Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
15681 wpisów.
Marek z Kalisz napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Święta Rito proszę Cię o wyjednanie dla mnie łaski uzdrowienia duszy i ciała. Przede wszystkim proszę o całkowite uzdrowienie ciała gdyż nie mogę normalnie żyć. Proszę Cię Św. Rito zlituj się nade mną w swej modlitwie i dopomóż mi w mym życiu, ratuj moje życie. Bóg zapłać
Barbara z K napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Św. Rito zostałam oszukana na pożyczkę proszę o pomyślny finał tej sprawy - czuwaj nade mną, dopomóż.
Jadwiga z Resko napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Święta Rito proszę o opiekę nad rodzina mojej córki Małgorzaty i szczęśliwą podróż i powrót z Centrum Zdrowia Dziecka i o zdrowie dla Polusi
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby, błagam o łaskę miłości, Boże tak bardzo kocham P. ale muszę o nim zapomnieć - jest inna kobieta, tęsknie za nim a zarazem nie chcę by ktoś cierpiał przeze mnie- pomóż mi oczyścić umysł z tych wszystkich myśli i depresji, nie mogę spać. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jeśli jest taka wola i nie mogę być z P. to błagam postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną-mam już swój wiek i boję się że stracę szansę na rodzinę. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć., byłam też chyba ślepa na wszystko bo kochałam. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję.. Błagam nie opuszczaj mnie bo błądzę, proszę bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż- moja patronko spraw beznadziejnych. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię. Bóg zapłać za wszystko.
Olimpia napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Potężna Święta Rito! Błagam pomóż mi jutro zdać biologię na ocenę 5 i wyproś u Najwspanialszego ojca łaskę aby Pani od biologi chciała mnie odpytać i postawić mi ocenę 5! Ufam Tobie. Bądź przy mnie.
Milens napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla mojego męża Maćka, żeby wyniki badań były dobre i wszystko dobrze się skończyło .
Klaudia z Warszawa napisał/a Czerwiec 15, 2018:
Św. Rito proszę Cię o łaskę stworzenia pięknego, dojrzałego związku z pewnym Ślązakiem. Proszę Cię również o pomoc w znalezieniu pracy i rozeznaniu swojej ścieżki kariery zawodowej oraz o zdrowie.
Krzysztof z Warszawa napisał/a Czerwiec 15, 2018:
w intencjach Krzysztofa
Agnieszka z Nowy Sacz napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Najdroższa Św. Rito z całego serca dziękuję Ci za opiekę nade mną i moją rodziną. Proszę Cię o wstawiennictwo do Pana abym ja i moje dzieci Ania i Olga oraz mama Zofia otrzymały potrzebne im łaski. Miej nas w opiece bądź przy nas w ciężkich chwilach naszego życia i chroń nas swoją miłością. Dziękuję o Pani nasza. Amen.
alicja napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Św. Rito proszę módl się nieustannie o uzdrowienie Norberta z nowotworu złośliwego
Hanna z Kraków napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Święta Rito, weź mnie w swoją opiekę. W wiadomej sprawie wszystko udaje mi się bardzo pomyślnie; jestem szczęśliwa, twórcza. Michał jest szczęśliwy, Magdalena jest szczęśliwa, WW jest szczęśliwy, Zbigniew jest zdrowy i szczęśliwy. Dziękuję za otrzymane łaski.
Patrycja z Nowy Zmigrod napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Święta Rito pokornie i z wielką ufnością błagam cie o zdrowie dla mojej córeczki Natalki. Proszę wstaw się za mnie u Boga i wybłagaj u niego te łaskę. Proszę cie święta Rito.
Mama napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji córek aby żyły według ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie z dobrymi wynikami o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego oraz zdrowie
Anna z Ł napisał/a Czerwiec 14, 2018:
św Rito spraw by moja noga odzyskała w pełni sprawność by opuchlizna zeszła i rana się zagoila odrzuć lęki i depresję kocham cie❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹
Iwona z Warszawa napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Proszę o modlitwę o ratunek dla mojego małżeństwa i rodziny. O Boże prowadzenie. Tylko Bóg może pomóc.
Teresa z Gdańsk napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Proszę o pomyślne zdanie egzaminu dla syna. Amen.
Justyna z B napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Święta Rito, zwracam się do Ciebie z prośbą o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji zdrowia mojej małej córeczki Marty. Żeby zmiana która ma na oczku nie okazała się być żadną poważną chorobą, ani teraz, ani też w przyszłości. Proszę o to, aby moje maleństwo było zdrowe i rozwijało się prawidłowo.
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Św. Rito, spraw, aby Paweł nie szukał pocieszenia u innych kobiet, tylko wrócił do mnie. Św. Rito, błagam, pomóż nam do siebie wrócić.
Iwona z Bydgoszcz napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Święta Rito pomóż mi . Wstaw sie do Boga za zdrowie mojego syna Michała, żeby przerwał uzależnienie, żeby wrócił do zdrowia, żeby wrócił do pracy. Błagam św. Rito pomóż mi. Proszę wesprzyj mnie i prowadź drogą do szczęścia Michała.
Ewa z Bielsko Biała napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Święta Rito,wyproś łaskę u Boga,o pojednanie Łukasza i Anny, o zdrowie dla całej mojej rodziny,oraz powodzenie w interesach moich dzieci, by już nigdy nie zaznały biedy, oraz by mój mąż się nawrócił
halina z wola napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Św. Rito prosze o zdrowie dla mojego mężna, mamy i ojca chrzestnego a dla mnie o pokorę cierpliwość i zdrowie.
halina z wola napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Św. Rito proszę o cud pojednania moich dzieci. By nastała zgoda i przebaczenie. Proszę o dary Ducha św. dla całej rodziny.
halina z wola napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Święta Rito proszę błagam o opiekę i zdrowie dla Marzenki i dzieci pod jej sercem i proszę o szczęśliwe rozwiązanie a dla Michała o cierpliwość i pokorę w oczekiwaniu na potomstwo.
Ilona z Kamocin napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Święta Rito, przez Twoje wstawiennictwo uproś u Miłosiernego Jezusa powrót do zdrowia i znalezienie nowej pracy dla zięcia Mariusza. Matko Boża błogosław całej rodzinie.
BOZENA z TREPCZA napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Kochana św. Rito prosze Cię uproś mi łaskę dla mojego męża ,aby wyzdrowiał .Proszę także o wstawiennictwo u Pana abym ja też wyzdrowiała,błagam dopomóż mi ! W Tobie moja nadzieja. Miej również w opiece moją rodzinę.Błagam Cię najdroższa św.Rito pomóż mi.
Urszula z Wrocław napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Święta Rito, uchroń moje Maleństwo. Proszę wspieraj mnie teraz.
Ewa z Polanów napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Ukochana Święta Rito proszę wysłuchaj mojej prośby, proszę tylko o powrót do zdrowia. 8-mcy temu przeszłam przeszczep szpiku do tej pory wszystko układało się dobrze, teraz odczuwam rożne dolegliwości. Błagam miej mnie w swojej opiece i dodawaj sił kiedy ich brakuje do dalszej walki o powrót do zdrowia.
Adam napisał/a Czerwiec 14, 2018:
o Czcigodna Święta Rito... Ty już wiele razy pomogłaś mi... Błagam Cię, wyjednaj mi łaskę zgody, odwzajemnienia miłości i częstego kontaktu od Kobiety którą po prostu bardzo pokochałem...
Barbara z Kraków napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Św.Rito, uproś proszę u Miłosiernego Jezusa dla mojej córki Joanny łaskę wiary i jej nawrócenie. Proszę św. Rito o łaskę chrztu świętego dla mojego wnuczka Samuelka. Św. Rito proszę pomóż mojej córce aby ochrzciła swojego synka Samuelka i wychowywała go w naszej wierze. Św. Rito błagam o pomoc. Bóg zapłać za modlitwę.
Aneta napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Ukochana Św. Rito błagam Cię uproś mi łaskę miłości Tomka do mnie aby nasze spotkanie doszło do skutku. Błagam Cię aby Te kobiety przez które płaczę zniknęły z mojego życia. Dziękuję Ci za wszystkie łaski które otrzymuję za Twoim wstawiennictwem
Monika z JÓZEFÓW napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Za pośrednictwem św. Rity, proszę w intencjach które codziennie zanoszę do Pana. Bóg zapłać.
Sabina z Chłopice napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Św. Rito błagam uproś u Pana Jezusa Chrystusa łaskę zdrowia dla mnie oraz Patrycji, Łukasza i Wojciecha. Bądź pozdrowiona Św. Rito
Natalia z Kaliszkowic napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Droga święta Rito to już ostatnia szansa i ostatnia nadzieja, błagam cię pomóż mi! Tylko ty możesz! Spraw by moja miłość do mnie wróciła! Tylko w tobie nadzieja! Ostatnia nadzieja! Kocham cię i obiecuję sławić twoje wstawiennictwo i ogłosić swoje świadectwo jeśli tylko mnie wysłuchasz! Kocham cię!
Barbara z Rzeszów napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Kochana Święta Rito, bardzo dziękuję Ci za dotychczasowe łaski. Proszę w intencji Larry'ego, o przemianę serca dla niego, żeby przestał ranić tych którzy go naprawdę kochają, zerwał z alkoholem, narkotykami i złym towarzystwem i docenił to co wartościowe. Proszę także o pomoc w uzdrowieniu relacji pomiędzy nami i zgodę. Amen.
Danuta z Nowy Sącz napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Najdroższa Święta Rito, w dniu dzisiejszym pragnę Ci podziękować za 21 lat mojego małżeństwa, proszę o dalsze wstawiennictwo u Pana, o opiekę, potrzebne łaski, zdrowie dla całej naszej rodziny, o miłość i zgodę na dalsze lata oraz wytrwałość, siły i pomoc w pokonywaniu wszelkich trudności. Święta Rito módl się za nami.
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Św. Rito, błagam, pomóż mi w odzyskaniu mojej miłości. Nie mam z nim kontaktu od ponad dwóch miesięcy, tracę nadzieję, że będzie jeszcze dobrze. Nie mam siły. Św. Rito, pomóż, błagam.
EDYTA z NOWY SACZ napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Św. Rito uwolnij mnie z depresji. Pomóż mi pokochać sama siebie i innych ludzi. Pomóż mi wybaczyć tym którzy mnie skrzywdzili.
EDYTA z NOWY SACZ napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Św. Rito tak strasznie jestem samotna pomóż mi znaleźć dobrego mężczyznę którego pokocham i który pokocha mnie z który stworze udany związek. dziękuję
EDYTA z NOWY SACZ napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Św. Rito proszę pomóż mojemu synowi na znalezienie legalnej pracy w Holandii i dobre zarobki. dziękuję
EDYTA z NOWY SACZ napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Św. Rito.. Proszę pomóż mojemu synowi w zdaniu egzaminów zawodowych ustnych i pisemnych.
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby, błagam o łaskę miłości, Boże bardzo kocham P. ale muszę o nim zapomnieć - jest inna kobieta, tęsknie za nim a zarazem nie chcę by ktoś cierpiał przeze mnie- pomóż mi oczyścić umysł z tych wszystkich myśli i depresji, nie mogę spać. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jeśli nie mogę być z P. to postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć., byłam też chyba ślepa na wszystko bo kochałam. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję.. Błagam nie opuszczaj mnie bo błądzę, proszę bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż- moja patronko spraw beznadziejnych. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię. Bóg zapłać za wszystko.
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Najdroższa Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia i proszę Cię o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Kochana Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana o pozytywne załatwienie sprawy Panu Bogu wiadomej, dla mojej Córki i opiekę dla mojego Syna i jego Rodziny .... Panie Ty wszystko wiesz, proszę Jezu zajmij się tym wszystkim. Św. Rito proszę chroń nas przed złem i złymi ludźmi. Serdeczne Bóg Zapłać
Ewa napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Ukochana Święta Rito błagam Cię wstaw się za mną, wyproś mi łaskę pomocy w moich obecnych problemach, które po ludzku są nie do rozwiązania.
Anna z CHRZANÓW napisał/a Czerwiec 14, 2018:
Błagam Cię Św. Rito o pomoc w kłopotach finansowych i znalezieniu chęci i sposobności do życia. Modlę się o cud i do Ciebie...
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Św. Rito, napełnij serce Pawła i moje wzajemną miłością, niech ta miłość przezwycięży wszystko i doprowadzi nas do zgody.
Iwona z Radom napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Św. Rito proszę, aby moja operacja odbyła się w najbliższym czasie, aby była pomyślna. Proszę o łaskę całkowitego wyleczenia z raka piersi. Jezu ufam Tobie, Jezu Ty się tym zajmij.
Justyna z Błędów napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Święta Rito, zwracam się do Ciebie z prośbą o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji zdrowia mojej małej córeczki Marty. Żeby zmiana którą ma na oczku nie okazała się być żadną poważną chorobą, ani teraz, ani też w przyszłości. Proszę o to, aby moje maleństwo było zdrowe i rozwijało się prawidłowo.
Anna napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Św. Rito błagam Cię uproś mi u Pana Boga łaskę szybkiego powrotu do zdrowia. Nie chcę być ciężarem dla mojej rodziny, chcę być zdrowa, żyć pełnią życia, być dobrym człowiekiem, pomagać innym. Boże Ojcze przepraszam Cię za wszystko co było złe w moim życiu.
Małgosia z Nowy Tomyśl napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę za nowonarodzonego Antosia, który nie oddycha samodzielnie o Boże Miłosierdzie dla Niego i Jego rodziców.
Mariola z Siedlce napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Św. Rito proszę Cię z całego serca o wyleczenie mnie z nerwicy i o zdrowie mojego synka Marcinka chorego na autyzm oraz opiekę dla całej mojej rodziny
Ewa z Warszawa napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Św.Rito ratuj moją córkę od choroby nowotworowej Matka
Patrycja z Lublin napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Święta Rito, dziękuję Ci z całego serca, że dzięki Tobie czuję się lepiej i moje bóle głowy przeszły
Jolanta z Kozy napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji Romana, o łaskę trzeźwości i wyjcie z nałogu alkoholowego, oraz o siły dla jego najbliższych w tym trudnym dla nich czasie.
Kamilla z Niemcy napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Św. Rito proszę o miłość i pojednanie dla moich rodziców. Bóg zapłać
Ania z Warszawa napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Kochana św. Rito Bardzo Cię proszę o wyproszenie ratunku dla małżeństwa Aleksandry Małgorzaty i Krzysztofa oraz ich dzieci: Pawła, Michała, Mateusza, Kordiana i Marysi.
Sabina z Chłopice napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Św. Rito módl się za Łukasza żeby wyzdrowiał i nabrał sił. Bądź pozdrowiona Św. Rito
Beata z Rybnik napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Św. Rito błagam ratuj moją rodzinę, która się rozpadła. Proszę, abyśmy mogli zacząć wszystko od nowa. Abyśmy się kochali, szanowali i troszczyli o siebie do końca naszych dni. Imiona naszej rozbitej rodziny: Maciek, Beata, Ania. Serdeczne Bóg zapłać za każde westchnienie w naszej intencji. Zostańcie z Panem Bogiem.
Aneta napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Ukochana Św. Rito błagam wstaw się za mnie u Boga. Uproś mi łaskę miłości Tomka do mnie. Proszę niech znikną Te kobiety z naszej drogi. Ulituj się nade mną. Ja już nie mam siły. Błagam
Magda z Warszawa napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Święta Rito, zwracam się do Ciebie z prośbą o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji mojej i Marka. Św. Rito uproś nam dar miłości, związku i małżeństwa. Aby Pan Bóg pokierował nasze drogi ku sobie. Proszę Cię również o nawrócenie Marka. By odnalazł drogę do Boga. Dziękuję św. Rito za wszystkie dary, które już od Ciebie otrzymałam.
Jola z Łódź napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Św. Rito ratuj Justynę i Bartka, uzdrów naszą psychikę. Wspomagaj mnie, wyproś dla mnie łaskę zdrowia i poradzenia sobie z samotnością. Niech Duch św kieruje nami. Proszę o radość życia wiecznego dla śp. Roberta.
helena z jarosław napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Święta Rito dziękuję za całe dobro jakie otrzymałam od Pana za Twoimi pośrednictwem. Ty jesteś Świętą od rzeczy niemożliwych proś ze mną Pana Miłosierdzia o łaskę zdrowia i miłości dla mnie, moich dzieci i wnuków. Proszę o łaskę miłości dla córki Marty o zdrowie jej ciała i duszy. O spokój i szczęście dla mojej córki Kasi i wytrwałość w postanowieniu dla córki Barbary. Ty wiesz Święta Rito jakie troski noszę w sercu swoim, Jezu Ty się tym zajmij. Tulę się do serca Jezusowego. Sławię imię Twoje Święta Rito.
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Najdroższa św. Rito proszę Cię o powołania zakonne do zgromadzenia Sióstr Augustianek i wszelkie łaski dla Sióstr Augustianek. Kochana św. Rito proszę wstaw się w intencjach Panu Bogu wiadomych dla mojej Córki i wszelkie łaski dla Syna i jego Rodziny. Św. Rito proszę chroń mnie, moje dzieci, wnusię i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi, oraz proszę wyjednaj mi u Miłosiernego Pana wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla mnie i całej mojej Rodziny. Proszę o pokój, miłość, mądrość i zdrowie fizyczne i psychiczne dla każdego z nas. Z całego serca Cię proszę. Bóg Zapłać
Fryderyk napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Jezu Miłościwy proszę Cię abym nie cierpiał już z jej powodu. Ty Jedyny wiesz czego pragnę.Uczyń dla mnie cud. Proszę Cię Jezu.
Natalia z Nowy Targ napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Święta Rito, zwracam się do Ciebie z wielką prośbą o wstawiennictwo u Pana Boga w moich próbach które nosze w sercu. O zdrowie dla męża oraz całej rodziny. Oraz o dar potomstwa dla mnie. Bóg zapłać.
Paulina z Poznań napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo w intencji zdrowia mojego Męża Szymona, o uzdrowienie z choroby nowotworowej, by Pan wypalił z jego ciała, każdą komórkę nowotworową, by już nigdy żadna nie powróciła, o siłę i ufność.
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby, błagam o łaskę miłości, nie umiem sobie z niczym poradzić, Boże bardzo kocham P. ale muszę o nim zapomnieć - jest inna kobieta, tęsknie za nim a zarazem nie chcę by ktoś cierpiał przeze mnie- pomóż mi oczyścić umysł z tych wszystkich myśli i depresji, nie mogę spać. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jeśli nie mogę być z P. to postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć., byłam też chyba ślepa na wszystko bo kochałam. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję. Błagam nie opuszczaj mnie bo błądzę, proszę bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż patronko od mojej sprawy beznadziejnej. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię. Bóg zapłać za wszystko.
iza napisał/a Czerwiec 13, 2018:
Dziękuję Ci za Twoją obecność w mym życiu, za wstawiennictwo w mych intencjach wspieraj mnie nadal, upraszając u Pana dla mnie spokój serca, stabilność, i módl się za mną w tych ważnych wiadomych Tobie intencjach... pomóż mi bo bez łaski i miłości Pana nic nie ma znaczenia dla mnie...
Dorota z Krasnystaw napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Św. Rito, proszę o nawrócenie mojego męża, który wziął za mną rozwód i odszedł do kobiety młodszej o 16 lat z trojgiem dzieci. Wciąż utrudniają mi życie i nie spłaca zaciągniętych przez niego długów. Od roku żyję z nią w grzechu a mnie i mojej rodzinie dokucza zakładając sprawy karne. Jezu brakuje mi sił, co on ze mną robi. Zły duch opętał go wraz z tą kobietą.Po 31 latach małżeństwa cały majątek wydaje na nią. Jezu Ty się tym zajmij. Proszę o modlitwę.
Barbara napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Św Rito. Dziękuje, że przeżyłam tak ciężki wypadek. Od 2 lat zmagam się z niepełnosprawnością i ogromnym bólem. Ciągle wierzę w cud uzdrowienia, dar macierzyństwa, powrotu do zawodu i otrzymania dobrej pracy jak zdrowie już pozwoli. Mam ogromne problemy finansowe i urzędowe. Jestem w sytuacji, która jest tak trudna, że nie radzę sobie. Daj mi siłę. Wybłagaj u dobrego Boga pomoc dla mnie aby Duch Święty kierował ludźmi od których zależy moje zdrowie i sprawy urzędowo-administracyjne. Ty wiesz ile spotkało i nadal spotyka mnie cierpienia. Proszę aby w końcu było dobrze.
Justyna z Błędów napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Święta Rito, zwracam się do Ciebie z prośbą o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji zdrowia mojej małej córeczki Marty. Żeby zmiana którą ma na oczku nie okazała się być żadną poważną chorobą, ani teraz, ani też w przyszłości. Proszę o to, aby moje maleństwo było zdrowe i rozwijało się prawidłowo.
krysia z Kraków napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Święta Rito, błagam wstaw się za mnie do Naszego Pana, by nie było negatywnych konsekwencji mojego bezmyślnego czynu. Jest mi strasznie ciężko, proszę Cię o pomoc.
Małgorzata z Jasło napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Święta Rito, z całego serca proszę Cię o dar pracy dla mojej córki i męża. Tak długo na nią czekamy, błagam, pomóż. Coraz bardziej tracę wiarę w to, że będzie ta praca. Proszę też o to, aby poprawiły się relacje w mojej rodzinie.
AGNIESZKA z SANDOMIERZ napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Św. Rito zaopiekuj się Michałem i jego rozdartym sercem uproś dla niego miłość bo jej potrzebuje. Zaopiekuj się moim synem, który popełnia mnóstwo błędów, uproś Pana by zesłał mi dobrych ludzi, którzy mi pomogą i chroń mnie przed samotnością, która mnie czeka i niepewnością losu; jestem bardzo zmęczona daj mi siły bym mogła udźwignąć swój krzyż.
Krystyna z Chicago napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Św. Rito błagam Cię o dobre wyniki mojego badania.. Pomóż mi opanować nerwicę i o powrót do normalnego życia. Ufam że mnie wysłuchasz i uprosisz te łaski, o które gorąco proszę. Św. Rito módl się za mną - prosi Krystyna.
Justyna z Poznan napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Święta Rito, zwracam się do Ciebie, abyś wzięła pod swoją opiekę syna. Aby leki odniosły skutek i zaczął się dobrze zachowywać. O spokój i cierpliwość, braku agresji i lekceważenia do nauczycieli proszę Cię Rito dla mojego syna.
Maria z VÄXJÖ napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga Ojca naszego o szczęśliwą operację serca, dla córki mojej Silvi. Operacja odbędzie się 13 czerwca o godzinie 08.00 w Szwecji w klinice specjalistycznej.. To jest druga operacja. Proszę o uzdrowienie jej na duszy i na ciele i wiele błogosławieństwa Bożego na każdą chwilę życia. Bóg zapłać.
Iwona z Bydgoszcz napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Święta Rito Dziękuję Ci za wstawiennictwo, proszę Cię o dalszą opiekę dla mojego syna Michała.
Anna z Warszawa napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Św.Rito proszę Cię o opiekę dla mojej Mamy na jutrzejszym konsylium onkologicznym, by zakwalifikowano ją do programu lekowego immunoterapii. Spraw, by miała nadzieję i siłę życia. Daj jej siłę do walki z chorobą. Opiekuj się moimi bliskimi.
Irena z Zabrze napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Rity w intencji zdrowia Ireny i Cecylii o uzdrowienie psychiczne i fizyczne, cierpliwość i miłość dla Ireny, abym mogła opiekować się mamą i nie tracić wiary i nadziei oraz o Dary Ducha Świętego dla Marzeny, aby wytrwała w wierze i napotykała na swej drodze mądrych i życzliwych ludzi. Bóg Zapłać za modlitwę!
Dorota Kulczyńska z Częstochowa napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Droga św. Rito zawierzam pod twoją opiekę całą moją rodzinę i syna Mateusza który jest chory na Autyzm proszę o uzdrowienie z choroby i opiekę na nadchodzące wakacje
Agnieszka z Mosina napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Św. Rito bardzo Cię proszę o odwagę oraz większą pewność siebie. Będą mi one bardzo potrzebne podczas poszukiwania nowej pracy. Proszę Św. Rito uzdrów mnie z lęków i niepokojów, które tak często towarzyszą w moim życiu. Proszę pomóc mi również w znalezieniu nowej pracy, proszę, abym się nie lękała. Św. Rito módl się za mną moją rodziną i bliskimi mi osobami.
Krystyna z Chrzanów napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Św. Rito tak bardzo Cię proszę miej w opiece moją rodzinę🌹Pomagasz nam nieustannie wiem o tym i to czuję. Św Rito tak bardzo proszę oszczędź moją córkę Annę w tej ciężkiej dla nas sytuacji życiowej i finansowej. Miej w opiece mojego syna Piotra i męża Bogdana A troszkę i mnie amen✉✉✉✉✉💝❤💗💖💞🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹dziękuję,że jesteś💞
Michał z Wrocław napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo które przeżywa wielki kryzys oraz łaskę wiary dla żony Magdaleny.
Julia z Wrocław napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Św. Rito proszę Cię pomóż mi w zdaniu egzaminu z prawa, który jest niezbędny do dopuszczenia do obrony, gdzie ilość materiału jest ogromna. Proszę wysłuchaj kochana św. Rito
Agnieszka napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Św. Rito uproś u Boga łaskę uzdrowienia dla Patrycji, aby kolejna operacja zakończyła się pomyślnie, uzdrów jej ciało i duszę, otaczaj ja swoją opieką. Dziękuję Ci z całego serca Orędowniczko w sprawach trudnych za wysłuchanie mojej modlitwy. Św. Rito módl się za nami.
Joanna z Pomorze napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Św. Rito proszę o pomoc i wstawiennictwo w mojej sprawie. Proszę uwolnij mojego partnera od lęków bycia razem, od podjęcia odpowiedzialności, wspólnego życia, planów, zbudowania trwałego związku, opartego na zaufaniu, trosce, zrozumieniu. Kocham tego człowieka z całego serca. Dziękuję za ciągłe wsparcie w mojej sytuacji.
Ala z Krakow napisał/a Czerwiec 12, 2018:
O dobrego męża dla Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski Ali, Agacie i ich rodzinom
Mela z Warszawa napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Święta Rito, błagam o łaskę miłości dla niego w stosunku do mnie. Tak ciężko być samej. Tak smutno wiedzieć, że On jest i nie odwzajemnia uczucia. Św. Rito proszę o wstawiennictwo uzyskania łaski mądrości i akceptacji dla wyborów Pana Boga. Proszę o mądrą siłę i wskazówki, co robić. Daj mi znak!
Urszula napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Święta Rito proszę Cię o pomoc w utrzymaniu ciąży. Proszę Cię nie pozwól abym straciła To Maleństwo. Wiem, że dzięki Tobie noszę Je pod swoim sercem. Błagam wspieraj nas.
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Najdroższa Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia, dziękuję za wszystko i proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Kochana Najdroższa Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach, które leżą mi na sercu Panu Bogu wiadomych.. oraz proszę Cię najgoręcej chroń naszą Rodzinę przed złem i złymi ludźmi i opiekuj się nami każdego dnia. Serdeczne Bóg Zapłać
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Św. Rito, spraw, proszę, aby Paweł wrócił do mojego życia, do mojej codzienności. Właśnie minęły dwa miesiące, jak nie mam z nim żadnego kontaktu. Ale nadal go kocham i niesamowicie za nim tęsknię. Św. Rito, czuwaj nad nim, żeby nie szukał pocieszenia u innych kobiet, tylko żeby zrozumiał i poczuł w sercu, że miłość, którą obdarzył nas Bóg, jest czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Święta Rito, błagam Cię, wstaw się za nami u Pana Boga. Wiem, że dobrze jest żyć z Panem Bogiem i wierzę, że Pan Bóg nie zostawi nas bez pomocy.
Ewa z Poznań napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Św. Rito proszę za twoim potężnym wstawiennictwem Jezusa Miłosiernego o łaskę zdrowia dla mnie i mojego męża. Bóg zapłać. Wszystkim za wspólną modlitwę.
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby, błagam o łaskę miłości, nie umiem sobie z niczym poradzić, Boże bardzo kocham P. ale muszę o nim zapomnieć - jest inna kobieta, tęsknie za nim a zarazem nie chcę by ktoś cierpiał przeze mnie- pomóż mi oczyścić umysł z tych wszystkich myśli i depresji, nie mogę spać. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jeśli nie mogę być z P. to postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i być mamą i żoną. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć., byłam też chyba ślepa na wszystko bo kochałam. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję.. Błagam nie opuszczaj mnie bo błądzę, proszę bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię. Bóg zapłać za wszystko.
Malgosia z K napisał/a Czerwiec 12, 2018:
Św. Rito błagam o natchnienie Dary Ducha Świętego i pomoc w jutrzejszej prezentacji i wystąpieniu.
Justyna z Błędów napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Święta Rito, zwracam się do Ciebie z prośbą o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji zdrowia mojej małej córeczki Marty. Żeby zmiana która ma na oczku nie okazała się być żadną poważną chorobą, ani teraz, ani też w przyszłości. Proszę o to, aby moje maleństwo było zdrowe i rozwijało się prawidłowo.
Barbara napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Św. Rito od spraw beznadziejnych błagam o pomoc bo nie daje rady. Całe życie mi się zawaliło. Nie dość, że ten wypadek spowodował tak dużą niepełnosprawność to ludzie, których spotykam są okrutni. Skąd tyle zła na tym świecie. Proszę Cię o wsparcie aby w końcu przyszło dobro.
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Św. Rito, proszę o opiekę nade mną i Pawłem, doprowadź nas do zgody, wstaw się za nami u wszechmogącego Pana.
Jadwiga z Radzymin napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Tobie św. Rito powierzam siebie ,rodzinę i przyjaciół i Twej opiece nas oddaję. Wyproś choremu synowi szczęśliwy zabieg i powrót do zdrowia,a zmarłym śp rodzicom i krewnym Miłosierdzie Boże i łaskę nieba. Opiekunko rodzin,uzdrowienie chorych módl się za nami .
Ja z W. napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Św. Rito, proszę o dobrego męża, jeśli to ma być obecny partner, to dodaj mi sił, bo obecna sytuacja jest dla mnie trudna. Wszystko wiesz... Otocz nas swoim wsparciem.
Czcicielka napisał/a Czerwiec 11, 2018:
Kochana św. Rito, błagam o dobry wynik kontroli urzędowej, otocz naszą placówkę swoją opieką oraz urzędniczkę, która będzie przeprowadzała kontrolę. Pomóż, proszę...