Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
29858 wpisów.
Wiesiu z Sędzimirowice napisał/a Wrzesień 21, 2016:
Św. Rito dopomóż mi przeżyć moją beznadziejną sytuację mieszkaniową i osobistą
WANDA ORGANEK z RACZKI napisał/a Wrzesień 21, 2016:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, Błagam o modlitwę za cud uzdrowienia mnie z ciężkiej choroby nowotworowej. Duchu św. pokieruj lekarzami by skutecznie mogli mnie wyleczyć. Bóg zapłać.
Karolina napisał/a Wrzesień 21, 2016:
O święta Rito jestem załamana kolejny raz nie zdałam egzaminu na prawo jazdy już nie wiem co mam robić czuję się taka bezsilna. To już będzie 11 próba spraw aby się dla mnie zakończyła wynikiem pozytywnym. Proszę cię pomóż mi wstaw się za mnie u naszego Ojca niebieskiego. Potrzebuję twojej pomocy bo wiem że sama nie podołam. Uproś mi łaskę otrzymania pozytywnego wyniku egzaminu na prawo jazdy.
Barbara napisał/a Wrzesień 21, 2016:
Św. Rito wspieraj mnie każdego dnia w modlitwach które do Ciebie wznoszę i wypraszaj mi u naszego najwyższego Pana Jezusa Chrystusa łaski o które proszę w tych modlitwach. Św. Rito módl się za nami
Mariola napisał/a Wrzesień 21, 2016:
Św. Rito błagam o pomoc dla mojej siostry, o opamiętanie w wiadomej Ci sprawie. Uchroń ją od zła.
Agnieszka napisał/a Wrzesień 20, 2016:
Z całego serca proszę o modlitwę o zdrowie, aby udało się wyleczyć moje dolegliwości.
Joanna z Rzeszów napisał/a Wrzesień 20, 2016:
Proszę o modlitwę dla Sylwii lat 27 w 4 dobie po cesarce, zator płucny. Mama 3 małych dzieci, rano lekarze powiedzieli że jest bez szans. Tylko cud może ją uratować.
Aneta z Łodz napisał/a Wrzesień 20, 2016:
Proszę święta Rito, abym obroniła pracę magisterską w 2016 roku i skończyła studia z tytułem magistra; o poprawienie sytuacji finansowej, znalezienie dobrej płatnej pracy
Barbara z Polska napisał/a Wrzesień 20, 2016:
Św. Rito błagam Cię bardzo o modlitwę i wstawiennictwo u Pana Boga i Najświętszej Maryi Panny w intencji mojego syna ażeby wyzwolił się z nałogu alkoholizmu i powrócił do trzeźwości. Bóg zapłać za modlitwę.
Monika z Oświęcim napisał/a Wrzesień 20, 2016:
Święta Rito Proszę Cię o rozwiązanie pewnej sprawy, i abym w końcu poznała wspaniałego człowieka z którym będę mogła spędzić resztę życia.
Hanna napisał/a Wrzesień 20, 2016:
Św. Rito proszę zajmij się moimi troskami, które noszę w sercu i pomóż mi znaleźć rozwiązania moich problemów, proszę Cię napraw moje połamane życie.
Marek napisał/a Wrzesień 19, 2016:
Święta Rito, prosimy dla rodziców Małgorzaty o pomoc w rozwiązaniu trudnych problemów wychowawczych, o zdrowie i siły dla nich oraz o umiejętność pełniejszego zaufania Bogu.
Hanna z Poznan napisał/a Wrzesień 19, 2016:
Św. Rito proszę jeśli jest taka wola Boga o łaskę sakramentu małźenstwa i łaskę macierzyństwa dla Hanny i Sebastiana. Amen
Małgosia napisał/a Wrzesień 19, 2016:
Święta Rito proszę o pomyślne zdanie zaliczeń zaległych na studiach. Proszę również o spotkanie właściwego mężczyzny z którym będę mogła stworzyć rodzinę.
Malgotrzata napisał/a Wrzesień 19, 2016:
Św. Rito proszę ocal moje małżeństwo
hanna z poznaň napisał/a Wrzesień 19, 2016:
Serdecznie dziękuję św Ricie za wszelk pomoc i laski które wyprosiła dla mnie i mojej rodziny. Za częściowy powrot do zdrowia taty Hieronima za szczęśliwą operację začmy mojej mamy, za ukończenie moich studiów za przywrócone mi zdrowie. Chwała Panu na wieki. Amen
Barbara z Polska napisał/a Wrzesień 19, 2016:
Św. Rito błagam Cię bardzo o modlitwę i wstawiennictwo u Pana Boga i Najświętszej Maryi Panny w intencji mojego syna ażeby wyzwolił się z nałogu alkoholizmu i powrócił do rzeczywistości. Bóg zapłać za modlitwę.
czciciele z podkarpacie napisał/a Wrzesień 19, 2016:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Dopomóż w rozwiązaniu trudnych spraw błogosław podczas podróży.
czciciele z podkarpacie napisał/a Wrzesień 19, 2016:
Święta Rito prosimy Cię o potrzebne łaski dla rodziny Sławomira o zdrowie pomoc i błogosławieństwo w pracy i nauce oraz szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Ani.
czciciele z podkarpacie napisał/a Wrzesień 19, 2016:
Święta Rito dziękujemy Ci za pomoc i wstawiennictwo i prosimy w intencji Wojciecha o zdrowie, błogosławieństwo i pomoc w pracy, obronę od złego oraz dobre rozeznanie życiowej drogi.
Elżbieta z Mrągowo napisał/a Wrzesień 19, 2016:
Św Rito proszę cię o zdrowie w rodzinie a szczególnie proszę o zdrowie dla Dawidka miej nas w swojej opiece uchroń nas
Czcicielka Sw,Rity z Krakow napisał/a Wrzesień 19, 2016:
Św. Rito proszę o zdrowie i sile do znoszenia trudnej terapii i aby zakończona była sukcesem.
Monika z Oświęcim napisał/a Wrzesień 19, 2016:
Święta Rito proszę Cię o pomoc w wiadomej sprawie sądowej, aby mój były mąż w końcu zauważył że robi mi i córce krzywdę, i aby dał nam spokój. My mu wszystko wybaczyłyśmy i życzymy mu aby żył w zdrowiu i szczęściu
Czcicielka Sw.Rity z Krakow napisał/a Wrzesień 19, 2016:
Św. Rito proszę o pomoc w trudnym dniu w pracy dla mojej córki.
Paweł napisał/a Wrzesień 19, 2016:
Święta Rito! Błagam za twoim wstawiennictwem za mnie i moją rodzinę. Proszę o łaski rozwiązania wszystkich trudnych spraw. O miłość i pojednanie w rodzinie, aby nie doszło do rozwodu. Za moją żonę Monikę i moje dzieci Kacpra, Tosię i Jacka aby Jezus Miłosierny obdarzał ich najpotrzebniejszymi łaskami. Za moje zdrowie o pomyślny przebieg operacji, za komisję ZUS i za moją przyszłą pracę. Święta Rito, patronko spraw trudnych i beznadziejnych oddawaj nas w opiekę Jezusa Miłosiernego i Maryi Kochającej Matki. Paweł
Teresa z Gdańsk napisał/a Wrzesień 18, 2016:
Św Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo za Anię o zdrowie i siły w tak trudnym dla niej czasie.
Halina z Laski napisał/a Wrzesień 18, 2016:
Święta Rito proszę o nawrócenie mojego syna Marcina. Ratuj jego małżeństwo. Spraw, aby wrócił do żony i do dzieci.
Anna napisał/a Wrzesień 18, 2016:
Ukochana św. Rito proszę Cię o możliwość powrotu do pracy. Błagam spraw, abym mogła być z Piotrem.
marianna napisał/a Wrzesień 18, 2016:
Św. Rito Patronko od spraw niemożliwych proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga aby zechciał obdarzyć moją synową i syna upragnionym Darem macierzyństwa, zdrowym potomstwem i o dary Ducha Świętego dla Nich. Pan Bóg może wszystko.
Marzena napisał/a Wrzesień 18, 2016:
Św. Rito błagam Cię bardzo o modlitwę i wstawiennictwo u Pana Boga i Najświętszej Maryi Panny w intencji mojego kochanego wujka Bogusława, uproś dla Niego uzdrowienie z choroby nowotworowej, uratuj Jego zdrowie i zarazem życie ziemskie.
Bożena napisał/a Wrzesień 18, 2016:
Święta Rito proszę Cię uproś mi u naszego Pana w niebie dar macierzyństwa .
Zosia z Święta napisał/a Wrzesień 18, 2016:
Św. Rito proszę o modlitwę o rozwiązanie problemów naszego kręgu, abyśmy pozostali w nim, o wiarę w rodzinie moich dzieci, o zdrowie dla moich wnuków, o zdrowie dla mnie i mojego męża, o błogosławieństwo dla mojej teściowej.
Lucyna z Kraków napisał/a Wrzesień 17, 2016:
Św. Rito proszę o miłość z Romanem; św.Rito kocham Cię
Lucyna z Kraków napisał/a Wrzesień 17, 2016:
Św. Rito proszę o pomoc w wiadomej ci sprawie św. Rito kocham Cię i dziękuję za otrzymane łaski
Rodzice napisał/a Wrzesień 17, 2016:
Święta Rito, prosimy o nawrócenie Małgorzaty, uzdrowienie jej psychiki i zerwanie ze zgubnym trybem życia.
Agnieszka z Bochnia napisał/a Wrzesień 17, 2016:
Św. Rito wysłuchaj mojego błagania i pomóż mi w tej ciężkiej i bolesnej sytuacji w jakiej się znalazłam.
Czcicielka Sw Rity z Krakow napisał/a Wrzesień 16, 2016:
Św. Rito błagam, uproś łaskę macierzyństwa dla córki.
Alina z Brusy napisał/a Wrzesień 16, 2016:
Święta Rito proś BOGA Ojca za moim synem
Bożena napisał/a Wrzesień 15, 2016:
Św.Rito, proszę o wstawiennictwo u u Jezusa naszego Pana, za moim synem Jackiem o łaskę uzdrowienia z nerwicy i alergii, o błogosławieństwo w nauce i pracy, proszę módl się za nami św.Rito
Ewa z Kraków napisał/a Wrzesień 15, 2016:
Św. Rito proszę o modlitwę za syna mojej koleżanki Bartka, który zadaje się z niebezpiecznymi ludźmi; proszę o nawrócenie dla niego. Jego mama jest zrozpaczona i czeka na jego powrót do domu. Bóg zapłać.
Agnieszka z Bochnia napisał/a Wrzesień 15, 2016:
Święta Rito proszę Cię,aby wszystkie sprawy,o które Cię proszę rozwiązały się dla mnie pomyślnie.
Mariola napisał/a Wrzesień 15, 2016:
Proszę Św. Rito o pomoc w wiadomej Ci sprawie. Błagam oddal ode mnie zawiść i pomóż by polepszyły się relacje z wiadomymi Ci osobami.
Mariola napisał/a Wrzesień 15, 2016:
Św. Rito błagam o pomoc w tej trudnej sprawie, o której wiesz. Jest mi tak ogromnie przykro, błagam zmień na lepsze (przyjacielskie) relacje z "tymi" ludźmi. Proszę aby mieli szacunek i dobre intencje wobec nas.
Barbara napisał/a Wrzesień 15, 2016:
Św. Rito wspieraj mnie w modlitwach o zdrowie dla mnie i moich bliskich oraz o pojednanie z synem, zgodę i pokój w całej rodzinie. Św. Rito orędowniczko w sprawach trudnych i beznadziejnych módl się za nami.
Agnieszka napisał/a Wrzesień 15, 2016:
Św. Rito zaopiekuj się moim sprawami finansowymi i sądowymi. Pobłogosław mojej rodzinie. Wymódl mi łaskę uzdrowienia wewnętrznego. Pomóż mi wybaczyć ludziom, którzy zawłaszczyli pieniądze mojej córki i nie chcą ich zwrócić. Bóg zapłać.
Agnieszka napisał/a Wrzesień 15, 2016:
Św. Rito zaopiekuj się moim sprawami finansowymi i sądowymi. Pobłogosław mojej rodzinie. Wymódl mi łaskę uzdrowienia wewnętrznego. Pomóż mi wybaczyć ludziom, którzy okradli moją córkę. Bóg zapłać.
agnieszka napisał/a Wrzesień 15, 2016:
Św. Rito proszę z całego serca o wstawiennictwo w trudnej sprawie Patrycji, aby sprawa zakończyła się dla niej sprawiedliwym wyrokiem, niech troski które noszę w głębi duszy i tak bardzo mnie bolą zakończą się pozytywnie. Bóg zapłać.
agnieszka napisał/a Wrzesień 15, 2016:
Św. Rito proszę z całego serca o wstawiennictwo w trudnej sprawie Patrycji.
Ewa z Kraków napisał/a Wrzesień 15, 2016:
Św. Rito proszę o modlitwę za syna mojej koleżanki Bartka, który pod wpływem nieodpowiednich ludzi uciekł z domu i popadł w kłopoty. Jego mama jest zrozpaczona i czeka na jego powrót do domu i nawrócenie się. Bóg zapłać.
Barbara napisał/a Wrzesień 15, 2016:
Św. Rito wspieraj mnie w modlitwach o zdrowie dla mnie i moich bliskich oraz o pojednanie z synem i zgodę w rodzinie. Św. Rito orędowniczko potrzebujących wsparcia w sprawach trudnych i beznadziejnych módl się za nami.
Ilona napisał/a Wrzesień 15, 2016:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego za Annę i jej męża, o dar macierzyństwa, aby wreszcie doczekali tak bardzo upragnionego potomstwa.
Ewa z Kraków napisał/a Wrzesień 15, 2016:
Św. Rito weź pod opiekę syna mojej koleżanki który zadaje się z nieodpowiednimi ludźmi i uciekł z domu - niech wróci do domu, bo jego mama jest w ciężkiej rozpaczy i czeka na niego. Bóg zapłać za modlitwę.
katarzyna z roszak napisał/a Wrzesień 15, 2016:
Św.Rito Wspaniała, uproś proszę u Pana Naszego łaski dla mnie i mojej rodziny, niech troski które noszę w sercu zakończą się pozytywnie, w Tobie moja nadzieja.Amen.
Aleksandra z Kędzierzyn napisał/a Wrzesień 14, 2016:
Najdroższa Św.Rito chciałam Ci podziękować za to że wstawiłaś się za moim synem w sprawach sercowych. Jestem Ci bardzo wdzięczna za Twoją opiekę nad moją całą rodziną, za wstawiennictwem Św. Anny chcę prosić Cię nadal o łaskę uzdrowienia dla mnie,o dobre wyniki badań,aby choroba w końcu ustąpiła, Św.Rito wstaw się za mną w tej intencji. Proszę Cię o zdrowie i cierpliwość dla mnie i mojego męża abyśmy razem pokonywali różne ciężkości w wychowywaniu naszych dwóch synów, aby nie sprawiali nam kłopotów. Proszę Cię Św. Rito wspomagaj nam nieustannie. Amen.
Ilona napisał/a Wrzesień 14, 2016:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego za Annę i jej męża za dar macierzyństwa, aby wreszcie doczekali tak bardzo upragnionego potomstwa.
Edi z Krakow napisał/a Wrzesień 14, 2016:
Św. Rito bardzo dziękuję za wsparcie modlitewne i otrzymane dotychczas łaski. Proszę o wstawiennictwo w intencji mojego męża, o uwolnienie go z nałogu alkoholizmu, o wlanie na powrót do jego serca miłości do mnie i dzieci oraz o dar szczerej rozmowy z jego strony, proszę upraszaj nam łaski potrzebne do zgody szacunku i miłości... Ukochana Św. Rito patronko spraw beznadziejnych miej pod swoją opieką moją rodzinę i moje sakramentalne małżeństwo...
Ania napisał/a Wrzesień 14, 2016:
Święta Rito proszę oręduj u Boga i wstawiaj się w naszej intencji, proszę o cud poczęcia i narodzin dziecka. W Tobie moja nadzieja.
Aneta z Łodz napisał/a Wrzesień 13, 2016:
Święta Rita proszę abym dostała już tytuł magistra, o poprawienie sytuacji finansowej i zdrowie całej rodziny
Basia z Kraków napisał/a Wrzesień 13, 2016:
Święta Rito, proszę o wstawiennictwo za moją rodziną, aby zapanowała w niej zgoda, spokój i porozumienie. Błagam o zdrowie dla moich wnuczków, a w szczególności o progres w rozwoju Adasia, żeby mógł żyć jak inne dzieci i cieszyć się dzieciństwem. Święta Rito módl się za nami.
Wiesiu z Sędzimirowice napisał/a Wrzesień 13, 2016:
św. Rito, przywracaj mnie z pomocą Pana łaskę przetrwania mojej chemoterapii w Bydgoszczy
Barbara napisał/a Wrzesień 13, 2016:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny; rodziców braci, siostrę, synów i męża, o Boże błogosławieństwo i łaskę w widomych Ci sprawach. Dziękuję.
Czcicielka napisał/a Wrzesień 13, 2016:
Święta Rito, dziękuję Ci za każdą chwilę nadziei, jaką nam wypraszasz. Błagam o wstawiennictwo w wiadomej Ci sprawie! Módl się wraz ze mną, Święta Rito!
Jacek z Włocławek napisał/a Wrzesień 13, 2016:
pokorna prośba o pomoc w uratowaniu małżeństwa i rodziny
Monika z Oświęcim napisał/a Wrzesień 13, 2016:
o zdrowie, załatwienie pozytywnie pewnej sprawy, oraz proszę Cie postaw na mojej drodze dobrego męża
Agnieszka z Jaworzno napisał/a Wrzesień 13, 2016:
Święta Rito proszę o wyproszenie u Stwórcy cudu pokonania choroby nowotworowej przez organizm mojego taty i przeżycia jeszcze wielu lat w sile i bez bólu oraz dużo siły dla mojej mamy, proszę abym pokonała choroby i aby Bóg obdarzył mnie dziećmi
Imienniczka napisał/a Wrzesień 13, 2016:
Św. Rito, błagam uwolnij mojego ojca z przykrego dla całej rodziny nałogu...
Agnieszka napisał/a Wrzesień 13, 2016:
Droga Św Rito proszę Cię o wstawiennictwo o zdrowie. Proszę wstaw się do Pana aby moje problemy zdrowotne nie były poważną chorobą. Św Rito Ty nigdy nie opuściłaś mnie w potrzebie proszę nie opuszczaj mnie i tym razem.
karolina z Rymanów Zdrój napisał/a Wrzesień 12, 2016:
O święta Rito jestem załamana kolejny raz nie zdałam egzaminu na prawo jazdy; już nie wiem co mam robić czuję się taka bezsilna. Proszę cię pomóż mi wstaw się za mnie u naszego Ojca niebieskiego. Potrzebuję twojej pomocy bo wiem, że sama nie podołam. Uproś mi łaskę otrzymania pozytywnego wyniku egzaminu na prawo jazdy.
AMaria z Krakow napisał/a Wrzesień 12, 2016:
Błagam Święta Rito o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji mojej córki, błagam o uwolnienie jej duszy od udręki samobójczych myśli, o uwolnienie jej umysłu od złych dręczących ją myśli a ciała od homoseksualnych skłonności, błagam o pomoc święta Rito
Aleksandra z Warszawa napisał/a Wrzesień 11, 2016:
Proszę z całego serca o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla mojego męża Tomasza oraz pomyślnego zaliczenia bardzo ciężkiego egzaminu dla mnie w dniu 24 września br.
Elzbieta z Kraków napisał/a Wrzesień 11, 2016:
Błagam o powrót do zdrowia zięcia Frediego oraz o uczciwe życie mojego męża Bogdana.
Renata z lubuskie napisał/a Wrzesień 11, 2016:
Ukochana Św. Rito,proszę zaopiekuj się moim sprawami finansowymi i sądowymi. Pobłogosław mojej rodzinie. Wymódl mi łaskę uzdrowienia wewnętrznego. Pomóż mi pokonać lęk....proszę
Alicja Zarębska z Rzeszów napisał/a Wrzesień 11, 2016:
Święto Rito proszę Cię abym mogła szczęśliwie uczestniczyć w rekolekcjach o. Bashobora wraz z moim niepełnosprawnym bratankiem Jakubem, błagam o cud uzdrowienia dla Jakuba. Proszę o zdrowie dla Joanny i dar życia. Proszę o zdrowie dla Józefy. Proszę w intencji mojej aby moje koleżanki z pracy nie zazdrościły mi i zachowywały się w sposób właściwy wobec mnie.
Paweł z Lublin napisał/a Wrzesień 11, 2016:
Święta Rito proszę Ciebie za moją rodzinę. Żeby panowała w niej miłość i pokój. Za moją żonę Monikę i za dzieci Kacpra, Tosię i Jacka. Proszę Cię żeby żona wycofała pozew rozwodowy. Proszę również o szczęśliwy przebieg mojej operacji. Święta Rito, Patronko spraw trudnych i beznadziejnych, Patronko pokornej miłości módl się za nami!!!
Alina z Brusy napisał/a Wrzesień 11, 2016:
Święta Rito, proszę pomóż mi wyrwać syna z nałogu
Marta napisał/a Wrzesień 11, 2016:
Św. Rito proszę o siłę, abym poradziła sobie z wszystkimi problemami, błagam Cię o wstawiennictwo w mojej skrytej intencji
Ewa napisał/a Wrzesień 11, 2016:
Święta Rito, opiekunko moja, wiem, że nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych, dlatego proszę Cię, spraw, żebym nie straciła pracy, chroń od złych ludzi, błogosław w codziennych trudach.
Arleta napisał/a Wrzesień 11, 2016:
Święta Rito, Ty zawsze byłaś przy mnie i nigdy nie zostawiałaś mnie w potrzebie, proszę Cię i teraz o łaskę zdrowia dla moich dzieci, żeby jak najszybciej pokonały chorobę. Prosże tez o zdrowie i siły dla mnie, abym mogła opiekować się pociechami jak najdłużej. Oddal od nas wszelkie zlo, niepokój i lek. Chroń od złych ludzi. Ufam Ci, święta Rito
Matka napisał/a Wrzesień 11, 2016:
Święta Rito! Tak bardzo potrzebujemy Twojego wstawiennictwa! Nie zostawiaj nas! Módl się za nami! Prowadź nasze dzieci!
Justyna z Blaszki napisał/a Wrzesień 10, 2016:
Św Rito proszę cię o łaskę dla mojego dziecka niech w końcu odkryje co dla niej jest dobre i niech zobaczy osoby które ją kochają miej ją w swojej wielkiej opiece
Ania napisał/a Wrzesień 10, 2016:
Święta Rito proszę Cię o dar pięknej oraz trwałej Miłości łączącej mnie i Piotra.
Mariola napisał/a Wrzesień 10, 2016:
Proszę Św. RITO o pomoc w moich sprawach rodzinnych. Błagam!
Bożena z Dąbrówki napisał/a Wrzesień 10, 2016:
Św. Rito proszę Cię o wyproszenie łaski zdrowia dla mojego męża Adama, aby operacja serca nie była konieczna
Czcicielka napisał/a Wrzesień 10, 2016:
Św. Rito! Pomóż nam wyprosić u Boga łaskę dla B. i K.! Błagamy Cię o pomoc!
Barbara z Polska napisał/a Wrzesień 9, 2016:
Św. Rito otocz opieką córkę i jej rodzinę. Wyproś u Boga dla nich zdrowie, pracę i szczęście.Niech błogosławieństwo Jezusa i Matki Bożej towarzyszy im w życiu. Bóg zapłać.
Barbara z Polska napisał/a Wrzesień 9, 2016:
Święta Rito proszę Cię niech w naszej rodzinie zapanuje miłość, porozumienie, ład i harmonia. Św. Rito pomóż nam.
Barbara z Polska napisał/a Wrzesień 9, 2016:
Święta Rito proszę o uwolnienie syna z nałogu alkoholizmu oraz proszę o łaskę nawrócenia dla niego i jego rodziny na drogę wiary i miłości do Jezusa i Matki Bożej.Św Rito módl się za nami.
Ewa z Kraków napisał/a Wrzesień 9, 2016:
Błagam Cię Św. Rito wspomóż mnie swoją łaską i pomóż aby moja córka Beata zakończyła romans z mężczyzną, który ma 2 dzieci i zapomniała o nim. Błagam aby do jej serca znów wróciła miłość do Sebastiana, aby umiała odezwać się do niego z pokojem i miłością. Bóg zapłać za modlitwę.
blanka napisał/a Wrzesień 9, 2016:
Proszę o modlitwę do Św. Rity, abym szybko doszła do zdrowia, by móc się w pełni opiekować moją nowo narodzoną córeczką.
Celina z Warszawa napisał/a Wrzesień 8, 2016:
Święty Rito, przyjdź do Eryka i do mnie z pomocą w naszych obecnych problemach finansowych i problemach z ogrzewaniem domu. Widzisz, że odkąd znaleźliśmy się w tym trudnym położeniu, przeżywamy wiele kłopotów, nie mogąc sprostać naszym wydatkom. Proszę pomóż nam.
Maria z Mszana Dolna napisał/a Wrzesień 8, 2016:
Proszę o pomoc Bożą w rozgraniczeniu drogi do mojego domu rodzinnego. Proszę o zdrowie dla mnie. O spokój. Proszę za córką Elżbietę w sądzie o światło Ducha Św na rozprawie. Proszę za sędziego Rafała i adwokatów i cały zespół sędziowski i urzędy o pomoc.
Elżbieta z Warszawa napisał/a Wrzesień 8, 2016:
Chciałabym poprosić Pana Boga o odnalezienie miłości, odnalezienie dobrego męża, z którym spędzę całe swoje życie. Pragnę stabilizacji, miłości, uporządkowania swojego osobistego życia. Proszę Panie Jezu, wysłuchaj mojej prośby i pokieruj tak moim życiem, by spełniło się to, czego tak bardzo pragnę.
Matka z podkarpacie napisał/a Wrzesień 8, 2016:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo i potrzebne łaski dla moich dzieci -zdrowie dla Agusi, wiarę i trzeźwość na każdy dzień dla Piotra, o wiarę, zgodę i miłość dla rodziny Ewy. Św. Rito módl się za nami którzy się do Ciebie uciekamy.
Elzbieta z Mragowo napisał/a Wrzesień 7, 2016:
Święta Rito proszę cię o zdrowie w rodzinie a szczególnie proszę o zdrowie dla Dawidka aby wyzdrowiał
Alina z Brusy napisał/a Wrzesień 7, 2016:
Kochana Rito, pomóż, nie daję czasem rady.
czcicielka napisał/a Wrzesień 7, 2016:
Święta Rito proszę wybacz mi moje grzechy - wiem że jestem grzesznym człowiekiem - dlatego proszę o wybaczenie tego co złe. Dziękuję za tak wiele łask, jakie otrzymuję od Boga dzięki Twemu wstawiennictwu i proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną. Proszę o zdrowie i opiekę .
Katarzyna z Warszawa napisał/a Wrzesień 7, 2016:
Św. Rito proszę o dobrego męża, miłość i zdrowe dziecko.
Urszula napisał/a Wrzesień 7, 2016:
Św. Rito proszę o uzdrowienie i pomoc. Wyproś tez łaskę nawrócenia mojemu rodzeństwu.
Agnieszka napisał/a Wrzesień 7, 2016:
ŚW. Rito proszę o wstawiennictwo w trudnej sprawie Patrycji, proszę spraw, aby dłużnicy zwrócili jej zawłaszczone pieniądze. proszę o opiekę, i błogosławieństwo dla córki oraz całej rodziny.
basia z zyrardow napisał/a Wrzesień 7, 2016:
Św. Rito proszę Cię, aby Wojtek zwrócił na mnie uwagę i umówił się ze mną, spraw abyśmy byli w związku