Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.
Św. Rito bardzo dziękuję za otrzymane łaski, że jesteś przy mnie, za wyleczenie taty z choroby płuc, za dobre samopoczucie mamy po przyjmowanych chemiach. Proszę o łaskę wyleczenia mnie z bólu rąk,abym trafiła do dobrego specjalisty, który mi pomoże. Proszę również o zdrowie dla moich najbliższych i poprawę sytuacji finansowej. Prowadź mnie, dziękuję i ufam.
