Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
30885 wpisów.
Danuta z Kraków napisał/a Listopad 3, 2017:
Św. Rito! Proszę Cię o wsparcie w każdym dniu i o opiekę nad całą moją rodziną. Amen
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Listopad 3, 2017:
Święta Rito, proszę Cię, aby Paweł napisał do mnie z przeprosinami. Spraw, aby mu zaczęło na mnie zależeć i aby zatęsknił. Święta Rito, dopomóż mi z moimi sprawami majątkowym, aby ciocia odpisała się z tego domu bez spłaty. Pomóż mi znaleźć kupca na mój dom.
Iwona napisał/a Listopad 3, 2017:
Święta Rito proszę opiekuj się panią Mariolą, bądź z nią w tej trudniej sytuacji, wyproś dla niej łaskę niemożliwego w rozwiązaniu tej beznadziejnej sytuacji. Dziękuję.
Elżbieta z Bielsko napisał/a Listopad 3, 2017:
Św. Rito proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dal córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o stała pracę dla Justyny o zdrowie i łaski dla rodziny prosi mama Elżbieta.
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Listopad 3, 2017:
Kochana Święta Rito proszę o modlitwę by córka się nie stresowała, by zdała egzamin. Proszę o zdrowie, siłę, wytrwałość, mądrość dla naszych dzieci. Bądź przy nas. Broń od złego. Prowadź dobrą drogą. Kocham Cię Święta Rito.
Czcicielka św. Rity napisał/a Listopad 3, 2017:
Święta Rito, dopomóż mojemu Mężowi zerwać z nałogiem palenia papierosów, a mnie wytrwać w nowennie pompejańskiej
Malgosia z Kielce napisał/a Listopad 3, 2017:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski podczas pisania tekstów. Proszę o kolejny stopień w rozwoju aby teksty zostały zaakceptowane i opublikowane. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes o zdrowie wytrwałość i siłę dla mamy i brata aby ojciec nie znęcał się nad nami psychicznie. Proszę o modlitwę aby kolega M. odzywał się do mnie i abyśmy mogli się spotkać porozmawiać i aby nie obgadywano nas w pracy. Błagam aby był moim wsparciem przyjacielem w pracy. Św. Rito proszę o uproszenie potrzebnych łask w zmaganiach dnia codziennego.
hanna z dąbrowa górnicza napisał/a Listopad 3, 2017:
Św. Rito Bóg zapłać za wszystkie łaski
Justyna z Rybnik napisał/a Listopad 3, 2017:
Św. Rito proszę o miłość dla mnie i Adama by Pan Bóg połączył nas w sakramencie małżeństwa. Amen.
Alicja napisał/a Listopad 3, 2017:
Św. Rito błogosław mojemu synowi w jego wszystkich sprawach, kieruj jego życiem
Alicja napisał/a Listopad 3, 2017:
Św. Rito proszę o uzdrowienie mojego męża z nowotworu złośliwego i bardzo dobre wyniki z tomografu komputerowego które będzie robił w połowie listopada
Dorota z Modena napisał/a Listopad 2, 2017:
Święta Rito proszę Cię o pomoc dla mojego syna. Pomóż mu wyjść z nałogów oraz oczyść jego umysł i serce ze złych myśli. Pomóż mu nawrócić się do Boga a to co złe niech zostawi za sobą. Błagam Cię Św. Rito miej go w swojej opiece i pomóż mu wyzdrowieć. Bóg zapłać
Izabela z Piaseczno napisał/a Listopad 2, 2017:
Poproszę o modlitwę za mojego 1,5 rocznego synka Antosia. Antoś większość swojego krótkiego życia spędza na walce z wszelkimi infekcjami. Leżymy już drugi raz w szpitalu, teraz na zapalenie płuc. Robię co mogę aby Antoś nabrał odporności, ale póki co infekcje wygrywają 🙁 Antoś na co dzień jest niejadkiem i to też spędza sen z powiek rodziców 🙁 bo do prawidłowego rozwoju potrzebna jest zdrowa dieta. Bardzo proszę o modlitwę za Antosia, aby szybko pokonał chorobę, walczył z kolejnymi i nabrał apetytu. Bóg zapłać, pozdrawiam serdecznie, mama Antosia.
Hanna z Kraków napisał/a Listopad 2, 2017:
Proszę dla syna: Michał jest zadowolony ze swoich decyzji. Otrzymuje najlepszą dla siebie pracę; jest zadowolony i szczęśliwy. Wynik mojego spotkania jest najlepszy, jaki może być. Moje życie nabiera barw, rozkwita, jestem szczęśliwa.
Iwona napisał/a Listopad 2, 2017:
Kochana Święta Rito wskroś łaskę miłosierdzia Bożego dla Pani Marioli, proszę opiekuj się nią, nie zostawiaj jej samej. Spraw, aby nawiązała kontakt że swoją wnuczką Julią, którą tak bardzo kocha, proszę o łaskę uzdrowienia ich relacji. Dziękuję
Małgorzata z Bychawa napisał/a Listopad 2, 2017:
Św. Rito, proszę za moją mamę, o zdrowie dla niej, o pomyślne wyniki tomografii komputerowej. Bóg zapłać.
Iwona napisał/a Listopad 2, 2017:
Kochana Święta Rito spraw, aby Julia pojednała się z babcią Mariolą, proszę spraw, aby zaczęły ze sobą rozmawiać. Święta Rito proszę uzdrów ich relacje, spraw, aby znowu stały się rodziną. Dziękuję
Bozena z P napisał/a Listopad 2, 2017:
Droga św. Rito dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o pomoc w sprawie mojego syna W. by spotkał na swej drodze kobietę, dla której chciałby żyć, pracować i się cieszyć każdym dniem. Poproś Jezusa by się tym zajął. W dalszym ciągu proszę o pomoc w sprawie pojednania i zgody w rodzinie. Nie pozwól mi zwątpić w moc modlitwy.
Jolanta z Filipowice napisał/a Listopad 2, 2017:
Święta Rito błagam, proszę o zdrowie i wyjście z ciężkiej depresji polecam się twojej opiece, nie opuszczaj mnie w tej chorobie, daj łaskę zdrowia której tak bardzo pragnę i potrzebuję
Jolanta z Warszawa napisał/a Listopad 2, 2017:
Święta Rito, proszę o pomoc dla mojej córki która ma problem ze znalezieniem pracy. Nie ma już nadziei, że wreszcie ktoś odezwie się i odpowie na wysyłane ogłoszenia.
Czcicielka z W. napisał/a Listopad 2, 2017:
Ukochana św. Rito, proszę Cię aby Zdzisław chciał ze mną być, jeśli taka jest wola Jezusa, aby powiedział swojej dorosłej córce o naszej relacji, otwórz jego serce wdowca na mnie.
Elżbieta z Wojnicz napisał/a Listopad 2, 2017:
Sw. Rito, uzdrów proszę Waldemara z choroby alkoholowej. Sprawa jest beznadziejna od lat.
Elżbieta z Wojnicz napisał/a Listopad 2, 2017:
Ukochana św. Rito, wybłagaj mi u Miłosiernego Jezusa pomoc finansową na zakup mieszkania. Pomóż mi spłacić kredyt. Ty jesteś orędowniczką w sytuacja beznadziejnych. Proszę Cię, pomóż mi.
bozena z siemianowice napisał/a Listopad 2, 2017:
Św. Rito proszę o modlitwę,aby Szymon odnalazł sens życia, wyszedł z uzależnienia, podjął pracę,spłacał pożyczki.
Iwona napisał/a Listopad 2, 2017:
Dziękuję Ci św. Rito ,za powrót mojego męża, dziękuję że przemieniłaś jego serce.
MAGDALENA z SKOKI napisał/a Listopad 2, 2017:
Święta Rito , proszę Cię o Twoją opiekę dla mnie i całej mojej rodziny . Wspieraj ją , chroń i obdarzaj swoimi laskami. Proszę uproś u Boga spokój , wyciszenie , dar przebaczenia dla mojej znajomej , którą skrzywdziłam. Niech swój gniew i cierpienie ofiaruje Miłosiernemu Jezusowi i powierzy mu swojá rodzinę Magda.
Agnieszka napisał/a Listopad 2, 2017:
Św. Rito proszę Cię wybłagaj dar potomstwa dla mojej siostry i jej męża
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Listopad 2, 2017:
Święta Rito, proszę Cię, aby moja ciocia wypisała się z mojego domu bez spłaty pomóż mi
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Listopad 2, 2017:
Święta Rito, proszę Cię o łaskę pojednania między Pawłem a mną
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Listopad 2, 2017:
Święta Rito pomóż mi aby Pawłowi zaczęło na mnie zależeć i proszę o jego powrót do mnie.
Izabela napisał/a Listopad 2, 2017:
Błagam Św. Rito o pomoc w wielkich problemach finansowych. Błagam, abym nie straciła pracy. Proszę o zdrowie dla mojej córki. Błagam o modlitwę i westchnienie w moich intencjach. Amen
marzena z Kraków napisał/a Listopad 2, 2017:
Proszę Cię św. Rito uproś dla nas łaski o załatwienie trudnej sprawy dla mnie i mojego męża w tak trudnym dla nas okresie, dodaj nam siły i wiary abyśmy mogli wychowywać nasze dzieci i żyć i pracować normalnie. Dziękuję za otrzymane łaski - Amen
Rafał z Białystok napisał/a Listopad 2, 2017:
O Potężna Święta Rito wspomożycielko w sprawach trudnych i beznadziejnych uczyń cud którego moje serce potrzebuje. Proszę o modlitwę o powrót do Marty która kocham jeśli to jest zgodne wobec woli Boga. Jeśli nie - proszę Cię Panno z Pompejów o odnalezienie miłości życia, o pomoc w doborze partnerki życiowej. Pomóż mi odnaleźć dobrą kandydatkę na żonę. Proszę o modlitwę za Mariusza tragicznie zmarłego i jego rodzinę. Proszę o pomoc Bożą w mojej pracy, żeby tej pracy przybywało żebym mógł w przyszłości założyć swoją rodzinę Proszę także o modlitwę aby każda osoba samotna odnalazła bratnią duszę,
anna z radom napisał/a Listopad 2, 2017:
Św. Rito proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw w pracy męża i mojej- wspieraj nas w każdy dzień. Proszę również o pomoc dla mojej siostry Karoliny, która ma teraz trudny czas.
Krzysiek z Ok. Rzeszowa napisał/a Listopad 2, 2017:
Błagam Cię św. Rito o uproszenie łaski u Pana Boga by Karolina M. Odezwała się do mnie, zrozumiała że chcę jak najlepiej dla niej i nie żywiła urazy aby chciała być wraz ze mną i tworzyć, budować zamiast się złościć i kłócić aby nie słuchała tych którzy chcą niszczyć bardzo pokornie błagam nie każ Panu Bogu wystawiać mojej wiary na próbę w Tobie św. Rito nadzieja, czekam na cud... Krzysiek
Joanna z Warszawa napisał/a Listopad 1, 2017:
Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga, aby sprawił, że mój syn znów będzie razem ze swą dziewczyną. Amen
Czcicielka z Warszawa napisał/a Listopad 1, 2017:
Ukochana Rito, wybłagaj proszę u Jezusa Miłosiernego etat pułkownika dla Z. Z głębi serca proszę Cię o cud mieszkania, o pieniądze na jego zakup. O Jezu Ty się tym zajmij. Amen.
Adam z Zielona Góra napisał/a Listopad 1, 2017:
Proszę o modlitwę o szczęśliwą podróż
Aleksandra z Warszawa napisał/a Listopad 1, 2017:
Święta Rito, moja cudowna orędowniczko i patronko z bierzmowania, z całego serca proszę o wstawiennictwo w intencji pomyślnego przebiegu egzaminu na aplikację w dniu 9 listopada br.Proszę o Dary Ducha Świętego na ten czas.
Elżbieta z Warszawa napisał/a Listopad 1, 2017:
Rito, proszę Cię o dobrego męża.
Elżbieta z Warszawa napisał/a Listopad 1, 2017:
Święta Rito, błagam Cię o cud finansowo-mieszkaniowy. Ty wiesz wszystko... Dziękuję.
E. z Warszawa napisał/a Listopad 1, 2017:
Święta Rito, otocz opieką całą moją rodzinę, wyjednaj nam wzajemną zgodę oraz zdrowie dla Taty.
Elżbieta z Warszawa napisał/a Listopad 1, 2017:
Ukochana Rito, błagam Cię o uzdrowienie Waldemara z nałogu alkoholizmu oraz depresji, o pracę dla niego. Ulituj się nad nim, proszę...
Anna z Lubań napisał/a Listopad 1, 2017:
Droga Św. Rito błagam Cię o modlitwę i wstawiennictwo za mną u Pana Boga i wyproszenie dla mnie łaski dobrego i pobożnego chłopaka a przyszłego meźa. Błagam Cię Św. Rito wysłuchaj mojej gorącej prośby módl się w tej oto intencji.
Jolanta z Filipowice napisał/a Listopad 1, 2017:
Święta Rito proszę, błagam o odzyskanie radości i sensu życia, o zdrowie i wyjście z ciężkiej depresji. Polecam się w opiece, nie opuszczaj mnie święta Rito, uproś łaskę, która jest mi potrzebna
Iwona napisał/a Listopad 1, 2017:
Kochana Święta Rito proszę miej w swojej opiece Panią Mariolę, wyproś dla niej wzmocnienie wiary, nadziei i miłości. Proszę dodaj jej siły, cierpliwości i wytrwałości w walce o dobro wnuczki Julii. Proszę Cię bądź z Panią Mariolą podczas rozprawy sądowej w grudniu, wyproś dary Ducha Świętego dla osób zajmujących się jej sprawą w sądzie, proszę o pozytywne rozstrzygnięcie sprawy sądowej dla Julii i babci Marioli. Dziękuję
Mieczysław z Kraków napisał/a Listopad 1, 2017:
Św.Rito spraw aby moja kochana Madzia wróciła do Mnie wraz z ukochaną Lenusią i byśmy żyli razem na zawsze w szczęściu i zgodzie. Pomóż
Dorota z Gdańsk napisał/a Listopad 1, 2017:
Św. Rito bardzo proszę o zdrowie dla mnie, proszę żeby z okiem było wszystko w porządku, przestało boleć i wszystko było tak ja wcześniej.
adriana z bydgoszcz napisał/a Listopad 1, 2017:
św..Rito proszę o wstawiennictwo i wybłaganie u Pana o szczęśliwe rozwiązanie z pieniążkami mojej córki i moje w pracy oraz o spłacenie długu u cioci. Proszę poproś Pana Jezusa żeby się tym dziś zajął. Bóg zapłać
MAŁGORZATA z KRAKÓW napisał/a Listopad 1, 2017:
Św. Rito proszę cię o pomyślną operacje dla mojego teścia.
Beata z Lublin napisał/a Listopad 1, 2017:
Dziękuję Ci św Rito za Twoją opiekę i wstawiennictwo w mojej intencji i za to że trochę się uspokoiła po wczorajszym badaniu z całego serca dziękuję Panu Jezusowi za tą łaskę spokoju serca, proszę Cię Św Rito jeszcze o modlitwę bo czekanie usuwanie znamienia barwnikowego spraw proszę aby wszystko poszło dobrze i żeby badanie histopatologiczne z obu zmian pokazało że wszystko jest w porządku. Dziękuję i błagam o dalszą opiekę i wstawiennictwo w mojej intencji św Rito nasza cudowna orędowniczko. Niech Bóg będzie Chwała. Amen.
Izabella z Kraków napisał/a Listopad 1, 2017:
Proszę o opiekę dla Pawła, Kasi ,Marcina,Ani, Kordiana, Teresy i jej dzieci oraz moich wnuków nie opuszczaj ich w potrzebie i kieruj ich życiem zgodnie z nauką Naszego Pana.. Dziękuję za wszystko. Amen
Lucyna z Kraków napisał/a Listopad 1, 2017:
Św. Rito daj nam łaskę zdrowia ,błogosław nam miej nas w swojej opiece,dziękujemy za utrzymane łaski.
Krystyna z WISŁA napisał/a Listopad 1, 2017:
Proszę Ciebie święta Rito uproś dla Macieja potrzebne łaski,dla małego Stasia przyjęcie do grona Kościoła i błogosławieństwo w dniu Chrztu świętego, dla Rodziny łaskę uzdrowienie,dobrą żonę dla Łukasza, dobrego męża dla Agatki, dla męża a dla mnie życie życie w zgodzie z wolą Bożą. Amen
Jolanta z Zwoleń napisał/a Październik 31, 2017:
Święta Rito proszę wybłagaj mi u Pana Boga łaskę dobrego męża dla mojej córki Kamili
Renata napisał/a Październik 31, 2017:
Św. Rito, dziękuję za wewnętrzny spokój, komfort psychiczny w wiadomej sprawie. Proszę nadal o szczęście i miłość dla córki, spraw proszę by spotkała na swej drodze chłopaka, który ją doceni i nie będzie już sama
Bozena z P napisał/a Październik 31, 2017:
Kochana św. Rito, patronko rodziny i przebaczenia, módl się za nami, abyśmy wzajemnie sobie wybaczyli i znów żyli zgodnie i szczęśliwie jak dawniej. Poproś Jezusa by się tym zajął.
Piotr napisał/a Październik 31, 2017:
Przepraszam za wszystkie grzechy, proszę Boga o wybaczenie, a także o wyratowanie z bardzo dla mnie trudnej sytuacji, w której się znalazłem oraz o potrzebne w tym czasie łaski. Jezu, ratuj! Proszę też za moich prześladowców.
Barbara napisał/a Październik 31, 2017:
Święta Rito, dziękuję, że moje sprawy rozwiązały się pomyślnie
Ela z Wojnicz napisał/a Październik 31, 2017:
Ukochana Święta Rito, błagam z całego serca o Twoją pomoc w moich ogromnych problemach mieszkaniowych. Uczyń cud, proszę Cię z głębi duszy, abym otrzymała pomoc finansową na zakup własnego mieszkania. Wierzę, ze mnie wysłuchasz i otoczysz opieką. Amen.
Anita napisał/a Październik 31, 2017:
Proszę Cię św. Rito o zdrowie dla mojej cioci Marzenny. Już raz jej pomogłaś pokonać raka, spraw by operacja powiodła się i by to nie był ponownie rak. Dziękuję ci za Twe dotychczasowe łaski. Daj jej siłę przetrwać tak trudny czas dla niej.
Iwona napisał/a Październik 31, 2017:
Kochana Święta Rito proszę pojednaj ze sobą Julię z jej babcią Mariolę, proszę wyproś dla nich łaskę pojednania, miłości, zgody i pokoju w rodzinie. Proszę przemień serce Julki, proszę o łaskę nawrócenia dla niej. Dziękuję
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Październik 31, 2017:
Święta Rito prowadź moja córeczkę by wszystko się dobrze powiodło, wiesz o co proszę i błagam. Amen
Darek z Sosnowiec napisał/a Październik 31, 2017:
Bardzo proszę o modlitwę w poniższych intencjach: 1. O siłę, zdrowie i błogosławieństwo dla Marianny, Roberta, Małgorzaty, Dariusza, Jakuba i Zuzanny oraz Teresy i Romana. 2. O pozytywne rozwiązanie sprawy dotyczącej Roberta. 3. O utrzymanie się w pracy dla Małgorzaty i Dariusza. 4. O rozwagę i światło Ducha Św. dla Małgorzaty, Dariusza i Jakuba. 5. O łaskę nieba dla Agnieszki, Czesława, Jana, Mariany i Czesława, Heleny, Anny, Jana, Marianny i Wacława, ks. Stanisława, ks. Zdzisława, Domicelę i Władysława, Zuzannę i Władysława, Tadeusza, Anieli i Jana, Adama i Krzysztofa. Bóg zapłać
Joanna z Pomorze napisał/a Październik 31, 2017:
Święta Rito proszę o dalsze wsparcie w mojej sprawie osobistej, o czas, cierpliwość i spełnienie, uspokojenie moich lęków, uwolnienie od smutku duszy.
Paulina z Przemyśl napisał/a Październik 31, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny
Jadwiga z Resko napisał/a Październik 31, 2017:
Święta Rito właśnie trwa operacja naszego przyjaciela Zygmunta miej go w swej opiece
Dorota z Legionowo napisał/a Październik 31, 2017:
Pragnę prosić za przyczyną św Rity, o modlitwę za moje dzieci i męża o ich nawrócenie oraz zgodę i pojednanie w rodzinie.
Izabela napisał/a Październik 31, 2017:
Błagam św. Rito o pomoc w problemach małżeńskich i wielkich problemach finansowych. Proszę o zdrowie dla mojej córki. Błagam ze wszystkich sił o modlitwę i westchnienie w moich intencjach. Amen
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Październik 31, 2017:
Kochana święta Rito zawsze mogę liczyć na twoją pomoc. Dziękuję ze mi pomagasz proszę cie o opiekę nad moimi dziećmi i wynikami. Proszę cię by moja córka nie stresowała się by jej nauka dobrze wchodziła by zdała egzamin Ty wiesz Święta Rito o co bardzo cie proszę. Kocham cie święta Rito. Jezu Ufam Tobie Jezu Kocham Ciebie.
Mirka napisał/a Październik 31, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji dziecka nienarodzonego mojej córki, któremu nie dane było przyjść na świat. Siostra mojego Taty miała na imię Rita i też odeszła w dzieciństwie. Moja córka cierpi i nie umiem jej pomóc.
Alicja napisał/a Październik 31, 2017:
Św. Rito zawsze bądź przy moim synu i prowadź go dobrą drogą
Alicja napisał/a Październik 31, 2017:
Św Rito otwórz swoje serce na moje błagania za moim chorym na nowotwór mężem
Ela z W. napisał/a Październik 30, 2017:
Rito Kochana, błagam Cię o ocalenie mojej relacji z partnerem. Ty wiesz wszystko... Proszę Cię o cud pomocy finansowej na zakup mieszkania w Warszawie. Ulituj się nade mną.
Karol napisał/a Październik 30, 2017:
O uzdrowienie dla nowo narodzonego synka, który w kategoriach ludzkich nie ma szans na przeżycie.
Asia z Kraków napisał/a Październik 30, 2017:
Święta Rito wyproś dla mnie zdanie egzaminu w sobotę!
Monika z Wiedeń napisał/a Październik 30, 2017:
Święta Rito, wyproś u Pana naszego potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny szczególnie proszę cię o zdrowie dla mnie i udany przebieg operacji. Wybłagaj łaski dla mojego syna aby odnalazł właściwą drogę w życiu i przestał błądzić w ciemnościach. Amen
Ewelina napisał/a Październik 30, 2017:
Proszę św. Rito miej w opiece mojego synka. Dopomóż by choroba nie uszkodziła jego słuchu. Dopomóż by przepisany antybiotyk wyleczył chore uszko aby nie cierpiał. Boże miej moje dzieci w swojej opiece. Odsuń od nich choroby.
Monika z Nowy Sącz napisał/a Październik 30, 2017:
Św. Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych błagam Cię wstaw się za mną u Pana Boga i wyproś mi łaski których tak bardzo potrzebuję ❤❤❤🌹🌹🌹 Jezu ty się tym zajmij... Amen
Katarzyna z Piaseczno napisał/a Październik 30, 2017:
Błagam o modlitwę w intencji Katarzyny i Michała, żeby ich miłość przetrwała rozstanie, żeby znowu byli razem
Agata z Tarnow napisał/a Październik 30, 2017:
Kochana św Rito dziękuję Ci za pomoc, którą otrzymuje za Twoim wstawiennictwem. Proszę o łaskę nawrócenia dla syna, o porozumienie się w sprawie opieki nad Zosią. Prowadź nas św. Rito byśmy zawsze umieli oddać się woli Boga i potrafili Mu zawierzyć.
Jadwiga z Resko napisał/a Październik 30, 2017:
Święta Rito proszę o opiekę nad naszym przyjacielem Zygmuntem - jutro ma operację, miej go w swej opiece. Proszę o łaskę zdrowia dla niego
Malgorzata z Borzykowo napisał/a Październik 30, 2017:
Św. Rito proszę o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej i opiekę nad moją rodziną.
Iwona napisał/a Październik 30, 2017:
Święta Rito pojednaj ze sobą Julię i jej babcię Mariolę, uzdrów relacje między nimi. Święta Rito spraw, aby Julia odezwała się i skontaktowała ze swoją babcią. Proszę wyproś dla nich łaskę przemiany serca i nawrócenia, proszę o łaskę miłości, zgody i pokoju w ich rodzinie. Dziękuję
Jolanta z Filipowice napisał/a Październik 30, 2017:
Święta Rito błagam proszę o zdrowie i wyjście z ciężkiej depresji, polecam się Tobie w opiekę, nie opuszczaj mnie w tej chorobie, daj łaskę zdrowia, której tak bardzo pragnę i potrzebuję
Izabela napisał/a Październik 30, 2017:
Błagam Św. Rito uratuj moje małżeństwo i proszę o pomoc w wielkich problemach finansowych i abym nie straciła pracy. Proszę o zdrowie dla mojej córki. Błagam o modlitwę i westchnienie w moich intencjach bo naprawdę nie daje już sama sobie rady. Amen
Izabela z Gdańsk napisał/a Październik 30, 2017:
Święta Rito, proszę z całego serca o dar macierzyństwa i ojcostwa dla mnie i mojego męża.
Beata z T. napisał/a Październik 30, 2017:
O Św. Rito, ucieczko nasza módl się za nami łaski wypraszaj. Pomóż proszę, tak Cię kocham, tak Ci Ufam. Pomóż nam w tym o co proszę w codziennych modlitwach. Podaj dłoń, tak Cię proszę. Proszę wskaż mi drogę którędy mam iść, tak mnie to wszystko dręczy. Pomóż mojemu kochanemu mężowi jeśli taka wola Pana, proś za mną też. Kocham.
Bożena z Warszawa napisał/a Październik 30, 2017:
Św. Rito wybłagaj miłosierdzie Boże dla Jana, Kamila, Rafała - o nawrócenie oraz dla mnie o cud uzdrowienia w chorobie nowotworowej. Św. Rito miej moja rodzinę i mnie w opiece. Dziękuję Ci, że mnie zrozumiesz i wysłuchasz.
Bozena z P napisał/a Październik 30, 2017:
Święta Rito wyproś dla mojej rodziny łaskę zdrowia, rozwiązania problemów mieszkaniowych oraz pojednania i wzajemnego wybaczenia, a ja gdziekolwiek się znajdę będę głosić Twoją chwałę. Nie pozwól mi zwątpić. Chcę wierzyć, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Amen.
Ewa z Łódź napisał/a Październik 30, 2017:
Święta Rito powierzam twojej opiece mojego dorastającego syna. Proszę oczyść jego serce z ran i napełnij miłością. Proszę o wiarę, nadzieję i Bożą radość dla niego. Chroń proszę moje dziecko przed demoralizacją i złością ludzi.
Czcicielka św. Rity napisał/a Październik 30, 2017:
Św. Rito prowadź tą drogą M. na którą wstąpił, aby dotrwał do celu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Październik 30, 2017:
Św Rito proszę o spokój wewnętrzny oraz polepszenie mojej sytuacji finansowej.
Joanna z Rzeszów napisał/a Październik 30, 2017:
Św. Rito uproś proszę u Boga cud uzdrowienia z nowotworu dla mojej mamy Zofii.
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Październik 30, 2017:
Kochana Święta Rito pomóż nam żeby finansowo nam się polepszyło. Żebyśmy mieli na chleb, na kurtki zimowe dla dzieci naszych, żebyśmy spłacili kredyt. Oblubienico Najsłodsza moja, weź me prośby w swe święte ręce i zanieś Panu Naszemu Jezusowi Chrystusowi, który wszystko wie i każdego z nas kocha i nikogo nie odrzuci. Kocham Cię Panie Jezu
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Październik 30, 2017:
Kochana Święta Rito proszę o zdrowie i siłę dla moich dzieci, o mądrość. Błagam pomóż im w szkole żeby dobrze się uczyły. A złych wrogów odrzuć od nich - którzy ich potępiają, wyśmiewają się. Broń ich od złego. Dziękuję kochana Święta Rito za wysłuchanie mych próśb tobie wiadomych o które bardzo proszę .Jezu Ufam Tobie, Jezu Kocham Ciebie.
Halina z Przemyśl napisał/a Październik 30, 2017:
Gorąco proszę o modlitwę o uzdrowienie dla ciężko chorego Marka mojego Szwagra, który bardzo cierpi na nowotwór żołądka. On musi wyzdrowieć, gdyż opiekuje się chorą Żoną przykutą do wózka już blisko 20 lat. Proszę o uzdrowienie dla Niego o siły do walki z chorobą i o łaskę spowiedzi. On jest wierzącym i dobrym Człowiekiem tylko trochę się pogubił w swoim trudnym życiu. Proszę też o modlitwę w intencji mojej nowej pracy, za ludzi z którymi będę pracować. O wzajemny szacunek, zgodę i wzajemna miłość. Żebym podołała obowiązkom i nikogo nie zawiodła.
jadwiga z gdańsk napisał/a Październik 29, 2017:
Św. Rito proszę aby za Twoim wstawiennictwem skończyły się obecnie dręczące syna Jacka problemy finansowe i rodzinne oraz aby nawiązywał stały kontakt z rodzicami. Z góry za sprawienie cudu dziękuję
Iwona napisał/a Październik 29, 2017:
Kochana Święta Rito spraw, aby Julia odezwała się do babci, proszę o łaskę pojednania i miłości dla nich, proszę o uzdrowienie relacji między nimi. Dziękuję
Czcicielka z Warszawa napisał/a Październik 29, 2017:
Kochana św. Rito, otwórz serce Zdzisława na miłość i prawdę. Proszę daj mi znak odnośnie naszej relacji. Proszę Cię o cud dobrego męża. Dziękuję za wszystko.