Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
25868 wpisów.
Renata napisał/a Lipiec 6, 2017:
Św. Rito błagam o wstawiennictwo za mają córkę, o ułożenie jej życia osobistego, powrót wiadomego Ci chłopaka i poprawę ich relacji. Spraw aby wszystko uległo poprawie.
Monika napisał/a Lipiec 6, 2017:
Św. Rito, proszę o wstawiennictwo w intencjach Panu Bogu wiadomych.
Lucyna z Kraków napisał/a Lipiec 6, 2017:
Św. Rito proszę o łaskę wprawach finansowych, daj nam łaskę zdrowia cierpliwości w wychowywaniu syna.
Dorota z Gliwice napisał/a Lipiec 6, 2017:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo za dziewczynką chorą na guza mózgu, aby chemia, którą bierze dała efekty i mogła dalej cieszyć się życiem. Dziękuję za okazane mi łaski i wstawiennictwo u Pana Boga.
Jurek z Gliwice napisał/a Lipiec 6, 2017:
W intencji bardzo cierpiącego mojego ojca Janusza o uzdrowienie duszy i ciała, o dar wiary, błogosławieństwo Boże, Bożą Miłość i Dar Ducha Świętego dla niego.
Urszula z Warszawa napisał/a Lipiec 6, 2017:
Święta Rito! Proszę o łaskę zdrowia dla mojej mamy oraz rozwiązanie problemów rodzinnych.
Agata z Kielce napisał/a Lipiec 6, 2017:
Błagam o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla mojego jeszcze nienarodzonego dziecka, u którego wykryto nieprawidłowości w budowie mózgu i kręgosłupa.
Edyta z Polska napisał/a Lipiec 6, 2017:
Św. Rito, proszę Cię o nawrócenie mojego brata i dwóch jego synów. By weszli na drogę Boga i nigdy z niej nie schodzili. Św. Rito módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy!
Kasia napisał/a Lipiec 6, 2017:
Święta Rito wysłuchaj mych próśb i modlitw odnośnie mojego małżeństwa. Niech moje małżeństwo przetrwa. Proszę Ciebie o modlitwę za nasze dzieci, o zdrowie dla całej rodziny i dla Patrycji. Niech się stanie wola Boża. Dziękuję również za łaski które już otrzymałam.
Monika z Gdańsk napisał/a Lipiec 6, 2017:
Dziękuję św. Rito że mojemu dziecku bije serce, dziękuję za Twoje wstawiennictwo u Pana. Czuwaj dalej nad nami i wstawiaj za nami do końca tej ciąży. Amen
Ola z Kutno napisał/a Lipiec 6, 2017:
Bardzo proszę o cud przemiany serca dla Łukasza i o światło Ducha Świętego dla niego w związku z naszą relacją, ze mną. Aby Kochany Bóg oświecił jego myśli, serce, umysł. Aby zrozumiał moje uczucia i przestał mnie krzywdzić. Aby kochany Bóg nauczył go prawdziwie kochać. Proszę o Bożą opiekę nad naszą relacją, ochronę przed wszelkim działaniem zła i złego ducha w naszym życiu i relacji. Abyśmy mogli być razem, już bez rozstań, aby Bóg prowadził nas do zawarcia związku małżeńskiego. Bardzo proszę o to, aby nie dzieliła nas odległość. Aby Łukasz przeniósł się do mojego miasta tak jak kiedyś. Abyśmy mogli być przy sobie. Z całego serca Bóg zapłać za modlitwę.
Monika z Wrocław napisał/a Lipiec 6, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża oraz o znalezienie dobrych przyjaciół.
Izabela napisał/a Lipiec 6, 2017:
Bardzo proszę o modlitwę i siły do życia w problemach w małżeństwie i problemach finansowych. Amen
iwona z olsztyn napisał/a Lipiec 6, 2017:
Św. Rito, moja ukochana patronko, dziękuję Ci za wstawiennictwo i otrzymane łaski. Czuwaj nad moim mężem, aby nie uległ pokusom, by był mi wierny. Prowadź Patryka drogą do Jezusa, daj mu siłę do wytrwania na drodze kapłaństwa.
MARIA napisał/a Lipiec 6, 2017:
Św. Rito błagam o pomoc uzdrowienie z nałogu alkoholowego, nawrócenie ,przemianę życia, opamiętanie dla chrześniaka niech Duch Św. napełni jego duszę chroni od złego, kłopotów doda siły, nadziei.
Jadwiga z Resko napisał/a Lipiec 6, 2017:
Święta Rito proszę miej w opiece moje kochane dziewczynki Gosię i jej córeczkę Polusie obdarzaj ich zdrówkiem którego tak bardzo potrzebują i spraw żeby jak najszybciej wróciły w pełni zdrowia do domu.
Barbara napisał/a Lipiec 6, 2017:
Święta Rito, proszę o Światło Ducha Św. dla Anny, o dobry wybór kierunku studiów i dostanie się na te studia oraz by była dobrą dziewczyną.
Elżbieta napisał/a Lipiec 6, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji teściowej mojej córki, o światło Ducha Świętego, łaskę roztropności, cierpliwości i miłości bliźniego.
Gocha napisał/a Lipiec 6, 2017:
Święta Rito proszę Cię o modlitwę o zdrowie dla mojego męża o wstawiennictwo do Pana Jezusa aby, swoimi łaski dał siły mężowi do walki z chorobą.
Aga z Wrocław napisał/a Lipiec 6, 2017:
Święta Rito, proszę, pomóż mi w uzyskaniu spokoju. Abym nie myślała codziennie o śmierci moich bliskich i abym nie pragnęła tego, czego mieć nie mogę. Abym nauczyła się żyć w pogodnej prostocie, bez zachłanności i odliczania czasu. Abym znalazła nową drogę. Najdroższa święta Rito, proszę.
Justyna z Blaszki napisał/a Lipiec 5, 2017:
Święta Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i gorącą modlitwę. Proszę jeszcze o modlitwę za mojego męża który jest wybuchowy i ciągle o wszystko ma pretensje. Niech nasze życie rodzinne w końcu będzie spokojne niech zapanuje miłość wzajemnie zrozumienie i szacunek. Niech w końcu przestanie nadużywać używek i zobaczy co jest najważniejsze w życiu . Wierzę w Ciebie gorąco i wiem że jesteś ze mną św. Rito. Ja też jestem nerwowa więc proszę o łaskę.
matka napisał/a Lipiec 5, 2017:
Święta Rito, proszę pomóż synowi uwolnić się z choroby alkoholowej.
Ela napisał/a Lipiec 5, 2017:
Bardzo proszę, jeżeli to możliwe, pomódlcie się ze mną o zesłanie łaski uczciwości i prawdomówności na osoby, które jutro (6 lipca) będą w sądzie pracy składać zeznania w sprawie bezprawnego pozbawienia mnie zatrudnienia. A dla sędziego, o Światło Ducha Świętego, by chciał i umiał odróżnić fakty od intrygi pracodawcy i jego politycznych mocodawców. Za każde modlitewne wsparcie, Bóg zapłać.
Jadwiga z Resko napisał/a Lipiec 5, 2017:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojej wnuczki Polusi i jej mamy.
Beata z Legionowo napisał/a Lipiec 5, 2017:
Święta Rito, niestety przegrałam sprawę w Sądzie Apelacyjnym i muszę zapłacić osobie która mnie skrzywdziła. Wierzę że mi pomożesz żebym nie wpadła w większe kłopoty finansowe, proszę cię wyproś o potrzebne łaski dla mnie i dla naszej rodziny. Jezu ufam Tobie. Proszę Cię Jezu Ty się tym zajmij. Święta Rito od spraw trudnych i po ludzku beznadziejnych pomóż mi, ufam Tobie.
Mariusz z Otwock napisał/a Lipiec 5, 2017:
O dar mądrego życia, zgodnego z przykazaniami Bożymi oraz łaskę zdrowia duszy i ciała dla Julii.
Violetta napisał/a Lipiec 5, 2017:
Proszę o modlitwę gdyż walczę z chorobą i doszły do tego kłopoty rodzinne, brak miłości i pokoju. Chcę nauczyc się wybaczać choć zostałam bardzo skrzywdzona. Chciałbym zapomniec i wybaczyc uzyskać spokój. Św Rito proszę o modlitwę
Barbara z K napisał/a Lipiec 5, 2017:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tej ciężkiej sytuacji finansowej żebym dała radę przeżyć od renty do renty. Bóg zapłać czcicielka. Dopomóż św. Rito
Małgorzata napisał/a Lipiec 5, 2017:
Święta Rito proszę wybłagaj u Boga potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny. Ty wiesz o Wielka Święta o problemach kłopotach jakie są w mym życiu. Proszę za Twoim wstawiennictwem o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla nas. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, zwłaszcza gdy Ty o nie poprosisz. Serdeczne bóg zapłać.
Barbara z Polska napisał/a Lipiec 5, 2017:
Proszę Cię św. Rito o nawrócenie i uwolnienie z nałogu alkoholowego mojego syna. Przytul go do siebie ażeby poczuł że go bardzo kochasz. Proszę pomóż.
Edyta z Polska napisał/a Lipiec 5, 2017:
Św. Rito dziękuję Ci za uwolnienie mnie od pewnej osoby! Bez Twojego wstawiennictwa nie dałabym rady! Czuwaj proszę nade mną. Tyle jest jeszcze do zrobienia. Ratuj moje małżeństwo. Spraw by na drodze kochanki mojego męża, stanął wolny mężczyzna, z którym ułoży sobie życie. Proszę uproś u Boga łaskę powrotu mojego męża do mnie i dzieci, byśmy na chwałę Bożą cieszyli się małżeństwem i rodzicielstwem nam danym. Św. Rito módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy! Proszę!
Andrzej z Ełk napisał/a Lipiec 5, 2017:
Jezu, proszę o dar głębokiej wiary, ufności i miłości oraz o zdrowia psychicznego, duszy i ciała.
Małgorzata z Nowy Sącz napisał/a Lipiec 5, 2017:
Święta Rito dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Proszę cię o zdrowie dla mojej córki Pauliny która przeszła ciężka operacje tętniaka mózgu. Dopomóż jej w codziennym życiu i miej ją w swojej opiece. Proszę cię także o siły dla mnie w tej trudnej sytuacji i o błogosławieństwo Boże dla mnie, dla syna Patryka i mojego męża Artura. Bóg zapłać.
Iza napisał/a Lipiec 5, 2017:
Bardzo proszę o modlitwę w problemach w pracy i małżeństwie. Amen
Dagmara z Będzin napisał/a Lipiec 5, 2017:
Proszę o pomyślne przejście przez mojego męża badań w dniu dzisiejszym.
Czcicielka św. Rity napisał/a Lipiec 5, 2017:
Święta Rito, proszę o światło Ducha Świętego dla Heleny i Małgorzaty oraz o zgodę w rodzinie.
Teresa napisał/a Lipiec 5, 2017:
Św. Rito proszę Cię o nawrócenie mego syna Krzysztofa.
Emilia z Warszawa napisał/a Lipiec 5, 2017:
Bardzo proszę o łaskę zdrowia żebym mogła wrócić do pracy i funkcjonować jak człowiek i nie mieć problemów finansowych. Leczenie też kosztuje. Bóg zapłać.
Anna z Wrocław napisał/a Lipiec 5, 2017:
Święta Rito proszę pomóż mi w sakramencie pokuty. Przyjdź z pomocą mojej córce, aby zatęskniła za Bogiem i powróciła do wiary. Wyproś dla mnie łaskę uzdrowienia z chorób, które znasz. Wyproś Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
Sabina napisał/a Lipiec 5, 2017:
Św. Rito proszę żebyśmy się z mężem zbliżyli do siebie, żeby w naszym domu zagościła zgoda i pokój, Duchu święty rozpal w nas na nowo Bożą miłość! Jezu Ty się tym zajmij!
Karolina z Borowiecka napisał/a Lipiec 5, 2017:
Proszę o modlitwę za Piotra by przestał brać narkotyki i mieć myślisz samobójcze. Nie chcę, żeby zmarnował swoje życie, ale by zauważył, że narkotyki to zło i chciał się leczyć. Aby zobaczył, że narkotyki niszczą życie, relacje a jego życie ma sens. Proszę o modlitwę za wszystkich uzależnionych, by na świecie było więcej dobra i dobrych ludzi. Dziękuję za modlitwę.
Marta napisał/a Lipiec 4, 2017:
Święta Rito proszę o szczęśliwe rozwiązanie ciąży w dniu jutrzejszym oraz o łaskę zdrowia dla mego dziecka.
Krzysio z krakow napisał/a Lipiec 4, 2017:
O siły zdrowie bezpieczeństwo w pieszej pielgrzymce Ali i Joli do Częstochowy oraz nawrócenie Krzyska żeby regularnie spowiadał się był dobry spokojny dla rodziny pracował a w naszym domu był ład spokój. O opiekę św. Rity Boże błogosławieństwo światłość i dary Ducha Świętego zdrowie zgodę przemianę bezpieczeństwo mądre przemyślane decyzje dobry spokojny rok wyjście z problemów siły w ich pokonywaniu nadzieje na lepsze jutro o dobrych mądrych ludzi pogodzenie się z wola Bożą pozytywne załatwienie trudnych spraw znanych Bogu dla Ali, Joli, Krzyśka, Agaty, Teresy, Daniela, Ks. Stasia, ks. Kaźimierza.
Jola z krakow napisał/a Lipiec 4, 2017:
O mądrość i zdanie egzaminów dla Agaty. Dobrą i szczerą przyjaźń Ali z pewna osoba mądrość dla lekarzy duszy Ali .Dobre napisanie pracy doktorskiej i obronę doktoratu dla Daniela oraz powrót do zdrowia siły dla Agaty. Dobre leczenie i diagnozę żeby mogła skończyć studia.
Alunia z krakow napisał/a Lipiec 4, 2017:
Św. Rito proszę rozwiąż węzeł samotności Ali poprzez założenie szczęśliwej rodziny z dobrym odpowiedzialnym człowiekiem. Ulżyj w jej cierpieniu uzdrów Ale z chorób duszy. Pomóż wytrwać Ali w modlitwie chorobie żeby nie pogłębiała się. Ulecz pamięć jej z głębokich zranień o znalezienie dobrej normalnej pracy stażu Ali dobre spędzanie czasu Ali i uczciwych pracodawców dla niej.
Magda z Warszawa napisał/a Lipiec 4, 2017:
Św. Rito dziękuję Ci za wszelkie łaski i proszę o zdrowie dla mojej rodziny, dobrą pracę i kochającego,męża. Bóg zapłać,
Małgorzata z Kraków napisał/a Lipiec 4, 2017:
Święta Rito proszę o dar zdrowia.
Jacek z Kraków napisał/a Lipiec 4, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia i spokoju umysłu. Jacek
Magdalena z Elbląg napisał/a Lipiec 4, 2017:
Proszę Jezu pomóż w pracy-niech atmosfera w niej będzie dobra, ilość pracy odpowiednia do wykonania, a finanse pozwoliły naszej rodzinie przenieść się wreszcie do własnego mieszkania. Pomóż Jezu za wstawiennictwem Świętej Rity. .
Renata napisał/a Lipiec 4, 2017:
Błagam o wstawiennictwo za moją córkę, o to aby wreszcie mogła być szczęśliwa z chłopakiem Jej wiadomym, bardzo Jej na tym zależy, prosi zatroskana matka.
Marta napisał/a Lipiec 4, 2017:
Św. Rito ,nieustannie błagam wstaw się Patronko spraw beznadziejnych za mną i Szymonem u Pana Boga, aby obdarzył nas cudem rodzicielstwa. Abym zaszła w ciążę,by niemożliwe stało się,by zdrowe dzieciątko było naszym szczęściem i błogosławieństwem Bożym. By moje życie miało sens, św. Rito proszę usłysz, pomóż, nie pozwól bym straciła nadzieję.
krystyna z rzeszów napisał/a Lipiec 4, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji Zenona o uzdrowienie z nowotworu
Gosia z Poznań napisał/a Lipiec 4, 2017:
Proszę Cię o łaskę Tobie wiadomą, o siłę by przeżyć kolejny dzień w tej beznadziei i udręce. O nadzieję, bo nic innego już nie ma.
Kasia napisał/a Lipiec 4, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny.
edyta z oświęcim napisał/a Lipiec 4, 2017:
Św.Rito ukochana proszę o wstawiennictwo,proszę o nawrócenie mojego syna i pojednanie mojej rodziny. Kochana św. Rito pomogłaś mi już kiedyś, pomóż mi dzisiaj i spraw aby mój syn zdał egzamin i podjął dalszą naukę. Ufam Ci i wierzę że mi pomożesz.
Barbara napisał/a Lipiec 4, 2017:
Święta Rito, proszę o dobre, szczęśliwe przeżycie urlopu i o to, bym mogła dzieciom pokazać ładne miejsca.
Anna z NOWOGARD napisał/a Lipiec 4, 2017:
Wszystko się zmienia, pragnę żyć tylko bez raka w miłości, w spokoju. Proszę o lepsze jutro.
Paulina i Artur napisał/a Lipiec 4, 2017:
O zdrowe potomstwo, o dar macierzyństwa i ojcostwa.
Justyna napisał/a Lipiec 4, 2017:
Św. Rito proszę o miłość Adama do mnie i daj nam Boże błogosławieństwo dla nas.
Agnieszka z Busko-Zdrój napisał/a Lipiec 4, 2017:
Święta Rito dziękuję za Twoją obecność. Powierzam Tobie wszystkie moje problemy i zdrowie. Proszę Ciebie wstawiaj się przed Bogiem w tych wszystkich intencjach. Potrzebuję Twojej pomocy. Amen
Zalękniona napisał/a Lipiec 4, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji zdania przeze mnie egzaminów w sesji poprawkowej, o wskazanie właściwej drogi w życiu i znalezienie dobrego męża. Proszę Cię również o uleczenie z lęków, które zakłócają pokój serca. Obawiam się również, że mogę być nękana przez złego ducha, więc bardzo proszę o modlitwę. Amen.
Jadwiga z Opole napisał/a Lipiec 4, 2017:
Św Rita bardzo Cię proszę dopomóc w intencji której się podjęłam żeby wykonać ją należycie. Amen
Izabela napisał/a Lipiec 4, 2017:
Bardzo proszę o modlitwę w moich intencjach i wysłuchanie moich próśb. Amen
Mariola napisał/a Lipiec 4, 2017:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojego siostrzeńca aby pokonał nowotwór, aby badania PET nie wykazały żadnych przerzutów. Proszę również aby odeszły ode mnie złe myśli, jestem nikomu nie potrzebna i tak bardzo źle się z tym czuje. Spraw Święta Rito proszę aby mój mąż zaczął traktować mnie inaczej, lepiej . Pomóż aby nie wierzył ślepo w każde słowo swojej rodziny która mnie nie lubi.
Monika z Kraków napisał/a Lipiec 4, 2017:
Proszę o modlitwę za mojego tatę i cała moja rodzinę.
Monika z Kraków napisał/a Lipiec 4, 2017:
Proszę o modlitwę za mojego tatę.
Ilona napisał/a Lipiec 4, 2017:
Święta Rito dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o dalsze wstawiennictwo o łaskę zdrowia i prawidłowego rozwoju i szczęśliwego przyjścia na świat dla mojej córeczki, która ma się za niedługo urodzić. Proszę o dalszy prawidłowy przebieg ciąży i szczęśliwego rozwiązania bym jeszcze ponad tydzień wytrwała do cięcia cesarskiego , by wszystko się zakończyło pomyślnie. Proszę także o łaskę zdrowia i prawidłowego rozwoju dla mojej 3 letniej córeczki.
Monika z Kraków napisał/a Lipiec 4, 2017:
Święta Rito proszę o pomyśle zdanie egzaminu dla mojego taty.
Danuta z Mikołów napisał/a Lipiec 3, 2017:
Św. Rito proszę o łaski dla mojej rodziny. Proszę o modlitwę za duszę śp Rafała i Damiana oraz rodziców Amen.
Joanna napisał/a Lipiec 3, 2017:
Ukochana Św. Rito, dziękuję za wstawiennictwo i wyproszone dla mnie liczne łaski. Proszę o spokój serca i umysłu i znalezienie dobrej pracy. Bóg zapłać za każdą modlitwę!
Edyta z Polska napisał/a Lipiec 3, 2017:
Św. Rito, uproś proszę łaskę zdrowia dla Pana Tomasza i jego dzieci. Dopomóż mu w troskach dnia codziennego, miej go w opiece. Obdarz łaską zdrowia jego teściową. Pomóż przezwyciężyć kłopoty finansowe. Św. Rito módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy.
Wanda z Kraków napisał/a Lipiec 3, 2017:
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Św. Rity o powrót do zdrowia mojej siostrzenicy Gosi. Bóg zapłać za modlitwy i wstawiennictwo.
matka napisał/a Lipiec 3, 2017:
Święta Rito pomóż moim synom, błagam.
Renata napisał/a Lipiec 3, 2017:
W intencji mojej Mamy, aby wróciła do nas, aby wyzdrowiała. Bóg zapłać!
Barbara napisał/a Lipiec 3, 2017:
Święta Rito, proszę Cię o zgodę w naszej rodzinie, naprawienie relacji i rozwiązanie trudnych problemów.
Czcicielka napisał/a Lipiec 3, 2017:
Św. Rito dziękuję za Twoja opiekę! Proszę Cię uzdrów moje małżeństwo, dodaj sił mojemu mężowi i mamie. Proszę za mojego brata, żeby przestał pić . Jezu ufam Tobie!
Edyta z Polska napisał/a Lipiec 3, 2017:
Św. Rito nie pozwól bym straciła nadzieję...błagam ratuj! Ty wiesz 🌹❤
Edyta z Polska napisał/a Lipiec 3, 2017:
Św. Rito, uproś potrzebne łaski dla mojej cioci. Stresuje się bardzo przed pobytem w szpitalu. Obdarz zdrowiem i łaskami moją kochaną babcię i całą moją rodzinę ❤
ewa z czestochowa napisał/a Lipiec 3, 2017:
Święta Rito, proszę Cię o modlitwę za szczęście syna w nowym związku i za rodzinę córki.
Irena z Zabrze napisał/a Lipiec 3, 2017:
Szczęść Boże!Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Św. Rity o uzdrowienie Cecylii z torbieli jajnika i bezdechów sennych oraz Ireny z chorób ciała i duszy. Św. Rito pomóż,abym nigdy nie krzywdziła innych słowem lub uczynkiem,ogarniaj moje myśli. Proszę niech moje życie się wyprostuje, daj mi radość i szczęście bo tylko wtedy i Ja mogę dawać miłość innym. Bóg zapłać za modlitwę!
Katarzyna z Podkarpackie napisał/a Lipiec 3, 2017:
Błagam św. Rito proszę cię pomóż mi rozwiązać ciężkie problemy i zdrowie dla moich bliskich. Bóg Zapłać
Małgorzata z Kraków napisał/a Lipiec 3, 2017:
Św. Rito ratuj małżeństwo mojej córki Magdaleny, proszę o zgodę w ich rodzinie.
Anna z Wadowice napisał/a Lipiec 3, 2017:
Proszę święta Rito o pomoc w napisaniu niezwykle ważnego pisma, które zadecyduje o moim dalszym życiu. Bóg zapłać za wsparcie modlitewne.
Janina z Annopol napisał/a Lipiec 3, 2017:
Proszę o łaskę zgody w rodzinie-bardzo proszę.
Paulina napisał/a Lipiec 3, 2017:
Św. Rito błagam cię uproś mi łaskę bycia z Kamilem.
Katarzyna napisał/a Lipiec 3, 2017:
Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo oraz pomyślne zdanie dwóch egzaminów w sesji.
Sabina z Chłopice napisał/a Lipiec 3, 2017:
Św. Rito dziękuje za wszystkie otrzymane łaski. Błagam uproś u Pana Jezusa Chrystusa łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby dla mnie oraz zdrowie dla moich bliskich. Proszę też o Twoją pomoc w rozwiązaniu bardzo trudnych spraw mojego brata. Bóg zapłać.
Teresa napisał/a Lipiec 3, 2017:
Św.Rito, dziękuje za wszystko.Proszę i błagam o dalsze wstawiennictwo i pomoc w wiadomych Ci sprawach. Proszę w Imię Jezusa Chrystusa proszę o łaski potrzebne dla syna i córki. Zatroskana mama i babcia Twoja czcicielka.
Justyna napisał/a Lipiec 3, 2017:
Bardzo proszę o wysłuchanie moich próśb i o modlitwę w mojej intencji Amen.
Anna z Dębica napisał/a Lipiec 3, 2017:
Święta Rito proszę Cię otocz opieką moją mamę Elżbietę. Daj jej potrzebne łaski i zdrowie.
Marzena z Kozienice napisał/a Lipiec 3, 2017:
Św. Rito, proszę o wstawiennictwo i opiekę nade mną i moją rodziną. Daj mi siłę, abym wyszła ze wszystkich kłopotów finansowych. Wyproś łaski u Najwyższego i Matki Maryi w mojej sprawie. Bądź ze mną i moją rodziną. Bóg zapłać.
Jadwiga z Resko napisał/a Lipiec 3, 2017:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojej wnusi i wytrwałość dla jej mamy.
Małgorzata z Kraków napisał/a Lipiec 3, 2017:
Św.Rito pomóż mi proszę i daj siłę żebym wyszła z wszystkich kłopotów finansowych, ratuj mnie wyproś dla mnie łaski u Najwyższego Pana Naszego i Matki Naszej Maryi w mojej sprawie. Proszę ulituj się nade mną grzeszną i poprowadź mnie dobrą drogą. Bóg zapłać.
Martyna z Zawiercie napisał/a Lipiec 3, 2017:
Św. Rito proszę o to, by dobry Bóg przemieniał moje serce oraz mojego Męża. Niech nie gaśnie w nas nieustannie pragnienie nawracania ku Niemu. Proszę też o pomoc w naszym trudnym położeniu (Emilia, choroba, brak pieniędzy).
Bozena z Makow Mazowiecki napisał/a Lipiec 3, 2017:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo w intencji nienarodzonego dziecka które duchowo adoptowałam, w intencji mojej poczętej wnuczki i jej rodziny, prosząc o łaskę wzajemnej miłości, W intencji mojej najmłodszej córki, prosząc o łaskę nawrócenia i pojednania z Bogiem oraz łaskę wzajemnej miłości ojca, matki i córki, W intencji moich dzieci dojrzewających w Polsce, aby zrozumiały doświadczenie oddalenia i wracały do źródła miłości, aby czerpać z jego łask. W intencji moich rodziców, teściów i rodzin moich braci, aby obecne trudne doświadczenia uświęcały i jednoczyły naszą rodzinę.
Katarzyna napisał/a Lipiec 3, 2017:
Święta Rito proszę Cię w intencji Mirka o to żeby zaczął terapię i uwolnił się od nałogu alkoholowego, żeby złagodniał, uleczył się wewnętrznie i znalazł spokój. Proszę o uzdrowienie naszego związku. Proszę Cię również w intencji mojej chrzestnej o zdrowie dla niej, a także za moją mamę również o dalsze zdrowie i siłę. Wierzę że pomożesz.
Bozena z Makow Mazowiecki napisał/a Lipiec 3, 2017:
Św Rito, proszę o wstawiennictwo za mną, aby Pan uwolnił mnie od chorób, proszę o łaskę zdrowia.
Anna z Chrzanów napisał/a Lipiec 3, 2017:
Proszę Cię Święta Rito o dalszą pomoc i siłę w kwestii finansowej. Pomóż nam. Dziękuje Ci codziennie i modle się. Amen
Ania z Świętochłowice napisał/a Lipiec 3, 2017:
Kochana Św. Rito bądź ze mną w mojej codzienności, wspieraj mnie, daj mi nadzieje na lepszą przyszłość. Kochana Św. Rito troszcz się o Grzegorza wypraszaj mu u Boga wszelkie potrzebne łaski, uleczyć ta znajomość. Ty wiesz, ze dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Tak często za nim tęsknię, wiem że go już nigdy nie spotkam.
Klaudia napisał/a Lipiec 3, 2017:
Święta Riito, proszę o zdrowie dla Kazimiery i Adama. Niech modlitwa doda im sił do walki z chorobą. Amen.