Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
23527 wpisów.
Ilona z Kraków napisał/a Styczeń 21, 2017:
Święta Rito, proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla moich dzieci, rozwiązanie problemu estetycznego dla jednego z nich, zdrowie dla nas samych i naszych najbliższych oraz pomyślne rozwiązanie relacji naszych bliskich. Św. Rito dziękuje Ci za wszelkie dobrodziejstwa, które na nas zsyłasz!!!Św.Rito Módl się za nami!
Magda napisał/a Styczeń 21, 2017:
Św. Rito proszę o wyproszenie łaski u Ojca dotyczącej znalezienia dobrego męża. Niech Boża łaska zmienia nasze życie i niech prowadzi nas ku sobie.
Anna z Kraków napisał/a Styczeń 21, 2017:
św. Rito proszę o błogosławieństwo dla mojego brata oraz zdanie egzaminów na studiach.
Ewa z Kraków napisał/a Styczeń 21, 2017:
Św. Rito proszę o dobrą pracę dla Angeliki.
Ewa z Kraków napisał/a Styczeń 21, 2017:
Bardzo proszę o modlitwę przez wstawiennictwo św. Rity w intencji syna o szczęśliwą operację i zdrowie, oraz powrót do Kościoła. Mama
Jadwiga napisał/a Styczeń 21, 2017:
Św.Rito prowadź moje dzieci drogą prawdy i miłości, poukładaj ich ścieżki życiowe, wyproś dobre religijne żony. Chroń nas od wszelkiego zła, prowadź w zdrowiu w wierze i miłości do Boga i do ludzi. Wspieraj mnie i najbliższych w chorobach, czuwaj i wypraszaj Boże Błogosławieństwo. Św.Rito od Rzeczy Niemożliwych módl się za nami i za tymi za których się nikt nie modli.
Małgorzata z Myślenice napisał/a Styczeń 21, 2017:
Proszę o zdrowie i wybór dobrej drogi życiowej dla Klaudii
Kasia napisał/a Styczeń 21, 2017:
św.Rito, proszę Cię o modlitwę za mnie, o dary Ducha Św., pozytywne rozwiązanie trudnej sytuacji życiowej i pomoc we właściwym przejściu przez zbliżające się wydarzenia. Proszę Cię bądź przy mnie i wspieraj mnie swym wstawiennictwem. Proszę, św.Rito, pomóż mi odnaleźć właściwą dla mnie drogę życiową.
Edyta napisał/a Styczeń 21, 2017:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo do Boga o uzdrowienie mojego brata.
Ela napisał/a Styczeń 21, 2017:
Św.Rito, wiem ze ból i cierpienie są elementami naszego życia, ale mimo to bardzo Ciebie proszę wstaw się u Pana naszego Jezusa, za moimi wnuczkami o ich uzdrowienie z ciężkiej choroby I pociesz rodziców. Dopomóż.
Michalina z Zabrze napisał/a Styczeń 21, 2017:
Św. Rito wstaw się u Pana za Kasię. Wspomagaj w tej ciężkiej chorobie, która na nią spadła. Spraw niech chemia, którą przyjmuje wyleczyła ją. Miej ją w Swojej opiece.
Basia z Krzywaczka napisał/a Styczeń 21, 2017:
Błagam o uzdrowienie dla naszego 8-letniego syna Szymona... Aby zaczął chodzić, siedzieć i mówić...
Agnieszka z Włocławek napisał/a Styczeń 21, 2017:
Św Rito módl się o pomyślnych wyników badań rezonansem magnetycznym mojej głowy żebym nie miała guza mózgu ani żadnej innej choroby zagrażającej życiu
mama z wrote napisał/a Styczeń 21, 2017:
św. Rito proszę o pomyślny przebieg zabiegu dla Marcina w środę. Czuwaj nad moim synem otocz opieką matki, lekarzy by wszystko dobrze przebiegło. JEZU UFAM TOBIE!!
dorota napisał/a Styczeń 21, 2017:
Św.Rito módl się za nami,pomóż nam.
dorota napisał/a Styczeń 20, 2017:
Św. Rito błagam Cię pomóż nam rozwiązać nasze problemy finansowe, o siłę dla mnie i mojego męża, abyśmy nie żyli ciągle tylko zmartwieniami, aby nasze sprawy poukładały się pomyślnie. Św.Rito miej nas w swojej opiece.
Mariola napisał/a Styczeń 20, 2017:
Św. Rito proszę o łaskę pokoju dla mnie w tym trudnym czasie, o pomyślny przebieg czekającej mnie operacji i o rozwiązanie trudnych spraw finansowych. Błagam kochana Rito Ty mnie jeszcze nie zawiodłaś nigdy stąd tak ogromna moja wiara i nadzieja. Wyproś mi łaski w tym trudnym dla mnie czasie.
Agnieszka z Sandomierz napisał/a Styczeń 20, 2017:
Św. Rito wołam do Ciebie o pomoc proszę nie opuszczaj mnie w moich potrzebach, oddal od męża kobietę, która rozbiła naszą rodzinę, napełnij jego serce miłością do mnie i syna i spraw by odzyskał rozum. Wesprzyj mnie duchowo i pomóż finansowo, bo potrzebujemy środków finansowych a ja dobrze płatnej pracy, by normalnie funkcjonować, proszę wysłuchaj moich próśb
Agnieszka z Sandomierz napisał/a Styczeń 20, 2017:
Św. Rito pomóż mi ubłagaj dla mnie miłosierdzie Boże, sprawiedliwość i łaskę przemiany i nawrócenia dla mojego męża. Św. Rito błagam Cię nie opuszczaj mnie i pomóż rozwiązać moje problemy.
Joanna z Gdynia napisał/a Styczeń 20, 2017:
Św. Rito, proszę o Dary Ducha Św. oraz o pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji życiowej Joanny
Agata z Katowice napisał/a Styczeń 20, 2017:
Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny i o opiekę Anioła Stróża dla Zosi.
MAMA z wrote napisał/a Styczeń 20, 2017:
O Panie, wysłuchaj św. Rity, wejrzyj na nas, proś Jezusa za chorego Marcina, by dotkną oczu, uzdrowił je, otworzył i przywrócił wzrok Jezu ufam Tobie, w Tobie pokładam nadzieję, obdarz nas swym miłosierdziem na chwałę Bożą i pożytek nasz, amen
dorota z Biała Podlaska napisał/a Styczeń 20, 2017:
Św. Rito proszę Cię nieustannie wyproś łaskę pracy mojemu synowi, aby mógł utrzymać rodzinę.
Agata z Świdnica napisał/a Styczeń 20, 2017:
proszę o dary Ducha Świętego dla mojego męża i Moniki. Proszę o opiekę nad moja rodziną która zostawił mąż i ojciec.
Beata z Krakow napisał/a Styczeń 20, 2017:
Św. Rito proszę Cię o zdrowie, opiekę i siły do walki z chorobą nowotworową, o pomyślny wynik histopatologii i PSA dla mojego szwagra Marka. Ty wiesz, że w Tobie nasza nadzieja i wiara
Maria napisał/a Styczeń 20, 2017:
Święta Rito, proszę żebym nie miała problemów w pracy przez klientów. Bóg zapłać
Maria z Toronto napisał/a Styczeń 20, 2017:
Święta Rito uwolnij mnie od zmartwień w pracy i lęków. Proszę żeby klient Pan R. nie dokuczał mnie ani mojej instytucji.
Marta z Koszalin napisał/a Styczeń 19, 2017:
Święta Rito proszę wspomóż modlitwą Ks Bpa koszalińsko- kołobrzeskiego Edwarda Dajczaka, który bardzo cierpi fizycznie. Poproś Pana by go wspierał, obdarzał siłami i pokojem i prowadził do uzdrowienia.
jola z Wroclaw napisał/a Styczeń 19, 2017:
Św. Rito miej w opiece Alę, Jolę, Krzyśka - o zdrowie, zgodę, Boże Błogosławieństwo, dobrych ludzi, bezpieczeństwo, wyjście z problemu, nadzieje na lepsze jutro, mądre decyzje, dobry, spokojny rok, przemianę życia, pozytywne załatwienie sprawy znanej Bogu
Ala z Wroclaw napisał/a Styczeń 19, 2017:
O nawrócenie taty żeby pracował, był dobry dla rodziny a w naszym domu był ład i spokój
Jola z Wroclaw napisał/a Styczeń 19, 2017:
Św. Rito proszę dopomóż Ali znaleźć wartościowego kawalera, dobrego, odpowiedzialnego męża, szczerą miłość, szczęśliwą rodzinę, dzieci
Beata z Suwałki napisał/a Styczeń 19, 2017:
Św.Rito proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla malutkiej Zosieńki aby jej nóżki były zdrowe, główka oraz pęcherz moczowy oraz o siłę i opiekę nad całą rodziną.
Ewa napisał/a Styczeń 19, 2017:
Św.Rito wielokrotnie przychodziłaś mi z pomocą gdy byłam chora wstaw się i tym razem za mną uzdrów z trapiącej mnie dolegliwości jeśli jest taka wola Boga.
Henryka z Jaworzno napisał/a Styczeń 19, 2017:
Święta Rito dziękuję Ci za otrzymaną łaskę zdrowia mojej córki Joanny i proszę Pana Jezusa za Twoim wstawiennictwem o wszelkie potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla jej rodziny, o dobry rozwój psychiczny i fizyczny jej synków Marcinka i Krzysia, o szczęśliwe zakończenie budowy domu. Proszę Cię Święta Rito za synem Pawłem o szczęśliwe rozwiązanie wszystkich trudnych spraw w jego życiu, Sakrament Małżeństwa z Magdaleną, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla jego rodziny. BÓG ZAPŁAĆ.
Kasia z Koziegłowy napisał/a Styczeń 19, 2017:
Św. Rito, proszę Cię, żebym dostała nową pracę o którą tak bardzo proszę.
Ania napisał/a Styczeń 19, 2017:
Proszę za Konrada o otwartość na łaskę Pana, uzdrowienie serca i wierność
Anna z Toruń napisał/a Styczeń 19, 2017:
św.Rito proszę Cię pomóż moim rodzicom by potrafili wybaczyć sobie nawzajem błędy i spojrzeć na siebie z miłością. Wyproś proszę zdrowie i siły dla nich by nie stawali się jedno dla drugiego udręczeniem.
Agnieszka z Katowice napisał/a Styczeń 18, 2017:
Św. Rito błagam o wstawiennictwo dla mojego dziecka mojej córeczki Zuzi, by rany się zagoiły guzy zniknęły by po prostu była zdrowa, błagam przenajświętsza Rito,amen.
Bożena z Przeworsk napisał/a Styczeń 18, 2017:
Kochana św. Rito bardzo Cię proszę o dobrego męża dla mnie, człowieka który będzie kochał Boga i mnie. Kochał i szanował. Amen
paulina z rzeszow napisał/a Styczeń 18, 2017:
Św. Rito wstaw się za mną do Pana Naszego Jezusa; jestem taka samotna, proszę wstaw się za mną jeżeli jest taka wola Pana żebym kogoś poznała z kim założę szczęśliwą rodzinę, kto zostanie ze mną i mnie pokocha i ja jego. Bóg zapłać.
paulina z rzeszow napisał/a Styczeń 18, 2017:
św. Rito proszę cię o spokój w rodzinie mojej siostry. Za tydzień ma się odbyć sprawa o separację. Proszę cię aby moja siostra się wyciszyła i uspokoiła, żeby nie dochodziło do awantur. Proszę cię miej tą rodzinę w opiece, te dzieci Nikodemka i Amelcię w tym trudnym czasie. Św. Rito wstaw się za nimi do Pana Jezusa o uratowanie tego małżeństwa. Bóg Zapłać
Wiesława z Gostynin napisał/a Styczeń 18, 2017:
Święta Rito proszę wstaw się za moim synem Jakubem, wyproś dla niego łaskę trzeźwości i godnego życia. Bóg zapłać
Teresa z Cieszyn napisał/a Styczeń 18, 2017:
Szczęść Boże Św. Rito proszę Cie o modlitwę i wstawiennictwo u Pana za Pauliną i jej córką Iwonką. Niech Dobry Bóg działa przez lekarzy przy zabiegu jaki będzie miała Paulina Bóg zapłać
Aneta z Łódz napisał/a Styczeń 18, 2017:
Święta Rito, proszę, bym 28 stycznia 2017 roku o godzinie 9 rano zdała egzamin magisterski przez komisją egzaminacyjną, aby zadawali mało pytań i żebym skończyła studia z tytułem magistra
anna napisał/a Styczeń 18, 2017:
Św. Rito proszę o spokój wewnętrzny, ukojenie nerwów i zdrowie dla Olka, o dar macierzyństwa dla Agnieszki i Roberta oraz Anny i Aleksandra.
Basia z Kraków napisał/a Styczeń 18, 2017:
Święta Rito proszę o zdrowie dla Ks.Włodka i Ks. Marka
Jola z Ostrołęka napisał/a Styczeń 18, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji o uwolnienie z nałogu alkoholizmu mojego brata Waldka, o powrót do zdrowia dla bratowej Joli po operacji nowotworu piersi. Tobie zawierzam Panie Jezu za wstawiennictwem Świętej Rity tę rodzinę, pomóż w tej trudnej sytuacji, proszę o nawrócenie ich, o zgodę i zdrowie. Święta Rito módl się za nami. Jezus jest moim Panem. Jezu ufam Tobie.
Agnieszka z Sandomierz napisał/a Styczeń 18, 2017:
Św. Rito przepraszam Pana Naszego za wszystkie złe uczynki, dziękuję za łaski jakie otrzymałam, wiem, że Bóg wszystko może proszę wstaw się w mojej i syna intencji uproś w swej modlitwie łaskę zdrowia i sprawiedliwości, Bóg zna moją historię proszę by rozwiązał nasze problemy z korzyścią duchową i materialną na naszą korzyść, by kierował naszymi czynami, by postawił na mojej drodze ludzi którzy mi pomogą dostać lepiej płatną pracę bym mogła się uwolnić od tego człowieka i nie być od niego zależna i spraw by żałował tego co zrobił, bo naprawdę nas skrzywdził. .Ja czuję, żeby uratować moje małżeństwo musiałby się zdarzyć cud, ale wszystko na to wskazuje, że Pan ma inny plan. Św. Rito proszę by Pan nas nie opuszczał, by dał wsparcie duchowe i finansowe i wiarę, że wszystko będzie dobrze. Proszę Cię wstaw się za nami.
Basia z Kraków napisał/a Styczeń 18, 2017:
Święta Rito dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymałam i otrzymuję. Święta Rito proszę opiekuj się całą moją rodziną i oręduj u Jezusa i uproś dla mnie Romka i całej mojej rodziny łaskę przebaczenia,dar wiary, nadziei i miłości, łaskę modlitwy, łaskę nawrócenia na łono kościoła i Boga. Święta proszę uproś abym nie była więcej krzywdzona przez ludzi i upokarzana, proszę o zdrowie dla Mamy, moich braci i Włodka, proszę o łaskę dobrych ludzi na mojej drodze. Święta Rito patronko spraw trudnych módl się za nami
Magda napisał/a Styczeń 18, 2017:
Św Rito dziękuję Ci za otrzymane łaski. Proszę Cię o zdrowie dla mnie, rodziców i Kamila. Proszę abyśmy z Kamilem umieli zbudować rodzinę na skalę, silną Bogiem. Aby rodzina Kamila nie stawała nam na drodze, żeby zrozumieli ze my się kochamy. Proszę również byśmy umieli się dogadywać i wspólnie rozwiązywać problemy.
Joanna z Warszawa napisał/a Styczeń 18, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojej i mojej rodziny. Żeby mój mąż przestał w końcu pić oszukiwać i kłamać. Niech miłosierny Pan obdarzy go otwartym umysłem żeby zrozumiał swój problem z nałogiem i silna wole by z tym walczył. Niech Pan Bóg nigdy nas nie opuszcza i prowadzi przez życie chroni nas od grzechu i niepowodzeń. Błagam by nasze problemy skończyły się raz na zawsze a życie nasze było lepsze. Błagam o to byśmy mogli pracować a Pan niech daje nam siłę i motywację żebyśmy mogli nasze dziecko wychowywać w zdrowiu i szczęściu. Tak nam do pomóż Bóg. Amen
Agnieszka z Anglia napisał/a Styczeń 17, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji kuzyna mojego męża, który ma glejaka. Jutro czeka go kolejna operacja. Chemia i poprzednia operacja nic nie dały - glejak rośnie - zaawansowany. Chłopak młody z 2 małych dzieci. Proszę o modlitwę za niego i całą rodzinę. Boże, dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Bóg zapłać wszystkim
czcicielka napisał/a Styczeń 17, 2017:
Święta Rito proszę Cię aby w naszej rodzinie nie wracał temat pewnej osoby -wiesz Święta Rito co mam na myśli i o kogo chodzi. Proszę aby Dobry Bóg wysłuchał moich próśb. Święta Rito pomóż mi.
Karolina z Gdańsk napisał/a Styczeń 17, 2017:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie i siły dla Macieja. Bóg zapłać za modlitwę.
Agnieszka z Wójcik napisał/a Styczeń 17, 2017:
Św. Rito nie jestem godna prosić o cokolwiek Pana Naszego, dlatego proszę wstaw się za mną i proszę uproś u Pana sprawiedliwość, łaskę zdrowia, pomóż z korzyścią duchową i materialną dla mnie i syna rozwiązać nasze problemy. Proszę wstaw się za mną i ubłagaj dla mnie wsparcie finansowe, którego z synem bardzo potrzebujemy, postaw na mojej drodze kogoś kto pomoże mi dostać lepiej płatną pracę w której nie będę musiała wykonywać zadań obciążających moje usunięte żebro pomóż mi pozbierać się by zacząć wszystko od nowa; daj wiarę, że wszystko będzie dobrze jakkolwiek się nie skończy, bo naszego małżeństwa raczej nie uratuję, czuję, że Wola Ojca jest taka, może nie chce bym była dalej poniżana i oszukiwana, może ma dla mnie inny plan. Św. Rito mój mąż całe życie zarzucał mi, że jestem nikim, nie miałam nic do powiedzenia, zawsze uważał, że jest najlepszy i najważniejszy taki samolub tylko ,,ja". Chciałabym mu pokazać, że dam radę bez niego, że nie muszę być od niego zależna, że ja też jestem coś warta, ale bez Twojej pomocy nie dam rady w Tobie nadzieja, że mi w tym pomożesz. Uproś więc Pana, by mi pomógł w tej kwestii by mnie nie opuszczał, by Zesłał na mnie i syna Ducha św., który będzie nami kierował i dawał wskazówki jak żyć, z kim rozmawiać i jak zacząć wszystko od początku, by nie tracić czasu; oddal ten ból i cierpienie ode mnie i od syna po porzuceniu. Proszę Cię wyproś dla mnie u Pana łaskę wsparcia, za to jak zostałam skrzywdzona i mój syn. Niczego tak teraz nie pragnę jak stanąć na nogi o własnych siłach, których mi brakuje ze względu na zdrowie i sytuację finansową. W Tobie nadzieja.
Maria z Vaxjo napisał/a Styczeń 17, 2017:
Proszę o Łaskę zdrowia na Duszy i na ciele dla mnie i mojej najbliższej rodziny szczególnie dla Silvi i Alexandra o pomyślne wyniki w szkole i na religii. Bóg Zapłać za modlitwę. Szczęść Boże.
Beata napisał/a Styczeń 17, 2017:
Proszę św. Rito o wstawiennictwo w trudnej nauce dla moich dzieci i dobre świadectwa. Proszę o zdrowie dla dzieci, męża, dla mnie, dla rodziców , cioci i Mikołaja. Proszę o pomyślność w pracy dla mnie i męża, o rozwój firmy oraz o błogosławieństwo w naszym małżeństwie i wybaczenie grzechów.
Wanda napisał/a Styczeń 17, 2017:
Najdroższa Św. Rito, dziękuję Ci za wszystkie dotychczas otrzymane łaski, a Ciebie wierną moją oblubienicę proszę o zdrowie mojego męża, o ratunek dla dobrego prosperowania firmy, błagam również o zdrowe upragnione potomstwo dla moich dzieci, za wszystko Bóg zapłać i pozostaję cały czas w codziennej modlitwie dla Ciebie.
Paweł z Łódź napisał/a Styczeń 17, 2017:
Dla Janeczki i jej córek o znalezienie mieszkania, proszę o modlitwę. Paweł
Teresa z Łódź napisał/a Styczeń 16, 2017:
Najukochańsza! Najdroższa Święta Rito! Błagam Cię o pomyślny przebieg operacji guza mózgu dla dwuletniego Juliana i jego szybki powrót do zdrowia. Twoje czcicielki z Łodzi z Przedszkola 218.
zofia z Ostrzeszow napisał/a Styczeń 16, 2017:
Św. Rito błagam cię, abyś wyprosiła u Boga Stwórcy cud zdrowego potomstwa dla małżonków; Darii i Bartka, Jezu ufam Tobie! Tobie zawierzam tę beznadziejną sytuację. Zatroszcz się Ty Panie Jezu o ten dar Boży. Bądź wola Twoja Panie.
Wanda z Warszawa napisał/a Styczeń 16, 2017:
Prośba o modlitwę w intencji Katarzyny
Barbara z Katowice napisał/a Styczeń 16, 2017:
Św. Rito, proszę za twoim wstawiennictwem o poprawę mojej ciężkiej sytuacji finansowej. Dziękuję.
Iza napisał/a Styczeń 15, 2017:
Św. Rito proszę o zdrowie dla moich synów, by ustąpiła gorączka. Bóg zapłać Siostrom za modlitwę.
Agnieszka napisał/a Styczeń 15, 2017:
Św. Rito, proszę o dar bycia żoną i matką. Bóg zapłać za modlitwę.
MARIA z JELENIA GÓRA napisał/a Styczeń 15, 2017:
Św. Rito, uproś nawrócenie i uwolnienie z nałogów mojego dziecka. Proszę też o łaskę uzdrowienia dla mnie.
Maria napisał/a Styczeń 15, 2017:
Św.Rito proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla córki.
jola napisał/a Styczeń 15, 2017:
Prosze o modlitwę w intencji uwolnienia mego męża od zniewolenia hazardem, grami komp a szczególnie wiedźmina, alkoholem i innych zniewoleń Panu Bogu wiadomych oraz o jego opamiętanie, nawrócenie i uświęcenie, o miłość, wierność , uczciwość i jedność w moim małżeństwie. Św. Rito módl się za nami.
dorota napisał/a Styczeń 15, 2017:
Św.Rito tak bardzo chciałabym zostać jeszcze matką, ale ze względu na moje choroby boję się podjąć takiej decyzji. Ulecz moje ciało, abym spokojnie mogła zdecydować się ma bycie matką, tak bardzo tego pragnę. Siostrom Bóg zapłać za modlitwę.
Natalia napisał/a Styczeń 15, 2017:
Święta Rito tą nowennę odmawiam w intencji pełnego zawierzenia przeze mnie Woli Bożej w moim życiu, a szczególnie w relacji z moim chłopakiem. Wiem że Pan Bóg ma dla mnie najlepszy plan. Wstaw się za mną do Pana żebym Mu w pełni zaufała i pozwoliła Jemu działać w moim życiu i związku. Dziękuję Ci Święta Rito za Twoją dotychczasowe wstawiennictwo.
Łukasz napisał/a Styczeń 15, 2017:
Św.Rito, proszę o zdrowie, wytrwałość w modlitwie dla Michała i aby dostał pracę w urzędzie. W mojej intencji proszę o wytrwałość w modlitwie i dobre wyniki badań wzroku.
Leokadia z Proszowice napisał/a Styczeń 15, 2017:
o uzdrowienie syna z choroby alkoholowej, o mądrą i piękną miłość narzeczeńską dla córki, o zdrowie dla ks.Henryka
Marta napisał/a Styczeń 15, 2017:
Swięta Rito! Pomagaj nam zanosić innych przed Boży tron i zawsze prosić Go o Jego wolę, bo On wie, jak wyprowadzić dobro z tego, co według nas jest klęską. Polecam Ci znajomą dziewczynkę z guzem mózgu i jej bliskich i Asię, która boi się rozprawy sądowej, na której mają jej obniżyć alimenty. Proś o zaufanie i pokój, a Pan będzie Sam działał.
S. Agnieszka z Legnica napisał/a Styczeń 15, 2017:
Bardzo proszę o modlitwę za O.Klaudiusza o opiekę Niepokalanej ochronę Archaniołów bezpieczeństwo, zdrowie i Boże Błogosławieństwo na rozpoczynającą misję w Sudanie Południowym
Lucyna z Kraków napisał/a Styczeń 15, 2017:
Św. Rito proszę Cię daj mi łaskę zdrowia, abym mogła wychować syna. Kochamy Cię Św. Rito
Dominik napisał/a Styczeń 15, 2017:
Św. Rito, Ty jesteś niezrównaną Świętą w sprawach beznadziejnych, proszę Cię o wyproszenie mi u Boga łaski naprawienia zniszczonej przez mój egoizm relacji, pojednania się z dziewczyną i rozpoczęcia od nowa wspólnej drogi opartej na Bożym fundamencie. W Tobie moja największa nadzieja, oręduj za mną, bym stał się dobrym i pokornym mężczyzną, godnym pobożnej kobiety, a w przyszłości zaufanym mężem. Błagam Cię o pokój serca i cierpliwość w oczekiwaniu na wypełnienie się Woli Bożej. Jezu, pobłogosław Nam, byśmy kiedyś mogli stać się jednością w sakramencie małżeństwa. Jezu, ufam Tobie! Św. Rito, módl się za Nami!
Dominika z Piotrków Tryb. napisał/a Styczeń 15, 2017:
Proszę o siłę i cierpliwość oraz wsparcie w mojej nierównej walce z chorobą nowotworową, która trwa już 3,5 roku i po mału zaczynam ją przegrywać. Św.Rito módl się za mnie
Czcicielka napisał/a Styczeń 14, 2017:
Św.Rito, prosiłam Cię o cud uzdrowienia Józefa z choroby nowotworowej oraz powikłań pooperacyjnych po usunięciu guza mózgu. Niestety, wola Boża była inna. Józio zmarł 5 stycznia b.r. Św.Rito, proszę, wstawiaj się za Nim u Boga. Uzdrów Jego Duszę.
teresa z bochnia napisał/a Styczeń 14, 2017:
Św. Rito oddaję Ci w opiekę mojego wnuka nieustannie prosząc gorąco o uzdrowienie a dla jego rodziców o światło Ducha Św. i Błogosławieństwo Boże, jestem wierną czcicielką i rozgłaszam chwałę o wielkiej naszej Orędowniczce i proszę o modlitwę do Św. Rity. Wielkie Bóg zapłać za wiele dobra, jakie już otrzymałam za Twoim pośrednictwem.
Marta z Zarzyce Wielkie napisał/a Styczeń 14, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy Antoniny, u której zdiagnozowano czerniaka złośliwego. Święta Rito, módl się za nami! Marta
Jadwiga napisał/a Styczeń 14, 2017:
Skieruj wzrok o Św.Rito na mojego brata Józefa i wyproś łaskę zdrowia i powrót do pracy, pomóż w moim leczeniu, wypraszaj zdrowie najbliższym i Boże Błogosławieństwo. Umocnij nas w wierze i miłości do Boga i do ludzi, pomagaj strapionym, bezradnym i opuszczonym. Św.Rito od Rzeczy Niemożliwych módl się za nami.
Marta napisał/a Styczeń 14, 2017:
Święta Rito! Ty będąc przed Bogiem wiesz jak powinniśmy się modlić, żeby nasz Ojciec nas wysłuchał. On spełni wszystko, o co poprosimy W IMIĘ PANA JEZUSA. Proszę zanoś modlitwy nas wszystkich, w tym historię moją i moich bliskich, Matce Bożej. Ona oczyści naszą wolę i da to Swojemu Synowi, a On z miłością przedstawi nasze łzy Ojcu tak, jak Sam na to patrzy. On widzi właściwie, my z perspektywy Ziemi. Proś Pana Jezusa, aby nasze prośby były PRZEZ NIEGO.
Barbara z Katowice napisał/a Styczeń 14, 2017:
Św. Rito, dziękuję za szczęśliwą podróż syna do Anglii i proszę, dopomóż mu w codziennych obowiązkach na obczyźnie; chroń go od nieuczciwych ludzi i spraw żeby szczęśliwie do nas powrócił. Bóg zapłać Siostrom Augustiankom za modlitwy.
Magdalena z Szczecin napisał/a Styczeń 14, 2017:
Św. Rito pomóż mi w życiu. Pomóż z pracą, abym znalazła taką, która mnie nie będzie niszczyć. Proszę o pomoc dla mojej rodziny.
Martyna z Antonin napisał/a Styczeń 13, 2017:
Najukochańsza! Najdroższa Święta Rito! Błagam pomóż mi zdać prawo jazdy, abym miała mniej stresu a więcej rozumu na egzaminie. Ten stres paniczny mnie paraliżuje. No i jak zawsze proszę Cię o opiekę nad moimi rodzicami.
Iwona napisał/a Styczeń 13, 2017:
Św.Rito, dziękuję za wszystko, upraszaj dla mnie i mojej rodziny potrzebne łaski.
Alicja z Rzeszów napisał/a Styczeń 13, 2017:
Św. Rito proszę Cię o łaskę: - dobrej spowiedzi dla Alicji, -uczestniczenia we Mszy Św. w dniu 11 lutego 2017 r. wraz z mamą Józefa i przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych, o dobre załatwienie sprawy mieszkaniowej abyśmy mogli wykupić mieszkanie, -o zdrowie dla całej rodziny - o nawrócenie i powrót do Kościoła dla mojego brata Zenona, - o Sakrament Chrztu dla dziecka Urszuli. Pozdrawiam wszystkie siostry i dziękuję za modlitwę w mojej intencji i mojej rodziny. Alicja
Joanna napisał/a Styczeń 13, 2017:
Św. Rito błagam o wstawiennictwo u Pana Boga w wiadomych Ci sprawach. W Tobie moja ostatnia nadzieja.
Basia z Usa napisał/a Styczeń 13, 2017:
Najukochańsza św. Rito wstaw się u Pana Boga w mojej intencji Tobie i Bogu wiadomej. Bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Byłaś ze mną w najcięższych chwilach mojego życia jak wierna przyjaciółka. Pomóż mi rozwiązać ten problem który zajmuje mi całe serce i duszę. Ty jedyna wiesz że to jest tylko przeszkoda do pokonania. Św. Rito módl się za mną. Amen
Mariola napisał/a Styczeń 13, 2017:
Św. Rito te styczniową nowennę ofiaruję w intencji czekającej mnie operacji. Jeśli jest ona nieunikniona to proszę o jej pomyślny przebieg i szybki powrót do zdrowia.
Anna z Wrocław napisał/a Styczeń 13, 2017:
Św. Rito proszę wstaw się u Boga w mojej sprawie i niemocy duchowej. Uwolnienia z ciemności, grzechu i zwątpienia w miłosierdzie Boże.
Jacek z Chęciny napisał/a Styczeń 13, 2017:
Kochana Święta Rito! Proszę z całego serca w intencji której proszę o dobrą żonę.
dorota napisał/a Styczeń 13, 2017:
Św.Rito błagam Cię, pomóż mi rozwiązać moje problemy. Jesteś moją niezawodną wstawienniczką u Boga, błagam pomóż mi.
bozena z Kielce napisał/a Styczeń 13, 2017:
Święta Rito patronko moja proszę pomóż mi wyjść z długów, ulżyj w chorobie, opiekuj się moją rodziną, pozwól wyjść mi z depresji. Proszę o zgodę w rodzinie, miłość, wyrozumiałość, szacunek dla siebie. sama wychowałam 8 dzieci proszę o opiekę nad nimi a dla mnie przymnożenie wiary, nadziei i Twojej miłości
Renata z zg napisał/a Styczeń 13, 2017:
Święta Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski. Daj mi spokój ducha po moim poronieniu. Spraw by badania mojego jedynego dziecka wyszły dobrze. Spraw by wszystkie złe myśli odeszły ode mnie bym mogła patrzeć na przyszłość z optymizmem. Daj zdrowie całej mojej rodzinie. Jezu Ufam Tobie!!! Św. Rito wstaw się ponownie za mnie.
Asia napisał/a Styczeń 13, 2017:
Święta Rito, błagam Cię z całego serca, o światło ducha świętego dla biegłych orzekających w sprawie moich dzieci w dniu 13.12., aby sąd przyznał mi opiekę prawną nad dwójką naszych dzieci, o uratowanie mojego małżeństwa Joanny i Karola, o powrót mojego męża Karola do małżeństwa i o pełne realizowanie przysięgi małżeńskiej, o nawrócenie mojego męża Karola i jego rodziny, o łaskę wzajemnego przebaczenia dla nas, żebyśmy umieli wybaczyć sobie nawzajem, żeby mąż zapragnął i zaczął ratować nasze małżeństwo i rodzinę., żeby pokochał mnie na nowo prawdziwą, bożą miłością. O zerwanie węzła uzależnienia mojego męża Karola od swoich rodziców. Błagam Cię na kolanach Święta Rito patronko od spraw beznadziejnych o światło Ducha Świętego dla biegłych orzekających w sprawie naszych dzieci, oraz o światło Ducha Świętego dla sądu, żeby przyznał mi matce opiekę prawną nad dwójką naszych dzieci nad Kacperkiem i Gabrysią. Ty wiesz święta Rito, jak serce matki pęka mi z bólu i tęsknoty za moim ukochanym synem Kacperkiem. Błagam Cię na kolanach o cud, aby Kacperek i mąż wrócili do mnie i do Gabrysi. Proszę Cię również Święta Rito o zdrowie dla nas wszystkich, o wyjście z mojej trudnej sytuacji finansowej, o miłość, jedność i zgodę w naszym małżeństwie i rodzinie oraz o wszystkie łaski nam potrzebne. Błagam Cię święta Rito z całego serca, usłysz moje wołanie ... Asia
Aleksandra napisał/a Styczeń 13, 2017:
Święta Rito dziękuję z całego serca za otrzymane dotychczasowe łaski. Proszę Cię, aby transfuzja przebiegła pomyślnie i Mąż miał dobre wyniki by otrzymać kolejną dawkę chemii. Błagam Cię, wysłuchaj naszych modlitw i uproś nam u Pana naszego cud uzdrowienia z choroby nowotworowej jeśli taka jest wola Jego. Bóg zapłać za wszystko nasza Ukochana Patronko.
Lucyna z Bruksela napisał/a Styczeń 13, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i uzdrowienia mojego męża. Bóg zapłać
wanda z wrote napisał/a Styczeń 13, 2017:
Szczęść Boże! Przez wstawienictwo św. Rity proszę o modlitwę za Marcina o cud uzdrowienia oczu. Uproś, wspomagaj nas św. Rito, proszę z wiarą. JEZU UFAM TOBIE!
Agnieszka napisał/a Styczeń 13, 2017:
Proszę o modlitwę w intencjach Bogu i św.Ricie wiadomych.Bóg zapłać