Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.
Panie Jezu, Mamo Boża, Święta Rito za wszystko przepraszamy, dziękujemy i błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze się tak kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami oraz o długie i szczęśliwe życie razem dla nas, wspaniałe relacje z Rodzicami, zdrowie, bezpieczeństwo, pomoc w pracy i brak problemów dla nas.
