Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
29858 wpisów.
Kasia napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito dziękuję. Zaledwie godzinę temu prosiłam o pomoc w trudnej sprawie mieszkaniowej. Przed chwilą ktoś, o kim nawet nie pomyślałabym, wyciągnął do nas pomocną dłoń. To jeszcze nie koniec problemów, ale ogromny krok. Dziękuję Św. Rito i proszę o dalszą pomoc.
Katarzyna z Lubin napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito uproś u Jezusa dar zdrowia dla chorej na białaczkę 10-letniej Julki, która czeka na przeszczep szpiku i jej taty, który 26.10. będzie miał trzeci zabieg usunięcia glejaka oraz siłę dla Asi mamy i żony na te trudne dni.
Katarzyna z Głogów Młp. napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito, proszę o wyjednanie łaski nawrócenia i uwolnienia z nałogów dla mojego taty Zbigniewa, a dla babci Marii o radość oglądania Boga w niebie.
Alicja napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito pomocy Twojej potrzebuje mój mąż wstawiaj się za nim u Pana Naszego Jezusa Chrystusa
Alicja napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito kieruj życiem mojego syna
Katarzyna z Inowrocław napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Kochana święta Rito błagam Cię nade wszystko, miej w opiece moją córkę Agnieszkę, obdarz ją radością życia wynikającą ze spotkania mężczyzny jej życia i założenia szczęśliwej rodziny, którą tak pragnie mieć. Błagam jeśli taka będzie wola Naszego Pana Jezusa za Twoim pośrednictwem o kochana Święta Rito wyproś dla niej tę łaskę, której tak bardzo potrzebuje, a ja będę Cię sławić do końca życia. Pomóż.
Maria napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito pomóż odnaleźć cel i radość życia dla mojej córki Barbary.
Dorota z Gdańsk napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito proszę miej mnie pod swoją opieką i pomóż mi w pracy abym jej nie straciła i pozostała na dotychczasowych warunkach. Proszę, prowadź mnie z Twoim błogosławieństwem i przychylnymi osobami dla mnie.
Urszula z Orły napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Święta Rito, wypraszaj łaski Ducha Świętego dla mojego syna, pomóż mu rozwiązać wszystkie problemy. Proszę, weź go w opiekę.
Magdalena z Warszawa napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito dziękuję Ci za wszelkie łaski i proszę o łaskę pomocy w nowej pracy. Abym sumiennie i obowiązkowo wykonywała polecania przełożonych i proszę pomóż mi w szybkim za klimatyzowaniu się w nowej pracy. Proszę, abym wszystko wykonywała poprawnie Bóg zapłać św. Rito.
Kasia napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito wypraszaj dla nas łaskę rozwiązania poważnego problemu mieszkaniowego.
Czcicielka św. Rity napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Święta Rito, proszę ,by Mama czuła się dobrze i jak najdłużej była z nami; proszę by Pan odsunął ode mnie złe myśli, bym odzyskała spokój.
Czcicielka napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Święta Rito, gorąco Cię proszę o zdrowie i spokojne życie dla mojej Mamy Zofii.
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Święta Rito proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla mojej babci z chorego serca ,nóg i z duszności .Święta Rito wysłuchaj mnie.
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Święta Rito pomóż mi aby Paweł poczuł do mnie miłość aby zaczęło mu na mnie prawdziwie zależeć .Święta Rito Proszę Cie o moje prośby. Święta Rito Proszę trzymaj Pawła przy mnie
Joanna z Września napisał/a Wrzesień 19, 2017:
W intencji by Artur wrócił do mnie, byśmy zbudowali trwały i silny związek. Joanna
Kamila z Konin napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo i opiekę nade mną. Jestem psychicznie wykończona. Proszę o siłę żebym mogła wytrwać w dobrym. Proszę o zdrowie i dobre samopoczucie. Uwolnij mnie od wszelkich używek i złych nawyków. Proszę żebym przestała lubić wszelkie używki. Proszę Święta Rito wyjednaj mi ta łaskę. Proszę.
Iwona z Otwock napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Za syna Pawła w Bogu wiadomej intencji.
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Święta Rito spraw aby Paweł pokochał mnie aby zaczęło mu prawdziwie na mnie zależeć. Święta Rito dopomóż mi aby Paweł odezwał się do mnie.
maria z katowice napisał/a Wrzesień 19, 2017:
św. Rito proszę cię o Anię w początkach ciąży wystąpiły komplikację ratuj to dzieciątko i miej w opiece Matkę otocz ją opieką -Jezu Ufam Tobie
teresa napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej siostry Marioli.
Anna napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito proszę o łaskę dobrego małżeństwa.
Iwona napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito proszę o pomoc dla Macieja, aby zaliczył egzaminy poprawkowe. Jezu błagam bądź z nim, pomóż mu.
Jadwiga z Resko napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Święta Rito mniej w opiece cała moja rodzinę obdarzaj ich zdrowiem.
Iwona napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Święta Rito proszę Cię o łaskę uzdrowienia relacji między Julką i jej babcią. Proszę miej je w swojej opiece, wstawiaj się za nimi u Boga. Dziękuję za modlitwę.
Kasia z Podkarpackie napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Św. Rito proszę cię o zdrowie dla moich córek i męża. Szczególnie młodszej córki która jest chora. Błagam cię również dopomóż pewnej dziewczynie która miała wypadek i jest w ciężkim stanie. Bóg Zapłać
Anna napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Święta Rito, błagam Cię o pomoc. Moja babcia bardzo cierpi, lekarze nie potrafią jej pomóc. Proszę o ulgę w cierpieniu dla mojej babci. Błagam również o siłę dla mojej mamy. Tak wiele na nią spada nieszczęść. Święta Rito, wysłuchaj mnie.
Aleksandra napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Błagam o modlitwę w intencji naprawienia więzi rodzinnych po strasznych awanturach oraz o łaskę oświecenia Ducha św. ws. pracy i znalezienie dobrej pracy. Bóg zapłać za choćby najkrótszą modlitwę!
Patrycja napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mnie i bliskiej mi osoby, by minął kryzys a zaczął się poważny, odpowiedzialny związek prowadzący do małżeństwa. Proszę o światło Ducha Świętego dla obojga oraz wyleczenie ran chłopaka, z którymi sobie nie radzi.
Aga napisał/a Wrzesień 19, 2017:
Święta Rito, błagam uproś łaskę uzdrowienia dla mojej siostry i ulgę w cierpieniu. Miej Ją w swojej opiece.
Ewelina z Bolesławiec napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Święta Rito błagam Cię pomóż mnie i moje córci. Nie pozwól aby Sąd francuski zabrał mi 3 letnią córeczkę. Błagam dopomóż nam. Spraw aby ojciec którego dziecko nie zna, zmienił swoje egoistyczne podejście i chce zemsty nie biorąc pod uwagę iż naraża naszą córeczkę na poważną traumę psychiczną do końca jej życia. O Święta Rito błagam nie pozwól aby odebrano mi moją małą córeczkę.
Alicja napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Św.Rito wypraszaj wiarę, miłość i pobożność dla mojego syna
Alicja napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Św. Rito Ty wiesz o co proszę Pana Boga dla mojego syna proszę nie ustawaj w modlitwie za niego
Alicja napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Św. Rito potrzebujemy Twojej pomocy - nowotwór złośliwy u mojego męża. Weź do serca tą sprawę, nie opuszczaj nas, wspieraj nas swoimi modlitwami. Proszę - pomóż
Alicja napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Św. Rito uproś uzdrowienie z nowotworu dla mojego męża i opiekuj się nim. Proszę...
Hanna z Ryki napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Święta Rito!! Proszę o zdrowie dla rodziców, męża, córki... Daj mi siłę do pracy... Weź mnie za rękę i wskaż moją ścieżkę, poprowadź, daj znak... moim największym pragnieniem jest kolejne dziecko. Módl się za nami w tej intencji...
ania z barcelona napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Panie Jezu, Maryjo za wstawiennictwem św. Józefa proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych), o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego
Elżbieta z Szczecin napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Panie Jezu włożyłeś na moje ramiona krzyż, którego nie mogę unieść o własnych siłach. Proszę o modlitwę św. Ritę...
Halina z Warszawa napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania moich problemów mieszkaniowych (przez para-banki straciłam mieszkanie i z mężem chorym na schizofrenię wynajmuję mieszkanie na które brakuje pieniążków) i finansowych. Proszę o modlitwę o uwolnienie z uzależnień moich synów i wnuków.
matka z Wolbromj napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Św. Rito proszę o modlitwę za moją rodzinę - o zdrowie i pracę dla moich synów. Uproś miłosierdzie u Boga za nasze grzechy.
aneta napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Za wstawiennictwem Świętej Rity proszę o dar ponownego macierzyństwa, błagam ze wszystkich sił o pomoc
URSZULA z RADOM napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Św. Rito, pomóż wyzdrowieć i stanąć na nogi mojemu Tatusiowi. Chroń Go przed cierpieniem.
Renata z Gostyń napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Św. Rito błagam wyproś łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej i dobre wyniki markera.
Jarek z Wejherowo napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Święta Rito proszę o twoje wstawiennictwo u Boga, w intencji przywrócenia Wiary, Nadziei i Miłości w mojej rodzinie, a także uzdrowienie relacji z moją córką Gosią, oraz w intencji mojej wewnętrznej przemiany bym potrafił zaangażować się w sprawy rodzinne
Ania z KROSNO napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Św. Rito proszę Cię w intencji mojej siostry i jej zagrożonej ciąży. Wstawiaj się za nią i proś o przyjęcie woli Bożej jakąkolwiek On dla niej przygotował. Wypraszaj potrzebne siły i daj ufność.
A napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Proszę o modlitwę w mojej intencji i wstawiennictwo św. Rity abym wreszcie odnalazła szczęście i miłość, mogła wyrwać się z samotności, żalu i rozpaczy.
Małgorzata z Skawina napisał/a Wrzesień 18, 2017:
Św. Rito błagam Cię o dar macierzyństwa. Bóg pokazał mi co to pokora i cierpliwość. Przyjęłam lekcję bardzo głęboko i czuję, że za Twoim wstawiennictwem nasze marzenie się spełni. Już nie raz przekonałam się o sile wiary! Dziękuję za wszystkie łaski od Boga.
Sylwia z Będzin napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito proszę Cię aby mojemu synkowi wyzdrowiały oczka. Błagam Cię o to w codziennej modlitwie - spraw żeby dobrze widział
Renata z Łódź napisał/a Wrzesień 17, 2017:
O radość wieczną, łaskę zbawienia dla Zdzisława, który niespodziewanie w wieku 23 lat odszedł do domu Pana, wykonując swoją pracę na dźwigu, który się złamał.
Asia napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito, proszę Cię o poznanie dobrego, kochającego męża. Aby na moją siostrę Patrycję oraz jej partnera Damiana spłynęły wszelkie łaski od Boga, przede wszystkim miłości i wzajemnego szacunku dla siebie i dzieci. Za brata Karola, aby na nowo odkrył Boga. Proszę również o łaskę zdrowia, i codzienności, która nie przysparza zbyt wielu zmartwień dla rodziców i Wiki. Błagam upraszaj dla nas wszelkich potrzebnych nam łask. Bóg zapłać za modlitwę.
Jadwiga napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito proszę o nawrócenie mojego syna, o przemianę życia i sakramentalny związek małżeński, proszę również za Macieja, o nawrócenie i pomoc w znalezieniu godziwej pracy i mieszkania
Elżbieta z warszawa napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito, uproś łaskę trzeźwości i pracy mojemu bratu Waldkowi oraz proszę Cię , aby mój partner, wdowiec miał odwagę powiedzieć swojej córce o naszej relacji i by otworzył swoje serce na mnie. Proszę Cię też o jej akceptację.
Elżbieta z warszawa napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito z całego serca proszę Cię o pomoc finansową przy zakupie mieszkania, Ty wiesz jakiego oraz o etat pułkownika dla Zdzisława. Dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię wybłagaj mi u Jezusa tą, o którą Cię proszę.
Alicja napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Św. Rito mój chory mąż potrzebuje Twojego wstawiennictwa u Pana Jezusa ratuj proszę
Alicja napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Św. Rito módl się za mojego syna o jego wiarę w Pana Boga i jego mądre życiowe wybory. Miej go w swojej opiece
Wioleta z Monachium napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Św. Rito proszę po raz kolejny o łaskę i modlitwę, proszę cie o zdrowie dla mnie i rodziny. Żebym nie miała myśli depresyjnych, wierzę w cud od ciebie raz mi już pomogłaś i wyprosiłaś dla mnie łaskę. Amen
Natalia z Kraków napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito mija już kolejny rok starań o upragnione dziecko, chyba się już poddaję. Boję się o swoje małżeństwo, gdyż pomimo tego że bardzo się kochamy między nas wdziera się ogromna pustka... dodaj mi sił Święta Rito. Pomóż mi znów uwierzyć w siebie i dodaj mi wiary bym dalej wierzyła, że tą pustkę wypełni śmiech długo oczekiwanego dzidziusia.
matka z gdańsk napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Za wstawiennictwem św. Rity proszę o uzdrowienie z zapalenia płuc, żeby jeszcze dziś lub jutro rano spadła długo utrzymująca się gorączka, by moje dzieci się ode mnie nie zaraziły. Błagam o pomoc.
Patrycja z wieliczka napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Św. Rito błagam o zdrowie dla mojej całej rodziny córki, syna, męża, mamy brata. Miej nas w swej opiece zawsze spraw abyśmy umieli cieszyć się życiem. Spraw aby na twarzy mojej mamy i każdego z nas zagościł uśmiech. Proszę o pomoc w zajściu w ciążę mojej siostry oraz o lepszą sytuację finansową dla nas.
Dorota z Zabrze napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito proszę Cię żeby moja córka odnalazła dom i siebie.
Justyna z Tomaszów lubelski napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie i mojego narzeczonego Tomka i oto żebyśmy wzięli ślub.
Czcicielka napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito, proszę, aby Andrzej potrafił przebaczać, a w jego rodzinie i sąsiedztwie była zgoda.
Barbara napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Św. Rito, która znasz tak dobrze meandry ludzkiego życia, proś ze mną o pomoc i potrzebne łaski dla tych co zapomnieli o Bogu, by uniknęli potępienia.
Bozena z lubliniec napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito dziękuję za wszystkie otrzymane łaski proszę o zdrowie dla mnie i wszystkich członków rodziny. Polecam łaskawości Bożej tatę mojej przyjaciółki , oby operacja się udała mojej mamie błogosław i wszelkiej pomyślności dzieciom i wnukom i dziękuję za łaski otrzymane.
Beata napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito proszę Cię o poznanie kochającego, wiernego cudownego męża - człowieka z którym stworze rodzinę, wspaniałą pracę, o potrzebne łaski i opiekę na co dzień. Zajmij się moimi sprawami sercowymi.
Wierząca napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito dziękuję za wszystkie łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę o Boże Błogosławieństwo , opiekę i dalsze łaski dla mojej Rodziny znajomych przyjaciół zwłaszcza dla Mateusza , Tomka, Beaty , Gosi i Kingi. Proszę o łaskę zdrowia dla Emilki. Dla Ciebie o wielka św. Rito nie ma rzeczy niemożliwych. Jezu Ufam Tobie. Bóg zapłać.
Joanna z Złotoryja napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji moich dzieci Sebastiana, Aleksandry i Pauliny, o łaskę wiary,pragnienie życia sakramentalnego,doświadczenie miłości Boga Ojca, o naprawę błędów w wychowaniu które popełniliśmy jako ziemscy rodzice. Dziękuję Ci miłosierny Ojcze że wysłuchujesz naszych modlitw zanoszonych za pośrednictwem Twojej Służebnicy św.Rity.
Paulina z Przemyśl napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać.
Iwona napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito proszę Cię miej w swojej opiece Julkę, wyproś jej łaski nawrócenia i powrotu do kraju. Dziękuję za modlitwę
Anna z Wrocław napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito pomóż mojemu małżeństwu, abyśmy dążyli do świętości, poprzez rozwój duchowy,ale i również, aby wzrastała miłość między nami i w naszej rodzinie. Proszę zanieś Bogu prośbę o uzdrowienie duszy i ciała dla każdego członka rodziny. Bądź naszą orędowniczką.
Aneta napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Św. Rito błagam o zdrowie dla mnie i moich bliskich. Proszę Cię także o pomoc w odzyskaniu długu oraz o znalezienie dobrego męża.
Kasia z Kraków napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Proszę o opiekę nad moim synem, Święta Rito polecam go Twemu wstawiennictwu, strzeż go od złego, prowadź prostymi drogami.
Halina z Mielnik napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito uproś potomstwo dla Łukasza i Pauliny, daj łaskę zdrowia, wiary, miłości i trzeźwości dla nich a u Pauliny rozbudź dar macierzyństwa.
Halina z Mielnik napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito nie odejdź nie wysłuchana i uproś zdrowie psychiczne i fizyczne dla wnuczka Antoniego, łaskę spokoju, radości i mądrości dla jego , aby dobrze się rozwijał i wyrósł na dobrego i mądrego człowieka a dla rodziny uproś zdrowie, spokój i miłość.
Maria z Borów napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Św. Rito proszę miej w opiece moją córkę K. żeby znalazła pracę bo popada w depresje.
Maria z Borów napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Św. Rito proszę o nawrócenie mojej córki P.
Maria z Borów napisał/a Wrzesień 17, 2017:
Święta Rito proszę o uzdrowienie i opiekę nad moją rodziną.
Emilia napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Św. Rito proszę Cię o wymodlenie łaski macierzyństwa dla Hani i Przemka, jeżeli jest to zgodne z wola Boża. Proszę Cię o wstawiennictwo w tej trudnej sytuacji.
Anna z Myślenice napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Św. Rito dziękuję za. wszystkie łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Proszę o wstawiennictwo o nawrócenie moich dzieci i ich powrót do kraju.
Paweł napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Święta Rito, proszę ratuj małżeństwo Joanny i Grzegorza. Dziękuje.
Alicja napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Św. Rito kochaj moja rodzine i wypraszaj nam potrzebne łaski szczególnie dla męża i syna
Alicja napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Św. Rito proś proszę Pana Jezusa by zajął się chorobą mojego męża.
OLA z POZNAN napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Święta Rito proszę o uzdrowienie mojego męża z długotrwałej impotencji; Wyproś błogosławieństwo i potrzebne laski dla naszego małżeństwa. Dla mnie proszę o zdrowie siły i radość z życia bo popadam w depresje.
Kasia z W-ki napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Proszę św. Rito wstaw się za nami i uproś łaskę sprzedaży domu i przeniesienia się bliżej dzieci.
Dorota z Gdańsk napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Św. Rito proszę o zdrowie i wszelkie łaski. Proszę miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu w zdrowiu i w radości.Opiekuj się mną również w pracy i proszę o życzliwe osoby które mnie otaczają.
Dorota z Gdańsk napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Św Rito proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski. Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Św Rito proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę, proszę o zdrowie dla niej, o dobrych lekarzy, prawidłowe wyniki badań i skuteczne leczenie. Pomóż jej i prowadź w każdym dniu.
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Kochana potężna święta Rito proszę cię o spokój w domu wy lecz mnie z bólu dziąsła i nerwów. Wiem ze jesteś zawsze przy mnie i czuwasz. Pomóż mojemu synowi żeby był zdrowy żeby choroba go minęła.Boże Wszechmocny czuwaj nad nami obdarz nas Darami Ducha Świętego byśmy byli zdrowi i silni. Jezu Ufam Tobie.
Halina z Poniatowa napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Św. Rito uprość mi łaskę o nawrócenie synów do kościoła aby zerwali z nałogami syn Rafał zerwał z grzechem i znalazł swoje powołanie. O zgodę, miłość w rodzinie . Amen
Barbara z Brzezawa napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Święto Rito proszę o uzdrowienie mojego męża z choroby alkoholowej i dodanie mi sił do walki razem z nim.
hanna z poznaň napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Szczęść Boże drogie siostry proszę Was o modlitwę za mnie i mojego Sebastiana o cud poczęcia zdrowego dzieciątka dla nas. Jezu Ty się tym zajmij. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę. Hanna
ewa napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Dziękuję za wszelkie łaski i z całego serca proszę Cię Święta Rito o wstawiennictwo w intencji Radosława, aby podjął właściwe leczenie, wrócił do zdrowia i życia w społeczeństwie. Proszę o wparcie jego rodziców, aby znaleźli dla niego właściwą pomoc.
Kasia z Dublin napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Św. Rito wyproś łaskę pogłębienia wiary, nadziei i miłości. Zycie w prawdzie, pełnego zaufania Bogu w przeciwnościach losu. Szczerego dialogu ze Sławkiem oraz pełnej otwartości serca.
Marzena napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Św. Rito czuje się samotna, proszę pomóż mi cierpliwie zaczekać na miłość życia. Bóg zapłać.
Paulina z Przemyśl napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach wiadomych Panu Bogu oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać.
Izabela napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Dziękuję bardzo św Rito za otrzymane łaski i błagam. Św Rito uratuj moje małżeństwo i pomóż mi w problemach w pracy i problemach finansowych. Proszę o modlitwę i zdrowie dla moich rodziców i nawrócenie się mojego brata. Proszę o westchnienie w moich intencjach. Amen
Ewa Barbara napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Święta Rito, opiekuj się rodziną Małgorzaty i dopomóż w realizacji planów pielgrzymkowych.
Malgos z Ck napisał/a Wrzesień 16, 2017:
Św Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski na nowy tydzień. Błagam o Dary Ducha Świętego przy pisaniu pracy oraz pomoc w zdobyciu kolejnego stopnia. Kochana św. Rito uproś u Pana Boga opamiętanie aby zły duch demon mnie opuścił. Wstyd mi przed Panem Bogiem i Wszystkimi Świętymi. Proszę o pomoc dla mamy i brata. Błagam aby kolega M traktował mnie poważnie i aby udało się nam spotkać. Proszę aby normalnie się do mnie odzywał i żeby nie plotkowano o nas w pracy. Błagam wyproszenie u Pana św. Rito łaskę która wydaje mi się niemożliwa postawienia na mojej drodze dobrego wykształconego kochającego i wiernego męża.
Magdalena z Warszawa napisał/a Wrzesień 15, 2017:
Św. Rito dziękuję Ci za wszelkie łaski i proszę, aby w nowej pracy wszystko było pomyślnie. Bóg zapłać św. Rito za wszystko
Alicja napisał/a Wrzesień 15, 2017:
Św. Rito proszę o modlitwę do Pana Boga w intencjach mojego serca.