Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.
Święta Rito, nie modlę się za siebie ale za moje dzieci, żeby mimo trudnych doświadczeń, ktore przyszło im przeżyć w ostatnim czasie mogły odnaleźć szczęście, spokój i nadzieję I żebyśmy wszyscy zobaczyli sens w tym, co się stało. Jeśli mogę, to wiesz, że najbardziej na świecie pragnę miłości tego jedynego, tego wybranego ale jeśli on nie jest mi przeznaczony to proszę Ciebie o światło miłości dla mnie i o towarzysza wspólnej podróży życiowej, o ostoję i opoke dla całej naszej trójki. Pokladam nadzieję w Panu, to on jest moja siła.
