Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
29647 wpisów.
małgorzata z krakow napisał/a Wrzesień 6, 2017:
Św. wstaw się za mną u Bogu i pomóż mi rozwiązać życiowe trudne sprawy sama sobie nie poradzę.
Lidia z Gdansk napisał/a Wrzesień 6, 2017:
Św.. Rito proszę Cię o łaskę uwolnienia mnie z nałogu oraz męża i syna.
Agnieszka z Brzesko napisał/a Wrzesień 6, 2017:
Św. Rito wyproś łaskę zdrowia dla mojego ciężko chorego męża i potrzebne łaski w tych trudnych chwilach dla mnie i córki. Ponadto proszę o siły dla nas wszystkich po śmierci syna, który odszedł niespodziewanie zaledwie miesiąc temu.
Wioletta z Łomża napisał/a Wrzesień 6, 2017:
Święta Rito, błagam o łaskę powrotu do zdrowia dla Krystianka Krajewskiego!
Paulina z Przemyśl napisał/a Wrzesień 6, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać.
Iwona napisał/a Wrzesień 6, 2017:
Św.Rito proszę Cię o łaskę zdrowia, siły i wytrwałości dla babci Mariolu. Św. Rito Ty wiesz w jak trudnej i beznadziejnej jest ona sytuacji, jak bardzo kocha swoją wnuczkę, pomóż rozwiązać tą sytuację. O św. Rito wypraszająca cuda miej ją w swojej opiece. Dziękuję za modlitwę.
Izabela napisał/a Wrzesień 6, 2017:
Błagam św. Rito o pomoc uratuj moje małżeństwo i proszę o pomoc w problemach finansowych i problemach w pracy. Proszę abym nie straciła pracy i mogła pospłacać wszystkie długi. Proszę o modlitwę za mnie i o westchnienie w moich intencjach. Amen
Elzbieta z Rzeszow napisał/a Wrzesień 6, 2017:
Proszę błagam o modlitwę za rodzinę mojej córki Sylwii żeby Jezus Miłosierny i Mama Boża ją oświeciły i zrozumiała ze to Wiara w Boga, mąż,syn i rodzina są najważniejsze żeby wróciła miłość i szacunek żeby były kochającym się małżeństwem i szczęśliwą rodziną. Proszę jeszcze pomodlić się za moją córkę Paule która stara się o dzidziusia aby pan Bóg jej pobłogosławił żeby zaszła w ciąże i urodziła zdrowe dzidziusia, proszę jeszcze za moje wnuki i całą moja rodzinę żeby były zdrowe i panowała w niej miłość i zgoda. Bóg zapłać.
Magda napisał/a Wrzesień 6, 2017:
Św. Rito, proszę Cię o to, aby Dominik się do mnie odezwał. Abyśmy mogli ostatni raz porozmawiać i zakończyć naszą znajomość w zgodzie.
Magda napisał/a Wrzesień 6, 2017:
Św. Rito dziękuję za wszystkie wyproszone łaski. Proszę Cię o dobrego męża. Proszę bym umiała podejmować odpowiedzialne decyzje. Proszę również za Kamila, aby poradził sobie z problemem alkoholowym.
Magdalena z Warszawa napisał/a Wrzesień 6, 2017:
Św. Rito dziękuję Ci za otrzymane łaski dostania się do kolejnego etapu konkursu. Moja prośba została wysłuchana. Bóg zapłać
Jan z Bytom napisał/a Wrzesień 6, 2017:
Proszę o uzdrowienie wnuczki.
Ania napisał/a Wrzesień 6, 2017:
Św. Rito proszę wstaw się z a mną u Pana Jezusa. Poproś o łaskę zdrowia i pokój ducha dla mnie i mojej rodziny.
Malgosia napisał/a Wrzesień 6, 2017:
Św. Rito proszę o pomoc dar jasności umysłu przy wyborze tematu prezentacji oraz pisaniu i poprawianiu tekstów. Błagam aby koledze powiodło się wystąpienie żeby przestał się stresować. Dopomóż wszystkim którzy potrzebują Twojej pomocy.
Alicja napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Św. Rito Twojej opiece powierzam mojego syna kieruj jego życiem duchowym osobistym i zawodowym strzeż go przed złem widzialnym i niewidzialnym.
Alicja napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Św.Rito wyproś u Pana Jezusa by Jego Najdroższa Rana od ciężaru krzyża uzdrowiła mojego męża z nowotworu złośliwego. Jezu zmiłuj się nad nami.
Ewa z Zabrze napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Św. Rito bardzo dziękuję za otrzymane łaski i dalej proszę o dar zdrowia dla moich rodziców i dla mnie, proszę również o zgodę w naszej rodzinie, módl się za nami św. Rito i wspieraj nas.
Iwona z Lubin napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Święta Rito, prosze o łaske zdrowia dla Andrzeja, o siły i odwagę, żeby sie nie poddawał, żeby nie zrywał kontaktu za mną.
Magdalena napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Proszę o modlitwę za Mateusza,Łukasza i Michała by nie pili alkoholu, by wypełniali i byli posłuszni woli Bożej.
Renata z Starachowice napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Święta Rito, proszę o modlitwę wstawienniczą za mojego męża Darka chorego na nowotwór. Miej Go w swojej opiece. Amen.
Ola z Poznan napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Święta Rito proszę o dar współżycia dla nas bo z naszymi dolegliwościami jest to trudne. Błogosław naszemu małżeństwu .Święta Rito pomóż mi się uspokoić wewnętrznie, bo dopada mnie depresja.
Marzena napisał/a Wrzesień 5, 2017:
O uzdrowienie serca Doroty.
Małgorzata napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Święta Rito proszę o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla mojej rodziny, zwłaszcza o łaskę zdrowia. Proszę, by Jezus pomógł nam przezwyciężyć trudności finansowe i umocnił naszą Rodzinę. Bóg zapłać.
Iza z Kędzierzyn napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Św.Rito proszę cię o dobrą pracę dla Denisa i Dawida o zdrowie i pokój dla rodziny Turek, Kroner i Nowak. Dziękuje.
Dorota z Zabrze napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojego męża i dzieci oraz o błogosławieństwo dla mnie.
Beata z Kielce napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia i wyjścia z nałogu narkotykowego brata Łukasza.
Barbara z K napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Św. Rito proszę dopomóż daj ukojenie w moim cierpieniu spraw żebym wyszła na prostą z tego problemu. Bóg zapłać czcicielka dopomóż.
bozena z siemianowice napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Św.Rito proszę o modlitwę aby Szymon i Patrycja nie stosowali dopalaczy, zaczęli leczenie w ośrodku.
Małgorzta z Kraków napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo za mną abym mogła poznać pana przyjaciela i doznać chwile szczęścia. Proszę o modlitwę w mojej intencji
Troskliwa matka z P napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Św. Rito dziękuję za doznane troski, ale usilnie proszę Cię czuwaj nad synem M i chroń go przed złem które wchodzi mu w drogę. Opiekuj się całą rodziną, stawiaj nam na drodze samych dobrych ludzi, jest to nam bardzo potrzebne. Szczęść Boże!
Elżbieta z Bielsko napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Św. Rito proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski dla rodziny prosi mama.
Blanka z Kraków napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji Kornela z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, aby był zdrowy, radosny, chętnie się uczył, uczestniczył aktywnie w zajęciach, aby miał dobre relacje z kolegami i z przyjemnością rozwijał swoje zainteresowania. Bóg zapłać.
Paulina z Przemyśl napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać.
Izabela napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Błagam św. Rito uratuj moje małżeństwo i proszę o pomoc w problemach finansowych i problemach w pracy. Błagam abym nie straciła pracy i aby mój mąż opamiętał się wreszcie. Proszę o modlitwę i westchnienie w mojej intencji. Amen
Joanna z Pomorze napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Proszę wstaw się u Boga Święta Rito w mojej sprawie osobistej, pomóż nam poukładać wspólne życie dla siebie z troską, czułością i zrozumieniem i czasem.
Iwona napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Święta Rito proszę wyproś łaski dla Julki i jej babci, wstaw się za nimi u Boga. Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej. Dziękuję
anna z Nowogard napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Błagam o modlitwy za nowe wyzwania, za pierwszy dzień szkoły syna i mój w pracy, za życie bez raka, miłość, spokój. Anna
Malgosia z Ck napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Kochana św. Rito uproś u Pana Boga dla mnie łaskę odmiany i poprawy życia Dary Ducha Świętego. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Błagam o pomoc w zmaganiach dnia jutrzejszego o pomoc podczas prezentacji dla kolegi M. Proszę św. Rito o dar jasności umysłu dla M. oraz dla mnie przy pisaniu i poprawiania tekstów. Proszę aby był ze mną w kontakcie i poważnie mnie traktował a nie jak zabawkę. Proszę o zdrowie i siłę dla mamusi i brata. Błagam o cierpliwość dla nas. Bóg zapłać za modlitwę w moich intencjach💙
Dorota z Gdańsk napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Św. Rito, błogosław mi w dniu moich imienin, proszę o zdrowie i pozytywne pozałatwianie wszystkich spraw. Miej też pod swoją opieką moją siostrę i prowadź ją w zdrowiu w każdym dniu.
Alicja napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Św. Rito Twoja opieka nad moim synem będzie moim ukojeniem. Módl się za nim proszę.
Alicja napisał/a Wrzesień 5, 2017:
Św.Rito tylu ludziom pomogłaś błagam pomóż mojemu mężowi wyproś u Pana Boga łaskę uzdrowienia z nowotworu złośliwego.
Bożena z Piekary Śląskie napisał/a Wrzesień 4, 2017:
Św. Rito wstaw się proszę w modlitwie do Pana Boga by pokierować moją córkę i uporządkował jej życie rodzinne. By zagościł spokój szacunek i miłość.
Emi napisał/a Wrzesień 4, 2017:
Święta Rito proszę dopomóż mojemu mężowi w pozytywnym rozpatrzeniu sprawy zawodowej. Proszę Cię postaw na Jego drodze osoby, które będą mu przychylne i będę chciały mu pomóc. To dla nas bardzo ważne.Wiele razy prosiłam o pomoc i nigdy mnie nie zawiodłaś św. Rito. Proszę Cię i tym razem o wstawiennictwo i pomoc dziękuję !
Ala z Rumia napisał/a Wrzesień 4, 2017:
O trwałe uzdrowienie mnie na duszy (stany depresyjne) i ciele (serce, tarczyca), o ochronę przed wszelkim złem czy zamętem szatańskim, za Weronikę o uzdrowienie serduszka, za Panią Jankę i jej rodzinę o Boże błogosławieństwo, o oddalenie problemów dawnego domu i okolicy za ojca o nawrócenie.
Bożena napisał/a Wrzesień 4, 2017:
Droga i potężna św. Rito,Ty znasz moje potrzeby zanim je wypowiem w modlitwie. I tylko Ty możesz mi pomóc wstawiając się za mną u Boga. Proszę Cię więc o to byś uprosiła Pana o łaskę zgody w rodzinie i zdrowia dla W. W podziękowaniu za to co już otrzymałam głośno chwalę Twoje imię i potęgę Twojego wstawiennictwa. Chwała Najwyższemu.
Maryla z Chybie napisał/a Wrzesień 4, 2017:
W intencji by pewna ważna osoba pozostała nadal mimo wszystko moim przyjacielem, byśmy się spotkali. Bym mogła jeszcze kiedyś zobaczyć kościół, który pokochałam, pomagałam, a przez insynuacje pewnych osób nie mogę widzieć.
Patrycja z Kraków napisał/a Wrzesień 4, 2017:
Św. Rito błagam o zdrowie dla mojej całej rodziny córki, syna, męża, mamy brata. Miej nas w swej opiece zawsze spraw abyśmy umieli cieszyć się życiem. Spraw aby na twarzy mojej mamy i każdego z nas zagościł uśmiech. Proszę o pomoc w zajściu w ciążę mojej siostry oraz o lepszą sytuację finansową dla nas. Spraw abym umiała cieszyć się życiem i pomóż mi z lekami które pogłębiają mnie do depresji. Św Rito daj spokój wyciszenie i siłę dla mojej babci .
Beata z Wrocław napisał/a Wrzesień 4, 2017:
Proszę o modlitwę w sytuacji trudnej i beznadziejnej Bogu wiadomej.
Bogusia z Tychy napisał/a Wrzesień 4, 2017:
Św. Rito modlę się do Ciebie abyś wstawiła się do Pana Najwyższego w wiadome sprawie oraz aby moje dzieci wróciły na drogę wiary. Dziękuję za całego serca za modlitwy.
piotr z niemcy napisał/a Wrzesień 4, 2017:
MB miej w swojej opiece mnie i rodzinę. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać.
Magdalena z Warszawa napisał/a Wrzesień 4, 2017:
Św. Rito dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o łaskę dostania dobrej pracy, abym mogła podjąć upragnioną pracę. Bóg zapłać!
Barbara z K napisał/a Wrzesień 4, 2017:
Św. Rito proszę dopomóż mojej córce żeby dalej tak dobrze się uczyła żeby poznała dobrych ludzi i wreszcie poznała tego swojego wymarzonego chłopaka mądrego i uczciwego. Bóg zapłać mniej nas wszystkich w swojej opiece i polecaj nas naszemu stwórcy czcicielka. Bóg zapłać.
Iwona napisał/a Wrzesień 4, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji Julki. Św. Rito wyproś dla niej łaskę przemiany serca, wyzwolenia z kłamstwa i ułudy życia. Proszę o łaskę powrotu Julki do najbliższej rodziny, która tak bardzo mocno ją kocha. Dziękuję za modlitwę.
anna z krakow napisał/a Wrzesień 4, 2017:
Moja prośba jest najgorętsza i bardzo wierząca w pomyślność powodzenia. Sprawa o którą się modlę jest beznadziejna i bardzo smutna. Najgoręcej proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego syna Łukasza, który jest bardzo chory nawrót raka. Ma mieć po raz drugi ciężką operację a potem bardzo ciężką chemię po poprzedniej stracił nerkę i właściwie chęć do życia. Obecnie jest bardziej nastawiony pozytywnie ale boi się i mówi że woli umrzeć jak mieć takie skutki leczenia chemią jak poprzednio. Proszę więc o modlitwę o wiarę dla niego o pomyślność operacji i przede wszystkim o jak najmniejsze szkody w jego organizmie po chemii proszę !!Błagam !!!! jest bardzo dobrym ojcem 2 dzieci i mężem i świetnym pracownikiem . Proszę aby modlitwa i wstawiennictwo św. Rity pozwoliło Mu wrócić do zdrowia i dać jeszcze wiele z siebie dzieciom żonie i innym .
Małgorzata z Pruszcz Gdański napisał/a Wrzesień 4, 2017:
Proszę o modlitwę za mnie w następujących intencjach: -o uzdrowienie mnie -o znalezienie dobrej pracy -o ochronę przed przed złymi ludźmi -o znalezienie przeze mnie miłości życia, czystego mężczyzny Bóg zapłać!
Krzysztof z Warszawa napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Proszę św. Ritę o ochronę od złych pokus, o zdrowie o pomyślność w sprawach zawodowych prywatnych miłosnych, o większa łaskę wiary i pomoc w modlitwie dusz cierpiących w czyśćcu. Proszę Cię św. Rito. Amen
Anna z Wrocław napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Święta Rito proszę Ciebie wspieraj moją córkę Magdalenę w postanowieniu zerwania z nałogiem od papierosów i alkoholu. Proszę módl się za nią, aby również powróciła do wiary w Boga. A dla mnie proszę o łaskę uzdrowienia z choroby. Bądź naszą orędowniczką w niebie.
Jolanta z Gorzow napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Św. Rito opiekuj się i czuwaj nad zdrowiem bezpieczeństwem Ali, Joli, Krzyśka, Agaty, Teresy, Daniela. O zgodę przemianę dobrych ludzi Boże błogosławieństwo wyjście z problemów, siły w ich pokonywaniu nadzieje na lepsze jutro światłość i dary Ducha świętego mądre przemyślane decyzje dla nich.
Krzysio z Tarnow napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Św. Rito proszę o nawrócenie Krzysia regularną spowiedź jemu, chęci do pracy, zmianę postępowania względem rodziny, o ład spokój dobro w naszym domu.
Alunia z Krakow napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Św. Rito proszę usuń wszelkie przeszkody do założenia rodziny Ali. Uzdrowienie jej z depresji fobii leków nerwicy natręctw. Ulżyj w jej cierpieniu ulecz pamięć Ali z głębokich zranień. O znalezienie dobrej normalnej pracy stażu uczciwego pracodawcę dla niej o wytrwałość w modlitwie chorobie Ali żeby nie pogłębiała się w niej.
A napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Proszę o modlitwę, aby mój T. w końcu dostrzegł mnie oraz uczucie, którym go darzę, aby je odwzajemnił, aby ośmielił się w stosunku do mnie, aby zobaczył we mnie kobietę swoje życia, aby Pan Bóg rozpalił jego serce miłością do mnie. Proszę, aby Pan Bóg obdarzył nas darem prawdziwej miłości, abyśmy wspólnie spędzili życie. Proszę, aby uczucie T. do mnie było szczere, silne i szczęśliwe, aby bardzo mnie pokochał, szanował mnie, był dla mnie opiekuńczy, czuły i bardzo dobrze mnie traktował, aby była jego najlepszą przyjaciółką, życiową partnerką i jedyną kobietą, której będzie pragnął, jego radością i szczęściem, miłością jego życia, aby bardzo mnie kochał.
aniela z jasionowicz napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Wstaw się za nami św. Rito modle się codziennie i proszę Cię nie opuszczaj nas w sytuacjach trudnych i beznadziejnych Bogu wiadomych. Wyproś potrzebne łaski dla nas.
ania z barcelona napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Panie Jezu Maryjo za wstawiennictwem św. Rity proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów ,przekleństwa(rowniez dla innych osób z tym związanych),o zdrowie duszy i ciała,o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca Twojego.
Beata z Gorzow napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Święta Rito proszę o zdrowie dla mojej rodziny .Miej w opiece moją córkę i wnusie, najważniejsze aby były zdrowe. Mama i babcia Beata.
Agata z Kielce napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna o cud uzdrowienia z choroby rozszczepieniowej kręgosłupa. O łaskę zdrowia i prawidłowego rozwoju. O pomyślną operację.
Małgorzata napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Św. Rito dziękuję Ci za Twoje wstawiennictwo proszę o umocnienie w wierze , uzdrowienie duszy i ciała i siłę w niesieniu Krzyża.
Alicja napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Św. Rito wyproś potrzebne łaski mojemu synowi bądź przy nim zawsze proszę.
Alicja napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Św.Rito wybłagaj łaskę uzdrowienia dla mojego męża proszę o jedno Twoje spojrzenie na niego i modlitwę a będzie dobrze w Tobie cała nadzieja.
Bożena napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Święta Rito dziękuję za poprawę zdrowia psychicznego i fizycznego W. Miej go w swojej opiece i chroń go. Proszę również o łaskę zgody. Ratuj nasza rodzinę, w Tobie nasza nadzieja. Pomóż nam doświadczyć że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Amen.
Córka z Kraków napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Św. Rito błagam o zdrowie dla mojej całej rodziny córki, syna, męża, mamy brata. Miej nas w swej opiece zawsze spraw abyśmy umieli cieszyć się życiem. Spraw aby na twarzy mojej mamy i każdego z nas zagościł uśmiech. Proszę o pomoc w zajściu w ciążę mojej siostry oraz o lepszą sytuację finansową dla nas. Spraw abym umiała cieszyć się życiem i pomóż mi z lekami które pogłębiają mnie do depresji .
Zoja napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny oraz o przedłużenie umowę o pracę na stałe. Serdeczne Bóg zapłać.
Irena z Kielce napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Św. Rito miej w swojej opiece wnuka na studiach w Finlandii, by po zakończeniu semestru szczęśliwie powrócił do kraju.
Irena z Kielce napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Św. Rito wstaw się do Boga by ustały bóle jakie mnie trapią i mąż nie zaniechał ćwiczeń poprawiających chodzenie.
Dorota z Sosnowiec napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Proszę o błogosławieństwo Boże i opiekę Ducha Św. dla syna w nowej pracy i dla nas. O dobrą pracę zdrowie szczęście i miłość dla syna. Nawrócenie i uwolnienie. Bóg zapłać
Kasia z Podkarpackie napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Błagam św. Rito o zdrowie dla moich córek i męża. O przejście pomyślnie operacji mojej w przyszłym roku aby nie było komplikacji i o rozwiązanie problemów trapiących mnie na co dzień.
Michał z Szczecin napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Błagam Cię Święta Rito abym w poniedziałek 4 września 2017 roku o 11:30 zdał poprawkowy egzamin z anatomii, dziękuję
anna napisał/a Wrzesień 3, 2017:
o Boże błogosławieństwo dla dziecka na kolejny rok nauki, o pojednanie, zgodę tolerancję w rodzinie, o zbliżenie się do Boga partnera i przebaczenie Boże
Dorota z Gdańsk napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Św. Rito proszę o zdrowie i wszelkie łaski. Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości. Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwość osób, które mnie otaczają.
Dorota z Gdańsk napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Św. Rito proszę błogosław mojej Mamie Irenie, daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski. Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Św. Rito proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę, proszę o zdrowie dla niej, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie. Pomóż jej i prowadź w każdym dniu.
Renata z Gostyń napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Proszę Św. Rito wyjednaj mi u Boga miłość Boże, która rozpali wiarę i błagam o uzdrowienie całkowite z choroby nowotworowej i dobre wyniki
Mirosław z Gmosiński napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Św. Rito uproś u Ojca zdrowie dla całej mojej rodziny. Dla mnie - pozbycie się wszelkiego zniewolenia i przyzwyczajeń które oddalają mnie od Boga. Wspomóż swoją modlitwą bym miał siłę wszystkie je pokonać w imię Boże.
Lucyna z kraków napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Św. Rito proszę Cię bądź ze mną na rozprawie sądowej odnośnie mojego syna kochamy Cię św. Rito
Paulina z Przemyśl napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i mojej, w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynna za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać
Czcicielka napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Święta Rito, proszę Cię o: - zdrowie i spokojne życie dla Zofii, - błogosławieństwo w pracy, - zdanie egzaminów przez Annę, - opiekę nad dziewczynkami w nowym roku szkolnym, - zgodę w rodzinie i sąsiedztwie oraz rozwiązanie trudnych prpblemów
Iwona napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Święta Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych, proszę wstaw się za intencją, którą noszę w moim sercu i zanieś ją do Pana. Dziękuję
ewa z swiebodzice napisał/a Wrzesień 3, 2017:
O zdrowie dla Grzegorza, o łaskę uwolnienia od narkomanii, okultyzmu, od złodziejstwa. O nowe życie dla Grześka, o łaskę nowo narodzenia.
Magda z Lublin napisał/a Wrzesień 3, 2017:
Proszę o modlitwę za moją rodzinę za narzeczonego za córeczkę aby wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi.
Beata napisał/a Wrzesień 2, 2017:
Święta Rito błagam o zdrowie dla mojego męża aby udało się podać Mu immunoterapię i żeby ona poskutkowała.
Renata napisał/a Wrzesień 2, 2017:
Św. Rito, błagam ponownie o wstawiennictwo w mojej sprawie, spraw by moja córka była szczęśliwa,postaw miłość chłopaka na jej drodze, jest smutna, samotna, nie widzi sensu życia, pozwól jej go znaleźć ponownie, błagam.
Halina z Zamość napisał/a Wrzesień 2, 2017:
Św. Rito, wstaw się do Dobrego Boga za Andrzejem, który jet nieustannie oskarżany. Doprowadź do pojednania miedzy nim, a rodziną śp. Rafała. O dary Ducha Świętego dla nich.Proszę Cię.
Iwona napisał/a Wrzesień 2, 2017:
Św. Rito wstaw się za Julką i jej babcią, uzdrów relacje między nimi, wyproś łaski pokoju i pojednania w rodzinie. Proszę pomóż rozwiązać tą trudną sytuację. Dziękuję za modlitwę.
mieczysław z przemyśl napisał/a Wrzesień 2, 2017:
Św. Rito, wstaw się za wnuczkiem Tymoteuszem i rozwiąż sprawy zdrowotne Bogu wiadome. Proszę o łaskę powrotu do zdrowia.
Zoja z Ilza napisał/a Wrzesień 2, 2017:
Św. Rita proszę o modlitwę żeby moja rodzina dostała upragnione mieszkanie serdeczne Bóg zapłać.
Patrycja napisał/a Wrzesień 2, 2017:
Św. Rito wstaw się za mną i rozwiąż moje problemy. Ukaż prawdę i przemień serce człowieka na którym mi zależy, by zachowywał się mądrze, odpowiedzialnie i z miłością. Nie chował uraz i był gotów tworzyć poważny związek. Wszelkie bariery między nami, niech zostaną zburzone. Obecnie jestem tak załamana niepewną sytuacją, że nie mam siły nawet na dłuższą modlitwę. Proszę o modlitwę za mnie i chłopaka by przejrzał na oczy i nie pogrążał się w złej znajomości.
Alicja napisał/a Wrzesień 2, 2017:
Św. Rito wskaż drogę życia mojemu synowi postaw na jego drodze mądrą i pobożną dziewczynę która zostanie jego żoną.
Alicja napisał/a Wrzesień 2, 2017:
Św. Rito pokornie proszę o pomoc w otrzymaniu łaski uzdrowienia mojego męża z nowotworu złośliwego codziennie się do Ciebie modle i podziwiam Twoje święte życie obyśmy my choć w połowie tak kochali Pana Jezusa.
Ewa z Biłgoraj napisał/a Wrzesień 2, 2017:
Święta Rito pomóż w intencji Bogu wiadomej. Dodaj siły do przezwyciężenia trudności. Wyproś potrzebne łaski.
Jolanta z Biłgoraj napisał/a Wrzesień 2, 2017:
Św. Rito wybłagaj dla mnie, mojego synka i męża łaskę zdrowia, miej nas w swej opiece.
Paulina z Przemyśl napisał/a Wrzesień 2, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać