Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
24446 wpisów.
Marek z Kraków napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Św. Rito patronko od spraw niemożliwych po ludzku mój syn jest zdiagnozowany na nieuleczalną chorobą genetyczną która skraca życie. Proszę, błagam, wołam o cud o miłosierdzie za Twoim wstawiennictwem. Wyproś nam pokój w sercu o nadzieję że Bóg zmiłuje się nad nami i udzieli łaski uzdrowienia.
Jolanta z Rzeszów napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Święta Rito módl się za nami. Proszę o nawrócenie brata i o cud wyjścia z nałogu. Jezu Ty się tym zajmij. 🌹
Ola napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Św. Rito pomóż, dom jest moim wiezieniem od ponad 20 lat, żyję wg woli męża (dom,kościół,zakupy) który jest egoistyczny ,obojętny na me prośby .Błagam pomóż mi wyjść z tej beznadziejnej sytuacji która mnie doprowadza do beznadziei i depresji .
Agata z Limanowa napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Moja ukochana św. Rito zawsze byłaś obecna w moim życiu, ponownie błagam Cię o pomoc. Proszę uproś nam łaskę zdrowia dla naszej córki Justyny, w Tobie pokładam moją nadzieję.
Wierna Czcicielka Halina napisał/a Kwiecień 15, 2019:
ŚW.RITO gorąco proszę o wstawiennictwo u Boga łaskę zdrowia dla Grzesia .Proszę o rozwiązanie trudnych dla Niego spraw. Błagam o ratowanie związku i wychowanie córek. Proszę uproś aby zbliżył sie do Boga. Uwolnij Go z nałogu narkotykowego.Zlituj się Tylko Ty św. Rito możesz ubłagać łaskę dla Niego.
Sylwia z Maków Podhalański napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Św.Rito uproś u Pana Jezusa pomyślne zdanie egzaminów dla mojego syna. Wyproś w swoich modlitwach również prośbę o którą proszę cię nieustannie... Dziękuję ci że czuwasz nad moją rodziną i proszę nie zapominaj o nas w swoich modlitwach. Twoja wierna czcicielka.
Anna z Płock napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Za Annę i Andrzeja o dar potomstwa potrzebne łaski . Za dzieci o potrzebne łaski . O uzdrowienia i opatrzność.
Róża napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Święta Rito Tobie powierzam moje małżeństwo dotknięte nieczystością i proszę o uzdrowienie .Bóg zapłać.
Anna z Przemyśl napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Święta Rito proszę by te problemy z wymiotami ustąpiły, proszę bym odzyskała kontakt z Gianem i mogła się z nim spotkać, proszę pobłogosław mnie i moich przyjaciół z południa, proszę pomóż mi w pracy dla future net
Patrycja napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Św.Rito proszę Cię też o wstawiennictwo za Dante żeby wyzdrowiał i wrócil do sił. Amen
Patrycja napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Św.Rito błagam Cię wyproś u Pana Boga aby mój synek rozwijał się zdrowo, aby nic mu nie zagrażało, abym miała szczęśliwy poród i żeby te nowe problemy zdrowotne nie miały wpływu na moją ciąże. Proszę Cię pomóż mi.
Iwona z Podsarnie napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Św. Rito proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej mamy Anieli oraz o potrzebne łaski i siły dla niej oraz całej rodziny. Iwona
Małgorzata z Jelenia Góra napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Święta Rito proszę Cie wstaw się za moim synem Markiem i wyproś dla niego łaskę uwolnienia od uzależnień i jego szczere nawrócenie. Święta Rito módl się za nami
Joanna z Tczew napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Św Rito pokornie proszę o łaskę pokoju i miłości w Rodzinie w której zapomniano czym jest miłość. Panie skrusz ich zatwardziałe serca naucz ich miłować drugiego człowieka. Św Rito módl się za nami.
Ewa z Kraków napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia ,dziękuję za wszystko i proszę Cię z całego serca o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla mnie ,moich dzieci , wnusi i całej mojej rodziny. Św. Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych ,dla całej mojej rodziny Pan wszystko wie proszę Jezu Zajmij się Tym wszystkim .Kochana św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie , i całą moją rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Serdeczne Bóg zapłać.
Elzbieta z dowolne napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Św. Rito prosze o ratunek.
Monika z Rybnik napisał/a Kwiecień 15, 2019:
św. Rito Ty jesteś patronką spraw trudnych i beznadziejnych. Proszę Cię w imię Jezusa wstaw się za mną do Boga i wyproś mi tę łaskę, którą noszę w sercu. Pomóż mi w tej trudnej i beznadziejnej sprawie. Bóg wie, że to o co Go proszę jest dobre bo pochodzi od niego, bo Bóg chce aby ludzie się kochali i zawierali związki oparte na BOGU. Dlatego do Ciebie zwracam się w tej trudnej dla mnie sytuacji. Ja sama już nic nie mogę zrobić, dlatego zawierzam to wszystko Bogu przez Twoje wstawiennictwo. Św. Rito pomóż mi błagam z dziecięcą ufnością.
Babcia/Matka z Ostrołęka napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Jezusa za moją wnuczką, módl się o uzdrowienie z depresji, o opiekę nad nią podczas dzisiejszych egzaminów, przywróć jej radość życia, oraz za jej matką o nawrócenie. Jezu ufam Tobie.
Barbara z K napisał/a Kwiecień 15, 2019:
św. Rito dziękuję za wysłuchanie moich próśb, prosze o dalszą łaskę wsparcie duchowe i materialne dla mnie mojego syna i chrześniaka mniej Nas w swojej opiece.
Marianna napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Św.Rito proszę o dobrą śmierć dla cioci. Ulżyj w cierpieniu. Przynieś spokój. Daj nam wszystkim siły na ten trudny czas.
Kasia z Lubawa napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Moja Cudowna Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż bardzo kochałam i tak bardzo nie chciałam go stracić, tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna. Proszę by lekarstwa, które biorę zadziałały i by się choroba cofnęła. Dziękuję za wszystko.
M napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Święta Rito prosze... Jezu UfamTobie...
Dorota z Gdynia napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Św. Rito błagam cię o dobre wyniki mojego męża o poprawę zdrowia. Niech on wyzdrowieje proszę.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Proszę o modlitwę z a dziecko moje najukochańsze , za dzisiejszy dzień i tydzień , za pana Tomka , panią Małgosię, Pana Jacka i pana Marcina, bła gam z całego serca. Módl się za nami. Joanna i Krzysztof
Danuta z Gdansk napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Św. Rito, wyproś łaskę pozytywnych rostrzygnieć zdrowotnych dla mojej mamy.
Danuta z Gdansk napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Wspaniała św.. Rito miej w swojej opiece moja córeczkę, pomóż mi rozbudzać w niej wiarę. Następnie prosze wzmacniaj Zosie w wierze tak aby doszła do zbawienia. Daj mi ,matce mądrość w prowadzeniu córki w dobry sposób.
Danuta z Gdansk napisał/a Kwiecień 15, 2019:
Św. Rito daj Marcie z Nowego Sącza dobrego męża. Proszę o łaskę dobrych wyborów dla Marty.
Danuta z Gdansk napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Kochana św. Rito prosze Ciebie o łaskę nawrócenia i wiary dla Adriana, Patrycji,Tereski, Kasi, Oli i Pati, Beaty, Adama,Marcela,Jolanty, Magdy,Zuzy, Julii,Jasia.Bardzo pragnę aby zaznali w życiu doczesnym, poprzez zawierzeniu Panu Bogu ulgi i szczęścia,akceptacji. Bardzo pragnę przyszłego ich zbawienia. Z całego serca im tego życzę. Z góry Bóg zapłać.
Patrycja napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Święta Rito proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga o łaskę dobrego męża dla mnie, który będzie mnie kochał i szanował, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Proszę święta Rito módl się za mną.
Danuta z Gdansk napisał/a Kwiecień 14, 2019:
św. Rito pomóż synowi Krystyny zmierzyć sie ze swoimi trudnościami w funkcjonowaniu. Proszę bądź przy tej rodzinie. Wspieraj i czuwaj nad nimi! Błogosławieństwa Bożego dla nich. Z góry Tobie dziękuję!
Danuta z Gdansk napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Święta Rito wspaniała orędowniczko w sprawach trudnych bardzo prosze o wstawiennictwo w moich sprawach Tobie powierzonych. Wiesz co dla mnie jest potrzebne. Proszę również o pozytywne rozstrzygnięcia! Twoja czcicielka.
Danuta z Gdansk napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę nawrócenia i wiary dla byłego męża. Proszę o zgodę rodzicielską między nami! Dziękuję za dotychczasowe łaski!
Jan z Wieruszów napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Boże Ojcze dziękuję za wszystko i proszę o zdrowie i błogosławieństwo we wszystkich sprawach, które nosimy w sercu. Św. Rito, módl się za nami.
Kasia napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Święta Rito, proszę o szczęśliwy przebieg operacji dla mojego wujka Tadeusza, który ma nowotwór. O zdrowie dla Niego oraz potrzebne łaski. Amen !
Marzena z Poznań napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Święta Rito błagam o wyproszenie łaski uwolnienia nas od złego sąsiada, spraw aby zniknął z naszego życia na zawsze,abyśmy mogli żyć bezpiecznie, w ciszy i spokoju. Błagam również gorąco o pomoc dla Madzi, o założenie przez nią szczęśliwej , kochającej się rodziny, o dobrego męża i zdrowe potomstwo. Polecam również Bogu przez Twoje wstawiennictwo Marysię, prosząc o zdanie przez nią wszystkich egzaminów i szczęśliwe ukończenie III roku studiów oraz Marka błagając dla niego o zmianę pracy, o lepszą pracę dla niego i o powrót dla Marka do pełni zrowia
Małgorzata napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Św Rito dziękuję Ci za wszystko, 🌹proszę wyproś potrzebne łaski na czas egzaminów dla Klaudiusza, światło i dary Ducha Świętego, dobry wybór szkoły średniej.... Twojemu wstawiennictwu polecam też panią Stanisławę, której obiecałam modlitwę i jej rodzinę....🌹
Iwona z Chełm napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Święta Rito, błagam Cie, pomóż mi w sprawie znanej Tobie i Panu Bogu, jutro ma bardzo ciężki dzień i czekam na pewną diagnozę, proszę o dobre wyniki badań, błagam Cie Kochana św. Rito już nie raz dałaś mi świadectwo, że jesteś przy mnie....błagam pomóż . Święta Rito, módl się za nami
Lucyna z Krosno napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Święta Rito proszę o nawrócenie moich córek zdrowie dla wszystkich członków mojej rodziny i szczęśliwe rozwiązanie moich problemów w pracy oraz aby w moim sercu zapanowała radość i spokój. Święta Rito wstawiaj się za nami rzebrzącymi twej pomocy
Jadwiga z Nowy Targ napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Henryka, o jego nawrócenie, żeby nie ranił i nie opuszczał osoby, z którą jest związany, aby Pan uzdrowił relacje. między nimi.
Dorota z Gdańsk napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Proszę o zdrowie mamy, proszę aby dobrze załatwić wszystkie sprawy związane z operacją i proszę o dobrych lekarzy którzy się nią opiekują i skutecznie pomogą.Proszę aby operował wybrany operator.
Dorota z Gdańsk napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Proszę o zdrowie, proszę aby jęczmienie nie pojawiały się na oczach i zniknęły.Proszę o dobrych lekarzy.
Dorota z Gdańsk napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Św. Rito proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup i staw biodrowy, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
Dorota z Gdańsk napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Święta Rito, proszę o zdrowie i wszelki łaski. Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości. Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby, które mnie otaczają.Proszę abym nie miała problemów w pracy i radziła na nowym stanowisku.
Dorota z Gdańsk napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Św.Rito, bardzo proszę błogosław mojej mamie Irenie proszę o zdrowie dla niej aby przestały ją boleć stawy biodrowe i kolanowe i o dobrych lekarzy którzy jej pomogą.Wspieraj Ją i prowadź każdego dnia.
Dorota z Gdańsk napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Św. Rito, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na Wielki Tydzień.
Anna z K. napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Święta Rito bardzo proszę o pomoc w ukończeniu studiów
Monika z Warszawa napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Św. Rito, proszę o zdrowie dla maluszka które nosi moja córka pod sercem, aby wyniki najbliższego usg były prawidłowe i proszę Cie o zdrowie dla mojej córki. Dziękuję za otrzymane łaski.
Ola napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Święta Rito, mocno wierzymy w to, że to dzięki Twojemu wstawiennictwu poznaliśmy dzieci. Prosimy o Twoją dalszą opiekę i o to, by dzieci mogły z nami zostać na zawsze. 12.06. odbędzie się sprawa sądowa. Prosimy o Dar Ducha Świętego dla sędziego, który tę sprawę będzie prowadził i o to, by sytuacja prawna dzieci się wyjaśniła. Amen
Kasia z Lubawa napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna. Dziękuję za wszystko.
magda z poznan napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Św. Rito proszę o dobre rozwiązanie spraw z moją pracą, żebym dostała dobrą pracę
Elżbieta z Trzciana napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Kochana św. Rito , wstawiaj się , proszę o łaski potrzebne moim córkom. Oddaję Ci je pod opiekę. Niech będzie wola Pana.
Jadwiga z Radzymin napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Św.Rito opiekunko rodzin, proszę o uzdrowienie chorych miej nas w swej opiece.
Matka napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Św Rito usilnie prosze aby Patryczek całym swoim serduszkiem bardzo kochał Asie tęsknił za nią i ciagle o niej wszystkim mówił a szczególnie Marcinowi ze ona jest jego mama i tylko ona prosze aby był jej posłuszny słuchał się jej i robił tak jak Asia mówi prosze św Rito wysłuchaj mojej prośby aby to dziecko czuło ze Asia go kocha i ona jest jego mama
wierzaca z podkarpa napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Proszę o radość wieczną dla osób które zginęły w Smoleńsku.
K.A. napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Św. Rito pomóż mi w obliczu doświadczanej niesprawiedliwości i odrzuceń; proszę o siłę i uleczenie zranień, aby Bóg zajął się tymi sprawami i osobami i pomógł mi, a we mnie powstrzymał chęć odwetu
Matka napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Św Rito prosze aby Marcin coraz bardziej kochał Asie i nie pozwolił aby ich ktokolwiek rozdzielił proszę św Rito oddal od nich złych ludzi i pokusy spraw niech wraz z Patryczkiem stworzą kochająca rodzinę katolicka na solidnych fundamentach prosze św. Rito pomóż im i wysłuchaj mnie.
Joanna z Tczew napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Św Rito proszę o łaskę pokoju i zgody w mojej rodzinie niech nienawiść i zło które w niej się pojawiło przestanie istnieć. Panie ulecz zatwardziałe serca nas grzeszników; abyśmy nigdy nie wątpi w źródło Bożego Miłosierdzia. Panie ulecz nas i okaż nam swoją łaskę. Niech się stanie wola Twoja Panie. Św. Rito módl się za nami.
Izabela z Kraków napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Święta Rito, ty możesz wszystko. Błagam o pomoc i nadzieję na wyzdrowienie Grażyny. Proszę o dobre wyniki badań. Modlę się i wierzę.
Patrycja napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Św.Rito błagam pomóż mi i wstaw się u Pana Boga w intencji mojej ciąży, aby mój synek był zdrowy, rozwijał sie prawidłowo. Teraz znowu pojawiły się nowe problemy, błagam Cię żeby wszystko rozwiązało sie dobrze, żeby te problemy nie przeszkadzały w rozwoju mojego dziecka, błgam Cię żeby nie było nic poważnego. Amen
Iwona napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Święta Rito, wstaw się modlitwą za moją córkę. Wyproś szybkie uzdrowienie w chorobie. Aby biedna tak się nie męczyła i nie cierpiała. Uchronić wszystkie dzieci w mojej rodzinie od takich sytuacji.
Mariola napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Święta Rito proszę Cię w sprawie beznadziejnej i bardzo dla mnie przykrej. Zostałam bardzo źle osądzona przez koleżankę która naprawdę lubię i nigdy nie chciałam zrobić jej przykrości. Najgorsze że ona nie chce tego zrozumieć. Proszę o pojednanie i zgodę.
agnieszka z Kraków napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Święta Rito❤️ błagam o zdrowie, najmocniej jak umiem, pomóż mi, odsuń ból, spraw abym mogła jeść bez dolegliwości, popraw wyniki, zabierz zwłóknienia, dziękuję że jesteś 🌹🌹❤️❤️Święta Rito Ty możesz wszystko, TY wiesz co robić Dziękuję za dobry dzień
Agata z W. napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Kochana Święta Rito, proszę, pomóż mi spotkać się z nim jeszcze raz przed jego wyjazdem.
Łukasz z Londyn napisał/a Kwiecień 14, 2019:
O cudowne uzdrowienie taty z choroby nowotworowej, czerniaka złośliwego skóry.
Dorota z Gelsenkirchen napisał/a Kwiecień 14, 2019:
Proszę Święta Rito wstaw się za nami dopomóż w zdrowiu dla Mateusza żeby siły wróciły i apetyt nowe leki żeby pomogły zeby przebaczył swoim rodzicom zeby nasze kłopoty sie zakończyły oraz Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Alicji i zdrowie dla całej rodziny Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Izabela z Kraków napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Święta Rito proszę o zdrowie i dobre wyniki badań dla cioci Ireny oraz łaskę wyleczenia z choroby. Ona jak i my wszyscy wierzymy w Twoja moc i proszę o ratunek dla niej. Rito wstaw się za nią, błagam!
Ela napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Św Rito prosimy Cię proś za naszym synkiem Pawełkiem aby Bóg wysłuchał naszej prośby i synek otrzymał potrzebny dar do życia w radości . Amen
Mariola napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Święta Rito błagam o zdrowie.
Czcicielka napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Św. Rito!!! Proszę o pozytywne rozwiązanie problemu mojej przyjaciółki Ani. Jest źle, grozi jej usunięcie ciąży i macicy ,bo ma nowotwór. Św. Rito błagam, pomóż Ania od kilku lat jest Twoja czcicielką, nie opuszczaj jej, proszę.
Barbara z K napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Św. Rito pomóż mi i mojemu synowi. Jesteśmy w trudnej sytuacji finansowej.
Dorota napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Święta Rito zaopiekuj sie mną i daj mi spokojniejsze życie . Prosze żebym mogła przestać sie zamartwiać i wreszcie całkowicie zaufać Bogu
Dorota napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Święta Rito wspomóż Elżbietę.
Dorota napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Święta Rito daj szczęście Pawłowi
Dorota napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Święta Rito daj opamiętanie Piotrowi i nawróć Go
Dorota napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Boże dziękuje Ci za wszystko
Agnieszka Weronika z Szydłowiec napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Święta Rito za Twoim pośrednictwem proszę o dary Ducha Świętego dla Adriana oraz Kuby, aby dobrze zdali oni egzaminy maturalne. Dopomóż im, aby dokonali dobrego wyboru dalszej drogi życiowej i dostali się na wybrane studia.
Małgorzata napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Św. Rito wyproś mi interwencję Boga Wszechmogącego aby mnie uwolnił uzdrowił udzielił światła i darów Ducha Świętego odmienił mój los pobłogosławił poszczęścił aby ulitował się nade mną i wkroczył z całą Swoją Wszechmocą do tej trudnej beznadziejnej i przegranej po ludzku sytuacji Boże ratuj!!!
Rafał z Budzów napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Św Rito proszę o dobre rozwiązanie spraw z moją pracą. Proszę o zdrowie i opiekę dla mnie, mojej żony, i dzieci. Bóg zapłać
Anna napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Św. Rito proszę o trzeźwość i przemianę duchową Aleksandra, o radość i ukojenie nerwów dla Ireny, o dar potomstwa dla Agnieszki i Roberta oraz Anny i Aleksandra.
Wiktoria z Gdynia napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Św Rito, boję się że ostatnio popełniłam duży błąd, proszę przynieś mi ukojenie i uchroń przed jego skutkami.
Joanna z Tczew napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Św Rito proszę o łaskę uzdrowienia relacji w mojej rodzinie niech nienawiść, która się w niej pojawiła przestanie istnieć. Boże doprowadź nas wszystkich do źródła Twojego Miłosierdzia. Niech się stanie wola Twoja Panie. Św. Rito módl się za nami.
Krzysztof z Będzin napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Św. Rito proszę Cię jeżeli to tylko będzie zgodne z wolą Bożą pomóż mi w bardzo ciężkiej, beznadziejnej sprawie wiadomej Tobie...
Ewa z Kraków napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia ,dziękuję za wszystko i proszę Cię z całego serca o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla mnie ,moich dzieci , wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych ,dla całej mojej rodziny Pan wszystko wie proszę Jezu Zajmij się Tym wszystkim .Kochana św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie , i całą moją rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Serdeczne Bóg zapłać.
Maria napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Św. Rito proszę uproś u Boga łaskę podjęcia przeze mnie dobrych decyzji oraz łaskę szczęśliwej miłości, spotkania przyszłego męża i założenia rodziny.
Patrycja napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Św.Rito błagam módl się u Pana Boga w intencji mojej ciąży. Błagam Cię, aby nie było żadnych powikłań, żeby mój synek był zdrowy i żebym miała szczęśliwy poród. Amen
Mama z Jasło napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Św. Rito zanieś moją prośbę do dobrego Boga aby mój syn Marcin znalazł dobrą żonę i założył katolicką rodzinę. Uproś mu znalezienie godnej pracy. Szczęść Boże.
Kasia z Lubawa napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna. Dziękuję za wszystko.
agnieszka z Kraków napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Święta Rito błagam o zdrowie, najmocniej jak umiem, pomóż mi, odsuń ból, spraw abym mogła jeść bez dolegliwości, popraw wyniki, zabierz zwłóknienia, dziękuję że jesteś 🌹🌹❤️❤️Święta Rito Ty możesz wszystko, TY wiesz co robić
Iwona z Poznań napisał/a Kwiecień 13, 2019:
Święta Rito błagam Ciebie wstaw się u Pana Boga w mojej sprawie. Wiem że jest ona bardzo trudna wręcz beznadziejna ale wiem że dzięki Tobie i Najświętszej Panience nie jest niemożliwa. Błagam Cie uproś mi u Boga możliwość bycia i małżeństwa z osoba którą kocham z całego serca i bez której żyć już nie umiem i nie chce. Błagam Cię o łaski dla mnie i dla niego a przyrzekam że uczynię wszytko żeby nigdy nie pożałował swojej decyzji i żeby nigdy nie odszedł od Boga z mojego powodu. Święta Rito módl się za nami.
Ela napisał/a Kwiecień 13, 2019:
🌹Św Rito 🌹dopomóż moim dzieciom chroń od złego zachowaj ich w zdrowiu i prowadź do Boga aby jego miłosierdzia doświadczył mój synek wstaw się za nim uproś potrzebna łaskę nie zostawiaj nas jesteś naszą nadzieją ufamy i wierzymy w twoje wstawiennictwo ratuj i opiekuj się moimi dziećmi ty możesz dla nich uprościć dużo amen Bóg zapłać
Dorota z Gniezno napisał/a Kwiecień 12, 2019:
Kochana św Rito proszę Cię i błagam abyśmy z córką nadal mogły pracować na tym samym miejscu co przez tyle lat a sprawy z tym związane zakończyły się dla nas szczęśliwie i pomyślnie. Bóg zapłać
Mariola napisał/a Kwiecień 12, 2019:
Święta Rito proszę pomóż mi. Obdarz zdrowiem i potrzebnymi łaskami. Jezu ufam Tobie proszę Ty się tym zajmij.
Dawid z Supraśl podlaskie napisał/a Kwiecień 12, 2019:
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św.Rity O łaskę uwolnienia z pornografii ,nawrócenia dla mnie i członków mojej rodziny , współpracownikow i szefową , Emilkę ,Agatę, Ule, siostrę Marte o dary Ducha Świętego dla nich, za tych co spotykam na swojej drodze ,za ojca i wszystkich uzależnionych od alkoholu i narkotyków Bóg zapłać z góry.
Magdalena z Warszawa napisał/a Kwiecień 12, 2019:
Św. Rito proszę Cię o nawrócenie Marka. Proszę Cię uzdrów nasza relacje i obdarz nas darem miłości, związku i małżeństwa.
Krzysztof z Warszawa napisał/a Kwiecień 12, 2019:
W intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski.
Jan z Ostrów Wielkopolski napisał/a Kwiecień 12, 2019:
Pomóż synowi napotkać i związać się z kochającą go dziewczyną.
Dawid z Sandomierz napisał/a Kwiecień 12, 2019:
Proszę o modlitwę o szczęśliwe rozwiązanie sprawy karnej, aby obyło się bez konsekwencji karnych
anna z Nowogard napisał/a Kwiecień 12, 2019:
Błagam o spokój duszy i ciała miłość męża życie bez raka miłość spokój wiarę nadzieję oraz żeby źli ludzie dali mi spokój i odeszli Anna
czcicielka napisał/a Kwiecień 12, 2019:
Święta Rito! Za Twoim pośrednictwem gorąco proszę Pana o zdrowie dla Mamy i dla Męża. W Twe ręce św. Rito oddaję mój wyjazd na pielgrzymkę, jeśli chcesz, bym odwiedziła Cię w Casia, to pomóż, aby wszystko ułożyło się pomyślnie
Dorota z Gdańsk napisał/a Kwiecień 12, 2019:
Święta Rito proszę opiekuj się mną i proszę o Twoją pomoc w pracy aby wszystko dobrze się ułożyło i nie było problemów.