Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
30885 wpisów.
Dorota z Gdańsk napisał/a Październik 20, 2019:
Św. Rito proszę o zdrowie, proszę aby przestał mnie boleć kręgosłup i biodra, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę abym bez bólu chodziła. Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
Lila z Czarna Bialstocka napisał/a Październik 20, 2019:
Św. Rito opiekuj się moją rodziną, wybłagaj zdrowie, spokój w pracy i prowadź dobrą drogą
Jadwiga z Rzeszów napisał/a Październik 20, 2019:
O ukochana święta Rito dziękuję Ci za otrzymanie łaski i proszę o zdrowie dla mojej córki która spodziewa się dzieciątka, uproś dla niej łaskę zdrowia i szczęśliwego rozwiązania
D z Wawa napisał/a Październik 20, 2019:
Święta Rito proszę by w moim ministerstwie byli sami święci ministrowie, dyrektorzy, naczelnicy i pracownicy. Proszę byśmy byli bastionem Ducha Świętego, Miłości i Miłosierdzia. Proszę by zły duch nie miał do nas dostępu. Byśmy byli dziełem Bożym, pokojem
Joanna z GK napisał/a Październik 20, 2019:
Święta Rito, proszę o cud wyzdrowienia dla mojego syna Frania. Módl się za niego.
Dorota z Wawa napisał/a Październik 20, 2019:
Święta Rito, Ty jesteś taką silną kobietą.Błagam pomóż mojej mamie. Ona ma tyle chorób: chore oczy, tarczyca, cukrzyca, bóle placów. Błagam by biopsja tarczycy wyszła dobrze. Proszę za dr Kubickiego, dr Krajewska, dr Wyszyńskiego którzy ją leczą o światło Ducha Świętego. Proszę też poprowadź Święta Rito zamianę mieszkania na starość, by znalazł się kupiec na obecne i na działkę i by mogła kupić coś wygodnego na starość. Proszę święta Rito poprowadź nas bo my się gubimy. Proszę pomóż nam też w opiece nad Zenkiem by zator płucny nie powrócił i by Zenek ozdrowiał duchowo i fizycznie. Święta Rito Ty znasz nasze życie. Poprowadź nas po Bożych drogach. Dziękuję też za stowarzyszenie niepełnosprawnych Idziemy na spacer. Proszę za Sławka, za jego rodzinę, za chore dzieci, by dobry Bóg okazał łaskę Miłości.
Twoja Czcicielka napisał/a Październik 20, 2019:
Ukochana św. Rito, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane do tej pory łaski, jednocześnie proszę o dalszą opiekę, łaskę zdrowia dla mnie i moich rodziców, chroń nas od wszelkich nieszczęść. Św. Rito wstaw się za mną i wyproś mi u Jezusa Miłosiernego dobrego męża - tak długo jestem samotna Tobie zawierzam się cała
Marek i Gabrysia z Grudziądz napisał/a Październik 20, 2019:
Święta Rito przepraszamy Jezusa Miłosiernego za słowa obrazy, że mamy źle. Przepraszamy i prosimy o wybaczenie. Święta Rito prosimy o Twoje wstawiennictwo.
Marianna napisał/a Październik 20, 2019:
Proszę Cię św. Rito pomóż Arturowi wyjść z beznadziejnej sytuacji i uwolnić od zniewolenia jego umysł, a także założyć rodzinę zgodnie z Wolą Bożą.
Joanna z Tczew napisał/a Październik 20, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa oraz umocnienie mnie w wierze i miłości. Panie niech Twoja nieskończona miłość doprowadzi nas do życia wiecznego. Św. Rito módl się za nami.
Bozena z Rybnik napisał/a Październik 20, 2019:
Św. Rito wyproś dla mojego męża łaskę zdrowia
Małgorzata, Damian z Chojnice napisał/a Październik 20, 2019:
Święta Rito, wciąż prosimy o zdrowie dla naszej córeczki Lilki, zaopiekuj się Nią, spraw by cierpienie minęło.
Olek napisał/a Październik 20, 2019:
Proszę o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych. Bóg zapłać za modlitwę.
Helena z Jarosław napisał/a Październik 20, 2019:
Święta Rito za Twoją przyczyną proszę wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mnie, moich dzieci i wnuków. Proszę Ciebie uwolnij mnie z bólu i cierpienia oraz w intencji Bogu wiadomej. Jezu ufam Tobie
Patrycja napisał/a Październik 20, 2019:
Św. Rito dziękuję Ci za mojego cudownego synka i proszę o opiekę nad nim, by rozwijał się prawidłowo i był zdrowy. Amen
Celina z C napisał/a Październik 20, 2019:
Panie Jezu, z całego serca proszę Cię o pogłębienie zbudowanie bliskiej relacji między nami, o szczęśliwe małżeństwo dla nas w przyszłości, proszę także o dzieciątko. Tak bardzo pragnę go bliżej poznać, pragnę być z nim na zawsze, otulić go miłością ciepłem szczęściem wsparciem. Od dawna jest w moim sercu niezmiennie. Proszę bym mogła go spotkać. Połącz nas sakramentem na wieki. Święta Rito, wstaw się za nami. Dziękuję za wszystko.
Sylwia napisał/a Październik 20, 2019:
Św. Rito dziękuję ogromnie za opatrzność oraz łaski które otrzymuję każdego dnia za Twoim wstawiennictwem u Pana Boga 🌹🌹modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci zwłaszcza teraz podczas choroby syna🙏modlę się o spokojną przyszłość dla swojej rodziny i o dobrobyt 🙏modlę się o pomyślny rok szkolny dla córki i syna 🙏Jezu ufam Tobie ❤️❤️❤️
Sylwia napisał/a Październik 20, 2019:
Św. Rito dziękuję ogromnie za opatrzność oraz łaski które otrzymuję każdego dnia za Twoim wstawiennictwem u Pana Boga 🌹modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci zwłaszcza dla syna podczas choroby🙏modlę się o spokojną przyszłość dla swojej rodziny 🙏modlę się o pomyślny rok szkolny dla córki i syna 🙏Jezu ufam Tobie ❤️❤️❤️
Barbara-Kinga z Kraków napisał/a Październik 20, 2019:
Ukochana św. Rito dziękuję za opiekę nad moim chorym synem. Błagam otaczaj go opieką i dopomóż mu wyjść z choroby. Dodaj mu siły do walki z nią. Wspomóż go w ułożeniu życia z wartościową kobietą, z którą stworzyłby dom. Twoja czcicielka.
Wiktoria napisał/a Październik 20, 2019:
Święta Rito za Twoją przyczyną proszę wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mnie, moich dzieci i wnuków. Św. Rito proszę uwolnij mnie z nerwicy lękowej i samotności której bardzo się boję. Proszę nie zostawiaj mnie z tym cierpieniem. Proszę o szczęśliwe zjazdy i wyjazdy mojego syna i wszystkich górników. Amen
Anna z Warszawa napisał/a Październik 19, 2019:
Święta Rito dziękuję za cudowny dar ciąży, proszę o prawidłowy rozwój dzieciątka i szczęśliwe rozwiązanie.
Wieslawa napisał/a Październik 19, 2019:
Św. Rito proszę Cię w intencji Dionizego, o uwolnienie z uzależnień, które niszczą jego życie, zaopiekuj się nim, to dobry człowiek.
Renata z Sosnowiec napisał/a Październik 19, 2019:
Dziękuję za dobry czas wspólnego wypoczynku, proszę gorąco o modlitwę w intencji pozytywnego zakończenia sprawy zawodowej, niech wszystko się ułoży, tak bardzo boję się błędu.
Ania z kuj-pom napisał/a Październik 19, 2019:
Św. Rito proszę Cię za mojego kochanego Tomka. proszę Cię by to co było między nami wróciło, proszę o Jego miłość i o to byśmy mogli być razem. Kochana Rito módl się nami.
Dorota z Gdańsk napisał/a Październik 19, 2019:
Święta Rito, proszę błogosław mojej mamie Irenie z okazji imienin, proszę o zdrowie dla niej, wszelkie łaski, aby pobyt w szpitalu rehabilitacyjnym przywrócił ją do lepszej sprawności tak aby chodziła bez kul. Proszę o dobre dni w zdrowiu i radości.
sabina z Nakło Śląskie napisał/a Październik 19, 2019:
Święta Rito proszę Cię o łaskę zdrowia
Ufam napisał/a Październik 19, 2019:
O wyjście z nieczystości dla Wojtka, Darków, Danielów, Adriana, Łukasza, Magdy, Krzyśka, Gośki, Joli, Zbyszka - o szczerą spowiedź.
Ewelina z Ćmielów napisał/a Październik 19, 2019:
Proszę o łaskę macierzyństwa i uzdrowienia. Amen.
Joanna napisał/a Październik 19, 2019:
Św. Rito! Bardzo proszę o zdrowie dla mojego teścia Mirosława, aby wybudził się ze śpiączki i wrócił do dawnej sprawności. Joanna
Renata napisał/a Październik 19, 2019:
Św. Rito, błagam ponownie - spraw cud dla mojej córki, uproś dla niej miłość i szczęście, zwróć jej człowieka, którego bardzo kocha. Cierpi z bólu i samotności. Napraw, proszę, jej życie.
Proszę napisał/a Październik 19, 2019:
Boże, by skończyło się to cierpienie.
Wiktoria napisał/a Październik 19, 2019:
Święta Rito za Twoją przyczyną proszę wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mnie, moich dzieci i wnuków. Św. Rito proszę uwolnij mnie z nerwicy lękowej i samotności. Proszę nie zostawiaj mnie z tym cierpieniem. Proszę o szczęśliwe zjazdy i wyjazdy mojego syna i wszystkich górników. Amen
Ewa z Krakow napisał/a Październik 19, 2019:
Najdroższa Sw Rito proszę Cie z całego serca o błogosławieństwo i moc Ducha Sw oraz wszelkie laski i dary Ducha Sw dla ,mnie ,moich dzieci ,wnusi i całej mojej Rodziny .Sw Rito proszę wstaw się za nami u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych ,proszę Sw Rito opiekuj się nami szczególnie moja Synowa i chroń mnie i cala moja Rodzinę przed zlem przed szatanem przed złymi ludźmi .Sw Rito proszę także o niebo dla mojej mamy i sile dla mojego Taty ,Serdeczne Bóg Zapłać
HELENA z JAROSŁAW napisał/a Październik 19, 2019:
Św. Rito, Potężna orędowniczko w sprawach trudnych, wysłuchaj z życzliwością błagań mojego strapionego serca i uproś mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję, Jezu Ty wszystko wiesz. "Jezu, niech Twoja moc zabłyśnie w moim życiu”. Amen.
Aneta z Kraków napisał/a Październik 19, 2019:
Św.Rito, proszę wyproś u naszego ukochanego Ojca aby dokonała się operacja serca u Sebastiana. Niech znajdą się darczyńcy gdyż już tak niewiele potrzeba uzbierać pieniędzy na wyjazd do szpitala w USA. Boże pomóż temu chłopcu. Aneta.
Bozena z Rybnik napisał/a Październik 19, 2019:
Św. Rito, błagam Cię wyproś dla mojego męża łaskę zdrowia.
Joanna z Tczew napisał/a Październik 19, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa oraz umocnienie mnie w wierze i miłości. Panie podnieś upadających na duchu niech miłość zwycięży wszelkie zło i cierpienie. Św. Rito módl się za nami.
Agnieszka napisał/a Październik 19, 2019:
Święta Rito, moja ostatnia nadziejo proszę w dalszym ciągu o pomoc, modlitwę i wstawiennictwem w intencji mojej walki z nowotworem jajnika.
Krystyna napisał/a Październik 19, 2019:
Św. Rito tak mi ciężko. Oręduj za moim synem i wybłagaj mu łaski, które dobry Bóg zna. Nic mu się nie udaje a ja już nic więcej nie mogę. Jezu Miłosierny i Matko Najświętsza błagam o pocieszenie.
Katarzyna z Gdansk napisał/a Październik 19, 2019:
Proszę o nawrócenie, przemianę serc, uwolnienie od zła, oczyszczenie serc, uzdrowienie duszy, psychiki, ciała, relacji oraz otwarcie na natchnienia Ducha Świętego dla Martyny i jej bliskich. Proszę o dobre uczciwe życie dla nas.. Dziękuję, św. Rito za wymodlone łaski. Ratuj moją rodzinę.
Renata z Nowy Sącz napisał/a Październik 19, 2019:
Święta Rito Błagam Cię pomóż Mój partner ojciec naszego 7-letniego Synka zostawił nas po 11 latach wspólnego życia. Jest to dla nas ogromny cios. Mój Synek ciągle pyta czemu Tata nas porzucił. Pragnęliśmy szczęśliwej rodziny. Wyproś Św. Rito błagamy Cię aby Michał znalazł w sobie siłę żeby naprawić swój zły czyn i wrócił do nas - do mnie i Filipka. Prosimy tak bardzo - pojednaj naszą rodzinę, naszą trójkę. Św. Rito pomóż
Krzysiek z Wrocław napisał/a Październik 19, 2019:
Proszę o cud łaski realizacji miłości do kobiety - aby była wzajemna. Amen
Kasia z Lubawa napisał/a Październik 19, 2019:
Św. Rito dopomóż bo moje serce rozrywa się a umysł umiera - tabletki nie pomagają. A za wszystko dziękuję.
Ewelina z Ćmielów napisał/a Październik 19, 2019:
Św. Rito proszę o dar uzdrowienia i macierzyństwa dla mnie, abym zaszła w zdrową ciążę - błagam. Amen.
Lucyna z Düsseldorf napisał/a Październik 19, 2019:
Święta Rito! Błagam Cię o wstawiennictwo z prośbą o siły i łaski dla małego Oscara i jego rodziny. Bądź z nimi w tych tak ciężkich chwilach!!! Zajmij się błagam nimi wszystkimi 🌹Jezu ty się tym zajmij, pokornie proszę ❣️Lucyna
Ewelina z Warszawa napisał/a Październik 18, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji Dominika by wyszedł z depresji.
Małgorzata z Tychy napisał/a Październik 18, 2019:
Św. Rito błagam pomóż mi przywrócić dobre relacje z naszym dorosłym synem, który zerwał z nami kontakt na życzenie partnerki pomóż nam przetrwać ten ciężki czas i spraw aby syn nie zapominał o nas i nie dręczył nas psychicznie aby znowu był takim człowiekiem jak kiedyś i zrozumiał swoje złe zachowanie.
Ewa z Maz napisał/a Październik 18, 2019:
Wybacz droga Patronko że nie daję Ci spokoju i wciąż zwracam się z prośbą ale nie mam komu zawierzyć swoich problemów. Mimo wieloletniego związku z mężem oboje jesteśmy nieszczęśliwi. Nie spełniamy swoich oczekiwań. Z wiekiem pogarsza się wszystko. Wiem że nie jestem bez winy ale już nie wiem dalej co robić. Mąż oczekuje ode mnie rzeczy którym nie jestem w stanie sprostać. Jestem wyczerpana pracą i zmęczona chorobami z których drwi. Potrzebuję spokoju a nie roszczeń i stresu który pogłębia słabość zdrowia. Proszę o modlitwę aby opanował się i uspokoił swoje nerwy które go bardzo wykańczają również. Mój spokój i unikanie awantur tylko pobudzają go do agresji. Może modlitwa pomoże opanować go aby zrozumiał jak bardzo mnie źle ocenia i traktuje. Dziękuję z serca całego
ALEKSANDRA z GDAŃSK napisał/a Październik 18, 2019:
Święta Rito błagam Cię o cud. Módl się o zdrowie dla Lili. Twoja oblubienica.
Ewa z Maz napisał/a Październik 18, 2019:
Droga św. Rito już nie wiem po raz który zwracam się z prośbą o pomoc do Ciebie o wstawiennictwo do Pana Naszego i Najświętszej Panienki. Za wszystkie modlitwy z serca całego dziękuję. Wciąż proszę o zdrowie dla moich córek, synka młodszej córki i maleństwa noszonego pod sercem starszej córki. Z serca całego proszę o szczęśliwe donoszenie ciąży bezpieczny poród i zdrowe dzieciątko. Otocz proszę opieką moje dzieci i ich rodziny. Proszę o modlitwę w intencji moich najbliższych. Z serca dziękuję. Szczęść Boże i Bóg zapłać za wszystko.
Barbara napisał/a Październik 18, 2019:
Św. Rito błagam uproś u miłosiernego Jezusa szczęśliwy przebieg operacji mojego męża, proszę o łaskę zdrowia dla męża i całej mojej rodziny. Św. Rito orędowniczko nasza, proszę Cię o wstawiennictwo do miłosiernego Serca Jezusowego. Pomóż nam, Bóg zapłać.
Malgorzata,Damian z Chojnice napisał/a Październik 18, 2019:
Święta Rito, dziękujemy za cud życia naszej córeczki Lilki. Prosimy, wstaw się w jej intencji, aby tak strasznie nie cierpiała i odzyskała zdrowie.
Barbara napisał/a Październik 18, 2019:
Św.Rito, uproś błagam u miłosiernego Jezusa łaskę zdrowia dla chorych moich wnucząt Julii, Jasia i Samuelka. Św. Rito proszę uproś sakrament Chrztu świętego dla mojego wnuczka Samuelka. Św. Rito proszę pomóż mojej córce Joannie dobrze, w wierze katolickiej wychować synka Samuelka. Św. Rito błagam Cię o pomoc. Bóg zapłać.
xxx napisał/a Październik 18, 2019:
Panie Boże, ukaż mi sens mojego życia i pomóż mi w nim, nie zostawiaj mnie tu w samotności. Wypełnij ją. Uproś mi Świętego Ducha.
Beata z Łódź napisał/a Październik 18, 2019:
Święta Rito, proszę Cię wstaw się u Pana Boga za moim synem Michałem, aby był zdrowy na ciele i umyśle by jego rozwój przebiegał prawidłowo. Dziękuję.
Regina napisał/a Październik 18, 2019:
Święta Rito, dziękuję ❤️. Tylko Ty mogłaś wyprosić ten cud... Nadal będę mogła pracować i wierzę, że z Twoją pomocą jeszcze wszystko da się naprawić.
Dorota z Gdańsk napisał/a Październik 18, 2019:
Święta Rito proszę o pomoc w pracy aby wszystko się dobrze rozwiązało i nie było problemów. Proszę pomóż mi.
Olek napisał/a Październik 18, 2019:
Proszę o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych. Bóg zapłać za modlitwę.
s.Ewelina z Dębica napisał/a Październik 18, 2019:
o cud uzdrowienia Mateusza, łaskę przemiany serca Eweliny, o łaskę przebaczenia i uzdrowienia zranionych uczuć i uratowanie małżeństwa
Danusia z Żagań napisał/a Październik 18, 2019:
Umiłowana Święta Rito proszę o uzdrowienie, odzyskanie sił abym mogła służyć swoim bliskim i opiekować się moją wnuczką. Proszę o miłosierne serce i łagodność dla swojego zięcia aby potrafił dzielić się tym co posiada ze wszystkimi i z miłością patrzeć na bliźnich.
Agnieszka z Znin napisał/a Październik 18, 2019:
Św. Rito cudowna Orędowniczko nasza w sprawach trudnych i niemożliwych, proszę oręduj za Karolinką, by Pan Bóg udzielił jej łaski zdrowia. By zabrał od niej chorobę nowotworową, ból , strach..., by przywrócił jej radość życia i powrót do normalności w zdrowym ciele. Amen
Ewa z Krakow napisał/a Październik 18, 2019:
Najdroższa Św. Rito proszę Cie z całego serca o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę wstawiaj się za nami w intencjach Panu Bogu wiadomych dla każdego z nas, proszę opiekuj się nami a szczególnie moją Synową i chroń mnie i całą moją Rodzinę przed złem, przed szatanem, przed złymi ludźmi. Św. Rito proszę także o niebo dla mojej mamy i opiekę nad moim tatą. Serdeczne Bóg Zapłać
Agnieszka napisał/a Październik 18, 2019:
Święta Rito proszę Ciebie o pomoc w naszej ciężkiej sytuacji finansowej. Pomóż mi, bo ja już nie wiem co robić, te wszystkie problemy tak się nawarstwiają, że już nie mam siły. Święta Rito wymódl mi te łaski u Twojego Syna.
Helena z JAROSŁAW napisał/a Październik 18, 2019:
Św.Rito proszę Cię o zdrowie i opiekę dla mnie i moich bliskich, o nawrócenie i uwolnienie z mocy zła, dary Ducha Św. Bóg zapłać
Ewelina z Ćmielów napisał/a Październik 18, 2019:
Św. Rito proszę o dar uzdrowienia i macierzyństwa dla mnie i wszystkich którzy tego potrzebują. Amen.
Joanna z Tczew napisał/a Październik 18, 2019:
Św Rito naucz mnie całkowitej ufności do Pana który jest jedyną Prawdą i życiem. Panie ulecz serca wszystkich zagubionych i opuszczonych grzeszników, zaprowadz ich do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św Rito módl się za nami.
Patrycja napisał/a Październik 18, 2019:
Św. Rito wstaw się proszę u Pana Boga w intencji mojego synka, aby był zdrowy, rozwijał się prawidłowo, żeby nie miał wady słuchu. Proszę również żebyś mną kierowała, żebym była dobrą mamą dla mojego Giorgio i żebym nie popełniała błędów. Mój synek jest darem z nieba po ogromnej tragedii, daje mi codziennie tyle radości i chce mu dać wszystko co najlepsze. Dziękuję Ci że wysłuchałaś mojej modlitwy i tak szybko mi dałaś ten cud. Proszę opiekuj się nami. Amen
Ewa napisał/a Październik 18, 2019:
Św Rito wstaw się za moją rodziną, by Bóg Ojciec nasz udzielił łaski nawrócenia mojemu mężowi, by poprawiły się relacje w rodzinie, by mąż zaczął żyć uczciwie. Św Rito módl się za nami.
Marta z Krakow napisał/a Październik 18, 2019:
Św. Rito błagam Cię z całych mych sił o dobre wyniki mojego ukochanego brata. Zawierzam i ufam Tobie
Wiktoria napisał/a Październik 18, 2019:
Święta Rito za Twoją przyczyną proszę wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mnie moich dzieci i wnuków. Św Rito proszę uwolnij mnie z nerwicy lękowej i samotności. Proszę nie zostawiaj mnie z tych cierpieniem ono zabija we mnie radość i chęć do życia. Proszę o szczęśliwe zjazdy i wyjazdy mojego syna i wszystkich górników. Amen
Wiesia z Sulejówek napisał/a Październik 18, 2019:
Św. Rito ty znasz i wiesz co będzie dla mnie najlepsze spraw abym na stare lata spotkała bratnią duszę z którą będę szczęśliwa
Agnieszka z Krasnystaw napisał/a Październik 18, 2019:
Święta Rito, moja ostatnia nadziejo proszę Cię z całego serca o modlitwę i wstawiennictwo. Wykryto u mnie chorobę nowotworową jajnika w dość zaawansowanym stopniu. Bardzo się boję św. Rito. Proszę dodaj mi siły.
Wiesia z Sulejówek napisał/a Październik 18, 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji syna Krzysztofa - o znalezienie dobrej kobiety na żonę, ulecz go z nałogu wszelkich hazardów żeby nie powracał w alkoholizm. Proszę Cię Św Rito o powrót dzieci i wnuków do Boga, uproś mi uleczenie mnie z chorób a przede wszystkim z głuchoty, samotności żebym nie została sama. Zmarł mi mąż a dzieci się nie odzywają. Oddałam im wszystko a na koniec zostałam sama z długami. O kochana Św. Rito ty najlepiej znasz moją sytuację dziękuję Ci za wszystkie łaski jakie dotychczas otrzymałam. Błagam wesprzyj mnie
babcia napisał/a Październik 18, 2019:
Św. Rito, moja posłanniczko u Tronu Bożego. Proszę gorąco uproś u dobrego Boga przez Miłosierne Serce Maryi, Światło Ducha Świętego dla Kornelii w nauce. Błagam o pomoc dla nas w jej wychowaniu.
Magda z Warszawa napisał/a Październik 18, 2019:
Święta Rito nie opuszczaj mnie, uproś u Boga pozytywne zakończenie sprawy Zdzisława i abstynencję dla niego abyśmy dalsze lata mogli przeżyć w zdrowiu i miłości będąc razem
Ela napisał/a Październik 18, 2019:
🌹Św. Rito 🌹 weź nasze prośby w swoje ręce i zanieś je do dobrego Boga aby Jego Miłosierdzia doświadczył mój synek, wstaw się za nim, uproś łaskę powrotu do zdrowia aby odzyskał to co utracił, a jest mu tak potrzebne do życia w radości; ufamy i wierzymy w twoje wstawiennictwo, prowadź nas do Boga, pomagaj nam w naszych utrapieniach, strzeż od złego moje dzieci, zachowaj je w zdrowiu i bądź z nami w każdy czas, chcemy czuć twoją obecność, amen. Bóg zapłać
Bozena z Rybnik napisał/a Październik 18, 2019:
Wstaw się za moim mężem do naszego Ojca, wyproś uzdrowienie dla niego. Św. Rito wstaw się za nim
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Październik 18, 2019:
Błagamy o przyszłość naszego syna Konrada. Módl się za nami. Joanna i Krzysztof
Sylwia napisał/a Październik 18, 2019:
Bardzo dziękuję za otrzymane łaski każdego dnia i Twoją opatrzność Panie 🌹modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci zwłaszcza teraz w okresie zachorowalności 🙏modlę się o spokojną przyszłość dla swojej rodziny 🙏modlę się o pomyślny rok szkolny dla córki i syna 🙏 Jezu ufam Tobie❤️ Jezu ufam Tobie ❤️ Jezu ufam Tobie ❤️
Iwona z Zamosc napisał/a Październik 18, 2019:
Dziękuję Ci Święta Rito za otrzymane łaski. Błagam by mój syn szybko doszedł do zdrowia, aby oparzenie szybko i bezproblemowo się goiło a dolegliwości związane z infekcją dróg oddechowych ustały. Proszę również by dziecko które noszę w łonie rozwijało się prawidłowo.
Beata z Nowak napisał/a Październik 17, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Konrada o powrót do Boga oraz o znalezienie dobrej żony.
Helena z Jarosław napisał/a Październik 17, 2019:
Święta Rito pokornie proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa córki. O nawrócenie na drogę wiary i miłości. moich dzieci. O przemianę duszy i serca, pokorę, cierpliwość, mądrość. Święta Rito pomóż. Jezu Ty się tym zajmij
Helena z Jarosław napisał/a Październik 17, 2019:
Św. Rito weź w swoją opiekę mnie i moje dzieci, uproś dla nich wszelkie potrzebne łaski. Bardzo proszę o modlitwę w intencji przezwyciężenia choroby nowotworowej. Bóg zapłać za otrzymane dotąd łaski.
Regina napisał/a Październik 17, 2019:
Święta Rito, błagam Cię o wstawiennictwo w sprawie mojej pracy. Proszę Cię, bym mogła pracować w godziwych warunkach, by moja rodzina mogła spokojnie i godnie żyć. Błagam Cię o życzliwość i wyrozumiałość moich zwierzchników. Spraw proszę, by została utworzona ta druga grupa, a mnie nie pozwól zmarnować żadnej szansy... Pomóż mi rozeznać się w sytuacji. Ratuj, jak zawsze ratowałaś!
Agnieszka z Otwock napisał/a Październik 17, 2019:
O Droga Święta Rito, proszę Ciebie by gorączka ustąpiła i Joachim wyzdrowiał. Pomóż mojej siostrze w opiece nad synkiem daj jej wiarę i siłę. Dziękuję za otrzymane łaski. Amen
Katarzyna z Łuków napisał/a Październik 17, 2019:
Bardzo proszę o wstawiennictwo św. Rity i łaskę pomyślnego zdania egzaminu wstępnego 5 listopada. Dziękuję za wszelkie dotychczasowe łaski.
Magdalena z Klęczany napisał/a Październik 17, 2019:
Proszę Cię św. Rito w intencji moich rodziców, by panowała między nimi zgoda, miłość i zrozumienie. Niech Pan uzdrowi wnętrze mojego taty...
Dorota z Gdynia napisał/a Październik 17, 2019:
Kochana Święta Rito. Miej w opiece całą moją rodzinę. Niech zapanuje spokój. Proszę o uzdrowienie mojego męża z nowotworu. Chroń mojego syna przed złem. Daj mi siłę myśleć pozytywnie. Wierzę Rito że mi pomożesz. Mimo różnych sytuacji, mimo mojej modlitwy codziennej mój kolega zmarł. Nie tracę nadziei. Wiem wierzę i modlę się o lepsze jutro. Rito dopomóż mi. Daj mi siłę. Jezu Ty się tym zajmij.
Mateusz napisał/a Październik 17, 2019:
Proszę o łaskę zdrowia i pomyślny przebieg operacji dla syna Jana
Ufam napisał/a Październik 17, 2019:
O przemianę serca i szczerą spowiedź dla Wojtka, Piotra, Kuby, Daniela, Krzyśka, Mateusza, Łukasza, o łaskę pracy i męża dla mnie.
Czcicielka z Podkarpacie napisał/a Październik 17, 2019:
Św. Rito wypraszaj potrzebne łaski dla córki Joanny, zdrowie, dobre wybory w życiu i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień, zatroskana mama
Ania z Kujpom napisał/a Październik 17, 2019:
Proszę o modlitwę za chrześniaka Jacusia, za wszystkich ludzi których kocham a także za siebie samą by Bóg pomógł mi na studiach. Św. Rito módl się za nami.
Ania z Kujpom napisał/a Październik 17, 2019:
Proszę o modlitwę by Tomek znów zechciał mieć ze mną kontakt, byśmy znów byli przyjaciółmi.
Bogumiła z Podkarpacie napisał/a Październik 17, 2019:
Św. Rito błagam dopomóż córce Oli powrócić do zdrowia i o wyleczenie rany po zabiegu
Bogumiła z Podkarpacie napisał/a Październik 17, 2019:
Św. Rito proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów w naszym małżeństwie, Jezu cichy i pokornego serca uczyń serca nasze według Serca Twego
Bogumiła z Podkarpacie napisał/a Październik 17, 2019:
Boże Miłosierny proszę Cię o łaskę nawrócenia dla Pawła aby rychło odczuł działanie miłości Bożej i pokochał Jezusa Chrystusa. Św. Rito błagam o wstawiennictwo za nim
Dominik z Ozorków napisał/a Październik 17, 2019:
Poproszę o modlitwę w intencji moich Kochanych Rodziców: o spokojną, cichą emeryturę. By sąsiedzi nie uprzykrzali im życia hałasami. BÓG zapłać, dziękuję.
Ewelina z Katowice napisał/a Październik 17, 2019:
Dziękuję Maryjo za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o modlitwę w intencji Piotra o łaskę żywej wiary, powrotu do korzystania z sakramentów życia w łasce uświęcającej oraz daru mądrości i światła Ducha Świętego w rozwiązaniu problemów, uzdrowienie duszy i ciała oraz o łaskę pokoju serca, cierpliwości i mądrości, światła Ducha Świętego w pewnej sprawie dla Eweliny
Joanna z Tczew napisał/a Październik 17, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę uzdrowienia relacji w mojej Rodzinie niech zapanuje w niej miłość i zgoda. Panie uzdrów serca wszystkich zatwardziałych grzeszników, sprowadź ich do Twojego źródła, jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św. Rito módl się za nami.
maria z katowice napisał/a Październik 17, 2019:
Św. Rito bardzo cierpię na postępujące zwyrodnienie stawów, które jest nie do opanowania przez lekarzy więc tylko Ciebie błagam - pomóż, wysłuchaj mojej modlitwy, nie opuszczaj mnie, pokieruj też losem mojego syna Tomasza, bo jest nad przepaścią, o dar miłości Jezusa Chrystusa, proszę Cię o pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia za błąd lekarski i sprawiedliwość sądów, odwołanie do 2-iej instancji, zdrowie i siłę dla p. mecenas - i ona wierzy w siłę i pomoc Św. Rity i o modlitwę w jej intencji. Św. Rito ratuj mnie bo tyle już doświadczyłam.