Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
24446 wpisów.
Joanna z Kraków napisał/a Styczeń 8, 2017:
Święta Rito, błagam Cię dopomóż mi w nauce, zaliczeniu jutrzejszego kolokwium i wszystkich czekających mnie egzaminów, całego semestru na studiach. Dopomóż, abym nie popadała w stres, lęk, strach. Czuję się beznadziejnie z nadmiarem rzeczy na głowie. Otocz opieką mnie, moich bliskich i znajomych.
Ewa napisał/a Styczeń 8, 2017:
Święta Rito, wstaw się do Miłosiernego Boga za moją córką, żeby szczęśliwie zdała kolokwia i egzaminy, żeby miała zdrowie i siły przetrwać ten trudny czas.
Jan z Mrągowo napisał/a Styczeń 7, 2017:
Kochana Św.Rito proszę Ciebie uzdrów moją Mamę Władysławę od nadciśnienia, palpitacji serca i od alergii.. Dziękuję Ci za pomoc za twoim wstawienictwem, bo u Boga nie ma rzeczy niemożliwych On jest najcudowniejszym lekarzem..Chwała Ci Jezu Miłosierny i Tobie Matko Boża Stanclewska nasza warmińska Pani..
Aneta z Kraków napisał/a Styczeń 7, 2017:
Św Rito proszę cię o łaskę przezwyciężenia nałogu dla mojego brata. Błagam aby mój synek nigdy nie popadł w szpony nałogu a mąż,żeby ograniczył spożywanie alkoholu i częściej chodził do Kościoła.
Aneta z Kraków napisał/a Styczeń 7, 2017:
Św Rito proszę cię o łaskę powstania po porażce,o siłę żeby w pełni żyć dalej i skupić się na innych celach. Proszę Cię o spokój wewnętrzny i przezwyciężenie nerwicy oraz bezsenności. Proszę cię o wskazanie drogi jaką mam teraz podążać i jak postępować. Proszę o to dla mnie i dla mojej mamy.
Kasia z Kraków napisał/a Styczeń 7, 2017:
Proszę o modlitwę za Mateusza - o szczęście dla niego oraz o uświadomienie sobie swojej wartości.
Kasia napisał/a Styczeń 7, 2017:
Święta Rito mój syn i ja tak tęsknimy za Sebastianem. Wstaw się za naszą rodziną. Wstaw się też za moją teściową, która potrzebuje modlitwy w ciężkiej sprawie sądowej. Jezu uratuj nas błagam.
Barbara napisał/a Styczeń 7, 2017:
Św.Rito uproś proszę łaskę wiary dla mojej córki Joanny, jej nawrócenie i dobrą drogę życia. Pomóż proszę św.Rito Joannie, aby zechciała ochrzcić swojego synka. Wstaw się proszę św.Rito za moją córką Joanną do miłosiernego Serca Jezusowego. Proszę św. Rito o łaskę zdrowia dla męża Jana i moich dzieci Doroty, Grzegorza i Joanny. Bóg zapłać za modlitwę.
Anna z Jastrząb napisał/a Styczeń 7, 2017:
proszę o modlitwę za mnie abym swoim życiem świadczyła o Bogu pokonała swoje słabości i lęki i nałogi, za moje dzieci i ich zdrowie i abym wychowała ich na dobrych ludzi żyjących według Bożych przykazań, za mojego męża - o zdrowie psychiczne i fizyczne i abyśmy w końcu mogli żyć razem jak prawdziwa rodzina
ewa napisał/a Styczeń 7, 2017:
Święta Rito proszę Cię aby mój mąż nabrał szacunku dla mnie Pomóż mu wybrać dobrą pracę
Małgorzata napisał/a Styczeń 7, 2017:
Święta Rito błagam Cię o powrót do zdrowia Kasi po ciężkim urazie głowy oraz o łaskę dla mojego syna o uleczenie z nałogu. Proszę Cię wstaw się za mną i moją rodziną abym mogła naprawić błędy
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Styczeń 7, 2017:
Święta Rito - nieustająca prośba w intencji Twojej imienniczki pędzącej ku zgubie przez własne niedobre wybory. Dziękujemy za pracę, błagamy też o spokój i błogosławieństwo Boże w tej pracy, i aby zakończyła się ta anormalna pogoda niszcząca moje zdrowie
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Styczeń 7, 2017:
Święta Rito - prosimy o spokój w Polsce, opamiętanie 'walczących o wolność i demokrację' i spokój w mojej robocie i rodzinie, jak było dawniej. dziękuję
Magda napisał/a Styczeń 7, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Roberta o Jego nawrócenie, powrót do sakramentalnego związku oraz o pełną realizację przysięgi małżeńskiej Św. Rito uzdrów moje małżeństwo i rodzinę.
Kasia z Michałów napisał/a Styczeń 7, 2017:
Święta Rito. Rozpoczęła się walka o rodzinę i małżeństwo. Również i ja walczę o swoją małą rodzinę i o uzdrowienie mojego męża Sebastiana, jego powrót do mnie i naszego syna, nawrócenie jego kochanki. Święta Rito wybłagaj łaskę opieki dla naszego syna, który przez nasze błędy i całą sytuację z Tatą odwrócił się od Pana Boga i wiary. Dla mnie łaskę wybaczania mężowi i jego kochance, cierpliwości w oczekiwaniu i wiary w słowa Jezu Ty się tym Zajmij...Święta Rito...błagam uproś ratunek dla mojej rodziny.
dorota napisał/a Styczeń 7, 2017:
Św.Rito proszę pomóż mi pokonać moje słabości,które pogłębiają moja chorobę.Proszę o zdrowie dla mojego męża i dzieci.Miej nas w swojej opiece Św. Rito.
Asia napisał/a Styczeń 6, 2017:
Kochana Św Rito proszę z całego serca aby przestały boleć mnie zęby, aby wreszcie ustały moje problemy stomatologiczne. Proszę o zdrowie dla moich dzieci oraz o dobre relacje między moim mężem a moim tatą. Św. Rito dziękuję, że jesteś.
Ala z Poznan napisał/a Styczeń 6, 2017:
Św. Rito miej w opiece naszą rodzinę, dziękuję za otrzymane łaski za szczęśliwą operację Ali i Joli proszę dopomóż by ranka po operacji dobrze zagoiła się oraz proszę o zdrowie i potrzebne łaski ks. Kazimierzowi oraz dobry spokojny owocny nowy rok dla Ks. Kazimierza oraz Ali i jej rodzinie, o przemianę życia naszej rodziny oraz zmianę a lepsze w życiu Ali i Joli, o nawrócenie Krzyśka żeby był dobry, spokojny, pracowity oraz staż, pracę dla Ali oraz wyjście z choroby samotności, cierpienia, depresji, fobii, lęków, nerwicy natręctw oraz pogodzenie się z wolą Bożą, żeby były chłopak przestał Alę nękać i jej rodzinę, o pozytywne załatwienie sprawy znanej Bogu oraz żeby Ala poznała tego jedynego kawalera kandydata na męża - wiernego bez nałogów, odpowiedzialnego, doswiadczyła pięknej miłości, o dobrego męża szczera miłość, żeby miała szczęśliwą rodzinę i dzieci oraz zdrowie, zgodę, milość, mądre decyzje, dobrych ludzi, bezpieczeństwo, wyjście z problemów nalotów, nadzieję na lepsze jutro, spokój, dobro, wiarę, dobre spędzanie czasu, szacunek, zrozumienie, cierpliwość, pokorę w chorobie w problemach Ali i jej rodziny
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Styczeń 6, 2017:
Święta Rito - nieustająca prośba w intencji Twojej imienniczki pędzącej ku zgubie przez własne niedobre wybory. Dziękujemy za pracę, błagamy też, aby zakończyła się ta anormalna pogoda
Angelika napisał/a Styczeń 6, 2017:
Święta Rito, Tobie zawierzam swoje troski. Wstaw się za mną u Boga Ojca i spraw abym otrzymała pozytywną odpowiedź, w sprawie, która stoi na drodze do Naszego szczęścia, a także wyjednaj łaskę zdrowia dla mojej babci. Wiem, że Matka Boża wspomoże. Jezu, TY się tym zajmij.
ewa z buk napisał/a Styczeń 6, 2017:
kochana św. Rito proszę cię o opiekę i modlitwę za całą moją rodzinę
Ola z Łódź napisał/a Styczeń 6, 2017:
Święta Rito proszę przez twoje wstawiennictwo o zdrowie dla mojej mamy Ireny Aliny, która ma guzy i nacieki na płucach, niech ją Pan uzdrowi. Bóg zapłać na modlitwę.
Aneta z Warszawa napisał/a Styczeń 6, 2017:
św. Rito proszę o dobrego, wierzącego męża. Amen
dorota napisał/a Styczeń 6, 2017:
Św. Rito proszę w intencjach Tobie i Bogu wiadomych. Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem.
Czcicielka napisał/a Styczeń 6, 2017:
Św. Rito dziękuję za wszystko i proszę o wstawiennictwo we wszystkich beznadziejnych sprawach.
matka napisał/a Styczeń 6, 2017:
Proszę o modlitwę za syna i synową
Daria napisał/a Styczeń 6, 2017:
Św. Rito proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo w intencji przezwyciężenia niemocy, o natchnienie w pisaniu pracy inżynierskiej, bym mogła zrozumieć rzeczy dla mnie trudne proszę o dar rozumu i mądrości podczas nadchodzącego seminarium i obrony oraz o opiekę podczas tego trudnego dla mnie czasu.
Beata z Kraków napisał/a Styczeń 6, 2017:
Proszę o wstawiennictwo i modlitwę o dar mądrości na nadchodzący czas sesji egzaminacyjnej, aby udało mi się zdać wszystkie egzaminy.
Anna z Małomice napisał/a Styczeń 5, 2017:
Święta Rito weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, ktòrej tak bardzo potrzebuję i o ktòrą tak gorąco proszę: byśmy uzbierali środki finansowe na dom dla naszej rodziny jak najszybciej
Krystyna z Tychy napisał/a Styczeń 5, 2017:
Św. Rito przez Twoje wstawiennictwo proszę Boga o spotkanie dobrego pracodawcy dla mojej siostry a także o dobrego męża dla mojej córki.
Agniesza z Gryfino napisał/a Styczeń 5, 2017:
Św. Rito proszę o wyproszenie dla mnie łaski pogodzenia się z Tomaszem, stworzenia z nim szczęśliwego związku i wzięcia ślubu kościelnego. Proszę także o jego nawrócenie.
mama z OLKUSZ napisał/a Styczeń 5, 2017:
ŚW Rito, proszę pomóż synom odnaleźć swoją drogę życia; radość, szczęście, miłość - partnerkę do życia, dobrą pracę, wypraszaj Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny. Módl się za nami św. Rito.
dorota napisał/a Styczeń 5, 2017:
Kochana Ritko, dziękuję za opiekę, którą otaczasz mnie cały czas. Proszę, aby moje relacje z mamą zaczęły się układać, aby poukładały się wszystkie sprawy finansowe. Dziękuję za wszystko co od ciebie otrzymałam i nie opuszczaj mnie nigdy
Anna z Bytom napisał/a Styczeń 5, 2017:
Święta Rito proszę o pozytywne załatwienie sprawy trudnej znanej Bogu.
Teresa z Olkusz napisał/a Styczeń 5, 2017:
Św. Rito proszę za Twoim pośrednictwem o wstawiennictwo do Boga samego o szybki powrót do zdrowia mojej mamy Czesławy.
Jadwiga napisał/a Styczeń 4, 2017:
Dziękuję o Św.Rito i proszę o dalsze wstawiennictwo, o zdrowie i Boże Błogosławieństwo, za chorego brata Józefa o wyjście z choroby i powrót do pracy, o pomoc w leczeniu moich licznych chorób, za rodzeństwo, za chorych w rodzinie, za śp. zmarłych rodziców, teściów i krewnych o łaskę życia wiecznego.
Agnieszka z Kraków napisał/a Styczeń 4, 2017:
Święta Rito, błagam o szczęśliwy przebieg operacji i łaskę zdrowia dla ciężko chorej Przyjaciółki Agnieszki. Święta Rito w Tobie pokładam nadzieję...
Ewa z Krakow napisał/a Styczeń 4, 2017:
Św. Rito proszę o modlitwę za moją córkę Beatę o zmianę jej charakteru i postępowania. Modlę się z całego serca aby Beata i Sebastian pogodzili się i umieli się odezwać do siebie z szacunkiem. Modlę się za moją córkę Sylwię, aby wyleczyła się z wszystkich chorób i aby zaszła w ciążę. Modlę się za mojego męża Jacka, który ma problemy alkoholowe. Bóg zapłać z całego serca za modlitwę.
Roksana z Chrzanów napisał/a Styczeń 4, 2017:
Kochana Św.Rito, dziękuję, że codziennie czuję Twoją obecność i wsparcie duchowe ☺️Proszę o zdrowie mojej Wikusi i całej rodziny oraz o jak najszybsze rozwiązanie moich problemów finansowych. Amen
Aneta napisał/a Styczeń 4, 2017:
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę za moje dzieci Michała 27 lat i Olę 22 lata. Oboje odsunęli się od Boga? część biorę na siebie.... proszę o modlitwę o nawrócenie o zdrowie dla nich. Proszę o modlitwę o pogodzenie się mojego brata z naszym tatą, który ma już swoje lata jest schorowany. Oby dobry Bóg pozwolił im się pogodzić zanim powoła tatę do siebie. Bóg zapłać
Barbara z Katowice napisał/a Styczeń 4, 2017:
Św. Rito, dziękuję i proszę o dalsze łaski w moich problemach finansowych
Małgorzata z Wroclaw napisał/a Styczeń 4, 2017:
Św Rito, proszę o zdrowie dla mnie oraz mojej córki Kamili, Bóg Zapłać
Joanna z Kalisz napisał/a Styczeń 4, 2017:
proszę o rozeznanie mojej drogi i uwolnienie mojej rodziny od zła, zranień i skutków grzechów
mama z olkusz napisał/a Styczeń 4, 2017:
Św. Rito proszę Cię o dobre żony dla synów. Jezu ufam Tobie. Pobłogosław. Amen.
mama z olkusz napisał/a Styczeń 4, 2017:
Św. Rito, proszę uproś Boże błogosławieństwo dla Marcina, cud uzdrowienia oczy, pracę biurową, by znalazł miłość. Odnalazł swoją drogę życia, miłość , radość i szczęście, wstaw się do Pana o potrzebne łaski. Jezu ufam Tobie. św. Rito módl się za nami. Amen!
Łukasz z Bieliny napisał/a Styczeń 4, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji naszego 7-cio miesięcznego synka aby zabieg na oczko się udał i żeby nie było to następstwem innej choroby. Wstaw się za naszego synka.
Agnieszka z Łódź napisał/a Styczeń 4, 2017:
Święta Rito jutro idę na usg 8 tydzień ciąży. Błagam uproś u Pana Boga abym mogła usłyszeć bicie serduszka mojego dzieciątka. Proszę abym mogła zostać w końcu mamą, bo wiesz jak tego bardzo pragnę. Nie pozwól abym straciła to dziecko. Dziękuję.
Magda napisał/a Styczeń 4, 2017:
Św Rito proszę Cię o to abyśmy zbudowali z Kamilem dom na skale, rodzinę silną Bogiem. Proszę o to, aby jego rodzice przekonali się do mojej osoby, żeby runął pomiędzy nami mur. Proszę również o zdrowie dla rodziców i o spokój w rodzinie. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.
Joanna z Warszawa napisał/a Styczeń 4, 2017:
Błagam o modlitwę za moją rodzinę. Niech Dobry Pan obdarzy nas łaską i milosierdziem. Niech mój mąż przestanie pić. Pragnę żeby stał się dobrym mężem i ojcem. Panie daj mu rozum i silna wole. Spraw żeby nasze problemy skończyły się a nas obdarzony szczęściem i miłością. Daj nam Kochany Panie dobre prace i motywację i siłę do jej wykonywania. Pan niech będzie dla nas drogowskazem i nigdy nas nie opuszcza. Niech nasze życie się zmieni na lepsze byśmy mogli wychowywać nasze dziecku w szczęściu zdrowiu i Wierze. Czuwaj nad nami Panie i uchroń nas od grzechu i niepowodzeń. Amen
Jacek napisał/a Styczeń 3, 2017:
Szczęść Boże. Pokorna prośba o uwolnienie całej naszej rodziny od zła
Anna napisał/a Styczeń 3, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojego wyzdrowienia. Bóg zapłać.
czcicielka napisał/a Styczeń 3, 2017:
Święta Rituniu proszę aby ustąpił mi ból w prawym boku. Boję się Święta Rituniu - wiesz czego. Proszę, pomóż mi aby ten ból ustąpił i aby moja choroba nigdy do mnie nie wróciła, aby moje płuca były zdrowe.
Daria z Grudziądz napisał/a Styczeń 3, 2017:
Święta Rito pragnę podziękować Ci za wszystkie łaski jakie otrzymałam od Boga dzięki Twemu wstawiennictwu. Dziękuję za opiekę nade mną i moją rodziną. Oraz proszę Cię moja kochana Opiekunko o dalszą opiekę nad nami, o zdrowie, Błogosławieństwo Boże. Święta Rito proszę mniej w opiece Mariusza troszeczkę się pogubił, proszę chroń go. Wybacz mi moje upadki i wstawiaj się do Boga za mną i moją rodziną. Panie Boże - dziękuję. Mateńko - dziękuję. Kochani Czciciele Świętej Rity, Kochane Siostry - życzę wszystkim zdrowia na ten nadchodzący Nowy Rok. Zdrowia - bo ono jest najważniejsze a poza tym i troszkę szczęścia, a wtedy już wszystko będzie dobrze. Szczęść Boże wszystkim. O spokój duszy Ani i Karola.
Barbara z Polska napisał/a Styczeń 3, 2017:
Św.Rito wyproś mi u Miłosiernego Jezusa łaskę siły i silnej woli dla mojego syna, aby wytrwał w abstynencji. Pomóż mu razem ze swoją rodziną zbliżyć się do Boga. Bóg zapłać za modlitwę
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Styczeń 3, 2017:
Błagamy nadal i nieustannie o opamietanie dla Twojej imienniczki, święta Rito, gdy można jeszcze wszystko odkręcić. Prosimy o łaskę zawierzenia Bogu, która słabnie. Przy sposobności prosimy też o powrót normalnej pogody, jaka była jeszcze 1 stycznia
Wowo z Krenau (Chrzanow) napisał/a Styczeń 3, 2017:
proszę o spokojną i szczęśliwą śmierć dla pewnej osoby, która nie chce być obciążeniem dla bliskich ani umierać w szpitalu. By dostąpiła Nieba
Anna napisał/a Styczeń 3, 2017:
Błagam o modlitwę za wstawiennictwem Świętej Rity w intencji rozwiązania moich problemów. Święta Rito wysłuchaj moje błaganie, które od wielu lat zanoszę do Ciebie. Uproś u Serca Pana Jezusa potrzebne mi łaski. Ratuj mnie i moje dziecko.
Paweł z Łętownia napisał/a Styczeń 3, 2017:
Proszę cię Święta Rito wstaw się u Pana Boga za moim Tatą, który choruje na raka, niech go Pan uzdrowi. Bóg zapłać za modlitwę.
Klaudia z Kraków napisał/a Styczeń 2, 2017:
Święta Rito wspomóż mojego Tatę w chorobie, daj siły mojej Mamie.
Ewelina napisał/a Styczeń 2, 2017:
Św. Rito dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę aby mąż zachował pracę. O zdrowie dla mojej rodziny. Szczególnie proszę o zdrowie i potrzebne siły dla teściowej Marii w kolejnej walce z nawrotem nowotworu. Dopomóż by lekarze dobrze dobrali chemioterapie by ta zniszczyła wszystkie guzy przerzutowe.
Maryla, Grazyna napisał/a Styczeń 2, 2017:
Proszę o zdrowie dla siebie, coraz nowe choroby obciążają mój zły stan zdrowia, który pogarsza się w zastraszającym tempie. O kontakt z synem, który odciął się od całej rodziny-nie mogę sobie poradzić z tym bólem, martwię się o niego.
Dorota napisał/a Styczeń 2, 2017:
O łaskę wiary dla Piotra, Dawida, Bartka, Tomka, Jadwigi, Wiesława, Marii, Katarzyny, Piotra i Bogusławy.
angelika z Lubicz Górny napisał/a Styczeń 2, 2017:
W intencjach znanych Bogu ;)) by się wszystko poukładało w moim życiu i by wszystko to co zagmatwane się naprostowało i o dobrego męża Św. Rito módl się za nami.
Beata z Nowy Jork napisał/a Styczeń 2, 2017:
Witam serdecznie proszę o modlitwe w intencji mojej rodziny o zdrowie dla mnie straszne przeziębienie męża tez córki i mamy Haliny w Polsce i o pozytywny rozwój biznesu i mądre finanse i ich spłaty. Wielkie Bóg zapłać i samych radości w 2017 roku i dobrych dni opieki Matki Przenajświętszej. Beata
Paweł z Zamość napisał/a Styczeń 2, 2017:
Św.Rito, wstaw się za mną w modlitwie do Boga w moim dziękczynieniu, przebłaganiu i prośbie o poukładanie swojego życia na nowo po chorobie, o tworzenie przyszłości z Jezusem i Maryją, znalezienie pracy i miłości, o wyzwolenie od dręczących złych myśli, o pokój ducha i kierowanie mną przez Ducha Świętego. Św. Rito módl się za nami!
Dorota z Białystok napisał/a Styczeń 2, 2017:
proszę o rozwiązanie dla mnie trudnych spraw finansowych. proszę też o łaskę nawrócenia dla mojej rodziny
Magda napisał/a Styczeń 2, 2017:
Św Rito dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o zdrowie dla rodziców oraz Kamila. Proszę o skruszenie murów, aby rodzice Kamila się do mnie przekonali i nie stawali na naszej drodze do szczęścia i miłości. Proszę również o odwagę dla Kamila oraz aby umiał pić z umiarem.
dorota z Biała Podlaska napisał/a Styczeń 2, 2017:
Św. Rito proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy mojemu synowi aby mógł utrzymać rodzinę.
Sylwia z Chrzowice napisał/a Styczeń 2, 2017:
Św. Rito proszę Cię o łaskę zdrowia i dobre wyniki badań.
ALICJA z SZCZECIN napisał/a Styczeń 2, 2017:
Święta Rito, proszę Cię o dobrego męża dla mojej córki.
Czcicielka Sw Rity z krakow napisał/a Styczeń 2, 2017:
Św. Rito wybłagaj u Jezusa Miłosiernego łaskę pojednania i miłości w związku mojej córki oraz o całkowite wyzdrowienie ciężarnej córki i jednego z domowników, jest już mała poprawa za co Bog zapłać, dziekuję.
Marta z Kraków napisał/a Styczeń 1, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Macieja, o nawrócenie, uwolnienie od nałogów i oddalenie złego towarzystwa
Marzena z Racibórz napisał/a Styczeń 1, 2017:
Proszę o zdrowie i siły dla mamy i zdrowie oraz dar mądrości dla córki
Aleksandra z Warszawa napisał/a Styczeń 1, 2017:
Św. Rito, moja cudowna patronko z bierzmowania z całego serca i ze wszystkich sił dziękuję za otrzymane w całym roku za Twoim pośrednictwem łaski, dziękuję za modlitewne wsparcie. Proszę o dalsze wstawiennictwo, o Boże błogosławieństwo na cały 2017 rok, o opiekę matki Bożej nieustającej pomocy w kwestii nowej pracy mojego męża Tomasza, aby był w stanie unieść trud codziennych obowiązków, aby potrafił odnaleźć się w nowym zakładzie pracy, aby otaczał się życzliwymi współpracownikami. Proszę również o Dary Ducha świętego dla mnie Aleksandry podczas nauki do egzaminów, podczas nowego zakresu obowiązków, pomóż mi być w pracy osobą sumienną, zaradną i mądrą, pomóż mi odnaleźć swoją zawodową ścieżkę, tak abym czerpała zadowolenie z powierzonych mi zadań.Wspieraj mnie błagaj swoją modlitwą w codziennych przeciwnościach.
Alicja z Rzeszów napisał/a Styczeń 1, 2017:
Św. Rito w Nowym 2017 Roku proszę Cię w w następujących intencjach: - o nawrócenie mojego brata Zenona, - o uzdrowienie Jakuba, - aby Jakub nie doświadczał przemocy fizycznej ani psychicznej od swoich rodziców, - o łaske zdrowia dla Józefy i pomyślne załatwienie sprawy mieszkaniowej, - o ułożenie dobrego życia dla mojego bratanka Andrzeja i łaskę przyjęcia sakramentów, -dla Alicji o łaskę dobrej spowiedzi , o dobrą pracę i uczciwą podwyżkę, o wieczną radość dla Stanisławy
Czcicielka z Krakow napisał/a Styczeń 1, 2017:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo w sprawie zdrowia dla mojej ciężarnej córki oraz jednego z domowników. Bóg zapłać.
Elżbieta napisał/a Styczeń 1, 2017:
Święta Rito proszę o dom dla mojej rodziny.
Beata z Nowy Jork napisał/a Grudzień 31, 2016:
Witam serdecznie i bardzo proszę modlitwę w intencji mojej rodziny mamy Haliny w Polsce o zdrowie i siłę, w intencji mojej córki Hanny o zdrowie mądrość w wyborach i o dobrą naukę, w mojej intencji Beaty o zdrowie pokój w sercu zabranie lęków i o pomoc w finansach i biznesie i za męża Taweela o jego zdrowie - ma problem z nogami. Wielkie Bóg zapłać za wsparcie modlitewne Beata
czcicielka napisał/a Grudzień 31, 2016:
Święta Rito w ten ostatni dzień 2016 roku pragnę podziękować Ci za wszystkie łaski jakie otrzymałam od Boga dzięki Twemu wstawiennictwu. Dziękuję za opiekę nade mną i moją rodziną. Oraz proszę Cię moja kochana Opiekunko o dalszą opiekę nad nami, o zdrowie, Błogosławieństwo Boże. Święta Rituniu jesteś moją jedyną Przyjaciółką, której mogę wszystko powiedzieć. Wybacz mi moje upadki i wstawiaj się do Boga za mną i moją rodziną. Panie Boże - dziękuję. Mateńko - dziękuję. Kochani Czciciele Świętej Rity, Kochane Siostry - życzę wszystkim zdrowia na ten nadchodzący Nowy Rok. Zdrowia - bo ono jest najważniejsze a poza tym i troszkę szczęścia, a wtedy już wszystko będzie dobrze. Szczęść Boże wszystkim.
Patrycja napisał/a Grudzień 31, 2016:
Proszę o modlitwę za Sylwka i Adama (chodzi mi o rozeznanie miłości) oraz za moją złą sytuację finansową.
Monika z Warszawa napisał/a Grudzień 31, 2016:
Proszę o modlitwę do św. Rity za wstawiennictwo za szczęśliwe rozwiązanie i o zdrowie dla moich dzieci.
Alicja z Dublin napisał/a Grudzień 31, 2016:
O cud uzdrowienia dla mojej siostry Ani, z alkoholizmu i innego nękającego ją zła. Amen
Czcicielka Sw Rity z krakow napisał/a Grudzień 31, 2016:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo w sprawie zdrowia dla mojej córki i jednego z domowników.
Lucyna z Kraków napisał/a Grudzień 31, 2016:
Św. Rito dziękuję za otrzymane łaski, proszę Cię o potrzebne łaski dla mnie i mojego syna niepełnosprawnego - daj nam tyle sił abyśmy mogli pokonywać trudności, zabierz ode mnie samotność, postaw na mojej drodze osobę, która pomoże dzwigać ciężar mojego życia. Św. Rito tak bardzo Cię Kochamy
Barbara z Katowice napisał/a Grudzień 31, 2016:
Dziękuję św. Ricie za opiekę i proszę o łaski dla całej mojej rodziny na 2017 rok - o zdrowie i wyjście z problemów finansowych, o zgodne pożycie dla syna Krzysztofa i jego dziewczyny Doroty, o dobrego chłopaka dla córki Martyny i o wyjście z alkoholowej choroby męża i pozbycie się kłopotów finansowych. Dziękuję siostrom Augustiankom za modlitwy
Magda napisał/a Grudzień 30, 2016:
Proszę o modlitwę o ulgę w chorobie nowotworowej mojej mamy, a także o wsparcie dla nas - bliskich, abyśmy mieli siłę nieść jej pomoc w każdej sytuacji. Bóg zapłać za pomoc.
Barbara napisał/a Grudzień 30, 2016:
Święta Rito! Proszę o zdrowie dla Zofii, Marysi, Dawidka, Feliksa; zgodę w rodzinie i rozwiązanie trudnych problemów
Renata z Zawadzkie napisał/a Grudzień 30, 2016:
Święta Rito proszę o zdrowie dla babci i dziadka, wiarę, zdrowie w mojej rodzinie i rodzinach dzieci, uwolnienie z nałogów oraz pomoc w pewnej sprawie wiadomej Bogu.
Katarzyna napisał/a Grudzień 29, 2016:
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego Taty, u którego wykryto szpiczaka, Bóg zapłać za pomoc.
Alunia z Lublin napisał/a Grudzień 29, 2016:
O zdrowie, zgodę, miłość, szacunek, zrozumienie, cierpliwość, pokorę w chorobie, w problemach Ali i jej rodziny oraz mądre decyzje oraz dobrą budowę domu, dobrych sąsiadów, dobre spędzanie czasu oraz dobrych ludzi, bezpieczeństwo, nadzieję na lepsze jutro, wyjście z problemów, nałogów dla Ali i jej rodziny oraz uzdrowienie babci Lusi od lęków, depresji, nerwicy oraz o zamknięcie psychicznie i fizyczne pewnego trudnego etapu w życiu Ali
Ala z Krakow napisał/a Grudzień 29, 2016:
O zdrowie i potrzebne łaski ks. Kazimierzowi oraz o szczęśliwą operację Ali i Joli oraz dobry, spokojny nowy rok 2017 dla ks. Kazimierza oraz Ali i jej rodziny i przemianę życia naszej rodziny oraz zmianę na lepsze w życiu Ali i Joli, o nawrócenie taty - żeby był dobry, spokojny i odpowiedzialny i brał się do pracy. Żeby były chłopak przestał nękać Alę i jej rodzinę oraz o pogodzenie się z wolą Bożą, o pozytywne załatwienie sprawy znanej Bogu
Ala z Krakow napisał/a Grudzień 29, 2016:
O dobrego męża szczerą miłość żeby Ala miała szczęśliwą rodzinę i dzieci, o znalezienie dobrej normalnej pracy i stażu wyjście z choroby samotności cierpienia, wyjście z fobii, lęków, depresji, nerwicy natręctw
Aneta z Łodz napisał/a Grudzień 29, 2016:
Bardzo proszę święta Rito, abym skończyła studia magisterskie, bo już mam dość płacenia za te studia i przedłużanie. I o zdrowie dla całej rodziny i znalezienie jedno zmianowej pracy dobrze płatnej.
anna z Nowogard napisał/a Grudzień 29, 2016:
Kochane, dziekuję i proszę o modlitwę… 9 stycznia mam sprawę w sądzie, pragnę żeby już przeszła do lekarza biegłego żebym już nie musiała zeznawać ponownie… żebym tą sprawę wygrała… sądzę się z lekarką, która doprowadziła mnie do raka szyjki macicy… zniszczyła mi zdrowie, życie… nie mogę mieć dzieci, nie jestem już kobietą.. jestem wrakiem człowieka - chemia radio i brachyterapia mnie wykończyły…. błagam was o modlitwy o życie bez raka i za wygraną w sądzie…. chciałabym zacząć nowe życie….. błagam was z całego serca o modlitwy w tych intencjach. Anna
Czcicielka Sw Rity z Krakow napisał/a Grudzień 29, 2016:
Św. Rito wybłagaj zdrowie dla mojej córki i jednego z domowników u Jezusa Miłosiernego.
Alicja napisał/a Grudzień 29, 2016:
Św. Rito, błagam Cię o cud uzdrowienia dla ciężko chorego męża.
Matka napisał/a Grudzień 29, 2016:
Św. Rito za Twoim wstawiennictwem proszę o modlitwę w intencji Agusi i jej dzieciątka, które nosi pod swoim sercem o zdrowie, powrót do Boga dla Piotra o trzeźwość na każdy dzień, silną wiarę i wolę, błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków.
Justyna z Blaszki napisał/a Grudzień 28, 2016:
Św Rito proszę o modlitwę za moją córkę która pogubila się w życiu żyje w kłamstwie i nie potrafi zakończyć pewnego rozdziału swojego życia miej ją w swojej opiece niech w końcu się ogarnie i będzie tym dzieckiem co kiedyś była i przede wszystkim niech przestanie kłamać i krzywdzić innych. Ufam Tobie Jezu
Lidia z Kraków napisał/a Grudzień 28, 2016:
Święta Rito wspomnij w swojej modlitwie do Twego Boskiego Oblubieńca o mnie marnym prochu 🙁 uproś łaskę zdrowia, ale nie moja lecz Jego wola niech się stanie...
Barbara z Katowice napisał/a Grudzień 28, 2016:
Św. Rito proszę cię o złączenie dwóch serc Doroty i Krzysztofa żeby źli ludzie ich nie rozłączyli i pobłogosław ich potomstwem. Dziękuję