Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.
Proszę o modlitwę za moją mamę Teresę która jest w szpitalu ma mieć dziś robioną przetokę do dializ aby wszystko było dobrze i czuła się dobrze. Proszę również o modlitwę w skomplikowanej sprawie aby brat mamy i jego żona nie starali się o odebranie mamie domu z kawałkiem ziemi która mieszka tu 40 lat, niech starają się tylko o pole w zasiedziałości. Mama tez będzie się starać o zasiedzenie domu w którym mieszka. Proszę o wysłuchanie modlitwy i siły w tak trudnym czasie dla mamy.
