Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.
Dziękuję Ci św. Rito za to, że mojej mamie cofneła się cukrzyca i obecnie lekarz odstawił jej leki. Proszę wstawiaj sie za nią w dalszym ciągu, by jutrzejsze badania były dobre, a przewlekła białaczka na którą choruje nie postępowała zbyt szybko. Proszę, by tomograf, który ją czeka za miesiąc nie wykazał nieprawidłowości. Od wielu lat nam pomagasz i mocno wierzę w Twoją opiekę. Proszę o modlitwę i za mnie. Nie umiem zdać prawa jazdy, jeżdżę coraz gorzej, a wydałam już tyle pieniędzy na dokształcanie się. Nie idzie mi w pracy i w życiu ostatnio i dotykają nas ciągłe choroby przynoszone przez dzieci z przedszkola. Nie mam już sił. Proszę wstawiaj się również za zdrowie moich najbliższych i moje.
