Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
28767 wpisów.
Iwonka z Wodzisław Śląski napisał/a Sierpień 7, 2019:
Święta Rito błagam Cię. Wstaw się za mnie u Pana Boga. Uproś mi potrzebne łaski. Proszę Cię o pomoc w znalezieniu dobrej pracy. Bardzo chciałbym umieć dobrze tańczyć to moje marzenie.
Aneta z Kraków napisał/a Sierpień 6, 2019:
Św. Rito nie umiem tego czasami opisać swojego bólu, cierpienia i tęsknoty. Pomóż mi dźwigać mój ciężar chroń mnie od złych ludzi zakłamanych którzy w ostatnich latach mnie krzywdzili. Bardzo się wycierpiałam gdy potrzebowałam pomocy byłam sama. Za moje dobre serce zawsze obrócili się przeciwko mnie. Aż w końcu nie wytrzymało. Błagam cię żebym wiary nie traciła i nie wchodziła w ruinę i użalanie. Wiem popełniłam błędy za które żałuję. Modlę się o dobrego człowieka który pokocha moją bliznę w Sercu. Nie chcę Cierpieć. Ostatni czas był dla mnie trudny i ciężki. Chwilowo kiedyś myślałam że spotkałam Człowieka o dobrym sercu niestety bardzo mnie zranił 😶😑. Czasami moje życie kładzie mi kłody pod nogami bardzo przeżywam. Mniej mnie w opiece. Amen
Kaka z Malopolska napisał/a Sierpień 6, 2019:
Kochana św. Rito proszę cię z całego serca o zdrowie dla mamy żeby ten wynik wyszedł jej dobrze i było wszystko w porządku Proszę Cię też o zdrowie dla Usiulki, Sławka i Krystiana miej ich w swojej opiece. Bóg Zapłać
Bozena z Rybnik napisał/a Sierpień 6, 2019:
Św. Rito wyproś u naszego Ojca uzdrowienie z choroby nowotworowej mojego męża Damiana
Rafał z Wrocław napisał/a Sierpień 6, 2019:
Św. Rito, wstawiaj się proszę za mną u Pana Jezusa w tych trudnych dla mnie dniach. Wypraszaj mi również łaskę wiary i ufności w dobroć Bożą. Bóg zapłać
Dorota z Gdynia napisał/a Sierpień 6, 2019:
Najdroższa Święta Rito spraw aby moje lęki i obawy okazały się niesłuszne. Błagam o uzdrowienie mojego męża. I aby nasze mieszkanie było najlepszą decyzją jaką podjęliśmy. Amen. Rito pomóż nam.
Patrycja napisał/a Sierpień 6, 2019:
Św. Rito proszę wstaw się do Pana Boga aby mój nienarodzony synek rozwijał się prawidłowo, aby był zdrowy i żeby przybierał na wadze. Proszę Cię aby badania wykazały ze moje zakażenie zostało wyleczone i że mojemu synkowi nic nie grozi. Proszę Cię również o szczęśliwy poród w terminie. Amen
Dorota napisał/a Sierpień 6, 2019:
Święta Rito proszę o przemianę serca Niki
Dorota napisał/a Sierpień 6, 2019:
Święta Rito proszę o przemianę serca Maryni
Monika z Lubartów napisał/a Sierpień 6, 2019:
Św. Rito weź w opiekę moje małżeństwo, uproś łaskę uzdrowienia naszej relacji, łaskę przemianę naszych serc, uwolnienia od wszelkich zniewoleń demonicznych, ucz nas pięknej i wiernej miłości małżeńskiej, wspieraj w trudach wychowawczych. Dziękuję za wszystkie otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski.
Róża napisał/a Sierpień 6, 2019:
Święta Rito proszę Cię pomóż mojej rodzinie abyśmy się na nowo zjednoczyli w miłości płynącej od samego Boga. Abyśmy umieli zerwać z grzechem i żyli wg Jego przykazań. Aby szatan, który miesza w naszej rodzinie odszedł precz i nigdy nie wracał. Proszę o wsparcie i modlitwę.
Anna napisał/a Sierpień 6, 2019:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego Jezusa Chrystusa o łaskę dobrej pracy.
Monika z Wrocław napisał/a Sierpień 6, 2019:
Święta Rito, dziękuję za to co się teraz dzieje w moim - naszym życiu. Z całego serca proszę pomóż nam. Taka miłość się nie zdarza ... to cud... od Boga... Ta jedność, porozumienie, uzupełnianie się, wspieranie i Jego determinacja. Nic lepszego nie mogło mnie w życiu spotkać. Błagam Cię bądź z nami i uproś nam potrzebne łaski do tego, byśmy przysięgli sobie przed Bogiem miłość, którą pokonamy nawet śmierć. Niech to spotkanie w czwartek to będzie bilet do naszego nowego, dobrego życia. Proszę Cię o spokój i zadowolenie dla moich rodziców i córki, o zdrowie dla nich i naszych dwóch maluchów, a dla naszych zmarłych o łaskę dostąpienia zbawienia. Pozwól nam z J. być RAZEM i pokonać wszystkie przeszkody.
Aga napisał/a Sierpień 6, 2019:
Św Rito uwolnij mnie od ludu którzy mnie nękają. Proszę nie opuszczaj mnie
Wiktoria napisał/a Sierpień 6, 2019:
Święta Rito proszę Ciebie o uzdrowienie mnie z nerwicy lękowej z zawrotow głowy i słabości. Św Rito proszę pomóż mi Ty wiesz co mnie trapi, przybadz z pomocą. Proszę Ciebie o zdrowie dla moich dzieci i wnuków, i proszę Cię o szczęśliwe zjazdy i wyjazdy mojego syna i wszystkich górników. Amen
Agnieszka z Poznań napisał/a Sierpień 6, 2019:
Proszę Cie Św Rito o wstawiennictwo, aby u synka polepszyły się przepływy pępowinowe, żebym czuła nadal jego ruchy w brzuchu, tak bardzo błagam nie odbieraj mi go jeszcze, choć wszystko jest wolą Twoją. Aby urlop który planujemy był spokojny.
zuzanna z jasło napisał/a Sierpień 6, 2019:
O łaskę zdrowia i szczęśliwą operację dla Roberta
Samotna napisał/a Sierpień 6, 2019:
O dobrego męża, pracę dostanie się do szkoły..Proszę aby te produkty które dałam panu były dobre i nic mu się nie popsuło amen.
Anna Maria z Małopolska napisał/a Sierpień 6, 2019:
Proszę Święta Rito o zdrowie i siły dla rodziców. Proszę o poprawę wyników mamy, dobre samopoczucie i dużo siły oraz cierpliwości dla Niej. Dziękuję za Jej szczęśliwy zabieg. Proszę o siłę i pozbycie się bólu pleców Taty... Jezu ufam Tobie!
Ewa z Bełchatów napisał/a Sierpień 6, 2019:
Boże Wszechmogący ,św.Rito orędowniczko w sprawach po ludzku niemożliwych proszę o dar zdrowia dla moich córek i moich najbliższych.Opiekuj się nami daj dar znoszenia przeciwności.otocz swoim orędownictwem plany córek.Jezu dziękuje za wszystko co dla mnie przygotowałeś.Jezu ufam Tobie
Patrycja napisał/a Sierpień 6, 2019:
Święta Rito proszę pomóż mi znaleźć prawdziwą miłość i założyć rodzinę. Pomóż mi poukładać relacje z Pawłem.
Agnieszka z Rzeszów napisał/a Sierpień 6, 2019:
Święta Rito dziękuję za moją rodzinę. Proszę o błogosławieństwo dla moich dzieci i męża.
Agnieszka z Rzeszów napisał/a Sierpień 6, 2019:
Święta Rito proszę o dar rodzicielstwa dla siostrzeńca, otocz opieką jego rodzinę.
Agnieszka z Rzeszów napisał/a Sierpień 6, 2019:
Święta Rito proszę o łaskę zdrowia dla Dominiki. Otocz opieką jej dzieci i męża
Edyta napisał/a Sierpień 6, 2019:
Święta Rito wyproś potrzebne łaski dla mojej rodziny byśmy nie stracili domu ratuj nas i czuwaj nad nami
Beata napisał/a Sierpień 6, 2019:
Św. Rito proszę Cię o pomoc w rozwązaniu trudnej sprawy. Pomoc w trudnej rozmowie byśmy doszli do porozumienia i mogli być razem mimo przeciwności losu.
Agnieszka napisał/a Sierpień 6, 2019:
Proszę o pomoc w przetrwaniu dzisiejszego ciężkiego dnia.
Joanna z Tczew napisał/a Sierpień 6, 2019:
Św Rito naucz mnie wszystko powierzyć Panu bez granicznie zaufać jego prowadzeniu. Niech on napełni mnie źródłem światła i miłości do drugiego człowieka w którym nie ma miłość . Św Rito módl się za nami.
patrycja z Wieliczka napisał/a Sierpień 6, 2019:
św Rito błagam o zdrowie dla moich dzieci Juli i Nikodema spraw aby Nikodem zaczął jeść Św Rito proszę o zmień charakter mamy i Krzyśka błagam chroń nasz dom od złego prosimy o miłość zgodę i szacunek św Rito proszę o polepszenie sytuacji finansowej oraz pomoc w pracy abym nie popełniła błędów i że wszystkim sobie radziła dziękuję za wszystko kocham cię bardzo.
Kasia z Lubawa napisał/a Sierpień 6, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż tak bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka (ja myślałam, że tak długo na niego czekałam i Bóg mi go zesłał a on mnie zostawił) czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna a do tego grzeszna i głowa nie wie już co myśleć, co robić bo chyba chcę by pożałował i zobaczył jak to jest być tak okrutnie porzuconym, zniszczonym w uczuciach, straciwszy zaufanie do całego świata i ludzi, choć pewnie bym mu współczuła. Proszę o łaski, błagam, mam już wiek i nie wiem czy jeszcze mogę liczyć na coś. Dziękuję za wszystko i przepraszam ja grzeszna i zagubiona niewiedząca- jak żyć. Proszę o światłość umysłu by brawura z nowym autem mnie nie zgubiła. Błagam dalej o łaski bo jestem okropna czekam cudu ale pewnie nie zasługuję na cokolwiek, może nie mogę być szczęśliwa, może bym go unieszczęśliwiła moja miłością. Proszę o rozwagę i jasne myślenie i czuwaj nade mną, uzdrów proszę moją duszę, błagam nie opuszczaj mnie. Tak bardzo się boję i wariuję ze strachu - czy mnie ktoś jeszcze pokocha, czy ja jeszcze kogoś pokocham i komuś zaufam. Błagam o łaski bo chyba robię się zła jestem w totalnym strachu i zagubieniu oraz rozpaczy. Błagam o wstawiennictwo i modlitwę bo żyję jak we mgle. Proszę o wstawiennictwo Św. Rito, bo każdy dzień jest tak strasznie ciężki i bolesny, dlaczego tak jest. Czy można kogoś kogo tak mocno się kochało zapomnieć. Dziękuję ogromnie z całego serca za wszystko co powoli robię, jednak dalej błagam o łaski w tej najważniejszej mojej sprawie. Błagam, ogromnie błagam ja grzeszna. Proszę o nadzieję, którą tracę w mojej ciągłej życiowej i sercowej niemożliwej prośbie. Błagam o światłość Ducha Świętego i miłosierdzie bym nie zbłądziła ponieważ próbuję nawiązywać kontakty z kimś innym ale czy ja dam radę zapomnieć o moim Piotrku, choć już nie moim i znów się nie pomylić. Boże jak boli to i tak ciężko się żyje bez niego- życie nie ma sensu, chyba nigdy nie zapomnę Piotrka bo był moim cudem, który myślałam że otrzymałam od Boga tak długo czekając na niego. Jeśli możesz to czuwaj też nad Matuszem, moją rodzinką, Danką i rodziną Aliny by było wszystko dobrze-ona ma małe dzieci i czuwaj również nad jej mamą. Dziękuję za wszystko i proszę o pomoc. Dziękuję dziś szczególnie za życie wujka Edka bo mogło skończyć się tragicznie, dziękuję za opiekę bo tylko cud sprawił że przeżył-czuwaj nad nim. Bóg zapłać.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Sierpień 6, 2019:
Błagam o zdrowie dla Konrada ,aby złożył cv, dostał pracę ,znlazł miłość ,aby był szczęśliwy i nie był samotny smutny i sam.Proszą ze wszystkich sił Joanna i Krzysztof
M z K napisał/a Sierpień 6, 2019:
Św Rito w dniu urodzin proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski podczas pisania tekstów.. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy męża i nowego miejsca zamieszkania. Błagam aby bratu udało się rozwinąć biznes o zdrowie wytrwałość i siłę dla mamy i brata.
izabela napisał/a Sierpień 6, 2019:
Błagam Św. Rito wstaw się w intencji sakramentu m, niech Pan zacznie uzdrawiać nas, niech nas do siebie przybliży i napełni serca wiara i miłością.
Bozena z Rybnik napisał/a Sierpień 6, 2019:
Blagam o cud uzdrowienia męża Damiana
Ela napisał/a Sierpień 6, 2019:
🌹Św Rito 🌹dziś prosimy Cię o zniesienie naszych próśb do dobrego Boga aby przez twe wstawiennictwo otrzymać łaski nam potrzebne uproś łaskę powrotu do zdrowia synka mojego utul serce matki i osusz łzy tych którzy Cię dziś proszą o pomoc w trudnych i beznadziejnych sprawach. Dałaś mi znaki te znaki sa piękne sa dla mnie odpowiedzią na moje prośby ale strach i przerażenie i marność człowiecza przeraża mnie bądź ze mną i dopomóż uprosić zdrowie synka tobie pragnę ufać św Rito pragę czuć twoją obecność bądź nasza opiekunką w każdej chwili naszego życia dziękujemy ci za wszystko amen Bóg zapłać
Renia z Lublin napisał/a Sierpień 6, 2019:
Św. Rito dziękuję za okazaną mi pomoc. Proszę Cię o łaskę miłości. Uwolnij Bartka od złego i pomóż otworzyć jego serce. Miej w opiece Alicję. Jezu ufam Tobie.
Katarzyna z London napisał/a Sierpień 6, 2019:
Błagam Cię Święta Rito o pomoc w nawróceniu się mojej kochanej córki Izabeli aby otworzyła swoje serce na modlitwę wiarę i miłość, proszę Cię o wsparcie u tronu naszego ukochanego Boga Ojcai Syna i Ducha Świetego...
Gosia napisał/a Sierpień 5, 2019:
Proszę za ks. Tomasza, Janusza, Aleksandra.
Anna z W napisał/a Sierpień 5, 2019:
Święta Rito proszę o zdrowie dla Dawida - uzdrów jego gardło i migdały. Proszę.
Beata z Gdzieś tam daleko napisał/a Sierpień 5, 2019:
Święta Rito, przepraszam za moje zachowanie, nie radzę sobie z tym wszystkim. Proszę Ciebie o wsparcie by przebrnąć przez cały ten proces ze szczęśliwym zakończeniem.
Jadwiga z Radzymin napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla mnie, mojej rodziny i przyjaciół. Przyjdź z pomocą w wyjściu z trudnej sytuacji finansowej, uproś synom pracę i prowadź nas w wierze i miłości. Bądź z nami, chroń od złego i módl się za nami. Jezu Ty się Tym zajmij.
Dorota z Gdańsk napisał/a Sierpień 5, 2019:
Święta Rito proszę pomóż Joli aby nie było przeszkód do wykonania badania gastroskopii. Proszę miej ją pod swoją opieką i proszę o łaskę zdrowia w chorobie nowotworowej.
Anna napisał/a Sierpień 5, 2019:
Święta Rito, wyproś nam miłość wielką, czystą, prawdziwą, wierną, ofiarną, wieczną. Naucz nas uwielbiać Boga tym wszystkim co można wnieść swoim sercem, by ubogacić bliską sercu Osobę.
Paulina z Kraków napisał/a Sierpień 5, 2019:
Boże Mój za wstawiennictwem św. Rity, jestem tak wdzięczna za to, co mam. Za to co uczyniłeś dla mnie. Wiem, że Tobie to zawdzięczam. Błagam oddal lęk. Św. Rito, moja umiłowana opiekunko już od lat, wstawiaj się za mną u Pana. O zdrowie dla moich bliskich, w intencji relacji z teściową, bym umiała jej wybaczyć, odpuścić, nadstawić policzek i w intencji mojej pracy, by pan Łukasz był ze mnie zadowolony i miły. Bóg zapłać za opiekę. Amen
Bogna z Białystok napisał/a Sierpień 5, 2019:
Święta Rito proszę wstaw się za moim synem. Wyproś mu łaskę zerwania z nałogiem i złym towarzystwem. Wybłagaj mu łaskę nawrócenia i odnalezienia dalszej drogi, pracy i przyjaciół.
Krystyna z Chicago napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito błagam wstaw się w intencji Anny o zdrowie i dobre wyniki badań. Święta Rito dziękuję
Róża napisał/a Sierpień 5, 2019:
Święta Rito przeważnie przychodzę do Ciebie jako udręczona żona abyś stale mi pomagała walczyć modlitwą z szatanem, który ogarnia kolejno moją rodzinę. Szatan spowodował ,że mąż dopuszcza się zdrady na co dzień żyje z kochanką a teraz Syn Mój cierpi z powodu rozstania z dziewczyną.. Proszę Cię Święta Rito o opiekę nad moją rodziną, o zaniesienie przed tron Miłosiernego Boga próśb naszych, bo tylko w świecie Świętych wypatrujemy pomocy.
Barbara z Katowice napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito proszę o zdrowie mojej córki Martyny, żeby ją przestała boleć noga, żeby dała radę pracować żeby jej przedłużyli umowę o pracę. Jezu ufam Tobie, Ty wiesz co masz z tym zrobić. Czcicielka i matka. Bóg zapłać
Ewelina napisał/a Sierpień 5, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania pewnej sytuacji, która stała się moim utrapieniem.
Kasia z Lubawa napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż tak bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka (ja myślałam, że tak długo na niego czekałam i Bóg mi go zesłał a on mnie zostawił) czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna a do tego grzeszna i głowa nie wie już co myśleć, co robić bo chyba chcę by pożałował i zobaczył jak to jest być tak okrutnie porzuconym, zniszczonym w uczuciach, straciwszy zaufanie do całego świata i ludzi, choć pewnie bym mu współczuła. Proszę o łaski, błagam, mam już wiek i nie wiem czy jeszcze mogę liczyć na coś. Dziękuję za wszystko i przepraszam ja grzeszna i zagubiona niewiedząca- jak żyć. Proszę o światłość umysłu by brawura z nowym autem mnie nie zgubiła. Błagam dalej o łaski bo jestem okropna czekam cudu ale pewnie nie zasługuję na cokolwiek, może nie mogę być szczęśliwa, może bym go unieszczęśliwiła moja miłością. Proszę o rozwagę i jasne myślenie i czuwaj nade mną, uzdrów proszę moją duszę, błagam nie opuszczaj mnie. Tak bardzo się boję i wariuję ze strachu - czy mnie ktoś jeszcze pokocha, czy ja jeszcze kogoś pokocham i komuś zaufam. Błagam o łaski bo chyba robię się zła jestem w totalnym strachu i zagubieniu oraz rozpaczy. Błagam o wstawiennictwo i modlitwę bo żyję jak we mgle. Proszę o wstawiennictwo Św. Rito, bo każdy dzień jest tak strasznie ciężki i bolesny, dlaczego tak jest. Czy można kogoś kogo tak mocno się kochało zapomnieć. Dziękuję ogromnie z całego serca za wszystko co powoli robię, jednak dalej błagam o łaski w tej najważniejszej mojej sprawie. Błagam, ogromnie błagam ja grzeszna. Proszę o nadzieję, którą tracę w mojej ciągłej życiowej i sercowej niemożliwej prośbie. Błagam o światłość Ducha Świętego i miłosierdzie bym nie zbłądziła ponieważ próbuję nawiązywać kontakty z kimś innym ale czy ja dam radę zapomnieć o moim Piotrku, choć już nie moim i znów się nie pomylić. Boże jak boli to i tak ciężko się żyje bez niego- życie nie ma sensu, chyba nigdy nie zapomnę Piotrka bo był moim cudem, który myślałam że otrzymałam od Boga tak długo czekając na niego. Jeśli możesz to czuwaj też nad Matuszem, moją rodzinką, Danką i rodziną Aliny by było wszystko dobrze-ona ma małe dzieci i czuwaj również nad jej mamą. Dziękuję za wszystko i proszę o pomoc. Dziękuję dziś szczególnie za życie wujka Edka bo mogło skończyć się tragicznie, dziękuję za opiekę bo tylko cud sprawił że przeżył. Bóg zapłać.
Beata napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito Ty mi już raz Pomogłaś w tej trudnej sprawie. Dlaczego znów muszę cierpieć? Proszę Otwórz zimne serce R. by do mnie wrócił. Kocham Go i nie umiem bez Niego żyć 🙁
Basia z Bielsko-B napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito błagam o zdrowie dla męża i moje dobre wyniki a także o zdrowie dla syna. Proszę o wstawiennictwo do Pana naszego wszechmogącego w tych intencjach.
Kaska z Hamburg napisał/a Sierpień 5, 2019:
Proszę o modlitwę o odnowienie relacji pomiędzy Christianem i mną na bazie wzajemnej miłości, szacunku, przyjaźni, zaufania i wierności i połączeniu nas w sakramencie małżeństwa.
Ewa napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę nawrócenia dla mojego męża i poprawę relacji w rodzinie. Św. Rito pomóż swoim wstawiennictwem wyjednać u Boga Ojca łaskę miłosierdzia dla nas. Wspieraj nas każdego dnia, módl się za nami. Bądź pozdrowiona św. Rito.
Aga napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito błagam uwolnij mnie od nich. Ty święta wiesz co mnie dręczy i nie daje mi się cieszyć życiem. Proszę pomóż mi.
sylwia z kujawsko-pomorskie napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito poproś Jezusa o zdrowie dla Daniela, uzdrów go z chorób i obdarz go potrzebnymi łaskami.
Anna z Ustroń napisał/a Sierpień 5, 2019:
Święto Rito proszę Cię wyproś łaskę wyzdrowienia dla Agnieszki.
Joanna z Tczew napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito naucz mnie być wierną Twojej nauce i Świętej Woli Jezusa Chrystusa. Niech ona jeszcze bardziej mnie przybliży i umocni do niego i jego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św. Rito módl się za nami.
justyna napisał/a Sierpień 5, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z nerwicy lękowej, ataków paniki i depresji. O uzdrowienie męża z nałogu picia alkoholu i smutku. O zdrowie dla dzieci - żeby synek dostał się na integrację sensoryczną, o pomyślne badanie neurologiczne, o wydanie decyzji w sprawie zespołu aspergera, żeby mógł dostać w przyszłości wsparcie. Św. Rito proszę czuwaj nad nami.
Klaudia z Szczecin napisał/a Sierpień 5, 2019:
Święta Rito, proszę Cię z całego serca o dobrego męża dla mojej siostry, by spotkała go w najbliższym czasie, ponieważ już długo czeka na miłość.
Wiktoria napisał/a Sierpień 5, 2019:
Święta Rito proszę Ciebie o uzdrowienie mnie z nerwicy lękowej z zawrotów głowy i słabości,. Św. Rito proszę pomóż mi, Ty wiesz co mnie trapi, przybądź z pomocą. Proszę Ciebie o zdrowie dla moich dzieci i wnuków. Amen
Marta napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito. Proszę Cię ponownie o dobre wyniki dla Michałka. Oby diagnoza nie potwierdziła najgorszego. Daj siłę dla Rodziców. Dziś jest miesiąc jak przyszedł na świat. Proszę Cię, pomóż. Czy jesteś w stanie to zrobić św. Rito?
Monika z Wrocław napisał/a Sierpień 5, 2019:
Święta Rito - z całego serca Cię błagam... pomóż nam doprowadzić do końca nasze życiowe plany w zgodzie z naszym sumieniem i marzeniami... Powierzam wszystko co teraz się dzieje Twojej opiece i ufam, że jak do tej pory będziesz naszą orędowniczką... Uproś nam łaski, o które się modlę codziennie. I spraw, żeby dzisiejszy dzień był początkiem tego, co sobie wymarzyliśmy i do czego dążymy. Proszę... Z całego serca dziękuję za Twoje wsparcie i modlitwę.
Urszula z Przemków napisał/a Sierpień 5, 2019:
proszę o łaskę pojednania dla Bartłomieja i Andrzeja
Bogumiła z Podkarpacie napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito błagam dopomóż Pawłowi powrócić na drogę żywej wiary, aby spotkał Jezusa Miłosiernego i odczuł Jego miłość
Bogumiła z Podkarpacie napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito wypraszaj potrzebne łaski dla córki Joanny w dobrych wyborach życiowych, aby odkryła prawdziwą miłość i kroczyła Bożymi drogami
Krystyna napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito dziękuję za nieustanną pomoc Bożą. Proszę uproś u dobrego Boga przez Niepokalane Serce Maryi zdrowie i szczęśliwy wyjazd moich dzieci. Proszę abyśmy się tak nie bali niebezpieczeństw i uzyskali pokój serca.
Ewa napisał/a Sierpień 5, 2019:
Ukochana Święta Rito błagam o pomoc w mojej bardzo trudnej sprawie.
Bozena z Rybnik napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito wymódl łaskę zdrowia dla mojego męża Damiana. Błagam o uzdrowienie
izabela napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito błagam o wstawiennictwo w intencji otrzymania łaski Sakramentu Małżeństwa, o łaskę wiary dla mojego męża, o wzajemne przebaczenie, odrodzenie się naszej miłości.
Malgosia z K napisał/a Sierpień 5, 2019:
W przeddzień swoich urodzin błagam Ciebie Św. Rito proszę o pomoc w odmianie mojego życia, znasz moje intencje, które noszę w sercu. Błagam o pomoc.
JOANNA z kRAKÓW napisał/a Sierpień 5, 2019:
Proszę Cię św. Rito o zdrowie i miłość dla Konrada, aby złożył cv i podjął pracę. .Joanna i Krzysztof
Ela napisał/a Sierpień 5, 2019:
🌹Św. Rito 🌹dziękujemy i wierzymy w twoje wstawiennictwo, prowadź nas do Boga pomagaj nam w naszych utrapieniach strzeż od złego, bądź naszą opiekunką w każdej chwili naszego życia, wstaw się za moim synkiem Pawełkiem aby Bóg wysłuchał naszej prośby i synek otrzymał potrzebny mu dar łaski, która jest mu tak potrzebna do życia w radości, nie zostawiaj nas samych, chcemy czuć twoją obecność, tobie oddajemy wszystkie nasze prośby i trudna sprawę naszego synka, wierzymy w twoje wstawiennictwo, prowadź, amen. Bóg zapłać
Renia z Lublin napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito dziękuję za okazaną mi troskę. Proszę Cię nadal o łaskę miłości. Uwolnij Bartka od złego i pomóż otworzyć jego serce. Miej w opiece Alicję. Jezu ufam Tobie.
Barbara napisał/a Sierpień 5, 2019:
Św. Rito proszę o pomoc. Doświadczyłam uporczywego mobbingu ze strony przełożonego. Nie mam już siły, każdy się go boi i nie mam gdzie szukać pomocy. Adwokatko spraw trudnych pomóż mi odnaleźć spokój, przeniosłam się do innego województwa ale on mnie dalej niszczy. Pomóż mi.
Ania z Łęczna napisał/a Sierpień 4, 2019:
Najdroższa Święta Rito po raz kolejny zwracam się do Ciebie bo głęboko wierzę że pomożesz uporać mi się z problemami jakie pojawiły się w moim życiu. Proszę spraw aby nasz wyjazd był udany i żeby naprawiły się nasze relacje z naszymi znajomymi, pomóż nam również w sprawach finansowych oraz w zdobyciu naszego własnego mieszkania. Amen
Teresa z Limanowa napisał/a Sierpień 4, 2019:
Św. Rito proszę pomóż mi rozwiązać tę sprawę związaną z drogą
Karina napisał/a Sierpień 4, 2019:
Św. Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji: łaski trwałego uzdrowienia z chorób oraz odzyskania w pełni wzroku dla mojego męża Piotra, uzdrowienia mojej mamy Jadwigi i uzdrowienia moich oczu.
Ela z Krosno napisał/a Sierpień 4, 2019:
Kochana Św. Rito gorąco proszę o głęboką przemianę serca dla mojego męża, o dobre wychowanie moich dzieci i potrzebne dary Ducha Św. dla nich.
Anna z Czestochowa napisał/a Sierpień 4, 2019:
Święta Rito błagam cię o łaskę miłości i małżeństwa z Damianem. Błagam pomóż naszej miłości i spraw abyśmy już zawsze byli razem.
TERESA z BEŁCHATÓW napisał/a Sierpień 4, 2019:
Święta Rito proszę o łaski dla mojej córki, Marty, o szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia.
danuta z kolno napisał/a Sierpień 4, 2019:
Św. Rito proszę o pracę dla mniej dla mojego syna proszę o załatwienie jego spraw. Św. Rito pomóż nam.
Beata z Sosnowiec napisał/a Sierpień 4, 2019:
Św. Rito proś za mną o siłę w dźwiganiu mojego krzyża weź do serca moją sprawę i wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorąco proszę. Proszę o pomoc uratuj moje sakramentalne małżeństwo. Aby Matka Boża wraz ze swym Synem obecna w moim życiu powtórzyła cud z Kany na tym etapie trwania mojego małżeństwa. Rzuć kotwicę nadziei na odrodzenie tego sakramentalnego małżeństwa. Pomóż uobecniać w naszym małżeństwie Twoją bezgraniczną miłość. Zabierz serce kamienne mojego męża Pawła a daj serce które okazuje miłość. Beata
Ela napisał/a Sierpień 4, 2019:
🌹Św. Rito 🌹 dziękujemy ci za wszystko co nam uprosiłaś i za kolejny znak który nam dałaś dziękujemy i wierzymy w twoje wstawiennictwo u dobrego Boga Prosimy o uproszenie łaski zdrowia dla synka aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości, bądź z nami w każdy trudny czas, chcemy czuć twoją obecność, amen. Bóg zapłać
A napisał/a Sierpień 4, 2019:
Błagam o modlitwę o łaskę miłości i małżeństwa z Damianem. Błagam o pomoc.
Roza napisał/a Sierpień 4, 2019:
Św. Rito proszę naucz Asię jak się opiekować dzieckiem, daj jej matczyne uczucia, aby umiała postępować jak matka, proszę św. Rito niech Patryczek stanie się jej synkiem a ona jego matką
Malgorzata napisał/a Sierpień 4, 2019:
Święta Rito wstawiaj się u Boga w mojej intencji - proszę o powrót do zdrowia Dominika, który doznał udaru. W Tobie nasza nadzieja,
Hanna z Poznań napisał/a Sierpień 4, 2019:
Ukochana Św. Rito proszę o potrzebne łaski Proszę wymagają uzdrowienie mojej stopy po operacji. Jezu Ty się tym zajmij. Amen❤❤❤
Teresa z Opole napisał/a Sierpień 4, 2019:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego ks. Jerzego. Proszę również o modlitwę w intencji samotnej 88-letniej p. Gieni o szybkie przyznanie jej miejsca w domu opieki
Joanna z Tczew napisał/a Sierpień 4, 2019:
Św. Rito proszę o źródło światła i miłości, niech miłość zwycięży wszelkie zło i cierpienie. Panie ulecz serca zatwardziałych grzeszników sprowadź ich do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św. Rito módl się za nami.
Ewa napisał/a Sierpień 4, 2019:
Św. Rito proszę pomóż. Ty wiesz.
KL napisał/a Sierpień 4, 2019:
Kochana Rito tyle razy już pomogłaś mi, wysłuchałaś moich błagań. Kolejny raz zwracam się do Ciebie o łaskę dla mojego męża nie pił pół roku ale znowu zaczyna popijać i boję się że to znowu początek koszmaru, ta choroba ciągle o sobie przypomina. Błagam Cię pomóż mi nie dopuścić do tego aby znów pił, proszę obdarz go rozumem i rozsądkiem daj mu siłę przezwyciężać ten głód alkoholowy żeby znowu nie wpadł w nicość z której później ciężko wyjść. Błagam Cię pomóż. Tak bardzo pragnę mieć normalną rodzinę . Proszę z całego serca kochana... pomóż
Renata napisał/a Sierpień 4, 2019:
Św. Rito, dziękuję za wstawiennictwo i łaski. Nadal proszę o cud miłości człowieka, którego kocha moja córka. Dopomóż jej Boże i św. Rito.
Marzena z Białystok napisał/a Sierpień 4, 2019:
Św. Rito, bardzo dziękuję Ci za wszystkie łaski uproszone do tej pory dla naszej rodziny. Bardzo Cię proszę o łaskę powrotu do pełni zdrowia dla mojego syna Mateusza, o miłość, radość, siły i mądrość oraz o umiejętność wypełniania woli Bożej przez wszystkich członków mojej rodziny. Bóg zapłać!
patrycja napisał/a Sierpień 4, 2019:
św. Rito błagam o zdrowie dla moich dzieci Julii i Nikodema, spraw aby Nikodem zaczął jeść. Św. Rito zmień moją mamę i męża, ich charaktery, aby w końcu się szanowali wzajemnie
Edyta napisał/a Sierpień 4, 2019:
Święta Rito wyproś potrzebne łaski dla mojej rodziny i pomóż rozwiązać bardzo trudną sprawą
Anna napisał/a Sierpień 4, 2019:
Św. Rito, pomóź mi ją tak bardzo go kocham i bardzo tęsknię. Pomóź nam się spotkać przebaczyć pojednać pomóź być razem. Proszę, nie potrafią bez niego źyć. Ulituj się proszę.
Ewa z Kraków napisał/a Sierpień 4, 2019:
o potrzebne łaski dla całej mojej rodziny.
Sylwia napisał/a Sierpień 4, 2019:
Dziękuję za opatrzność🌹 Modlę się o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i moich dzieci🙏 Proszę o bezpieczne wakacje oraz o spokojną przyszłość dla swojej rodziny🙏 Modlę się o pozytywny wynik z egzaminu zawodowego dla mojej córki🙏 Jezu ufam Tobie ❤️
Kasia z Lubawa napisał/a Sierpień 4, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż tak bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka (ja myślałam, że tak długo na niego czekałam i Bóg mi go zesłał a on mnie zostawił) czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna a do tego grzeszna i głowa nie wie już co myśleć, co robić bo chyba chcę by pożałował i zobaczył jak to jest być tak okrutnie porzuconym, zniszczonym w uczuciach, straciwszy zaufanie do całego świata i ludzi, choć pewnie bym mu współczuła. Proszę o łaski, błagam, mam już wiek i nie wiem czy jeszcze mogę liczyć na coś. Dziękuję za wszystko i przepraszam ja grzeszna i zagubiona niewiedząca- jak żyć. Proszę o światłość umysłu by brawura z nowym autem mnie nie zgubiła. Błagam dalej o łaski bo jestem okropna czekam cudu ale pewnie nie zasługuję na cokolwiek, może nie mogę być szczęśliwa, może bym go unieszczęśliwiła moja miłością. Proszę o rozwagę i jasne myślenie i czuwaj nade mną, uzdrów proszę moją duszę, błagam nie opuszczaj mnie. Tak bardzo się boję i wariuję ze strachu - czy mnie ktoś jeszcze pokocha, czy ja jeszcze kogoś pokocham i komuś zaufam. Błagam o łaski bo chyba robię się zła jestem w totalnym strachu i zagubieniu oraz rozpaczy. Błagam o wstawiennictwo i modlitwę bo żyję jak we mgle. Proszę o wstawiennictwo Św. Rito, bo każdy dzień jest tak strasznie ciężki i bolesny, dlaczego tak jest. Czy można kogoś kogo tak mocno się kochało zapomnieć. Dziękuję ogromnie z całego serca za wszystko co powoli robię, jednak dalej błagam o łaski w tej najważniejszej mojej sprawie. Błagam, ogromnie błagam ja grzeszna. Proszę o nadzieję, którą tracę w mojej ciągłej życiowej i sercowej niemożliwej prośbie. Błagam o światłość Ducha Świętego i miłosierdzie bym nie zbłądziła ponieważ próbuję nawiązywać kontakty z kimś innym ale czy ja dam rade zapomnieć o moim Piotrku, choć już nie moim i znów się nie pomylić. Boże jak boli to i tak ciężko się żyje bez niego- życie nie ma sensu, chyba nigdy nie zapomnę Piotrka bo był moim cudem, który myślałam że otrzymałam od Boga tak długo czekając na niego. Jeśli możesz to czuwaj też nad Matuszem, moją rodzinką, Danką i rodziną Aliny by było wszystko dobrze-ona ma małe dzieci i czuwaj również nad jej mamą. Dziękuję za wszystko i proszę o pomoc.