Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.
Święta Rito, polecam przez Twoje wstawiennictwo intencje Panu Bogu wiadome, a także proszę w intencji szczęśliwego i pozytywnego zakończenia semestru letniego na studiach. Pokornie proszę Cię również w intencji odnowienia i poprawy kontaktu z osobą bliską mojemu sercu - aby ta osoba zrozumiała, że jest dla mnie ważna. Aby wrócił uśmiech na mojej twarzy, bo czasem już nie mogę się skupić na swoich obowiązkach. Święta Rito - patronko spraw niemożliwych i po ludzku beznadziejnych - módl się za nami!
