Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
29647 wpisów.
Gabriela z Gliwice napisał/a Czerwiec 26, 2016:
Święta Rito, Ty wiesz jak trudna do zniesienia jest samotność. Dlatego proszę o szczęśliwą przyszłość, aby moje życie mogło być normalne. Proszę aby on wrócił do mnie. Proszę za zdrowie moich rodziców i za wszystkie intencje proszących Cię! Amen!
Barbara napisał/a Czerwiec 26, 2016:
Św. Rito dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze wstawiennictwo u Boga Ojca i Syna Jego Ukrzyżowanego, który umarł za nas na krzyżu. Św. Rito patronko w sprawach trudnych i beznadziejnych módl się za nami, otaczaj nas codziennie swoją opieką i nie opuszczaj w potrzebie.
Jadwiga z Tarnow napisał/a Czerwiec 25, 2016:
Św.Rito proszę o dobrego męża, o cierpliwość i zgadzanie się z wolą Bożą. Dziękuję za wyproszone łaski.
Marzena napisał/a Czerwiec 25, 2016:
Św. Rito proszę Cię o cud poczęcia zdrowego dzieciątka.
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Czerwiec 25, 2016:
Święta Rito, proszę o pilną interwencję, aby skończył się po blisko 2 latach sądowy cyrk z ZUSEM i by wreszcie wypłacano mi należne świadczenie, oraz proszę o ochronę od jakiegokolwiek zła w mej profesji.
Oliwia z Kraków napisał/a Czerwiec 24, 2016:
Proszę Cię, Święta Rito o wstawiennictwo i uzdrowienie spraw w mojej pracy. Proszę Cię, aby co złe pękło, aby ludzie dowiedzieli się prawdy. Aby Ojcowie i Księżą się opamiętali i służyli Bogu w swojej pracy.
Piotr z Kraków napisał/a Czerwiec 23, 2016:
Św. Rito proszę wysłuchaj moje modlitwy i wstaw się za nami u Jezusa Miłosiernego wypraszając łaskę zdrowia dla Violetty
Ola napisał/a Czerwiec 23, 2016:
Święta RITO proszę Cię o pomyślny przebieg jutrzejszej operacji mojego Męża. Miej Go w opiece oraz całą naszą Rodzinę. Dziękuję Ci za dotychczasowe łaski oraz za osoby, które postawiłaś na naszej drodze. Prowadź nas według Woli Pana. Pokładam ufność moją w Tobie o Św. Rito jak i w Panu naszym Jezusie Chrystusie.
Józef z Kraków napisał/a Czerwiec 23, 2016:
Święta Rito proszę o Twoje wstawiennictwo w wyjścia z długów i odzyskanie rodziny
Katarzyna z Kraków napisał/a Czerwiec 22, 2016:
Święta Rito proszę o zdrowie dla mojej mamy chorej na raka jelita grubego, by miała wiarę i siłę walczyć z chorobą, aby w modlitwie znalazła ukojenie
Marta z Kraków napisał/a Czerwiec 22, 2016:
Święta Rito, dziękuję Ci za łaski już wyjednane i proszę o uleczenie (wyprostowanie) chorego obrazu Boga. Proszę o nawrócenie grzeszników, szczególnie z rodziny. Amen.
joanna z łańcut napisał/a Czerwiec 22, 2016:
gorąco proszę o modlitwę za mojego Tatę, który leży w szpitalu. Proszę o dobre wyniki badań i powrót do zdrowia.
czcicielka napisał/a Czerwiec 22, 2016:
Święta Rito proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana w intencji moich dzieci - proszę o zdrowie dla nich, błogosławieństwo oraz o potrzebne łaski. Proszę, aby wszystko było po ich myśli w pracy.
Grażka z Sobolew napisał/a Czerwiec 22, 2016:
Święta Rito Błagam o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mamy Gabrieli. Stan jest bardzo ciężki i tylko cud może uzdrowić mamę i pozostawić ją przy życiu. Kto może niech się modli w tej intencji
Katarzyna z Kraków napisał/a Czerwiec 22, 2016:
Święta Rito, proszę Cię pokornie o łaskę wyleczenia po ciężkiej operacji palca, bym w pełni sprawna mogła nadal służyć swoim najbliższym.
Marta z Kraków napisał/a Czerwiec 22, 2016:
Święta Rito, wyproś mi u Boga miłość wzajemną, ale przede wszystkim przemianę mojego serca, oczyszczenie go, proszę o umiejętność kochania i radość życia, uleczenie sumienia, proszę także o wyrwanie z mocy Złego dla wszystkich członków rodziny. Amen.
ewa z tarnowskie góry napisał/a Czerwiec 22, 2016:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo do Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej o zdrowie i spokój dla Ewy.
ewa z tarnowskie góry napisał/a Czerwiec 22, 2016:
Święta Rito, proszę o wstawiennictwo do Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej o cud zdrowia dla mamy Pelagii
ewa z tarnowskie góry napisał/a Czerwiec 22, 2016:
Święta Rito, proszę o wstawiennictwo do Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej o cud wyjścia z choroby psychicznej syna Łukasza.
ewa z tarnowskie góry napisał/a Czerwiec 22, 2016:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo do Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej o cud wyjścia z uzależnienia syna Mateusza.
Małgorzata napisał/a Czerwiec 21, 2016:
Święta Rito proszę Cię o zgodę między mną a moim chłopakiem Mateuszem oraz o pomyślne zdanie trudnego egzaminu z prawa administracyjnego
s. Bernadetta z Warszawa napisał/a Czerwiec 21, 2016:
Święta Rito, proszę Cię o uproszenie szczęśliwego przebiegu operacji dla Jadwigi oraz łaskę uzdrowienia jej ze złośliwego raka narządów kobiecych.
Beata z Chrzanów napisał/a Czerwiec 21, 2016:
Św.Rito dziękuje za otrzymaną łaskę o którą modliłam się dla mojego syna i proszę Cię o dalszą opiekę dla niego. Kochana Św. Rito nie opuszczaj nas. Jesteś moją patronką
Aneta z Łodz napisał/a Czerwiec 21, 2016:
Dziękuję jeszcze raz zaliczenie różnicy programowej i proszę, aby udało mi się skończyć studia wyższe z tytułem magistra
Maria z Kraków napisał/a Czerwiec 21, 2016:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo do Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej o cud wiary dla mojej dwudziestoletniej wnuczki Eweliny która obecnie mieszka w Anglii. Zostaje tam sama i jeszcze w towarzystwie muzułmanina, jest bardzo zagubiona pozostaje mi tylko modlitwa i też proszę Cię Święta Rito o siłę do niej, proszę czuwaj nad nią aby się coś złego jej nie przydarzyło w Tobie jak zawsze moja ufność i nadzieja wskaż Ewelinie drogę do Boga błagam
Justyna napisał/a Czerwiec 20, 2016:
Proszę o łaskę Sakramentu Pokuty i godne przygotowanie do małżeństwa, postaw proszę na naszej drodze dobrego człowieka, który nam w tym pomoże...
Gosia z Mińsk Mazowiecki napisał/a Czerwiec 20, 2016:
Dziękuję za niezwykłą łaskę, proszę o wzajemną miłość i założenie rodziny
Rodzic z Bydgoszcz napisał/a Czerwiec 20, 2016:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo i potrzebne łaski dla mojego syna. Proszę o to aby dostał się do wymarzonej szkoły na wybrany profil oraz o łaskę prawidłowych umiejętności społecznych a także o zdolności i chęci do nauki.
Elżbieta z Nowa Sarzyna napisał/a Czerwiec 20, 2016:
Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo dla mojej córki Agnieszki i jej rodziny - męża i córki, żeby nie załamywała się w trudnych chwilach życia, zawsze miała ufność w Bożą opiekę i nie traciła wiary. Daj jej siłę i zdrowie.
Józef z Kraków napisał/a Czerwiec 20, 2016:
Św Rito proszę Cię o pomoc wyjścia z długu i odzyskanie rodziny.
EWA napisał/a Czerwiec 20, 2016:
św. Rito orędowniczko w sprawach trudnych zanieś moją prośbę do stóp tronu Boskiego; proszę o to co jest dla mojej córki najlepsze Ty Boże wiesz o co ja się martwię, ale Twoja wola czym ją obdarzysz. Proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Dziękuję za to wszystko czym mnie Boże obdarzasz. Bóg zapłać za modlitwę.
Rodzice napisał/a Czerwiec 20, 2016:
Święta Rito, prosimy ratuj naszą córkę od chorobliwego dążenia do kontaktów z mężczyznami, które są dla niej coraz bardziej niebezpieczne. Prosimy również o uzdrowienie jej z zaburzeń psychicznych.
Barbara napisał/a Czerwiec 19, 2016:
Św. Rito wybłagaj mi u Boga Ojca Najwyższego łaskę powrotu do zdrowia oraz zgodę i pokój w mojej rodzinie. Św. Rito wspomagaj mnie w modlitwie i nie opuszczaj mnie.
Lucyna z Kraków napisał/a Czerwiec 19, 2016:
proszę Cię Rito o zdrowie dla mnie Kocham Cię Rito proszę abym miała siłę wychować mojego syna, jestem wdową od 5 lat i sama wychowuję syna niepełnosprawnego błagam o pomoc
Agnieszka napisał/a Czerwiec 19, 2016:
Św Rito proszę Cię o dobrego męża abym już nie była samotna
Asia napisał/a Czerwiec 19, 2016:
Proszę o modlitwę w intencji o światło, dary i owoce Ducha Św. dla mojego męża Karola, o zerwanie węzła uzależnienia go od rodziców i o powrót do małżeństwa, Duchu Święty prowadź mojego męża, natchnij go miłością, szacunkiem i wiernością do mnie. Maryjo BŁAGAM uratuj nasze sakramentalne małżeństwo Joanny i Karola. Proszę również o modlitwę o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci i o powrót męża do małżeństwa i o pełne realizowanie przysięgi małżeńskiej. Asia
Arleta napisał/a Czerwiec 19, 2016:
Święta Rito, proszę o opiekę i wstawiennictwo u Pana o wyproszenie łaski zdrowia dla mnie i dzieci, żeby minęły dolegliwości żołądkowo-przełykowe, proszę też o pracę w zawodzie.
Justyna z Świdnica napisał/a Czerwiec 19, 2016:
Święta Rito proszę wyjednaj mi łaskę powrotu do sił i polepszenia funkcjonowania nerek mojego przyjaciela. Proszę także o modlitwę w intencji uleczenia kolana mojej mamy.
czcicielka napisał/a Czerwiec 18, 2016:
Święta Rito proszę Cię gorąco o zdrowie dla mnie, aby moje płuca były zdrowe. Proszę.
Bernadetta z Kraków napisał/a Czerwiec 18, 2016:
Św. Rito proszę o zdrowie.
agnieszka napisał/a Czerwiec 18, 2016:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Boga o powrót do zdrowia pewnego chłopca i spokój dla jego rodziny
zofia z siedlików napisał/a Czerwiec 17, 2016:
za wstawiennictwem św. Rity błagam Jezusa Miłosiernego o dar cudu potomstwa dla małżonków - Darii i Bartłomieja, oraz o łaskę pomocy w dramatycznej sytuacji finansowej naszej całej rodziny, borykamy się z biedą. Jezu Miłosierny Ufam Tobie, Tobie to wszystko oddaję - Zajmij się Ty Jezu tymi udrękami: naszym smutkiem, udręką. Bądź wola Twoja, Panie! Bóg zapłać za modlitwę. Prosi mama dla rodziny i dla bliskich rodzin dzieci
Ania z Warszawa napisał/a Czerwiec 17, 2016:
Proszę o powrót do zdrowia dla mojej mamy oraz potrzebne łaski w tym czasie. Szczęśliwy przebieg operacji i dobre wyniki.
Justyna z Blaszki napisał/a Czerwiec 16, 2016:
Moja św Rito proszę o łaskę uzdrowienia mojego taty miej w opiece moją rodzinę
Kamila napisał/a Czerwiec 16, 2016:
Św. Rito wstaw się u Pana za moją córką Esterą aby dostała się na wymarzony kierunek lekarski.
Agnieszka z Staniątki napisał/a Czerwiec 16, 2016:
Proszę Cię Święta Rito o pracę i pomoc z mostkiem oraz by udało się załatwić formalności po śmierci wujka. Dziękuję za pomoc z łazienką
Renata napisał/a Czerwiec 16, 2016:
Św. Rito wypraszaj potrzebne łaski dla moich dzieci i wnucząt.
Renata napisał/a Czerwiec 16, 2016:
Święta Rito, proszę o uratowanie 10-letniej Kasi, którą potrącił samochód.
Kamila napisał/a Czerwiec 16, 2016:
Św. Rito proszę Cię z serca jak Matka Matkę wstawiaj się za moimi dziećmi, zwłaszcza za Córeczką o uzdrowienie, czymkolwiek jest choroba i przyczyną Jej zaburzeń rozwoju do Naszego Pana, Jezusa Chrystusa.
Agnieszka napisał/a Czerwiec 16, 2016:
Św. Rito, proszę o łaskę zdrowia mądrości i błogosławieństwa dla moich dzieci, szczególnie dla córki prosząc aby szła przez życie zawsze z Panem Bogiem, pomimo wielu trudności i przeciwności.
Agnieszka napisał/a Czerwiec 16, 2016:
Św. Rito błagam pokornie z całego serca o wstawiennictwo w trudnej sprawie sądowej dla mojej córki, aby ludzie którzy ją chcą skrzywdzić kłamstwem oddali jej dług i aby ta sprawa sprawiedliwie się dla niej zakończyła. Bóg zapłać.
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 15, 2016:
Święta Rito błagam uproś mi łaskę miłości, dobrego, mądrego chłopaka dla mojej córki i związku sakramentalnego.
Marta z Kraków napisał/a Czerwiec 15, 2016:
Święta Rito, błagam módl się za Jolę o pomyślną operację i powrót do zdrowia. Także za mamę o.Stanisława, która jest w szpitalu. Proszę o jej uzdrowienie. U Boga wszystko jest możliwe. Amen.
Katarzyna napisał/a Czerwiec 15, 2016:
Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo o dar uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojego Taty
sabina napisał/a Czerwiec 15, 2016:
Św. Rito. Dziękuję za otrzymane łaski i opiekę. Proszę o zdrowie dla wujka.
JOLA napisał/a Czerwiec 15, 2016:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga naszego o dar potomstwa dla Jagody i Sławka
Renata z Lublin napisał/a Czerwiec 15, 2016:
Św. Rito proszę Cię o łaskę nawrócenia dla Jarka i zakończenie niewłaściwych znajomości oraz o uzdrowienie naszych relacji i szczerą przyjaźń i miłość między nami, otaczaj nas swoją opieką
Jolanta z Ełk napisał/a Czerwiec 15, 2016:
Św. Rito błagam Cię o wszelkie potrzebne łaski w najtrudniejszych chwilach mego życia, o zdrowie dla całej rodziny i udane leczenie moich koleżanek.
Renata z opole napisał/a Czerwiec 14, 2016:
Święta Rito znasz moją sytuację, proszę pomóż mi. Twoja czcicielka
Teresa z Bydgoszcz napisał/a Czerwiec 14, 2016:
Św.Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga za moim wnukiem Łukaszkiem, aby wyrósł na prawego, uczciwego człowieka.
Beata z Kraków napisał/a Czerwiec 14, 2016:
Św. Rito błagam Cię o wszelkie potrzebne łaski w najtrudniejszych chwilach mego życia.
Lucyna z Kraków napisał/a Czerwiec 14, 2016:
Błagam Cię Św. Rito o Romana, aby do mnie wrócił. Kocham Cię Św. Rito
Sylwia z Krakow napisał/a Czerwiec 14, 2016:
święta Rito błagam cie o łaskę uzdrowienia z choroby genetycznej dla mnie i dla córki oraz o łaskę przerwania łańcucha grzechów.
Ewa z Jaworzno napisał/a Czerwiec 14, 2016:
Św. Rito o zdrowie dla kochanego taty, pomóż mojej rodzinie w tej ciężkiej sytuacji
Bożena napisał/a Czerwiec 14, 2016:
Święta Rito uproś cudowne uzdrowienie dla siostry - błagam
Renata napisał/a Czerwiec 14, 2016:
Przez pośrednictwo św. Rity, dziękuję Bogu za wszelkie łaski.
Barbra z Krzeszów napisał/a Czerwiec 14, 2016:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo w mojej trudnej a tak ważnej sprawie. Bardzo proszę o modlitwę.
barbara z kłodzko napisał/a Czerwiec 13, 2016:
O nawrócenie syna i uzdrowienie od złych myśli i skłonności
Alicja z Rzeszów napisał/a Czerwiec 13, 2016:
Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Proszę wstawiaj się za moim bratankiem Jakubem, proszę o szczęśliwą podróż do Warszawy,o szczęśliwe przeprowadzenie operacji-zabiegu dla Niego, o uzdrowienie. Proszę aby mój brat Zenon mógł spłacić wszystkie długi i mógł uczciwie zarabiać na życie. Proszę Św. Rito o zdrowie dla mojej mamy Józefy i moje, proszę o dobre relacje w pracy zawodowej i dobre wykonywanie powierzonych zadań. Alicja
Ludwika z Lipsko napisał/a Czerwiec 13, 2016:
Św.Rito proszę o wstawiennictwo w mojej trudnej a tak ważnej sprawie. Bardzo proszę o modlitwę.
Iwona z Bytom napisał/a Czerwiec 13, 2016:
Św.Rito, dziękuję za Twoje wstawiennictwo i otrzymane łaski. Proszę o modlitwę za mojego syna i jego rodzinę.
Agnieszka z Jaworzno napisał/a Czerwiec 13, 2016:
Kochana Św. Rito, proszę wyproś dla mojej rodziny u Pana Boga zdrowie dla mojego taty, aby rokowania były pomyślne. Proszę aby przeżył jeszcze długie lata w zdrowiu, sile i bez bólu.
Aneta z Łodz napisał/a Czerwiec 13, 2016:
Święta Rito dziękuje ci za zaliczenie przedmiotów różnicy programowej i przedmiotów i proszę o wpis seminarium Magisterskie i wyjście z tytułem magistra z wyższej uczelni i zdrowie całej mojej rodziny.
Grażyna napisał/a Czerwiec 13, 2016:
Św. Rito, wyproś uwolnienie mojego syna Tomasza od problemów emocjonalnych i psychicznych i spraw, aby za Twoim pośrednictwem powrócił do rodziny. Wesprzyj mnie na mojej życiowej drodze.
Ola napisał/a Czerwiec 13, 2016:
Święta Rito, Oblubienico Pana Naszego wysłuchaj proszę naszych modlitw o właściwą diagnozę i uproś łaskę wyzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojego Męża. Proszę Cię o wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach, o siłę i wytrwałość oraz jeszcze głębszą wiarę w Miłosierdzie Boże. BÓG ZAPŁAĆ Św. Rito za wysłuchanie naszych próśb.
Iwona napisał/a Czerwiec 13, 2016:
Święta Rito proszę za Twoim wstawiennictwem o łaskę uzdrowienia mojej mamy z nowotworu z przerzutami. Sama codziennie również Cię o to proszę.
renata napisał/a Czerwiec 13, 2016:
Proszę o zdrowie dla mnie i mojej Rodziny i o podjęcie dobrej decyzji dla mojego syna! Bóg zapłać Święta Rito i drogie Siostry!
elżbieta z Kraków napisał/a Czerwiec 12, 2016:
Św. Rito proszę o pomoc w pracy.
Grażyna z Chojnice napisał/a Czerwiec 12, 2016:
Przede mną trudny egzamin. Wiem że sama nie dam rady. Proszę Cię Święta Rito. Ty wiesz jak bardzo jest to dla mnie ważne. Proszę pomóż.
Sylwia z Krakow napisał/a Czerwiec 12, 2016:
święta Rito wyproś mi proszę u Twojego oblubieńca łaskę przerwania łańcucha grzechów oraz łaskę uzdrowienia z choroby genetycznej po ludzku nieuleczalnej z która urodziłam się ja i moja córeczka.
Agnieszka z Kraków napisał/a Czerwiec 12, 2016:
Św. Rito dziękuję Ci za łaskę pojednania z kimś bardzo bliskim memu sercu, o co się do ciebie modliłam. Wyproś dla mnie u Boga łaskę aby relacja z tym kimś układała się jak najlepiej i aby obie strony były z niej zadowolone. Otwórz Nam serca na miłość, obdarz zaufaniem, wzajemną opieka i troską.
Iwona z Kraków napisał/a Czerwiec 12, 2016:
Błagam Cię św Rito o wyproszenie łaski uwolnienia od lęków, traumy, od cierpienia wewnętrznego. Błagam.
Małgorzata napisał/a Czerwiec 12, 2016:
Święta Rito za Twoim wstawiennictwem proszę Miłosiernego Boga o łaskę uzdrowienia z endometriozy mojej córki Beaty.
Joanna napisał/a Czerwiec 12, 2016:
Św. Rito, proszę o miłość i o mężczyznę, który - jeżeli taka będzie wola Boża - zostanie moim mężem. Zabierz proszę samotność.
Agnieszka z Kraków napisał/a Czerwiec 12, 2016:
Ukochana Święta Rito Dziękuje za otrzymane Łaski i mój powrót do zdrowia. Proszę Cie gorąco o zdrowie dla Kuby i Kacperka.
Agnieszka z Kraków napisał/a Czerwiec 12, 2016:
Święta Rito Proszę o opiekę nad moim tatą który zmaga się z chorobą i uwolnienia go z nałogu hazardu.
Bogusia z Katowice napisał/a Czerwiec 12, 2016:
Proszę Cię ŚW. RITO o zdrowie mojej mamy
Bogusia z Katowice napisał/a Czerwiec 12, 2016:
Święta Rito za Twoim wstawiennictwem bardzo proszę Cię żeby moja córka zaczęła chodzić do kościoła, proszę Cię także żeby miała prosty kręgosłup i nie miała wystającego biodra
Anna z Londyn napisał/a Czerwiec 12, 2016:
Św. Rito, proszę o uzdrowienie naszego syna. Abyśmy wszyscy odzyskali siłę we wzajemnej miłości i razem mogli nieść pomoc potrzebującym.
BOŻENA z OŁAWA napisał/a Czerwiec 12, 2016:
ŚW. RITO proszę o zdrowie i błogosławieństwo oraz poprawę sytuacji finansowej. BÓG ZAPŁAĆ.
Basia z New jersey napisał/a Czerwiec 12, 2016:
Św. Rito pomóż mojemu tacie walczyć z chorobą. Pomóż mojej rodzinie
Stefania z Pabianice napisał/a Czerwiec 11, 2016:
Św. Rito wyproś u Pana Boga, łaskę uzdrowienia mojego męża Jana z nowotworu płuca. Dziękuję za codzienne wsparcie i ukazywanie nowych możliwości leczenia. Miej nas w swojej opiece.
Dorota z Chotomów napisał/a Czerwiec 11, 2016:
Święta Rito za Twoim wstawiennictwem błagam o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Leona.
Agnieszka z Kraków napisał/a Czerwiec 11, 2016:
Święta Rito Bardzo Cię Proszę o zdrowie dla Anny która uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu.
Alicja z krotoszyn napisał/a Czerwiec 10, 2016:
Święta Rito miej w opiece mojego syna i wyproś u Boga łaskę pokonania trudów życia z powodu choroby.
Justyna z Blaszki napisał/a Czerwiec 9, 2016:
Moja święta Rito miej moją rodzinę w opiece nie pozwól krzywdzić jej nikomu i broń od złego i różnych zmartwień. Dodaj sił i spokoju. Miej w opiece również mojego tatę obdaruj go łaską uzdrowienia Orędowniczko wstaw się za mną u Boga
Gosia z Warszawa napisał/a Czerwiec 9, 2016:
Św.Rito, uproś u Ojca potrzebne łaski dla Grzegorza i Gosi, wzajemną miłość, założenie rodziny.
Asia napisał/a Czerwiec 9, 2016:
Święta Rito, BŁAGAM pomóż. Uratuj nasze sakramentalne małżeństwo Joanny i Karola, przemień serce mojego męża Karola, aby pokochał mnie na nowo, aby w naszym małżeństwie zapanowała miłość, jedność i zgoda, o powrót mojego męża do małżeństwa i o pełne realizowanie przysięgi małżeńskiej, o wierność męża i o dary Ducha Świętego dla męża aby zapragnął I zaczął ratować naszą rodzinę, o światło Ducha Świętego, żeby nie poszedł mieszkać do matki tylko wrócił do rodziny, święta Rito BŁAGAM rozpal w moim mężu miłość do mnie i tęsknotę za domem za mną i pełną rodziną. Proszę Cię również święta Rito o cud przyznania mi matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci Kacperkiem i Gabrysią, które od roku nie mieszkają razem ze względu na separację faktyczną z mężem. Ty wiesz jak wszyscy cierpimy z tego powodu, jak serce matki pęka mi z bólu i tęsknoty za synem a córki za ukochanym bratem. Wstaw się za nami u Boga, BŁAGAM. Scal naszą rodzinę. Sytuacja po ludzku jest beznadziejna a Ty jesteś patronką od tych beznadziejnych spraw. BŁAGAM Cię na na kolanach. Pomóż mi święta Rito uratuj nasze małżeństwo, które od roku nie jest razem, scal naszą rodzinę. Niech mąż zapragnie ratować naszą rodzinę i zechce pójść na terapię małżeńską. Asia.
E z Krakow napisał/a Czerwiec 9, 2016:
Prosze o zdrowie dla Zdzisława, aby choroba się nie pogłębiała. Św.Rito dodaj mu sił i energii aby sie nie poddawał i zaczął się leczyć, miej go w swojej nieustającej pomocy.... Św.Rito módl się za nami
E z Krakow napisał/a Czerwiec 9, 2016:
Ukochana Św. Rito proszę o modlitwe i wstawiennictwo w intencji moich dzieci... proszę o nieustanną opiekę nad nimi, aby się nie pogubili i nie zeszli na złą drogę, aby na progu dorosłości podejmowali właściwe decyzje w swoim życiu... módl się za moją rodzinę Św.Rito i wyproś nam łaski tak potrzebne w naszym ziemskim życiu