Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.
Święta Rito, wstawiaj się do Boga za mną i Pawłem, aby Paweł odmienił swoje serce i dał nam szansę, zbudować nasz związek jeszcze raz od początku. Wierzę ze w głębi ducha on jest dobrym człowiekiem, tylko trochę oboje się pogubiliśmy. Tyle chciałabym mu powiedzieć, bardzo mi go brakuje. Wierzę że z Bożą pomocą możemy wszystko naprawić. Proszę o modlitwę. Serdeczne Bóg zapłać!
