Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
25868 wpisów.
Lucja z Landstuhl napisał/a Styczeń 23, 2017:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo w intencji Panu Bogu wiadomej...
Elżbieta z Warszawa napisał/a Styczeń 23, 2017:
Proszę o Łaskę nawrócenia się moich dzieci Pawła, Kasi i Asi, o pracę dla Asi, o pomoc w wyborze właściwej drogi życiowej dla Kasi oraz głęboką wiarę, nadzieję i miłość dla mnie i mojego męża. Elzbieta
Daria z Grudziądz napisał/a Styczeń 22, 2017:
Święta Rito, oddaję Tobie moją rodzinę i za Twoim pośrednictwem składam Bogu Wszechmogącemu całą moją rodzinę. Oddaję Nas Tobie jako dzieci Twoje,niech Jezus Chrystus Twój Oblubieniec zanurzy całą moją rodzinę w Swojej Najświętszej Krwi i w Swoich Najświętszych Ranach i przemieni nas Swoją Zbawczą mocą,aby Jezus został uwielbiony w naszych sercach i umysłach. Błagam o nawrócenie dla moich najbliższych. Naucz mnie widzieć w nich dobro nawet wtedy,gdy ludzkie słabości zaćmiewają obraz. Wierzę głęboko,że Ty nas poprowadzisz do Pana Twojego i mojego Oblubieńca. W Tobie cała moja nadzieja Święta Rito. Dziękuję za dotychczasową opiekę nade mną i moją rodziną i proszę o dalszą opiekę i błogosławieństwo. Święta Rito proszę wstaw się za mną i Mariuszem o opiekę,zdrowie i uzdrowienie ciała i duszy,a dla Ani o spokój duszy i aby przeszła do domu Pana,zaznała boskiej miłości i przestał jej duch nas nachodzić. „Boże Wszechmogący i Ty – Aniele Stróżu tego ducha Karola, proszę,pomóżcie mu spokojnie przejść na tamtą stronę. Pokażcie, jak wspaniała jest miłość boska i szczęście wśród innych duchów,by nie bał się iść. Boże wybacz mu, proszę, jego błędy i ześlij przewodnika, który go poprowadzi.” Jezu Ty się tym zajmij,będzie Twoja wola. Jezu, UFAMY TOBIE.
Magdalena z Chorzele napisał/a Styczeń 22, 2017:
Proszę Cię Św. Rito o wstawiennictwo do Serca Pana Jezusa o dobry wzrok dla moich córek i o pomoc przy jutrzejszej wizycie u okulisty. Aby przyniosła same dobre wyniki. Błagam Cię pokornie i ufam. Proszę również o modlitwę siostry augustianki . Bóg zapłać.
Paulina z Warszawa napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św. Rito, proszę Cię o pomoc w ważnej dla mnie sprawie (Ty wiesz, o co chodzi, bo zwracam się do Ciebie regularnie od wielu miesięcy), o słuchające serce pełne miłości odwzajemnionej, spokój ducha i uzdrowienie oraz wyzwolenie. Bóg zapłać.
Barbara z Warszawa napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św Rito wołam do Ciebie o pomoc, dopomóż mi skończyć studia i znaleźć właściwą ścieżkę życia. Wszystko mi się posypało, nie radzę sobie. Wskaż mi drogę jaką mam dalej podążać, dopomóż w znalezieniu kogoś kto mnie pokocha i zaopiekuje się mną. Zmień moje życie. Błagam o pomoc. Dziękuję siostrom Augustiankom za modlitwę. Bóg zapłać.
Agnieszka napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św. Rito, proszę o dar miłości
Mira z Bolesławiec napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św. Rito, proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża oraz brata Bogdana. Proszę również o pracę dla mego syna i łaski potrzebne mojej rodzinie.
ewelina z krakow napisał/a Styczeń 22, 2017:
Wstawiennictwu Św.Rity polecam moją relacje z Adasiem, Jego nawrócenie oraz proszę o potrzebne łaski dla mojej Rodziny, Basi, Mileny i proszę o łaskę rozwiązania problemu finansowego. Dziękuję.
Barbara z Katowice napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św. Rito proszę o pomoc w trudnej sytuacji finansowej mojego syna Krzysztofa. Dziękuję siostrom Augustiankom za modlitwę. Bóg zapłać.
Agnieszka z Sandomierz napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św. Rito wołam do Ciebie o pomoc proszę nie opuszczaj mnie w moich potrzebach, oddal od męża kobietę, która rozbiła naszą rodzinę, napełnij jego serce miłością do mnie i syna i spraw by odzyskał rozum. Wesprzyj mnie duchowo i pomóż finansowo, bo potrzebujemy środków finansowych a ja dobrze płatnej pracy, by normalnie funkcjonować, proszę wysłuchaj moich próśb
Joanna z Rzeszów napisał/a Styczeń 22, 2017:
Święta Rito pokornie proszę o wstrzymanie choroby nowotworowej guza mózg mojej mamy.
jola napisał/a Styczeń 22, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mego męża z wszelkich zniewoleń oraz o jego nawrócenie, opamiętanie i uświęcenie o pojednanie, jedność, miłość w naszym małżeństwie, o zdrowie i potrzebne łaski oraz światło Ducha Św. dla nas. Św. Rito Ty ,która wiesz, co znaczy trudne małżeństwo proszę oręduj za mym mężem Andrzejem, za nami. Amen.
Dorota napisał/a Styczeń 22, 2017:
Proszę o uzdrowienie męża z seksoholizmu, o dobre relacje między nami
Agnieszka z Kraków napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w mojej intencji!
dorota napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św.Rito pomóż nam nam rozwiązać nasze problemy finansowe. O spokój dla mojej rodziny i rozwiązanie wszystkich problemów. Miej nas w Swojej opiece Patronko moja najukochańsza, wiem że Ty mnie nigdy nie opuścisz. Módl się za nami i uproś Boga w naszych intencjach. Dziękuję Ci za Twoją opiekę.
Aleksandra z Przeworsk napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św. Rito proszę o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych.
Jadwiga napisał/a Styczeń 22, 2017:
Błagam Cię Św.Rito o pomoc dla chorego brata Józefa, czuwaj nad Nim i wyproś wyjście z choroby, daj pomocną dłoń dobrych ludzi. Św.Rito od Rzeczy Niemożliwych módl się za Nim.
MM z Koszalin napisał/a Styczeń 22, 2017:
Święta Rito proszę módl się za nami, których Bóg słyszy, ale nie wysłuchuje tak, jak tego chcemy. Chcemy zdrowia, pracy, miłości, nawrócenia. Wydaje nam się to dobre i Boże, a jednak wielu z nas czeka i czeka,a czasem otrzymuje co innego. Mówimy do ciebie 'wyproś', jakby Bóg był odleglym majestatem, którego trzeba przekonać, że to, czego chcemy jest dla nas dobre. Kochana i mądra, módl się dla nas o mądrość rozumienia, tego, co niezrozumiałe, o wiarę, pokój, cierpliwość i bliskość z naszym Tatą, o ufność i siłę, gdy Niebo pozostanie głuche.Obyśmy się nauczyli być Jego dziećmi, które nie muszą mówić 'błagam' do kochającego Ojca.
Anna z Warszawa napisał/a Styczeń 22, 2017:
Błagam o wyjaśnienie wszystkich spraw i powrót mojego męża do mnie na zawsze wraz z dzieckiem i scalenie naszego małżeństwa, naszej rodziny. Błagam o pomoc i wołanie do Pana. Święta Rito ratuj błagam..
Basia z Usa napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św. Rito ty wiesz jak bardzo cię kocham i cenię. Wstaw się za mną w mojej intencji Tobie i Panu Bogu wiadomej. Bo dla Boga Nie ma rzeczy Niemożliwych. Amen
Beata z Kraków napisał/a Styczeń 22, 2017:
Proszę o wstawiennictwo św. Rity do Boga za moich siostrzeńców Alberta i Ernesta o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla nich. Bóg zapłać
zuzanna z rydułtowy napisał/a Styczeń 22, 2017:
proszę o modlitwę o szczęśliwe rozwiązanie i zakończenie spraw rozdzinnych
beata z podkarpacie napisał/a Styczeń 22, 2017:
Święta Rito spraw proszę Cię żeby mi się w pracy lepiej układało żebym miała więcej sił i energii żebym była bardziej żywsza w pracy, spraw żebym się lepiej dogadywała z koleżankami i kolegami z pracy z którymi pracuję i będę pracowała, żeby mnie polubili. Pomóż mi w związku z Wojtkiem spraw żeby nam się lepiej układało żeby zaczęło mu bardziej zależeć żeby to pokazał Dziękuję
Teresa napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św. Rito proszę o dobrą żonę dla Marka, potrzebne łaski dla niego i Boże błogosławieństwo na każdy dzień.
Zofia z Warszawa napisał/a Styczeń 22, 2017:
Proszę o uratowanie wzroku Zofii. O wiarę dla Krzysztofa i Renaty. O zdrowie dla Agnieszki spodziewającej się narodzin małego Adasia i o wszelkie potrzebne łaski dla dziecka poczętego. O wytrwanie w powołaniu dla Wojciecha
Elzbieta napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św. Rito wspieraj moją córkę która jest w stanie błogosławionym o cierpliwość i radość z bycia matką.
Marta z Kraków napisał/a Styczeń 22, 2017:
Proszę o zgodę i miłość w rodzinie, o pomyślne zakończenie sprawy sądowej.
Marta z Kraków napisał/a Styczeń 22, 2017:
Święta Rito, dziękuję za Twoje wstawiennictwo u Boga i już wymodlone łaski. Proszę w intencji mojego syna Bartka w dniu jego urodzin aby dobry Bóg sprowadził go na drogę zbawienia. Proszę za całą rodzinę, o uwolnienie z mocy złych duchów i spod wpływu złych ludzi, którzy nam szkodzą, udając przyjaciół. Amen.
Elzbieta napisał/a Styczeń 22, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci i ich rodzin o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej każdego dnia.
Ewa napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św. Rito orędowniczko w sprawach trudnych dziękuję za łaski, którymi nas obdarzasz. Proszę o orędownictwo w moich prośbach, daj nam zdrowie i łaskę zbawienia. Jezu ufam Tobie
Marta z Kraków napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św. Rito proszę Cię o uzdrowienie i o dobrego męża.
Kamila z Warszawa napisał/a Styczeń 22, 2017:
Święta Rito, proszę Cię o zdrowie i pomyślność dla moich najbliższych, o męża, z którym zbuduję wspaniałą rodzinę i pracę marzeń, abym nie martwiła się już więcej o jutro. O moją obecną szefową. Dziękuję za wszystkie łaski, które otrzymałam. Módl się za nami Św. Rito, Amen.
Tina z Krakow napisał/a Styczeń 22, 2017:
Święta Rito dopomóż nam odbudować nasz związek. Te bliskość, czułość, zaufanie, lojalność i zaangażowanie, które nas kiedyś łączyło. Oddaliliśmy się od siebie i trochę pogubili. Spraw żeby wszystko się nam dobrze ułożyło i żebyśmy stworzyli trwały, kochający się związek a potem szczęśliwą rodzinę. Miej nas zawsze w swojej opiece.
Stnisława z Płock napisał/a Styczeń 22, 2017:
O Miłosierdzie Boże dla całej naszej Rodziny i Przyjaciół żyjących i naszych bliskich którzy odeszli już do wieczności.
Edyta z Kraków napisał/a Styczeń 22, 2017:
Święta Rito błagam Cię o wyproszenie łaski u Tatusia wyjścia z olbrzymich problemów finansowych pomóż Kochana Św. Rito bo po ludzku nie wiem co robić. Proszę Cię wstawiaj się za mną bym podołała trudnej relacji rodzinnej i stawała się pokornym narzędziem w wypełnianiu codziennych obowiązków bez załamywania się i uciekania w zgubne drogi.AMEN ???
Jolanta napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św.Rito proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa i rodziny, o łaskę nawrócenia mojego męża, o pomoc w znalezieniu dobrej pracy i rozwiązaniu moich problemów finansowych. Bóg zapłać. CHWAŁA PANU.
Agnieszka z Czechowice-Dziedzice napisał/a Styczeń 22, 2017:
Święta Rito uproś przed Bogiem aby na mojej drodze stanął ten jedyny i ukochany z którym zawędruję przed sam ołtarz aby ślubować przed Bogiem miłość 😉 wspomnij również o zdrowie i siły dla mojej ukochanej mamy 😉 Bóg zapłać
Krystyna z Kraków napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św Rito błagam o wstawiennictwo w sprawie mojej rozbitej rodziny. Pomóż mi uratować mnie, męża i dzieci od tragedii. Błagam o wstawiennictwo i pomoc w uzyskaniu pracy dla męża i otwarcie jego serca na mnie i dobro naszych dzieci, syna Grzegorza i córki Małgosi.
Jadwiga z Przytkowice napisał/a Styczeń 22, 2017:
Św. Rito proszę wstaw się do Boga w mojej intencji żeby moja kochana córeczka była zdrowa. Proszę pomóż nam.
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Styczeń 21, 2017:
Święta Rito, prosimy o nieustanne wstawiennictwo przez tronem Boga o wsparcie Boże dla naszego Prezydenta i rządu, o ocalenie Polski przed jej wrogami, o opamiętanie naszej Rity i ocalenie jej przed niszczeniem życia własnego i innych [jej matka jest już u kresu wytrzymałości nerwowej] Dziękujemy za wszystkie inne łaski, nad wszystko za pracę Adalberta, aby zawsze była ona bezpieczna i wolna od tego, co było przez ostatnie 8.5 roku. Prosimy też o finalne zwycięstwo w sprawie emerytury z ZUS.
Ilona z Kraków napisał/a Styczeń 21, 2017:
Święta Rito, proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla moich dzieci, rozwiązanie problemu estetycznego dla jednego z nich, zdrowie dla nas samych i naszych najbliższych oraz pomyślne rozwiązanie relacji naszych bliskich. Św. Rito dziękuje Ci za wszelkie dobrodziejstwa, które na nas zsyłasz!!!Św.Rito Módl się za nami!
Magda napisał/a Styczeń 21, 2017:
Św. Rito proszę o wyproszenie łaski u Ojca dotyczącej znalezienia dobrego męża. Niech Boża łaska zmienia nasze życie i niech prowadzi nas ku sobie.
Anna z Kraków napisał/a Styczeń 21, 2017:
św. Rito proszę o błogosławieństwo dla mojego brata oraz zdanie egzaminów na studiach.
Ewa z Kraków napisał/a Styczeń 21, 2017:
Św. Rito proszę o dobrą pracę dla Angeliki.
Ewa z Kraków napisał/a Styczeń 21, 2017:
Bardzo proszę o modlitwę przez wstawiennictwo św. Rity w intencji syna o szczęśliwą operację i zdrowie, oraz powrót do Kościoła. Mama
Jadwiga napisał/a Styczeń 21, 2017:
Św.Rito prowadź moje dzieci drogą prawdy i miłości, poukładaj ich ścieżki życiowe, wyproś dobre religijne żony. Chroń nas od wszelkiego zła, prowadź w zdrowiu w wierze i miłości do Boga i do ludzi. Wspieraj mnie i najbliższych w chorobach, czuwaj i wypraszaj Boże Błogosławieństwo. Św.Rito od Rzeczy Niemożliwych módl się za nami i za tymi za których się nikt nie modli.
Małgorzata z Myślenice napisał/a Styczeń 21, 2017:
Proszę o zdrowie i wybór dobrej drogi życiowej dla Klaudii
Kasia napisał/a Styczeń 21, 2017:
św.Rito, proszę Cię o modlitwę za mnie, o dary Ducha Św., pozytywne rozwiązanie trudnej sytuacji życiowej i pomoc we właściwym przejściu przez zbliżające się wydarzenia. Proszę Cię bądź przy mnie i wspieraj mnie swym wstawiennictwem. Proszę, św.Rito, pomóż mi odnaleźć właściwą dla mnie drogę życiową.
Edyta napisał/a Styczeń 21, 2017:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo do Boga o uzdrowienie mojego brata.
Ela napisał/a Styczeń 21, 2017:
Św.Rito, wiem ze ból i cierpienie są elementami naszego życia, ale mimo to bardzo Ciebie proszę wstaw się u Pana naszego Jezusa, za moimi wnuczkami o ich uzdrowienie z ciężkiej choroby I pociesz rodziców. Dopomóż.
Michalina z Zabrze napisał/a Styczeń 21, 2017:
Św. Rito wstaw się u Pana za Kasię. Wspomagaj w tej ciężkiej chorobie, która na nią spadła. Spraw niech chemia, którą przyjmuje wyleczyła ją. Miej ją w Swojej opiece.
Basia z Krzywaczka napisał/a Styczeń 21, 2017:
Błagam o uzdrowienie dla naszego 8-letniego syna Szymona... Aby zaczął chodzić, siedzieć i mówić...
Agnieszka z Włocławek napisał/a Styczeń 21, 2017:
Św Rito módl się o pomyślnych wyników badań rezonansem magnetycznym mojej głowy żebym nie miała guza mózgu ani żadnej innej choroby zagrażającej życiu
mama z wrote napisał/a Styczeń 21, 2017:
św. Rito proszę o pomyślny przebieg zabiegu dla Marcina w środę. Czuwaj nad moim synem otocz opieką matki, lekarzy by wszystko dobrze przebiegło. JEZU UFAM TOBIE!!
dorota napisał/a Styczeń 21, 2017:
Św.Rito módl się za nami,pomóż nam.
dorota napisał/a Styczeń 20, 2017:
Św. Rito błagam Cię pomóż nam rozwiązać nasze problemy finansowe, o siłę dla mnie i mojego męża, abyśmy nie żyli ciągle tylko zmartwieniami, aby nasze sprawy poukładały się pomyślnie. Św.Rito miej nas w swojej opiece.
Mariola napisał/a Styczeń 20, 2017:
Św. Rito proszę o łaskę pokoju dla mnie w tym trudnym czasie, o pomyślny przebieg czekającej mnie operacji i o rozwiązanie trudnych spraw finansowych. Błagam kochana Rito Ty mnie jeszcze nie zawiodłaś nigdy stąd tak ogromna moja wiara i nadzieja. Wyproś mi łaski w tym trudnym dla mnie czasie.
Agnieszka z Sandomierz napisał/a Styczeń 20, 2017:
Św. Rito wołam do Ciebie o pomoc proszę nie opuszczaj mnie w moich potrzebach, oddal od męża kobietę, która rozbiła naszą rodzinę, napełnij jego serce miłością do mnie i syna i spraw by odzyskał rozum. Wesprzyj mnie duchowo i pomóż finansowo, bo potrzebujemy środków finansowych a ja dobrze płatnej pracy, by normalnie funkcjonować, proszę wysłuchaj moich próśb
Agnieszka z Sandomierz napisał/a Styczeń 20, 2017:
Św. Rito pomóż mi ubłagaj dla mnie miłosierdzie Boże, sprawiedliwość i łaskę przemiany i nawrócenia dla mojego męża. Św. Rito błagam Cię nie opuszczaj mnie i pomóż rozwiązać moje problemy.
Joanna z Gdynia napisał/a Styczeń 20, 2017:
Św. Rito, proszę o Dary Ducha Św. oraz o pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji życiowej Joanny
Agata z Katowice napisał/a Styczeń 20, 2017:
Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny i o opiekę Anioła Stróża dla Zosi.
MAMA z wrote napisał/a Styczeń 20, 2017:
O Panie, wysłuchaj św. Rity, wejrzyj na nas, proś Jezusa za chorego Marcina, by dotkną oczu, uzdrowił je, otworzył i przywrócił wzrok Jezu ufam Tobie, w Tobie pokładam nadzieję, obdarz nas swym miłosierdziem na chwałę Bożą i pożytek nasz, amen
dorota z Biała Podlaska napisał/a Styczeń 20, 2017:
Św. Rito proszę Cię nieustannie wyproś łaskę pracy mojemu synowi, aby mógł utrzymać rodzinę.
Agata z Świdnica napisał/a Styczeń 20, 2017:
proszę o dary Ducha Świętego dla mojego męża i Moniki. Proszę o opiekę nad moja rodziną która zostawił mąż i ojciec.
Beata z Krakow napisał/a Styczeń 20, 2017:
Św. Rito proszę Cię o zdrowie, opiekę i siły do walki z chorobą nowotworową, o pomyślny wynik histopatologii i PSA dla mojego szwagra Marka. Ty wiesz, że w Tobie nasza nadzieja i wiara
Maria napisał/a Styczeń 20, 2017:
Święta Rito, proszę żebym nie miała problemów w pracy przez klientów. Bóg zapłać
Maria z Toronto napisał/a Styczeń 20, 2017:
Święta Rito uwolnij mnie od zmartwień w pracy i lęków. Proszę żeby klient Pan R. nie dokuczał mnie ani mojej instytucji.
Marta z Koszalin napisał/a Styczeń 19, 2017:
Święta Rito proszę wspomóż modlitwą Ks Bpa koszalińsko- kołobrzeskiego Edwarda Dajczaka, który bardzo cierpi fizycznie. Poproś Pana by go wspierał, obdarzał siłami i pokojem i prowadził do uzdrowienia.
jola z Wroclaw napisał/a Styczeń 19, 2017:
Św. Rito miej w opiece Alę, Jolę, Krzyśka - o zdrowie, zgodę, Boże Błogosławieństwo, dobrych ludzi, bezpieczeństwo, wyjście z problemu, nadzieje na lepsze jutro, mądre decyzje, dobry, spokojny rok, przemianę życia, pozytywne załatwienie sprawy znanej Bogu
Ala z Wroclaw napisał/a Styczeń 19, 2017:
O nawrócenie taty żeby pracował, był dobry dla rodziny a w naszym domu był ład i spokój
Jola z Wroclaw napisał/a Styczeń 19, 2017:
Św. Rito proszę dopomóż Ali znaleźć wartościowego kawalera, dobrego, odpowiedzialnego męża, szczerą miłość, szczęśliwą rodzinę, dzieci
Beata z Suwałki napisał/a Styczeń 19, 2017:
Św.Rito proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla malutkiej Zosieńki aby jej nóżki były zdrowe, główka oraz pęcherz moczowy oraz o siłę i opiekę nad całą rodziną.
Ewa napisał/a Styczeń 19, 2017:
Św.Rito wielokrotnie przychodziłaś mi z pomocą gdy byłam chora wstaw się i tym razem za mną uzdrów z trapiącej mnie dolegliwości jeśli jest taka wola Boga.
Henryka z Jaworzno napisał/a Styczeń 19, 2017:
Święta Rito dziękuję Ci za otrzymaną łaskę zdrowia mojej córki Joanny i proszę Pana Jezusa za Twoim wstawiennictwem o wszelkie potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla jej rodziny, o dobry rozwój psychiczny i fizyczny jej synków Marcinka i Krzysia, o szczęśliwe zakończenie budowy domu. Proszę Cię Święta Rito za synem Pawłem o szczęśliwe rozwiązanie wszystkich trudnych spraw w jego życiu, Sakrament Małżeństwa z Magdaleną, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla jego rodziny. BÓG ZAPŁAĆ.
Kasia z Koziegłowy napisał/a Styczeń 19, 2017:
Św. Rito, proszę Cię, żebym dostała nową pracę o którą tak bardzo proszę.
Ania napisał/a Styczeń 19, 2017:
Proszę za Konrada o otwartość na łaskę Pana, uzdrowienie serca i wierność
Anna z Toruń napisał/a Styczeń 19, 2017:
św.Rito proszę Cię pomóż moim rodzicom by potrafili wybaczyć sobie nawzajem błędy i spojrzeć na siebie z miłością. Wyproś proszę zdrowie i siły dla nich by nie stawali się jedno dla drugiego udręczeniem.
Agnieszka z Katowice napisał/a Styczeń 18, 2017:
Św. Rito błagam o wstawiennictwo dla mojego dziecka mojej córeczki Zuzi, by rany się zagoiły guzy zniknęły by po prostu była zdrowa, błagam przenajświętsza Rito,amen.
Bożena z Przeworsk napisał/a Styczeń 18, 2017:
Kochana św. Rito bardzo Cię proszę o dobrego męża dla mnie, człowieka który będzie kochał Boga i mnie. Kochał i szanował. Amen
paulina z rzeszow napisał/a Styczeń 18, 2017:
Św. Rito wstaw się za mną do Pana Naszego Jezusa; jestem taka samotna, proszę wstaw się za mną jeżeli jest taka wola Pana żebym kogoś poznała z kim założę szczęśliwą rodzinę, kto zostanie ze mną i mnie pokocha i ja jego. Bóg zapłać.
paulina z rzeszow napisał/a Styczeń 18, 2017:
św. Rito proszę cię o spokój w rodzinie mojej siostry. Za tydzień ma się odbyć sprawa o separację. Proszę cię aby moja siostra się wyciszyła i uspokoiła, żeby nie dochodziło do awantur. Proszę cię miej tą rodzinę w opiece, te dzieci Nikodemka i Amelcię w tym trudnym czasie. Św. Rito wstaw się za nimi do Pana Jezusa o uratowanie tego małżeństwa. Bóg Zapłać
Wiesława z Gostynin napisał/a Styczeń 18, 2017:
Święta Rito proszę wstaw się za moim synem Jakubem, wyproś dla niego łaskę trzeźwości i godnego życia. Bóg zapłać
Teresa z Cieszyn napisał/a Styczeń 18, 2017:
Szczęść Boże Św. Rito proszę Cie o modlitwę i wstawiennictwo u Pana za Pauliną i jej córką Iwonką. Niech Dobry Bóg działa przez lekarzy przy zabiegu jaki będzie miała Paulina Bóg zapłać
Aneta z Łódz napisał/a Styczeń 18, 2017:
Święta Rito, proszę, bym 28 stycznia 2017 roku o godzinie 9 rano zdała egzamin magisterski przez komisją egzaminacyjną, aby zadawali mało pytań i żebym skończyła studia z tytułem magistra
anna napisał/a Styczeń 18, 2017:
Św. Rito proszę o spokój wewnętrzny, ukojenie nerwów i zdrowie dla Olka, o dar macierzyństwa dla Agnieszki i Roberta oraz Anny i Aleksandra.
Basia z Kraków napisał/a Styczeń 18, 2017:
Święta Rito proszę o zdrowie dla Ks.Włodka i Ks. Marka
Jola z Ostrołęka napisał/a Styczeń 18, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji o uwolnienie z nałogu alkoholizmu mojego brata Waldka, o powrót do zdrowia dla bratowej Joli po operacji nowotworu piersi. Tobie zawierzam Panie Jezu za wstawiennictwem Świętej Rity tę rodzinę, pomóż w tej trudnej sytuacji, proszę o nawrócenie ich, o zgodę i zdrowie. Święta Rito módl się za nami. Jezus jest moim Panem. Jezu ufam Tobie.
Agnieszka z Sandomierz napisał/a Styczeń 18, 2017:
Św. Rito przepraszam Pana Naszego za wszystkie złe uczynki, dziękuję za łaski jakie otrzymałam, wiem, że Bóg wszystko może proszę wstaw się w mojej i syna intencji uproś w swej modlitwie łaskę zdrowia i sprawiedliwości, Bóg zna moją historię proszę by rozwiązał nasze problemy z korzyścią duchową i materialną na naszą korzyść, by kierował naszymi czynami, by postawił na mojej drodze ludzi którzy mi pomogą dostać lepiej płatną pracę bym mogła się uwolnić od tego człowieka i nie być od niego zależna i spraw by żałował tego co zrobił, bo naprawdę nas skrzywdził. .Ja czuję, żeby uratować moje małżeństwo musiałby się zdarzyć cud, ale wszystko na to wskazuje, że Pan ma inny plan. Św. Rito proszę by Pan nas nie opuszczał, by dał wsparcie duchowe i finansowe i wiarę, że wszystko będzie dobrze. Proszę Cię wstaw się za nami.
Basia z Kraków napisał/a Styczeń 18, 2017:
Święta Rito dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymałam i otrzymuję. Święta Rito proszę opiekuj się całą moją rodziną i oręduj u Jezusa i uproś dla mnie Romka i całej mojej rodziny łaskę przebaczenia,dar wiary, nadziei i miłości, łaskę modlitwy, łaskę nawrócenia na łono kościoła i Boga. Święta proszę uproś abym nie była więcej krzywdzona przez ludzi i upokarzana, proszę o zdrowie dla Mamy, moich braci i Włodka, proszę o łaskę dobrych ludzi na mojej drodze. Święta Rito patronko spraw trudnych módl się za nami
Magda napisał/a Styczeń 18, 2017:
Św Rito dziękuję Ci za otrzymane łaski. Proszę Cię o zdrowie dla mnie, rodziców i Kamila. Proszę abyśmy z Kamilem umieli zbudować rodzinę na skalę, silną Bogiem. Aby rodzina Kamila nie stawała nam na drodze, żeby zrozumieli ze my się kochamy. Proszę również byśmy umieli się dogadywać i wspólnie rozwiązywać problemy.
Joanna z Warszawa napisał/a Styczeń 18, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojej i mojej rodziny. Żeby mój mąż przestał w końcu pić oszukiwać i kłamać. Niech miłosierny Pan obdarzy go otwartym umysłem żeby zrozumiał swój problem z nałogiem i silna wole by z tym walczył. Niech Pan Bóg nigdy nas nie opuszcza i prowadzi przez życie chroni nas od grzechu i niepowodzeń. Błagam by nasze problemy skończyły się raz na zawsze a życie nasze było lepsze. Błagam o to byśmy mogli pracować a Pan niech daje nam siłę i motywację żebyśmy mogli nasze dziecko wychowywać w zdrowiu i szczęściu. Tak nam do pomóż Bóg. Amen
Agnieszka z Anglia napisał/a Styczeń 17, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji kuzyna mojego męża, który ma glejaka. Jutro czeka go kolejna operacja. Chemia i poprzednia operacja nic nie dały - glejak rośnie - zaawansowany. Chłopak młody z 2 małych dzieci. Proszę o modlitwę za niego i całą rodzinę. Boże, dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Bóg zapłać wszystkim
czcicielka napisał/a Styczeń 17, 2017:
Święta Rito proszę Cię aby w naszej rodzinie nie wracał temat pewnej osoby -wiesz Święta Rito co mam na myśli i o kogo chodzi. Proszę aby Dobry Bóg wysłuchał moich próśb. Święta Rito pomóż mi.
Karolina z Gdańsk napisał/a Styczeń 17, 2017:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie i siły dla Macieja. Bóg zapłać za modlitwę.
Agnieszka z Wójcik napisał/a Styczeń 17, 2017:
Św. Rito nie jestem godna prosić o cokolwiek Pana Naszego, dlatego proszę wstaw się za mną i proszę uproś u Pana sprawiedliwość, łaskę zdrowia, pomóż z korzyścią duchową i materialną dla mnie i syna rozwiązać nasze problemy. Proszę wstaw się za mną i ubłagaj dla mnie wsparcie finansowe, którego z synem bardzo potrzebujemy, postaw na mojej drodze kogoś kto pomoże mi dostać lepiej płatną pracę w której nie będę musiała wykonywać zadań obciążających moje usunięte żebro pomóż mi pozbierać się by zacząć wszystko od nowa; daj wiarę, że wszystko będzie dobrze jakkolwiek się nie skończy, bo naszego małżeństwa raczej nie uratuję, czuję, że Wola Ojca jest taka, może nie chce bym była dalej poniżana i oszukiwana, może ma dla mnie inny plan. Św. Rito mój mąż całe życie zarzucał mi, że jestem nikim, nie miałam nic do powiedzenia, zawsze uważał, że jest najlepszy i najważniejszy taki samolub tylko ,,ja". Chciałabym mu pokazać, że dam radę bez niego, że nie muszę być od niego zależna, że ja też jestem coś warta, ale bez Twojej pomocy nie dam rady w Tobie nadzieja, że mi w tym pomożesz. Uproś więc Pana, by mi pomógł w tej kwestii by mnie nie opuszczał, by Zesłał na mnie i syna Ducha św., który będzie nami kierował i dawał wskazówki jak żyć, z kim rozmawiać i jak zacząć wszystko od początku, by nie tracić czasu; oddal ten ból i cierpienie ode mnie i od syna po porzuceniu. Proszę Cię wyproś dla mnie u Pana łaskę wsparcia, za to jak zostałam skrzywdzona i mój syn. Niczego tak teraz nie pragnę jak stanąć na nogi o własnych siłach, których mi brakuje ze względu na zdrowie i sytuację finansową. W Tobie nadzieja.
Maria z Vaxjo napisał/a Styczeń 17, 2017:
Proszę o Łaskę zdrowia na Duszy i na ciele dla mnie i mojej najbliższej rodziny szczególnie dla Silvi i Alexandra o pomyślne wyniki w szkole i na religii. Bóg Zapłać za modlitwę. Szczęść Boże.
Beata napisał/a Styczeń 17, 2017:
Proszę św. Rito o wstawiennictwo w trudnej nauce dla moich dzieci i dobre świadectwa. Proszę o zdrowie dla dzieci, męża, dla mnie, dla rodziców , cioci i Mikołaja. Proszę o pomyślność w pracy dla mnie i męża, o rozwój firmy oraz o błogosławieństwo w naszym małżeństwie i wybaczenie grzechów.
Wanda napisał/a Styczeń 17, 2017:
Najdroższa Św. Rito, dziękuję Ci za wszystkie dotychczas otrzymane łaski, a Ciebie wierną moją oblubienicę proszę o zdrowie mojego męża, o ratunek dla dobrego prosperowania firmy, błagam również o zdrowe upragnione potomstwo dla moich dzieci, za wszystko Bóg zapłać i pozostaję cały czas w codziennej modlitwie dla Ciebie.
Paweł z Łódź napisał/a Styczeń 17, 2017:
Dla Janeczki i jej córek o znalezienie mieszkania, proszę o modlitwę. Paweł