołóstwo. Spraw aby miłość do mnie która kiedyś była w jego sercu się odrodziła, a dzięki temu nasze małżeństwo mogło dalej trwać zgodnie z sakramentem i danym sobie nawzajem przyrzeczeniem.
Joanna z Tczew napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św Rito naucz mnie całkowitej ufności do Pana który jest jedyną Prawdą i życiem niech on mnie prowadzi przez całe moje życie. Panie ulecz serca zatwardziałych grzeszników sprowadź ich do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św Rito módl się za nami.
Agnieszka z Krasnystaw napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Święta Rito bardzo Cię proszę o pomoc w przetrwaniu kolejnego dnia w pracy. Zawsze bardzo staram się jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki. Zależy mi na utrzymaniu tej pracy. Bardzo dziękuję za łaskę jej otrzymania. Bardzo proszę również w dalszym ciągu o łaskę zdrowia. Pod koniec tygodnia mam badanie usg, bardzo proszę Cię święta Rito o to by jego wynik nie był zły. Dziękuję za wszelką modlitwę, okazaną pomoc i wszystkie otrzymane łaski.
Teresa z Brzeg napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św. Rito dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Proszę opamiętaj moja teściową. Niech przestanie kłamać, łgać, krzywoprzysięgać, wierzyć we wróżby, wymyślać ciągle to nowe choroby. Wyzwól ja z tego opętania, bo dla mnie jest opętana przez szatana. Kochająca matka i babcia nie postępuje tak jak to robi ona.
Emilian z Ostrów Wlkp. napisał/a Czerwiec 10, 2019:
(W intencji Bogu wiadomej!)
Ela napisał/a Czerwiec 10, 2019:
🌹Św Rito 🌹prosimy Cię o zniesienie naszych próśb do dobrego Boga aby jego miłosierdzia doświadczył mój synek wstaw się za nim uproś łaskę powrotu do zdrowia aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości ufamy i wierzymy w twoje wstawiennictwo prowadź nas do Boga pomagaj wszystkim tym którzy Cię dziś proszą o pomoc w trudnych chwilach wspieraj nas i strzeż od złego moje dzieci zachowaj ich w zdrowiu i prowadź do Boga bądź nasza opiekunką w każdej chwili naszego życia dziękujemy amen Bóg zapłać
Sylwia napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Święta Rito dziękuję za otrzymane łaski każdego dnia 🌹modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci oraz o ukończenie pozytywnie roku szkolnego dla mojej córki i syna 🙏modlę się o spokój duszy mojego zmarłego męża aby została zbawiona 🙏modlę się o bezpieczną podróż dla mojej rodziny oraz o szczęśliwy powrót do domu🙏Jezu ufam Tobie ❤
Sylwia napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św Rito dziękuję za otrzymane łaski każdego dnia 🌹modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci oraz o ukończenie pozytywnie roku szkolnego dla mojej córki i syna 🙏Jezu ufam Tobie ❤
Sylwia napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św Rito dziękuję za otrzymane łaski każdego dnia 🌹proszę Cię wstawiaj się u Pana za nami w tych trudnych chwilach🙏miej mnie i moje kochane dzieci w swojej troskliwej opiece1🙏Jezu ufam Tobie ❤
Sylwia napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Dziękuję za otrzymane łaski każdego dnia 🌹modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci oraz o ukończenie pozytywnie roku szkolnego dla mojej córki i syna 🙏modlę się o pozytywne i spokojne ukończenie praktyk zawodowych dla mojej córki🙏Jezu ufam Tobie ❤
Sylwia napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św Rito każdego dnia dziękuję za otrzymane łaski 🌹modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci 🙏Jezu ufam Tobie ❤
Sylwia napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Dziękuję za otrzymane łaski każdego dnia 🌹modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci oraz 🙏modlę się za dobre wyniki w nauce oraz o ukończenie pozytywnie roku szkolnego dla mojej córki i syna 🙏modlę się o pozytywne i spokojne ukończenie praktyk zawodowych dla mojej córki 🙏modlę się o spokój duszy mojego zmarłego męża aby została zbawiona 🙏Jezu ufam Tobie ❤
Edyta napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Święta Rito wyproś ratunek dla mojej rodziny. Ufam w Twoją pomoc
Anna z W napisał/a Czerwiec 10, 2019:
Św. Rito dopomóż aby Olka stała się lepszym człowiekiem. Bo my z nią nie możemy wytrzymać. Aby słuchała rodziców. Proszę.
Sabina z kujawsko-pomorskie napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Proszę w intencji syna Pawła,który jutro będzie hospitalizowany,za syna Dawida o podjęcie pracy zarobkowej i usamodzielnienie się,w kłopotach finansowych rodziny oraz o straż Aniołów i ochronę przed wszelkim złem w rodzinie Sabiny.
ANNA z KRAKÓW napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Kochana Święta Rito, proszę Cię z całego serca ratuj moje małżeństwo!. Wyproś u Pana Jezusa dar łaski nawrócenia dla mojego męża, aby przestał żyć w grzechu jakim jest cudzołóstwo. Spraw aby miłość do mnie która kiedyś była w jego sercu na nowo się narodziła, a dzięki temu nasze małżeństwo mogło dalej trwać zgodnie z sakramentem i danym sobie nawzajem przyrzeczeniem.
Ela napisał/a Czerwiec 9, 2019:
🌹Św Rito 🌹 opiekunko nasza prosimy Cię o zniesienie naszych próśb do dobrego Boga aby jego miłosierdzia doświadczył mój synek wstaw się za nim uproś łaskę powrotu do zdrowia aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości ufamy i wierzymy w twoje wstawiennictwo prowadź nas do Boga pomagaj nam w naszych utrapieniach strzeż od złego moje dzieci zachowaj ich w zdrowiu dziękujemy ci za wszystko co nam uprosilaś opiekunko spraw beznadziejnych i trudnych bądź z nami w każdy czas chcemy czuć twoja obecność w naszych życiu amen Bóg zapłać
Sylwia z Warszawa napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Kochana św. Rito Proszę o wstawiennictwo za moje Sylwii uwolnienie, spokój wewnętrzny, uleczenie mnie.  Za odnowienie mojego życia.  Opiekę Boga dla dzieci Klaudia i Olivier.  Proszę o rozwiązanie sprawy która na mnie ciąży. Wskazówki i słuchanie Boga
Ania z Łęczna napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Święta Rito błagam pomóż mi rozwiązać wszystkie moje problemy finansowe ,wierzę ze z twoja pomocą uda mi się wyjść z długów i w końcu będę miała własny dom dla mnie i mojej rodziny .Bardzo Ci dziękujesz zawsze mogę do ciebie przyjść i prosić o wstawiennictwo .Amen
Patrycja napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św.Rito błagam Cię aby udało mi się donieść tą ciąże do końca albo przynajmniej do 35 tygodnia. Proszę Cie pomóż mi, bo ja juz nie mam sił, cały czas coś się komplikuje. Błagam żeby to wszystko się skończyło i żybym mogła znaleźć spokój i żebym urodziła w terminie zdrowego synka.