Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.
Bardzo proszę o intensywne modlitwy w intencji mojego taty Kazimierza Wiesława M., który trafił do szpitala z udarem. Bardzo proszę o modlitwy o zdrowie dla niego, brak komplikacji i powrót do pełnego zdrowia i pełnej sprawności. Proszę także o modlitwy o przyznanie mu właściwej rehabilitacji.
Bardzo proszę o modlitwy o wyzwolenie mojej mamy Marioli Miszczuk z nałogu alkoholowego, a także z wielu chorób, bólów i dolegliwości.
Proszę o modlitwy w intencji ochrony naszej rodziny przed wszelkim złem, koronawirusem i innymi chorobami i niedobrymi wydarzeniami.
Proszę także o modlitwy w intencji przyznania mi dobrej, własciwej rehabilitantki na długi okres czasu i pomocy do wychodzenia na dwór.
Bardzo dziękuję za wszystkie modlitwy. Bóg zapłać.
