Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
26585 wpisów.
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Grudzień 22, 2016:
Święta Rito, prosimy o nieustanne wstawiennictwo przez tronem Boga o wsparcie Boże dla naszego Prezydenta i rządu, o ocalenie Polski przed jej wrogami, o opamiętanie naszej Rity i ocalenie jej przed niszczeniem życia własnego i innych [jej matka jest już u kresu wytrzymałości nerwowej] oraz o rozwiązanie perturbacji z ogrzewaniem w naszym domu, których nie daje się dotąd rozwiązać. Dziękujemy za wszystkie inne łaski, nade wszystko za robotę Adalberta, aby zawsze była ona bezpieczna i wolna od tego, co było przez ostatnie 8.5 lat. Prosimy też o finalne zwycięstwo w sprawie emerytury z ZUS, trwającej bezprawnie już 2.5 roku
teresa z bochnia napisał/a Grudzień 22, 2016:
Św. Rito, dzisiaj nie będę obecna na nabożeństwie więc z daleka chcę Ci podziękować za wszystko co otrzymałam za Twoim wstawiennictwem: łaskę ocalenia syna z wypadku oraz zdrowie i pracę dla całej mojej rodziny!
teresa z bochnia napisał/a Grudzień 22, 2016:
Witam Was kochane siostry Augustianki, jestem czcicielką św.Rity i regularnie uczestniczyłam w każdej uroczystości 22 go każdego m-ca ale teraz jestem w szpitalu kardiologicznym i proszę gorąco o włączenie do modlitw moją intencję o zdrowie dla mojego 11-letniego wnuka Łukasza. Proszę św. Ritę o wstawiennictwo u Boga i łaskę zdrowia dla wnuka i Błogosławieństwo Boże dla jego rodziny a dla mnie o siłę w pomaganiu ludziom. Składam też życzenia zdrowych, spokojnych i Błogosławionych Świat, wiele łask Bożych od narodzonej Dzieciny oraz Szczęśliwego Nowego Roku! Szczęść Boże!
Anna z Wieliczka napisał/a Grudzień 22, 2016:
Św. Rito wstawiaj się u Pana w moich potrzebach, o pozytywne wyniki badań i o wygraną walkę w chorobie. Proszę też o radość z życia, szczęście i nieustanną miłość dla wszystkich mych bliskich, o dobrych ludzi, którzy pomogą mojej siostrze, która przebywa w Irlandii. Amen.
dorota z Biała Podlaska napisał/a Grudzień 22, 2016:
Św. Rito proszę Cię o potrzebne łaski naszej Ojczyźnie, aby jej dobro było celem wszystkich rządzących i aby zapanowała miłość i zgoda oraz zrozumienie drugiego człowieka a Boże przykazania prowadziły cały naród każdego dnia.
Grażyna napisał/a Grudzień 22, 2016:
Św. Rito proszę za Twoim wstawiennictwem o modlitwę za Jaśka, aby Pan Bóg skruszył jego upór, uwolnił go od uczucia nienawiści, zemsty, nałogów oraz o pokorę i pozytywne rozwiązanie problemów. Proszę również o modlitwę abyśmy mogli założyć własną rodzinę, o wzajemną miłość, wierność, szacunek, wyrozumiałość i nawrócenie do Pana Boga oraz Miłosierdzie Boże dla nas.
Jarosław z Radom napisał/a Grudzień 22, 2016:
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Rity, w wyproszeniu łaski zdrowia dla Eweliny, aby badania wykluczyły chorobę raka, o ochronę dla poczętego dziecka.
Angelika napisał/a Grudzień 21, 2016:
Droga Św. Rito, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Boga, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Pomóż Dobry Ojcze płaczącym dzieciom w rozwiązaniu tej trudnej sytuacji. Jezu - TY się tym zajmij.
Mariusz z Zakroczym napisał/a Grudzień 21, 2016:
Proszę o bardzo dobrą pracę.
Halina napisał/a Grudzień 21, 2016:
Święta Rito ratuj małżeństwo mojego syna Marcina z Moniką.
Anna napisał/a Grudzień 21, 2016:
Święta Rito, uproś mi łaskę zdrowia.
Paweł napisał/a Grudzień 21, 2016:
Święta Rito proszę o pomyślne przejście komisji zus. Jezu ufam Tobie!
Ewa z Bełchatów napisał/a Grudzień 21, 2016:
Św. Rito orędowniczko w sprawach trudnych proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Obdarz nas tymi łaskami, które są zgodne z wolą Boga. Jezu ufam Tobie, kieruj naszymi krokami zgodnie z Twoją wolą. Bóg zapłać za modlitwę.
Czcicielka Sw Rity z krakow napisał/a Grudzień 21, 2016:
Św. Rito proszę uproś u Jezusa Miłosiernego zdrowie dla jednego z domowników.
Agnieszka z Sandomierz napisał/a Grudzień 21, 2016:
Św. Rito dziękuję Ci za dodatkowa pracę ,za gojenie się rany u syna bez żadnych komplikacji, za ludzi, którzy choć trochę mnie wspierają, proszę dla nich o łaskę błogosławieństwa Pana.
Basia z Krzywaczka napisał/a Grudzień 21, 2016:
Błagam o uzdrowienie dla mojego 8-letniego syna Szymona... Aby zaczął siedzieć, chodzić i mówić...
Barbara z Katowice napisał/a Grudzień 21, 2016:
Św. Rito pokieruj życiem mojego syna i jego dziewczyny żeby panowała między nimi miłość, prawdziwa zgoda i wzajemne zrozumienie, żeby źli ludzie im nie zagrażali dziękuję
Anna napisał/a Grudzień 20, 2016:
Święta Rito, proszę o zdrowie i radość życia.
Czcicielka napisał/a Grudzień 20, 2016:
Św.Rito,proszę w intencji Józefa,o szybki powrót do zdrowia, o uzdrowienie z nowotworu, o pomyślne wyniki histopatologiczne oraz o to, aby jego rodzina zrozumiała, że on jest dorosły i ma prawo decydować za siebie.
Agnieszka z Sandomierz napisał/a Grudzień 20, 2016:
Za pośrednictwem Św.Rity proszę o modlitwę w naszej intencji: Jezu przebacz nam nasze grzechy, uwolnij od zła, nie jestem godna żeby Cię prosić o jakąkolwiek łaskę, lecz proszę pomóż mi i synowi w tych trudnych chwilach, oddal ten ból i cierpienie, wejrzyj na mnie łaskawym okiem i pomóż z korzyścią duchową i finansową rozwiązać tą trudną sytuację, obdarz nas zdrowiem, i daj wiarę że jakkolwiek nie skończą się nasze problemy wszystko będzie dobrze a ty będziesz sprawiedliwy i TY wybierz dla nas najlepsze rozwiązanie, ześlij na nas Ducha Św., by Jego mądrość i rozum kierowały naszymi czynami. Ty się tym zajmij Jezu. Panie Ty za parę dni przyjdziesz na świat. Te święta to święta rodzinne, ale nasza rodzina już nie jest pełna odkąd mąż nas porzucił dla innej, młodszej i zdrowszej jak sam mówił kobiety, wiem że dla mnie i syna będą to najtrudniejsze święta jakie dotąd przeżyliśmy, proszę nie zapomnij o nas, pozwól je przetrwać w pokoju i uśmiechu, którego będzie nam brakować. Nie opuszczaj nas, błogosław nam, szczególnie synowi, który właśnie uległ wypadkowi, oddal od nas tą falę zła, proszę.
karolina z kutno napisał/a Grudzień 20, 2016:
święta Rito pomóż mi aby moje oceny w szkole były lepsze a bym na półrocze nie miała żadnej 1 i poprawiła zagrożenie z organizacji
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Grudzień 20, 2016:
Święta Rito, prosimy o nieustanne wstawiennictwo przez tronem Boga o wsparcie Boże dla naszego Prezydenta i rządu, o ocalenie Polski przed jej wrogami, o opamiętanie naszej Rity i ocalenie jej przed niszczeniem życia własnego i innych [jej matka jest już u kresu wytrzymałości nerwowej] oraz o rozwiązanie perturbacji z ogrzewaniem w naszym domu, których nie daje się dotąd rozwiązać. Dziękujemy za wszystkie inne łaski, nad wszystko za robotę.
matka z Wolbrom napisał/a Grudzień 20, 2016:
Św. Rito proszę o modlitwę za moją rodzinę o zdrowie pracę dla synów i rozwiązanie naszych problemów
Jarosław z Radom napisał/a Grudzień 20, 2016:
Proszę o wstawiennictwo św. Rity, w wyproszeniu łaski zdrowia dla Eweliny, aby badania wykluczyły chorobę raka, o ochronę dla poczętego dziecka.
magda napisał/a Grudzień 20, 2016:
Św Rito dziękuję za otrzymane łaski. Proszę Cię o zbudowanie z Kamilem rodziny silnej na skale, przełamanie lęków oraz skruszenie murów w Wigilię. Proszę również o zdrowie dal rodziców.
ania z Kraków napisał/a Grudzień 19, 2016:
Św. Rito, proszę Cię, abym mogła stworzyć szczęśliwy związek z Mirkiem
Natalia z Kraków napisał/a Grudzień 19, 2016:
Święta Rito, dziękując za wszystkie łaski uzyskane za Twoim wstawiennictwem, proszę Cie o wsparcie w sprawie mojej i Seweryna - o szczęśliwe i jak najszybsze rozwiazanie problemów.
Ewa z Ełk napisał/a Grudzień 19, 2016:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla moich rodziców oraz dobre wyniki krwi mojej mamy, aby choroba odpuściła. Proszę Cię aby ich sprawy finansowe rozwiązały się.
Karolina z Krakow napisał/a Grudzień 19, 2016:
Św Rito proszę wyproś u Boga naszego żeby mój Karol wrócił i żebyśmy stworzyli szczęśliwy związek
Lucyna z Kraków napisał/a Grudzień 19, 2016:
Św. Rito proszę Cię daj mi siłę, abym mogła wychować syna. Kochamy Cię. Proszę cię o pomoc w znalezieniu pracy
BEATA z KRAKÓW napisał/a Grudzień 19, 2016:
Św. Rito proszę Cię o opiekę podczas dzisiejszej operacji i pomoc w wyleczeniu z choroby nowotworowej męża mojej siostry Marka
Agnieszka z Sandomierz napisał/a Grudzień 19, 2016:
Św. Rito nie jestem godna by o cokolwiek prosić, lecz grzeszna proszę uproś dla mnie i mojego syna przebaczenie grzechów, zdrowie dla niego, darowanie nam win. Wlej w serca nasze miłość do siebie, oddal te ciągłe zmartwienia, których doświadczamy, pomóż mi sprawach materialnych i finansowych nie pozwól bym została bez pracy, bo troska o przyszłość mnie ciągle przytłacza. Dziękuję Ci za to co już dla mnie zrobiłaś. Ty wiesz jak mi jest ciężko, jak cierpię i jakie są moje troski proszę pomóż mi nie być samotną i nieszczęśliwą, uproś u Pana sprawiedliwość w naszych sprawach i spraw by te myśli o mężu, który okazał się draniem się nie powtarzały, pozwól pogodzić się z całą tą sytuacją i tym bólem, który nas dotyka. Pozwól mi odetchnąć choć na chwilę i odpocząć od tej trudnej sytuacji. Niech Jezus i Maryja nie opuszczają mnie w tych trudnych chwilach. Proszę Cię, w Tobie nadzieja.
Barbara z Katowice napisał/a Grudzień 19, 2016:
Św. Rito dziękuję za szczęśliwą podróż mojego syna do Polski. Proszę aby te święta odbyły się w rodzinnej atmosferze, miej nas w swojej opiece
Dominika napisał/a Grudzień 19, 2016:
Św. Rito wyproś u Pana Naszego wszelkie łaski zdrowia dla syna oraz pomyślne rozwiązanie beznadziejnej sprawy dla mojej rodziny. Wierzę w Twoją siłę i moc dzięki której sprawy rozwiążą się pozytywnie.
Ania napisał/a Grudzień 18, 2016:
Św. Rito proszę Cię o wstawienie się w mojej intencji. Proszę o to żeby mój były narzeczony do mnie wrócił jak najszybciej, zatęsknił za mną, pokochał na nowo. Żebyśmy stworzyli szczęśliwą rodzinę z dziećmi.
Maria napisał/a Grudzień 18, 2016:
Św.Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Boga o zdrowie dla 2,5 letniego Dawidka chorego na serce. Dziecko jest już po jednej operacji ale potrzebne są kolejne. Św.Rito proszę Cię z całego serca pomóż!
Zofia z Ostrzeszow napisał/a Grudzień 18, 2016:
Cudowna św.Rito w sytuacjach beznadziejnych - wyjednaj naszej rodzinie pomoc w bardzo trudnej sprawie sytuacji materialnej, finansowej, pomóż znaleźć pracę dla rencisty na miarę jego zdrowia.
Czcicielka Sw Rity z Krakow napisał/a Grudzień 18, 2016:
Św. Rito uproś u Najwyższego Pana łaskę zawarcia formalnego związku małżeńskiego dla mojej córki.
Ewa z Wieliczka napisał/a Grudzień 18, 2016:
Św. Rito błagam Cię wyjednaj łaskę zdrowia i dobrych wyników badań dla mojego siostrzeńca Igora.
Ela z BIAŁA PODLASKA napisał/a Grudzień 18, 2016:
ukochana święta Rito błagam o potrzebne łaski dla synowej i jej męża
Monika z Ropczyce napisał/a Grudzień 18, 2016:
Kochane siostry proszę błagajcie Św. Ritę o modlitwę w intencji mojej siostry o łaskę zdrowia, by diagnoza czerniaka okazała się wielką pomyłką, proszę wyproście u Boga cud, dziękuję wszystkim którzy westchną za moją siostrą
Rodzice napisał/a Grudzień 18, 2016:
Święta Rito, prosimy o uzdrowienie psychiczne i moralne Małgorzaty i o umiejętność właściwego doboru znajomych.
Ufajaca z Wroclaw napisał/a Grudzień 17, 2016:
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Kazimierza oraz szczęśliwą operację Ali i Joli zmianę w ich życiu na lepsze, o nawrócenie, aby tata był dobry, pracowity i odpowiedzialny oraz proszę o spokojny dobry nowy rok 2017 dla Ali i jej rodziny oraz przemianę życia Ali i jej rodziny pogodzenie się z wolą Bożą, pozytywne załatwienie sprawy znanej Bogu trudnej dla nas oraz żeby były chłopak przestał nękać Alę i jej rodzinę oraz o zdrowie i zgodę miłość, mądre podejmowanie przemyślanych decyzji, szacunek, zrozumienie, cierpliwość, pokorę w chorobie, w problemach dla Ali i jej rodziny oraz spokój, dobro, wiarę, dobre spędzanie czasu, wyjście z problemów nałogów, nadzieję na lepsze jutro, dobrych ludzi i bezpieczeństwo dla Ali i jej rodziny
Ala z Krakow napisał/a Grudzień 17, 2016:
O dobrego męża, szczerą miłość, żebym miała szczęśliwą rodzinę i dzieci oraz znalazła normalną, dobrą pracę i stać oraz wyszła z samotności i cierpienia
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Grudzień 17, 2016:
Święta Rito. Prosimy o nieustanne wstawiennictwo przez tronem Boga, o wsparcie Boże dla naszego Prezydenta i rządu, o ocalenie Polski przed jej wrogami, o opamiętanie naszej Rity i ocalenie jej przed niszczeniem życia własnego i innych [jej matka jest już u kresu wytrzymałości nerwowej] oraz o rozwiązanie perturbacji z ogrzewaniem w naszym domu, których nie daje się dotąd rozwiązać
Barbara z Katowice napisał/a Grudzień 17, 2016:
Św. Rito proszę o szczęśliwą podróż mojego syna Krzysztofa do Polski
danuta z krynica zdroj napisał/a Grudzień 17, 2016:
Proszę o modlitwę za zdrowie mojego brata Piotra chorego na nowotwór
Czcicielka napisał/a Grudzień 16, 2016:
Św.Rito, proszę o jak najszybsze uzdrowienie Józka z powikłań pooperacyjnych po usunięciu guza mózgu oraz aby guz okazał się niezłośliwy.
Madzia napisał/a Grudzień 16, 2016:
Święta Rito, Błagam Cię o tę pracę, tę wymarzoną, która jest w zasięgu ręki. Pozwól bym wygrała ten konkurs. Ulituj sie nade mną. Kocham i dziękuję.
ania z krakow napisał/a Grudzień 15, 2016:
Św. Rito, proszę cię o zdrowie dla całej rodziny
ANIA z KRAKOW napisał/a Grudzień 15, 2016:
Św. Rito proszę Cię o nasze szczęście z Mirkiem. Pomóż nam być zawsze razem
Paulina z zabierzów napisał/a Grudzień 15, 2016:
Święta Rito, proszę Cię o zdrowie dla brata Macieja. Aby skutki wypadku były znikome a on żeby mógł się cieszyć młodością. Dziękuję
Czcicielka z Lublin napisał/a Grudzień 15, 2016:
Święta Rito proszę Cię o znalezienie dobrej pracy dla mnie i dla męża. Proszę skrusz serce mego męża i spraw aby zechciał przeprowadzić się i opiekować chorym tatą.
czcicielka napisał/a Grudzień 15, 2016:
Święta Rito proszę o wysłuchanie moich próśb które zanosiłam do Ciebie w Nowennie przez 9 dni. Proszę o opiekę nad moją rodziną, o zdrowie, potrzebne łaski.
Basia z Kraków napisał/a Grudzień 15, 2016:
Święta Rito, proszę uproś łaskę przebaczenia dla mnie, Romka, moich braci i całej mojej rodziny, proszę o łaskę nawrócenia dla Romka i moich braci, proszę o dar wiary, nadziei i miłości, o łaskę modlitwy, łaskę zdrowia dla mojej Mamy, ks.Włodka dla mojego brata dla Heleny i Tadeusza. Święta Rito proszę abym nie była więcej krzywdzona. Dziękuję
Magda napisał/a Grudzień 15, 2016:
Św. Rito dziękuję za wyproszone łaski. Prosze Cię o skruszenie murów oraz zabranie lęków i zbudowanie z Kamilem rodziny silnej Bogiem, na skale wraz ze zdrowym potomstwem jesli jest to zgodne z Wolą Bożą.
Magda napisał/a Grudzień 15, 2016:
Św Rito prosze Cię o udaną operację dla Karolka.
Mariusz z Rybnik napisał/a Grudzień 15, 2016:
Święta Rito proszę Cię o miłość żony by znów mnie pokochała a także o nasze zdrowie psychiczne i fizyczne by głosić chwałę Pana Boga
Kamila napisał/a Grudzień 14, 2016:
Św. Rito proszę Cię o dar miłości. Pragnę za Twoją przyczyną prosić Boga o błogosławieństwo w nowej znajomości. Zależy mi bardzo, dlatego otwórz mi oczy na znaki. Patronko spraw beznadziejnych, módl się za nami.
Czcicielka napisał/a Grudzień 14, 2016:
Św.Rito, proszę o szybki powrót do zdrowia Józka po operacji oraz o to, aby wynik histopatologiczny był dobry.
Ela napisał/a Grudzień 14, 2016:
Św.Rito proszę Cię w intencji Emili i Radka, abyś dokonała łaski przemiany ich serc
Jadwiga z Radzymin napisał/a Grudzień 14, 2016:
Św.Rito wesprzyj nas chorych,uproś łaskę zdrowia,wzmocnij naszą wiarę ,nadzieję i miłość.Opiekuj się naszą rodziną i wypraszaj Boże Błogosławieństwo.Św.Rito Patronko od Rzeczy Niemożliwych módl się za nami.
Agnieszka z Sandomierz napisał/a Grudzień 14, 2016:
Jezu przebacz nam nasze grzechy, uwolnij od zła, nie jestem godna żeby Cię prosić o jakąkolwiek łaskę, lecz proszę pomóż mi i synowi w tych trudnych chwilach, oddal ten ból i cierpienie, wejrzyj na mnie łaskawym okiem i pomóż z korzyścią duchową i finansową rozwiązać tą trudną sytuację, obdarz nas zdrowiem, i daj wiarę że jakkolwiek nie skończą się nasze problemy wszystko będzie dobrze a ty będziesz sprawiedliwy i TY wybierz dla nas najlepsze rozwiązanie, ześlij na nas Ducha Św. , by Jego mądrość i rozum kierowała naszymi czynami. Ty się tym zajmij Jezu. Panie Ty za parę dni przyjdziesz na świat. Te święta to święta rodzinne, ale nasza rodzina już nie jest pełna odkąd mąż nas porzucił dla innej, młodszej i zdrowszej jak sam mówił kobiety, wiem, że dla mnie i syna będą to najtrudniejsze święta jakie dotąd przeżyliśmy, proszę nie zapomnij o nas, pozwól ich przetrwać w pokoju i uśmiechu, którego będzie nam brakować. Nie opuszczaj nas, błogosław nam, szczególnie synowi, który właśnie uległ wypadkowi, oddal od nas tą falę zła, proszę.
Elżbieta z Nowa Sarzyna napisał/a Grudzień 14, 2016:
Św. Rito proszę Cię o opiekę nad moją córką, która jest w stanie błogosławionym, o szczęśliwy przebieg ciąży i rozwiązanie.
Barbara z Katowice napisał/a Grudzień 14, 2016:
Św. Rito proszę o wsparcie w codziennych sprawach i problemach finansowych miej mnie w swojej opiece
Ewelina napisał/a Grudzień 13, 2016:
Dziękuję św. Rito za wsparcie. Proszę ciągle o pomyślne zakończenie sprawy męża. Aby zachował pracę. Aby w naszym domu zapanował spokój i radość życia. Proszę miej w swojej opiece trójkę moich dzieci. Aby były zdrowe i mądre.
elzbieta z rybnik napisał/a Grudzień 13, 2016:
Św. Rito proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny szczególnie dla syna, synowej i kochanych wnuków Olivera i Rity Marii, o dary Ducha Św. dla nas wszystkich, o bezpieczne jazdy, o dobre wychowanie swoich dzieci, spokój w domu bez nerwów i niepotrzebnego podnoszenia głosu, wyrozumiałość i nieustającą miłość.
Magdalena z Krakow napisał/a Grudzień 13, 2016:
Święta Rito proszę Cię o łaskę potomstwa dla mnie i męża Michała oraz o zdrowie dla Julki i calej rodziny.
Dorota z Chełm napisał/a Grudzień 13, 2016:
Droga św. Rito! Czuwaj nad duszą Mateusza Worobija. Wesprzyj jego rodziców. Bóg zapłać!
Rodzice napisał/a Grudzień 13, 2016:
Święta Rito, prosimy o uzdrowienie psychiczne i moralne Małgorzaty.
Agnieszka z Kraków napisał/a Grudzień 13, 2016:
O łaskę zdrowia dla Ireny, która nagle trafiła do szpitala i lekarze nie są w stanie jej pomóc. Święta Rito wyproś światło Ducha Świętego dla lekarzy, a dla Ireny zdrowie. Prosi córka Agnieszka
Anna napisał/a Grudzień 13, 2016:
Święta Rito, wyproś mi łaskę zdrowia.
anna z jastrzebowska napisał/a Grudzień 13, 2016:
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej córki Gabrysi i dobrych wyników jej badań - mama. Bóg zapłać
Ela napisał/a Grudzień 13, 2016:
Św.Rito wstaw się u Boga o zdrowie dla Wiesława i siłę w walce z chorobą
brygida z polkowice napisał/a Grudzień 13, 2016:
Św Rito, proszę cię o wyjednanie mi łaski nawrócenia dla moich bliskich i żywą wiarę w rodzinie. Miłość, cierpliwość ,odpowiedzialność w życiu codziennym oraz dary Ducha Świętego... Proszę cię o wstawiennictwo o zdrowie dla nas, na ciele, duszy i rozumie, z serca ci dziękuję...
Martyna z Antonin napisał/a Grudzień 13, 2016:
Święta Rito poproś Pana Boga, abym miała więcej rozumu a mniej nerwów, stresu i wyrzutów sumienia. Proszę poproś Pana Boga o uzdrowienie mnie z choroby psychicznej. Proszę spraw, aby przestały pojawiać się nowe kłopoty. Błagam Cię, spraw, abym przestała być taka gapowata, niepojętna i niemyśląca. Jeżeli znęca się nade mną coś złego, jakiś zły byt, to proszę odpedz go na zawsze. Święta Rito, proszę Cię o opiekę nad moimi rodzicami, aby żyli długo i byli zdrowi oraz wyszli ze swych nałogów. Pomóż mojej mamie w opiece nad jej mamą, żeby nie musiała sama się nią zajmować. Spraw, aby tata już nigdy nie sięgnął po alkohol a mama żeby przestała palić papierosy lub chociaż żeby ograniczyła to palenie. Miej w opiece też moją siostrę, aby nic sobie nie zrobiła złego. Poproś Pana Naszego, aby ruszył sumienia ludzi, aby przestali męczyć zwierzęta. Niech zniknie wszystko co je maltretuje, wszystkie te miejsca a ludzie niech zmienia si na lepsze w stosunku do zwierząt.
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Grudzień 12, 2016:
Święta Rito, nieustannie [dopóki potrafię] proszę, by moja córka zawróciła z drogi prowadzącej do zguby, póki jeszcze może i żeby Bóg raczył oszczędzić naszej rodzinie kolejnych perturbacji życiowych lub wręcz tragedii.
Joanna z Rzeszów napisał/a Grudzień 12, 2016:
Św. Rito tyle razy doznałaś namacalnej miłości Jezusa Chrystusa. Proszę uproś chociaż ziarenko tak silnej wiary i miłości naszego Pana.
Natalia napisał/a Grudzień 12, 2016:
Św. Rito dodaj mi odwagi i pewności siebie, daj mi siłę w szukaniu pracy i miłości. Pragnę założyć rodzinę. Wspieraj mnie w moich wyborach, abym mimo różnych życiowych porażek nie poddawała się i szła do przodu. Proszę również o zdrowie oraz opiekę Bożą dla mnie i moich bliskich. Kocham Cię Święta Rito
Lucyna z Kraków napisał/a Grudzień 12, 2016:
Św. Rito proszę Cię, pomóż znaleźć synowi, który nie mówi logopedę, proszę cię św. Rito z całego serca.
Barbara z Biały Dunajec napisał/a Grudzień 12, 2016:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo w mojej prośbie do Jezusa Chrystusa o cud uzdrowienia moich dzieci.
Iwona napisał/a Grudzień 12, 2016:
Św.Rito, dziękuję Ci za wszystko, proszę wyproś dla mojej rodziny potrzebne łaski i pełne oddanie się woli Bożej.
Magdalena z Garwolin napisał/a Grudzień 12, 2016:
Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla Andrzeja. Św. Rito proszę Cię za Twoim wstawiennictwem o zdrowie dla mnie i moich rodziców, proszę Cię o to ażebym dostąpiła łaski znalezienia pracy oraz męża. Św. Rito proszę Cię także o modlitwę w intencji mojej chrześnicy Zosi ażeby się nawróciła. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe łaski.
Anna napisał/a Grudzień 12, 2016:
Proszę o modlitwę przez wstawiennictwo Świętej Rity, abym jak najszybciej zdobyła pieniądze na spłatę długów i kupienie mieszkania. Święta Rito ratuj mnie i moje dziecko.
Magda napisał/a Grudzień 12, 2016:
Św Rito proszę Cię o zdrowie, potrzebne łaski oraz spokój dla Jolanty i Wiesława.
Magda napisał/a Grudzień 12, 2016:
Św Rito proszę cię o przełamanie lęków Kamila, i jeśli jest to zgodne z wola Boża abysmy zbudowali rodzinę silną na skale nie na piasku. Aby mur pomiędzy naszymi rodzinami został skruszony, a my umieli dojść do kompromisu
Elzbieta z Krakow napisał/a Grudzień 12, 2016:
Święta Rito wierzę, że Bóg uzdrawia Frediego z nieuleczalnej choroby. Dziękuję Ci za te wiarę i łaskę. Proszę miej w opiece moje dzieci, dzieci nieżyjącej siostry ich rodziny, błogosław im w codziennym życiu, daj dar dziękowania Bogu za wszystko co im przeznacza, pomagaj w trudach. Pomóż byłemu mężowi wrócić na drogę Bożą. O chrzest dla Oli i Laurki. Radosne oczekiwanie na narodziny pierwszego wnuka-by Jezusek narodzony przyniósł pomyślne rozwiązania trudnych spraw zdrowotnych i rodzinnych w nadchodzącym Nowym Roku.
Asia napisał/a Grudzień 12, 2016:
Święta Rito, błagam Cię z całego serca, o światło Ducha Świętego dla biegłych orzekających w sprawie moich dzieci w dniu 13.12., aby sąd przyznał mi opiekę prawną nad dwójką naszych dzieci, o uratowanie mojego małżeństwa Joanny i Karola, o powrót mojego męża Karola do małżeństwa i o pełne realizowanie przysięgi małżeńskiej, o nawrócenie mojego męża Karola i jego rodziny, o łaskę wzajemnego przebaczenia dla nas, żebyśmy umieli wybaczyć sobie nawzajem, żeby mąż zapragnął i zaczął ratować nasze małżeństwo i rodzinę., żeby pokochał mnie na nowo prawdziwą, bożą miłością. O zerwanie węzła uzależnienia mojego męża Karola od swoich rodziców. Błagam Cię na kolanach Święta Rito patronko od spraw beznadziejnych o światło Ducha Świętego dla biegłych orzekających w sprawie naszych dzieci, oraz o światło Ducha Świętego dla sądu, żeby przyznał mi matce opiekę prawną nad dwójką naszych dzieci nad Kacperkiem i Gabrysią. Ty wiesz święta Rito, jak serce matki pęka mi z bólu i tęsknoty za moim ukochanym synem Kacperkiem. Błagam Cię na kolanach o cud, aby Kacperek i mąż wrócili do mnie i do Gabrysi. Proszę Cię również Święta Rito o zdrowie dla nas wszystkich, o wyjście z mojej trudnej sytuacji finansowej, o miłość, jedność i zgodę w naszym małżeństwie i rodzinie oraz o wszystkie łaski nam potrzebne. Błagam Cię święta Rito z całego serca, usłysz moje wołanie ... Asia
Mariola napisał/a Grudzień 12, 2016:
Błagam podczas tej grudniowej nowenny o pomoc w pracy, o pomoc przed operacją, proszę o rozwiązanie trudnych spraw finansowych oraz o opiekę dla najbliższych a zwłaszcza o opamiętanie dla siostry.
Anna napisał/a Grudzień 11, 2016:
Święta Rito, proszę o łaskę zdrowia.
Ja napisał/a Grudzień 11, 2016:
Św.Rito,proszę o opamiętanie dla Henryka B. i zaniechanie wrogiego nastawienia do mnie. Daj mu rozum.
Czcicielka napisał/a Grudzień 11, 2016:
Św.Rito,dziękuję za dotychczasową opiekę,proszę, aby Józek jak najszybciej stanął na nogi i zaczął normalnie funkcjonować i pracować.
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Grudzień 11, 2016:
Święta Rito, podziękuj Panu Jezusowi za przeprowadzenie mnie przez te najgorsze 8,5 lat w mym życiu i oby więcej nie wydarzyły się takie rzeczy! Proszę o zawrócenie mej córki z niebezpiecznej drogi życiowej. Oby jej partner powrócił do swej rodziny. Dziękuję
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Grudzień 11, 2016:
Błagam cię, św. Rito, aby Twoja imienniczka opamiętała się i nie narobiła szkód w życiu swoim i innych, póki jeszcze ma czas; oraz by do naszej rodziny powrócił wreszcie pokój i spokój, jak dawniej. Ufam, wierzę, ale nie potrafię tak zawierzyć na 100%
Ewelina napisał/a Grudzień 11, 2016:
Błagam św. Rito dopomóż, aby mediacje w poniedziałek zakończyły się powodzeniem. Aby serce oszczercy mojego męża skruszało aby nie żądał pieniędzy. Aby mąż zachował pracę. Błagam o pomoc bo powoli zaczyna to psuć nasze małżeństwo. Błagam
Magdalena z Garwolin napisał/a Grudzień 11, 2016:
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia Andrzeja za wstawiennictwem św. Rity.
Izabela z Kraków napisał/a Grudzień 11, 2016:
Święta Rito! Dziękuję za szczęśliwy przebieg operacji. Błagam za twoją przyczyną, wyproś mi u Boga Wszechmogącego Ducha Świętego w Trójcy Świętej Jedynego o łaskę uzdrowienia z nowotworu dla Izabeli.
dorota z gouda napisał/a Grudzień 11, 2016:
Św. Rito błagam cię o wysłuchanie mych próśb tobie znanych, Bóg zapłać
Anna napisał/a Grudzień 11, 2016:
Święta Rito proszę Cię o dobrą pracę w miejscu zamieszkania. Proszę również o dar pięknej oraz odwzajemnionej Miłości łączącej mnie i Piotra.
Maria z Gdów napisał/a Grudzień 10, 2016:
Św. Rito proszę o uzdrowienie syna Andrzeja oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki.