Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
29858 wpisów.
Magdalena napisał/a Październik 14, 2016:
Św. Rito dziękuję Ci za wstawiennictwo w sprawie egzaminu. Proszę Cię o wstawiennictwo w tej samej sprawie dla Kingi. Proszę Cię również o pomyślny obrót spraw, którymi bardzo się martwię. Proszę Cię także o pomoc w znalezieniu pracy. Dzięki Tobie św. Rito i Matce Boskiej wróciłam na właściwą drogę. W Was moja nadzieja.
Mama napisał/a Październik 14, 2016:
Św Rito proszę o modlitwę za mojego syna, aby wyzwolił się z nałogu , aby odnalazł drogę do Boga. Chroń go Matko od złych ludzi i ich wpływu. Niech pokój i Bóg zagości w jego sercu. Bóg zapłać za modlitwę.
Madzia napisał/a Październik 14, 2016:
Święta Rito błagam Cię o pracę.
Madzia napisał/a Październik 14, 2016:
Ukochana Święta Rito moja ukochana Patronko , błagam Cię o wstawiennictwo przed Panem. Uproś mi łaskę szczęśliwego, spokojnego wyjazdu na moje rekolekcje a także łaskę dobrego przygotowania do nich jak i wielkie owoce dla wszystkich rekolekcjonistów i ich rodzin, przemianę serc, potężne działanie Ducha Świętego, Miłosierdzie Boże, pokorę , wiarę, ufność, liczne uzdrowienia i wynagrodzenia za nasze grzechy i naszych rodzin. O ochronę przed złym dla naszego organizatora. Kocham Cię i dziękuję za pomoc.
Agata z Lublin napisał/a Październik 14, 2016:
Święta Rito, błagam Cię o zdrowie dla mojej malutkiej córeczki i o dobry przebieg ciąży, a także o łaskę uzdrowienia mnie z choroby.
Aneta napisał/a Październik 14, 2016:
Święta Rito błagam Cię o zdrowie dla mnie. Pomóż abym mogla wychować moje córeczki na dobrych i mądrych ludzi. Proszę również o zdrowie dla moich dzieci oraz calej mojej rodziny.
Beata z Zabrze napisał/a Październik 14, 2016:
Szczęść Boże. Proszę bardzo o św Rito o wstawiennictwo w sprawie zdrowia córeczki Reginki. O pomyślne wyniki badań Tak bardzo Cię o to proszę.
barbara z Rybnik napisał/a Październik 13, 2016:
Dziękuję Św.Rito za wszelkie uproszone dla mnie łaski proszę o wyleczenie mojej ciężkiej strasznej choroby. Proszę także o opiekę na każdy dzień mojego życia i o siłę do walki i o dalsze łaski. Twoja czcicielka
Elżbieta z Kraków napisał/a Październik 13, 2016:
Święta Rito, zawierzam Ci z całego serca moją córkę, która ma zapalenie tarczycy, być może jest to Hashimoto. Proszę o uzdrowienie dla niej lub pokierowanie leczeniem, aby przyniosło skutek.
Jarosław z Zabrze napisał/a Październik 13, 2016:
Uprzejmie proszę o wsparcie modlitewne za zdrowie Jarka, Justyny i Beaty. Serdecznie Bóg zapłać
Beata z Zabrze napisał/a Październik 13, 2016:
Szczęść Boże Z całego serca proszę o modlitwę wstawiennicza do Bożej Opatrznosci o zdrowie dla Reginki. Z Panem Bogiem
Grazyna z Buxtehude napisał/a Październik 13, 2016:
Św. Rito dziękuję za łaski, które wyprosiłaś u naszego Pana a także proszę o opiekę nad moją rodziną. ...szczególnie dzisiaj nad zdrowiem i egzaminem mojej córki. Mojej drugiej córki aby ułożyło jej się w małżeństwie. Jeden otrzymał pracę a drugi zdał egzaminy. Moja wnusia byla taka kochana jak jest. Św. Rito, proszę aby moje leczenie było skuteczne i aby moja choroba nigdy nie powróciła
Magda z Goleniów napisał/a Październik 13, 2016:
Św. Rito błagam pomóż mi. Ty wiesz jak bardzo długi mnie przerosły. Pomóz mi odnaleźć w tym wszystkim sens życia, jeśli mogę Cie o to prosić to błagam wyproś mi u Boga łaskę przemiany mojego życia, uwolnienia mnie od długów,poprawy mojej beznadziejnej sytuacji finansowej.Ratuj mnie i proś Boga za mną
Barbara napisał/a Październik 13, 2016:
Św. Rito obdarzaj mnie codziennie swoimi łaskami, wspieraj mnie w modlitwach o powrót do zdrowia które ostatnio nagle się pogorszyło, Św. Rito nie opuszczaj mnie w tych trudnych chwilach i módl się za mną.
Zofiaostrzeszów napisał/a Październik 13, 2016:
Św, Rito błagam za Twoim wstawiennictwem u Jezusa Miłosiernego o łaskę zdrowia dla męża i syna Karola, o łaskę cudu potomstwa dla Darii i Bartłomieja oraz o otwarcie się na Chrystusa i Sakramenty Święte Bartka
Ewa z Kraków napisał/a Październik 12, 2016:
Św.Rito pomóż mi wytrwać w Nowennie Pompejańskiej abym umiała dobrze się modlić i skupić na modlitwie. Bóg zapłać.
Ala z Jezewo napisał/a Październik 12, 2016:
Święta Rito, wspieraj mnie w opiece nad moim synem. Daj, proszę cierpliwość, zrozumienie dla jego problemów. Daj światłość dla męża, by przekonał się do nowych metod terapetycznych i leczenia
Magdalena z Sochaczew napisał/a Październik 12, 2016:
Św. Rito Ty zawsze mi pomagałaś w najtrudniejszych sprawach Proszę Cię o znalezienie pracy i dobrego męża, dopomóż mi.
Martyna z Ostrow Wlkp napisał/a Październik 12, 2016:
Święta Rito! Błagam Cię z całego serca o pomoc. Proszę poproś Boga o zdrowie psychiczne dla mnie i lepszy rozum abym w końcu zdała prawo jazdy i nie była taka niepojętna. Proszę miej opiekę nad moimi rodzicami, aby byli zdrowi, długo żyli i porzucili swoje nałogi. Proszę, aby tata nie zaczął pić alkoholu a mama przestała palić. Proszę pomóż mi abym na egzaminie na prawo jazdy nie miała tak ogromnych nerwów i nie zrobiła głupiego błędu. 22.10 mam egzamin proszę bądź wtedy ze mną.
DANUTA napisał/a Październik 12, 2016:
Proszę o modlitwę za moją siostrę Zdzisławę, o dobre wyniki badan (wątroba-zapal. Wirus. Typu c). dziękuję ci kochana św. Rito - poprzednie wyniki były orędowane przez ciebie. O święta moja proszę nie opuszczaj jej i tym razem kocham cię. Bóg zapłać
hanna napisał/a Październik 12, 2016:
św.Rito proszę za wszystkich chorych i cierpiących za tych, którzy proszą o pomoc tutaj w ogrodzie św. Rity oraz za mojego brata Michała o pomoc w wyjsciu z jego trudnej sytuacji życiowej oraz o zdrowie dla Niego. Jezu ufam Tobie. Św.Archaniele Michale módl sie za nim. Amen
Justyna z Bolesławiec napisał/a Październik 12, 2016:
proszę Cię Święta Rito uzdrów mojego przyjaciela Tymoteusza z choroby i otocz go Twoją opieką.
Grażyna napisał/a Październik 12, 2016:
Św. Rito proszę za Twoim wstawiennictwem o modlitwę za Jaśka, aby Pan Bóg skruszyl jego upór, uwolnił go od uczucia nienawiści, zemsty oraz o pokorę i pozytywne rozwiazanie problemów, spraw. Proszę również o modlitwę abyśmy mogli założyć własną rodzinę, o wzajemną miłość, wierność, szacunek, wyrozumiałość i nawrocenie do Pana Boga oraz Miłosierdzie Boże dla nas.
Agnieszka napisał/a Październik 12, 2016:
Proszę Św Rito miej w opiece Karolina Dzienniak uproś u Boga łaskę uzdrowienia.
Anna z Rawa Mazowiecka napisał/a Październik 12, 2016:
Święta Rito, proszę dopomóż znaleźć lekarza, który zdiagnozuje nasze dziecko i pomoże go wyleczyć.
Andrzej z Przemyśl napisał/a Październik 11, 2016:
Prosze Cie najukochańsza św. Rito uzdrów Ewelinkę z choroby nowowtworowej. Błogosław naszej miłości otocz nas swoją opieką; kochamy Ciebie nasza Rito, dopomóż nam
B. napisał/a Październik 11, 2016:
Św.Rito proszę o miłość i zgodę w rodzinie.
Mariola napisał/a Październik 11, 2016:
Dziękuję Ci najdroższa Św. Rito za pomoc i która Cię prosiłam. Błagam o pomoc w jutrzejszym badaniu i proszę o najlepsze dla mnie wyniki.
Barbara z Polska napisał/a Październik 11, 2016:
Św Rito proszę o modlitwę za mojego syna, aby wytrwał w abstynencji, aby odnalazł drogę do Boga. Chroń go Matko od złych ludzi i ich wpływu. Niech pokój i Bóg zagości w jego sercu Bóg zapłać za modlitwę.
Barbara z Polska napisał/a Październik 11, 2016:
Błagam Cię Matko Boża rozświetl synowi i jego rodzinie drogę do Boga z której zbłądzili. Bóg zapłać za każdą modlitwę
Lucyna z Kraków napisał/a Październik 11, 2016:
Św. Rito proszę Cię miej w opiece mojego syna Arkadiusza, który jest osobą niepełnosprawną, dziekuję za otrzymane łaski, proszę Cię daj łaskę zdrowia, siłę wytrwałość i cierpliwość. Błagam o pomoc
Aga napisał/a Październik 11, 2016:
Św. Rito módl się za nami. proszę o wstawiennictwo w trudnej sprawie sądowej mojej córki, aby prawda i sprawiedliwość zwyciężyły. Bóg zapłać.
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Październik 10, 2016:
Święta Rito, proszę o powrót spokoju w mojej robocie i by taki dzień jak dzisiejszy już się nie powtórzył. Dziękuję
Klaudia napisał/a Październik 10, 2016:
św. Rito proszę Cię o spokój w pracy, aby wszystkie konflikty, sprzeczki w końcu się zakończyły, obdarz mnie wszelkimi łaskami, pomocą i wsparciem na każdym dyżurze. Proszę Cię pomóż mi
Jan z Mrągowo napisał/a Październik 10, 2016:
Św. Rito ja Jan proszę Ciebie o zdrowie dla moich Rodziców Czesława i Władysławy i oby mój Ojciec wyszedł zdrów po przebytym zawale. Bogu zaufałem i powierzam się bezgranicznie twój Jan !
Zenobia z Stok napisał/a Październik 10, 2016:
Święta Rito proszę o przemianę mnie samej. O uwolnienie mnie z tej strasznej nerwicy, abym mogła lepiej pracować; proszę cię o łaski potrzebne dla naszej rodziny. Pomóż mojemu mężowi, aby nie wracał do palenia i picia. Przemień tych ludzi, którzy mnie nękają.
Paulina z Kraków napisał/a Październik 10, 2016:
Św. Rito proszę pomóż mnie i mojej mamie w problemach finansowych. I dziękuję za wszystkie otrzymane łaski od Pana Boga za Twoim wstawiennictem
Mariola napisał/a Październik 10, 2016:
Św. Rito proszę o to aby jutro była możliwość zrobienia badań a przede wszystkim o pomyslny ich przebieg i wymik. Błagam
Czciecielka napisał/a Październik 10, 2016:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo Twoje u naszego Ojca aby miał nas w swojej opiece. Święta Rito proszę Cię - chroń mnie i moich bliskich od nieszczęśliwych wypadków losowych, pożaru, głodu i wojny. Polecamy się Twojej opiece.
Basia napisał/a Październik 10, 2016:
Święta Rito, proszę o wstawiennictwo w sprawie wiadomej Bogu
Magda napisał/a Październik 10, 2016:
Św. Rito dopomóż mi i siostrze w jutrzejszym egzaminie na prawo jazdy. Proszę, aby te egzaminy zakończyły się wynikami pozytywnymi. Św. Rito bądź z nami.
Alina z Brusy napisał/a Październik 10, 2016:
Proszę o modlitwę w intencji Huberta
Asia napisał/a Październik 10, 2016:
Maryjo, Matko moja proszę Cię za wstawiennictwem świętej Rity o wypełnienie woli Bożej w moim życiu i małżeństwie. Uratuj to małżeństwo, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą. Proszę o nawrócenie męża i jego rodziny, o łaskę wzajemnego przebaczenia dla mnie, dla męża i jego rodziny. Błagam Cię Maryjo o światło Ducha Świętego dla biegłych w dniu 28.10, którzy będą orzekać i badać nasze więzi z dziećmi, oraz o światło Ducha Świętego dla sądu, aby przyznał mi matce opiekę prawną nad dwójką naszych dzieci, o zdrowie dla nas wszystkich, o wyjście z mojej trudnej sytuacji finansowej, o miłość, jedność i zgodę w rodzinie oraz o wszystkie łaski nam potrzebne. Błagam Cię Maryjo, usłysz moje wołanie ...Wysłuchaj choć jednej z moich 8 nowenn pompejańskich. Asia Drogie siostry, BŁAGAM o modlitwę . . .
Grażyna z Turobin napisał/a Październik 10, 2016:
Proszę o zdrowie dla Weroniki - stan bardzo ciężki, lat16.
Agnieszka z Dąbrowa Biskupia napisał/a Październik 10, 2016:
Błagam ŚW Rito abyś pomogła mojemu synowi Mateuszowi aby się nawrócił na drogę do Boga tak bardzo się pogubił.
Bożena napisał/a Październik 10, 2016:
Św. Rito proszę Cię wyjednaj mi łaskę, aby dzisiejsze badania wyszły dobrze, by okazało się że to nic poważnego.
Elzbieta z Mrągowo napisał/a Październik 10, 2016:
Św Rito proszę cię o zdrowie dla całej mojej rodziny miej nas w swojej opiece.
Lucyna z Michalczyk napisał/a Październik 10, 2016:
Św. Rito Błogosław mojej rodzinie wstawiaj się za mną.
RAB napisał/a Październik 9, 2016:
W 40-tą rocznicę śmierci dziadziusia Mieczysława, proszę za wstawiennictwem Św. Rity o światłość wiekuistą i życie wieczne.
Jacek napisał/a Październik 9, 2016:
Szczęść Boże. Pokorna prośba o zdrowie dla mojej Żony i Córki. Święta Rito roztocz opiekę nad naszą rodziną. Bóg zapłać.
Elzbieta z Kraków napisał/a Październik 9, 2016:
Błagam Święta Rito o dar uzdrowienia zięcia Frediego z nieuleczalnej choroby, by kuracja spowodowała wstrzymanie choroby i powrót do zdrowia.
Ania napisał/a Październik 9, 2016:
Św. Rito proszę o dobrą i stałą pracę w miejscu zamieszkania. Moim pragnieniem jest również wspólne oraz szczęśliwe życie z Piotrem. Anna
Anita z Warszawa napisał/a Październik 9, 2016:
Znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji... bardzo proszę o modlitwę za wstawiennictwem św Rity w intencji znalezienia pracy.
Ewa napisał/a Październik 9, 2016:
Święta Rito, proszę Cię o opiekę nad moją córką, aby była zdrowa i mogła się uczyć.
Teresa z Zembrzyce napisał/a Październik 8, 2016:
Święta Rito proszę o opiekę nad moimi dziećmi aby uchroniły się przed nałogami, proszę o błogosławieństwo Boże dla mojej córki zięcia i wnuczki
Arleta napisał/a Październik 8, 2016:
Święta Rito, proszę o łaskę zdrowia dla moich dzieci i dla mnie. Oddal od nas wszelkie infekcje, daj zdrowie Blance i Patrykowi, uzdrow mój przełyk i żołądek. Miej nas w nieustannej opiece święta Rito.
Halina z Laski napisał/a Październik 8, 2016:
Św. Rito uratuj małżeństwo mojego syna Marcina z Moniką. Uproś mi u Pana Boga łaskę uzdrowienia dla mnie, łaskę uzdrowienia dla mojego męża. Niech Bóg najukochańszy udzieli wszelkich łask zdrowia mnie, mojemu mężowi i całej mojej rodzinie.
Krzysztof napisał/a Październik 8, 2016:
Ukochana Święta Rito proszę Cię i błagam byś swoim wstawiennictwem do Jezusa Miłosiernego przywróciła mi zdrowie. Proszę także o Twą stałą obecność w moim życiu i Twe Błogosławieństwo. Słodkie Serce Św. Rity ufam Ci i w Tobie pokładam nadzieję.
Małgorzata z kraków napisał/a Październik 8, 2016:
Św. Rito pomóż mi odzyskać zdrowie pomóż wstawiaj się za mną do Pana wyproś mi uzdrowienie i abym przestała się bać opiekuje się 92 letnią mamą i to chyba już niedługo dodaj sił św.Rito. Proszę wszystkich o modlitwe za mnie i moich bliskich.
Aga napisał/a Październik 8, 2016:
Błagam uproś mi łaskę otrzymania tej pracy.
Danuta z Boleslawiec napisał/a Październik 8, 2016:
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Danuty
Agnieszka napisał/a Październik 7, 2016:
Św. Rito proszę Cię o dobrego męża
magda napisał/a Październik 7, 2016:
Proszę o modlitwę w trudnej sprawie zdrowotnej o wypełnienie Woli Bozej
Zenobia z Stok napisał/a Październik 7, 2016:
Św. Rito Proszę cię o uzdrowienie z choroby nerwicowo-depresyjnej. Proszę cię o uwolnienie od nękania mojej rodziny przez Złych ludzi. Proszę o ich przemianę. Proszę o życie bez nałogów dla mojego męża. Niech w naszym domu zagości spokój i miłość
Rodzice napisał/a Październik 7, 2016:
Święta Rito, prosimy o pomoc dla Małgorzaty, by wytrwała w dobrych postanowieniach i ukończyła szkołę w terminie.
Wiesiu z Sedzimirowice napisał/a Październik 7, 2016:
św. Rito uproś Pana Jezusa by inni też dostrzegli mnie marznącego w bardzo niskich temperaturach jesiennych
Ewa napisał/a Październik 7, 2016:
Św.Rito, błagam Cię o dar wzroku - o poprawę mojego stanu zdrowia. Proszę Cię też o dar zdrowia dla moich bliskich.
Aga napisał/a Październik 7, 2016:
Św. Rito Ty znasz wszystkie moje boleści i trudy, proszę rozwiąż trudną sprawę mojej córki, proszę o pomoc finansową, abym mogła wyjść z długów, o zdrowie oraz o bezpieczną pielgrzymkę. Bóg zapłać.
Aga napisał/a Październik 7, 2016:
Św. Rito dziękuję z całego serca za otrzymane łaski. Gorąco proszę o zdrowie, błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. Proszę o wstawiennictwo w trudnej sprawie Patrycji, a także znalezienie dobrej pracy. Bóg zapłać.
Aga napisał/a Październik 7, 2016:
Proszę uproś mi u Panienki łaskę otrzymania tej pracy.
Magdalena z Rzeszów napisał/a Październik 7, 2016:
Św.Rito w dniu moich urodzin 7 października proszę Cię o dobrego, kochającego męża, o łaskę prawdziwej miłości na którą od tak dawna czekam. Św.Rito weź do serca moją prośbę, wstaw się za mną u Boga, aby dał mi łaskę, o którą tak gorąco proszę. Wierzę z całego serca i mam nadzieję, że moja prośba zostanie wysłuchana i mnie nie zostawisz. Proszę o modlitwę.
Danuta z Bolesławiec napisał/a Październik 7, 2016:
Proszę o łaskę zdrowia dla Danuty
Beata z Wroclaw napisał/a Październik 7, 2016:
Św RIto wspomóż moją modlitwę o powrót do zdrowia mojego Taty Tadeusza uleczenie z choroby nowotworowej i zdrowie dla MAmy
joanna z krosno napisał/a Październik 7, 2016:
Błagam was siostry o modlitwę do św. Rity i płatki róży. Jestem z zawodu lekarzem ale w sytuacji w której jestem nie potrafię poradzić sobie ze sobą.... mąż zamieszkał z drogą mi teściową, która rozbija od zawsze małżeństwo, a on jest pod jej ogromnym wpływem, mama - osoba młoda ma duże podejrzenie raka piersi; czekamy jak na wyrok, a czarne myśli z racji nawet zawodu nie dają normalnie żyć, babcia którą kocham i mimo lat jest nagle w ciężkim stanie od 2 miesięcy.... ja jestem z dwójką dzieci 5,6 lat ... marzyłam o trzecim modliłam się ... teraz wiem że choroba, separacja, mój wiek 39 lat wszystko przekreśla, moja psychika po prostu upadła na samo dno; żyję tylko fizycznie ....błagam o pomoc. Mieszkam koło Jasła może znajdzie się tutaj ktoś, kto byłby zainteresowany duchową pomocą i wspieraniem, bo to graniczy z cudem ..... proszę błagam o modlitwę do św. Rity...dziękuję.
Karolina z Kraków napisał/a Październik 6, 2016:
Święta Rito błagam Cię o wyproszenie u Boga łaski macierzyństwa. Amen
Agnieszka napisał/a Październik 6, 2016:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Łukasza, odbudowy naszego związku i uczynienia go sakramentalnym, a także o dobrą pracę dla mnie.
Joanna z Rzeszów napisał/a Październik 6, 2016:
Św. Rito wstaw się za mną i moją rodziną. Uproś Jezusa Miłosiernego o potrzebne dla nas łaski. Ty wiesz co jest nam najbardziej potrzebne.
Wiesiu z Sędzimirowice napisał/a Październik 6, 2016:
św. Rito, uproś mi siły, abym nie przestawał Pana prosić o każdą łaskę i daj mi łaskę wytrwałości, mimo mojego pesymistycznemu podejściu na przezimowanie.
Halina napisał/a Październik 6, 2016:
Kocham Cię Święta Rito, zawsze wstawiasz się u Boga z moimi prośbami bardzo za to dziękuję. Dziś proszę o wstawiennictwo za moją córkę o uzdrowienie aby stworzyła piękną i pełną miłości rodzinę. Odsuń od niej złość, nieufność a napełniaj miłością i dobrocią. Dziękuję
Marcelina z Zawiercie napisał/a Październik 6, 2016:
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Św. Rity w intencji Bogu wiadomej.
Alina z Brusy napisał/a Październik 6, 2016:
Święta Rito, pomóż mojemu synowi wyjść z nałogu
Beata napisał/a Październik 6, 2016:
Św. Rito. wstaw się u Pana za moją prośbą o zdrowie i pomyślny zabieg dla mojej cioci Ani.
Agnieszka napisał/a Październik 5, 2016:
Św. Rito proszę o pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy Patrycji, proszę z całego serca o wstawiennictwo w znalezieniu dobrej pracy dla Patrycji i Kornela. Bóg zapłać.
Agnieszka napisał/a Październik 5, 2016:
Św. Rito, proszę z całego serca o łaskę zdrowia dla mnie, abym mogła zdrowa i silna jechać na pielgrzymkę do Rzymu. proszę o błogosławieństwo dla całej rodziny. Bóg zapłać.
Krzysztof z Pleszew napisał/a Październik 5, 2016:
Ukochana Święta Rito w imię Twojej świętości i miłości do Jezusa Miłosiernego proszę Cię i błagam o pozytywne rozwiązanie moich problemów finansowych, mieszkaniowych, zdrowotnych, rodzinnych oraz emerytalnych. Słodkie Serce Świętej Rity ufam Tobie i w Tobie pokładam nadzieję.
Marta napisał/a Październik 5, 2016:
Proszę Cię św. Rito o uzdrowienie dla Lidii w chorobie nowotworowej.
Joanna z Warszawa napisał/a Październik 5, 2016:
Św. Rito proszę o sile dla Klaudii aby wyszła z depresji i powróciła do Kościoła.
Marta napisał/a Październik 5, 2016:
Św. Rito Patronko spraw beznadziejnych,wstaw się za nami swoją modlitwą, uproś Pana Boga , aby nam pobłogosławił zdrowym dzieciątkiem. Nie pozwól mi stracić nadziei.Proszę.
Wiesiu z Sedzimirowice napisał/a Październik 5, 2016:
Proszę Cię św. Rito o wstawiennictwo u Pana bym się nie załamywał i ufał Twojej opatrznosci
Beata z Zabrze napisał/a Październik 5, 2016:
Szczęść Boże Bardzo błagam Cię o św Rito o pomoc w znalezieniu pracy dla Jarka, która pozwoli nam wyjść z pętli długów. Z Panem Bogiem.
Beata napisał/a Październik 5, 2016:
Św. Rito. Proszę o wstawiennictwo u Pana za moimi prośbami. O bardzo dobre wyniki w nauce dla moich dzieci, świadectwa z czerwonymi paskami, o mądre wybory życiowe. O zdrowie dla całej rodziny i o szczęśliwe małżeństwo dla mnie i męża. O wybaczenie zdrady z mojej strony. Dziękuję za dotychczasowe łaski.
Kasia napisał/a Październik 5, 2016:
Święta Rito, proszę cię o to, aby moja i Bartka miłość odrodziła się na nowo, abyśmy mogli stworzyć znowu szczęśliwy związek i kochającą się rodzinę.
Monika z Kraków napisał/a Październik 5, 2016:
Za wstawiennictwem św. Rity proszę o dar rozumienia tego, co znajduje się w naszych sercach. Proszę, abyśmy mogli na nowo odnaleźć Boga i wytrwać w wierze, a dla moich dzieci o łaskę wiary.
RAB napisał/a Październik 5, 2016:
Święta Rito, proszę pomóż Agnieszce wyzdrowieć.
Ewa z Kraków napisał/a Październik 4, 2016:
Proszę o modlitwę za mojego męża Jacka pomóż mu wyjść z nałogu alkoholowego i agresji niech rodzina stanie się dla niego najważniejsza i doceni to. Bóg zapłać za modlitwę.
Małgorzata napisał/a Październik 4, 2016:
Święta Rito proszę o łaskę uzdrowienia mojej córki Beaty z endometriozy.
DANUTA napisał/a Październik 4, 2016:
Św. Rito dziękuję za otrzymane laski jakie otrzymałam za twoim wstawiennictwem i proszę Cię o dalsze orędowanie. Aby Bóg wyprostował drogi życiowe mojej rodziny. O zdrowie dla mamy i dobre wyniki wątrobowe mojej siostry. Niech Duch Św. będzie zawsze z moim rodzeństwem. Amen.
Agnieszka z Mosina napisał/a Październik 4, 2016:
Proszę o modlitwę za mnie o pogłębienie wiary i pozbycie się lęków. Proszę również w intencji moich koleżanek, które spodziewają się dzieci o szczęśliwy przebieg ich ciąży. W szczególności proszę o zdrowie dla Mary i jej dziecka, która niestety na razie musi leżeć.
Wiesiu z Sedzimirowice napisał/a Październik 4, 2016:
św Rito dodaj mi sił w mojej fizycznej bezsilności
Alina z Brusy napisał/a Październik 4, 2016:
Święta Rito, proszę o zgodę dla moich synów