Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.
Szczęść BOŻE, Witam serdecznie,
Kochane Siostry, tudzież Bracia w JEZUSIE i MARYI, Bardzo dziękuję za przesłany list wraz z Prezentami i prosiłbym o Modlitwę następującej bądź podobnej treści: - Kochany JEZU jestem Ci wdzięczny za mieszkanie, którym nas obdarowałeś, tylko proszę Cię mój BOŻE o ciszę i ochronę przed hałaśliwymi sąsiadami, tudzież złem wszelkim. Maryjo Niepokalana, Św. Michale Archaniele, Św. Aniołowie Stróżowie i Patronowie nasi, Św. Rito, Kasiu z Kłobucka bądźcie nam Przyjaciółmi. BÓG Zapłać, dziękuję Kochane Siostry i Bracia,
Pozdrawia z Modlitwą,
Dominik
