Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.
Dziękuję patronce za dar zesłanego szczęścia jakim jest poczęte maleństwo mojej córki. Pomimo swojej cukrzycy. Dopomóż im św. Rito w tym czasie, umacniaj ich miłość i oddanie. Spraw i wybłagaj u Jezusa zdrowie dla maleństwa, aby rozwijało się i przyszło na ten świat dla ich pociechy i naszej radości. To dla mnie prawdziwy cud.
