Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
15681 wpisów.
roza z opole napisał/a Czerwiec 7, 2018:
błagam św. Rito wysłuchaj moich błagań bardzo dobrze ci znanych. Błagam o wspaniały ślub i wesele córki Sandry. Odwróć wszystko zło i ulżyj mojemu cierpieniu, daj siłę i moc i radość córce Sandrze w dniu ślubu. Błagam. Twoja czcicielka
Agnieszka z Tarnow napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Św Rito proszę Cię o zdrowie dla męża Tomasza potrzebne łaski dla niego oraz dla całej rodziny.. pomóż mu podejmować trafne decyzje oraz o wierność i miłość małżeńską.
Magdalena z Warszawa napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Św. Rito, proszę abyś wyprosiła u Pana Jezusa dar macierzyństwa i ojcostwa i zdrowe dzieci dla mnie i mojego męża Norberta.
Ja z Warszawa napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Kochana Rito, proszę o dodatkową pracę. Pomóż mi.
halina z wola napisał/a Czerwiec 7, 2018:
święta Rito proszę o dary DUCHA ŚWIĘTEGO dla córki. Spraw aby swoimi życiowymi decyzjami nie krzywdziła rodziny, dzieci. Proszę, błagam Cię Święta Rito o zgodę i pojednanie się moich dzieci.
halina z wola napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Św. Rito błagam, proszę o zdrowie dla męża i o jego nieustanną trzeźwość. Proszę też o zdrowie dla mamy i ojca chrzestnego o spokojną starość dla nich. Dla mnie wyproś Święta Rito zdrowie, spokój, pokorę i cierpliwość.
halina z wola napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Św. Rito błagam, proszę o cud w mojej rodzinie - o cud pojednania się moich dzieci. Spraw aby wybaczyli sobie i niech zapanuje zgoda. Amen
halina z wola napisał/a Czerwiec 7, 2018:
św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla Marzenki i jej dzieci pod sercem. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie, dla Michała o pokorę i cierpliwość w oczekiwaniu na potomstwo.
Aleksandra z Wrocław napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę za mnie, w intencji szybkiego znalezienia nowej, dobrej pracy. Dziękuję.
Paulina z Przemyśl napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Za każdą modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Danuta z Nowy Sącz napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Ukochana Święta Rito błagam o cud, o wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego w trudnej sprawie wiadomej Panu. Bądź wola Twoja Jezu Ty się tym zajmij, Jezu ratuj.
Maria z Chybie napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Święta Rito! Wiem, że przez Twoje wstawiennictwo to co niemożliwe staje się możliwe. Spraw, by chwiejąca się przyjaźń z ważną osobą przetrwała, byśmy mogli się nadal spotykać i by czasami nie padały złe słowa.
Izabela napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Błagam Św. Rito uratuj moje małżeństwo i pomóż mi w wielkich problemach finansowych i problemach w pracy. Proszę o zdrowie i siły do życia dla moich rodziców i córki oraz nawrócenie się mojego brata. Błagam o modlitwę i westchnienie w moich intencjach bo naprawdę mam duże problemy finansowe i sama nie daję już sobie rady ze wszystkim. Amen
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Św. Rito, błagam Cię o powrót Pawła.
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. dla całej naszej Rodziny. Proszę Cie wyjednaj mi u Miłosiernego Pana wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla każdego z nas oraz w intencjach Panu Bogu wiadomych. Św. Rito proszę o dobre załatwienie sprawy Panu Bogu wiadomej dla mojej córki i opiekę dla Syna i jego Rodziny. Św. Rito z całego serca Cię proszę chroń nas przed złem i złymi ludźmi i opiekuj się nami każdego dnia. Serdeczne Bóg Zapłać.
Basia napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Święta Rito proszę o łaski i opiekę abym była dobrą osobą, abym nie była krzywdzona. Święta Rito proszę o dary Ducha świętego abym podejmowała dobre decyzje. Proszę o przemianę serca dla Romka aby nie był agresywny, żeby zrozumiał że bez Boga jest ciężkie życie, proszę o zdrowie dla Mamy moich braci, proszę o łaskę, aby brat Piotrek znalazł dobrą pracę. Święta Rito módl się za nami
Beata z Kraków napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Św. Rito. Wstaw się za moimi prośbami u Pana. Proszę o dobre wyniki z egzaminów gimnazjalnych dla córki oraz dostanie się do wybranego liceum.
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 7, 2018:
Św. Rito proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby, błagam o łaskę miłości, nie umiem sobie z niczym poradzić, Boże bardzo kocham P. ale muszę o nim zapomnieć - pomóż mi oczyścić umysł z tych wszystkich myśli i depresji. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jeśli nie mogę być z P. to postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i założyć upragnioną kochającą się rodzinę - być mamą i żoną. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję.. Błagam nie opuszczaj mnie bo błądzę, proszę bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię. Bóg zapłać za wszystko.
Agnieszka z Warszawa napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Św. Rito, błagam o zdrowie dla mojej ukochanej Mamy i siłę dla niej w walce z nowotworem. Proszę o pokłady siły dla całej naszej Rodziny abyśmy ufali woli Boskiej
edyta z Nowy Sacz napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Św. Rito, proszę cię, znajdź dla mnie dobrego mężczyznę, którego pokocham i który pokocha mnie całym sercem, z którym stworzę szczęśliwy, udany związek - jeśli taka jest wola Boża.
Krzysiek z Warszawa napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Z całego serca proszę o cud uratowania mojej rodziny.
edyta z Nowy Sacz napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Św. Rito, pomóż mojemu synowi w zdaniu j. angielskiego. Pomóż mu aby przeszedł do następnej klasy.
Anna z Ł napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Św. Rito spraw by moja noga odzyskała w pełni sprawność by opuchlizna zeszła i rana się zagoiła, odrzuć lęki i depresję, kocham cię❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Św. Rito, pamiętaj o mnie i o Pawle. Pomóż nam, błagam.
M. z Ostrów wlkp napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Z całego serca proszę o modlitwę w intencji pozostawienia ks. Artura w placówce caritas w Ostrowie Wlkp., który czyni wiele dobra, jest nam potrzebny do dalszego rozwoju i dobrego działania na rzecz osób potrzebujących... ma złote serce, potrafi wiele zdziałać, dlatego nie wyobrażamy sobie Caritas bez Ks. Artura
Elżbieta z Warszawa napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Św. Rito, błagam o dobrego męża, abym mogła założyć szczęśliwą rodzinę. Pomóż mi...
Czcicielka z Warszawa napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Ukochana Rito, nieustannie proszę o cud pomocy finansowej oraz o mieszkanie. Znasz moją sprawę... Dziękuję
Barbara napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Św. Rito proszę Cię pomóż mi to przetrwać bo nie mam siły. Daj wsparcie w ludziach o dobrym sercu, których spotykałam od czerwca 2016. To co się dzieje po tym wypadku to jakiś koszmar. Uwolnij mnie od niego, daj ukojenie. Proszę Cię aby MP okazał dobroć, zrozumienie i uwolnił mnie od tej krzywdy jaka mnie spotkała. Dziękuje za pomoc od KC i proszę aby finalnie nie wycofał się z tej dobroci. Proszę aby było tylko lepiej, nie dopuść do nienawiści ludzkiej. Proszę pokieruj lekarzy aby podjęli dobrą decyzję terapeutyczną w sprawie operacji. Proszę o wstawiennictwo do Miłosiernego Boga. Wierze i ufam.
Sia z Kraków napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Droga Święta Rito, proszę Cię, aby syn koleżanki chciał się wyleczyć ze strasznej choroby jaką jest alkoholizm.
Barbara z Wolczyn napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Proszę cię św. Rito wstawiaj się za mną u Pana Boga o uzdrowienie mnie z choroby wiadomej Panu Bogu i wypraszaj dla mnie łaskę
Barbara z Katowice napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Św. Rito proszę dopomóż
Maria z Wysoka Mała napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Święta Rito Proszę Cię wstaw się za mojego syna.. Bardzo Cię proszę. Aby przestał być arogancki do swych rodziców i agresywny bo mi brak sił. Proszę i błagam Cię Św. Rito o pomoc. Bardzo chcę żeby się nawrócił i zrozumiał, że życie bez Boga jest złe, a to co teraz robi prowadzi złą drogą i chroń nas przed złem i złymi ludźmi z całego serca Cię proszę. Serdeczne Bóg zapłać.
Magda z Gdańsk napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Święta Rito błagam Cię wstaw się za mną i moimi prośbami u Boga Ojca. Proszę Cię o łaskę spłaty długów, bym mogła normalnie żyć, funkcjonować. Proszę także o niebo dla dusz czyśćcowych, którym poświęcam codzienną modlitwę. Proszę o zdrowie dla Andrzeja i Sabiny oraz o nawrócenie moich braci, o miłość do Boga dla mojego synka.
Magdalena z Wrocław napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Święta Rito proszę Cię o uratowanie mojego małżeństwa
iwona napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Św. Rito, znowu proszę. Jest mi bardzo ciężko żyć z zdradą męża. Wspieraj mnie.
Agnieszka napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Św. Rito proszę o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby i dla córki, przemianę w jej życiu, wiarę, miłość do Boga, przebaczenie dla bliźnich, przystąpienie do sakramentu pokuty. Św. Rito proszę o zdrowie dla mnie i rodziny, proszę o opiekę nad nami.
Jolanta z Łódź napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Św. Rito proszę wyproś łaskę u Pana dla mojej córki Justyny. Ochroń ją przed złem, złymi ludźmi i nałogami. Proszę niech zazna szczęścia w życiu i będzie dobrym człowiekiem. Kochana Rito modliłam się do Ciebie po ślubie Justyny i Bartka i proszę Ciebie też teraz rozwiąż te trudne sprawy w ich małżeństwie aby nie stało się nic złego.
a napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Proszę św. Rito o zdrowie, o pomoc w przygotowaniach do egzaminu dyplomowego i jego pomyślne zdanie.
Jolanta napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Święta Rito proszę za Twoim wstawiennictwem o wyproszenie mi łaski, o którą od jakiegoś czasu proszę. Spraw, aby wszystkie nieporozumienia między mną a ukochaną mi osobą się wyjaśniły. Spraw, żeby Jakub mi wybaczył wszytko co było złe między nami, zrozumiał, że się kochamy i dał naszemu związkowi jeszcze jedną szansę. Wyjednaj mu łaskę oświecenia i napełnij Jego serce miłością taką jaką darzyliśmy się wcześniej. Bóg zapłać za wszelką modlitwę.
sylwia z kujawsko-pomorskie napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Św. Rito proszę o uzdrowienie Marii od nie wybaczenia, chorób, zła, nałogów, nienawiści do Boga, ludzi, mnie, żeby zrozumiała swoje błędy i starała się je naprawić, by zrozumiała to, że chciałam dobrze, żeby wróciła do Boga, żeby Bóg otworzył jej serce na dobro, spraw by nie bala się odezwać do mnie, by żałowała za to co zrobiła,by starała się to naprawić,by razem ze swoim tatą odnowiła ze mną kontakt, żeby zależało jej na naszej przyjaźni.
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Najdroższa Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia, dziękuję za wszystko i proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Kochana Najdroższa Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach, które leżą mi na sercu Panu Bogu wiadomych.. oraz proszę Cię najgoręcej chroń naszą Rodzinę przed złem i złymi ludźmi i opiekuj się nami każdego dnia. Serdeczne Bóg Zapłać
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Św. Rito z całego serca proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby, błagam o łaskę miłości, nie umiem sobie z niczym poradzić, Boże bardzo kocham P. ale muszę o nim zapomnieć - pomóż mi oczyścić umysł z tych wszystkich myśli i depresji. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jeśli nie mogę być z P. to postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła iść przez życie i założyć upragnioną kochającą się rodzinę - być mamą i żoną. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję.. Bóg zapłać za wszystko i błagam nie opuszczaj mnie bo błądzę, proszę bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię.
Ewa napisał/a Czerwiec 6, 2018:
Ukochana Święta Rito błagam o wstawiennictwo, pomoc w mojej obecnej sytuacji finansowej, która po ludzku jest beznadziejna.
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Św. Rito, proszę o ratunek dla Pawła i mojej miłości. Wyproś nam u Wszechmogącego Pana - o ile taka będzie Jego wola - wszelkie potrzebne łaski do tego, żebyśmy znowu chcieli i umieli być razem.
Kasia z Bochnia napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Ukochana Św. Rito wierzę., że Bóg kocha Cię szczególnie, błagam Cię wstaw się za mną i uproś mi cud uzdrowienia z choroby nowotworowej, bym mogła wychować moje dzieci. Św. Rito od spraw niemożliwych uczyń to czego lekarze nie potrafią zrobić, wybłagaj mi bym w piątek miała dobre wyniki badań.
Iwona z Bydgoszcz napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Święta Rito Proszę Cię wstaw się za mojego syna.. Bardzo Cię proszę. Nie chce nic dla siebie żeby tylko syn się nawrócił i stał się zdrowym i mądrym człowiekiem.
Domi z Tarnów napisał/a Czerwiec 5, 2018:
W intencji dobrego męża i łaskę małżeństwa. Proszę o napełnienie mnie miłością bym mogła ją okazywać gdyż mam twarde serce na miłość. Proszę o zerwanie wszelkich rzeczy z przeszłością i zapomnienie o osobach z tym związanych.
ewa z czestochowa napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Św. Rito proszę o modlitwę za syna Tomasza za jego zdrowie, o podejmowanie racjonalnych decyzji i zdjęcie z niego uroku rzuconego przez byłą partnerkę
Justyna z Rzepka napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo za mojego syna Miłosza.
Emilia z Gdynia napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Proszę o modlitwę w sprawie nawrócenia mojego taty i dziadków, o dobre relacje w rodzinie. Proszę o dobre zdrowie dla mojego męża i dzieci oraz o dobrą pracę i poprawę sytuacji finansowej.
Bożena z Krosno napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Bardzo prosimy o dobry nabór do naszych szkół aby nie trzeba było zwalniać nauczycieli
Izabela napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Błagam Św. Rito uratuj moje małżeństwo i proszę o pomoc w problemach finansowych i problemach w pracy. Proszę o zdrowie dla moich rodziców i córki oraz nawrócenie się mojego brata. Błagam o modlitwę i westchnienie w moich intencjach bo naprawdę nie daję już sobie rady z problemami
Anna z Sobolew napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Kochane Siostrzyczki jeszcze raz proszę Was pomódlcie się za mojego syna. Od wczoraj nie płaczę, bo zawierzyłam Bogu, sama się modlę i wiem, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Bardzo chcę żeby się nawrócił i zrozumiał, że życie bez Boga jest złe, a to co teraz robi prowadzi w złą stronę. Pozdrawiam Kochane siostry za was też się pomodlę. Szczęść Boże.
Czcicielka napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Ukochana Rito, proszę o siły w rozłące dla mnie i Zdzisława, umocnij naszą relację, poprowadź proszę do wspólnego życia.
E. napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Kochana Rito, proszę wybłagaj mi u Jezusa pomoc finansową na spłatę kredytu oraz pozytywne rozpatrzenie wniosku o mieszkanie komunalne. O Jezu, Ty się tym zajmij...
Daniel z Drohiczyn napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Nawrócenie rodziny i przyjaciół i o odpuszczenie i/lub ukrócenie kary duszom przebywającym w czyśćcu, zwłaszcza z mojej rodziny.
Małgorzata z Kraków napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Św. Rito, błagam pomóż mi wyprosić u Boga moje ostatnie marzenie i proszę o zdrowie dla całej najbliższej rodziny i pracę dla syna - będzie miał potomstwo - pomóż, błagam, pomóż. Bóg to wszystko wie o mnie, błagam, pomóż.
Małgorzata z Kraków napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Św. Rito błagam Cię o pomoc - jestem bezdomna i bez pracy, jestem nieudolna na te czasy pomóż, bo już nie wiem gdzie szukać ratunku i mam męża pijaka. Pomóż, pomóż, błagam.
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Najdroższa św. Rito proszę o pozytywne załatwienie sprawy Panu Bogu wiadomej dla mojej córki,oraz o wszelkie łaski i dary Ducha św. dla każdego z nas. Kochana najdroższa św. Rito proszę opiekuj się nami i chroń nas przed złem i złymi ludźmi z całego serca Cię proszę. Serdeczne Bóg zapłać
Anna z Szczecin napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Błagam Cie święta Rito o Twoje wstawiennictwo za Krzysztofa o zahamowanie zła ze strony Żanety oraz za Emilkę o potrzebne łaski.
Marta napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Szczęść Boże, Proszę o modlitwę, aby mój mąż znalazł pracę. Aby odnalazł szczęście zawodowe.
Ewa z Kraków napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Kochana Rito, uproś spokój dla mojej duszy ,pomóż mi zrozumieć innych oraz proszę by moje dziecko poprawiło oceny i przeszło do następnej klasy.
Fryderyk napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Jezu miej mnie w swojej opiece.Abym nie był sam.Pomóż mi Jezu,prosze Cię.
Ania z Lublin napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Proszę bardzo o modlitwę w intencji mojej córeczki Agnieszki, przeziębiła się i bardzo mnie to martwi. Zwracam się do Św. Rity bo czuje, że mi pomoże, kilka razy już mi pomogła, a najbardziej i to dla mnie największy cud, kiedy wyprosiła mi u Pana Jezusa łaskę macierzyństwa i dzięki temu mam kochanego dzieciątko Agniesie, pomogła mi też kiedy się popatrzyła na buzi i byliśmy w szpitalu, modliłam się gorąco do Św. Rity i również Wasze Zgromadzenie prosiłam o modlitwę i dzięki modlitwom blizna się zagoiła i nie ma śladu, dlatego dzisiaj znów padam na kolana i proszę o pomoc oraz zarazem dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. . Chciałabym żeby to przeziębienie szybko przeszło i nie męczyły ją wymioty i żeby znów chciała jeść. Gorąco wierzę, że Św. Rita mnie nie zostawi w potrzebie.
iza napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Błagam Cię św. Rito o wstawiennictwo w wiadomej intencji nie mam już sił, potrzebuję Twego wsparcia u Pana, by On mnie uleczył, by uzdrowił me życie, w mej słabości, trudnościach, mych walkach i porażkach... Tylko w Nim moja nadzieja... dziękuję że jesteś moja opiekunko, że mam w Tobie pomoc, że mimo trudu mimo słabości wierzę w odmianę mego serca i życia.
Ania z Lublin napisał/a Czerwiec 5, 2018:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji mojej dwuletniej córeczki Agnieszki, przeziębiła się, kaszle i wymiotuje, bardzo się męczy. Proszę o św.Rito daj Jej siłę do przezwyciężenia choroby.
Grazyna napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Proszę o pomoc dla mojej rodziny. Wspieraj nas we wszystkich naszych działaniach. Pomóż mojemu mężowi w pracy, synom w ich życiu, żeby dokonywali dobrych wyborów i pomagaj też mnie. Ja wiem że Ty potrafisz uprościć łaski u Boga, proszę o wsparcie dla nas
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Św. Rito, proszę o ratunek dla Pawła i mojej miłości.
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Św. Rito, zwracam się do Ciebie z prośbą, abyś ulżyła w codziennym życiu kobiecie, którą ostatnio spotkałam przy figurze Matki Bożej. Płakałam, rozpaczałam za moim ukochanym, a ta kobieta bezinteresownie zainteresowała się moim losem. Próbowała mnie pocieszyć. Opowiedziała mi o kilku przypadkach z jej ciężkiego życia. Mimo, że ta kobieta ma świadomość, iż jej życie nie jest lekkie, to była pogodniejsza i bardziej optymistycznie nastawiona do życia. Ta pani uświadomiła mi, że ludzie mają w życiu gorzej niż ja, noszą cięższy krzyż od mojego. Dziękuję Ci Panie Boże, że postawiłeś mi tę kobietę na mojej drodze. Św. Rito, módl się proszę za tę kobietę i jej mamę, która - jak się dowiedziałam - przebywa w szpitalu.
Hanna z Kraków napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Święta Rito, proszę o pomoc; mąż próbuje nastawić córkę przeciw mnie; tak bardzo źle się czuję; wiem, ze jutro lub za kilka dni będzie lepiej, ale teraz nie daję rady. Proszę o pomoc; nie raz stosował przemoc wobec mnie. Proszę o pomoc. Proszę o zakończenie znajomości z Witoldem W.
Paula z Piotrków napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Św. Rito patronko w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę Cię o dar macierzyństwa. Proszę o zdrowie dla mnie i męża, cierpliwość i wzajemne zrozumienie.
roza z opole napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Św. Rito proszę aby ślub mojej corki Sandry był bardzo udany i szcześliwy ,aby goście bardzo dobrze sie bawili i żeby nic złego się nie stało i nie było rzadnych przykrych nie spodzianek błagam aby było wspaniale i żeby ten dzień był cudownym dla mojej córki. Dziekuję ci kochana św. Rito
Anonimowab z Rybbnik napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Św. Rito błagam uproś miłosiernego Boga, wstaw się za mną aby wysłuchał mojej intencji Jemu wiadomej. Nie daję już rady. Jestem na skraju wyczerpania. Błagam ulituj się nade mną.
Krysia z Kraków napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Droga Święta Rito, proszę Cię z całego serca, aby syn koleżanki chciał wyleczyć się z ciężkiej choroby. Amen
Ala z Krakow napisał/a Czerwiec 4, 2018:
O dobrego męża dla Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Ali i jej rodziny
Krystyna z Chicago napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo za mną u Jezusa Miłosiernego, aby mnie uzdrowił z moich dolegliwości, obmył te chore miejsca swoją Przenajdroższą Krwią. Jezu ufam Tobie. Św. Rito proś Jezusa aby mnie wysłuchał.
Maria z Wysoka napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Św. Rito proszę pomóż mi bo mi, bo nie wie co mam robić i jak rozmawiać z moim synem. Który stale jest niezadowolony z życia i wszystko jest mu źle, a ja nie mam sił już. Jak mam z nim rozmawiać nie słucha tego co mówię tylko ma swoje racje. I muszę napisać, że mój syn jest osobą niepełnosprawną i uważa, że tacy jak on są niepotrzebni, a mnie jako matce pęka serce, że nie umiem mu pomóc i jestem bezsilna. Św. Rito błagam cię, pomóż mi, aby syn mój cieszył się życiem i był szczęśliwy. Proszę o potrzebne łaski dla niego. Św. Rito z całego serca Cię proszę chroń nas przed złem i złymi ludźmi i opiekuj się nami każdego dnia. Serdeczne Bóg Zapłać.
Irena z Zabrze napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Św. Rity o uzdrowienie Cecylii z torbieli jajnika i problemów z niewydolnością krążeniowo-oddechową oraz Ireny z choroby narządów rodnych, nerwicy serca i nadciśnienia. Tak bardzo potrzebuje Twojego Wsparcia Św. Rito, bo sama nie podołam w opiece nad najbliższymi i sprawami codziennymi. Bóg zapłać za modlitwę!
Weronika napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Św. Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo w sprawie, która bardzo mnie męczy i absorbuje od ponad miesiąca. Tak bardzo jestem zmęczona czekaniem... Proszę o rozwiązanie tej sprawy według woli Dobrego Ojca. Dziękuję za Twoje wstawiennictwo.
gość z kujawsko-pomorskie napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Św. Rito spraw żeby wyjazd nad morze w tym roku się udał, proszę o bezpieczny wyjazd i powrót do domu
czcicielka z kujawsko-pomorskie napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Św. Rito spraw by każdy miał szansę na bezpłatne kształcenie, by nie likwidowano szkół, nie rozwiązywano kierunków, nie nakładano dodatkowych opłat/kosztów, spraw bym szczęśliwie ukończyła zaczęte przeze mnie kierunki, dopomóż żeby nie zabierano dotacji na szkoły, by złożona petycja i podpisy osiągnęły sukces, by nie rozwiązano żadnego kierunku na który uczęszczam, żeby relacje między mną grupą i nauczycielami się poprawiły.
Iwona z Ełk napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Święta Rito proszę o łaskę nawrócenia mojej mamy Jadwigi i uzdrowienia z chorych oczu i nałogu lekomanii.
Małgorzata z Kraków napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Św. Rito pomóż Madzi wyjść z tej trudnej sytuacji rodzinnej, postaw na jej drodze kogoś kto powstrzyma ją od wyjazdu i złagodzi jej ból, prosi o potrzebne łaski dla niej Twoja czcicielka
A z KONIN napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Święta Rito, proszę gorąco o mądre decyzje, o światło Ducha Świętego i pomoc finansową....
kasia z lublin napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Błagam św. Rito o pomoc dla Zbyszka - uproś proszę łaskę zdrowia dla niego oraz błogosławieństwo każdego dnia. Jezu, Ty się tym zajmij
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. dla całej naszej Rodziny. Proszę Cie wyjednaj mi u Miłosiernego Pana wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla każdego z nas oraz w intencjach Panu Bogu wiadomych. Św. Rito proszę o dobre załatwienie sprawy Panu Bogu wiadomej dla mojej córki i opiekę dla Syna i jego Rodziny. Św. Rito z całego serca Cię proszę chroń nas przed złem i złymi ludźmi i opiekuj się nami każdego dnia. Serdeczne Bóg Zapłać.
Monika z Radom napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Proszę o modlitwę za mojego synka Antosia, aby Dobry Bóg uzdrowił go z tików nerwowych, nerwicy natręctw i lęku. Dziękuję.
Ewa z Kraków napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Św. Rito pomóż proszę by syn poprawił oceny i zdał do następnej klasy.
Anna napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Św. Rito, proszę wstaw się u Boga w intencji zdrowych relacji w mojej rodzinie, o pokój między nami, o mądrość i miłość w postępowaniu ze sobą, o pogodzenie się z siostrą
Anna z Olecko napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Proszę o modlitwę w mojej intencji o pokój serca o uzdrowienie wewnętrzne z poczucia lęku odrzucenia i bezwartościowości. św. Rito módl się za nami.
Kasia z Lubawa napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Św. Rito z całego serca proszę Cię i błagam wysłuchaj mojej prośby, błagam o łaskę miłości, nie umiem sobie z niczym poradzić, Boże bardzo kocham P. ale muszę o nim zapomnieć - pomóż mi oczyścić umysł z tych wszystkich myśli i depresji. Poprowadź mnie i oświeć. Proszę jeśli nie mogę być z P. to postaw na mojej drodze osobę, która uleczy mój ból i moje serce oraz z którą będę mogła założyć upragnioną kochającą się rodzinę - być mamą i żoną. Proszę o światłość Ducha Świętego bym podejmowała słuszne decyzje i nie przegapiła niczego w życiu, bo popełniłam za dużo błędów, których nie umiem sobie wybaczyć. Za otrzymane łaski dziękuję, bo chyba tylko dzięki nim dalej funkcjonuję.. Bóg zapłać za wszystko i błagam nie opuszczaj mnie bo błądzę, proszę bądź przy mnie choć nie wiem czy jestem tego godna. I nie pozwól mi stracić wiary i nadziei. Św. Rito dopomóż. Opiekuj się również całą moją rodziną potrzebujemy Cię.
Maria z Toronto napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Św. Rito proszę o pomoc misjonarzowi Ks.Wojciechowi oraz dopomóż mnie (intencja oddzielna) we wszystkich moich sprawach zdrowia, wiary, męża, dzieci, wiary, rodziny oraz męża pracy. Św. Rito wiesz jak mi obecnie ciężko - przyjdź z pomocą, ulżyj cierpieniom serca i ciała, wyproś dar przemiany i nadzieję na lepsze duchowe i bezpieczne od działania zła w rożnej formie życia. Strzeż mnie i nas Św. Rito. Błagam o dar zdrowia dla siebie i innych a gdy wiara podupada - dopomóż abym nie błądziła. Dziękuję. JEZU UFAM TOBIE. Matko Święta ratuj nas i ze Św. Józefem osłaniaj przed atakami wszędzie obecnego zła w często ukrytej formie.
Ewa z NOTTINGHAM napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Rito proszę pomóż mi by mój ukochany nie wyjechał aby wrócił do mnie i wyszedł z nałogu który niszczy jego zdrowie i życie, proszę pomóż mi w tym cierpieniu
Nieszczęśliwa Lena z Jelenia Gora napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Św. Rito, proszę Cię o to, by On kochał mnie jak ja Jego, żebyśmy żyli szczęśliwie w Rodzinie, by dane nam było cieszyć się potomstwem.
Joanna z Rzeszow napisał/a Czerwiec 4, 2018:
Najukochańsza Św Rito całym sercem błagam o Twoje wstawiennictwo w mojej prośbie o uratowanie małżeństwa mojej siostry ❤️🌹❤️
Czcicielka z Warszawa napisał/a Czerwiec 3, 2018:
Kochana Rito, wysłuchaj próśb, które do Ciebie zanoszę. Po ludzku są to sprawy beznadziejne. Pomóż mi, proszę całym sercem. Dziękuję Ci za wszystkie łaski.
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 3, 2018:
Św. Rito, błagam Cię o przemianę serca Pawła. Oby jego serce wypełniło się miłością do mnie. Oby wyzbył się negatywnych emocji. Św. Rito, spraw, błagam, aby jego zatwardziałe serce skruszało. Niech nasza miłość zwycięży.
Magda napisał/a Czerwiec 3, 2018:
Św. Rito wstaw się proszę do Pana Jezusa w mojej sprawie. Proszę o uzdrowienie mnie i mojej rodziny, o szacunek, i miłość.
Grażyna z Rzeszów napisał/a Czerwiec 3, 2018:
Święta Rito błagam wyproś łaskę przebaczenia i miłości w rodzinie mojego syna Grzegorza. Proszę zachowaj jego małżeństwo przed rozwodem.
Drot z Lancut napisał/a Czerwiec 3, 2018:
Sw Rito blagam Cie o zdrowe serduszko dla operowanej 4 letniej Lucji ,oraz laske zdrowia dla mnie i dobrych wynikow badań