Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
28767 wpisów.
Joanna napisał/a Sierpień 9, 2017:
Proszę, bardzo proszę o wzmocnienie opieki Matki Boskiej i o opiekę św. Rity nad moją rodziną. Kilka osób mocno stara się zniszczyć naszą rodzinę, krzywdzi nas i naszych najbliższych, źle patrzą na nienarodzone jeszcze dziecko. Mateczko, św. Rito, proszę uspokójcie ich, chrońcie nas i dodajcie nam mądrości, sił, spokoju w odpowiednim postępowaniu.
Izabela napisał/a Sierpień 9, 2017:
Błagam Św. Rito o pomoc w problemach małżeńskich i problemach finansowych. Proszę o modlitwę za moich rodziców i nawrócenie się mojego brata Krzysztofa. Błagam pomóż mi Św. Rito, bo naprawdę nie daję już rady w kłopotach finansowych. Amen
Kasia z Bochnia napisał/a Sierpień 9, 2017:
Św. Rito wiem, że wstawiasz się za mną już odczuwam Boża łaskę. Zanieś moje dziękczynienie do naszego Taty w niebie, proszę nadal o modlitwę w mojej intencji by wyniki badań pokazały ze nowotwór zniknął. Proszę też w intencji ciężko chorego Tymoteuszka daj mu siłę do walki a bliskim głęboką wiarę.
Teresa z Łódź napisał/a Sierpień 9, 2017:
Proszę o łaskę uzdrowienia z chorób które mnie dotknęły. Św. Rito wstaw się za mnie.
Agata napisał/a Sierpień 9, 2017:
Św. Rito proszę o Twoje wstawiennictwo w sprawie mojej i mojego ukochanego. Wczoraj była nasza rocznica... Proszę Cię o uzdrowienie naszej relacji, proszę spraw,a by jeszcze raz przemyślał naszą relację. Proszę o łaskę pojednania między nami.
Agata napisał/a Sierpień 9, 2017:
Kochana Św. Rito! Proszę Cię o łaskę przyjaźni z Pawłem. Spraw proszę, aby nie budował między nami dystansu, nie ignorował mnie i proszę, aby się do mnie odezwał. Proszę także, aby przemyślał swoje postępowanie i wyciągnął wnioski. Proszę o łaskę pojednania z Nim.
Teresa z Wolska napisał/a Sierpień 9, 2017:
Św. Rito dopomóż mojej rodzinie. Wstaw się za nami u Pana - proszę o zdrowie dla rodziny i błogosławieństwo. Dopomóż siostrze i siostrzenicom w pracy. Ostatnio spotyka je niesprawiedliwość i ogarnia je rozpacz. Proszę Cię wstaw się za nami u Pana.
Monika z SW napisał/a Sierpień 8, 2017:
Święta Rito, proszę o dobrego męża i łaskę założenia rodziny na chwałę Bożą.
P napisał/a Sierpień 8, 2017:
Proszę o modlitwę za mnie i mojego ukochanego, o zdrowie dla niego, nasze pojednanie i miłość między nami, oraz o zrozumienie błędów, które popełnialiśmy.
ania z krakow napisał/a Sierpień 8, 2017:
Św. Rito pomóż mi w tym trudnym czasie.
Małgorzata z Pruszcz Gdański napisał/a Sierpień 8, 2017:
Kochana św. Rito, bardzo proszę Cię o uzdrowienie mnie, o znalezienie przeze mnie dobrej pracy i wymarzonego męża oraz o zgodę w mojej rodzinie i powrót do Kościoła mojej siostry i szwagra.
Mirek napisał/a Sierpień 8, 2017:
Proszę o modlitwę o zdrowie i poprawę mojej sytuacji finansowej oraz o odgonienie ode mnie myśli o samobójstwie.
Bożena z Piekary Śląskie napisał/a Sierpień 8, 2017:
Św. Rito proszę Cię o zgodny związek mojej córeczki i rodzinny dom dla mojej wnuczki. Błagam św Rito wstaw się w moich postach.
Sabina napisał/a Sierpień 8, 2017:
Św. Rito dziękuję z całego serca za dar poczęcia, bądź pochwalona moją Święta Patronko! Czuwaj nad naszym dzieciątkiem ❤
Joanna napisał/a Sierpień 8, 2017:
Dziękuję Św. Rito za to co uczyniłaś. Proszę wstawiaj się dalej za mną u Pana, aby odeszło zło i nurtujące myśli, tiki nerwowe. Chcę dalej być umocniona w Panu i niech tylko On będzie moim Bogiem, a Maryja niech ma mnie w opiece. Amen
Sabina z Kujawsko-pomorskie napisał/a Sierpień 8, 2017:
Proszę o potrzebne łaski dla Sabiny i Stanisława i ich 10-ro dzieci, o łaskę znalezienia i podjęcia pracy dla córki Joanny i syna Dawida, o łaskę zdrowia dla Michała i siły fizyczne i duchowe dla zapracowanego męża, o pomoc i rozwiązanie w problemach materialnych.
Agnieszka napisał/a Sierpień 8, 2017:
Proszę o modlitwę w sprawie mojego ukochanego Tomka, by jego sprawa została pozytywnie rozpatrzona.
Iwona z Otwock napisał/a Sierpień 8, 2017:
Ukochana Święta Rito proszę o jasność umysłu i dary Ducha Świętego dla Pawła podczas rekrutacji w dniu 21 sierpnia. Jezu, Ty się tym zajmij.
Jadwiga z Resko napisał/a Sierpień 8, 2017:
Święta Rito mniej w opiece moje dzieci i wnuki a w szczególności maleńką Polusie które potrzebuje dużo łaski zdrowia proszę otaczaj ich swym miłosierdziem.
B napisał/a Sierpień 8, 2017:
Proszę o modlitwę za mniej utro idę do szpitala na zabieg aby wszystko wyszło pomyślnie i wyniki histopatologiczne były dobre.
Córka z Kraków napisał/a Sierpień 8, 2017:
Św. Rito moja ukochana błagam cię o zdrowie dla mojej całej rodziny: syna, córki, męża, dla mnie, mamy, brata. Spraw, abyśmy umieli cieszyć się życiem z radością i miłością otaczaj nas zawsze swoją opieką. Kochamy Cię.
Ewa z Radomsko napisał/a Sierpień 8, 2017:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla Janusza.
Barbara napisał/a Sierpień 8, 2017:
Święta Rito, dziękuję za rozwiązanie trudnej sprawy, proszę o pomoc i dalszą opiekę.
a z krakow napisał/a Sierpień 8, 2017:
Św. Rito pomóż mi, bo jest mi ciężko.
Mariola napisał/a Sierpień 7, 2017:
Święta Rito błagam pomóż właściwie zdiagnozować moje problemy zdrowotne. Błagam też w sprawie mojej pracy. Proś ze mną Pana Naszego o jak najlepsze wyjście z tej sytuacji.
Alicja z Nysa napisał/a Sierpień 7, 2017:
Święta Rito, z całego serca proszę Cię o pomoc w napisaniu i poprawieniu pracy magisterskiej oraz o pomyślną jej obronę we wrześniu.
Bożena z Podkarpackie napisał/a Sierpień 7, 2017:
Szczęść Boże, zwracam się do Sióstr z prośbą o modlitwę w intencji za wstawiennictwem Św. Rity o dobry wynik ważnego badania dla Bożeny. Bóg zapłać.
Mateusz z Węgrów napisał/a Sierpień 7, 2017:
Św Rito proszę cię o modlitwę za mnie o wolność umysłu, serca i ciała abym mógł doznać radości w swoim życiu. Tobie powierzam również mój węzeł pornografii i samogwałtu broń mnie wspomagaj ratuj w potrzebie.
Alicja napisał/a Sierpień 7, 2017:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego męża z nowotworu złośliwego. Mąż jest po operacji usunięcia nerki potrzebujemy Waszych modlitw do św. Rity o wstawiennictwo i pomoc w uzyskaniu zdrowia. Bóg zapłać.
Teresa napisał/a Sierpień 7, 2017:
Święta Droga i Kochana Rito, dziękuję za wszystko. Proszę i błagam o dalsze wstawiennictwo i pomoc w pokonywaniu codziennych problemów moich i mojej rodziny. Wierzę mocno, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Bóg mnie dobrze zna i wie co najbardziej mi potrzeba i mojej rodzinie, dzieciom i wnusiom.Prowadź nas prostymi ścieżkami i pomagaj żyć zgodnie z wola Bożą. Zatroskana mama i babcia.
Paulina z Przemyśl napisał/a Sierpień 7, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencji mojego serca oraz o modlitwę dziekczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać.
Izabela napisał/a Sierpień 7, 2017:
Błagam Św. Rito o pomoc w problemach małżeńskich i problemach finansowych. Proszę o modlitwę za moich rodziców i nawrócenie się mojego brata Krzysztofa. Błagam Św. Rito o opiekę bo nie radzę sobie już z życiem i problemami. Amen
Jolanta napisał/a Sierpień 7, 2017:
Św. Rito proszę o uzdrowienie z choroby, wyproś dla mnie siłę do tego leczenia. Proszę o zdrowie dla mojego synka i męża oraz rodziców, rodzeństwa i ich rodzin. Wyproś potrzebne łaski, abyśmy wyszli z długów, a sprawy urzędowe zostały pomyślnie załatwione. Proszę o pracę dla mnie i powodzenie w pracy męża. Proszę o dary Ducha Św. dla syna oraz powrót na drogę wiary i dobrego życia dla Kamila.
Córka z Kraków napisał/a Sierpień 7, 2017:
Św. Rito moja ukochana błagam cię o zdrowie dla mojej całej rodziny: syna, córki, męża, dla mnie, mamy, brata. Spraw, abyśmy umieli cieszyć się życiem z radością i miłością otaczaj nas zawsze swoją opieką.
Justyna z Jg napisał/a Sierpień 7, 2017:
Św. Rito wyproś łaskę zdrowia dla mnie
Ania z Busko Zdrój napisał/a Sierpień 7, 2017:
Święta Rito bardzo proszę Cię o potrzebne łaski dla siostry w pracy, aby wszystko ułożyło się pomyślnie. Miej ją zawsze w swojej opiece.
B z K napisał/a Sierpień 7, 2017:
Św. Rito proszę cię, pomóż, ulżyj moim cierpieniom.
iza z warszawa napisał/a Sierpień 7, 2017:
Proszę w intencji o wypełnienie woli Bożej w życiu Izy, Basi, Marty, Gabrysi, o dar wolności wewnętrznej, mądrości, pokory, rozeznania, odwagi oraz uzdrowienie z lęków, blokad wewnętrznych, zranień, niezdecydowania. Proszę także o potrzebne dary i łaski dla o. Augustyna, o. Leszka, o. Johna, ks. Arka, ks. Jacka, br. Savio, br. Rosario.
Bozena z Jelenia Gora napisał/a Sierpień 7, 2017:
Św. Rito proszę o pomoc dla syna Aleksandra, proszę, o wsparcie dla niego.
ania z Barcelona napisał/a Sierpień 6, 2017:
Panie Jezu, Maryjo, za wstawiennictwem św. Rity proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych), o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego, o zdrowie umysłu, miłość ,dobre uczucia i dla syna o zdrowie kręgosłupa i nogi, o dobrą pamięć i zdanie poprawek
Ewa z Tuchola napisał/a Sierpień 6, 2017:
Bardzo proszę o wstawiennictwo św. Rity do Najświętszego Serca Pana Jezusa Chrystusa o zdrowie dla Krzysztofa, by Bóg okazał mu miłosierdzie w cierpieniu i dał mu szansę, by nam i jego dzieciom jeszcze go nie zabierał. Aby go nie opuszczał mimo, że Krzysztof się od Boga odwrócił. Najmocniej prosimy o modlitwy by Krzysztof wyszedł na prostą drogę, aby wyzdrowiał i został tutaj z nami. Z Panem Bogiem.
Krzysztof z Płock napisał/a Sierpień 6, 2017:
Święta Rito. Błagam 🙏 Cię. Przyjdź mi z pomocą. Tak bardzo jest mi ciężko na sercu i na duszy. Nie dam rady bez Bożej Pomocy.
Marta napisał/a Sierpień 6, 2017:
Św. Rito Patronko spraw niemożliwych nieustannie dziękuję Ci za Twą modlitwę i nadal z głębi serca proszę o Twoje wstawiennictwo u Miłosiernego Pana w znanej Ci intencji, by niemożliwe stało się.
Katarzyna napisał/a Sierpień 6, 2017:
Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, złych emocji, nałogów; oczyszczenie serc, uzdrowienie z wielu poważnych chorób zagrażających życiu, otwarcie na Ducha Świętego i Jego natchnienia. Proszę za duszę śp. Wojciecha. Dziękuję Tobie, św. Rito, za wiele wyproszonych łask.
Monika z Kraków napisał/a Sierpień 6, 2017:
Św. Rito proszę o to aby mój tata się opamiętał i przestał pić. Żeby się w końcu opamiętał.
Katarzyna z Warszawa napisał/a Sierpień 6, 2017:
Proszę o pomoc w życiu codziennym, nie radzę sobie z problemami finansowymi, nie umiem wyjść na prostą, nie mam wsparcia w mężu, proszę o wyjście z kłopotów finansowych. Dziękuję św Rito że jesteś przy mnie i mi pomagasz, dajesz nadzieję i siłę, nie opuszczaj mnie pomimo moich słabości.
i napisał/a Sierpień 6, 2017:
Proszę wstaw się za mną w tej szczególnej znanej Tobie i Bogu intencji... I bym znalazła pokój serca i potrafiła sobie odpuścić ciągłą kontrolę. Bym potrafiła cieszyć się pełnią życia
Marta napisał/a Sierpień 6, 2017:
Bardzo proszę o moc Ducha Św i pomoc w małżeństwie. O uduchowienie naszego związku sakramentalnego, o zaprzestanie kłótni, o miłość, dary Ducha Św. O opiekę Matki Bożej dorastających synów, dla mnie o opiekę i wytrwałość w ciężkich samotnych chwilach. Bardzo proszę również o natchnienie Ducha Św. do podjęcia właściwej drogi do samodzielności finansowej. Bóg zapłać za wszystko.
Agata z Ujście napisał/a Sierpień 6, 2017:
Kochana Św. Rito! Proszę Cię o łaskę prawdziwej i szczerej przyjaźni z Pawłem. Spraw proszę, aby nie budował między nami murów, aby mnie nie ignorował i nie był do mnie zdystansowany. Proszę, aby odnowił ze mną kontakt. Wlej w jego serce łaskę pokory, spraw, aby przemyślał swoje postępowanie względem mnie. Proszę Św. Rito, przemień jego serce. Bóg zapłać!
Kamila z Konin napisał/a Sierpień 6, 2017:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo i opiekę nad moimi dziećmi i mężem. Proszę o pomoc w bardzo ważnej sprawie dla mnie. Daj wytchnienie w moim życiu. Uproś mi łaskę zdrowia psychicznego i spokoju wewnętrznego. Proszę. Przywrócić mi radość i szczęście. Jestem już bardzo zmęczona. Jezu zajmij się tym. Błagam
kinga z kraków napisał/a Sierpień 6, 2017:
Święta Rito proszę o Bołogosławieństwo i opiekę dla Leszka i Kingi
AGNIESZKA z SUCHEDNIÓW napisał/a Sierpień 6, 2017:
Błagam Cię Św. Rito o pomoc, odsuń ode mnie widmo tej okropnej choroby, ulecz ten organ, spraw cud i daj mi jeszcze szansę na życie abym mogła głosić Twoją chwałę i dobroć Boga.
KRZYSZTOF z WLEŃ napisał/a Sierpień 6, 2017:
Św. Rito Patronko od spraw trudnych i beznadziejnych. Można by było rzec, że świat zapomniał o wszystkim. Św. Ritko naucz mnie kochać, pokaż mi co to jest bezgraniczna miłość do Boga .Jestem ojcem, kocham swoje dzieci, proszę o zdrowie dla Madzi i Zosi. Proszę o zdrowie dla Marty - mojej żony oraz dla mojej całej rodziny - mamy Janiny i teściowej Janiny i innych. Proszę Ciebie Rito o pomoc w trudnych sprawach finansowych abym mógł wyjść z tego obronna ręką. Proś Boga o łaskę pomoc dla mnie. Amen
czcicielka napisał/a Sierpień 6, 2017:
Święta Rito, gorąco proszę o zdrowie i spokojne życie dla Mamy oraz o zgodę w rodzinie i rozwiązanie trudnych problemów
Joanna z Calgary napisał/a Sierpień 6, 2017:
Św. Rito błagam Cię o wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa w intencji cudownego uzdrowienia Darka z choroby nowotworowej (glejak) oraz zdrowia dla Jasia
Renata napisał/a Sierpień 5, 2017:
Św. Rito, błagam o szczęście dla mojej córki, o ułożenie życia osobistego z Kamilem
Małgorzata napisał/a Sierpień 5, 2017:
Święta Rito proszę o pomoc w sprawach tobie wiadomych. Błagam o potrzebne łaski, pomoc, Boże Błogosławieństwo. Proszę bym była lepszą matką, żoną, kobietą - cierpliwszą serdeczniejszą, miłą Bogu. JEZU UFAM TOBIE.
Natalia napisał/a Sierpień 5, 2017:
W intencji Bożeny i jej rodziny - o uzdrowienie relacji, umocnienie i rozwiązanie trudnych spraw.
Dorota z Gdańsk napisał/a Sierpień 5, 2017:
Św. Rito proszę o zdrowie i wszelkie łaski z okazji zbliżających się urodzin. Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości. Opiekuj się mną.
Dorota z Gdańsk napisał/a Sierpień 5, 2017:
Św. Rito proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i o wszelkie łaski. Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Sierpień 5, 2017:
Św. Rito proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o zdrowie dla niej, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie. Pomóż jej i prowadź w każdym dniu.
Grzegorz z Katowice napisał/a Sierpień 5, 2017:
Święta Rito, dziękuję Ci za wstawiennictwa i otrzymane łaski oraz wstaw się za mną i natchnij mnie, żebym nie stracił pracy, tak bardzo potrzebnej dla nas.
Aga z Lublin napisał/a Sierpień 5, 2017:
Proszę o modlitwę za moją córkę która pogubiła się po moim rozwodzie z mężem, odeszła od kościoła i nie daje sobie rady ze swoją psychika całkowicie odcięła się od rodziny, nie wiem jak jej pomóc tylko św. Rita i jej wstawiennictwo może jej pomóc.
Agata napisał/a Sierpień 5, 2017:
Kochana Św. Rito, błagam Cię o uleczenie mojego złamanego serca, spraw proszę, aby po wielu miesiącach rozpaczy i wylewania łez w moim sercu znów zagościła radość.
Bożena z Warszawa napisał/a Sierpień 5, 2017:
Święta Rito, wstaw się za mną u Pana Boga, o łaskę powrotu do zdrowia.
Kamil z Gdynia napisał/a Sierpień 5, 2017:
O moje uzdrowienie z DMD, Bóg zapłać.
Mateusz z Węgrów napisał/a Sierpień 5, 2017:
Św. Rito proszę o modlitwę za mnie o uwolnienie z nałogu pornografii oraz o uleczenie mojej duszy.
Bożena z Piaseczno napisał/a Sierpień 5, 2017:
Święta Rito przyjmij bagaż moich próśb i złóż je u stóp Pana Miłosiernego z błaganiem o pomoc. W Tobie cała moja nadzieja. Wiele osób już uratowałaś. Wierzę że mnie nie opuścisz w potrzebie, a ja będę chwalić Twoja potęgę wstawiennictwa.
Izabela napisał/a Sierpień 5, 2017:
Dziękuję św. Rito za otrzymane łaski i bardzo gorąco proszę o opiekę nad całą moją rodziną i proszę uratuj moje małżeństwo i proszę o pomoc w problemach finansowych. Amen
Barbara z K napisał/a Sierpień 5, 2017:
Św. Rito dziękuję za okazane łaski za to że modlitwy do Ciebie dają mi siłę proszę nie bądź obojętna na moje prośby. Bóg zapłać dopomóż.
Bożena z Piekary Śląskie napisał/a Sierpień 5, 2017:
Św. Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych nie opuszczaj mojej córki i wnuczki w trudnej podróży aby szczęśliwie i sprawnie dotarły do celu.
Renata z Lyon napisał/a Sierpień 5, 2017:
Św. Rito za Twoim wstawiennictwem proszę o opiekę nad naszą rodziną.
Sabina napisał/a Sierpień 5, 2017:
Św. Rito proszę o uzdrowienie Alexandra z nałogu, o to aby chciał zacząć leczenie! O siłe i cierpliwość dla jego mamy. Jezu Ty się tym zajmij!
kasia z konin napisał/a Sierpień 4, 2017:
Św. Rito proszę Cię o znalezienie dobrej pracy dla cioci mojej przyszłej bratowej, głęboko polecam i oddaje sprawy w Twoje ręce.
Piotr z Tarnów napisał/a Sierpień 4, 2017:
Św. Rita błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej Piotra siłę moc i synka Karola uzdrów.
Bożena z Piekary Śląskie napisał/a Sierpień 4, 2017:
Św. Rio błagam o szczęśliwą podróż w gronie rodzinnym, miłość wzajemną szacunek zgodę i wzajemnie zrozumienie.
Stanislawa z Tychy napisał/a Sierpień 4, 2017:
Św.Rito, pomagaj mi abym nie zapominała o obiecanych modlitwach.
anna z cieszyn napisał/a Sierpień 4, 2017:
Św. Rito proszę o pomoc w sprawach rodzinnych.
bogu napisał/a Sierpień 4, 2017:
Św. Rito, patronko spraw trudnych i beznadziejnych, powierzam Tobie mojego wnuka, wybłagaj u Pana Jezusa dla niego łaskę uzdrowienia, aby mógł zacząć mówić miej go w swojej opiece i jego rodziców.
Iwona z Otwock napisał/a Sierpień 4, 2017:
Kochana Święta Rito nie opuszczaj Pawła, pamiętaj o Nim i pomagaj proszę
Magdalena z Legnica napisał/a Sierpień 4, 2017:
Św. Rito, proszę wyjednaj u naszego Pana łaskę zdrowia dla moich rodziców, przemianę mojego serca oraz spraw, bym dobrze przygotowała się i zdała czekający mnie egzamin.
anna z Nowogard napisał/a Sierpień 4, 2017:
Błagam daj mi wygrać sprawę w sądzie, żyć bez raka, w miłości, spokoju, nadziei na lepsze jutro.
Iwona z Biłgoraj napisał/a Sierpień 4, 2017:
Św.Rito proszę cię o dar rodzicielstwa dla naszego małżeństwa. Daj nam siłę! Amen.
Urszula z Warszawa napisał/a Sierpień 4, 2017:
Św. Rito, proszę o dobre wyniki
Izabela napisał/a Sierpień 4, 2017:
Błagam Św. Rito uratuj moje małżeństwo i proszę o pomoc w problemach finansowych i abym mogła pospłacać wszystkie długi. Proszę o opiekę nad całą moją rodziną. Amen
Beata napisał/a Sierpień 4, 2017:
Za syna który pogubił się w życiu aby Bóg za wstawiennictwem św. Rity pomógł mu odnaleźć właściwą drogę, o znalezienie pracy i przyjaciół.
Martyna napisał/a Sierpień 4, 2017:
Święta Rito, dziękuję za wszystko, co robisz dla mnie i moich bliźnich. Proszę Cię pomóż mi odnaleźć sens życia, radość z każdego dnia. Wylecz moje złamane serce, abym już tak nie cierpiała. Rozwiąż moją trudną sytuację. Wpłyń na serce bliskiej osoby, aby dokonała właściwego wyboru. Proszę Cię o dar odwzajemnionej i szczęśliwej miłości oraz zdrowie dla rodziny. Proszę wstaw się za mną u Boga. Amen
Agata napisał/a Sierpień 4, 2017:
Święta Rito, nie opuszczaj nas w tej beznadziejnej i trudnej sytuacji, wyproś u Boga przez Twoje wstawiennictwo dar życia i zdrowia dla mojego męża Arka w krytycznym stanie zdrowia i pozwól mu cieszyć się życiem i naszym synem. Chociaż nie jestem godna, ale proszę o cud, błagam wysłuchaj moich próśb, które dziennie do Ciebie zanoszę.
Jol z Bielsko napisał/a Sierpień 4, 2017:
Matko Boża z ogromną ufnością zawierzam Tobie wszystkich bliskich memu sercu, wszystkie ich sprawy i potrzeby. Szczególnie proszę w intencji mojej córki Klaudii, brata Roberta, męża Marka i wnuka Natanielka. Otocz wsparciem także mnie i poproś Twego Syna a naszego Pana, by uzdrowił wszystko, co w moim życiu potrzebuje uzdrowienia i przemiany. Św. Rito módl się za nami. Amen.
paulina z Sokółka napisał/a Sierpień 4, 2017:
Święta Rito! Nie opuszczaj mojej mamy Danuty w chorobie i pozwól jej cieszyć się życiem. Proszę Cię o wstawiennictwo u Najwyższego oraz siłę w walce z chorobą i zdrowie dla niej i jej rodziny.
Agnieszks z Sandomierz napisał/a Sierpień 4, 2017:
Rito proszę Cię o rozwiązanie moich problemów, o nawrócenie męża oddalenie od niego kochanki i wskazanie mu drogi do domu, o przemianę serca i umysłu mojego syna, o ulgę w cierpieniu i uleczenie duszy i ciała mojego i o Bożą sprawiedliwość dla całej tej sytuacji. Błagam Cię, o Pani.
Justyna z Lubin napisał/a Sierpień 4, 2017:
Św. Rito za Twoim wstawiennictwem błagam o pomoc w naszej ciężkiej sytuacji życiowej w jakiej się znaleźliśmy. Pomóż, aby mój mąż znalazł dobrą pracę. Proszę, aby w naszej rodzinie kwitła wiara, nadzieja i miłość.
matka napisał/a Sierpień 3, 2017:
Święta Rito wstawiaj się za moją rodziną
Agata z Puławy napisał/a Sierpień 3, 2017:
Błagam Cię Św. Rito wyproś u Boga Najwyższego i Wszechmocnego uzdrowienie z choroby płuc mojej Mamy Haliny.
MAŁGORZATA napisał/a Sierpień 3, 2017:
Święta Rito za Twoim wstawiennictwem proszę się by mój mąż wrócił do mnie.
Wanda z Kazimierza Wielka napisał/a Sierpień 3, 2017:
Święta Rito błagam uproś u Jezusa łaskę uzdrowienia mojego syna Marcina z nękających go chorób a także łaskę nawrócenia. Przez choroby traci wiarę i ufność w Boże Miłosierdzie. Proszę Cię święta Rito pomóż nam.
Córka napisał/a Sierpień 3, 2017:
Św. Rito błagam o zdrowie i siłę dla mojej mamy. Miej w opiece zawsze i wszędzie całą nasz rodzinę w zdrowiu. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla mojego męża i lepszą sytuację finansową. Św. Rito proszę o zdrowie dla mnie i o szybkie wyzdrowienie. Kochamy cię
Ewelina z Kraków napisał/a Sierpień 3, 2017:
Święta Rito, błagam o wstawiennictwo za całą naszą rodzinę, o znalezienie właściwej osoby i zaznanie pokoju duszy.
Renata napisał/a Sierpień 3, 2017:
O przemianę serca, tak abym potrafiła okazywać miłość drugiemu człowiekowi, o otwartość abym przestała zamykać się w sobie ale zaczęła rozmawiać, wyrażać siebie przez gesty, uśmiech, słowa, abym przestała budować wokół siebie mury ale otworzyła swoje serce na innych i nie skupiła się na sobie i swoich zranieniach i brakach, o uzdrowienie relacji z Jarkiem, przyjaźń i wzajemną miłość między nami oraz dar sakramentu małżeństwa a także o jego nawrócenie i porzucenie życia w grzechu.
Agnieszka z Jędrycha napisał/a Sierpień 3, 2017:
Proszę o charyzmat wiary i łaskę szczęśliwego zamążpójścia w 2018 r.