Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
22201 wpisów.
Dorota z Gdańsk napisał/a Luty 10, 2019:
Św Rito, proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę o dary Ducha Świętego, o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.
Agnieszka z Sosnowiec napisał/a Luty 10, 2019:
Święta Rito, proszę Cię pokornie o pomoc w znalezieniu odpowiedniego kursu podnoszącego moje kwalifikacje i pracy blisko domu.
czcicielka św. Rity napisał/a Luty 10, 2019:
Święta Rito, gorąco Cię proszę o: zdrowie i pomoc w szkole dla Moniki, światło Ducha Św. i mądre podejmowanie decyzji dla jej rodziców, opiekę nad Anna
Agnieszka z Canada napisał/a Luty 10, 2019:
Św. Rito, kochana orędowniczko ,proszę o pomoc w rozwiązaniu mojej ciężkiej sytuacji finansowej. Ma się ona częściowo rozstrzygnąć w tym tygodniu. Kochana, pomóż o pozytywne ukończenie. Dziękuję.
Agnieszka z Canada napisał/a Luty 10, 2019:
Kochana Św. Rito, ja wciąż do Ciebie przychodzę i błagam o miłosierdzie. Jest mi tak bardzo ciężko, jestem przepełniona takim wielkim bólem i tęsknotą. Tak bardzo kocham i nie potrafię zapomnieć. Tak bardzo pragnę, żeby Glenn został, żeby nie uciekał, żeby uwierzył, że z Bogiem wszystko jest możliwe. Kochana moja, proszę również o zdrowie dla mojego syneczka, aby się dobrze i zdrowo rozwijał oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla dwojga starszych dzieci, oraz dla mnie, Glenna, Colin, Riley i mojej mamy. Panie,okaz mi Swą miłość, tak bardzo Cię kocham i za wszystko dziękuję.
Marzena napisał/a Luty 10, 2019:
Święta Rito Ty wiesz ile cierpienia daje otyłość, która wyłącza z życia powoli nawet zawodowego. Nie mam przyjaciół. Może za Twoim wstawiennictwem uda się ich znależć. I schudnąć. Wstaw się za mną Swięta Rito
Joanna z ŻYRARDOW napisał/a Luty 10, 2019:
Kochana Święta Rito .Ty wiesz czego moje serce pragnie , o co modle się od tylu lat , może z małymi przerwami .Ty wiesz , najdroższa moja kogo kocham całym sercem od tylu lat .Wiem , że cuda się zdarzają , wierzę , mocno wierzę , że spełni się moje najskrytsze marzenie i pojednasz mnie z moim ukochanym .Tak bardzo tego pragnę .
Matka napisał/a Luty 10, 2019:
Św. Rito prosze aby Marcin przeprosił serdecznie Asie za wszystko i ją bardzo kochał proszę.
Marzena z Warszawa napisał/a Luty 10, 2019:
Św. Rito proszę o uzdrowienie mojej siostry . Proszę. w wszystkich intencjach jakie noszę w sercu
iza z warszawa napisał/a Luty 10, 2019:
Boże Wszechmocny proszę o nawrócenie Agnieszki, jej rodzinę oraz o uzdrowienie z chorób na Twoją chwałę
Sylwia z Bydgoszcz napisał/a Luty 10, 2019:
Św Rito proszę o zdrowie dla Oli, jej męża i dzieci.
Barbara z Poznań napisał/a Luty 10, 2019:
ŚW. Rito błagam aby zmieniło sie moje samotne wdowie od 15 lat życie, abym spotkała bratnia duszę, człowieka i dla którego byłabym tez przyjacielem, Tak trudne i smutne bez miłości było moje życie. Błagam o silną wiarę w miłosierdzie Boże i o dobre zdrowie dla mnie i dla Maksia. Błagam Cie św. Rito, to Ty tak wiele ucierpiałaś uprość u Miłosiernego Boga moja prośbę. Wdzięczna za modlitwę!
Dorota napisał/a Luty 10, 2019:
Proszę o uzdrowienie mojej córki z ciężkiej depresji, o siłę i wiarę dla mnie. Zatroskana mama
Krystyna z Błonie napisał/a Luty 10, 2019:
Św. Rito proszę staw się za mną i za Agatą u Boga i pomóż nam w znalezieniu nowej pracy gdzie będziemy doceniane.
Krystyna z Błonie napisał/a Luty 10, 2019:
Św. Rito dziękuję za Twoją pomoc i opiekę nad moją rodziną i nade mną. Proszę Cię o dar pracy abym nie była już tak wykorzystywana oraz o siły i cierpliwość w obecnej pracy. Proszę też za moją koleżankę Agatę Proszę też o dobre przeżycie i Dary Ducha Świętego podczas pielgrzymki do Cascia i do Rzymu w maju.2019
Agnieszka z Canada napisał/a Luty 10, 2019:
Kochana Św. Rito, kolejny dzień a mi nadal Tak smutno. Tak bardzo się boję utracić tę miłość, proszę aby Pan wlał w moje serce spokój, abym My w pełni zaufała. Kochana orędowniczko, ja od lat nie myślałam o tym czego chciałabym dla siebie, dopiero jak poznałam Glenna zrozumiałam, że i ja mam prawo do miłości. Proszę aby Pan wskazywał mi drogę do serca człowieka, którego tak pokochałam. Chwała Panu!
Joanna z Tczew napisał/a Luty 10, 2019:
Św Rito proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa niech zapanuje miłość i zgoda. Boże Twoje Miłosierdzie nie zna granic mniej nas w swojej opiece prowadź nas do Boga Stwórcy i Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Św Rito módl się za nami.
kasia z Bydgoszcz napisał/a Luty 10, 2019:
We wszystkich intencjach które noszę w sercu.Bóg zapłać.
karolina napisał/a Luty 10, 2019:
Św.Rito proszę Cię o dar macierzyństwa , błagam o błogosławieństwo mojego małżeństwa ,byśmy mogli cieszyć się z mężem rodzicielstwem . Zabierz od nas złe myśli i zmartwienia , módl się za nami .
Dorota napisał/a Luty 10, 2019:
Święta Rito zaopiekuj sie nasza rodzina . Pawlem zeby poradził sobie z problemami , Piotrem zeby opamiętał sie i znalazł prawdziwa miłość , Dorota iAndrzejem zeby wytrawiali w pokonywaniu wszystkich trudności z którymi sie teraz borykają i osiągneli spokoj ducha i nawrócenie .
Matka napisał/a Luty 10, 2019:
Kochana św Rito prosze daj dzisiaj mojej córce Joannie dużo siły i mądrości poślij do niej anioła niech ja prowadzi a Duch św niech ja oświeci aby wszystko poszlo dobrze prosze wysłuchaj mnie św Rito w tobie ostatnia nadzieja
Kasia z Lubawa napisał/a Luty 10, 2019:
Św. Rito jedyna moja nadziejo codziennie błagam o to samo: o łaski i pomoc w znalezieniu miłości, otrzymania łaski małżeństwa i rodzicielstwa. Błagam pomóż zapomnieć i przestać kochać, ulecz moje krwawiące serce i umysł. Proszę o łaski. Dopomóż też tym których kocham i znam oraz proszących w Twoim ogrodzie. Dziękuję za to co otrzymałam i o opiekę bo pewnie bym już umarła. Proszę i błagam choć pewnie nie zasługiwałam na niego i może nie zasługuje ale proszę bo może nie jestem aż tak złym człowiekiem i może ktoś inny jest dla mnie. Daj mi siłę i wiarę oraz nadzieję. Proszę o miłosierdzie, bo ja nie umiem sobie w życiu poradzić, błagam zabierz ode mnie tą samotność i ten ból rozpaczy i klęski. Moje poranione serce tak bardzo krwawi i cała klatka tak boli a umysł nie może sobie poradzić z myślami i obwinianiem się, wszystko mnie przerosło. Proszę i dziękuję za wszystko. Błagam o miłosierdzie i pomoc. Proszę również o wiarę bym jej nigdy nie straciła. Błagam daj mi siłę, której nie mam, bym nie zbłądziła. Proszę i błagam o łaski bo jestem zagubiona i bezradna i cierpiąca. Proszę o nadzieję, którą nie wiem czy już mam. Bądź przy mnie teraz bo ciężko mi będzie ogromnie bo ten którego kocham wyznał miłość innej, tak bardzo to boli, proszę nie opuszczaj mnie, Rito błagam o Twój cud, dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. Rito błagam o niemożliwe a Ty wiesz o co. Proszę uzdrów moje życie. Błagam o łaski bo ja chyba już nie umiem normalnie żyć. Proszę wyproś za Twoim wstawiennictwem łaski dla mnie i moich bliskich oraz znajomych. Błagam nie opuszczaj mnie i modlących się w Twoim ogrodzie i proszę wstaw się u Boga w prośbach tych co proszą o łaski w Twoim ogrodzie cudownych róż. Matka Boska Lipska zdziała cud ale pewnie patronki od spraw beznadziejnych potrzebuję czyli Ciebie bo straciłam ukochaną osobę, która była moim cudem wymodlonym w u Matki Boskiej Lipskiej i który straciłam.
Ewa z Kraków napisał/a Luty 10, 2019:
Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia ,dziękuję za wszystko i proszę Cię z całego serca o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla mnie ,moich dzieci , wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych ,dla całej mojej Rodziny Pan wszystko wie proszę Jezu Zajmij się Tym wszystkim .Kochana św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie , i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Serdeczne Bóg zapłać.
Barbara z K napisał/a Luty 10, 2019:
Św. Rito prosze dopomóż mnie I mojemu synowi jestesmy w ciężkiej sytuacji finansowej, mniej Nas w swojej opiece. Prosze też o modlitwe za dusze mojej zmarlej siostry, żeby się grzała w janości naszego Pana
Ewa z Serock napisał/a Luty 10, 2019:
Św Rito Patronko od spraw trudnych zwracam się z prośbą o zdrowie dla młodszej córki i jej dzieciątka które nosi pod sercem aby szczęśliwie bezpiecznie czas ciąży przebiegał .
Ewa z Serock napisał/a Luty 10, 2019:
Droga Patronko spraw trudnych i beznadziejnych tak bardzo Ciebie proszę o wstawiennictwo do Pana Naszego i Najświętszej Panienki aby udało się szczęśliwie zostać mamą mojej starszej córce. Bardzo proszę z całego serca Ciebie św Rito. Proszę o modlitwę aby nie załamywała sie i wierzyła że uda się. Bóg zapłać za modlitwy.
Magdalena z Elbląg napisał/a Luty 10, 2019:
Proszę Cię o pokój w sercu,zdrowie i odebranie ode mnie tego ciężaru nerwów i stresu. Twija Magda
Ela napisał/a Luty 10, 2019:
Św Rito dziękujemy Ci za wszystko co dałaś nam już ale ufamy w twe wstawiennictwo upros aby synek mój usłyszał śpiew ptaków prosimy cię upros tę łaskę którą jest mu tak bardzo potrzebna prosimy o twą opiekęi pomoce pokonaniu trudności. Zanieś nasze prośby do Boga aby uchylił miłosierdzie swoje i wysłuchał nasze wołanie na tym ziemskim łez padole AMEN Bóg zapłać
Mama z Winchester napisał/a Luty 10, 2019:
O nawrócenie dla syna
Aneta z Łańcut napisał/a Luty 9, 2019:
Św. Rito proszę Cię o potrzebne łaski zdrowia miłości szczęścia i znalezienia przez nich dobrej pracy dla mojej przyjaciółki Pauliny jej męża Proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Pauliny. Otocz opieką ich całą rodzinę
Gosia z Poznań napisał/a Luty 9, 2019:
Proszę o modlitwę za chore serce Piotra, by zrozumiało, że miłość jest najważniejsza bo wbrew chorobie kocha mnie i by się odezwał troszeczkę o uzdrowienie dla niego duszy i ciała i Zbawienie a dla mnie o spokój serca, zawierzenie Jezusowi i odsunięcie tęsknoty za nim bym ułożyła sobie życie z tego co mi zostało
Gosia z Bielawa napisał/a Luty 9, 2019:
Św Rito proszę o łaskę zdrowia. Proszę Cię codziennie o siłę i wytrwałość. Proszę daj mi szansę żyć normalnie. Pragnę chodzić, cieszyć się i pracować. Proszę Cię bardzo o pomoc.
Matka napisał/a Luty 9, 2019:
Św Rito moja wielka oredowniczko prosze cię o opiekę nad moja rodzina a w szczególności nad moja córka Joanna niech zacznie dobrze się odżywiać i przytyje prosze aby nie popadła w anoreksję św Rito prosze niech zacznie wszystko jeść a w szczególności owoce wysłuchaj mnie św Rito prosze
Barbara z GŁUBCZYCE napisał/a Luty 9, 2019:
Proszę o uzdrowienie duszy, otwarte serce do miłości bliźniego i gorąca wiarę, nadzieję i miłość.
Marzena z Poznań napisał/a Luty 9, 2019:
Święta Rito proszę Cię gorąco o pomoc dla mnie i mojej rodziny, o wyproszenie łaski uwolnienia nas od złego sąsiada, aby wyjechał do pracy za granicę, aby wrócił tam skąd przyjechał, abyśmy mogli znowu żyć w ciszy i spokoju
Renata z Rzeszów napisał/a Luty 9, 2019:
Św Rito proszę i łaskę dla mojej córki Wioletki aby zdała egzaminy na studiach
czcicielka napisał/a Luty 9, 2019:
Święta Rito, proszę o zdrowie dla Zofii i dla Marii, o zerwanie z nałogiem nikotynowym przez Męża, opiekę nad dziewczynkami oraz pomoc w pracy
chrzestna matka napisał/a Luty 9, 2019:
Święta Rito, gorąco Cie proszę o opiekę nad moją Chrześnicą, która wyjeżdża na studia zagraniczne - by poradziła sobie z nauką, a przede wszystkim, by regularnie chodziła do kościoła, nie straciła wiary, była dobra i uczciwa
Agnieszka napisał/a Luty 9, 2019:
Błagam usuń Tomka z mojego stanowiska pracy jak najszybciej ulituj się nade mną dziękuję
Agnieszka napisał/a Luty 9, 2019:
św. Rito błagam cię pomóż Weronice w zdaniu egzaminu na prawo jazdy aby tym razem już zdała dziękuję
kasia z Bydgoszcz napisał/a Luty 9, 2019:
O zdrowie moje i moich bliskich o zniane pracy i we wszystkich intencjach dziękczynno - błagalnych Bogu wiadomych. Bóg zapłać
Fryderyk napisał/a Luty 9, 2019:
Jezu Miłościwy pomóż mi.Błagam.Fryderyk.
Agnieszka z Canada napisał/a Luty 9, 2019:
Kochana Św. Rito, błagam Cię o pomoc w bardzo ważnej sprawie, która ma się częściowo rozstrzygnąć w nadchodzącym tygodniu. Proszę, tak długo na to czekam. Proszę, aby jej decyzja została podjęta przez właściwą osobę, żeby po raz kolejny nie odebrano mi moich praw i aby się wszystko pozytywnie zakończyło. Błagam o pomoc, kochana.
Agnieszka napisał/a Luty 9, 2019:
Święta Rito, patronko spraw beznadziejnych proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo w intencji mojego wyjścia z bardzo poważnych problemów zdrowotnych, które mnie spotkały.
Monika z Witowo napisał/a Luty 9, 2019:
Św. Rito, modlę się i proszę Cię o pomoc w wyzdrowieniu, o wyleczenie z przewlekłego bolu. Pełna nadziei Ciebie proszę i oddaje swoje zdrowie w Twe ręce.
Agnieszka z Canada napisał/a Luty 9, 2019:
Kochana św. Rito,niezbadane są wyroki Boskie. Pan ma swoje plany,ale my ich nie znamy i wciąż prosimy. Ja też kochana św. Rito wciąż prosze, mimo iż sprawa wygląda już na "przegrana". Odpycham od siebie te myśl, że jednak znowu mi coś nie było dane. Kochana, dopomóż. Błagam o litość, aby Pan był dla mnie miłosierny.
Dominika napisał/a Luty 9, 2019:
Święta Rito dziękuję za okazaną mi pomoc i opiekę. Jedna sprawa jest dla mnie bardzo ważna - abyś w dalszym ciągu czuwała nad moim synkiem Maksymilianem - wyproś u Pana Naszego łaskę zdrowia. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę!
Małgorzata z Zawiercie napisał/a Luty 9, 2019:
Święta Rito proszę Cie o dobrych,kochających mężów dla moich córek Kasi ,Karoliny i Agnieszki . Proszę Cię też o uzdrowienie relacji w całej mojej rodzinie .
Helena z Jarosław napisał/a Luty 9, 2019:
Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia ,dziękuję za wszystko i proszę Cię z całego serca o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla Heleny ,Barbary ,i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych , Pan wszystko wie proszę Jezu Zajmij się Tym wszystkim .Kochana św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie , i całą moją Rodzinę przed złymi ludźmi. Serdeczne Bóg zapłać.
Dorota napisał/a Luty 9, 2019:
Proszę o łaskę zdrowia dla mojej córki, o uzdrowienie z ciężkiej depresji. Zatroskana mama
Joanna z Tczew napisał/a Luty 9, 2019:
Św Rito proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa niech miłość prowadzi nas do Boga Stwórcy i Pana Naszego. Boże Twoje Miłosierdzie nie zna granic mniej nas w swojej opiece prowadź nas do Boga Stwórcy i Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Niech się stanie wola Twoja Panie. Św Rito módl się za nami.
krystyna napisał/a Luty 9, 2019:
Św. Rito błagam o uzdrowienie mojej wnuczki z tak długiej choroby.Uproś u dobrego Boga przez Niepokalane Serce Maryi litość dla niej i dla nas.
Ewa z Kraków napisał/a Luty 9, 2019:
Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia ,dziękuję za wszystko i proszę Cię z całego serca o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla mnie ,moich dzieci , wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych ,dla całej mojej Rodziny Pan wszystko wie proszę Jezu Zajmij się Tym wszystkim .Kochana św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie , i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Serdeczne Bóg zapłać.
Kasia z Lubawa napisał/a Luty 9, 2019:
Św. Rito jedyna moja nadziejo codziennie błagam o to samo: o łaski i pomoc w znalezieniu miłości, otrzymania łaski małżeństwa i rodzicielstwa. Błagam pomóż zapomnieć i przestać kochać, ulecz moje krwawiące serce i umysł. Proszę o łaski. Dopomóż też tym których kocham i znam oraz proszących w Twoim ogrodzie. Dziękuję za to co otrzymałam i o opiekę bo pewnie bym już umarła. Proszę i błagam choć pewnie nie zasługiwałam na niego i może nie zasługuje ale proszę bo może nie jestem aż tak złym człowiekiem i może ktoś inny jest dla mnie. Daj mi siłę i wiarę oraz nadzieję. Proszę o miłosierdzie, bo ja nie umiem sobie w życiu poradzić, błagam zabierz ode mnie tą samotność i ten ból rozpaczy i klęski. Moje poranione serce tak bardzo krwawi i cała klatka tak boli a umysł nie może sobie poradzić z myślami i obwinianiem się, wszystko mnie przerosło. Proszę i dziękuję za wszystko. Błagam o miłosierdzie i pomoc. Proszę również o wiarę bym jej nigdy nie straciła. Błagam daj mi siłę, której nie mam, bym nie zbłądziła. Proszę i błagam o łaski bo jestem zagubiona i bezradna i cierpiąca. Proszę o nadzieję, którą nie wiem czy już mam. Bądź przy mnie teraz bo ciężko mi będzie ogromnie bo ten którego kocham wyznał miłość innej, tak bardzo to boli, proszę nie opuszczaj mnie, Rito błagam o Twój cud, dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. Rito błagam o niemożliwe a Ty wiesz o co. Proszę uzdrów moje życie. Błagam o łaski bo ja chyba już nie umiem normalnie żyć. Proszę wyproś za Twoim wstawiennictwem łaski dla mnie i moich bliskich oraz znajomych. Błagam nie opuszczaj mnie i modlących się w Twoim ogrodzie i proszę wstaw się u Boga w prośbach tych co proszą o łaski w Twoim ogrodzie cudownych róż. Matka Boska Lipska zdziała cud ale pewnie patronki od spraw beznadziejnych potrzebuję czyli Ciebie bo straciłam ukochaną osobę, która była moim cudem wymodlonym w u Matki Boskiej Lipskiej, lecz może nie zasłużyłam na ten cud.
Bogusława z Wien napisał/a Luty 9, 2019:
Błagam Cię św Rito o modlitwę dla mojego syna Dawida żeby wreszcie zaczął sam o sobie decydować, żeby zaczął szanować to to daje mu życie i żeby polecane mu obowiązki zaczął wykonywać sumuennir. Proszę również żeby wrócił do domu Pana. Wierna Tobie i oddana Bogusława. Kocham cie św Rito.
Ela napisał/a Luty 9, 2019:
Św Rito wstaw się za moim synkiem Pawełkiem aby dobry Bóg obudził jego uszka i usłyszał śpiew ptaków prosimy cię zanieś nasze prośby do Boga aby uchylił miłosierdzie swoje i wysłuchał nasze wołanie o pomoc dla wszystkich którzy Ci ufają AMEN Bóg zapłać
Damin z Babice napisał/a Luty 9, 2019:
Św. Rito proszę o wparcie i wstawiennictwo w mojej sytuacji związanej z praca aby nie wyciągnięto wobec mnie żadnych konsekwencji w pracy ponieważ to wszystko nie jest z mojej winny i zostałem oskarżony niewłaściwie:(
Anna z Połaniec napisał/a Luty 9, 2019:
Św.Rito. Proszę Cię o uzdrowienie z ciężkiej choroby mojego tatę Wincentego miej go w swojej opiece, oraz proszę cię o błogosławieństwo i zdrowie mojej rodziny. Uproś u Jezusa łaskę dobrych wyników lekarskich dla mojego taty.
Gosia napisał/a Luty 8, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny. Proszę Cię bardzo o pomoc.
Anna z Nysa napisał/a Luty 8, 2019:
Wpis dziękczynny: Jakiś czas temu błagałam o o modlitwę o to, by środki lecznicze zaczęły działać na moją skórę twarzy, żebym nie odstraszała ludzi wyglądem, mogła nie stosować makijażu kamuflującego, cierpię na ciężką formę trądziku. Dziękuję św. Rito - buzia staje się normalna, zmiany chorobowe znikają!
Justyna z Maków Podhalański napisał/a Luty 8, 2019:
Kochana Święta Rito, proszę Cię o opiekę nad moją przyjaciółką podczas operacji. Dziękuję za wszystkie łaski.
Czcicielka napisał/a Luty 8, 2019:
Św.Rito proszę, aby wyniki Mariusza, męża koleżanki, okazały się dobre.
Czcicielka napisał/a Luty 8, 2019:
Św.Rito proszę o szczęście osobiste dla mnie, aby ułożyło się moje życie, abym poznała wartościowego Faceta (albo aby ten, z którym spotykam się obecnie okazał się być wartościowym człowiekiem) Partnera, aby w pracy wszystko układało się dobrze oraz aby skończyły się wszystkie moje problemy.
Ewlina napisał/a Luty 8, 2019:
Św. Rito patronko spaw trudnych i beznadziejnych proszę pomóż mi naprawić mój związek. Pomóż nam wrócić do siebie. Napraw nasze relacje i pomóż nam sobie wybaczyć. Napraw nasz związek.
Ewelina z Kraków napisał/a Luty 8, 2019:
Święta Rito. Nie wiem w jaki sposób mogę się do Ciebie zwrócić ale bardzo bym prosiła byś pomogła nam w problemie jakim jest obecnie mój brat. Zszedł na bardzo zła drogę. Alkohol, papierosy, używki. Na nic zdały się nasze tłumaczenia, zakazy i nakazy - on już nas nie widzi. Zupełnie nie widzi tego co się dzieje z nim. Święta Rito bardzo Cię proszę o modlitwę za niego, o to by wrócił na dobrą drogę, by zmądrzał i uwierzył w to że nikt nie chce dla niego źle, bo go Kochamy 😢jednak to co robi nas zabija 😢módl się za niego i wstaw się za nim u Boga. Zostałaś nam jako jedyna nadzieja. Błagam wysłuchaj mnie i dodaj mi siły której już tak mi brakuje..
Karolina napisał/a Luty 8, 2019:
Za wstawiennictwem św. Rity proszę o rozwiązanie problemów Krzysztofa i moich. Jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą proszę abyśmy przezwyciężyli nieporozumienia i mogli założyć katolicką rodzinę.
Anna z Radom napisał/a Luty 8, 2019:
Święta Rito błagam Cię ratuj moje małżeństwo.
Agnieszka z Mississauga/Canada napisał/a Luty 8, 2019:
Kochana Św. Rito, zawracam się do Ciebie z gorącą prośbą, abyś wstawiła się za mną u Pana, aby Glenn otworzył się na moją miłość. Aby się nie bał, aby chciał złożyć swoje życie w rękach Boga. Tak bardzo Go pokochałam, I pragnę przybliżyć Go do Jezusa, jeśli taka jest wola Pana. Proszę o zdrowie i siły dla mnie, Glenna, moich dzieci oraz Colina i Riley. Dziękuję za całe dobro za Twoim wstawiennictwie otrzymane.
czcicielka napisał/a Luty 8, 2019:
Święta Rito, gorąco proszę o opiekę nad Anną - by wartości chrześcijańskie były dla Niej najważniejsze, by była dobrą dziewczyną, zrealizowała swoje plany i poznała dobrego chłopca
Patrycja napisał/a Luty 8, 2019:
Święta Rito błagam Cię bym doniosła tą ciążę szczęśliwie i żeby moje maleństwo było zdrowe. Bóg zapłać.
Renata z Gostyń napisał/a Luty 8, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej i dobre wyniki tomografu
kasia z Bydgoszcz napisał/a Luty 8, 2019:
Bardzo proszę o zmianę pracy na lepszą, O AWANS W PRACY o tę propozycję o której marzę, która jest mi obiecana proszę o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny. Bardzo proszę o dobrego męża, abym poznała mężczyznę. by między nami zrodziło się uczucie,
Patrycja z wieliczka napisał/a Luty 8, 2019:
św. Rito moja ukochana błagam cię o zdrowie dla mojej całej rodziny, Nikodema aby ładnie jadł i mówił całymi zdaniami. Błagam aby nie zaraził się chorobą od swojej siostry. św. Rito błagam aby Julcia przestała gorączkować, aby szybko doszła do zdrowia. Św. Rito błagam o zdrowie dla mnie aby mi włosy nie wypadały, minęły bóle głowy. Aby nie stała mi woda w organizmie. Błagam o zdrowie dla Krzyśka, siły i radość, aby pojawiała się na jego buzi. Błagam o zdrowie dla Arka Mamy. Spraw św. Rito aby mama i Krzysiek umieli ze sobą rozmawiać aby się zmienili. Miej nas każdego dnia w swej opiece, chroń nasz dom. Prosimy o lepszą sytuację finansową oraz uporządkuj nasze sprawy. Kochamy cię
Katarzyna z Warszawa napisał/a Luty 8, 2019:
Szczęść Boże, proszę o modlitwie, jestem we wczesnej ciąży, pierwszej w moim życiu, właśnie stwierdzono w macicy krwiaka tuż obok dzieciątka. To długo wyczekiwana ciąża - prawie 9 lat leczenia. Proszę otoczyć modlitwą moje dziecko i przebieg ciąży, aby wszystko dobrze się skończyło i bym urodziła zdrowe dziecko. Kasia
Sylwia z Kujawsko-pomorskie napisał/a Luty 8, 2019:
Św. Rito proszę o zdrowie dla Dominiki.
Dorota z Gdańsk napisał/a Luty 8, 2019:
Święta Rito proszę o zdrowie, proszę aby z biodrem z endoprotezą było wszystko w porządku.
Małgorzata napisał/a Luty 8, 2019:
Św. Rito dziękuję za wszystko i proszę o dalszą opiekę.
magdalena napisał/a Luty 8, 2019:
Proszę za Magdalenę niech Duch Św. napełni potrzebnymi łaskami, orzeźwia duszę i ożywia zmęczone ciało
Grazyna z warszawa napisał/a Luty 8, 2019:
O zdrowie i szczęśliwą operację tętniaków mózgu w marcu br.
Ewa z Kraków napisał/a Luty 8, 2019:
Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia ,dziękuję za wszystko i proszę Cię z całego serca o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla mnie ,moich dzieci , wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych ,dla całej mojej Rodziny Pan wszystko wie proszę Jezu Zajmij się Tym wszystkim .Kochana św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie , i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Serdeczne Bóg zapłać.
Anna z Lubawka napisał/a Luty 8, 2019:
Święta Rito, błagam, wysłuchaj mnie i pomóż. Proszę Cię Święta Rito o to, aby mój mąż miał lepszy kontakt z dzieckiem, aby rozmawiał z nim, poświęcał mu czas. Żeby nie był taki obojętny jak jest teraz, żeby otworzył się na nas. Proszę, pomóż mi, bo nie wiem jak do niego dotrzeć, żadne rozmowy nie pomagają. Święta Rito, jesteś moją nadzieją i ratunkiem. Tak bardzo pragnę żeby nasza rodzina była jednością, żebyśmy okazywali sobie miłość i szacunek, żebyśmy byli ze sobą a nie obok. Pomóż, proszę, bo to tak boli, kiedy się nie można porozumieć.
Paulina z Kraków napisał/a Luty 8, 2019:
Św. Rito, Bóg zapłać za dary Pana, które uzyskałam za Twoim wstawiennictwem. Proszę wstawiaj się o zdrowie dla moich bliskich i o moją prace... żeby wszystko szło dobrze. Bóg zapłać
Joanna z Tczew napisał/a Luty 8, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę uzdrowienia mojego małżeństwa, niech zapanuje miłość i zgoda. Boże Twoje Miłosierdzie nie zna granic miej mnie w swojej opiece, św. Rito prowadź nas do Boga Stwórcy i Pana Naszego. Niech się stanie wola Twoja, Panie. Św. Rito módl się za nami.
Ela napisał/a Luty 8, 2019:
Św. Rito dziękujemy Ci za wszystko co dałaś nam już ale ufamy w twe wstawiennictwo uproś aby synek mój usłyszał głos ptaszków, które śpiewają na chwałę Bożą uproś tę łaskę, o którą cię prosimy a która jest mu tak potrzebna. Bóg zapłać. AMEN. Chwała Panu
Dorota napisał/a Luty 8, 2019:
Błagam o zdrowie w mojej rodzinie, o uzdrowienie mojej córki z ciężkiej depresji, dla mnie o siłę bo już nie radzę sobie. Zatroskana, pełna bólu mama.
Monika z Rybnik napisał/a Luty 8, 2019:
Kochana św. Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę wstaw się za mną do Boga z prośbą o ponowne nawiązanie kontaktu ze strony mężczyzny, którego noszę w sercu, dodaj mu odwagi aby nie bał się podjąć próby, aby nie bał się mi zaufać. Wierzę i czuję w sercu, że jest to dobry mężczyzna pochodzący z dobrej, katolickiej rodziny i że poznanie tego mężczyzny nie było "przypadkiem". Św. Rito proszę Cię wstawiaj się za nami do Boga. Pomóż na się zejść.
Monika z Rybnik napisał/a Luty 8, 2019:
św. Rito Ty jesteś patronką spraw trudnych i beznadziejnych dlatego do Ciebie uciekam się ze swoimi prośbami. Proszę wybłagaj u Boga łaskę wytrwanie i siłę podczas chemioterapii dla Pani Gizeli; proszę również o łaskę nawrócenia dla całej jej rodziny aby uwierzyli, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych; proszę również o opiekę i zdrowie dla bratanka Jakuba aby Bóg uzdrowił go z niedosłuchu, aby parametry słuchu wróciły do normy. św. Rito Tyś moją jedyną nadzieją..
JOANNA z KRAKÓW napisał/a Luty 8, 2019:
Błagam proszę o zdrowie dla Konrada, o radość życia, o wspaniałą dziewczynę, o błogosławieństwo Boże. św. Rito pomóż, módl się za nami. O dobry weekend i nowy tydzień. Zatroskani losem syna rodzice Joanna i Krzysztof
Marta napisał/a Luty 8, 2019:
Kochana św. Rito błagam Cię o pomoc i wstawiennictwo w wiadomej Tobie sprawie sercowej- proszę o odnowienie kontaktu z tą osobą i doprowadzenie do spotkania żebyśmy mogli sobie wszystko wyjaśnić. Proszę Cię również o pomoc w rozwiązaniu spraw finansowych, z pracą i tych związanych z mieszkaniem. Ty wiesz jak jest mi ciężko, tracę nadzieję ale wierzę że pomożesz. Proszę o jakiś znak, zapowiedź pomyślności. Z całego serca dziękuję.
Kasia z Lubawa napisał/a Luty 8, 2019:
Św. Rito jedyna moja nadziejo codziennie błagam o to samo: o łaski i pomoc w znalezieniu miłości, otrzymania łaski małżeństwa i rodzicielstwa. Błagam pomóż zapomnieć i przestać kochać, ulecz moje krwawiące serce i umysł. Proszę o łaski. Dopomóż też tym których kocham i znam oraz proszących w Twoim ogrodzie. Dziękuję za to co otrzymałam i o opiekę bo pewnie bym już umarła. Proszę i błagam choć pewnie nie zasługiwałam na niego i może nie zasługuje ale proszę bo może nie jestem aż tak złym człowiekiem i może ktoś inny jest dla mnie. Daj mi siłę i wiarę oraz nadzieję. Proszę o miłosierdzie, bo ja nie umiem sobie w życiu poradzić, błagam zabierz ode mnie tą samotność i ten ból rozpaczy i klęski. Moje poranione serce tak bardzo krwawi i cała klatka tak boli a umysł nie może sobie poradzić z myślami i obwinianiem się, wszystko mnie przerosło. Proszę i dziękuję za wszystko. Błagam o miłosierdzie i pomoc. Proszę również o wiarę bym jej nigdy nie straciła. Błagam daj mi siłę, której nie mam, bym nie zbłądziła. Proszę i błagam o łaski bo jestem zagubiona i bezradna i cierpiąca. Proszę o nadzieję, którą nie wiem czy już mam. Bądź przy mnie teraz bo ciężko mi będzie ogromnie bo ten którego kocham wyznał miłość innej, tak bardzo to boli, proszę nie opuszczaj mnie, Rito błagam o Twój cud, dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. Rito błagam o niemożliwe a Ty wiesz o co. Proszę uzdrów moje życie. Błagam o łaski bo ja chyba już nie umiem normalnie żyć. Proszę wyproś za Twoim wstawiennictwem łaski dla mnie i moich bliskich oraz znajomych. Błagam nie opuszczaj mnie i modlących się w Twoim ogrodzie i proszę wstaw się u Boga w prośbach tych co proszą o łaski w Twoim ogrodzie cudownych róż. Matka Boska Lipska zdziała cud ale pewnie patronki od spraw beznadziejnych potrzebuję czyli Ciebie bo straciłam ukochaną osobę, która była moim cudem wymodlonym w u Matki Boskiej Lipskiej.
Beata z BARTLETT napisał/a Luty 8, 2019:
Św. Rito, proszę wstawiaj się za moim synem Alexem. Proszę o jego uzdrowienie i wybudzenie ze śpiączki.
Wioleta z Kraków napisał/a Luty 8, 2019:
Św. Rito podałam się zawsze odpuszczam. Ale ostatnio znów moje życie do góry nogami się przewróciło przez operacje stałam się Jeszce bardziej wrażliwa. Czy kiedykolwiek zaznam szczęście? Wszystko muszę znosić przykre kłamstwa i oszustwa i z tego powodu cierpię. Zaczęłam to wybaczać bo nie mam sił i nerwów na szarpanie. Proszę wyciągnij mnie z tego doła. Mam myśli samobójcze uratuj mnie od tego i dodaj mi dużo sił. Amen
Gosia napisał/a Luty 7, 2019:
Św. Rito pomóż mi. Proszę. Proszę o zdrowie.
Mariola z Warszawa napisał/a Luty 7, 2019:
Proszę o modlitwę w mojej intencji o uwolnienie od mojego prześladowcy i od złych ludzi i duchów. Dziękuję
babcia jola z zg napisał/a Luty 7, 2019:
Bardzo proszę o zdrówko dla malutkiego mojego wnusia Olusia. Niech szybko wydobrzeje, będę się modlić z Tobą św Rito. Bóg zapłać. Dziękuję
Paulina napisał/a Luty 7, 2019:
Święta Rito, wyproś mi u Boga wszystkie łaski i cuda potrzebne w mym życiu w dniu moich urodzin. Niech me życie się odmieni.
Piotr z Kraków napisał/a Luty 7, 2019:
Proszę o pomoc w pokonaniu problemów finansowych. Pomóż znaleźć mi nową pracę, która będzie zadowalająca pod każdym względem. Św. Rito zaopiekuj się mną.
P. napisał/a Luty 7, 2019:
Proszę o dobre wyniki badań Jakuba i o pomoc, żebym wyszedł z depresji. Św. Rito w Tobie nadzieja.
Łukasz z Kraków napisał/a Luty 7, 2019:
Św.Rito, proszę o wyjście z nałogów, nawrócenie dla Marii i Wojciecha.
Aneta z ok Piotrkowa Trybunalskiego napisał/a Luty 7, 2019:
Św. Rito pomóż mi i postaw dobrych ludzi na kupno mojego domu.