Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
29652 wpisy.
Paulina z Mogilany napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św. Rito, proszę cię o zdrowie, łaski, błogosławieństwo dla mojej rodziny, wyleczenie mnie z nerwicy natręctw i znalezienie pracy dla mojego taty.
Barbara z Kraków napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Święta Rito proszę o łaskę zgody, pokoju w naszej rodzinie, o dobrą pracę dla syna Krzysztofa, o zdrowie dla naszej rodziny a w szczególności dla Anetki i jej nienarodzonego dziecka, o szczęśliwe rozwiązanie dla nich.
Anna z łużna napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Proszę Cię św. Rito o opiekę nad naszą rodziną ,wesprzyj Krystynę w walce z chorobą, Aleksandrze towarzysz proszę w podróży, dopomóż ludziom zagrożonym powodziami i depresją.
Aleksandra z Przeworsk napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św. Rito proszę o uwolnienie mnie i mojej rodziny od wszelkiego zła proszę o uzdrowienie mojej ciężko chorej mamy i abyś wyprosiła łaskę przebaczenia dla niej. Aleksandra
Wanda z Świdnica napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Boże, dziękuję za św. Ritę! Św. Rito, dziękuję za Twoje wstawiennictwo i proszę za syna Krzysztofa, który dziś jest pierwszy dzień w pracy i moja córkę Magdzie w szpitalu i za całą rodzinę. Amen
Agnieszka z DĄBROWA BISKUPIA napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św Rito błagam o uzdrowienie dla syna on tak bardzo potrzebuję twojej opieki proszę.
ela napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św. Rito proszę cię o to by mój brat jak najszybciej pozbył się byłej żony wraz z innymi osobami tam przebywającymi z jego domu. Proszę Cię też o dalszą opiekę nad moją rodziną oraz o to by moje dzieci znalazły swoje szczęście w miłości. Serdeczne Bóg zapłać za to co do tej pory doświadczyłam od ciebie św. Rito. Proszę Cię też o to by syn mojej siostry -Piotrek odzyskał wzrok. Szczęść Boże
Renata z Gostyń napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św. Rito wstaw się u Pana Jezusa wypraszając łaskę uzdrowienia z raka i guzów proszę przyjdź mi z pomocą. Amen
Renasta z Kraków napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Święta Rito, proszę o potrzebne łaski dla moich dzieci w wiadomej sprawie Bogu. Proszę o uzdrowienie mojego syna.
Bożena z P. napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św. Rito w dniu Twojego święta chcę Ci podziękować za opiekę i stawiennictwa u Boga w moich potrzebach. Równocześnie proszę o dalszą pomoc i łaski.
halina napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Święta Rito miej w swojej opiece całą moją rodzinę a szczególnie moje dzieci pogubione, oręduj i módl się za nami.
Marzena napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Ukochana święta Rito proszę Cię za Karola aby odzyskał przytomność po wypadku. Za Kornelę aby wyniki jej badań histopatologicznych były dobre. Za moją mamę o łaskę uleczenia z ciężkich bóli głowy jak również za moją rodzinę o wszelkie potrzebne łaski. Proszę otaczaj nas swoją opieką.
beata z ozimek napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Proszę o wyjście z nałogu alkoholowego i nie takie złe badania z powodu picia.
Agnieszka z Kraków napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Święta Rito! Dziękuję za łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem i proszę o potrzebne łaski dla chorych: Moniki, Zofii, Jacka, a także o dar dzieci dla Ireny i Marka. Proszę również o życie wieczne z Bogiem dla Anny, która zmarła w dniu Twojego wspomnienia, a której urodziny przypadają za kilka dni i o pociechę dla Męża, Syna - Kapłana i całej Rodziny.
Marta z Toruń napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Kochana Święta Rito proszę Cię o łaskę rodzicielstwa dla mnie i mojego ukochanego męża. Upraszaj nam u dobrego Boga Ojca cud poczęcia dziecka, na które tak bardzo czekamy. Proszę o zdrowie dla męża, rodziców, rodzeństwa. Daj proszę ulgę w cierpieniu mojej mamie. Kocham Cię i pokładam w Tobie moją nadzieję.
Marta z Krakow napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Kochana św. Rito bardzo proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny, dla moich dzieci, męża, dla mnie,dla mamy i kochanego rodzeństwa. Proszę Cię o błogosławieństwa. Spraw kochana aby nasze serca były czyste, bez gniewu, aby nastal czas spokoju, harmonii i szczęścia. Niech spełniają się nasze marzenia. Zawierzam Ci nas wszystkich. Ty tylko wiesz co kryją nasze serca.
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Wrzesień 22, 2017:
O potężna św. Rito proszę cie o zdrowie dla moich dzieci i dla mnie. Wylecz me dzieci i mnie abyśmy byli zdrowi błagam cię z całego serca czuwaj nad nami nie opuszczaj nas daj nam sile i wytrwałość abyśmy żyli w zdrowiu i by panował spokój w domu.Daj pamięć mym dzieciom i sile by w szkole się uczyły były silne i nigdy się niepodważalny.Panie Jezu wysłuchaj próśb mych i czuwaj nad nami . Amen
Malgos z Ck napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski podczas pisania tekstów błagam aby bratu udawało się wszystko w życiu. W dniu urodzin braciszka proszę o wszelkie potrzebne łaski wytrwałość i zdrowie. Proszę o modlitwę aby mamusia była zdrowa o siłę. Błagam aby koledze powiodło się w życiu i aby nas nie obgadywano w pracy. Proszę o dobrego męża.
Joanna z Kraków napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Święta Rito proszę Cię uwolnij mnie od nieszczęśliwego związku. Proszę daj mi siłę i wiarę abym mogą zacząć nowe życie bez łez i cierpienia. Błagam Cię wyproś łaskę spokoju u Miłosiernego Pana. Proszę Cię zachowaj moją córkę w zdrowiu. Błagam Cię z całego serca o pomoc.
Alicja napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św, Rito daj mojemu synowi żonę pobożną przywróć mu wiarę w Pana Jezusa proszę.
Alicja napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św. Rito dzisiaj gorąco proszę o modlitwę uzdrawiającą mojego męża żeby Bóg wysłuchał naszego błagania.
Alicja napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św.Rito myśl o moim chorym mężu.
Alicja napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Św. Rito mój syn ginie ratuj go żeby nasz Pan Jezus wlał w jego serce wiarę w Boga.
Damian z Bochnia napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie i udaną operację dla Marty.
Krystyna z Tychy napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Św. Rito proszę przedstaw Bogu moje trudne sprawy w pracy i dopomóż mi przetrwać tę trudną sytuację.
Krystyna z Tychy napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Dziękuje św. Rito za pomoc w trudnych momentach mojego życia.
Krystyna z Tychy napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Św. Rito proszę wyjednaj u Boga uzdrowienie mojej cioci a także uzdrowienie relacji w rodzinie.
Krystyna z Tychy napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Św. Rito pomóż mojej córce w powrocie do Boga uproś jej łaskę dobrej spowiedzi.
Barbara z K napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Św. Rito spraw żebym jutro dost pożyczkę na raty bardzo by mi to pomogło w moich kłopotach finansowych bardzo proszę o tą łaskę czcicielka.
Joanna z Warszawa napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Proszę o modlitwę. Bóg zapłać.
Renata z Kraków napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Proszę o zdrowie dla Doroty i o dobre żony dla moich synów.
Agnieszka z Sandomierz napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Św. Rito błagam Cię o zdrowie dla moich dzieci i dla mnie. Proszę Cię żeby w moim domu zapanowało szczęście, którego mi tak brakuje. Ciesze się,że jesteś przy mnie,i bądź zawsze. Amen.
Dorota z Kraków napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Święta Rito! Proszę Cię o upragniony dar potomstwa, spraw abyśmy razem z mężem obdarzeni zostali łaską macierzyństwa i ojcostwa. Wspomagaj nas w trudnych dla nas chwilach.
Dorota z Zabrze napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojego męża i dzieci oraz dla mnie. Dziękuje Ci za wszystko.
Zofia napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo i umocnienie wiary dla Ewy i jej rodziny o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski pogodę Ducha dla syna i pomoc finansowa bo sam wychowuje córkę oraz opiekę i potrzebne łaski dla Agi. Św. Rito miej nas w swojej opiece Twoja czcicielka.
Anna z Mińsk Maz. napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Św. Rito, dziękuję za otrzymane łaski i bardzo proszę o uzdrowienie i ulgę w cierpieniu dla Bogumiły zmagającej się z zaawansowaną chorobą nowotworową, o potrzebne łaski dla jej całej rodziny.
Aneta z Kraków napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo za moje zdrowie, oby mój problem został pozytywnie rozwiązany i bezboleśnie. Proszę o pomoc finansową która jest mi teraz bardzo potrzebna. Proszę również o modlitwę za moje nowe miejsce pracy oby sklep przynosił zyski i żebym miała pracę. Święta Rito pomóż Mi w trudnej sytuacji. Wierzę w Ciebie i w Twoją Moc. Dziękuję za wszystko co do tej pory dla mnie wymodliłaś. Serdeczne Bóg zapłać.
rozwita z opole napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Św. Rito proszę cie aby moje dzieci Sandra i Justyna, Sebastian i Seweryn nawiązały kontakt bardzo się polubili i byli dla siebie prawdziwa rodziną aby wspierali się odwiedzali i zawsze mogli na siebie liczyć. Błagam Cię jako matka o pomoc błagam z całego serca jesteś moją orędowniczka w Tobie cała nadzieja.
Magdalena z Tarnów napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Św. Rito proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny. Proszę także o łaskę dobrego małżeństwa oraz ułatwienie drogi, do tego, aby wykonywać wymarzony zawód.
Beata z KOLBUSZOWA DOLNA napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Św. Rito proszę Cie o wstawiennictwo , aby Pan Jezus Miłosierny zechciał uzdrowić z choroby Zbigniewa, proszę o błogosławieństwo dla niego.
Mieczysław z Kraków napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Św.Rito proszę Cię o zdrowie dla mnie i mojego wnuka Kamila i Partyka. Mieczysław.
aga z mosina napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Św. Rito proszę Cię o zdrowie w rodzinie, zwłaszcza dla mamy i babci. Droga św. Rito proszę również o mądre i przemyślane decyzje mojego brata oraz powodzenie w jego życiu zawodowym i prywatnym. Św. Rito módl się za nami.
Piotr napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej córeczki Kasi!
Paulina z Przemyśl napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać.
anna z legnica napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo za moim synem Konradem, proszę o zdrowie dla niego. Zawsze byłaś przy nas zawsze mnie wysłuchałaś i pomogłaś proszę i o wsparcie teraz.
ewa z swiebodzice napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Proszę o pomoc finansową.
Krzysztof z Warszawa napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Św. Rito proszę o załatwienie różnych ważnych dla mnie spraw rozwiązanie problemów o zdrowie i inne rzeczy.
Maria z Łódź napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojego wyjazdu do Niemiec, żeby było tam bezpiecznie i nic złego mi się nie stało, żeby nie było ataków terrorystycznych. Proszę o opiekę Matki Bożej i ochronę przed wszelkim złem, oraz żebym poznała tam dobrych, wierzących ludzi a moi przyjaciele z Polski mogli mnie odwiedzać. Proszę o poznanie wierzącego, odpowiedzialnego chłopaka i łaskę czystej miłości.
Basua z Krzywaczka napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Kochana św. Rito! Gorąco proszę o uzdrowienie dla Szymka i nawrócenie dla Wojtka.
Gosia z Poznań napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Dopomóż święta Rito we wszystkich moich ośmiu intencjach. Sami poginiemy, pomóż.
Magdalena z Sanok napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Święta Rito proszę Cie o wstawiennictwo o łaskę uzdrowienia Doroty z choroby nowotworowej.
bogda z Tychy napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Św. Rito proszę o pracę dla zięcia i zdrowie dla całej rodziny. Dziękuję za wstawiennictwo.
halina napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Proszę św. Rito o pomyślne rozwiązanie problemu mojego syna, otocz opieką zespół orzekający, miej nas w opiece swojej.
Justyna z Solec Zdrój napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Święta Rito dziękuje za wstawiennictwo za otrzymane już łaski wypraszaj dalej potrzebne łaski w dniu codziennym o które pokornie cię proszę w modlitwach w cichości serca. Panie Jezu ty się tym zajmuj. Jezu ufam Tobie! Bóg zapłać za modlitwę.
Agnieszka napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Proszę za mnie i mojego byłego chłopaka by ta relacja która jest teraz między nami przerodziła się w miłość wzajemna, by Dobry Pan Bóg wspierał nas, wlewał w nas chęć i zapał do dbania o nią, byśmy zbudowali trwały związek, małżeństwo i rodzinę, by Pan Bóg nam błogosławił.
Asia z Łuków napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Dziękuję Ci świeta Rito za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla moich córek.
Asia z Łuków napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Święta Rito, uchroń świat od wojny, która w naszych czasach jest tak dużym zagrożeniem.
Teresa z Bydgoszcz napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Święta Rito wstaw się za moją rodzinę aby przeszła przez wszystkie trudności Każde z moich dzieci niech pokona złego ducha. Uproś łaskę i zdrowie dla syna w szpitalu. Módl się gorąco o pomoc Pana Naszego o dobre wybory i odtrącanie zła.
Tatiana z Ruda Śląska napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Święta Rito proszę o łaskę dobrej śmierci dla mojej mamy i dar ufności Bożemu miłosierdziu.
Halina z Mielnik napisał/a Wrzesień 21, 2017:
O potomstwo dla Łukasza i Pauliny oraz łaskę zdrowia, zgody, miłości, wiary i trzeźwości dla nich.
Halina z Mielnik napisał/a Wrzesień 21, 2017:
O zdrowie psychiczne i fizyczne dla wnuczka Antoniego o łaskę spokoju, radości i mądrości dla jego, aby dobrze się rozwijał i wyrósł na dobrego i mądrego człowieka a dla rodziny o zdrowie, spokój i miłość.
Sylwia napisał/a Wrzesień 21, 2017:
Szczęść Boże. Proszę ,o modlitwę w następujących intencjach: 1.Proszę aby mój los się odwrócił,odmienił. 2.Proszę o uwolnienie od przekleństwa międzypokoleniowego. 3.Proszę o uwolnienie,uzdrowienie z moich chorób. 4.Proszę o szczęście,we mnie i w moim życiu. 5.Proszę o dobrą pracę i finanse. 6.Proszę abym po traumie,którą przeszłam odzyskała siłę,moc,pewność siebie. Proszę po tym wszystkim czego doświadczyłam abym uwolniła siłę od blokad i lęków. 7.Ogólnie proszę we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Proszę o wszystkie potrzebne łaski i ochronę przed wszelkim złem. 8.Proszę o przemianę i nawrócenie mojej Rodziny. 9.Proszę w bardzo trudnej dla mnie sprawie aby Bóg pokonał mojego wroga. 10.Proszę o zwycięstwo ogólne nad moimi wrogami, których czasem aż się mnożą. 11.Proszę, żeby spełniało się moje marzenie. Bóg zapłać. Z modlitwą + Sylwia.
elzbieta z sachmacinska napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito polecam Ci wnuczkę Lenę urodzona 27 02 17 roku a chrzest będzie 15.10/17. Proszę o łaski Boże dla dziewczynki umieniem Lena. Bóg zapłać .
Ewa z Warszawa napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito proszę Cię o dobrą pracę dla mnie. Aby pomogła wyjść nam z zależności finansowych. Może dzięki niej na nowo odnalazłabym radość i szczęście w życiu.
Elżbieta z warszawa napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Święta Rito, proszę Cię o zdrowie dla Taty po naszym wspólnym przeszczepie rodzinnym, aby wirus BKV się cofnął i aby przeszczepiona nerka się zregenerowała.
Elżbieta z warszawa napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Błagam Cię święta Rito, by Zdzisław chciał ze mną zbudować przyszłość, by miał odwagę powiedzieć o nas dorosłej córce, które to zaakceptuje.
Elżbieta z warszawa napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Kochana święta Rito, błagam Cię o pomoc finansową na zakup mieszkania w Boutiq Park. To duża suma, jednak z całego serca wierzę, że pomożesz mi bez kredytu. Niech się spełnia wola Pana.
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Święta Rito pomóż aby Pawłowi zaczęło na mnie prawdziwie zależeć pomóż, aby zrozumiał to co myślę, czuje aby zmienił stosunek do mnie na wyrozumiały, Święta Rito dopomóż mi jest mi smutno i załamana swoim życiem.
Maria z Tczyca napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito proszę za Twoim pośrednictwem o dar potomstwa dla Justyny i Przemysława, aby Pan Jezus ulitował się nad nimi i obdarzył ich łaską macierzyństwa i ojcostwa.
Łukasz z Złocieniec napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito proszę o łaskę uzdrowienia mojego kolana po dwóch operacjach, abym mógł funkcjonować normalnie, jak przed pierwszym urazem sportowym, ciesząc się pełną sprawnością fizyczną. Bóg zapłać.
Łukasz z Złocieniec napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito roszę o umocnienie mojej wiary, zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz potrzebne łaski dla mnie i bliskich, o otoczenie nas płaszczem ochronnym przed wszelkim złem. Proszę jednocześnie o pomoc przy dokonywaniu życiowych wyborów, a także o szybkie zakończenie pełnym sukcesem ważnej dla mnie sprawy
Alicja napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito wypraszaj łaski dla mojego syna wlej w jego serce pokój i miłość do roztropnej pobożnej dziewczyny
Alicja napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito módl się za moim mężem
Barbara z Szczecinek napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito wyjednaj mi proszę łaskę wybrnięcia z kłopotów finansowych.
Bozena z Krakow napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo w naszych prośbach do Pana Boga. Iza jest w 8 tygodniu ciąży jednak dziecko się nie rozwija. Pomóż proszę, aby dziecko zaczęło się rozwijać i urodziło się zdrowe.
Anna napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito błagam Cię o wstawiennictwo, aby Pan Jezus Miłosierny zechciał cudownie uzdrowić 24-letnią Agatę z bardzo ciężkiej choroby nowotworowej.
Anna napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Bardzo proszę o modlitwę aby za wstawiennictwem św. Rity nasz Miłosierny Pan Jezus pozwolił aby Łukasz z pomocą Ducha Świętego mógł zdać egzamin wstępny w dniu 30.09.2017 r.
Maria z Kraków napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Święta Rito, proszę uproś mi łaskę uleczenia z choroby autoimmunologicznej. Postaw na mojej drodze osoby, które będą mnie wspierać w chorobie. Twoja wierna czcicielka.
Dorota z Zabrze napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojego męża i dzieci oraz dla mnie. Dziękuję Ci za wszystko.
Beata z Głogów napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Proszę Cię Święta Rito o miłość, która będzie mocniejsza niż skały, błagam o łaskę pokoju i pojednania.
Iwona napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito od spraw trudnych i beznadziejnych, błagam Cię wstaw się do Pana naszego o zdrowie dla siostry by chemioterapia pomogła zwalczyć chorobę nowotworową nie niszcząc bardzo organizmu. Proszę także o wstawiennictwo w sprawie moich dzieci, by wybaczyły i zapomniały nieporozumienia aby nasza rodzina znowu żyła razem w zgodzie i miłości. Pomóż rozwiązać problemy rodzinne by wszyscy żyli spokojnie bez nerwów i ciągłych wzajemnych pretensji. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla córki Joanny. Św. Rito proszę wysłuchaj mojej prośby
Piotr z Częstochowa napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Błagam św. Rito o uzdrowienie relacji i o powrót Adriana
Paulina napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Święta Rito proszę pomóż mi na dzisiejszej rozmowie kwalifikacyjnej o pracę i znajdź mi najlepszą pracę bym zaczęła żyć własnym życiem. Strasznie się boję, że nie poradzę sobie.
Aga z Sandomierz napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito dziękuję za Twoje wstawiennictwo, za otrzymane łaski, proszę Cię - wstaw się u Pana o Jego sprawiedliwość. Na pewno nie jestem bez winy i nie mnie osądzać mojego męża, ale proszę Cię proś ze mną o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia, o oddalenie kochanki od męża, o jego nawrócenie, bo to na pewno by mi pomogło. Uproś mi zrozumienie tego co dzieje się w moim życiu. Wesprzyj mnie finansowo i pomóż mojemu synowi, przemień jego serce i rozum oraz wstaw się za niego by ukończył szkołę.
Izabela napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Dziękuję bardzo Św. Rito za otrzymane łaski i błagam Cię uratuj moje małżeństwo i proszę o pomoc w problemach finansowych i abym nie straciła pracy. Proszę o modlitwę za moich rodziców i nawrócenie się mojego brata. Proszę o modlitwę i westchnienie w moich intencjach. Amen
Stanisława z Bochnia napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito błagam Cię o pomoc - spraw, aby moja synowa była dobrą matką, żoną i synową, aby jej serce kamienne stało się szczerozłote, aby w domu nastąpiła miłość i zgoda.
Paulina z Przemyśl napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i mojej, w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać.
Patrycja z Kraków napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito błagam o zdrowie dla mojej córki Julii, syna Nikodema, mamy brata mojego męża i dla mnie. Otaczaj nas miłością każdego dnia oraz wspomagaj finansowo. Kochamy Cię
Joanna z Pomorze napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo o miłosierdzie Boże w mojej sprawie osobistej, w której mi pomagasz, i na której mi zależy ponad wszystko.
Lucyna z Kraków napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito, dziękuję za otrzymane łaski, proszę o zdrowie dla mnie i mojego syna - weź nas w swoją opiekę, proszę dopomóż nam finansowo, daj mi zdolność prowadzenia samochodu. Kochamy Cię św. Rito
Barbara z K napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito proszę o pomoc w kłopotach finansowych - tobie zamierzam moje problemy, ty jesteś świętą od spraw trudnych i beznadziejnych, dlatego wołam o pomoc - wstaw się za mną u naszego Pana Boga miłosiernego żebym dała radę przeżyć od emerytury do emerytury.
Katarzyna z Katowice napisał/a Wrzesień 20, 2017:
Św. Rito dziękuję za wszelkie otrzymane łaski. Proszę wyproś łaskę uzdrowienia Dominika z choroby nowotworowej daj nam siły do walki nie opuszczaj nas. Błagam - pomóż
Dorota z Gdańsk napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Święta Rito, dziękuję Ci za opiekę. Proszę Cię o łaskę zdrowia dla naszej rodziny i o dobrego partnera życiowego dla mnie.
sabina z kujawsko-pomorskie napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Proszę o zdrowie dla małego 3-letniego Franusia, który miał ropnia ząbka, otrzymuje antybiotyk i czeka go usunięcie w znieczuleniu ząbka
Kasia napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito dziękuję. Zaledwie godzinę temu prosiłam o pomoc w trudnej sprawie mieszkaniowej. Przed chwilą ktoś, o kim nawet nie pomyślałabym, wyciągnął do nas pomocną dłoń. To jeszcze nie koniec problemów, ale ogromny krok. Dziękuję Św. Rito i proszę o dalszą pomoc.
Katarzyna z Lubin napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito uproś u Jezusa dar zdrowia dla chorej na białaczkę 10-letniej Julki, która czeka na przeszczep szpiku i jej taty, który 26.10. będzie miał trzeci zabieg usunięcia glejaka oraz siłę dla Asi mamy i żony na te trudne dni.
Katarzyna z Głogów Młp. napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito, proszę o wyjednanie łaski nawrócenia i uwolnienia z nałogów dla mojego taty Zbigniewa, a dla babci Marii o radość oglądania Boga w niebie.
Alicja napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito pomocy Twojej potrzebuje mój mąż wstawiaj się za nim u Pana Naszego Jezusa Chrystusa
Alicja napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito kieruj życiem mojego syna
Katarzyna z Inowrocław napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Kochana święta Rito błagam Cię nade wszystko, miej w opiece moją córkę Agnieszkę, obdarz ją radością życia wynikającą ze spotkania mężczyzny jej życia i założenia szczęśliwej rodziny, którą tak pragnie mieć. Błagam jeśli taka będzie wola Naszego Pana Jezusa za Twoim pośrednictwem o kochana Święta Rito wyproś dla niej tę łaskę, której tak bardzo potrzebuje, a ja będę Cię sławić do końca życia. Pomóż.