Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
23573 wpisy.
Anna z Sochaczew napisał/a Marzec 29, 2016:
Święta Rito, znasz moje serce, wiesz jak wiele błądzi... Serdecznie dziękuję za okazaną już pomoc kiedy to błagałam Cię o wsparcie i rozeznanie drogi, którą powinnam podążać oraz nawrócenie bliskiej mi osoby. Proszę wyproś odpowiednie Łaski i tym razem. Nie ustawaj w swej pomocy dla wszystkich, którzy się do Ciebie zwracają.
A z Sochaczew napisał/a Marzec 29, 2016:
Święta Rito, proszę o odpowiednie łaski dla personelu medycznego, który opiekuje się i będzie opiekował się naszą córeczką Marianną Ritą. Proszę o mądre i trafne decyzje, sprawne, skuteczne i odpowiednie działanie o czasie, ku Chwale naszego Jedynego Pana Jezusa Chrystusa, Syna Bożego, który się począł z Ducha Świętego i narodził z Maryi Panny.
Anna z Sochaczew napisał/a Marzec 29, 2016:
Święta Rito, proszę o odpowiednie łaski dla nas - rodziców i bliskich Marianny Rity, abyśmy potrafili i byli w stanie, w odpowiedni sposób, także poprzez odpowiednią modlitwę, wspierać i wychowywać Mariannę Ritę ku chwale naszego Jedynego Pana Jezusa Chrystusa, Syna Bożego, który się począł z Ducha Świętego i narodził z Dziewicy Maryi.
Anna z Sochaczew napisał/a Marzec 29, 2016:
Święta Rito, proszę o łaskę zdrowia i siły dla naszej córeczki Marianny Rity. Jeśli Pan Bóg wcześniej nie postanowi Jej uzdrowić, proszę aby operacja, którą ma przejść Marianna Rita odbyła się w najbardziej odpowiednim dla Niej czasie, przebiegła pomyślnie, bez komplikacji i powikłań, żeby Marianna Rita nie cierpiała zbyt wiele oraz szybko dochodziła do siebie abyśmy mogli tworzyć zdrową, kochającą się rodzinę żyjącą ku większej chwale naszego jedynego Pana Jezusa Chrystusa Syna Bożego, który się począł z Ducha Świętego i narodził z Dziewicy Maryi.
daria z michna napisał/a Marzec 28, 2016:
Proszę o pomoc dla ciężko chorego Mariana proszą dzieci
Arleta z Piechcin napisał/a Marzec 28, 2016:
Święta Rito, proszę o wstawiennictwo w modlitwie o łaskę zdrowia dla mnie, żebym mogła wychować moje dzieci i opiekować się nimi aż do dorosłości. Proszę tez o opiekę nad nimi, żeby były zdrowe i dobrze się rozwijały.
Asia z Ostrzeszów napisał/a Marzec 28, 2016:
Jezu, Maryjo Św Rito, BŁAGAM Was uratujcie nasze sakramentalne małżeństwo Joanny i Karola. Proszę również o modlitwę w intencji przyznania mi opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci Kacperkiem i Gabrysią
Alicja Zarębska z Rzeszów napisał/a Marzec 26, 2016:
Dziękuję Ci Św. Rito za wszystkie otrzymane łaski. Proszę Cię wstawiaj się za moim bratem Zenonem u Pana Boga. Proszę Cię o szczęśliwe załatwienie spraw urzędowych. Proszę żeby mógł zaciągnięte długi spłacić.Proszę postaw na Jego drodze dobrych ludzi, którzy by mu pomogli. Proszę o łaskę wiary dla Zenona. Proszę o zdrowie dla jego niepełnosprawnego syna Jakuba.
Edyta napisał/a Marzec 25, 2016:
Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo, abyśmy zostali rodzicami.
Barbara napisał/a Marzec 24, 2016:
Św. Rito otaczaj mnie i moją rodzinę opieką w wszystkich potrzebach naszego życia. Św. Rito módl się za nami.
Renata z Lublin napisał/a Marzec 24, 2016:
Święta Rito, proszę za Twoją przyczyną o łaskę nawrócenia dla Jarka, aby był dobrym mężem i ojcem, o uzdrowienie naszych relacji, o wzajemne zaufanie i szczerość oraz o otwarcie serc na przyjaźń i miłość wzajemną, aby Pan nam pobłogosławił. Święta Rito otaczaj nas swoją opieką.
Joanna z Ostrzeszów napisał/a Marzec 24, 2016:
Święta Rito, BŁAGAM pomóż. Uratuj nasze sakramentalne małżeństwo Joanny i Karola. Proszę również o modlitwę w intencji przyznania mi matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci Kacperkiem i Gabrysią. Wstaw się za nami u Boga. Scal naszą rodzinę. Sytuacja po ludzku jest beznadziejna a Ty jesteś patronką od tych beznadziejnych spraw. BŁAGAM na kolanach. Pomóż mi święta Rito uratuj nasze małżeństwo, które od 10 miesięcy nie jest razem. Asia
Czcicielka napisał/a Marzec 23, 2016:
Święta Rituniu dziękuję Ci z całego serca, dziękuję Panu Bogu, Najświętszej Panience i moim świętym opiekunom - Św. Ojcu Pio , Św. Janowi Pawłowi, Bł.Marii Merkert -za uchronienie wczoraj mojego męża i dzieci od wypadku, jak również za uchronienie dzisiaj mnie i dzieci znowu od wypadku. DZIĘKUJĘ. I proszę o dalszą opiekę. Dziękuję św. Krzysztofie - patronie kierowców. Dziękuję z całego serca. Dziękuję.
Aneta napisał/a Marzec 23, 2016:
Święta Rito, proszę Cię o dar macierzyństwa dla naszego małżeństwa. Tak bardzo chcielibyśmy zostać rodzicami... Kochana Święta Rito, proszę także o zdrowie dla mojej rodziny, o siłę i wytrwałość dla mojej mamy, aby mogła z łatwością pokonywać troski dnia codziennego. Proszę również o sakrament małżeństwa dla mojego brata i jego dziewczyny i aby ułożyły się ich sprawy zawodowe, aby moja bratowa zdała ważny egzamin. Święta Rito, proszę Cie także o pokój wieczny dla zmarłych z mojej rodziny, w szczególności dla mojego taty. Dziękuję Święta Rito za to,że otaczasz nas swoją opieką i wstawiasz się za nami do Boga, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.
Czcicielka napisał/a Marzec 22, 2016:
Święta Rito proszę o dar pracy i zdrowie. Pomóż mi opiekunko chorych.
Sylwia z Kraków napisał/a Marzec 22, 2016:
Św Rito proszę Cię o wstawiennictwo do Boga w intencji daru macierzyństwa dla naszego małżeństwa i o zdrowie dla małej Marcelinki.
Viola, Paweł napisał/a Marzec 22, 2016:
Św Rito proszę Cię o wstawiennictwo w intencji naszej MAMY, uproś Pana Jezusa,aby jako najlepszy lekarz ją uzdrowił.On wszystko może dlatego proszę Ciebie patronko od spraw trudnych i beznadziejnych wstawiaj się za nią aby mogla cieszyć się dobrym zdrowiem i wykorzystywać je do służenia innym. Bóg Zapłać.
Kasia z Kraków napisał/a Marzec 22, 2016:
Święta Rito, patronko w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o moje uzdrowienie z mięśniaków macicy, odzyskać zdrowie z innych chorób. Święta Rito, pomóż mi znaleźć dobrego męża, aby skończyła się moja samotność. Proszę również o zdrowie dla mojej mamy.
Joanna napisał/a Marzec 22, 2016:
Św. Rito proszę Cię o Twoje wstawiennictwo w intencji mojego egzaminu, błagam dopomóż, by udało mi się go zaliczyć. Miej w swojej opiece egzaminatorów i wypraszaj im potrzebne łaski
Piotr z Bełchatów napisał/a Marzec 22, 2016:
Św Rito proszę Cię o wstawiennictwo za moimi bliskimi, żeby ich serca otworzyły się na miłość Boga, aby Pan Jezus był w ich życiu najważniejszy, proszę o to aby moje dzieci wzajemnie się szanowały
Dorota napisał/a Marzec 22, 2016:
Święta Rito, proszę Cię o dar macierzyństwa dla Basi. Przyniesie jej to największą radość i pozwoli na zrealizowanie nieprawdopodobnie pięknej miłości - miłości do dziecka.
Piotr z Bełchatów napisał/a Marzec 22, 2016:
Św Rito wstawiaj się za Markiem i Przemkiem, aby dobry Bóg pomógł im uwolnić się od nałogów, z którymi sie borykają, proś, aby Pan Jezus zabrał od nich te uzależnienia, żeby byli wolni i aby ich rodziny były spokojne. Proszę Cię św Rito o wstawiennictwo za Eweliną, która pragnie zostać matka, niech miłosierny Bóg obdarzy ją i jej męża potomstwem, którego tak pragną. Bóg zapłać.
Piotr z Bełchatów napisał/a Marzec 22, 2016:
Św Rito proszę Cię o wstawiennictwo w intencji Iwony, uproś Pana Jezusa,aby jako najlepszy lekarz uzdrowił jej oczy, On wszystko może dlatego proszę Ciebie patronko od spraw trudnych i beznadziejnych wstawiaj się za Iwoną aby mogla cieszyć się dobrym zdrowiem i wykorzystywać je do służenia innym. Bóg Zapłać.
Agnieszka z Kraków napisał/a Marzec 22, 2016:
Św. Rito wyproś mi u Boga łaskę potomstwa. Prosimy o cud narodzin naszych dzieci.
Barbara napisał/a Marzec 21, 2016:
Św. Rito dziękuję Ci za dotychczasowe wstawiennictwo u Pana Boga i proszę o modlitwę w intencji wyjścia z choroby nowotworowej oraz o zdrowie, zgodę i pojednanie dla całej mojej rodziny. Św. Rito oblubienico cierpiącego Jezusa módl się za nami.
Teresa z Bochnia napisał/a Marzec 20, 2016:
Św. Rito proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla Bożenki i zwalczenie choroby nowotworowej.
Marta napisał/a Marzec 20, 2016:
Św.Rito, Patronko spraw niemożliwych, nie będących w mocy ludzkiej, proszę Cię o wstawiennictwo, modlitwę u Pana Boga, aby zechciał obdarzyć Szymona i Martę łaską upragnionego potomstwa, błogosławieństwem.
Renata z Lublin napisał/a Marzec 20, 2016:
Święta Rito, proszę Cię pomóż znaleźć Jarkowi dobre mieszkanie i zakończyć niewłaściwe znajomości.
Renata z Lublin napisał/a Marzec 20, 2016:
Święta Rito, proszę za Twoją przyczyną o łaskę nawrócenia dla Jarka, aby był dobrym mężem i ojcem, o uzdrowienie naszych relacji, o wzajemne zaufanie i szczerość oraz o otwarcie serc na przyjaźń i miłość wzajemną, aby Pan nam pobłogosławił. Święta Rito otaczaj nas swoją opieką.
Asia napisał/a Marzec 19, 2016:
BŁAGAM o modlitwę aby sąd przyznał mi opiekę prawną nad dwójką naszych dzieci Kacperkiem i Gabrysią, które teraz mieszkają osobno ze względu na separację faktyczną z mężem. 21.03 o godz. 9.00 w poniedziałek mamy sprawę. BŁAGAM o modlitwę, bo serce matki pęka mi z bólu, że dzieci nie są razem. Proszę również o modlitwę w intencji ratowania naszego małżeństwa Joanny i Karola
Czcicielka napisał/a Marzec 19, 2016:
Święta Rito proszę Cie o łaskę szczęścia i miłości w życiu dla mnie i dla moich dzieci.
Marta napisał/a Marzec 19, 2016:
Święta Rito, po raz drugi padam do Twoich stóp błagając o łaskę zdrowia dla mojego synka. Synek po bardzo poważnej szczepionce zachorował. MOJA KOCHANA Św. Rito Ty nie odmówiłaś mi pomocy jak byłam w ciąży z synkiem, kiedy miał urodzić się chory, a dzięki zastępom Świętych i Twoim urodził się zdrowy, dlatego też i teraz oręduję do Ciebie błagając, aby synek wyzdrowiał.
Maria z Milanówek napisał/a Marzec 19, 2016:
Święta Rito, mistrzyni pojednania, błagam Cię o nawrócenie bliskiej mi osoby, o to, by Bóg oddalił od niego wszelki jad zwątpienia i podejrzliwości, nieufność, wszelkie lęki i obawy o opinie i osądy,aby napełnił głęboką miłością i ufnością w Bogu, pełnym zawierzeniem Bogu, aby obdarował życiem w Bożej rzeczywistości, męstwem oraz wdzięcznością do Boga i radością. Proszę też gorąco o łaskę mojego pojednania z tą osobą i łaskę zrozumienia wzajemnego i współdziałania dla Chrystusa.
Piotr z Rzeszów napisał/a Marzec 18, 2016:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z ciężkiej choroby nowotworowej. Święta Rito wstawiaj się za mną.
Hania z Nowy Tomysl napisał/a Marzec 18, 2016:
Święta Rito prosze o łaskę uzdrowienia z choroby moich kolezanek MAGDY I DOROTY które walczą z chorobą nowotworową. Święta Rito otocz je Twoim wstawiennictwem w tych trudnych chwilach bądź przy nich blisko .
Ula napisał/a Marzec 18, 2016:
Proszę o modlitwę w mojej intencji o odkrycie, rozeznanie powołania, oraz o rozeznanie tego co mam robić w moim życiu zawodowym.
Asia z Ostrzeszów napisał/a Marzec 17, 2016:
W poniedziałek 21.03 mam sprawę w sądzie o przyznanie opieki prawnej nad dwójką moich dzieci Kacperkiem i Gabrysią. Tego też dnia kończę nowennę do Ciebie kochana święta Rito od spraw beznadziejnych. BŁAGAM pomóż. Wyjednaj mi ta łaskę otrzymania opieki. Wierzę w twoją moc wstawienniczą kochana Rito. Asia
Waldemar z Biskupiec napisał/a Marzec 17, 2016:
Kochani pomódlmy się o zdrowie br.Pawła Dramińskiego by przez wstawiennictwo św. Rity przed Miłosiernym Panem odzyskał zdrowie i mógł posługiwać innym.
Ilona napisał/a Marzec 17, 2016:
Święta Rito, pomóż mi, bo cierpię jako matka, jako żona, jako kobieta. Wesprzyj mnie w szerzeniu Twojej świętości.
Asia z Ostrzeszów napisał/a Marzec 17, 2016:
BŁAGAM o modlitwę w intencji ratowania naszego sakramentalnego małżeństwa Joanny i Karola, o przemianę serca męża, o wierność męża, o dialog z mężem,o miłość i zgodę w rodzinie, o jedność w małżeństwie, o powrót męża do małżeństwa, o dary Ducha św. dla naszego małżeństwa oraz o przyznanie mi matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci Kacperkiem i Gabrysią
Monika z Kraków napisał/a Marzec 17, 2016:
Święta Rito dziękuję Ci za dotychczasową opiekę nad moją rodziną, teraz bardzo gorąco Cię proszę w tych trudnych dniach o łaskę uzdrowienia dla Marii - wyjście z nagłej i ciężkiej choroby! Święta Rito módl się za nami....
Czcicielka napisał/a Marzec 16, 2016:
Święta Rito proszę Cię o pomoc w naszych problemach finansowych. Pomóż kochana Rituniu - w Tobie i Bogu cała moja nadzieja. Panie Boże -pomóż-proszę.
Aniela z Bełchatów napisał/a Marzec 16, 2016:
Św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla malutkiej Malwinki oraz o opiekę i wiarę, że wszystko będzie dobrze z córeczką dla Kasi. Boże miej w opiece tą rodzinę.
Alcja z Rzeszów napisał/a Marzec 15, 2016:
Św. Rito dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Św. Rito proszę Cię o łaskę właściwego zachowania mojego brata w stosunku do mamy i do mnie. Proszę o uleczenie z nowotworu mojej koleżanki Stanisławy oraz o zdrowe oczy dla Beaty i Alicji. Bóg zapłać wszystkim siostrom które modlą się w moich intencjach. Alicja
Asia z Ostrzeszów napisał/a Marzec 15, 2016:
BŁAGAM o modlitwę w intencji ratowania naszego sakramentalnego małżeństwa Joanny i Karola, o przemianę serca męża, o wierność męża, o dialog z mężem, o miłość i zgodę w rodzinie, o jedność w małżeństwie, o powrót męża do małżeństwa, o dary Ducha św. dla naszego małżeństwa oraz o przyznanie mi matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci Kacperkiem i Gabrysią
Czcicielka napisał/a Marzec 14, 2016:
Kochana Św Rito błagam o łaskę ocalenia i uzdrowienia dla naszego związku, o łaskę zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego i założenia rodziny. Błagam o łaskę uzdrowienia dla mojego ukochanego z ciężkiej choroby, aby uwierzył, że z Bożą pomocą pokonamy ten ciężki czas. Proszę również o zdrowie dla mnie aby nie było nawrotu choroby i pomoc w pracy. O opiekę nad naszymi rodzinami. Dziękuję z całego serca za wszystkie łaski kochana św Rito.
Bogusia Samsel z East Hartford,CT (USA ) napisał/a Marzec 13, 2016:
Swieta Rito, proszę Cię o zdrowie i szczególną opiekę dla mojego męża w trudnych chwilach jego życia.
Alicja Zarębska z Rzeszów napisał/a Marzec 13, 2016:
Proszę Cię św. Rito o łaskę wiary dla Zenona i Beaty. Proszę aby ich syn Jakub przeżył dobrze rekolekcje i przystąpił do Sakramentu Pokuty. Proszę Cię Św. Rito o dobry wzrok i sen. Dziękuję Ci Św. Rito, że mogę uczestniczyć w rekolekcjach i proszę o łaskę nawrócenia dla mnie. Alicja
HANKA z ŁAZISKA napisał/a Marzec 13, 2016:
Święta Rito proszę uproś wszystkich świętych o wstawiennictwo za całą naszą rodzinę i męża i córkę oraz całe moje rodzeństwo... Proszę byśmy wszyscy odszukali prawdziwą drogę do Bożego Miłosierdzia przez spowiedź wielkanocną.... Proszę doprowadź nas wszystkich do konfesjonału i wyproś łaskę dobrej spowiedzi..... Amen
Asia napisał/a Marzec 12, 2016:
Święta Rito, BŁAGAM uproś mi łaskę uratowania naszego sakramentalnego małżeństwa Joanny i Karola, wierność męża, jego powrót do mnie i do córki aby zechciał ratować nasze małżeństwo. Proszę uproś mi u Boga miłosiernego.A aby sąd przyznał mi opiekę prawną nad dwójką moich dzieci, które są teraz rozdzielone ze względu na naszą separację. Błagam o modlitwę o miłość mojego męża Karola do mnie i o szacunek
Asia napisał/a Marzec 12, 2016:
Święta Rito BŁAGAM pomóż uratuj nasze sakramentalne małżeństwo Joanny i Karola
Asia z Ostrzeszów napisał/a Marzec 12, 2016:
Święta Rito BŁAGAM o uratowanie i uzdrowienie naszego małżeństwa Joanny i Karola o przemianę serca mojego męża Karola o wierność męża, o nawrócenie męża i teściów o zerwanie węzła uzależnienia męża od rodziców, o dialog z mężem, o powrót męża i syna do mnie i córki. O przyznanie opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci Kacperkiem i Gabrysią. Mateczko, proszę o uzdrowienie wszystkich trudnych spraw, które nas dzielą. Proszę o dary Ducha Świętego dla naszego małżeństwa, które zanurzam w Twojej przenajdroższej krwi Jezu. Boże BŁAGAM uratuj nasze sakramentalne małżeństwo Joanny i Karola
Stanisława z Rzeszów napisał/a Marzec 12, 2016:
Proszę o modlitwę w intencjach:o uzdrowienie z choroby nowotworowej Stanisławy i brata Józefa, o zdrowie dla Agnieszki i Patryka, o pomyślne zdanie matury dla Patryka, o łaski Ducha Świętego dla Prezydenta Dudy i Pani Premier Beaty Szydło, o spokój w Ojczyźnie.
Agnieszka z Krakow napisał/a Marzec 11, 2016:
Św. Rito proszę wysłuchaj moich modlitw. Wstaw się za nami do Boga i wyproś nam łaski. Dopomóż mi.
Alicja z Rzeszów napisał/a Marzec 11, 2016:
Proszę Cię św. Rito o łaskę dobrego przeżycia rekolekcji i dobrą spowiedź. Proszę aby moje koleżanki były dobre i pomagały mi uczciwie w pracy zawodowej, abym dostała uczciwą podwyżkę. Proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny i szczęśliwe przeżycie Świąt Wielkanocnych.Dziękuję św. Rito za wszystkie otrzymane łaski. Alicja
Anetta z Belchatow napisał/a Marzec 10, 2016:
Św. Rito proszę o umocnienie mojej wiary. Aby nie było zwątpień, tylko pełne zaufanie Panu. Dziękuję
Anetta z Belchatow napisał/a Marzec 10, 2016:
Św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla mojego męża, aby PAN zabrał mu ból z nadgarstków i umocnił jego wiarę. Dziękuję
Donata napisał/a Marzec 10, 2016:
Św. Rito, proszę Cie o miłość w życiu, aby Bóg pobłogosławił mi dobrym mężem i założeniem szczęśliwej rodziny. pomóż mi znaleźć dobrego męża!prowadź Rito! proszę także o dobry wybór drogi zawodowej, o dobra pracę! Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych bądź moim wsparciem i Nadzieją!! donata
Czcicielka napisał/a Marzec 10, 2016:
Święta Rito proszę Cię z całego serca aby choroba płuc na którą chorowałam już nigdy nie powróciła. Proszę, aby nie było nawrotu, aby odma nigdy się nie odnowiła. Proszę moja ukochana Opiekunko o Twoje wstawiennictwo u Boga za mną.
monika z staszów napisał/a Marzec 10, 2016:
Św. Rito miej w swej opiece moją rodzinę, w szczególności chorego męża, dzieci. ŚW. RITO MĄŻ OTRZYMAŁ ŁASKĘ W CHOROBIE. WIERZĘ, ŻE TO ZA TWOIM WSTAWIENNICTWEM.
barbara napisał/a Marzec 10, 2016:
Św. Rito proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Pana Boga w walce z ciężką chorobą, o zdrowie dla męża, pokój w rodzinie oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę w trudnych chwilach. Św. Rito naznaczona cierniem z korony ukrzyżowanego Chrystusa módl się za nami.
Asia z Ostrzeszów napisał/a Marzec 9, 2016:
Jezu, Maryjo, wszyscy święci, aniołowie BŁAGAM Was uratuje nasze sakramentalne małżeństwo Joanny i Karola. Proszę również o modlitwę w intencji przyznania mi opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci Kacperkiem i Gabrysią. BŁAGAM o modlitwę. Asia
Anetta z Belchatow napisał/a Marzec 8, 2016:
ŚW. Rito proszę o łaskę głębokiej relacji z Bogiem. Abym wkroczyła drogą wybraną przez Pana. Dziękuję
Anetta z Belchatow napisał/a Marzec 8, 2016:
Św. Rito proszę wyproś u Pana łaskę, aby moje relacje z bratową były takie jak z najlepszą siostrą. Abyśmy umiały ze sobą szczerze rozmawiać i żyć w zgodzie. Dziękuję
czciciele napisał/a Marzec 8, 2016:
Święta Rito opiekuj się naszą rodziną, wspieraj nas w tym trudnym czasie, błogosław i udzielaj łaski zdrowia.
rodzice napisał/a Marzec 8, 2016:
Święta Rito opiekuj się rodziną Sławomira udzielaj łaski zdrowia, błogosław w pracy, pomagaj dzieciom w nauce i prowadź bezpiecznie przez życie.
Agnieszka napisał/a Marzec 8, 2016:
Święta Rito polecamy Twojej opiece Wojciecha prosząc o potrzebne łaski zdrowia, obronę od złego, wytrwanie w dobrym, pomoc w otrzymaniu pracy i dalszym ułożeniu życia.
Dorota napisał/a Marzec 7, 2016:
Święta Rito proszę o modlitwę za Patrycję z Lublina. Jest chora na nowotwór, a w środę ma mieć zabieg.
Renata z Lublin napisał/a Marzec 7, 2016:
Święta Rito, proszę za Twoją przyczyną o łaskę nawrócenia dla Jarka, aby był dobrym mężem i ojcem, o naprawienie naszych relacji, o wzajemne zaufanie i szczerość oraz o otwarcie serc na przyjaźń i miłość wzajemną, aby Pan nam pobłogosławił. Święta Rito otaczaj nas swoją opieką.
Czcicielka napisał/a Marzec 7, 2016:
Święta Rito proszę pomóż mojemu małżeństwu, które przechodzi bardzo trudne chwile. Pomóż abyśmy zaczęli jakoś się dogadywać z mężem, aby on się zmienił, abyśmy przestali się ranić na okrągło .
Czcicielka napisał/a Marzec 7, 2016:
Święta Rito proszę pomóż mojej rodzinie wyjść z długów finansowych, pomóż abyśmy już nie wchodzili w większe zadłużenie. Proszę.
Agnieszka z Warszawa napisał/a Marzec 7, 2016:
Proszę uproś mi łaskę otrzymania pracy.
Adriana napisał/a Marzec 6, 2016:
Proszę o modlitwę abym nie zboczyła po raz kolejny na złą drogę, abym miała wystarczająco dużo siły by odrzucić zło. Oraz abym związała się z mężczyzną który będzie dla mnie dobrym mężem i z którym będę mogła stworzyć rodzinę
Marzena z Malaga napisał/a Marzec 5, 2016:
Proszę o modlitwę o wiarę i siłę o radość w życiu.
Asia z Ostrzeszów napisał/a Marzec 5, 2016:
BŁAGAM o modlitwę w intencji przemiany serca mojego męża Karola, Jezu dotknij jego serca i napełnij je miłością do mnie i do Ciebie Panie. Boże uratuj to sakramentalne małżeństwo, które od prawie 9 miesięcy nie jest razem. Spraw Boże, aby mój mąż zatęsknił za mną i zapragnął ratować nasze małżeństwo, aby zgodził się pojechać na dialogi małżeńskie. Jezu, nie opuszczaj mnie, Mateczko usłysz moje wołanie, które zanoszę do Ciebie w Nowennach Pompejańskich. Boże ulituj się nad nami i scal naszą rodzinę, pojednaj nas z mężem. Proszę również o przyznanie mi opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci. Jezu ufam Tobie. Asia
Agnieszka z Kraków napisał/a Marzec 4, 2016:
Błagam Cię Św.Rito pomóż mi odzyskać zdrowie , jeśli jest to możliwe to uchroń mnie od operacji.
Aga z Warszawa napisał/a Marzec 4, 2016:
Rito porsze uproś mi łaskę tej pracy
Asia napisał/a Marzec 3, 2016:
Święta Rito BŁAGAM Cię uratuj nasze sakramentalne małżeństwo Joanny i Karola
Anna z Bełchatów napisał/a Marzec 3, 2016:
Sw.Rito proszę Cię ocal wzrok mojej siostry i otwórz drzwi kościoła dla mojego męża.
monika z staszów napisał/a Marzec 3, 2016:
św Rito gorąco cię prosiłam i modliłam się o zdrowie męża. wysłuchałaś mnie mąż w miarę dobrze zniósł ciężkie leczenie nowotworu, wierzę że to za Twoim wstawiennictwem. ŚW RITO PROSZĘ O DALSZĄ OPIEKĘ DLA MĘŻA I CAŁEJ MOJEJ RODZINY. PROSZĘ ABY MĄŻ SZYBKO WRÓCIŁ DO SIŁY
Anetta z Belchatow napisał/a Marzec 3, 2016:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo za moim mężem, aby PAN Jezus uwolnił go z nałogu palenia jak najszybciej i na stałe. Dziękuję
Anetta z Belchatow napisał/a Marzec 3, 2016:
Św. Rito, wyproś proszę u Pana nawrócenie dla teściów Piotra i dla pozostałych członków jego rodziny. Aby zrozumieli się nawzajem, przy tym żyli w zgodzie. Dziękuję
Anetta z Belchatow napisał/a Marzec 3, 2016:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo za Ewą, aby PAN uzdrowił ją z nerwicy. I zabrał jej te natrętne myśli z głowy, które nie pozwalają jej się zbliżyć do Boga. Dziękuję
Gabriela napisał/a Marzec 3, 2016:
Dziękuje Ci Św.Rito za wszystkie dotychczasowe łaski, bardzo proszę o pomoc w znalezieniu uczciwych i dobrych kontrahentów. Dziękuję za pomoc.
aga z warszawa napisał/a Marzec 3, 2016:
Upros mi łaskę otrzymania dobrej wymarzonej pracy
Piotr z Bełchatów napisał/a Marzec 3, 2016:
Dziękuję Ci Św Rito za Twoje wstawiennictwo i proszę o kolejne w intencji Przemka, żeby Pan Jezus pomógł mu zerwać z nałogiem palenia papierosów. Dziękuję za wstawiennictwo
Piotr z Bełchatów napisał/a Marzec 3, 2016:
Św Rito wstawiaj sie za małżonków, którzy mają problemy z relacjami między sobą, proś aby Pan Jezus, który jest najlepszym lekarzem uleczył ich relacje, aby ich małżeństwa przetrwały
Piotr z Bełchatów napisał/a Marzec 3, 2016:
Patronko od spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cię o wstawiennictwo za Justyną i Mariuszem, aby ich serca otworzyły się na miłość Pana Jezusa
Iwona z Kraków napisał/a Marzec 3, 2016:
Święta Rito, prosimy Cię z Mężem o dar upragnionego potomstwa i o zdrowie. Uproś łaskę nawrócenia i zgody dla mojej rodziny, otwórz ich serca ma miłość i pokój. Święta Rito módl się za Nami!
Piotr z Bełchatów napisał/a Marzec 3, 2016:
Św Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa w intencji kursu Emaus organizowanego w SNE Bełchatów, za uczestników tego kursu i za prowadzących, proś Boga aby to On prowadził ten kurs poprzez ludzi z ekipy
Iwona z Kraków napisał/a Marzec 3, 2016:
Dziękuję Św. Rito za dotychczasowe łaski. Proszę o wstawiennictwo do Naszego Pana o łaskę nawrócenia mojej córki Anny, proszę, by spotkała na swojej drodze ludzi wierzących, którzy swoją postawą mogliby pokazać, że wszystko co mamy zawdzięczamy Bogu.
Barbara napisał/a Marzec 3, 2016:
Św. Rito wyproś od Pana Boga łaskę zdrowia dla mnie i mojego męża, chroń męża w czasie jutrzejszego zabiegu i wstawiaj się za nami u Pana w każdym dniu naszego życia. Św. Rito Patronko w sprawach trudnych i rozpaczliwych módl się za nami.
Anetta z Belchatow napisał/a Marzec 2, 2016:
Św.Rito proszę o wstawiennictwo za moją siostrę i jej rodzinę. O ich prawdziwe nawrócenie, aby żyli jak św rodzina.Dziękuje
Anetta z Belchatow napisał/a Marzec 2, 2016:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo za moim bratem i bratową, aby Jezus otwierał ich serca na swoje miłosierdzie.Aby zrozumieli że tylko oddając życie Bogu mogą być szczęśliwi. Dziękuje
Agnieszka z Warszawa napisał/a Marzec 2, 2016:
Proszę uproś mi łaske otrzymania tej pracy.
Wioletta z Bełchatów napisał/a Marzec 1, 2016:
Św.Rito proszę w intencji małej Patrycji chorej na nowotwór i bardzo cierpiącej oraz jej umęczonej rodziny- troje rodzeństwa. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu teraz i na wieki. Amen
Irena z Krakow napisał/a Luty 29, 2016:
św Rito proszę upros u Jezusa łaskę wiary dla Pawła,daj mu cierpliwość w niesieniu krzyża swojej niepełnosprawności, w pisaniu pracy doktorskiej, żeby spotkał dziewczynę wierzącą która go pokocha i on ją,żeby zawsze otaczali Go życzliwi ludzie
Agnieszka z Warszawa napisał/a Luty 29, 2016:
Proszę uproś mi łaskę otrzymania wymarzonej pracy.Błagam CIE o nią. Spraw abym nigdy juz bez pracy nie była
Czcicielka napisał/a Luty 29, 2016:
Swieta Rito proszę aby ustąpiły mi bóle głowy .Ten bardzo częsty ból jest czasami nie do wytrzymania .Proszę Swieta Rituniu o pomoc .
Anetta z Belchatow napisał/a Luty 29, 2016:
Proszę Cię Św.Rito Wyproś u Pana łaskę wiary, abyśmy z odwagą kroczyli za Jezusem. Abyśmy całkowicie oddali mu całe nasze życie i dostrzegali Boga w codziennym życiu. Niech PAN otworzy nasze oczy i serce. Dziękuję