Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
29858 wpisów.
Aleksandra z Warszawa napisał/a Sierpień 24, 2016:
Święta Rito, Moja cudowna patronko z bierzmowania, z całego serca pragnę prosić Cię o wstawiennictwo w sprawie znalezienia pracy dla męża Tomasza, pomyślne napisanie egzaminów dla mnie oraz wypraszanie wszelkich potrzebnych łask dla naszego małżeństwa w tym trudnym czasie.
Anna z Warszawa napisał/a Sierpień 24, 2016:
Święta Rito proszę Cię o łaskę pięknej i odwzajemnionej Miłości.
iwona z krakow napisał/a Sierpień 23, 2016:
proszę o modlitwę,, o pomoc w rozwiązaniu moich trudnych spraw finansowych i pomoc w wyjściu z długów
Renata napisał/a Sierpień 23, 2016:
Święta Rito błagam Cię o cud macierzyństwa, proszę Cię o dobre wyniki jutro u lekarza.
Barbara napisał/a Sierpień 23, 2016:
Święta Rito, proszę i Cię o wstawiennictwo do Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej z prośbą o łaskę wiary dla córki Joanny i jej nawrócenie. Uproś proszę św. Rito dla Joanny łaskę zdrowia i szczęśliwe rozwiązanie, a dla dzieciątka które nosi pod sercem uproś proszę łaskę zdrowia, prawidłowy rozwój i szczęśliwe narodzenie.
Czcicielka Sw Rity z krakow napisał/a Sierpień 23, 2016:
Św. Rito proszę o wybłaganie łaski zdrowia i pomyślności dla mojej córki oraz o cud uzdrowienia z ciężkiej choroby jednego z domowników. Bóg zapłać.
Aneta z Piotrków Trybunalski napisał/a Sierpień 23, 2016:
Święta Rito proszę Cię o łaską, aby Paweł pokochał mnie, aby w jego sercu zaiskrzyła iskierka miłości. Święta Rito, pomagaj mi.
Ania z Warszawa napisał/a Sierpień 23, 2016:
Święta Rito proszę Cię o dobrą i stałą pracę.
Ewelina z Kraków napisał/a Sierpień 23, 2016:
Św. Rito proszę Cię uproś mi u Boga łaskę zdania egzaminu na prawo jazdy. To już jutro 24.08.2016 o godz.11.00 W tobie jedyna nadzieja. Dziękuję za twoje wstawiennictwo
Barbara napisał/a Sierpień 23, 2016:
Święta Rito błagam o łaskę nawrócenia dla córki Marty i o łaskę dobrej spowiedzi świętej dla mnie
Marek z Kraków napisał/a Sierpień 23, 2016:
Święta Rito proszę o łaskę uzdrowienia i ulgę w chorobie dla Elżbiety
Magda napisał/a Sierpień 23, 2016:
Ukochana Święta Rito dziękuję Ci za dotychczasowe łaski i proszę z całego serca o pomoc w sprawach Tobie znanych.
Aneta napisał/a Sierpień 23, 2016:
Święta Rito bardzo Cię proszę o uzdrowienie mojego Tatusia, a także o zdrowie dla mnie i moich bliskich.
Stefania z Jastarnia napisał/a Sierpień 23, 2016:
Proszę o trzeźwość męża i o życie sakramentalne dla brata.
Agnieszka z Kraków napisał/a Sierpień 22, 2016:
wyproś mi Św. Rito łaskę, abym dostała pracę i aby w moim życiu pojawiła się w końcu miłość spełniona i odwzajemniona.
edi z Kraków napisał/a Sierpień 22, 2016:
Św. Rito proszę o łaski miłości, szacunku i wierności dla Janusza Dziękuję i proszę o gorącą modlitwę w jego intencji
edyta z Kraków napisał/a Sierpień 22, 2016:
Św. Rito proszę o przemianę serca, postępowania w zyciu, charakteru i czynów mojego męża Janusza, proszę aby Duch Św. zesłał na niego łaski które potrzebne są do przemiany człowieka, proszę Św. Rito o łaskę wytrwania w trzeźwości dla niego, o uwolnienie go od tego okropnego nałogu i towarzystwa w którym się obraca niech nauczy sie szanować i kochać mnie i dzieci miłością ojcowską i małżeńską. Ukochana Św.Rito proszę Cię gorąco wstawiaj sie nieustannie u Jezusa Chrystusa i Maryi o jego przemianę i zażegnanie kryzysu w naszym małżeństwie... proszę, aby zaczął walczyć i zabiegać o nas, o miłość i zgodę w rodzinie oraz wzajemy szacunek
Marta z Kraków napisał/a Sierpień 22, 2016:
Święta Rito, wspomagaj mnie proszę swoimi modlitwami w sprawie uwolnienia i przebaczenia z serca moim winowajcom. Proszę o ich przemianę i moją przemianę, uleczenie zranień. Potrzebuję także dobrej pracy, na miarę moich możliwości. Pomóż mi ją znaleźć. Dziękuję.
MARIA z GDÓW napisał/a Sierpień 22, 2016:
Proszę o dar trzeźwości dla syna za przyczyną Św. Rity. Dziękuję za dotychczasową pomoc i opiekę.
Karolina z Poznań napisał/a Sierpień 22, 2016:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Naszego Pana Jezusa w sprawie Andrzeja, aby znalazł dobrą pracę w Polsce oraz wspomóż Go i daj Mu siłę do uporządkowania spraw osobistych.
Aneta z Łodz napisał/a Sierpień 22, 2016:
Proszę, aby udało się załatwić pewną sprawę; żebym obroniła we wrześniu 2016 pracę magisterską; o zdrowie całej rodziny
Aga napisał/a Sierpień 22, 2016:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo w mojej skrytej intencji, proszę dopomóż materialnie, abym mogła udać się na pielgrzymkę do Cascia i złożyć moje prośby osobiście. proszę z całego serca. Bóg zapłać.
Agnieszka napisał/a Sierpień 22, 2016:
Św. Rito dopomóż mi w rozwiązaniu trudnych spraw, problemów z córką, spraw aby spłynęła na nią łaska miłosierdzia. Proszę o pomoc materialną, abym uwolniła się od długów.
gosia napisał/a Sierpień 22, 2016:
Święta Rito błagam Cię proś Pana Jezusa o cud uzdrowienia mnie z raka kości, daj mi cierpliwość w znoszeniu bólu bo już mi jej brakuje, dodaj mi odwagi na kolejne zabiegi i badania.
Katarzyna napisał/a Sierpień 22, 2016:
Święta Rito, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga i uproś mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą gorąco proszę. Proszę o uratowanie mojego małżeństwa.
Wiesiu z Sędzimirowice napisał/a Sierpień 22, 2016:
św. Rito, proszę Cię, przez Twoje wstawiennictwo, uproś Łaskę Bożą pomyślnego przebiegu mojej kuracji mikosantronem i Łask Bożych dla moich opiekunów, którzy też mają poważne problemy zdrowotne.
Bozena z Dąbrówki napisał/a Sierpień 22, 2016:
Święta Rito, błagam Cie wyproś u Pana Jezusa powrót do zdrowia, wyleczenie z choroby nowotworowej i długie szczęśliwe życie dla Jolanty.
Monika z warszawa napisał/a Sierpień 22, 2016:
Św. Rito, błagam Cię pomóż mi w pracy, bo wiesz ze grozi mi jej utrata. Pomóż mi ją wykonywać dobrze i bezbłędnie.
Hanna z Poznan napisał/a Sierpień 22, 2016:
Proszę o szczęśliwy cud poczęcia upragnionego maleństwa dla Hanny i Sebastiana. Św. Rito proszę módl się za nami. Amen
Agnieszka z Warszawa napisał/a Sierpień 22, 2016:
Święta Rito, błagam Cie wyproś u Pana Jezusa powrót do zdrowia, wyleczenie i długie szczęśliwe życie dla mojej mamusi Grażyny Bieniek
Monika z Oświęcim napisał/a Sierpień 22, 2016:
Dziękuję Ci Święta Rito za opiekę, i proszę czuwaj nade mną dalej.
Arleta napisał/a Sierpień 22, 2016:
Święta Rito, z całego serca dziękuję Ci za łaski, które dla mnie wyprosiliście, za pracę, o którą w dzisiejszych czasach tak trudno. Proszę, opiekuj się nadal mną i moimi dziećmi, daj nam zdrowie, oddal wszelkie choroby i zło. Szczególnie dziś proszę o pozytywny wynik badania.
Barbara napisał/a Sierpień 22, 2016:
Św. Rito, dzisiaj w tym szczególnym dniu proszę Cię pomoc i wstawiennictwo u Pana Naszego Jezusa Ukrzyżowanego w modlitwach o dobre wyniki badań i powrót do zdrowia. Św. Rito proszę Cię o zdrowie, pokój i łaskę pojednania w mojej rodzinie, o Dary Ducha Świętego oraz codzienną opiekę. Św. Rito patronko w sprawach trudnych i beznadziejnych módl się za nami.
J napisał/a Sierpień 21, 2016:
Błagam Cię Święta Rita o cud uzdrowienia taty i o dobre wyniki badań. Proszę też o zdrowie i przemianę dla mamy.
Aneta z Miechów napisał/a Sierpień 21, 2016:
Proszę wyproś dla mnie św. Rito łaskę stabilnej pracy.
Grazyna z mrągowo napisał/a Sierpień 21, 2016:
Bardzo proszę siostry Augustynki o modlitwę z wstawiennictwem św. RITY proszę o trzeźwość dla mojego męża Zbigniewa i wiarę dla mojej rodziny. Bóg zapłać .
Andzia z kielce napisał/a Sierpień 21, 2016:
Św. Rito proszę o przemianę serca, charakteru i postępowania mojego męża. Proszę o jego nawrócenie, miłość i szacunek. Bym zawsze była z naszymi dziećmi, w jego życiu-priorytetem. Proszę także o zdrówko, zgodę i ciepło domowego ogniska.
Aneta z piotrkow napisał/a Sierpień 21, 2016:
Święta Rito proszę Cię, aby Paweł zmieniał się dla mnie na lepsze Proszę Cie abyś zmiękczała jego upartość, zawziętość i samotność Rito Proszę Cię
Aneta z piotrkow napisał/a Sierpień 21, 2016:
Święta Rito proszę Cię ubłagaj mi u Pana Jezusa aby Paweł obdarował mnie swoją miłością, aby w jego sercu zaiskrzyła iskierka miłości
krystyna z Sochaczew napisał/a Sierpień 21, 2016:
Proszę o wstawiennictwo św. Rity w moich intencjach o mądrość, zdrowie ciała i duszy i siłę do pracy dla mnie i miłość i szacunek w rodzinie i aby moja córka zawarła sakrament małżeństwa, a syn wybrał właściwą drogę w życiu.
Anna z Wrocław napisał/a Sierpień 21, 2016:
Św. Rito błagam Cię zanieś moje prośby przed oblicze Pana Naszego Jezusa Chrystusa, by obdarzył moją rodzinę Swoim Miłosierdziem, a dla mnie wyproś łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby nowotworowej. Święta Rito, błagam módl się za mną do Pana naszego i wesprzyj mnie swym potężnym wstawiennictwem, bowiem tylko Ty możesz mi pomóc, gdyż dotychczasowe leczenie nie przynosi pożądanych rezultatów. Św. Rito pomóż mi bym z poddaniem się woli Bożej znosiła trudy i cierpienia, nigdy nie zwątpiła i nie straciła wiary.
Justyna napisał/a Sierpień 21, 2016:
Św.Rito proszę Cię uproś u Pana Jezusa dla mnie łaskę założenia szczęśliwej kochającej się rodziny z Kamilem, którego poznałam dzięki Twemu wstawiennictwu, niech Jezus na nowo rozbudzi w sercu Kamila miłość do mnie i połączy nas prawdziwą trwałą miłością oraz poprawi nasz kontakt i sprawi żebym mogła się z Kamilem częściej widywać. Św. Rito proszę Cię pomóż mi.
Elżbieta z Kraków napisał/a Sierpień 21, 2016:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego 6-letniego bratanka Szymusia, który jest chory na boreliozę i bardzo źle się czuje, jest mocno osłabiony. O uzdrowienie z tej choroby lub znalezienie innego sposobu skutecznego leczenia niż antybiotykoterapia. Szczęść Boże
Ewa napisał/a Sierpień 21, 2016:
Św. Rito, proszę o łaskę zdrowia dla mojej córki, matki i męża. Święta opiekunko moja, odsuń ode mnie te straszną chorobę i wyproś u Jezusa, żebym mogła wychować córkę i służyć rodzinie.
Wojtek z Warszawa napisał/a Sierpień 20, 2016:
Święta Rito proszę abyś wstawiała się u Boga w intencji odnalezienia powołania i zdania egzaminów
Ja napisał/a Sierpień 20, 2016:
Św.Rito, błagam, daj rozum tym, którzy rzucają mi kłody pod nogi. Wyprostuj ścieżki mojego życia.
Alfreda z Kraków napisał/a Sierpień 20, 2016:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo w mojej prośbie. Niech Pan obdarza moją rodzinę (wnuczkę, córkę i mnie) zdrowiem fizycznym i psychicznym, niech uzdrawia nasze ciała i dusze.
Aneta z Piotrków napisał/a Sierpień 20, 2016:
Święta Rito proszę Cię, aby Paweł zmieniał się na lepsze dla mnie. Proszę skrusz jego upartość i zawziętość aby zapragnął, abym była bliżej jego. Święta Rito, proszę, pomagaj mi
Aneta z Piotrków napisał/a Sierpień 20, 2016:
Święta Rito proszę Cię, ubłagaj mi u Pana Jezusa łaskę, aby Paweł obdarzył mnie swoją miłością tak jak ja obdarzyłam go swoja; proszę, aby w jego sercu zaiskrzyła iskierka miłości.
Ela z Warszawa napisał/a Sierpień 20, 2016:
Błagam o Dotyk Jezusa i film życia, przemianę serca, charakteru, myślenia, wypowiedzi, oddalenie wszelkiego zła i o ogromną miłość do Pana Boga dla mnie i mojej siostry Anny. Proszę Cię o dobrych i szczerych przyjaciół. Ukształtuj moje serce tak, abym przede wszystkim ja potrafiła być wierna i bezinteresowna w przyjaźni. Bądź uwielbiony, Panie Boże, w każdej pięknej ludzkiej przyjaźni. Maryjo proszę Cię, pomóż mi spotkać na swojej drodze osobę, którą pokocham. Pragnę stabilizacji, uporządkowania swojego osobistego życia. Proszę pomóż abym miała dobrą pracę i pomocnych uczciwych ludzi na mojej drodze. Błagam aby marzenia z pracą się spełniły. Proszę Cię o opiekę nad moją rodziną, oddal ode mnie wszystkie myśli i czyny złych ludzi, którzy bardzo mi zaszkodzili. Modlę się za nich, aby znów stali się dobrzy i przyjaźni dla bliźnich. Proszę wysłuchaj mojej prośby. Panie Boże daj mi siłę, abym zmieniła to co zmienić mogę. Proszę o opiekę w mojej pracy, podejmowanie właściwych decyzji i przychylność otoczenia. Daj mi cierpliwość, abym zniosła to czego zmienić nie mogę i daj mi mądrość, abym odróżniła jedno od drugiego. Proszę Cię o zdrowie dla taty Tadeusza aby był z nami jak najdłużej. Aby mógł być w pełni sprawny i mógł doczekać się ślubu obu córek. Proszę o wstawiennictwo ukończenia pracy mgr której napisanie przekładam od lat. Trzymaj mnie mocno w postanowieniach, które chcę doprowadzić do końca.
Natalia napisał/a Sierpień 20, 2016:
Św. Rito, proszę o pokój w moim sercu, o miłość do Boga I bliźnich, o radość, cierpię z powodu samotności. Pan Bóg wie jak dla mnie lepiej, proszę Go o dobrego męża. Amen
Bożena z Tarnobrzeg napisał/a Sierpień 19, 2016:
Kochana św. Rito proszę Cię o dar miłości i dobrego męża dla mojej córki, a także nawrócenie i przemianę duchową syna i uporządkowanie wszystkich jego spraw rodzinnych i zawodowych.
Aneta z Piotrków napisał/a Sierpień 19, 2016:
Święta Rito Proszę Cię uproś u Pana Jezusa aby Paweł zaczął zmieniać się dla mnie na lepsze. Proszę zmieniaj jego upartość, samotność Rito dopomóż
ewa z Tarnow napisał/a Sierpień 19, 2016:
Św. Rito patronko spraw trudnych I beznadziejnych proszę Cię o wstawiennictwo dla mojej siostry Anny o uzdrowienie jej duszy i ciała o uwolnienie jej od Złego ducha, błagam by Bóg się nad nią ulitował, by Duch Św. ją prowadził
Aneta z Piotrków tryb napisał/a Sierpień 19, 2016:
Święta Rito, proszę Cię uproś mi łaskę, aby Paweł obdarował mnie swoją miłością tak jak ja obdarowałam go swoją miłością do niego, aby w jego sercu zaiskrzyła iskierka Miłości
Ja napisał/a Sierpień 18, 2016:
Św.Rito,proszę o wyprostowanie mojej krętej drogi i rozwiązanie moich wszystkich węzłów życiowych. Proszę Cię też o zdrowie Moich Najbliższych.
Agata z Warszawa napisał/a Sierpień 18, 2016:
Św. Rito wyproś dla mnie łaski pojednania, miłości i pokory.
Joanna z Gdynia napisał/a Sierpień 18, 2016:
Św. Rito dziękuję za opiekę, proszę o łaskę zdrowia dla małego Franka chorego na białaczkę, o dobrego męża i o łaski dla Grzegorza aby zbliżał się do Boga
Kasia z Kraków napisał/a Sierpień 18, 2016:
Droga Św. Rito wspomóż moje modlitwy by Bóg uwolnił mnie od złego uroku i braku miłości, a mój brat nawrócił się i odmienił swoje życie.
Ewa napisał/a Sierpień 18, 2016:
Święta Rito, dziękuję za wszystko i proszę, spraw, aby w moim domu zagościł spokój i harmonia. Dopomóż, opiekunko moja, żebym nie straciła pracy, która jest dla mnie tak ważna.
Anna z Kraków napisał/a Sierpień 17, 2016:
Św. Rito proszę Cię abym mogła spokojnie żyć z moimi dziećmi. Aby one mogły spokojnie spotykać się ze mną. Proszę Cię abym mogła zachować spokój serca, gdy obok mnie dzieją się straszne rzeczy. O spokój dla mnie i moich dzieci Cię proszę.
Bernadetta z Kraków napisał/a Sierpień 17, 2016:
W intencji Bogu wiadomej.. Święta Rito Orędowniczko w sprawach beznadziejnych błagam wyproś dla mnie te łaski.
Paulina z Łódź napisał/a Sierpień 17, 2016:
Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cię uwolnij mojego tatę od nałogu alkoholowego, proszę o zdrowie dla mojej mamy, taty, brata i cioci. Święta Rito umocnij we mnie wiarę do walki z przeciwnościami czyhającymi każdego każdego dnia, umocnij mnie do realizacji moich celów, obdarz mnie jasnością umysłu, aby zdała wszystkie egzaminy i obroniła pracę inżynierską. Święta Rito postaw na mojej drodze dobrych ludzi, abym została w końcu doceniana i szanowana.
Ewelina z Łomża napisał/a Sierpień 17, 2016:
Droga św. Rito, proszę Cię abyś wstawiała się do Boga o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej Mamy Doroty
Wiesiu z Sędzimirowice napisał/a Sierpień 17, 2016:
Proszę Cię św. Rito o pomyślość oczekiwania na chemoterapię
Alina z Krakow napisał/a Sierpień 17, 2016:
Św. Rito proszę z całego mojego bolącego serca pomóż mi w wiadomej sprawie. Boję się że nie zniosę moich cierpień. Nawróć moje dzieci.
Basia z Kraków napisał/a Sierpień 17, 2016:
Święta Rito, proszę uproś dla mnie Romka i moich braci łaskę przebaczenia, proszę o łaskę nawrócenia na łono kościoła Romka i braci, proszę o zdrowie dla mojej Mamy. Święta Rito postaw na mojej drodze dobrych ludzi, abym nie była więcej krzywdzona, odpychana, proszę o łaskę spokoju w pracy abym sobie radziła żeby odnalazły się rzeczy zagubione. Święta Rito dziękuję
Ania napisał/a Sierpień 16, 2016:
Święta Rito proszę Cię o dobrą i stałą pracę w miejscu zamieszkania.
Lucyna z Kraków napisał/a Sierpień 16, 2016:
proszę Cię Św. Rito ,Ty jesteś i pomagasz w sprawach beznadziejnych, umocnij wiarę w to, że Roman wróci do mnie. Błagam Cię, uproś mi łaskę, kocham Cię św. Rito
Grażyna z Sobolew napisał/a Sierpień 16, 2016:
Bardzo proszę o modlitwę o trzeźwość dla męża Jasia, jest po operacji krwiaka mózgu i nadal nie widzi problemu w piciu, co zagraża jego zdrowiu, błagam o pomoc i modlitwę
Barbara napisał/a Sierpień 15, 2016:
Św. Rito dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię, wspomagaj mnie w modlitwach o dobre wyniki badań kontrolnych i powrót do zdrowia. Św. Rito, patronko w sprawach beznadziejnych módl się za nami.
Kama z Warszawa napisał/a Sierpień 15, 2016:
Święta Rito błagam o miłość. Proszę o spotkanie z Tomkiem.
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Sierpień 15, 2016:
Święta Rito, proszę, aby w życiu Twej imienniczki nastąpił wreszcie tak upragniony pokój i spokój zarówno w życiu prywatnym, jak i profesjonalnym [naukowym]
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Sierpień 15, 2016:
Święta Rito, proszę o wstawiennictwo przed Bogiem, by Pan uleczył mnie z obecnych dolegliwości zdrowotnych. Dziękuję, przede wszystkim z tej jednej Jemu znanej
Marek napisał/a Sierpień 15, 2016:
Święta Rito, prosimy o dobre rozwiązanie trudnej sprawy w rodzinie Krzysztofa.
Halina z Mielec napisał/a Sierpień 14, 2016:
Święta Rito błagam Cię o modlitwę w intencji wyzdrowienia mojej wnuczki i uzdrowienia relacji małżeńskich i rodzinnych mojej córki.
Paulina napisał/a Sierpień 14, 2016:
Proszę Cię Święta Rito o wstawiennictwo i modlitwę do Boga w mojej intencji, abym znowu zaczęła spotykać się z Samborem, by Bóg dał nam drugą szansę, byśmy obdarzyli się wzajemną miłością
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Sierpień 14, 2016:
Święta Rito, błagam o wstawiennictwo u tronu Bożego, aby skończył się trwający już dwa lata mój cyrk z zus-em i żeby wreszcie wypłacali mi należne świadczenie
Monika z Warszawa napisał/a Sierpień 14, 2016:
proszę o rozwiązanie trudnych spraw, zawarcie związku sakramentalnego z Markiem
Elżbieta z J.G. napisał/a Sierpień 14, 2016:
Święta Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski. Proszę Cię za Twoim wstawiennictwem o uzdrowienie relacji w mojej rodzinie. Za syna Tomasza i Justynę - żyją w związku niesakramentalnym - o przemianę życia, doświadczenie Żywego Boga. O uzdrowienie duszy i ciała dla męża Józefa, brata Andrzeja, o przemianę życia. O zdrowie dla mamy Marii. Dziękuję. Elżbieta.
Alicja Zarębska z Rzeszów napisał/a Sierpień 14, 2016:
Święto Rito proszę Cię o właściwą opiekę nad niepełnosprawnym Jakubem przez brata przyrodniego Andrzeja i Joannę oraz szczęśliwy pobyt w Czechach i o dobrą podróż z powrotem do Polski.Proszę w intencji o dobre rozwiązanie problemów rodzinnych Jolanty i Thierego. O łaskę wyjścia Tierego z nałogu alkoholu, o uzdrowienie z depresji ich dzieci. Św. Rito proszę o Łaskę wiary dla Zenona, aby Pan Bóg stawiał na jego drodze prawdziwych chrześcijan, świętych kapłanów. O skruchę serca Zenona i przyjęcie Sakramentu Pokuty. Proszę o łaskę dobrej spowiedzi, szczerego żalu za grzechy.
Rodzice napisał/a Sierpień 13, 2016:
Święta Rito, prosimy ratuj naszą córkę przed zgubnymi wpływami innych ludzi i spraw, by odnalazła Boga.
Waldemar z Neuss napisał/a Sierpień 13, 2016:
Św. Rito jestem grzesznikiem, wiele razy Pan Bóg mi pomagał i ostrzegał przed błędami. Obietnic danych Panu Bogu nie dotrzymałem. Teraz ponownie popełniłem życiowe błędy którymi zaszkodziłem całej mojej rodzinie. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, proszę Cię, wstaw się za mną u Pana Boga i jeżeli jest to Boga wola to proszę o cud nowego narodzenia
Małgorzata z Kraków napisał/a Sierpień 13, 2016:
Św. Rito, proszę o pomoc w rozwiązaniu beznadziejnej sytuacji mojej rodziny. Błagam, niech Miłosierny Bóg zmiłuje się nad nami.
Grazyna z warszawa napisał/a Sierpień 13, 2016:
Proszę o uzdrowienie Władysławy z raka, jej męża Czesława z choroby serca i za Jakuba po chorobie nowotworowej. O nawrócenie Rafała, Magdy i Kasi
Irena z Ruda Śląska napisał/a Sierpień 13, 2016:
Św. Rito proszę o łaskę miłości, szacunku, wierności, zdrowia i wiary dla Magdy i Mariusza. Aby dzień 17 sierpnia był pięknym dniem w ich życiu.
zofia napisał/a Sierpień 12, 2016:
Błagam Cię Swięta Rito od Jezusa Ukrzyżowanego o łaskę macierzyństwa dla córki, o łaskę Miłosierdzia Bożego dla Bartka, o pomoc w trudnościach finansowych, o Bożą opiekę nad naszą całą rodziną.
Alina z Brusy napisał/a Sierpień 12, 2016:
Święta Rito, proszę o opiekę i wyrwanie z nałogu mojego syna
Agnieszka napisał/a Sierpień 12, 2016:
Św.Rito, bardzo proszę o wstawiennictwo w intencji napełnienia i rozpalenia serca i umysłu Emila miłością do mnie. Rozwiej wszystkie Jego wątpliwości, co do mnie, żebyśmy znowu mogli być razem.
Elżbieta z JG. napisał/a Sierpień 12, 2016:
Święta Rito proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga i uproszene cudu uzdrowienia z choroby mojej córki Gosi. Dziękuję.
hanna z bydgoszcz napisał/a Sierpień 12, 2016:
Św Rito proszę Cię o Twoje wstawiennictwo przez serce Maryi do serca Pana Jezusa w mojej intencji uzdrowienia mojego syna Pawła oraz w tych intencjach które się do Ciebie modlę,Twoja oddana czcicielka
Czcicielka Sw.Rity z krakow napisał/a Sierpień 12, 2016:
Św. Rito proszę wybłagaj u Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej łaskę dobrego małżeństwa i dar macierzyństwa dla mojej córki.
Łucja z Otwock napisał/a Sierpień 12, 2016:
o łaskę nawrócenia syna i synowej o wszelką pomoc im w trudnych sprawach
Monika z Warszawa napisał/a Sierpień 12, 2016:
Proszę Cię Święta Rito o pomoc w całym życiu, rozwiazanie trudnych spraw, dobrego męża
Izabela z Kraków napisał/a Sierpień 11, 2016:
Prośba do Pana Jezusa za pośrednictwem Św. Rity: o łaski potrzebne do dalszego życia dla Tadeusza i Elżbiety oraz Izabeli, o opiekę Matki Bozej i aniołow nad rodzina Gostkowkich, a gdy przyjdzie kres o śmierć szczęśliwą dla jak wyżej. Prośba również o nawrócenie i przemianę wewnetrzną dla Tadeusza i Elżbiety Serdeczne Bóg zapłać siostrom za modlitwę
Izabela z Kraków napisał/a Sierpień 11, 2016:
Podziękowanie św. Ricie i Panu Jezusowi za przemianę wewnętrzną, za odnalezienie miłości do świata, do ludzi i do Boga. Za nawrócenie, za czas na pozałatwianie ludzkich spraw i za odwagę bycia dzieckiem Bożym. Za przyjaźń, za miłość rodziców, za utrzymanie dotychczasowego zatrudnienia, za wszystkie porażki i doswiadczenia ludzkie, które pozwolily mi zrozumiec Boga i ludzi oraz aniołów i święych. Podziękowanie za pieniądze z zachówku dla Tadeusza.
Ela z Warszawa napisał/a Sierpień 11, 2016:
Św. Rito wstaw się za mną do Pana Naszego o uzdrowienie nie tylko fizyczne ale i duchowe naszej rodziny, pracę dla tych którzy ją potrzebują, szczęśliwe narodziny nowej osoby w rodzinie i wszelkie łaski dla moich wnuków.
DOROTA z Stalowa wola napisał/a Sierpień 11, 2016:
Błagam Cię św. Rito o nawrócenie dla moich synów o poprawę relacji w rodzinie i zdrowie dla nas.
Iwona napisał/a Sierpień 11, 2016:
Św. Rito błagam o uzdrowienie mojego syna Damiana z ciężkiej alergii, AZS, Astmy i nerwicy lękowej, pomóż mu w nauce w nowej szkole, proszę też o uzdrowienie mojego męża M. ze stanów zapalnych stawów barku i kolan, daj nam siłę i zdrowie pomóż nie zostawiaj nas bez opieki. Chroń naszą rodzinę i błogosław nam.
Kinga z Gierałtowice napisał/a Sierpień 11, 2016:
Św. Rito błagam cię z całego serca o opiekę nad moją ukochaną mamusią Wandą w czasie ciężkiej operacji 12.08.16r., błagam Cię uproś u naszego Pana, aby operacja przebiegła bez komplikacji, pomyślnie i błagam cię o długie życie i zdrowie dla mojej mamusi. Serdeczne Bóg Zapłać.