Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
29652 wpisy.
Agnieszka napisał/a Wrzesień 6, 2016:
Proszę, wyproś u Pana stałą pracę dla mnie.
czciciele z podkarpacie napisał/a Wrzesień 6, 2016:
Święta Rito dziękujemy Ci za wysłuchanie naszych próśb i błagamy o wstawiennictwo za Wojciechem o zdrowie potrzebne łaski i pomoc w pracy, obronę od złego oraz dary Ducha Świętego w rozeznaniu drogi życiowej.
Marek napisał/a Wrzesień 6, 2016:
Święta Rito, prosimy o zdrowie i siły na przetrwanie trudnej sytuacji życiowej, szybkie i dobre jej rozwiązanie oraz o silniejszą wiarę i zaufanie Miłosierdziu Bożemu.
Aneta z Łodz napisał/a Wrzesień 5, 2016:
w intencji pani promotor, aby przestała się czepiać mojej pracy Magisterskiej obroniła pracę Magisterską we wrześniu 2016 roku; abym skończyła studia wyższe z tytułem magistra i o poprawienie sytuacji finansowej i zdrowie całej rodziny
Agnieszka napisał/a Wrzesień 5, 2016:
Św. Rito dziękuję za otrzymane łaski, proszę Cię wspieraj mnie w tych trudach. Powierzam Ci moją córkę Patrycję i te jej trudne sprawy. Proszę, niech Duch Jezusa zadziała w Jej sercu.
Wiesiu z Sędzimirowice napisał/a Wrzesień 5, 2016:
św. Rito, przywracaj mnie z pomocą Pana do pełni życia bo sam sobie nie radzę z tym co w mojej głowie się dzieje, odczuwam tam obecność demona, który nie pozwala mi się skupić i "maluje" co rusz jakieś sprośne myśli.
Ala z Kędzierzyn kozle napisał/a Wrzesień 5, 2016:
Św.Rito dziękuję Ci bardzo za wysłuchanie mojej prośby w int .mojego syna Kevina, za to że pozbierał się po stracie jego dziewczyny która od niego odeszła. Proszę św. Rio pomóż mu zdać egzaminy do prawa jazdy aby św. Krzysztof prowadził go na drodze,aby znalazł dobrą pracę i uwierzył w siebie. Św.Rito pobłogosław mojej rodzinie mojemu mężowi młodszemu synowi na nowy rok szkolny o dobre wyniki w nauce. Dla mnie o cierpliwość i dobre wyniki badań Św. Rito módl się za nami.
łukasz z warka napisał/a Wrzesień 5, 2016:
proszę o zdrowie dla Eweliny, Łukasza, Błażeja i Patryka
Barbara napisał/a Wrzesień 5, 2016:
Św. Rito oblubienico Chrystusa, patronko w sprawach beznadziejnych dziękuję z całego serca za dotychczas otrzymane łaski i proszę, wspieraj mnie w dalszych modlitwach o mój powrót do zdrowia oraz o zdrowie, zgodę, pokój i pojednanie w mojej rodzinie. Św. Rito módl się za nami.
Agnieszka z Kraków napisał/a Wrzesień 5, 2016:
Święta Rito, proszę Cię o łaskę wiary, przemiany serca, uwolnienie dla Bogusza. O dobrą pracę i męża dla Agnieszki
Rodzice napisał/a Wrzesień 4, 2016:
Święta Rito, prosimy ratuj naszą córkę i ocal jej duszę.
Alicja Zarębska z Rzeszów napisał/a Wrzesień 4, 2016:
Św.Rito proszę Cię o uzdrowienie mojej przyjaciółki Beaty z choroby oczu i uszów, proszę o potomstwo dla jej syna Kamila. Dla mnie proszę o dobrą spowiedź, dla mojej mamy o właściwą diagnozę i leczenie, aby zeszła jej opuchlizna z nogi. Św. Rito dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o Błogosławieństwo Boże dla wszystkich osób konsekrowanych, które modlą się w intencjach moich i mojej rodziny. Alicja
Renata z Lublin napisał/a Wrzesień 4, 2016:
Św. Rito proszę Cię o łaskę nawrócenia dla Jarka i zakończenie niewłaściwych znajomości oraz o uzdrowienie naszych relacji i szczerą przyjaźń i miłość między nami, otaczaj nas swoją opieką.
Mariola napisał/a Wrzesień 4, 2016:
Najdroższa Św. RITO nie ma słów którymi mogłabym Ci dziękować za wszystko co dla mnie wyprosiłaś w ostatnim czasie jakże trudnym dla mnie czasie. Dziękuję uwielbiam Cię i proszę pomagaj mi nadal a zwłaszcza w tej jednej jeszcze sprawie.
Ewa napisał/a Wrzesień 4, 2016:
Droga Święta Rito, opiekunko moja, powierzam twojej opiece moja córkę, wyproś dla niej łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo, chroń od złego, strzeż przed złymi ludźmi.
Barbara z USA napisał/a Wrzesień 3, 2016:
Ukochana Św. Rito pomóż mojemu Tacie walczyć z chorobą. Uproś Boga o dar o który wszyscy się modlimy za Twoim potężnym wstawiennictwem
Alina z Brusy napisał/a Wrzesień 3, 2016:
Proszę o modlitwę do św.Rity za Huberta o wyrwanie go z nałogu
Anna napisał/a Wrzesień 3, 2016:
Święta Rito dziękuję Ci za dotychczasową opiekę, proszę o łaskę pięknej i odwzajemnionej Miłości.
Wiesiu z Sędzimirowice napisał/a Wrzesień 3, 2016:
św. Rito, przekaż Panu moje zagubienie ws. przestrzegania podstawowych cnót Boskich, bo gubię się w moim postępowaniu i potrzebuję Cię Panie to wyprostowania mojej działalności.
Przemek napisał/a Wrzesień 3, 2016:
Święta Rito proszę Cię o wysłuchanie moich próśb i błagań. O które każdego dnia Modlę się do Ciebie.
Anna napisał/a Wrzesień 2, 2016:
Św. Rito proszę Cię o cierpliwość, mądrość i siłę bym była dobrą żoną i matką, bym nie krzywdziła moich bliskich.
Katarzyna napisał/a Wrzesień 2, 2016:
Święta Rito, dziękuję Ci za dotychczas otrzymane łaski, proszę uproś mi u Boga łaskę urodzenia zdrowych dzieci, które będą się wychowywały w kochającej się rodzinie.
Mariola napisał/a Wrzesień 2, 2016:
Rito kochana błagam ratuj w sytuacji w której się znalazłam.
Agnieszka z Bochnia napisał/a Wrzesień 2, 2016:
Św.Rito! opiekuj się moim synkiem Nikusiem, żeby poradził sobie w szkole, pomagaj mu we wszystkich trudnych sytuacjach.
Blanka napisał/a Wrzesień 2, 2016:
Św. Rito, proszę Cię o opiekę nade mną podczas porodu, by wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Ulżyj mi w bólu, bym w pełni sił mogła powitać na świecie nowe życie. Daj też siłę i wiarę mojemu synowi, aby z radością i miłością mógł powitać swoją siostrę. Wesprzyj naszą rodzinę w tej nowej sytuacji, która nastąpi niebawem. Niech nowy członek Kościoła przyniesie nam wiarę, nadzieję i miłość oraz umocni nasze więzi. Bóg zapłać.
potrzebujaca twojej pomocy napisał/a Wrzesień 2, 2016:
Św. Rito uratuj moją rozpadającą się rodzinę, pomóż nam się pogodzić, błagam Cię nie opuszczaj nas.
Ewa z Kraków napisał/a Wrzesień 1, 2016:
Św. Rito z całego serca dziękuję za wielką pomoc podczas hospitacji w maju. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego mieszkania i o znalezienie pracy dla Piotra.
Natalia napisał/a Wrzesień 1, 2016:
Święta Rito, proszę cię o łaskę macierzyństwa, aby udało się nam po tam długim czasie starań zostać rodzicami. Dziękuję za wiarę i siłę jaką wlewasz w nasze serca.
Wiesiu z Sędzimirowice napisał/a Wrzesień 1, 2016:
św. Rito błogosław mojej macosze, która po utracie w wypadku swojego męża musi się opiekować gospodarstwem i osieroconymi nieletnimi dziećmi. Do tego wiesz, że ponad to zmaga się z nowotworem piersi. Dopomóż jej Panie w trudnym okresie jej życia.
Alina z Brusy napisał/a Wrzesień 1, 2016:
Święto Rito, błagam o pomoc dla Huberta
Małgorzata napisał/a Wrzesień 1, 2016:
Święta Rito proszę otocz opieką i wstaw się u Naszego Pana prosząc go o uzdrowienie mojej córki Beaty z endometriozy. Amen
Waldek napisał/a Wrzesień 1, 2016:
Święta Rito oto moja prośba: jestem w ciężkiej sytuacji życiowej sam to nieszczęście na rodzinę i siebie ściągnąłem. Proszę przekaz Bogu: Panie, nie radzę sobie sam z własnym życiem, potrzebuję Cię! Przyjmuję Cię jako mojego Pana Zbawiciela! Zmień moje serce na takie, jakie chcesz.
Rodzice napisał/a Wrzesień 1, 2016:
Święta Rito! Ratuj naszą córkę, chroń ją od życia w grzechu, od ulegania złym wpływom. Prosimy ocal jej duszę.
Ania napisał/a Sierpień 31, 2016:
Święta Rito, proszę o wstawiennictwo w intencji zdrowia i Bożego błogosławieństwa dla moich rodziców i wszystkich bliskich, w intencji nawrócenia Marka oraz w intencji dobrego męża dla mnie. Proszę Święta Rito uproś mi łaskę dobrego męża, który będzie dobrym ojcem dla naszych dzieci, a dla mnie łaskę bycia dobra żoną i mamą.
Kinga z Gierałtowice napisał/a Sierpień 31, 2016:
Św.Rito błagam Cię o uzdrowienie mojej mamy z choroby nowotworowej i długie życie dla niej. Bóg Zapłać.
Justyna Kinga z Swietokrzyskie napisał/a Sierpień 31, 2016:
Święta Rito wznoszę do ciebie bardzo wielką prośbę za księdza, który jest w potrzebie. Bardzo błagam okaż szybką pomoc. Dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych.
Dominik z NYSA napisał/a Sierpień 31, 2016:
Proszę o wstawiennictwo, abym zdał tegoroczną maturę z matematyki.
Wiesiu z Sędzimirowice napisał/a Sierpień 31, 2016:
św. Rito proszę Cie o uzdrowienie mojego przyjaciela Jurka chorego na zapalenie płuc i anemię, Stan jest poważny bo nie działają antybiotyki. Pomóc może tylko modlitwa.
Aneta z Piotrków napisał/a Sierpień 31, 2016:
Święta Rito Dziękuję Ci za Łaskę Proszę Cię aby Paweł wybaczył mi i zrozumiał że tak nie jest. Święta Rito Proszę Dopomagaj… jestem trochę załamana
Mariusz z Zakroczym napisał/a Sierpień 30, 2016:
Proszę o modlitwę w sprawie pracy w firmie Bosch abym dostał to stanowisko.
Ewa z Karniowice napisał/a Sierpień 30, 2016:
Św. Rito dziękuję Ci z całego serca za udzielone mi do tej pory laski i błagam aby moje modlitwy za Sebastiana zostały wysłuchane. Bóg zapłać za modlitwę.
andrzej z skawina napisał/a Sierpień 30, 2016:
o św. Ricie dowiedziałem się niedawno jestem nowym czcicielem, św. Ritę proszę o wstawiennictwo w poprawie zdrowia swojego i uzdrowienie mamy.
Jola z Brzozow napisał/a Sierpień 30, 2016:
Św. Rito proszę cię o pomoc w tych trudnościach dnia codziennego - matka
Wiesiu z Sędzimirowice napisał/a Sierpień 30, 2016:
św. Rito, dziękuję za Twą opiekę, pozwalasz mi każdy dzień przeżywać lepiej, wiedząc że mam orędowniczkę w "sprawach beznadziejnych." Pomóż mi w uzyskaniu dofinansowania na Dom Opieki Społecznej przez Gminę, bo w moich warunkach bytowych zimą zamarznę na śmierć.
Teresa z Konstancin napisał/a Sierpień 30, 2016:
Święta Rito, proszę w intencji małżonków Arka i Eli. Udziel im potrzebnych łask, aby mogli dojść do porozumienia i zgody. Otwórz ich uszy aby umieli słuchać siebie nawzajem.
Dorota z Chełm napisał/a Sierpień 30, 2016:
Droga św. Rito! Proszę o wsparcie i opiekę w nadchodzącym roku szkolnym. Chciałabym pracować spokojnie, z zaangażowaniem i zarabiać na godne utrzymanie siebie i syna. Bóg zapłać!
Ewa napisał/a Sierpień 30, 2016:
Św.Rito orędowniczko w sprawach trudnych otaczaj mnie opieką w czasie operacji, pomóż szybko wrócić do pełni sił. Pomóż rozwiązać nieporozumienia w rodzinie bo z nimi sobie nie mogę poradzić. Miej w opiece moich najbliższych.
Mariola napisał/a Sierpień 29, 2016:
Święta Rito błagam wyproś dla mnie pozytywne zakończenie sprawy z moją pracą. Ty wiesz jak czuję się pokrzywdzona. Pomóż!!!
Alina z Brusy napisał/a Sierpień 29, 2016:
Święta Rito uzdrowienie chorych módl się za Piotrem
Alina z Brusy napisał/a Sierpień 29, 2016:
Święta Rito pomóż mi prosić Najwyższego za Huberta, o wyrwanie z nałogu
Wiesiu z Sędzimirowice napisał/a Sierpień 29, 2016:
Św. Rito, dziękuję za Twoje wstawiennictwo i poprawę zdrowia prawej ręki mojej kochanej Justynki
Aneta z Łodz napisał/a Sierpień 29, 2016:
Za wstawiennictwem świętej Rity o pozytywną odpowiedź w sprawie pracy magisterskiej, abym obroniła ją we wrześniu 2016 roku, skończyła studia wyższe z tytułem magistra i o zdrowie całej rodziny
Aneta z piotrkow tryb napisał/a Sierpień 29, 2016:
Dziękuję Ci Rito za tamte Prośby, w których mnie wysłuchałaś. Dziękuję Ci .
Aneta z piotrkow tryb napisał/a Sierpień 29, 2016:
Święta Rito, pomóż mi aby Paweł wybaczył mi i odezwał się do mnie. Święta Rito tęsknię za nim.
Lucyna z Kraków napisał/a Sierpień 29, 2016:
św. Rito proszę i błagam w pewnej intencji tobie wiadomej, proszę o szczęśliwą podróż, miej nas w swojej opiece. Kocham Cię św. Rito
Ewa napisał/a Sierpień 29, 2016:
Święta Rito, pomóż załatwić nam sprawę mieszkania, która jest dla nas tak ważna. Wstaw się za nami u miłosiernego Boga, aby pobłogosławił nam w tym tygodniu, żebyśmy szczęśliwie mogli załatwić wszelkie nasze problemy.
Waldek napisał/a Sierpień 29, 2016:
Proszę św. Rito przedstaw to Pan Bogu wiem że nie jestem godzien prosić cię o to: "Panie, nie radzę sobie sam z własnym życiem i nałogami, potrzebuję Cię! Przyjmuję Cię jako mojego Pana i Zbawiciela! Zmień moje serce na takie, jakie chcesz."
Rodzice napisał/a Sierpień 29, 2016:
Święta Rito, prosimy pomóż naszej córce, by dostrzegła nieczystość intencji mężczyzny, z którym się spotyka, wyzwoliła się spod jego wpływu oraz potrafiła z tej znajomości wyciągnąć właściwe wnioski i stosować je w przyszłości.
Ola z Tarnowskie Góry napisał/a Sierpień 28, 2016:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojej chorej mamy, o dar poczęcia i urodzenia zdrowego maleństwa dla mnie oraz zdrowie dla córeczki Martynki. Dziękuję Ci za Twoje wstawiennictwo.
Alina z Brusy napisał/a Sierpień 28, 2016:
Proszę pomóżcie mi się modlić o wstawiennictwo św. Rity dla Oli i Huberta o wyrwanie z nałogu alkoholizmu
Monika napisał/a Sierpień 28, 2016:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla męża żeby wyzdrowiał i dla taty żeby udała się operacja
Renata napisał/a Sierpień 28, 2016:
Św. Rito proszę Cię o uzdrowienie. Wstaw się za mną u naszego Ojca. Proszę Cię także o to abym mogła założyć rodzinę, bym mogła uszczęśliwić wybraną osobę.
Ala napisał/a Sierpień 28, 2016:
Święta Rito !!! Chciałabym podziękować za piękną spowiedź, której się bałam. Proszę w pewnej intencji, o której ty wiesz. Spraw, żeby nie było konsekwencji mojego postępowania, chroń i wybacz również tej drugiej osobie. Od kilku miesięcy jestem w projekcie Róża- odmawiam codziennie dziesiątkę różańca w intencji dobrego męża. Jesteś patronką mojej Róży. Proszę również o błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.
Wiesiu z Sędzimirowice napisał/a Sierpień 28, 2016:
św. Rito, proszę wstawiaj się do Pana za moją ukochaną koleżanką z chorobami związaną z pracą, i proszę o Łaskę Bożą do uzdrowienia jej bólów, bo jak ona cierpi, to ja także bo nie mogę słuchać jej skarg.
Ewa z Kozera napisał/a Sierpień 28, 2016:
Błagam Cię św. Rito aby Beata wróciła do Sebastiana i obdarzyła go wielką miłością jak kiedyś, bo On bardzo cierpi a ona gra na jego uczuciach. Bóg zapłać za modlitwę.
błagająca o modlitwe napisał/a Sierpień 28, 2016:
Świeta Rito ratuj moją rodzinę, błagam Cię, pomóż nam aby mój życiowy partner z którym byliśmy razem z dziećmi przez 12 lat wrócił do nas; odsuń od niego wszystkich ludzi którzy buntują go przeciw nam, pomóż nam wyjść z trudnej wręcz beznadziejnej sytuacji rodzinnej i finansowej; błagam nie opuszczaj nas; pomóż sami już nie dajemy rady
czcicielka napisał/a Sierpień 28, 2016:
Święta Rito proszę Cię o pomoc finansową, żebyśmy mogli wyjść z długów, o dar pracy dla mnie. Proszę również abyśmy nie mieli żadnych problemów z urzędem skarbowym ani z żadnym innym urzędem. Proszę o zdrowie dla mojej rodziny i o opiekę nad nami. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Przepraszam za moje grzechy.
DANUTA napisał/a Sierpień 28, 2016:
Św. Rito, dziękuję za to że słuchasz nas potrzebujących, dziękuję za każdą spełnioną prośbę, i proszę abyś pomagała nieustannie tym, którzy potrzebują twojego wsparcia, proszę o pomoc duchową w mej sytuacji.
Kasia napisał/a Sierpień 28, 2016:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy Zofii.
Wiesiu z Sędzimirowice napisał/a Sierpień 28, 2016:
św. Rito, proszę wstawiaj się do Pana za moimi rodzonymi braćmi, którzy zamiast zająć się niepełnosprawny bratem zajmują się odmierzaniem działek ziemskich.
Barbara z Rybnik napisał/a Sierpień 28, 2016:
Św. Rito dziękuję Miłosiernemu Panu za wszystkie łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę Cię św. Rito nie opuszczaj mnie nigdy, miej mnie w swojej opiece i w dalszym ciągu wspieraj mnie w modlitwach do Najwyższego Pana Naszego Umiłowanego o szczęśliwy powrót do zdrowia, pojednanie z synem a także o łaskę zdrowia i pokój oraz zgodę w mojej rodzinie. Św. Rito módl się za nami.
Aneta napisał/a Sierpień 28, 2016:
Święta Rito bardzo Cię proszę o zdrowie dla mnie oraz mojej rodziny. Dziękuję za dobre wyniki badań mojego taty.
Arleta napisał/a Sierpień 27, 2016:
Święta Rito, nie opuszczaj mnie i moich dzieci, proszę o zdrowie dla mnie i moich dzieci, oddal ode mnie i córki infekcje. Ufam Tobie, święta Rito.
Aneta z Piotrków napisał/a Sierpień 27, 2016:
Święta Rito proszę, aby Paweł napisał do mnie. Proszę Cię Święta Rito, tęsknię za nim. Proszę Cię w tej beznadziejnej intencji. Wysłuchaj mnie
Sylwia z Chełm napisał/a Sierpień 27, 2016:
Święta Rito bardzo proszę Cię o łaskę zdrowia, żebym stanęła na nogi i mogła bez bólu kolan chodzić. Święta Rito gorąco Cię o to proszę.
Bożena napisał/a Sierpień 27, 2016:
O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia, o światło Ducha św. dla operatora podczas zabiegu oraz o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Tych, którzy pomagają mi teraz i będą służyć pomocą w czasie operacji i późniejszej rekonwalescencji. Święta Rita dziękuję za Twoją dotychczasową pomoc i proszę pomóż w obecnej, trudnej sytuacji.
Rodzice napisał/a Sierpień 26, 2016:
Prosimy o uzdrowienie psychiki naszej córki, wyrwanie z uzależnienia od seksu oraz aby odnalazła Boga i dobry cel w życiu.
ANETA z Piotrków napisał/a Sierpień 26, 2016:
Proszę Cię Święta Rito aby Paweł zaczął się zmieniać dla mnie na lepsze. Proszę zmiękczaj jego upartość, zawziętość, aby jednak zapragnął abym była przy nim. Święta Rito Proszę Cię.
hanna z poznaň napisał/a Sierpień 26, 2016:
Proszę o opiekę i potrzebne łaski dla brata Michała o to aby szczęśliwie przetrwał ten trudny dla niego czas i aby Šw. Rita wypraszała potrzebne dla niego łaski.. Šw.Rito módl się za Michała. Amen
hanna z poznaň napisał/a Sierpień 26, 2016:
Św. Rito serdecznie dziękuję za powrót do zdrowia mojego taty Hieronima za częściowe wygojenie ran stopy cukrzycowej, które były bardzo poważne. Teraz moźe lepiej chodzić. šw. Rito proszę miej go w Swej nieustającej opiece jak i mamę Władysławę i upraszaj dla nich siły i zdrowie. Amen
Renata z Lipsko napisał/a Sierpień 26, 2016:
Św. Rito błagam uratuj małżeństwo mojego brata. Spraw aby mężczyzna, któremu uległa moja bratowa opamiętał się i nie rujnował dwóch rodzin. Błagam o dar madrości dla mojej bratowej aby zrozumiała jak wielką krzywdę wyrządza swojemu dziecku
Ewa napisał/a Sierpień 26, 2016:
Święta Rito, pomóż nam załatwić sprawę mieszkania, która jest dla nas tak ważna. Opiekunko nasza wstaw się za nami u naszego Pana i Ojca.
Marta napisał/a Sierpień 25, 2016:
Św. Rito dziękuję Ci za wszystko i proszę o wstawiennictwo w mojej skrytej intencji.
Hanna z Poznan napisał/a Sierpień 25, 2016:
Św. Rito proszę o zdrowie dla mnie a szczególnie o zdrowe kolana. Amen
Renata napisał/a Sierpień 25, 2016:
Święta Rito proszę Ciebie wyproś mi u Pana Jezusa łaskę poczęcia dzieciątka, pomóż mi przezwyciężyć przeszkody i zachować spokój.
ANETA z Piotrków tryb napisał/a Sierpień 25, 2016:
Święta Rito proszę Cię, aby Paweł zaczął się zmieniać dla mnie na lepsze
ANETA z Piotrków tryb napisał/a Sierpień 25, 2016:
Święta Rito proszę Cię o uwolnienie Pawła od palenia papierosów
ANETA z Piotrków tryb napisał/a Sierpień 25, 2016:
Święta Rito proszę Cię o Łaskę Bożą aby Paweł obdarzył mnie swoją miłością, aby w jego sercu zaskoczyła iskierka miłości Rito proszę Cię
Leszek z Lublin napisał/a Sierpień 25, 2016:
Św. Rito proszę o modlitwę i opiekę, znalezienie pracy jak i spokój i radość dla córki Karoliny. Bóg zapłać za modlitwę
Monika z Oświęcim napisał/a Sierpień 25, 2016:
Święta Rito miej mnie w swojej opiece w dodatkowej pracy, abym mogła ją bezpiecznie i w spokoju wykonywać, oraz żeby przełożeni i kontrola nie miała żadnych zastrzeżeń.
Joanna z Szylak napisał/a Sierpień 25, 2016:
Święta Rito proszę o modlitwę i pomoc dla mojego męża Tomasza aby wyszedł z nałogu, wrócił do pracy i aby nasza rodzina odzyskała spokój i szczęście. Bóg zapłać.
Justyna napisał/a Sierpień 25, 2016:
W intencji leżącej na sercu, o odsunięcie ode mnie osób źle życzących, o potrzebne dary i łaski w codziennym życiu. Św. Rito dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Bóg zapłać za modlitwę.
EWA z Kraków napisał/a Sierpień 24, 2016:
Święta Rito proszę o przemianę serca charakteru i postępowania mojej córki Beaty, proszę o jej nawrócenie miłość i szacunek do innych, aby zauważała swoje błędy i umiała je naprawić, aby umiała samodzielnie podejmować słuszne decyzje. Proszę Cię Św. Rito, aby jej serce znów wypełniło się miłością do Sebastiana aby mogli znów być razem. Bóg zapłać.
Alina z Brusy napisał/a Sierpień 24, 2016:
Święta Rito proszę o wybłaganie łaski dla Oli i Huberta o wyrwanie z nałogu
Aleksandra z Warszawa napisał/a Sierpień 24, 2016:
Święta Rito, Moja cudowna patronko z bierzmowania, z całego serca pragnę prosić Cię o wstawiennictwo w sprawie znalezienia pracy dla męża Tomasza, pomyślne napisanie egzaminów dla mnie oraz wypraszanie wszelkich potrzebnych łask dla naszego małżeństwa w tym trudnym czasie.
Anna z Warszawa napisał/a Sierpień 24, 2016:
Święta Rito proszę Cię o łaskę pięknej i odwzajemnionej Miłości.
iwona z krakow napisał/a Sierpień 23, 2016:
proszę o modlitwę,, o pomoc w rozwiązaniu moich trudnych spraw finansowych i pomoc w wyjściu z długów
Renata napisał/a Sierpień 23, 2016:
Święta Rito błagam Cię o cud macierzyństwa, proszę Cię o dobre wyniki jutro u lekarza.
Barbara napisał/a Sierpień 23, 2016:
Święta Rito, proszę i Cię o wstawiennictwo do Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej z prośbą o łaskę wiary dla córki Joanny i jej nawrócenie. Uproś proszę św. Rito dla Joanny łaskę zdrowia i szczęśliwe rozwiązanie, a dla dzieciątka które nosi pod sercem uproś proszę łaskę zdrowia, prawidłowy rozwój i szczęśliwe narodzenie.
Czcicielka Sw Rity z krakow napisał/a Sierpień 23, 2016:
Św. Rito proszę o wybłaganie łaski zdrowia i pomyślności dla mojej córki oraz o cud uzdrowienia z ciężkiej choroby jednego z domowników. Bóg zapłać.