Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
26585 wpisów.
Ewa z P napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św.Rito proszę Cię o pomoc w pozyskaniu mojej córki Agnieszki dla Jezusa. Dziękuję
Paweł z Jedlina Zdrój napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św.Rito dziękuję za Twoją opiekę. Proszę o Cię o pomoc w dokonaniu naszego wyboru życiowego, czy pozostać czy wyjechać. Módl się za Nami Św.Rito. Jezu Ufam Tobie.
Anna z Kłodzko napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Święta Rito patronko spraw trudnych proszę Cię wstaw się u Miłosiernego Boga o łaskę uzdrowienia mnie z choroby nerwowej. Anna
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna a do tego grzeszna i głowa nie wie już co myśleć bo chyba chcę by pożałował i zobaczył jak to jest być tak okrutnie porzuconym, zniszczonym w uczuciach, straciwszy zaufanie do całego swiata, choć pewnie bym mu współczuła. Proszę o łaski, błagam, mam już wiek i nie wiem czy jeszcze mogę liczyć na coś. Dziękuję za wszystko i przepraszam ja grzeszna i zagubiona niewiedząca- jak żyć. Proszę o światłość umysłu by brawura z nowym zakupem mnie nie zgubiła. Błagam dalej o łaski bo jestem okropna czekam cudu ale pewnie nie zasługuję na cokolwiek, może nie mogę być szczęśliwa, może bym go unieszczęśliwiła moja miłością. Proszę o rozwagę i jasne myślenie i czuwaj nade mną, uzdrów proszę moją duszę, błagam nie opuszczaj mnie. Tak bardzo się boję i wariuję ze strachu - czy mnie ktoś jeszcze pokocha, czy ja jeszcze kogoś pokocham i komuś zaufam. dziękuje za szczęśliwy wyjazd i błagam o łaski bo chyba robię się zła jestem w totalnym strachu i zagubieniu oraz rozpaczy. Błagam o wstawiennictwo i modlitwę bo gubię się. Proszę o wstawiennictwo Św. Rito
Lena z Siedlce napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św. Rito proszę Cię wyproś dla siostry dobra pracę zgodę w naszej rodzinie , zdrowie i potrzebne łaski oraz o nawrócenie syna aby był bliżej Boga kościoła i Ewangelii.
Basia napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św. Rito, moja niebiańska Przyjaciółko, proś dobrego Boga o pomoc wyjścia z zadłużenia w banku, o możliwość uczciwej spłaty całego długu, o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
Jolanta napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św. Rito ubłagaj Jezusa Miłosiernego o rychłą pracę dla córki by ja jutro dostała błagam o ten cud. Modle się za s. Joanne Abp Rysia i wasz zakon błagam za męża by nie stracił pracy i pieniędzy błagam o cud Jolanta.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Święta Rito, proszę o pomoc abym pozytywnie pozałatwiała sprawy w nadchodzącym tygodniu i postaw na drodze dobrych i wyrozumiałych ludzi.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Proszę o zdrowie mamy Ireny, proszę o dobrych lekarzy którzy się nią opiekują i skutecznie pomogą.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św Rito, bardzo proszę o zdrowie, proszę aby przestał boleć kręgosłup i biodra, proszę pomóż mi aby wszystko wróciło do normy. Proszę abym bez bólu chodziła. Proszę też pomóż mi w pracy i otocz przyjaznymi ludźmi.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Święta Rito, proszę o zdrowie dla mojej Mamy Ireny aby mogła bez bólu chodzić i żeby po operacji biodra rehabilitacja była skuteczna.Pomóż jej, aby nie było żadnych komplikacji.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Święta Rito, bardzo proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o dary Ducha Świętego,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i błogosławieństwo na wszystkie dni.Proszę pomóż jej w pracy i błogosław.
Agnieszka z Nowy Sącz napisał/a Czerwiec 9, 2019:
O nawrócenie Grzegorza i potrzebne mu łaski
Krystyna z BŁONIE napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę wiary dla Ani oraz Dary Ducha Św. Oraz zdrowie dla Taty Ani Pana Piotra.
Krystyna z BŁONIE napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św. Rito proszę o modlitwę za mnie , o dar pracy bym w nowej pracy spotkała dobrego pracodawcę bym nie była wykorzystywana, proszę też o dobrych współpracowników w nowej pracy. Św. Rito uproś siłę i cierpliwość w obecnej pracy za współpracowników i dyrekcję ( by pracownicy nie byli tak wykorzystywani).
Siostra z Żyrardów napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św. Rito proszę Cię o nawrócenie na dobrą drogę mojego brata
Ewa z Kraków napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Proszę św. Rito potrzebne łaski dla całej mojej rodziny.
Izabela z Bochnia napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Proszę święta Rito abym była zdrowa, mogła mieć i miała kiedyś dzieci. Bardzo chce móc je mieć i tak jak Ty być matką. Proszę Cię też o zdrowie dla mojej mamy która jest dla mnie bardzo dużym oparciem w trudnych chwilach.
viola z sieradz napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św.Rito nie odmawiaj mi pomocy.Błagam uproś łaskę zdrowia dla Marty,łaskę uleczenia z trądzika,wszystkich jego przyczyn i konsekwencji.Matka
Joanna z Tczew napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św Rito proszę o źródło światła i miłości niech miłość zwycięży wszelkie zło i cierpienie. Panie ulecz serca zatwardziałych grzeszników sprowadź ich do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św Rito módl się za nami.
Barbara z Katowice napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św Rito 🌷 Proszę 🙏 Cb o pomoc o twoje wstawiennictwo, żebym dała radę związać koniec z końcem, żebym dała radę spłacić te pożyczki, mniej mnie w swojej opiece, matka i czcicielka, proszę również o dobrą pracę dla moich dzieci bóg zapłać
Jolanta z Łańcut napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Święta Rito dziękuję za otrzymane łaski. Święta Rito proszę o zdrowie dla całej rodziny. O wyciągnięcie z nałogu brata. O zjedniczenie zbliżenie rodziny na tyle na ile to będzie możliwe. Święta Rito módl się za nami.🌹🌹🌹
Donata napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św. Rito proszę Cie o pomoc dla mnie i M. abyśmy zostali małżeństwem , by miłość prawdziwa nas połączyła. Opiekuj się M. dodaj mu sił i odwagi. dla nas o wytrwałość. Św. Rito pomóż naszej miłości. proszę.
Maria z ZAMOŚĆ napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Jezusa Chrystusa o łaskę dla mnie w wiadomej Tobie intencji. Uproś dla mnie łaskę w sprzedaży domu i spłacie zobowiązań. Twoja czcicielka
Agnieszka z Wroc napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św.Rito, błagam Cię o pomoc w zdaniu angielskiego oraz poniedziałkowego kolokwium z problemów narodowościowych i we wtorek ze statystyki. Wiesz jak jest to dla mnie ważne. Proszę Cie o Dary Ducha św. i dziekuje za wszelkie łaski. Twoja czcicielka Aga.
Madonna napisał/a Czerwiec 9, 2019:
Św. Rito prosze Cie o pomoc, błagam o miłość , prawdziwa trwałą miłość,między mną a M. pomóż ,prosze aby M. został moim mężem. Połącz nas w Imię Jezusa. Niech Bóg usunie wszelkie przeszkody, uchroni nas przed złym, złymi ludźmi. Św.Rito ochroń naszą miłość, proszę, wierzę, że pomożesz jesteś ze mną.
Magda z Warszawa napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Św. Rito proszę Cię o szczęście w małżeństwie, żebym mogła oswoić się z nową rolą i sytuacją. Proszę Cię pomóż mi,
Wanda z Kraków napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Św.Rito wstaw się podczas operacji aby przebiegła bez komplikacji i uproś łaski dla całej rodziny
Elżbieta z Olesno napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Błagam o pomoc modlitewną w intencji Weroniki, która jest w załamana z powodu problemów rodzinnych, oraz za Andrzeja z rodziną o miłość, pokój, zgodę i Boże błogosławieństwo dla całej Rodziny i rodzeństwa.
Bozena z Kraków napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Św Rito gorąco proszę o szczęśliwą podróż pobyt i powrót dla Stanisława IiBożeny oraz o zdrowie dla Laury i jej rodziców ,o potrzebne łaski dla moich dzieci i ich rodzin.
Siostra z Żyrardów napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Św. Rito proszę o ratunek dla mojego brata
Siostra z Żyrardów napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Proszę Cię św. Rito o opiekę nad moim bratem.
Matka napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Święta Rito proszę Cię o modlitwę aby Daniel wrócił do Adriany. Za Twoim wstawiennictwem proszę św. Rito uproś wszystkie Moce Niebieskie aby pomogły Adrianie odzyskać Daniela.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Święta Rito proszę o łaskę zdrowia dla mnie, proszę aby z biodrem było wszystko dobrze i nic złego się nie działo.Pomóż mi, proszę.
Patrycja napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Błagam Cię Św. Rito by szyjka macicy przestała się skracać i żeby nie doszło do przedwczesnego porodu. Błagam Cię uratuj mojego synka!
K. napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Św. Rito dziękuję za otrzymane łaski i prosze Ciebie uzdrów mnie z codziennych bólów głowy!
Renata z Gostyń napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowe i za męża ktory ma przyrost guza o uzdrowienie i dobry wynik biopsji i uleczenie
Ewelina napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Św. Rito wstaw się za mną, proszę uproś mi łaskę uzdrowienia mojej duszy z wszelkich lęków, uproś mi łaskę ukojenia po stracie nienarodzonego dziecka oraz cud poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka
Róża napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Święta Rito proszę Cię o modlitwę aby mój ukochany mąż wrócił do mnie do naszej rodziny.Za Twoim wstawiennictwem proszę Św Rito uproś wszystkie Moce Niebieskie aby pomogły mi w odzyskaniu kochanego męża.Proszę też o dar rozumu dla kochanki męża aby zrozumiała ile krzywdy wyrządziła naszej rodzinie i aby Dobry Bóg obdarzył ją wolnym mężczyzną.Ufam i wierzę że dzięki takiej pomocy stanie się cud.Amen
Aneta z Bochnia napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Święta Rito proszę uproś mi łaske poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka .Miej moją całą rodzine w swojej opiece❤💐
Ewa z Kraków napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Proszę Cię o potrzebne łaski dla całej rodziny .
Ewa napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Święta Rito błagam wyproś mi łaskę pomocy, rozwiązania dręczących mnie problemów finansowych, z którymi nie mogę sobie poradzić.
Joanna z Tczew napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Św Rito proszę o łaskę wiary,pokoju i miłość niech miłość zwycięży wszelkie zło i cierpienie. Panie ulecz serca,które nie potrafią kochać spraw aby miłość połączyła ich z Jezusem Chrystusem. Św Rito módl się za nami.
Wiktoria z Gdynia napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Święta Rito, proszę o zdanie wczorajszego egzaminu do którego tak dużo się przygotowywałam oraz tego poniedziałkowego, którego bardzo się boję
Gertruda z Biłgoraj napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Św. Rito prosze o łaskę upros jezusa o cud uwolnienia uzdrowienia uleczenie źródła chorób cud uzdrowienia z trądziku uwolnienie od lęków wszystko szukaniu pracy.
Agnieszka z Polkowice napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Św. Rito Augustianko, z całego serca błagam Cie o szczęśliwe zdanie egzaminów dyplomowych przeze mnie i moja siostrę. Bóg zapłać!
czcicielka św. Rity napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Kochana św. Roto, proszę o przemianę Andrzeja i opiekę nad jego rodziną
Ela napisał/a Czerwiec 8, 2019:
🌹Św Rito 🌹prosimy Cię o zniesienie naszych próśb do dobrego Boga aby jego miłosierdzia doświadczył mój synek wstaw się za nim uproś łaskę powrotu do zdrowia aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości ufamy i wierzymy w twoje wstawiennictwo prowadź nas do Boga pomagaj wszystkim w utrapieniach dopomóż rozwiązać trudne sprawy i strzeż od złego amen Bóg zapłać
Maria z Zamość napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Św. Rito wybrałam Cię na swoją patronką i proszę o pomoc w sprzedaży domu i spłacie zobowiązań. Uproś Jezusa Chrystusa Pana naszego w mojej INTENCJI. Twoja czcicielka
Agnieszka z Warszawa napisał/a Czerwiec 8, 2019:
Proszę Św .Ritę o wstawiennictwo w wiadomej dla mnie sprawie.Oraz o opiekę nad moimi bliskimi.Amen.
A napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Święta Rito daj mi silną wolę!!!!
Jadwiga z Radzymin napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Patronko spraw trudnych i beznadziejnych ratuj nas.O Jezu Ty wszystko możesz,Ty się Tym zajmij.Św.Rito módl się za nami.
Maria z Bochnia napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Św. Rito błagam o wyrwanie z nałogu mojego syna, jego nawrócenie i ułożenie życia. Błagam również o dobra prace dla córki i błogosławieństwo Boże w prywatnym życiu. Rito ulżyj w moim cierpieniu bo już nie mogę unieść tego krzyża. Tak bardzo ufam ze za Twoja pomocą Jezus Miłosierny nas nie opuści.
Mariola napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Święta Rito błagam Cię o ciszę i spokój wokół mojego domu. Proszę niech skończy się głośna muzyka i wieczorne imprezy. Błagam.
Mariola napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Święta Rito dziękuję za wszystko. Dziękuję. Dziękuję za dobre wyniki, dziękuję za szczęśliwą podróż. Dziękuję. Błagam o dalszą opiekę i zdrowie.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Św Rito proszę o zdrowie, proszę aby przestało boleć biodro i wszystko wróciło do normy.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Św Rito proszę o zdrowie dla mamy, proszę pomóż jej przetrwać te trudne dni w szpitalu i otocz przyjaznym personelem który jej pomoże.
Lucyna z Dąbrowa napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Św.. Rito dziękuję z całego serca za wysłuchanie mojej prośby operacja przebiegła szczęśliwie w ostatni dzień nowenny pomimo wielkich trudności wszystko przebiegło szczęśliwie i powoli wracam do zdrowia.
Małgosia napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla mego syna aby wynik badania był dobry ..chroń go od złych i nieuleczalnych chorób ..błogosław mu w każdym dniu .Miej również w opiece Mirkę i Krzyśka którzy chorują na nowotwór, daj im siły w walce z choroba i wyproś uzdrowienie. Bóg zapłać .Dziękuję za wszystkie wysłuchane prośby .
czcicielka napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Święta Rito! Gorąco Cię proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii, aby lekarze dobrali Jej dobrze lekarstwa i potrafili pomóc
Dorota z LUBOŃ napisał/a Czerwiec 7, 2019:
św, Rito wstaw się za moim małżeństwem, wyproś u Boga łaskę jego przetrwania, by Jacek odszedł od tej kobiety i nawrócił się.
Ela napisał/a Czerwiec 7, 2019:
🌹Św Rito 🌹opiekuj się nami miej w opiece moje dzieci uproś łaskę powrotu do zdrowia aby synek mój odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości ufamy i wierzymy w twoje wstawiennictwo prowadź nas do Boga pomagaj nam w naszych utrapieniach strzeż od złego dopomóż dziś wszystkim którzy Cię dziś proszą o pomoc w trudnych chwilach i beznadziejnych sprawach nie zostawiaj nas samych chcemy czuć twoja obecność amen Bóg zapłać
Violetta napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Dziękuję Ci św.Rito za pomoc. Proszę, uproś mi u Boga łaskę zdrowia i siły dla mnie i dla rodziny oraz pracę dla męża.
Basia z Gdańsk napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Święta Rito proszę o łaskę dobrego męża i bycia dobrą żoną oraz zdrowe potomstwo. Mamo proszę pomóż mi utrzymać się w aktualnej, chociaż i tak jest ona na krótki okres. Proszę pomóż mi znaleźć dobrą i stała pracę w Gdańsku, aby ktoś z dobrych znajomych szepnął gdzie składać dokumenty. Stawiaj na mojej drodze dobrych pomocnych ludzi i pomóż znaleźć swojej miejsce na ziemi i mieć własne mieszkanie jeszcze w tym roku. Dziękuje za prace i zdrowie oraz wszelkie łaski.
Agnieszka napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Kochana Święta Rito miej w opiece księdza Andrzeja. Proszę wstaw się w tej trudnej sprawie.
Agnieszka z warszawa napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Kochana św. Rito, kochana Maryjo proszę o wszystkie łaski i cnoty Maryjne dla moich córek.
Aleksandra napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej stopy z martwicy, złamania i stanu zapalnego. 27 czerwca mam poddać się operacji i proszę o pozytywny skutek tej operacji i szybkie dojście do pełnej sprawności.
Maria z Zamość napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Św. Rito wybrałam Cię na swoją patronką i proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Jezusa Chrystusa o łaskę dla mnie. Wstaw się za mnie i uproś dla mnie pomoc w sprzedaży domu i spłatę długów. Twoja czcicielka
Jadwiga z Resko napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Święta Rito prosze o opieke nad moją rodziną
izabela napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Św. Rito błagam Cię o wstawiennictwo u Boga w intencji uratowania i naprawy naszego małżeństwa, o odrodzenie miłości męża do mnie.
Patrycja napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Św. Rito proszę Cię aby dzisiejsza wizyta kontrolna poszła dobrze, aby mój synek rozwijał się prawidłowo, aby wyniki badań były w normie oraz o to aby moje problemy z gardłem się jak najszybciej skończyły i żeby nie było to nic poważnego. Dziękuję Ci za wszystko co dla mnie zrobiłas do tej pory. Amen
Ewa z Kraków napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Św. Rito miej w swojej opiece całą moją rodzinę.
Edyta napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Święta Rito wyproś łaskę rozwiązania bardzo trudnej sprawy.
anna z krakow napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Droga Jedyna Św. Rito! Proszę Cię bardzo bardzo o całkowite wyzdrowienie mojego syna z potwornego nowotworu. Zmaga się już prawie 9 lat i trochę powrócił. Proszę Cię więc pomóż, gdyż On nie chce już absolutnie poddać się leczeniu chemią, a bez tego może skończyć się to.... Jeszcze tylko też proszę w Twojej modlitwie o Zdrowie dla moich wnuków i synowej, której nerwowość nie sprzyja zdrowieniu syna. Dziękuję. Dziękuję.
Maria z Rutki napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki: o zdrowie, błogosławieństwo, pomoc w rozwiązaniu jej problemów
Joanna z Tczew napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Św. Rito naucz mnie całkowitej ufności do Pana który jest jedyną Prawdą i życiem niech On mnie prowadzi przez całe moje życie. Panie ulecz serca zatwardziałych grzeszników sprowadź ich do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św. Rito módl się za nami.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Święta Rito proszę o zdrowie, proszę aby z biodrem było wszystko w porządku.
Edyta napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Święta Rito pomóż rozwiązać bardzo trudną sprawę
Agnieszka z Krasnystaw napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Święta Rito bardzo Cię proszę o pomoc w przetrwaniu kolejnego dnia w pracy. Proszę o pomoc w pozytywnym rozwiązaniu kłopotliwych kwestii mnie niepokojących. Bardzo też proszę w dalszym ciągu o zdrowie dla mnie i pomoc w walce z chorobą. Bóg zapłać za okazaną pomoc i otrzymane łaski.
Regina napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Święta Rito, dziękuję Ci za wszystkie wyproszone łaski, opiekuj się Moim Mężem, Córeczką i mną. Pomóż mi w tych trudnych chwilach po poronieniu. Moje serce wypełnia smutek i żal... Wesprzyj mnie. Amen
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Czerwiec 7, 2019:
O zdrowie dla Konrada ,miłość otwarcie na świat i szczęście
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna a do tego grzeszna i głowa nie wie już co myśleć bo chyba chcę by pożałował i zobaczył jak to jest być tak okrutnie porzuconym, zniszczonym w uczuciach, straciwszy zaufanie do całego swiata, choć pewnie bym mu współczuła. Proszę o łaski, błagam, mam już wiek i nie wiem czy jeszcze mogę liczyć na coś. Dziękuję za wszystko i przepraszam ja grzeszna i zagubiona niewiedząca- jak żyć. Proszę o światłość umysłu by brawura z nowym zakupem mnie nie zgubiła. Błagam dalej o łaski bo jestem okropna czekam cudu ale pewnie nie zasługuję na cokolwiek, może nie mogę być szczęśliwa, może bym go unieszczęśliwiła moja miłością. Proszę o rozwagę i jasne myślenie i czuwaj nade mną, uzdrów proszę moją duszę, błagam nie opuszczaj mnie. Tak bardzo się boję i wariuję ze strachu - czy mnie ktoś jeszcze pokocha, czy ja jeszcze kogoś pokocham i komuś zaufam. dziękuje za szczęśliwy wyjazd i błagam o łaski bo chyba robię się zła jestem w totalnym strachu i zagubieniu oraz rozpaczy. Błagam o wstawiennictwo i modlitwę bo gubię się.
Dorota z Gniezno napisał/a Czerwiec 7, 2019:
Kochana św Rito czuję Twoją opiekę i dlatego śmiem prosić i błagać o łaskę możliwości pracy z córką na tym samym miejscu co przez tyle lat a wszystkie sprawy z tym związane zeby zakończyły się dla nas szczęśliwie i pomyślnie. Proszę wysłuchaj mnie grzesznej i przyjdź nam z pomocą. Amen 🙏🌹🌹🌹
M napisał/a Czerwiec 7, 2019:
O zdrowie dla Rafałka i jego dziadka w dniu ich urodzin...
Kamila z Chojnice napisał/a Czerwiec 6, 2019:
Kochana św. Rito Bardzo proszę przyślij do nas upragnionego kupca który pomoże finansowo, bardzo proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga.
Anna napisał/a Czerwiec 6, 2019:
Pomóż Dawidowi jutro w szkole. Daj mu jasność rozumu aby dobrze poszło w szkole mu daj mu dobrą pamięć. Proszę Anna.
Bożena z rzeszow napisał/a Czerwiec 6, 2019:
Proszę o łaskę zdrowia siły dary Ducha Świętego pozytywne rozwiązanie trudnych spraw ufności w pomoc która płynie z góry dla syna Bartka . Całym sercem dziękuję za otrzymane dotąd łaski których mogłam doświadczyć przez wstawiennictwo sw.Rity .Bóg zapłać opiekuj się i wstawiaj za moja rodzina
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 6, 2019:
Dziękuję Ci święta Rito za wszystkie łaski. Proszę Cię o łaskę uzdrowienia mnie i łaskę zdrowia dla moich bliskich.
Judyta z Zakopane napisał/a Czerwiec 6, 2019:
Proszę o łaskę nowych powołań do Zgromadzenia Sióstr Felicjanek
Agnieszka napisał/a Czerwiec 6, 2019:
Kochana Święta Rito proszę o zdrowie dla księdza Andrzeja. Proszę wybłagaj aby pozostał z nami na dalsze lata.
Aga napisał/a Czerwiec 6, 2019:
Św Rito proszę pomóż aby wyniki moich badań były jak najszybciej i bym mogla wrócić do domu ze szpitala z diagnozą. Proszę także o znalezienie dobrej pracy dla mnie. W Tobie jest nadzieja na rozwiązanie moich problemów. Dziękuję całym sercem za już okazana pomoc bo wiem że moje problemy rozwiązują się z Twoja pomocą.
Róża napisał/a Czerwiec 6, 2019:
Święta Rito proszę Cię o modlitwę za mnie bym miała siły do trwania w nadziei,że mój ukochany mąż wróci do mnie do naszej rodziny.Za Twoim wstawiennictwem proszę Św Rito uproś wszystkie Moce Niebieskie aby pomogły mi w odzyskaniu kochanego męża.Proszę też o dar rozumu dla kochanki męża aby zrozumiała ile krzywdy wyrządziła naszej rodzinie i aby Dobry Bóg obdarzył ją wolnym mężczyzną.Ufam i wierzę że dzięki takiej pomocy stanie się cud.Amen
Mariola napisał/a Czerwiec 6, 2019:
Święta Rito błagam Cię bądź jutro ze mną. Pomóż aby wszystko u lekarza było dobrze. Aby tomograf nie wykazał nic złego. Błagam pomóż mi w podróży. Pomóż abym szczęśliwie dojechała i wróciła do domu. Pomóż mi. Święta Rito błagam, boję się bardzo.
halina z wola napisał/a Czerwiec 6, 2019:
Św.Rito proszę o zdrowie na ciele ,duszy i umyśle dla całej mojej rodziny i błagam o Dary Dycha Świętego , opiekę nad rodziną Tadeusza ,mamy i ojca chrzestnego .
Ania napisał/a Czerwiec 6, 2019:
Św. Rito błagam nawróć mojego męża daj mu rozum bo to co on wyprawia to wszyscy bardzo cierpimy , odsuń od niego ta kobietę niech zapomni o niej , błagam ratuj nasze małżeństwo ja już nie mam siły ! Bardzo Cię proszę moja orędowniczko nie opuszczaj nas w tych bardzo ciężkich chwilach
Agnieszka napisał/a Czerwiec 6, 2019:
O szczęśliwą operację dla Ani.
Monika z Opole napisał/a Czerwiec 6, 2019:
Św. Rito z całego serca błagam Cie o pomoc w uratowaniu mojego małżeństwa i przebaczenia sobie nawzajem. Oraz o nawrócenie i dar rozumu dla mojego męża!
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Czerwiec 6, 2019:
Prosimy, błagamy o modlitwę za naszego syna, o uleczenie z nerwicy o normalne szczęśliwe życie osobiste i zawodowe. Błagamy ze wszystkich swoich sił, aby nie był sam, smutny samotny, aby się tylko opatrzność Pana Boga może odmienić los syna i nasz. Tak bardzo się martwimy. Módl się za nami. Tak bardzo potrzebujemy modlitwy i wsparcia
Karolina z WARSZAWA napisał/a Czerwiec 6, 2019:
Szczęść Boże proszę o modlitwę wstawienniczą za mojego brata Wojtka. W poniedziałek pochowaliśmy nasza mamę, wczoraj odwiozłam go do ośrodka leczenia uzależnień niestety jest w delirium i są kłopoty z nim. Decydujące są pierwsze 3 tygodnie. Błagam o modlitwę chodzi o jego życie w ufności Panu. PAX
Joanna z Tczew napisał/a Czerwiec 6, 2019:
Św. Rito naucz mnie całkowitej ufności do Pana który jest jedyną Prawdą i życiem niech On mnie prowadzi przez całe moje życie. Panie ulecz serca, które nie potrafią kochać spraw aby miłość połączyła ich z Jezusem Chrystusem. Św. Rito módl się za nami.