Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.
Błagam z całego serca o modlitwę za moją mamę Teresę, która jest trzy miesiące w szpitalu. Miał być przeszczep skóry i lekarze odmówili, że go tu nie zrobią. Załamała się bardzo bo obiecali od początku, a wczoraj straciła przytomność, męczą ją wymioty i zimno jest bardzo słaba. Błagam o szturm do nieba o uzdrowienie, jestem też tym załamana.
