Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
29858 wpisów.
Alicja napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Św. Rito pomóż by mój syn odkrył prawdę że jest Bóg pomóż mu bo się zagubił.
Iwona napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Święta Rito proszę Cię wyproś u Pana łaskę dla Macieja, aby zdał egzaminy i miał szanse dalej studiować. Jezu ufam Tobie!
Gosia z Kraów napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Św. Rito miej w opiece moją córkę. Pomóż Jej odnaleźć się w w świecie , który ją otacza! Dziękuję za wszystko co uczyniłaś dla mojej rodziny! Otaczaj Nas swoją opieką! Błaga zatroskana o los dziecka matka.
Renata napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Św. Rito błagam o wstawiennictwo za moją córkę, aby była wreszcie szczęśliwa.
aneta napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Święta Rito gorąco Cię proszę o wstawiennictwo u Jezusa, proszę Cię z całych sił o dar ponownego macierzyństwa.
Paulina z Przemyśl napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Proszę o wstawiennictwo w intencji mojej rodziny mojego syna i moim w intencjach potrzebnych łask dla nas oraz Bóg zapłać za otrzymywane łaski. Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwej podróży, pracy i powrotu. Bóg zapłać.
Justyna z Koniecpol napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Proszę o modlitwę o zdrowie dla domowników o pomoc finansowa materialna aby nie brakowało pieniędzy pod koniec miesiąca i na wszystko proszę za dom rodzinny i za nieprzyjaciół i o nawrócenie grzeszników za Ojczyzny i pokój na świecie.
Magdalena napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Św. Rito proszę módl się za mnie Magdalenę,Tomasza,Stefanie i Jana, by Bóg obdarzył nas sercem przepełnionym miłością do Chrystusa.
TOMASZ z POZNAŃ napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Św. Rito, proszę o łaskę zdrowia dla Izabelli Wandy, która na bierzmowaniu obrała Ciebie jako Patronkę.
MAŁGORZATA z OSTRÓW MAZOWIECKA napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Święta Rita błagam Cię o wstawiennictwo do Pana Boga naszego o cud uzdrowienia mojego syna Tomasza który jest alkoholikiem. Pomóż mu wyjść z choroby alkoholowej.
Iza z Częstochowa napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Św. Rito błagam Cię o to by wyniki badania na które czekam były dla mnie dobre a także żeby moje kłopoty zdrowotne się skończyły i złe komórki które stwierdzono w moim ciele znikły.
Izabela napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Dziękuję bardzo Św Rito za otrzymane łaski i błagam Cię uratuj moje małżeństwo i pomóż mi w problemach finansowych i abym nie straciła pracy. Proszę o zdrowie i opiekę nad moją rodziną. Proszę o modlitwę i westchnienie w moich intencjach. Amen
Emilia z Gdansk napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Święta Rito proszę Cie o pomoc, by mój tata zachowywał się normalnie, aby nie było kłótni w domu i wszystko było jak kiedyś. Proszę o Światło Ducha Świętego dla Niego.
Jadwiga z Resko napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Święta Rito mniej w opiece cała moją rodzinę obdarzaj ich zdrowiem a w szczególności naszą malutką Polusie, proszę Cię też o pomyślny przebieg zabiegu który będę miała 10 października.
Katarzyna z Podkarpackie napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Proszę cię Św Rito o zdrowie dla moich córek i męża. Proszę cię również o modlitwę uzdrowienia koleżanki córki która miała wypadek i jest w ciężkim stanie. A także o modlitwę za moją operację w przyszłym roku aby się odbyła bez problemu. A także proszę cię o potrzebie łaski w wiadomej sprawie tobie i Bogu. Bóg zapłać
Konrad z Krosno napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Bardzo proszę o modlitwę za Barbarę mamę mojego przyjaciela która leży w szpitalu w ciężkim stanie.
Katarzyna napisał/a Wrzesień 26, 2017:
Św. Rito proszę o modlitwę za mojego chorego chłopaka, pozwól mu bezpiecznie do mnie wrócić, abyśmy mogli być razem w tych ciężkich chwilach. Amen
Ela z Warszawa napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Kochana święta Rito proszę Cię o Twoje wstawiennictwo za relację moją i Zdzisława, abyśmy przetrwali próbę rozstania. Otwórz serce Zdzisława i dodaj mu odwagi. Ty wiesz wszystko.
ulka napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Proszę za mojego męża Marka o opamiętanie i nawrócenie, o uratowanie naszego małżeństwa o jego powrót do domu.
KATARZYNA I CEZARY z PŁOCK napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Kochani módlcie się do św. Rity aby nasz syn Adrian uniknął operacji serca. Niech ta wada serca się nie pogłębia. Błagają pełni wiary rodzice. Amen.
hanna z poznań napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Proszę cię św. Rito o wstawiennictwo za mojego tatę, aby wyzdrowiał ze stopy cukrzycowej. Proszę za mnie i Sebastiana o szczęśliwy cud poczęcia zdrowego dzieciątka, jeśli taka jest wola Boża. Amen
aleksandra napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Święta Rito proszę Cię wyproś u Pana łaskę ponownego rodzicielstwa dla nas jeżeli to zgodne z wolą Pana.
Alicja napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Św. Rito proszę o modlitwę wstawienniczą za mojego chorego męża.
Alicja napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Św. Rito proszę o pomoc dla mojego syna.
Barbara napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Święta Rito proszę Cię gorąco o zdrowie dla mojej Mamy i o to, bym odzyskała spokój.
Joanna z Rybnik napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Proszę Cię święta Rito o modlitwę w intencji mojej córki, niech spotka dobrych przyjaciół na swojej drodze i niech nie będzie samotna.
Damian napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojego Taty Franciszka. Dziękuję.
Adam z Białystok napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Św. Rito proszę Cię o łaskę miłości dla Mnie i Urszuli, o powrót na stałe do Polski. Wstawiaj się za nami u Boga i Jezusa. Proszę pozwól mi rozwiązać ten problem. Błagam.
Halina napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Proszę o modlitwę we wszystkich intencjach znanych Bogu i zgodnych z Jego wolą.
Anna z łużna napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Proszę Cię św.Rito o wstawiennictwo za Jacka, który przez złe traktowanie kolegów kleryków właśnie zmienia seminarium. Panie umocnij go w wierze i weź w opiekę wszystkie seminaria.
Paulina napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Święta Rito dziękuję Ci za znalezienie pracy i proszę pomóż mi bym sobie poradziła, umiała fachowo zająć się pacjentami, działać dla ich dobra i bym dogadała się z pracodawcami, przełożonymi i współpracownikami.
Anna z Bydgoszcz napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Proszę o siłę i pomyślne rozwiązanie problemów.
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Proszę Cię św. Rito. Spraw cud dla moich dzieci obdarz ich pamięcią mądrością, by sprawdziany pisały na same dobre oceny by nie stresowały się. Spraw Panie nasz by naszych dzieci nie gnębili wrogowie którzy im dokuczają w szkole. Broń ich od złego.Amen
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Świętą Rito proszę cię o zdrowie dla moich dzieci błagam pomóż im aby uczęszczały do szkoły były silne. Umocnić ich Duchem Świętym i spraw by się wyuczyły na mądrych ludzi. Panie Wszechmocny czuwaj nad moim potomstwem broń od zła. A złych wrogów odrzuć od moich dzieci które tak ich dręczą w szkole. Jezu Ufam Tobie
Dorota z Gdańsk napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Święta Rito proszę miej mnie pod swoją opieką i pomóż mi w pracy żebym jej nie straciła i żeby wszystko wróciło do normy.
Iza napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Bym odkryła prawdę o sobie, nie miała lęku przed byciem prawdziwą wobec innych ludzi. Bym miała odwagę do życia w pełni, świadomego życia każdego dnia. Proszę wstaw się za mną św Rito, bym pozbyła się blokad, wewnętrznego spięcia i znalazła spokój serca.
Magdalena napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Proszę św. Rito za Mateusza i Mariolę, Łukasza i Paulinę, Iwonę i Peter o ich nawrócenie by mogli żyć w czystości dzieci Bożych i zawrzeć sakrament małżeństwa.
Magdalena napisał/a Wrzesień 25, 2017:
Proszę św. Rito za Kazimierza o uzdrowienie duszy i ciała bo jest chory na raka i miał udar i dla Teresy o uwolnienie z lęków i Bożę błogosławieństwo oraz światło Chrystusa w ich sercach.
Dariusz z WARSZAWA napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Proszę oz wyzwolenie z nałogu lekomanii. Bardzo o to proszę.
dorota z zabrze napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Święta Rito uzdrów mojego męża z choroby proszę cię z całego mojego serca.
Halina napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Proszę o modlitwę za mojego syna i cały zespół orzekający, sprawa miała być orzeczona w piątek a została odroczona do poniedziałku. Proszę św. Rito o pomoc w tej sprawie również o jak najmniejsze zobowiązanie finansowe rozłożone na raty.
Dominika napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Święta Rito błogosław mojej rodzinie na jutrzejszy dzień i na kolejne. Otocz szczególną opieką moją córkę a spokój i opanowanie przyczyniły się do osiągnięcia przez nią pozytywnego wyniku. Miej nas w opiece a wszelkie laski uproś u Pana Naszego!
ewa napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Z całego serca nieustająco proszę Cię święta Rito o wstawiennictwo w intencji o łaskę dla Radosława, aby zechciał przemiany i przyjął pomoc, podjął właściwe leczenie, wrócił do zdrowia i życia w społeczeństwie. Proszę o wparcie dla jego rodziców, aby przekonali go do przyjęcia właściwej pomocy.
Elżbieta z warszawa napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Kochana Święta Rito, dziękuję za Twoja opiekę i z całego serca proszę o pomoc finansową na opłacenie studiów podyplomowych.
czciciel z Polska napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Św. Rito błagam o zdanie matury, o zdanie egzaminów zawodowych w styczniu i w czerwcu, bym dostała się na studia na języki, znalazła pracę za granicą, bym na swojej drodze spotkała Toma, żeby odwzajemnił moją miłość, żebyśmy byli razem i szczęśliwi.
sylwia z B napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Św. Rito proszę o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie, by zapanował spokój i wzajemny szacunek, żeby ustąpiły awantury, wyzwiska,o zdrowie dla mojej rodziny,o uzdrowienie mnie i mojej mamy od wszelkich chorób,o nawrócenie dla mojego taty i brata, żeby przestali pić, by tata nie przepijał swojego zasiłku, żeby brat zechciał iść do jakiejkolwiek szkoły i zdobyć wykształcenie, by znaleźli stałą pracę,o godne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia dla nich, nie przy alkoholu, ale z rodziną, o dobrego męża dla mnie,o łaskę prawdziwej przyjaźni, o niebo dla tych którzy odeszli z mojej rodziny i z moich znajomych.
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Święta Rito pomóż mi i proszę o zdrowie dla mojej babci z duszności i chorych nóg bo jest jej ciężko chodzić. Święta Rito pomóż.
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Święta Rito pomóż mi aby Pawłowi zaczęło na mnie prawdziwie zależeć i pozytywnie myśleć o mnie.
Anna z Rzeszów napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Święta Rito proszę Cię o łaskę uzdrowienia z choroby skóry i zdrowie dla całej rodziny.
Katarzyna i Cezary z Płock napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Ukochana św. Rito błagamy Cię abyś sprawiła aby nasz synek Adrian uniknął operacji serca. Niech ta wada serca więcej się nie pogłębia. Błagamy Cię zrozpaczeni ale pełni wiary rodzice.
złamana napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Boże Ty postawiłeś na mojej drodze człowieka, dodaj mu odwagi wiary w siebie i w nas i siły do walki o nas byśmy byli razem. Boże natchnij jego umysł i serce by za mną zatęsknił i do mnie wrócił. Daj nam jasność umysłu siłę i wiarę byśmy odnaleźli się na nowo w tej trudnej dla nas sytuacji. Boże Ty nie chcesz by ktoś był sam, pomóż być nam razem. Boże bez Ciebie nic się nie dzieje i nie ma nic dla Ciebie niemożliwego.
Joanna z warszawa napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Proszę o modlitwę za córkę Annę aby zerwała z grzechem zaczęła życie w czystości skorzystała z sakramentu pojednania i postawiła w swoim życiu na Boga.
Sylwia napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Święta Rito, z całego serca dziękuje Ci za wstawiennictwo u Pana, wyprosiłaś dla nas dar potomstwa. Proszę Cię wstawiaj się za naszym poczętym dzieckiem, by rozwijało się zdrowo i o szczęśliwe rozwiązanie.
Magdalena napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Św. Rito proszę za Tomasza, Andrzeja, Mateusza, Łukasza, Michała, Teresę i Kazimierza o ich nawrócenie.
Paulina z Przemyśl napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Proszę o wstawiennictwo w intencji mojej rodziny mojego syna i moim w intencjach potrzebnych łask dla nas oraz Bóg zapłać za otrzymywane łaski.
B z K napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Św. Rito pomóż mi w tej trudnej sytuacji materialnej zaczynam się pomału załamywać nie widzę wyjścia z tej sytuacji proszę spraw żebym dostała pożyczkę na raty bardzo by mi to pomogło. Mniej w opiece moje dzieci bo też mają trudne życie. Bóg zapłać czcicielka.
Anna z Wrocław napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Święta Rito proszę Ciebie przedstaw Bogu prośbę o łaskę nawrócenia córki Magdaleny i również o uwolnienie z nałogu picia alkoholu. Wyjednaj u Boga Boże błogosławieństwo dla rodziny oraz uzdrowienie duszy i ciała dla każdego z nas. Oręduj za nami u Boga. Amen
Iza napisał/a Wrzesień 24, 2017:
O pokój serca i uwolnienie od skłonności do destrukcji, by Pan uspokoił mnie i dał siłę bym pozbyła się tej wewnętrznej blokady, psychicznego spięcia i ciągłej potrzeby udowadniania swej wartości.
Alicja napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Św. Rito sama jesteś matką ratuj mojego syna przywróć mu wiarę daj mu żonę pobożną nie wiem co robić w Tobie nadzieja.
Alicja napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Św. Rito ocal mojego chorego na nowotwór męża przyjdź i pomóż.
Dorota z Zabrze napisał/a Wrzesień 24, 2017:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojego męża i dzieci oraz dla mnie. Dziękuje Ci za wszystko.
Gosia napisał/a Wrzesień 23, 2017:
Dopomóż mi święta Rito, bo błądzę jak we mgle, nie wiem co robić. Ratuj
Ela z Warszawa napisał/a Wrzesień 23, 2017:
Kochana św. Rito, pomóż mi finansowo w opłaceniu studiów podyplomowych oraz w zakupie mieszkania. Dziękuję Ci za Twoją opiekę.
Barbara z Człuchów napisał/a Wrzesień 23, 2017:
Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo Twoje u Pana Boga Wszechmogącego, aby mój syn Radek został uleczony z uzależnienia od hazardu i alkoholu, narkotyków. Proszę bardzo o modlitwę w jego intencji. żeby znalazł sens życia.
Marcin z Nowy Sącz napisał/a Wrzesień 23, 2017:
Panie Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz. Jezu Ufam Tobie. Dziękujemy Ci Ojcze nasz. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących Panu Bogu znanych
Kasia napisał/a Wrzesień 23, 2017:
Proszę o uwolnienie Erika od nieodwzajemnionej miłości oraz jeśli to się Panu Bogu podoba o rozkwit naszej relacji. Proszę również o siły dla mnie o uwolnienie mnie od nerwicy, depresji, samotności i myśli samobójczych.
Dorota z Gdańsk napisał/a Wrzesień 23, 2017:
Św. Rito proszę o zdrowie i wszelkie łaski. Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości. Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby które mnie otaczają.
Dorota z Gdańsk napisał/a Wrzesień 23, 2017:
Św. Rito proszę błogosław mojej Mamie Irenie - daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i o wszelkie łaski. Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Wrzesień 23, 2017:
Św. Rito proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę o zdrowie dla niej, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie. Pomóż jej i prowadź w każdym dniu.
Agata z Kielce napisał/a Wrzesień 23, 2017:
Kochana św. Rito proszę całym sercem o dar macierzyństwa, proszę wysłuchaj moich modlitw❤
Monika z Mielec napisał/a Wrzesień 23, 2017:
Św. Rito proszę cię spraw aby wiadoma ci moja prośba została wysłuchana nie tracę nadziei, bo wiem że mnie wysłuchasz.
Renata napisał/a Wrzesień 23, 2017:
Błagam o szczęście dla córki, jestem jako matka bezsilna na Jej ciągłe niepowodzenia i krzywdy, spraw proszę Boże i św. Rito cud w Jej życiu
Martyna z Zawiercie napisał/a Wrzesień 23, 2017:
Znowu się oddalam, w ciągu dnia, już praktycznie się nie modlę, tylko kończę drugą nowennę Pompejańską z tak wielkim trudem... Jeszcze dwa tygodnie, nie wiem czy wytrwam... W Rodzinie nie za dobrze się dzieje... A z moim zdrowiem? Ehhh... Proszę Was o modlitwę. A Ciebie Św. Rito, już sama nie wiem... niech wszystko się ułoży... Proszę...
Zofia z Szerzyny napisał/a Wrzesień 23, 2017:
Święta Rito proszę w intencji mojego męża Stanisława o wstawiennictwo i wyzwolenie go całkowite z uzależnienia alkoholowego i opiekę podczas pracy za granicą.
Dorota z Modena napisał/a Wrzesień 23, 2017:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo za mojego Syna żeby wyszedł z nałogów i już więcej do nich nie wracał. Niech się nawróci i znowu zaufa Bogu. Bardzo Cię proszę, uproś mi tą łaskę - tak bardzo jej potrzebuje. Amen
Dorota z Gliwice napisał/a Wrzesień 23, 2017:
Św. Rito proszę Cię wstaw się za moją Agą, żeby odnalazła swoje miejsce w życiu i żyła w spokoju
Halina napisał/a Wrzesień 23, 2017:
Święta Rito, Proszę Cię o pomoc w naszej ciężkiej sytuacji finansowej. Ja i mój mąż tak ciężko pracujemy, ale nie możemy wyjść z długów. Brak perspektyw na to by nasza sytuacja się odmieniła sprawia, że tracimy radość i sens życia. Święta Rito, wstawiaj się za nami, wiem, że Pan Bóg w jednej chwili może odmienić nasze życie. Ufam, że za Twym pośrednictwem jest możliwy cud. Nie pragnę być bogata, ale by chociaż nie mieć zadłużenia. Wiem, że to są takie prozaiczne materialne sprawy, ale to one potrafią wpływać na wszystkie sfery naszego życia: zdrowie fizyczne i psychiczne, nasze relacje w małżeństwie i rodzinie i te z Bogiem. Błagam o pomoc. Twoja niegodna czcicielka i służebnica.
Ewa z Koszalin napisał/a Wrzesień 22, 2017:
O uzdrowienie duchowe dla Michała.
Elżbieta z warszawa napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Święta Rito, błagam Cię o pomoc finansową na zakup mieszkania oraz o etat pułkownika dla Z. Proszę Cię o otwarcie jego serca na mnie, o prawdę w naszej relacji. Ty wiesz...
Beata z Wroclaw napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Mam problem z wysokim ciśnieniem i mam złe wyniki moczu - chodzi o kreatyninę. Jestem jedną nogą w poczekalni na nerkę. Mam 50 lat i pragnę żyć. Proszę o modlitwę o wyzdrowienie.
Renata napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św. Rito, błagam o pomoc, spraw, by moja córka była szczęśliwa, postaw Kamila znów na Jej drodze, pomóż Jej, spraw cud, jest samotna, bardzo smutna
Marika z Malkowice napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Proszę o modlitwę o zdrowie dla męża dzieci i taty oraz zgodę wzajemny szacunek i miłość w moim małżeństwie
Katarzyna z Gdańsk napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Proszę o nawrócenie, uwolnienie, uzdrowienie z chorób duszy i ciała oraz o wiarę, nadzieję i miłość dla Martynki i jej bliskich. Dziękuję Tobie, św. Rito, za wymodlone liczne łaski.
MonikA z Krakow napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo! Proszę o zdrowie dla mojej córeczki i znalezienie dobrej pracy. Pomóż, bo nie wiem co robić z sobą dalej.
hanna z poznań napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św. Rito w dniu Twojego święta serdecznie dziękuję za wszystkie łaski, które otrzymałam od Boga za Twoja przyczyną. Proszę w intencji o cud poczęcia i szczęśliwe macierzyństwo dla nas a dla Sebastiana o łaskę wiary i o łaskę ślubu sakramentalnego dla nas.
Bernadka napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Święta Rito proszę Cie o wstawiennictwo dla mnie, o dar macierzyństwa, tak pragnę być matką. Wysłuchaj mnie o Święta Rito🌹
Urszula z Stargard napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo Twoje. Błagam o uzdrowienie Pawła jest młodym tatą dwójki dzieci walczy z guzem jelita ciężki stan błagam
Joanna z Skierniewice napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Proszę o modlitwę za moją rodzinę.
Katarzyna z Wola Ducka napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Proszę o dar wiary dla całej rodziny o uwolnienie oczyszczenie i napełnienie duchem świętym o potrzebne łaski by budowli relacje żywe i prawdziwe z Bogiem. O dar uzdrowienia dla mojego męża, mamy, sióstr z dolegliwości a o cud dla nich o uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie od alkoholu zupełnie. a dla mnie o siłę bym wytrwała i radziła sobie z problemami bym nie dawał a się zwątpieniu i twardo stompała a po ziemi i była posłuszna Panu Bogu.
Iga z Kraków napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji Leszka o łaskę wiary i wyrażenie zgody na sakramentalny ślub. Brak ślubu kościelnego jest boleśnie odczuwany przez jego żonę i dzieci.
Agniezka napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św Rito proszę cię gorąco w pewnej bardzo ważnej dla mnie intencji. Codziennie modlę się do Ciebie w tej właśnie sprawie. Św. Rito uproś mi te łaskę której tak bardzo potrzebuje.
Iga z Kraków napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Błagam o modlitwę w intencji Małgorzaty matki czwórki córek i ośmiu wnucząt o zdrowie i szczęśliwy przebieg naświetlań po przebytej operacji piersi. Drogie Siostry obejmuję Was i Wasze troski codzienną modlitwą.
Tomek z Warszawa napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Proszę o zdrowie dla mojej siostry i jej dziecka.
Emcia z Gorzów napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św. Rito proszę o łaskę zdrowia i macierzyństwa.
Grażyna napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Święta Rita błagam Cię o wstawiennictwo do Pana Boga naszego o cud uzdrowienia mojego męża, który leży podłączony do respiratora a lekarze nie dają żadnej nadziei.
marta z przeworsk napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Święta Rito proszę wyproś mi łaskę aby moja córka została przyjęta do szkoły i nie zmarnowała tego co dotychczas osiągnęła wyproś łaskę dobrego zakończenia tej sprawy aby córka spotkała na swojej drodze dobrych, pomocnych ludzi oraz proszę o dar zdrowia dla całej rodziny
anna z Nowogard napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Błagam o życie bez raka, wygraną w sadzie jak najszybciej, spokój, wiarę, nadzieje na lepsze jutro, błogosławieństwo w nauce dla syna.
Marta z Kraków napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św. Rito dopomóż Bartkowi w pracy i utrzymaniu jej na stałe. Także proszę o pomoc w znalezieniu dla mnie dobrej pracy i o zdrowie dla nas.
Małgorzata z Kraków napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo za mnie (problem ze zdrowiem) i moją nienarodzoną jeszcze córeczką.
Aga z Sandomierz napisał/a Wrzesień 22, 2017:
Św. Rito proszę pomóż mi wstaw się za mną u Pana i proś w moim imieniu o Jego sprawiedliwość i uległość Jego woli w przeciwnościach mojego życia. Proszę wstaw się za synem o przemianę Jego serca i rozumu o to by był po mojej stronie o wyjawienie przez niego swoich uczuć i o Jego odwagę by umiał powiedzieć to co czuje naprawdę i by nie akceptował kochanki mojego męża. Dziękuję też z całego serca ze zesłałaś dla niego Pana Adama, że mu pomaga i że jest teraz jego oparciem i o to że załatwił mu praktykę. Bardzo dziękuje i proszę wspieraj jego umysł wspieraj nas potrzebujemy i wsparcia duchowego i materialnego zanieś proszę nasze prośby do Pana by ich wysłuchał proszę.